abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Icarium   Postava není přítomna 24.6.2017, 15:03:09
Boj je opravdu šílený a já začínám mít pocit, že válečník se jen tak nechvástal, on je skutečně schopný nás všechny pobít. I přes toto zjištění bojuji dál, vlastně mi ani nic jiného nezbývá, on už nás nenechá jen tak odejít.

Úkrok před šavlí, plynulý přechod do středního krytu, parírování další šavle, výpad. V poslední chvíli si uvědomím, že se něco nepovedlo. Jedna šavle změnila směr a já reaguji až příliš pozdě. Ještě se pokusím o zoufalý úskok, ale šavle mě stejně zasáhne. Nevědomky upustím meč, bolest je to příšerná. Čepel mě zasáhla kousek pod rameno, nejspíš přeťala sval a prošla až ke kosti.

"Ty zkurvenej parchante..."

Rychle se stáhnu z boje, levou rukou se snažím zmírnit krvácení a namířím si to k Modráskovi a Ragnarovi. Oba se sklání nad nehybným tělem Káji, která leží v tratolišti krve a když se přiblížím, náš medik se zvedne a řekne mi, ať jdu za ním, že mě ošetří.

"Počkej, pomoz nejdřív Káje, nemám to tak vážný, to ještě chvíli přežiju..."

Nevím, jestli si to nejdříve nechci připustit, ale dojde mi to až po chvíli, už není koho ošetřovat, pro ní boj už skončil.

"Ty jeden parchante, teď jsi udělal poslední chybu svýho života, právě si nasral Anglina..." pomyslím si, když vidím, jak se barbar přestává ovládat a nutí válečníka k pomalému ústupu. Na nic dlouho nečekám a pospíším si za Modráskem s prosbou o pomoc.
 
  Anglino   Postava není přítomna 23.6.2017, 21:22:53
Popadlo mne bojové šílenství když jsem uviděl bezmocné gesto Zarra nad Karolinkou.

"To ne snad není mrtvá.... Né...to..né..to nedopustím."

Přestávám se krýt útočím plnou sílou šílenství a v uších mi zní dusot kopyt.
V myšlenkách se snažím spojit s..... místem kde už sem jednou byl.
 
  Merysol   Postava není přítomna 23.6.2017, 12:13:14

Nakonec se bojovník objevil u přede mnou, ale zmizí stejně rychle, jako se objevil a tak se vrhnu do boje s ostatními. Než mi dojde, co se děje kolem Karolíny.

Chvilku se zarazím a zaváhám, pak se přeci jen rozeběhnu k nebohé kamarádce, kterou naše dva léčitelé opustili. Mrtvá.

“Ne, takhle to dopadnout nemůže!“ Boj pro mne přestal existovat. Chci vzkřísit přítelkyni.

Chytnu ji pevně za ruku a v myšlenkách vyhledám místo, kde jsem již jednou byla. A vrátila. A Kája teď musí také…
 
  Zar´farro   Postava není přítomna 23.6.2017, 0:02:44
Kroutím hlavou nad Pacientkou.

Chápu, že jí to vysavá magii, ale ... ale tohle je divné. Je to jako by se nemohla ani hojit bez magie. Jako by byla samotná magie součástí jejího bytí ....
Šeptám si a u toho znovu a znovu opravuji ránu.

Veškeré mé šití prosakuje krví, cokoli co sešiji, jako by se snažilo znovu otevřít.

Když použiji pouhý dotek magie, jako by to přiživilo tu ránu a popraskají některé stehy. Je to nekonečný boj.

Když už se mi povede přivést ji do stabilnějšího stavu, přijde Ragnar s úžasnou myšlenkou a pokusí se jí magicky vyléčit.

Na rozdíl ode mne, použije poměrně dost silnou magii, a já vidím, jak vše co se mi povedlo, sešít a spravit jako chirurgovi bez magie, přichází vniveč.

Co je horší, množství krve, které Karolína cedí, se radikálně snižuje, a její tep skončí.

No tak tohle ne! To teda holka ani náhodou, bez magie jsi musela žít dlouho, zvládneš to snad i teď.
Naštvaně pronesu směrem k pacientce.

Ragnare přestaň blbnout s magií a začni s dýcháním ... potřebuju aby si do ní dostal vzduch.
Je aktuálně nejblíž, a alespoň bude dělat něco.

