abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: The Sentinels ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Strážce-05   Postava je přítomna 15.9.2018, 19:34:09
Assinelitas Pridominor

Nasab se norvózně kousne do rtu a kývne na tvá slova načež následně přeloží co jsi řekl Uzbekovi. Vítězoslavný úšklebek mu zůstal na tváři což nebylo dobré znamení. Pak něco zakřičí nahlas, do jeskyně za chvíli přijdou dva z jeho mužů, Uzbek jim něco rychle zdělí a oni okamžitě odejdou.

Během čekání jsi dostal několik úderů a kopanců ale muži se brzy vrátily a do jeskyně dotáhli dva lidi. Když je hodili před tebe a oni se narovnali nebyl o tom pohyb to byli tví rodiče. ,,Oh můj bože jsi to oprav-" Tvá matka se pokusila promluvit ale jeden z mužů ji ze zadu udeřil pažbou jeho samopalu aby ji umlčel.

Narovnali oba z tvých rodičů a přiložili svoje zbraně k jejich hlavám. Tvůj otec měl roubík v ústech, evidentně Uzbeka jeho řeči nebavily. Velitel opět promluvil a dřepl si před tebou aby jste byli na podobné úrovni pohledu. Nasab rychle překládal jakoby měl zbraň u hlavy také.

,,Říká, že teď vidíš pravdu. Teď chce abys mu dal co jsi mu dal to co po tobě chce. Říká, že pokud to neuděláš tak přikáže svým mužům aby popravili tvé rodiče před tebou." Rychle přeložil slova teroristy, který měl ještě zlomyslnější úšklebek na své tváře - Podle vzhledu už nemohl vypadat víc grotesktně ale zároveň se zdál být naprosto seriózní.
 
  Math   Postava je přítomna 15.9.2018, 18:40:18
potěžkám nůž a pak si ho zastrčím za opasek standardní uniformy. Cesta do San Franciska byla v pohodě. Využil jsem transportní let společnosti a na palubě s dalšíma agentama na různých misích jsem se bavil. Stihl jsem i prozkoumat nůž, i když jen zběžně. Na letišti jsem se vyhnul kontrole tím, že jsem se prokázal jako zaměstnanec Infinity Labs.

Místní pobočka společnosti jakoby kopírovala hlavní centrálu, ale zmenšenou. Okamžitě se mi dostalo ubytování. V klidu jsem pojedl a v hlavě studoval cíl a jeho zvyky. Gheto kde se skryl bylo známe vysokou zločinností, jedno z mála míst kam naše dobro, ještě nedošlo. Po jídle jsem si oblíkl uniformu bez odznaků společnosti. Nemůžu přece špinit její jméno.

O pár hodin později jsem už seděl na střeše baráku na proti kanceláři cíle. Na obličeji jsem si nasadil taktickou masku. Byla už tma. Pokud to NIX dobře propočítal tak nějaká přestřelka může každou chvíli začít. Vytáhl jsem odstřelovací pušku a opřel jí střechu. Celý plán operace jsem si, asi desetkrát vyzkoušel ve své hlavě ve virtuální realitě. Proběhne to asi takhle.

