abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Battlestar Fenix ::
družina
stránkovat po:  
 

Gina Torres
6.1.2017
12:49:51
Vyndám laptop a něco si do něj vyťukávám, zatím co ostatní nás seznamují s tím, co zjistili. Když Violet oznámí, že vyjednala pro nás všechny? bydlení ve městě. Dokonce Kathryn bude obědvat s guvernérem. Něco si napíšu a pak kývnu a nadechnu se, že začnu mluvit, když se přihrne Kathryn.

Málem se rozesměju. " Ty vogo, doufám, že nás nebudou chtít taky do něčeho podobného navlíknout! Naštěstí se udržím, ale mluvit začne Lisa. Takže si znovu něco zapíšu a pak si konečně vezmu slovo já.

" Běžně si pronajmout nějaký dopravní prostředek nepůjde, všechno je zabrané kvůli slavnosti. Koukám, že Ron nám sehnal dost slušné přibližovadlo, ve kterém by ses mohla v případě nouze schovat. Město je opravdu narvané k prasknutí, to Lise podepíšu. Prošla jsem to jak k letišti, tak k přístavu. Zajímavé je, že k letišti jde víc lidí, ale i směrem na přístav jde lidí hodně. Valí se tak, že neprojde ani myš.

Rozhodně bych nedoporučovala jít pěšky, protože pokud by došlo k nějakému incidentu, bude z toho masakr a odnesou to civilisté. Všimla jsem si, že garda má svoje lidi všude na významných místech i rozptýlené mezi lidmi. Patrně budou mít lidi i v civilu. Nepohodlné, rváče a rebely nakládají a vyvážejí někam z města.

Takže ta slavnost je kvůli nějaké velké námořní lodi. Asi je to ta velká bílá loď, kterou je z dálky už vidět. Nevím proč je kolem toho takový rozruch, nejspíš to bud nějaká rarita."


Na chvilku se odmlčím, přejedu svoje poznámky v laptopu, pak vyndám z batohu 3D mapu a pokračuju:

" Tady je hlavní brána do města, další dvě jsou tady. Velitelství gardy je tady, tohle je letiště a tady ta cesta vede sem, k přístavu. Violet, prosím tě, kde je to ubytování? Tady je vyhledávač, najdeš to, viď. Já bych ještě řekla, že bychom potřebovali nějaké spojení. Došlo mi to pozdě, až ve městě. Člověk je na to tak zvyklý, že ho ani nenapadne, že vysílačku nemá a číslo mobilu taky ne. Koupila jsem dvě vysílačky a mobil. Je to jen na krátkodobé využití, ale rozsah by měl být pro naše účely dostatečný."

Kouknu na ostatní, mrknu na Mika, usměju se na Kathryn, zvědavě kouknu na Violet, jestli půjde k mapě. Rona nevynechám, trochu s přivřenýma očima si ho prohlídnu, ale zatím nic neříkám. Nakonec se obrátím na Eriku.

" Pochopila jsem dobře, že máte s tím Thomasem nějaký návrh, nápad nebo tak něco? Možná by bylo dobré, kdybychom se o tom dozvěděli víc, teď, když budeme "na jedné lodi". Měli bychom táhnout za jeden provaz a pořádně se domluvit. Můžeš nám o tom říci víc? Pokud je to něco, po čem půjdeme, bylo by to nanejvýš vhodné."

Pak se zvednu a dojdu ke Kathryn. Podám ji jednu vysílačku se slovy:

" Naladila jsem to na stejnou frekvenci. Jak vidíš, je celkem malá, vejde se do kapsy nebo i do nějaké kabelky. Musím říct, že nejsem vůbec nadšená z toho, že chceš jít do města. Garda to má hodně obšancované, nelíbí se mi to. Může to být past. Pořád mi totiž vrtá hlavou, proč se valí tolik lidí k letišti, když loď bude v přístavu."

" Do háje, dala bych si panáka. Cígo taky nemůžu, teď ven nepůjdu, musíme se nějak pořádně domluvit."

Trochu se ušklíbnu, naštěstí to není vidět, protože jsem se už otočila a vracím se ke své židli.

Lisa Hamilton
5.1.2017
10:17:53
Erika rázně ukončila náš rozhovor. Myslela jsem si, že trochu popovídáme, tak asi ne. Ustoupím ke stěně, abych nepřekážela a začnu spíše pozorovat a poslouchat ostatní. Violet naznačuje, že s Rohanem je to na levačku. Zajistila pro Kathryn ubytování ve městě? Dost nebezpečné, řekla bych. Uvidíme co na to naše "kněžna".

Chvilku pak konsternovaně pozoruju Kathryn, jak k nám doslova připlula jako na obláčku v doprovodu Rona. Téměř automaticky se kouknu co mám na sobě já a málem se rozesměju. No to bude paráda, pokud půjdeme všichni společně vedle nastrojené kněžny, určitě nebudeme budit zvědavost.