Sám vytáhnu skalpel a poleju si ruce alkoholem.

Jeden, dva, tři řezy a jsem tam kde musím. Pravou rukou jsem až po loket v jejím hrudníku a pomalu mačkám srdce. Musím dostat krev k mozku a okysličovat.

Levou rukou se snažím zacpat všechny místa odkud teče krev.

Je to v háji. Dojde mi, když vidím jak málo krve z jejích ran vytéká. Vždyť už má v sobě totální minimum, i její srdce mi v ruce přijde jak vyschlá houba.

Ještě pár dlouhých minut, které mi připadají jako hodiny se snažím nastartovat její srdce. Bohužel bez výsledku.

Poté postřehnu, že z jejích ran již nevytéká žádná krev, ani při stlačení jejího srdce.

Sakra. Sakra!Sakrá!

Přestanu s masáží a vytáhnu svou ruku z jejího hrudníku. Nejradši bych do něčeho kopnul.

Klečím u jejího těla na zemi prosáklé její krví. Připadám si jak v krvavé bažině. Je neskutečné kolik krve je na zemi. Na zemi všude kolem mne.

Je .... konec .... s tímhle nemám šanci nic udělat. Už je někde na druhé straně ... vlastně ani neměla šanci, je mi líto.

Otřu si ruku a pomalu jí přejedu přez obličej. Pokud je něco v okolí přikreju její tělo.

Seberu si věci a nedbaje na souboje, či nějaké výsledky se šourám směrem ke svému koni.

Pokud máte někdo nějaké zranění, pojďte sem, ošetřím vás tady.
Řeknu potichu a pomalu a pečlivě si čistím ruce od zaschlé krve čerstvě zeslulé pacientky.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 22.6.2017, 21:43:22
Jakmile se Merysol vrhne do boje, taktéž se před ní objeví voják a to samé platí o Alzanovi. Naštěstí Alzan je dostatečně prozíravý a pořádně nezáútočí. Kupodivu to funguje, z Merysolina protivníka akorát vykoukne hůl a to je vše. Merysol se sice do boje vrhla zuřivě, ale jakmile se před ní voják vynořil, zvládla ránu strhnout stranou. Poté po chvilce vojáci zmizeli a již se můžete vrhnout do boje.

Nyní již Vám nic nebrání útočit na hlavního nepřítele. Přesto to není žádná pohodička. Jakmile Vás na nepřítele jde víc, objeví se před ním devět šavlí a samy na Vás útočí. Šavle vytvořily téměř neprostupnou bariéru.

Anglino se opatrně a s rozumem vrhá do boje. Až, když vidí, že tentokrát to nikomu neubližuje, zapojí plnou svou sílu. Svým obouručákem zvládne prorazit barikádu šavlí a na chvilku se dostat k protivníkovi blíže.

Icarium se snaží dostat nepříteli za záda, což je ovšem velice těžké, šavle se pohybují velice rychle a zvládají ho krýt ze všech stran. Elf schytá pár lehkých ran, ale bohužel i jednu pěkně hlubokou na pravé ruce, až z toho upustí meč.

Alzanovy šipky celkem snadno zvládnou proletět skrz šavle, ale očividně to nemělo účinek jaký chtěl. Jakmile jej šipky zasáhly, nepřítel se zdá silnější,
než byl dřív. Navíc šipky okamžitě vylétli z jeho hrudi a zběsile létají kolem něj. Jedna zasáhne Anglina do krku, je to pekelná bolest, která barbara začíná nutit k bojovému šílenství.


Co se Karolíny týče, ta je na tom velice špatně. Respektive je na tom nehůře, jak může být. Zar´farrovi ani Ragnarovi pokusy o léčení se nesetkávají s úspěchem, její srdce již stojí příliš dlouho. Je konec, již se nedá nic dělat, pokud neumíte navracet mrtvé zpět k životu, nejspíš jste přišli o výbornou čarodějku i kamarádku.