Začne nějaká přestřelka. Já vystřelím a přestřelka bude krýt můj výstřel. Kulka dopadne na lampu pod úhlem 169° a odrazí se prvnímu strážci se zaryje do hlavy přesně do spánkové kosti, využije 20% své kinetické energie na průchod kostí a 30% na průchod mozkem. Zbylá energie poslouží na hlavu druhého strážného. Výsledek svého výstřelu nebudu kontrolovat byl pečlivě propočítán do poslední možné proměnné. Strážní se k zemi svezou do dvou vteřin to já, už budu v půlce slaňováni z budovy. Za dalších 10 vteřin budu u dveří. Zámkem se nebudu zabývat je elektronický na kartu. Použiji univerzální klíč. Strážný zaregistruje vstup do budovy a vydá se kontrolovat kdo to je. Druhý se vydá za cílem. Cesta ke dveřím trvá 10 vteřin cesta do kanceláře 30. První 4 vteřiny si strážný kontroluje zbraň poté se otočí a vydá ke dveřím. Já vrhnu nůž v ten moment kdy se otočí. Stabilizátor noži nedovolí se odklonit z cesty a nůž od opuštění ruky za necelých 0,9 vteřiny protne krkavici a hlasivky strážného. Ten klesne k zemi já mu vezmu vysílačku a hlasovým mudálotorem si upravím hlas to celé 2 vteřiny. Druhý strážný bude tou dobou na konci schodiště vedoucího o patro výš. Na hlásím, že dole je návštěva pro cíl. Strážný se otočí a vydá se zpátky, ale nůž ho v polovině otáčky zabije. Jeden ze strážných začne otvírat dveře kanceláře. Hodím poslední nůž a vytáhnu pistoly. Nůž zasáhne a strážný klopýtne dozadu v místnosti lidem potrvá 0,5 vteřiny než si uvědomí co se děje. První výstřel se odrazí od lampy pod uhlem 33° a zasáhne strážného do srdce. Cíl se pokusy zvednout a tasit, ale druhá kulka trefí zbraň a roztříští se a zraní jeho nohu. Šok mu zaplaví mozek na necelou vteřinu to už bude, ale u něj s nožem.

Sleduji strážné, přes optiku a čekám. Celá operace má podle NIX 95% šanci na úspěch.
 
  Strážce-05   Postava je přítomna 15.9.2018, 17:56:55
Math

Před očima se ti rychle začali promítat informace, zjistil jak v současné době cíl vypadá. Zdálo se, že žiletku ani nůžky už delší dobu neviděl a do prádelny často také asi nechodil. Měl specifické vzezření, které budeš pravděpodobně moct identifikovat okamžitě jak ho spatříš. Poslední místo kde byl zahlédnut - San Francisko.

Zbrojnice kypěla životem, Infinity Labs byli aktivnější než kdy předtím. Jejich expanze se pomalu rozšiřovala a pomalu jedinou kompeticí, která zbude bude Whittemore Industries. Když jsi došel k pultu Wildmore ti pokynul a rychle před tebe položil to o co sis řekl, už byl připraven předem na tvůj příchod. Následně vytáhl dlouhý nůž a položil ho před tebe.

,,Profesor má s tímhle chlápkem nějakou historii. Přeje si aby jsi ho dorazil zblízka." Řeknu jak popostrčí čepel, jednalo se o prototyp. Údajně měla být schopna projít neprůstřelnou vestou a dokázala měnit styly čepele, ale to vše ještě nebylo pořádně otestováno. ,,Hodně štěstí." Řekl zatímco obrátil sovu pozornost k jinému agentovi.

--------------------------------------------

O nějaký čas později se ti povedlo lokalizovat cíl - Tedy aspoň částečně. Dorazil jsi do místa kde se scházela ta největší špína ze San Franciska. Bylo to v podstatě ghetto, cíl měl několik ozbrojených strážných. Nacházel se v budově bez oken na druhém patře v malé kanceláři. Strážných bylo asi osm, dva u předních dveří, dva u dveří od kanceláře, dva pochodující po chodbách a dva uvnitř kanceláře.
 
  Strážce-05   Postava je přítomna 15.9.2018, 16:01:09
Samuel Martin

Vývoj událostí byl náhlý ale dalo se očekávat, že dříve či později někdo přijde na tvé schopnosti a pokusí se jich využít. Vše to začalo před dvěma dny kdy tě přepadla skupinka mužů s tyčemi, za pomocí svých sil jsi byl schopen proti ním bojovat ale nakonec se jim povedlo tě omráčit a odtáhnout pryč.

Byl jsi v něčím sklepě to ti došlo podle malých oken těsně pud stropem a sloupů okolo tebe. Těžko říct kde, každý den ti přinášeli jídlo a pití ale pokaždé nosili masky a neříkali ani slovo. Nohy jsi měl omotané řetězem a zamčené, který držel pohromadě silný visací zámek takže jsi se daleko pohnout nemohl.

