abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Tam u nás, na Rusi ::
PJ: Žakuj
 
naposledy online byl(a) 25.1 5:47
 
 

"Náš příběh se odehrává kdysi dávno, ještě v dobách kdy jsem byl mladý a statný bohatýr. V dobách kdy se mýtická a jiná odporná havěť ještě stále pohybovala po světě, a Baba Jaga v chaloupce na kuří nožce prováděla zlé čáry a kouzla, a dědek Kostěj unášel mladé nevěsty. Tenkrát byla naše překrásná Rus plná udatných bohatýru prahnoucích po slávě a bohatství. Mladí rekové vyráželi ze svých vesnic do světa za dobrodružstvím. V té době okolí našeho krásného městečka Rostov sužoval tříhlavý drak zvaný Gorynič. I nalezlo se několik chrabrých reků, kteří na draka vytáhli....bohům žel se ani jeden z nich už nevrátil. Ani knížecí vojska toho prevíta nedokázala porazit, jakoby za tím byly nějaké čáry. Nikomu se už nechtěl riskovat život, chtěli se s drakem domluvit. A domlouvejte se s někým takovým.

I vydal kníže vypsat na jeho hlavy velice tučnou odměnu, plus 2000 rublů za každou donesenou hlavu. Za takovou odměnu se už několik reků opět ozvalo, a rozhodlo se drakovo řádění ukončit. Kníže vyčlenil jednoho ze svých nejlepších bojovníků Jevpatijho Lvoviče aby tuhle družinu vedl. Jenže Gorynič nebyl jediný problém který v tu dobu Rus měla. Mongolská vojska chána Bátú se hnala po Rusi jako bouře, která smete se zemí všechno co potká.....tenkrát to pro Rus byla zlá doba."

"Dědečku Lvoviči, a jak to celé dopadlo?" "Nuže dobrá, povím vám o tom, ale pak už půjdete spát, jinak si pro vás přijde půlnočnice."

Jeskyně je inspirována ruskými pohádkami a historii Kyjevské Rusi, je to takový mix všeho. Trocha historie, trocha té fantazie a trocha těch pohádek. Vaše postava je jedna z odvážlivců, kteří se pod vedením Jevpatijho vydává napříč Rusi zabít draka Goryniče. Na vašem dobrodružství se budete střetávat nejen s různými mýtickými bytostmi z východoslovanské mytologie, ale i s mongolskými válečníky.

Postava je zde povolená pouze Člověk a povolání si zvolte Jiné. Nejste žádní mágové či něco takového, takže prosím u vytváření příběhu postavy, volte jen bojovníky. Dále bych chtěl poprosit aby se někdo ujal role Barda, který by nás bavil písněmi, a o celém příběhu by skládal baladu. Chtěl bych spíše mužskou družinu, ale nebráním se i nějaké ženě. Žádám od vás pouze aby jste mi zaslali nějaký příběh a popis vaší postavy. Snad vás jeskyně bude bavit, a těším se na vás.
Podat žádost o zařazení do Jeskyně pro postavu:
 
 
Elving
21.11.2020 20:26:30
Ruslan Dobriňovič Nikitič

 
Bohatýr veliký ... Vědro vodky vypil a hned se z ni nepoblil .... Se s hlavou jak střep hlásí na další výpravu za slávou a snad i nějakým tím grošem.

 
Renda
28.10.2020 22:38:54
Igor Popovič

 
jestli máte volné místo, rád bych drakovi taky rozbil hubu

 
Stefan
23.9.2020 22:20:52
Rosomák

 
Vlastnosti dopíšeme jen co se poznáme, trochutřeba posvačíme a nad ohněm zatančíme.

 
Žakuj
15.9.2020 20:26:34
Jevpatij Lvovič

 
A jde se na draka.

 
Stouny
10.9.2020 17:42:58
Věrenica

 
2000 rublů? Pro koho? Pro toho, kdo tu hlavu přinese? Dělit se nebudu.

 
Jidáš
27.8.2020 16:49:36
Yado Topo

 
Tak vzhůru na draka.

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.