abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Icarium   Postava není přítomna 17.6.2017, 18:57:30
Kotoul se mi povedl a já se dostávám za záda nepřítele. Rychle vyskočím na nohy, ale než stačím zaútočit, z vojáka vyletí meč. Úkrok stranou, meč před sebe a protivníkova čepel neškodně narazí na záštitu. Rychlý protiútok a voják je bez hlavy, tedy měl by být bez hlavy, místo toho upadne hlava ghoulovi nedaleko mě.

"Co to má být?" Na přemýšlení ale není čas, situace se v podstatě opakuje a já mám co dělat se ráně vyhnout. K protiútoku se už nedostanu, voják zmizí.

Zmateně se rozhlédnu a jsem stále připraven k boji, avšak i ostatní vojáci, kteří zaměstnávali zbytek družiny, se z ničeho nic vypaří jak pára nad hrncem. Teď jsme tu zbyli pouze my a onen cizinec, který jakoby nahodile mlátí mečem do vzduchu, pak mi ale dojde, že nejspíš bojuje s Alexandrem, který je neviditelný.

Na nic dlouho nečekám, ze země popadnu luk, ale než ani stihnu založit šíp, mezi mnou a válečníkem stojí Anglino. "Sakra, přes toho hromotluka nemužu střílet, ještě bych ho trefil..." pomyslím si, opět tasím meč a jdu pomoci barbarovi při boji zblízka. Pokusím se válečníka obejít a zasadit mu pár rychlých úderů do zad, ale neustále si dávám pozor, abych se nedostal moc blízko Anglina, neboť vím, že jakmile se dostane do toho svého bojového transu, nerozlišuje moc mezi přítelem a nepřítele, seká do všeho kolem sebe.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 17.6.2017, 18:50:41
Pro Zar´farra


Proti Zar´farrovi se žádný protivník neukáže a on bez problémů zvládne odtáhnout Karolínu z boje.

Téměř okamžitě zjistí, že to nebude vůbec nic snadného. Krom toho, že Anglino má pořádnou sílu a zvládl Káje způsobit velmi rozsáhlá zranění, ještě ji pořádně zranilo něco z Anglinova meče. Není složité vzpomenout si, kde Anglino svůj meč sebral. Je od Theodora, je to inkvizitorský meč, který je určen k boji proti čarodějům.

Takže Karolína krom toho, že má zlámaných mnoho žeber včetně hrudní kosti, rozsáhlá vnitřní zranění a popáleniny v okolí rány, má v sobě něco, co jí permanentně odebírá její čarovnou moc. Zar´farro na ní sice může mluvit, ale k ničemu to není, Kája je v hlubokém bezvědomí. Srdce jí bije jen velice velice slabě a nepravidelně. A najednou se zastavilo úplně! Vypadá to, že Kája to má spočítané.
 
  Anglino   Postava není přítomna 17.6.2017, 1:02:06
"U Thorova kladiva, Karolinko co se to děje, tím bojovníkem to prošlo a zranilo to tebe.

Chtěl jsem se vrhnout na pomoc Karolince, ale předešel mně Zar´farro.

"Už nesmím do protivníka sekat jen vykrývat rány a snažit se dostat mezi Toho obra a Alexandra. I když Alexandra nevidím mohu se dohadovat kde se nachází podle toho kam obr útočí."

Ti ozbrojenci co nám tak zavařili jak se objevili tak i zmizeli. Proto se můžeme věnovat pomoci Alexandrovi.

První seky proti obrovi jsou jen obranné, protože mám obavu, aby místo obra nezranily někoho z naší družiny.
Teprve jak tyto dopadnou, podle nich budu pokračovat v boji.
 
  Karolina   Postava není přítomna 16.6.2017, 12:29:18
Po vyslání pavučiny na chvilku zírám. To jsem ještě neviděla. Kouzlo se povedlo, což o to, ale pavučina jako kdyby jen projela nepřítelem a ještě stihnu zaznamenat, že se okamžitě vynořila z jiného vojáka a spoutala Žiru.

" Takže každé naše kouzlo se obrátí proti někomu z nás? Už nesmím kouzlit. Musím ostatní varovat!"