Dneska nastala změna místo jídla do místnosti přišel pro tebe neznámí muž. Neměl žádnou masku narozdíl od ostatních ačkoliv by asi bylo lepší kdyby ji nosil kvůli jeho zjizvenému obličeji. Vypadal jakoby ho přejelo auto. Přidřepl si naproti od tebe a chvíli tě pozoroval chladnýma očima s odstínem světlé modři.

,,Zdravím Samueli - Jsi Samuel, že ano? Já jsem Russel, vedu tuhle skupinu. Mrzí mě, že jsme tě sem museli dotáhnout takhle ale nemáme dobrou zkušenost s lidmi jako jsi ty. S lidmi, kteří mají tobě podobné schopnosti." Řekl a poukázal na svoji tvář. ,,Ale myslím, že my dva by jsme si mohli rozumět, možná si i trochu vypomoct. CO myslíš?" Řekne zatímco vytáhne klíč.
 
  Assinelitas Pridominor   Postava je přítomna 15.9.2018, 0:52:37
"Tohle je ono? Tohle je to 'Uznání za přelomový objev'? Všechny ty kecy o 'Rozeném talentu' a 'Zázraku vystudování molekulové biologie a fyziky za rekordních devět měsíců s historicky nejlepším výsledkem'. Prvně nemám talent na magii, tak si najdu něco co mi vskutku jde a hle jak to dopadne... přemýšlím trpce a kouknu se na svoje bosé nohy. Ruce mám spoutané za zády, ale prsty se tolik neliší. Taky jsou již bez nehtů k trhání.

Ležím na podlaze na boku. Ani už se nesnažím posadit, stejně by mě nenechali. "Ať si svoje diplomy nacpou do rekta profesoři... Člověk konečně udělá přelomový objev století.. Co století, tohle je objev tisíciletí, minimálně! Odstranit vzduch mezi atomy! Naskládat masu New Yorského mrakodrapu do zrnka rýže! A co z toho člověk má? Prázdniny v jeskyni.." ušklíbnu se, i když nejspíše nikomu jinému by v tuhle chvíli do úsměvu nebylo. Za chvíli svého úsměvu ale lituji. To když se mi otevřou rány na rtu.

A aby toho nebylo málo přijde i rána. "Noc je ještě mladá Rambo... Abych neodpad už po prvním čísle.. " zasípu když odplivnu krev. Stejně mi nerozumí. Bohužel já rozumím tomu překladateli...

Náhle jdou všechny fóry stranou. Ač se to zdá nemožné, na tváři se mi objeví odmítavý a odhodlaný výraz. "Nevěřím. Ať se sem přivede. Chci vědět že to jsou vážně oni, musím si s nimi promluvit. Jestli mluví pravdu, tak mu to řeknu." povím a zahledím se vzdorovitě na Uzbeka.
 
  Strážce-05   Postava je přítomna 14.9.2018, 23:16:59
Alaric Whittemore

Už při prvním výstřelu se zvíře zastavilo a vzhlédlo k tobě, kulka se jednoduše odrazila od jeho šupinatého těla jak se pes rozběhl a začal prudce šplhat za tebou. Další se začali dobývat tvým směrem také až na jednoho, který si to stále mířil za skupinou utíkajících mladíků.

První bestie už si začala prudce razit cestu k tobě, z blízka vypadala ještě více jako nějaké stvoření z pekel. Vrhlo se prudce na tebe a skočilo dobré tři metry aby se k tobě přiblížilo. nyní z blízka tvá zbraň má nějaký efekt. Z každé rány, kterou jsi schopný způsobit se začne řinout kouřící krev.

Zanedlouho se pomalu začnou přibližovat ostatní psi a začnou se pokoušet tě obklíčit. Vydávaly hlasitě zvuky podobné štěkotu. Za nedlouho se vynořila postava, muž z potrhaným černým pláštěm přes jedno rameno a rudou hokejovou maskou na obličeji. Pozastavil se a důkladně si tě prohlédl.