Žira je na zemi celá zalepená od Kájiný pavučiny a snaží se vyprostit ruce a nasadit si svou přilbu. Jakmile vidí, že Kája je na tom tak špatně, zapře se a nakonec se jí povede dostat hlavu do přilby. Otvory pro oči okamžitě začnou rudě žhnout, válečnice vstane a přerve pavučinu,
jako by to byla obyčejná nit a okamžitě se vrhá do boje. Zahodí štít,
sevře meč obouruč a proběhne přímo skrz létající šavle a šipky. Utrží mnoho ran, ale očividně je jí to fuk, vrhá se přímo na nepřítele.

To samé ovšem udělá i Anglino, ten má pěnu u úst, hrozivě řve a zuřivě útočí na zakukleného obra.

Konečně mu něco uškodilo. Zdá se, že ustupuje, přesto je stále velice silný a ze všech sil se snaží dostat se k Alexanderovi, kterému mezitím zmizela jeho neviditelnost a nyní má skutečně co dělat, aby si zachránil holý život.
 
  Mar-Dol   Postava není přítomna 20.6.2017, 12:22:23
Z vojáka přede mnou vyletí meč a utne mi tři prsty. Vykřiknu překvapením a bolestí.

V boji na blízko nejsem moc zručný a útočný prsten je už prázdný a na zemi. Budu muset vyrobit víc útočných předmětů

Kusem hadru či látky si zacpu ránu, seberu ze země své prsty, respektive prsteny z nich rozhlednu se po událostech a přispěchám k Zarovi a Ragnarovi, jestli nepotřebují nějak pomoc s Karolínou. Jinak sleduji dění, kde jinde bych mohl pomoci.
 
  Alzan   Postava není přítomna 20.6.2017, 12:09:41
Když vypukne boj, Ragnar na mě sešle léčivé kouzlo a vyléčí mé rameno. Díky na něj kývnu a chystám se také zapojit do boje.

Pak ale uvidím co se děje a dojde mi, že by to nebylo vhodné. Karolína padá polomrtvá k zemi, ghůl opět mrtvý, Mar bez prstů a Anglino lehce osmahnutý bojuje dál.

Chci křiknout na Ragnara, ať se o mě víc nestará, že jsem v pohodě, a ať běží pomoc Káje. Pozdě. Už je u ní.

Chystám se tedy i já zapojit do boje stejně jako Merysol. Když v tom mi dojde, že ani před jedním z nás se zatím neobjevil onen mystický bojovník. Udělám tedy nejprve pár kroků směrem k neznámému s nachystanou holí.

Jakmile se u mě zjeví nepřítel, jen ho lehce "pohladím" holí přes hlavu. A jen špičkou, aby průchozí konec nebyl dost velký na to, aby zasáhl Merysol, u které se pravděpodobně také objeví. Zároveň dávám pozor na to, aby mě nezasáhla ona.

Jakmile zmizí, začnu sesílat šipky na neznámého.

Stejně tak se na něj vrhne kostěj.
 
  Ragnar   Postava není přítomna 19.6.2017, 21:23:41

Po pár krocích se zarazím. Boj probíhá jinak, než jsem čekal. Zraňujeme se navzájem a krev z nás cáká na všechny strany. Zamračím se. Co to má být? Takže...když zaútočíme na ně, schytáme to zase my. Co by se stalo, kdybych na něj poslal léčivé kouzlo? Uvažuju, ale o pár úderů srdce je jasné, na koho budu posílat léčivá kouzla.

Démon ztratil prsty, ghůl hlavu, Karolína to schytala od toho svého. Trpaslíci řeší spory kladivama a sekerama a barbaři mečem. Jiná kultura. Pomyslím si trochu cynicky. Co s tebou, Ty šmejde?! Upřu pohled na obra, který bojuje s neviditelným protivníkem.

Bojovat s nepřítelem, kolem kterého se už motají tři válečníci se mi moc nechce. Po předchozí ukázce ještě míň. Schytat to od vlastních.

Začnu svolávat vichry magie. Sáhnu k nejsilnějšímu léčivému kouzlu které mám. Při pohledu na Karolínu ani nic jiného nehledám. A ani tak si nejsem jistý výsledkem.

Skrz přimhouřené oči se zadívám na Zara. “No...tohle...není pěkný.“ Přiložím ruce těsně nad ránu a začnu tiše odříkávat kouzlo.

Napadnout obra útočným kouzlem si netroufám. Nemluvě o o tom, že na to prostě nemám čas.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.