Úmysl to byl možná dobrý, to, co se stalo vzápětí, mi už nedovolilo to provést. Z vojáka, kterého jsem chtěla spoutat se vynoří meč a jeho první ránu ucítím na obličeji. Vykřiknu a chci uskočit, avšak druhá rána mečem mě trefila přímo do prsou a srazila mě k zemi.

Ještě jsem si stihla uvědomit, že nad mou hlavou meč zasvištěl znova. Jenomže to už se o mě pokouší mdloba, snažím se neomdlít, ale rána mě strašně bolí a krev se ze mě valí proudem. Ještě chci vykřiknout to varování, ale ústa se pohnou jen bezhlesně a mě obestře tma.
 
  Merysol   Postava není přítomna 16.6.2017, 9:54:54

Můj plán nevyšel a prosba zůstala nevyslyšena. Před každým kdo se chtěl vrhnout do boje se objevil voják, ale jak rychle se objevil, tak rychle zmizel. Do boje se mi nechce, ale odmítám nechat své přátele zemřít.

Matko, stůj při mne.

Barta schovám pod koně a sáhnu po meči. Brzo se už ženu na pomoc Alexandrovi.

“Ale mně jsou tvé rozkazy ukradené! Alex rozhodně dnes nezemře!“ s těmito slovy se vrhnu do boje, doufaje v zázrak.

Dnes nesmíme zemřít. Dnes ještě ne. Máme úkol. A musíme ho splnit!
 
  Zar´farro   Postava není přítomna 16.6.2017, 9:50:57
Sedím opřený o sedlo svého koně. Ani jsem se neobtěžoval sesednout.

Pozoruji marnou snahu svých kolegů a přemýšlím, kdo asi bude můj příští zaměstnavatel.

Koukám napravo a nalevo, hledám místa a osoby, kde budu potřeba.
Dlouho nic, a pak Karolinu probodne svým mečem její cvičená opiška.

Slezu z koně. A začnu systematicky vyndavat vše potřebné.
Během okamžiku to mám v rukou a vydám se směrem ke Karolíně.

Celou dobu čekám kdy se i proti mně objeví protivník.
Vím co bych mu řekl : " Hele uhni, tohle se tvého cíle netýká, a pokud mně nepustíš, bude její krev na tvých rukou. "
A s tím bych prošel kolem, či skrz něj.

Jakmile se dostanu ke Karolíně, začnu s ošetřováním, nejdříve projdu ránu, zjistím poškození, a pak přichází na řadu můj lékařský um.

Končí to s obvazy a trochou magie na pojištění.

Pokud tě to bolí, a chceš morfium, zeptej se Ragnara. Ten je na to dobrej.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 15.6.2017, 23:27:36
Alexander se rozmáchne a sekne po protivníkovi, ten s neuvěřitelnou obratností zvládl uhnout a seknout naopak po Alexanderovi mečem, ten naštěstí zvládne uskočit a vypustí kouřovou bombu, objeví se oblak dýmu. Jakmile ten se rozptýlí, Alexandera nikde nevidíte, nejspíše se stal neviditelným. Jeho protivník ho ovšem dokonale vidí a jde jasně po něm.

Merysolina prosba zůstane nevyslyšena. Pouze zaslechnete zakuklencův hlas. "Zemře nyní. Je to nebezpečný vrah a jsou lidé, kteří touží po jeho hlavě." To už začíná krutý boj!

Boj je to skutečně krutý, takové nepřátele jste ještě nikdy nepotkali.


Před každým, kdo jde Alexanderovi na pomoc se ukáže voják. I před každým, kdo se chce jakkoliv do boje zapojit. Takže jakmile Mar-Dol vyrazí na pomoc Karolíně, jejíž protivník je k němu zády, objeví se před ním také nový voják.

Karolína sesílá pavučinu, která se jí povede velice dobře, přesto to na vojáka nemá žádný vliv, prostě jím proletí. Tím to ale nekončí. Žiřinýmu protivníkovi z prsou vyletí přesně ta samá pavučina a bojovnici úplně spoutá.