,,A ty jsi jako kdo? Myslíš si, že sem jen nakráčíš a přerušíš náš úkol?" Řekl rozčíleně skrz masku zatímco si prokřupal klouby. Pekelní psi hlasitě zavrčeli a vycenili své jako žiletky ostré zuby. ,,Mohl bych tě nechat roztrhat teď a tady ale - Jaká by v tom byla zábava. Myslíš si, že jsi hrdina? Ne na moc dlouho." Řekl jak stvoření ustoupila a udělala prostor dvěma lidem.
 
  Catherine Whittemore   Postava je přítomna 14.9.2018, 22:51:11
,,Slečno Whittemore opět musím zdůraznit, že závažně překračujete rychlost." Při těch slovech obrátím oči v sloup. ,,Kolikrát jsem ti to říkala Karolíno - Nekecej mi do řízení." Odpovím Umělé Inteligenci, která mě doprovázela skoro na každém kroku. ,,Už bych ti fakt měla naprogramovat osobnost. Není s tebou žádna legrace."

,,Dovoluji si zdůraznit paní, že být legrační je vaše práce a ne vždycky se vám to daří. Mé protkoly jsou jasné, musím vás minimálně jednou za vaši šílenou jízdu varovat, že jedete jako šílenec." Ušklíbnu se když prudce škubnu volantem. ,,To jsou teda pěkný kecy, kdy jsem naposledy nebyla vtipná hmm?" Řeknu zatímco podnikám další manévr.

,,Včera večer jste řekla Richa - Detekuji objekt prudce přibližující se zleva." Při těch slovech se zarazím a pokusím se dupnout na brzdu instinktivně. ,,Počkat c-" Dál už se nedostanu když dojde ke srážce a auto se převrátí. Hned při prvním nárazu to se mnou prudce škubne do leva, pak už je všechno rozmazané a ve střepech než upadnu do bezvědomí.

To co následovalo byli střepy, ani jsem si neuvědomovala co se děje. Nedokázala jsem si přiřadit souvislosti k sobě a zmohla jsem se jen na tupé zírání okolo mě dokud nejsem znova uspána. Když se nakonec probudím chvíli jen ležím a hledím na strop a snažím si vzpomenout co se stalo. ,,Nehoda? A pak mě někam vezli - Do nemocnice ty idiote, samozřejmě. Co to - Necítím prsty na nohou. To pravděpodobně znamená, že nervoví systém je poškozený - Budu moct vůbec chodit?" Při představě, že budu jezdit na vozíku jsem se oklepala.

Nakonec jsem se zvedla do sedu v posteli, už v tom momentu jsem si začala spojovat další příznaky k sobě a když se objeví doktor věnuji mu nevraživí pohled. ,,Takže jste se nesnažili dost." Řeknu chladně se zastřenou bolestí. Chození o berlích nebylo nic pro člověka jako já. Ať už se snažili přesvědčit mě jakkoliv jasně jsem zdělila, že chci pryč z nemocnice - Chtěla jsem domů.

Když pro mě přijede auto sotva se k němu o berlích dobelhám a bez pomoci bych asi nenastoupila, celou cestu jsem byla zticha, měla jsem vztek - Na sebe ale hlavně na celý svět. Nebyla jsem připravena přijmout fakt, že tohle vše byla má vina. Když dorazím domů neváhám dlouho než sejdu do své osobní laboratoře. ,,Vítejte zpět paní Whittemore." Zazní hlas Karolíny zatímco si sednu ke stolu. ,,Ahoj Karolíno. Chci abys mi dala vědět kdykoliv se sem někdo pokusí vejít. Hoď mi sem všechny složky na augmentaci, které tady máme. A - A pošlu bráchovi zprávu o tom co se stalo. Řekni mu, že jsem furt v nemocnici. Nechci aby se mi do tohohle kdokoliv pletly."