" Tady mají tedy vybavení, panečku. Nejen obrněnec, ale i šminky a róby... Ron... Thomasův návrh? Koukám, že nejsme hodni všech informací. Smutné, ale nic s tím nenadělám."

" Kathryn, město je narvané k prasknutí. Vyhlášky na Rona, ozbrojená garda mezi civilisty. Nemyslím si, že je dobrý nápad se tam ukazovat. Omrkla jsem to u velitelství i na letišti, všude plno a cesta ke špitálu je taky ucpaná, kdyby bylo potřeba, nedostaneme se tam dost rychle. Pokud to není nezbytně nutné, město bych vynechala."

Zmlknu a můj pohled zamíří oknem někam ven. Zdá se, že jsem přestala vnímat okolí, ale opak je pravdou. Jsem zvědavá na další informace a plány.

Pán Jeskyně
4.1.2017
21:07:40
Těžko říct, kdo z vás si toho všiml první. Mezi stromy se zablesklo něco modrého. Pak znovu a znovu...a najednou vidíte Kate, v krásných modrých šatech, s parádním účesem a nalíčeným obličejem, jak k vám pomalu a rozvážně kráčí. Ron jde vedle ní.

U domu už jsou všichni, co byli ve městě. A Erika. Kývnu všem na pozdrav a vyrazím rovnou k Erice. “Eriko, ráda tě vidím. Jsem šťastná, že jsi v pořádku.“ Myslím to upřímně. Mám tendenci ji obejmout, ale naznačím to jen mírným zvednutím ruky. Nakonec nevím, zda je to vhodné a ruce spustím dolu. Přes tvář mi přeběhne smutek. “Brandona je mi moc líto. A s Thomasovým návrhem zcela souhlasím. Nenecháme to jen tak. A omlouvám se ti za Damona. Takhle se to stát nemělo. Mrzí mě to.“Snažím se omluvit Damonovo hrozné chování. A cítím se malinko provinile, že to tak dopadlo. 

Otočím se na ostatní, co tu stojí. “Tak co jste všechno zjistili ve městě? Co se tam děje? Víte něco důležitého, co nám k něčemu bude?“Přelétnu pohledem všechny přítomné a vyčkávám na jejich odpovědi. “Je nějaká možnost získat nějaký ten prostředek? Jak to vypadá s jejich zabezpečením? Narazili jste na nějaký problém?“ Zahrnuji je dotazy a přemýšlím o tom, co bych ještě potřebovala vědět. “Schválně, jestli zjistili něco užitečného.“

Violet G. Adams
4.1.2017
17:57:17

Povzdechnu si ”Hele nesere mě, že by Rona s námi mohli spojit, ale fakt, že po něm jdou! Sice věřím tomu, že by se o sebe zvládnul postarat sám, ale kurva…jedeme v tom všichni!”

Rozhlédnu se kolem a vlezu do prvního obchodu s elektronikou, koupím si nějaký telefon a rovnou si ho nechám zprovoznit. ”Ták jo, nějaký ten telefoní krám by byl…” Pak se kouknu na hodiny. Uhm, ještě mám čas, že bych si šla koupit něco pro sebe? Trochu protáhnout Mika obchody, muži tohle žerou….

Nakonec to nutkání zapudím a jdu si koupit čaj s sebou. Hned jak skončí kelímek v koši, vrátím se zpátky k radnici. ”Je čas zkontrolovat doupě, mon cherri”

Nechám se odvést do bytu připraveného pro kněžnu a rozhlédnu se kolem. ”Noooo…bude to muset stačit.” Pak se nahnu k Mikovi ”Zkus prohledat ten byt kvůli štěnicím a tak…já je tu mezi tím zabavím nějakým tlacháním.” A pak následovala trocha diplomatického umu. Pokud bylo vše v pořádku, odešla jsem i s Mikem pryč, abych informovala ostatní, že o nocleh je postaráno…

Damona najdu u obrněné blbosti. Místo pozdravu vyprsknu něco ve stylu “Co to sakra je?!” a trochu nejistě se na něj podívám. Pak z něj vypadne, že vozítko si vypůjčil jeho bráška a je někde ve městě, což není žádná novinka. ”Hele to bylinkaření musí být sakra fuška…a kdo je sakra zase Erika?!” 

Odpovědi se mi dostane brzo. Za chvilku přijde nějaká blondýnka a začne si švitořit s naší Lisou. Chvilku je pozoruji a do rozhovoru nezasahuji. Občas jen zamrkám nad tím, co že to jen řeší a pak Erika promluví i knám.

”Ehm…váš tým? A najít Rohana? No kníže je na tom zle, je raněný, takže za ním jen tak někoho nepustí. Ideální by bylo, kdyby u něj byla jeho žena, ale ta se toulá, ví bůh proč po zemi a mi jí tu krejeme zadek, to jen abychom si ujasnili věci. JInak já jsem Violet, diplomatka. Jo a jen tak mimochodem, zajistila jsem nám to bydlení, ale Kathryn si bude muset dát jídlo s guvernérem. Drobná daň za komfort a postavení.”
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138] 
Liraell


 

Liraell


 


 


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.