Ani Anglino nemá snadné. Vrhne se na nepřítele a zasadí mu hned několik ran mečem, bohužel stejně jako u Karolíny, všechny jeho rány protivníkem proletí a navíc Anglinův meč vykoukne z Karolíninýho protivníka a zasadí jí hned tři rány. Jedna ji trefí do obličeje, to naštěstí bude jen škrábanec.
Druhá rána ji ale trefí přímo do hrudníku a na oblečení se Káje objeví obrovská krvavá skvrna a čarodějka se sklátí k zemi, proto třetí rána jí proletí těsně nad hlavou během pádu.

Žira se chystá zaútočit, ale nestihne se dostat ani k jediné ráně protože pavučina ji dokonale uzemní na zemi. Její protivník na ni dál již neútočí.
Vlastně žádný protivník přímo neútočí, pouze na Vás dorážejí a nutí Vás,
abyste je sekali. Nenechají Vás projít dále.

Před kostějem se Voják objeví, ale stejně tak i před přízrakem a ghoulem.
Když zaútočí kostěj, zasáhne Icaria plnou silou skrz jeho protivníka,
ten to ovšem stihne vykrýt, ubrání se mečem, to už ovšem kostěj zasazuje další ránu.

Ghoul skrze svého vojáká dokáže zasáhnout Mar-Dola přímo do ruky a usekne mu tři prsty i se třemi prsteny. Přesto Mar-Dol zvládne pomocí prstenu seslat na protivníka dva rudé blesky, které vyšlehnou z očí Anglinova protivníka a dost ho popálí.

Icarium ještě stihne mečem také zasáhnout svého nepřítele a tím zasáhne Alzanova ghoula. Útok se mu tak povede, že Ghoul skončí na zemi bez hlavy.

Tito vojáci Vám dosti zavařili, nicméně každý voják, ze kterého jste na sebe navzájem zaútočili, zmizel. Zmizel až po několika vteřinách, ale již zde nejsou a kdo ustál tento útok, má možnost pomoci Alexanderovi, kterého zatím nevidíte, ale podle toho, kam zakuklenec útočí poznáte, kde zhruba je.
 
  Ragnar   Postava není přítomna 14.6.2017, 22:29:45
Každý den se modlím ke svému bohu a stále častěji se ho ptám „Proč?“. Ale on neodpovídá. Pomalu, ale jistě upadám do podivné apatie. Nedostane mě z ní ani náhlá změna počasí k horšímu. Jen si ovážu ústa a nos, abych mohl dýchat a z oblohy povolám sokola.

Koně se začínají plašit a ne všechny se daří uklidnit. Tři z nás se ocitnou na zemi, ale jen jeden, se zdá být zraněný. Zadívám se na trolla, jestli se chystá Alzana ošetřit.

Když zahlédnu obrovskou postavu, věnuju mu jen málo pozornosti. Oči se mi zavírají díky obrovské únavě a síle ledového větru.

Obr přijde blíž a oznámí nám, že Alexander zemře. Apatie trochu povolí. Poslouchám družinu, jak se jeden po druhém staví na Alexandrovu obranu. Potřesu hlavou, jakobych se snažil setřást sníh a nebo zahnat chmurné myšlenky.

Posbírám síly a zaženu vzpomínky na sny. Zvažuju na koho seslat ochranné kouzlo. Anglino a nebo Alex. Po Alexovi půjde. Je to jeho cíl, ale Anglino...barbar by ve své zuřivosti mohl tomu obrovi nepříjemně zavařit.

Zabiják promluví a ve mně se všechno sevře. Tajemství...ty zkurvenej parchante. Nadávám v duchu a pak ztuhnu hrůzou, když slyším barbara, jak ho ještě ponouká k prozrazení oněch tajemství.

“Každý z nás má svá tajemství.“ Řeknu klidně. Situace kolem tajemství mě rozhodí a než se stihnu znovu zkoncentrovat, začne už boj. Připravené kouzlo nakonec nevyvolám. Anglino je už v pohybu a za této situace, by si mě mohl snadno splést s nepřítelem. A ani další kouzlo vyvolat nemohu. Sice by to možná s vojáky zamávalo, ale ani kostěj by z toho nevyšel beze ztrát.

Vyvolám léčivé kouzlo a zaměřím jej na Alzana. Pak se chopím sekery a jdu se přidat do boje.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.