,,Samozřejmě paní." Odpoví Umělá Inteligence zatímco se pustí do všech úkolů naráz. Když mám všechno na augmentaci od ní tak se pomalu pustím do svého nového projektu - Nechtělo se mi čekat na nic. Chtěla jsem tohle dokončit co nejdříve bylo možné.
 
  Math   Postava je přítomna 14.9.2018, 21:28:24
Mé zmatení vystřídal pocit povinnosti. Byl jsem a plnil jsem to nejdůležitější pro tenhle svět.

Moje nová mise mě nepřekvapila. Separatistické skupiny teroristů rádi používali hackerské útoky, aby získali nějaké udaje, které se dali použit proti Infinity Labs. Možná kdybych nebyl tak roztěkaný a v dobré náladě po minulé noci určitě bych si všiml toho pohledu od Profesora. Takhle jsem se jen vydal chodbou do zbrojnice a začal v hlavě komunikovat s NIX. Infinity Labs my zachránilo život a já pro ně pracoval a mohl jsem používat jejich nejlepší přístroje. Nix už mi před oči promítal poslední záznamy z bezpečnostních kamer. Propočítával očekávané trasy, sledoval toky dat a peněz.

Do zbrojnice jsem přišel plně zaměstnán hovorem S NIX, že jsem ve dveřích narazil na Nicol. Byla to asistentka ze zbrojní laboratoře 3. Usmála se na mě a já na ni a znova jsem chvíli plaval na vzpomínkách včerejška. Zbrojnice šuměla životem. Různí agenti šli na různé mise. Všichni mě zdravili uctivým pokynutím hlavy. Došel jsem, až k pultu tam stal Wildmore.

" Zdravím chtěl bych standardní vybavení. Odstřelovací puška model 400 s přepínačem na útočnou pušku. Dva typy náboju. Vyrovnávací házecí nože a dvě inteligentní pistole 0.9. To by bylo vše pokud si Profesor nepřeje něco speciálního?"
 
  Alaric Whittemore   Postava je přítomna 14.9.2018, 19:40:01
Konečně! Po dvouch desetiletích se mi povedlo vytvořit něco, abych mohl chodit. Dvě dekády utrpení a přítěže pro ostatní byli založeny jako minulost. Teď jsem už mohl chodit a to pouze díky mým technologiím. Rodiče na mne byli pyšní.

Zajímalo by mě, co by mi řekl otec na to, kdyby viděl, že pouze rok na to vytvářím exoskeleton nano-technologií. Třeba to uvidí, až si budu jist, že to je 100% funkční a použitelné. Přeci jen, to nebyl nejlevnější výzkum. Naštěstí vše bylo zamaskováno pod SBF výdaji, takže nikdo nebral velké podezření.

Když oblek testoval venku, zkoušel různé věci, parkur, běh, přítahy, různé cviky. Nikdo z lidí kdo ho viděl by nečekal, že tenhle člověk ve stříbrné masce a jakém si celotělovém ochraném obleku byl ještě rok zpět krypl, jež nemohl ani chodit.

Pak se však ozval křik. Okamžitě jsem přestal dělat kliky na jedné ruce a na vteřinu jsem zvážil co dělat. Dotekem jsem se ujistil, že u pasu mám svou CZ p10c a vyrazil jsem za křikem. Sice jsem na sobě měl miliónový projekt, ale to mi nezabránilo, jít se podívat do potencionálně nebezpečné situace. Jeho celotělní zbroj byla klasifikovaná jako neprůstřelná a s jeho exoskletonem jsem mohl běžet rychleji než negr s policií za prdelí.

Tedy, rychleji, než osoba barvy s příslušníky policejních jednotek za svých pozadím. Pousmál jsem se nad svými myšlenkami. Kdyby toto slyšeli mí rodiče, zajisté by mě dali vydědit. Musel jsem se chovat profesionálně.

