abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online:
Hledáš on-line pomoc od zkušenějších hráčů? Využij fórum PORADNA PRO NOVÁČKY.
Nebo si chceš jen tak pokecat? Zajdi do fóra s názvem SPAM.(Pridat do zalozek)
Pro nahlášení chyb a chybových hlášení použij fórum Komplikace.
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
:: Dračí Jezdci ::
PJ: Litea
 
naposledy online byl(a) 23.1 20:40
 
 
Chcete být dračím jezdcem? Nebo jen vůdcem sekty, či jejím členem? Nebo katem? Je to na vás. Co po vás požaduji: chuť do hry, pokud vás přestane bavit, nekažte to ostatním hráčům schopnost omluvit se schopnost psát více jak jednou za měsíc Co vám mohu nabídnout: dobrodružství, kde jste vy páni, já jsem jen průvodce aktivní dobrodružství Životopis: Jméno: Příjmení: (přezdívka) Společenské postavení: Vzhled: Zvláštní znamení: Charakter: Historie: Pro případné dotazy, piště do pošty :)
Podat žádost o zařazení do Jeskyně pro postavu:
 
 
Popc0rn
27.12.2018 18:33:04
Alyssane

 
Jméno: Alyssane
Příjmení: teď mě nic nenapadá Společenské postavení: Nejstarší dcera krále, přímá princezna
Vzhled: Je poměrně vyšší postavy, okolo 170cm a může se pyšnit výraznými, ženskými tvary. Plný dekolt a smyslné boky, za kterými se otočí ne jeden muž jsou rozhodně její předností a dominancí.
Bělavé vlasy dlouhé po pas většinou volně spadají a lemují tak kulatou, jemnou tvář. Na první pohled, zdá se dívčí, ale plné rty a ostré rysy dodávají její tváři přísný, ženský výraz. Oči mají barvu bledé studánky a velmi rychle se do nich ponoříte.
Zvláštní znamení: Bělavé vlasy,
Charakter a historie: Poměrně rozmazlená dívka, která má vše, co chce. Otec ji miluje a udělá pro ni první poslední. Je jeho jedinou dcerou a připomíná mu zesnulou manželku. Mnozí o nich tvrdí, že jejich vztah přerostl v milenecký. Pověry se po dvoře šíří velmi rychle. Alyss ale není jedináček, má ještě mladšího bratra Daemona, který tráví většinu času venku, na bojištích a účastní se různých turnajů. Je to rytíř jak má být.
Alyssane odjakživa vyrůstala v dostatku a přepichu. Svou matku nikdy nepoznala, jelikož zemřela v ten osudný den, kdy ji dala život. Nikdy o ní nemluví, ale dvořané ji jako svou královnu milovany. Byla laskavá a moudrá. Alyssane je však stále velmi mladá a dá se říct přesný opak své matky. Je divoká a drzá. Dělá si co chce a má co chce. Je umanutá a tvrdohlavá. Etikety se drží pouze v případech, kdy vystupuje na veřejnosti. To se zdá pak pravou princeznou. Hraje na harfu a umí vyšívat. Mezi její záliby však patří i střelba z kuše a luku. Dost často se též projíždí na koni po širích pláních.

Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

 
 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2017 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.