Dorazil jsem k zdroji křiku. Jím bylo několik lidí v mladém věku, jež utíkali, seč jim síly stačili. Bleskově jsem začal zvažovat situaci. Nějaký z civilistů v okamžitém nebezpečí? Ne. Zdroj nebezpečí? Přerostlý pes? Pes z Černobylu? Co to sakra je?

Zatracený démon honil ty puberťáky. Blížil se rychle, ale já dokázal tasit zbraň rychleji. A tak jsem tasil. Bleskovou rychlostí se mi podařilo tasit bezchybně. V duchu jsem poděkoval všemu tomu relaxačnímu cvičení. Zamířil jsem a bez váhání jsem začal do té zmutované bestie pálit.
 
  Strážce-05   Postava je přítomna 14.9.2018, 17:42:05
Assinelitas Pridominor

Byli to roky a roky studií, znalosti, které ne každý měl ale mnozí je chtěli. A tak bylo těžko překvpaující, že se tohle stalo - Dalo se to čekat dříve či později. Na jednu stranu jim musíš nechat kreativitu, povedlo se jim proniknout do kruhu dalších několika lidí co se věnují stejné tématice jako ty aby tě za pomocí falešných ale dobře připravených informací vylákali ven.

Těžko říct jak si tato teroristická organizace říkala - Arabsky neumíš, teda pokud to vůbec arabština je. Měli jediného tlumočníka, který se jmenoval Nasab. Ten ti důkladně vysvětlil co chtějí ačkoliv už to bylo celkem jasné. Tvůj výzkum, tvůj objev - Chtěli všechny informace. Aspoň to tvrdil Nasab, jak jsi tomu rozumněl postarší překladatel členem organizace nebyl, naopak byl vězeň stejně jako ty.

Byl jsi zavřen v jeskyni, v cestě ti stály těžké ocelové dveře a následně ještě mříže, které tě oddělovali od stěn jeskyně. Byl jsi pod důkladným dozorem dnem i nocí Už to byly dva týdny co jsi zde byl, stále z tebe nic nedostali ačkoliv zkoušeli mnoho metod. Mučení byli na denním pořádku.

Časně z rána přišel Uzbek, tak si aspoň říkal vysoký štíhlý muž, který celou tuhle operaci vedl. Společně s ním Nasab. Nejdříve sis myslel, že přišel aby tě mučil a když tě ze začátku prudce udeřil vypadalo to, že tomu tak bude. Ale následně začal rychle mluvit v neznámém jazyku. Nasab začal rychle překládat.

,,Chce po tobě abys mu řekl vše co chce vědět. Říká, že mají tvé rodiče a pokud to neuděláš tak je zabijí." Zopakoval po teroristovy rychle. Uzbek se vítězoslavně zašklebí a založí si ruce zatímco čeká na tvou reakci.
 
  Strážce-05   Postava je přítomna 14.9.2018, 17:23:11
Před dvěma lety (Math)

Nic nedávalo smysl - Pamatoval sis toho tak málo. Kde jsi? Co se stalo? Kdo jsi? Tyto otázky se ozývali ze začátku jasně a hlasitě ale čím více si se snažil koncentrovat tím víc vše začalo zapadat do sebe - Vzpomínky se začali vracet. Začal sis pamatovat jak si sem dostal - Nebo aspoň to čemu jsi věřil, že je skutečná realita, kterou si pamatuješ.

Tím kým jsi byl předtím ses tolik nemusel zabývat - Nyní jsi byl šampiónem Infinity Labs. Tak to bylo ne? Ano muselo to tak být. Znali tě jako Math, a během budoucích několik měsíců jsi plnil svůj úděl perfektně. Infinity Labs přinášeli světu vyšší dobro a ty jsi byl hlavním instrumentem jejich vůle.

Pak jsi byl povolán na pro další úkol. Muž který byl znám pouze jako Profesor pro tebe ti vždy takhle předával úkoly. Dnes to evidentně bylo speciální, předal ti složku s informacemi o cíli. ,,Ryan Jacobson. Před několika dny se mu podařilo nabourat do systému Infinity Labs a ukrást důležité informace - Musí být okamžitě eliminován. Vše je ve složce."

Desky důkladně popsali historii tohohle muže, IT technik a psycholog v jednom, který vedl boj proti Infinity Labs. Bydliště se stále pohybovalo ale nic co by se nedalo rychle vystopovat. Složka nemluvila o žádných zkušenostech se zbraněmi či bojem. Vše se zdálo jako jen další jednoduchá práce pro Infinity Labs.
 
  Strážce-05   Postava je přítomna 13.9.2018, 21:42:39
Catherine Whittemore

Hudba duněla nahlas uvnitř auta, jediný kdo však mohl poslouchat jsi byla ty a Karolína. Řízení byla věc která pro tebe byla nezajímavá, proto jsi se řítila skrz silnici vpřed, prudké předjíždění a hlasité troubení za zády jsi znala až moc dobře. Otcovi se tohle řízení moc nelíbilo ale nikdy se ti nic nestalo tak proč to řešit?

Ačkoliv Karolína měla své námitky také se už naučila netahat své protokoly do tvého řízení ačkoliv ti bylo jasné, že kdyby měla kontrolu nad autem k volantu by tě nepustila. Ačkoliv nemohla zasáhnout neznamenalo to, že si nedokázala odpustit nějaké poznámky.

A pak to přišlo, auto bylo speciálně upravené takže zastavit na červenou nebyl žádný problém. Chvíli trvalo čekání než naskočila zelená, šlápla jsi na pedál plně se rozjela a - Ze strany prudce do tvého auta narazil velký truck, auto se pod silou nárazu převrátí a udělá několik otoček ale toho už si nejsi vědoma.

Vše okolo bylo rozmazené, slyšela jsi ale jakoby zdaleka. Jakoby lidi mluvili ve vedlejší místnosti zatímco ti hlasitě hvízdalo v uších. Neuvědomuješ si moc co se děje ale někdo tě někam veze, běží s tebou. Vše se pak odehrávalo ve střepech dokud ti přes hlavu nebyla natažena maska a ty jsi opět pomalu usnula. Během zákroku jsi se probudila několikrát ale vše bylo příliš matoucí než aby sis uvědomila co se děje.

Těžko říct jak dlouho jsi spala, hodiny? Možná i dny. Nakonec ses ale probudila, necítila jsi konce prstů na nohou. Nakonec do místnosti vstoupil doktor a posadil se vedle tebe. ,,Paní Whittemore. Z hluboka dýchejte, efekty sedativ ještě úplně nejsou pryč. S lítosti vám musím oznámit, že zákrok byl úspěšný jen z části. Dělali jsme co mohli aby jsme zabránili tomu aby jste se dostala na vozík ale obávám se, že do konce života bez podpory berlí nebudete moc pořádně chodit."

Pár hodin na to pro tebe přijel šofér poslaný tvým otcem aby tě odvezl do rodinné vily.

Alaric Whittemore

Bylo vyžadováno naprosté soustředění. Nebylo lehké vyrábět tyto věci, o to hroší by to bylo kdyby jsi něco pokazil. Celé by to mohlo být vyhozené do kontejneru. Stačilo už jen doladit detaily aby exoskeleton nerozdrtil až ho začneš používat. Šlo o milimetry. Nakonec se to však povedlo, tvá práce byla dokonána.

Nadešel čas prvního testu. Chvíle napětí když jsi exoskeleton nasadil ale nakonec tě nic nerozdrtilo. Exoskeleton zatím fungoval dobře ale bylo na čase ho otestovat. Nejprve v laboratoři a později se přesunout do terénu. Test zatím pokračoval v pořádku, vše se zdálo perfektně funkční.

Postupuješ dál skrz ulice když náhle něco zaslechneš. Byl to křik, ne normální křik ale bolestivý křik zastřený neskrývanou agónií. Trvalo to chvíli než jsi dorazil k místu odkud se ozval a to co jsi spatřil bylo - Ohavné, nelidské, něco co jsi v životě ještě neviděl. Možná proto se to vše zdálo jakoby to přišlo z jiného světa.

Parta mladíků nemohla být starší než tvá sestra. Utíkali ulicemi v očích naprostou hrůzu a za nimi se hnalo - Monstrum? Těžko říct, vypadalo tak stvoření z pekel. Šupiny tmavě rudé, dlouhé rohy a planoucí oči jak se stvoření pronásledovalo lidi. Podle zvuků z vedlejších ulic následovali další všichni sledující svůj stejný cíl.

 
  Strážce-05   Postava je přítomna 13.9.2018, 19:34:05
Ve vrchních patrech Pentagonu se konalo setkání. Bylo to již osmé za posledních několik dnů. Všichni přítomní důkladně poslouchali frekvenci, která jim byla přehrávána. Muž, který stál a držel v rukou pevné desky se rozhlídl po všech přítomných a kývnul na muže v černé uniformě.

,,Před třemi dny jsem vás zde poprvé zavolal kvůli podivnému signálu, který se nám povedlo zachytit z vesmíru. Před třemi dny byl ještě slabý a přicházel někde zpoza Marsu, tento záznam co jsme vám pouštěli nyní je z dnešního rána a přicházel z lokací poblíž měsíce." V místnosti to zašumělo.

Promluvil Ministr obrany. ,,Ano tyto nahrávky jste pouštěl již několikrát a já vám už několikrát řekl, že potřebujem více než jen nějaké -" Muž s deskami v rukou rychle přikývnul zatímco se za ním spustili monitory. ,,Ano pane ministře o to jde. Signál byl tak blízko, že jsme byli schopni identifikovat polohu objektu - Naše satelity zabrali tohle." Na obrazovce se objevil první snímek, velice ostrý a jasný, ze začátku byl vidět jen obrys ale když se každý podíval pořádně byl schopný zahlédnout - Loď? Nebo alespoň něco co se lodi podobalo.

Měla na sobě prvky neonové červené. ,,Nejsme si jisti co to je, ani odkud to přišlo ale-" Snímky se posunuli a odhalily obrázek kráteru uprostřed pouště. ,,Včera v Nevadě, v podvečer doprostřed pouště spadl návštěvník. Podle záznamů jeho vybavení se velmi podobalo stylu této lodě - A tento návštěvník, když byl konfrontován našimi agenty okamžitě přešel do agresivního výpadu." Na obrazovce se pustil videozáznam.

Ačkoliv kvalita byla relativně dobrá problém byli prudké záblesky rudé a písek co lítal všude okolo, ve stínech byla vidět jen obrovská postava s rohatou přilbou a mohutnou sekerou v ruce jak s ní máchá ze strany na stranu. Všichni v místnosti byli zticha a důkladně sledovali záběry, muž pokračoval. ,,Vystřelili jsme na něj FGM-149 Javelin a ani to s ním nehlo." Všichni se na něj v hrůze podívali. ,,Pokud to je pravda pak nasazení vojenských sil by byla sebevražda.." Muž přikývl a přešel ke stolu. ,,Ano, tato hrozba je víc než obyčejní vojáci jsou schopni zvládnout." Řekl a položil desky před ministra obrany.

,,Proto jsem zde. Hledal jsem a našel jsem nejen lidi dost silné aby se mu postavili, ale také lidi dost vychytralé a lidi s velice speciálními schopnostmi." Ministr otevřel desky a zahleděl se na první stránku. ,,Dost dobře víte agente, že projekt Sentinels byl zrušen po jeho prvním selhání?" Muž přikývl. ,,Jsem si toho plně vědom pane ministře ale hledali jsme dlouho a důkladně - myslím, že tenhle menší tým se bude dát uhlídat mnohem lépe. Je to naše jediná naděje předtím než tady začneme metat atomovými bombami."

Ministr obrany si povzdechl a přetočil na další stranu. ,,Tak se na ně pojďme podívat."
 
<<    <   
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.