abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Battlestar Fenix ::
družina
stránkovat po:  
 

Erika"Lucky"Nelson
13.2.2017
18:10:42
Kathryn podpoří můj nápad. To je pozitivní. Aspoň někdo.
Gině se to pro změnu nelíbí, ale to je tak všechno co může dělat.
“Tak když myslíš, že to je bez problému tak si jdi sama.“ poznamenám k ní uštěpačně.
To už se odzbrojuji a Ron, který je taky pro zastavuje auto.
Vyskočím a u toho, než mi odjedou, zavtipkuju.
“Až to projdem, skáknem na pivko.“

Pán Jeskyně
13.2.2017
17:27:16
Ron se pobaveně ušklíbne a otočí na Mika. “S kněžnou na palubě ukecáme i tank. Ale mě se tam moc nechce zastavovat. Tohle auto neproslulo rychlým startem.“ Pak se otočí na Kate. “Teda ne že bych měl něco proti tomu, když se tu budeš převlíkat, ale já bych ještě počkal. Ať jde někdo na průzkum a pak se uvidí. Buď ho seberou, nebo zastřelej a nebo zavolá, že je všechno v cajku a pojede se dál.“

Na chvíli zastaví, aby mohla vystoupit Erika a pak se auto zase rozjede.

Gina Torres
11.2.2017
22:16:26
Nakonec to vypadá, že máme dost podobný názor s Mikem a kupodivu i s Erikou. Když se hrne ven, že jí jako nikdo nezná a s námi si ji nespojí, podívám se na ni a málem se začnu smát.

" Když myslíte. Nás tady taky nikdo nezná. V tom davu, kterým jsme sem procházeli my, si nás těžko někdo mohl zapamatovat. Leda tady Violet, ona je přeci jen víc vidět. Ostatní nic, všední lidi. Těžko by si někdo spojil Lisu nebo mě s Kathryn. No, když chceš jít sama, je to tvá věc. Moc se mi to nelíbí, ale Kathryn ti to odsouhlasila, je to na ni a na tobě."

Pokrčím rameny, i když se mi to nelíbí. Jenže. Když půjde jen jeden a je to nějaká past, odskáče to jako první a my pak. Když nás půjde víc, odskáčeme to najednou hned. Vyjde to na stejno. Tedy s tím rozdílem, že první varianta dává šanci Kathryn a Ronovi, vlítnout do auta a zdrhat. Když to past nebude, bude to na nás přitahovat pozornost, proč jako jsme poslali někoho napřed. Takže risk je obojí.

" Sakra, dala bych si cigaretu. Teď by se mi líbilo, kdybych mohla být jako Jestřábí žena. Vyletěla bych nad město a hned bych zjistila co se děje. Možná bych se letěla podívat tak 3-5 kiláků odtud, v kruhu. Někdo ty davy musel zastavit nebo odklonit jinam. Do háje! Proč by to někdo jenom dělal? Vždyť snad nikdo neví... Nebo, že by snad ten guvernér nebyl tak neškodný jak si Violet myslela?"

Kathryn Prescott
11.2.2017
12:24:20
Violet mi vysvětlí to s tím oddacím listem.
“Promiň, ale asi se nechytám. Abych si mohla Rohana vzít, musel by být se mnou. A pochybuji, že bude. Pokud ho ještě někdy spatřím, tak to bude za týden. Potom mi proto není jasné, proč by se měl předělávat oddací list. Ve chvíli kdy Rohana potkám, by to podle tvého plánu, už bylo jedno.“ Vysvětlím, co mi na tom není jasné.
“Ale i tak je ten plán velice zajímavý. Ale má tolik kdyby, že si nejsem jistá, zda je to vůbec možné. Proto bych se k tomu vrátila později.“
“Rohan o žádnou ženu nestojí. Až uplyne týden, bude mít, co chtěl.“
“Dobře.“ Kývnu na návrh, kdy se vrátíme k tomuhle plánu.

Lisu zaslechnu, ale je mi jedno, že si potřebuje s Erikou promluvit, nijak na to proto nereaguji.
“To je fuk, zda tam dorazíme o dvě minuty pozdě. Hlavně, abychom se dostali dovnitř v pořádku.“ Violet mě ujistí, že dostat se do města byla hračka.
“Super. Pak to vypadá snadně.“ Oddechnu si. Za chvíli už sedíme v autě všichni a můžeme vyrazit.

Když se v autě ochladí, začínám litovat, že mám na sobě co nejmíň.
“Sakra, takhle tu zmrznem. A mě bude vidět víc, než bych chtěla.“ Podívám se na svůj dekolt a doufám, že se stihnu ještě venku zahřát, než se dostaneme k bráně.
“To by přitáhlo pozornosti až moc.“ Nenápadně kouknu po Ronovi a uvažuji, zda to ten parchant udělal schválně.
“Určitě jo!“

Dorazíme na dohled k bráně a najednou se celý plán zhroutí.
“Do hajzlu!“ Před branou je prázdno. A Ron z toho má evidentně radost. V duchu zakleju, jen co se zmíní o mé vizáži.
“No to mám radost. Ale seru na to, už se převlíkat nehodlám.“ Přemýšlím nad jeho slovy. Tím by však byl plán úplně v háji.
“Výborně. Takže žádné krytí, veřejné odhalení a ještě tahle vizáž. To snad už nemůže být horší.“ Zamyšleně zírám na bránu, mezitím co ostatní vymýšlí plán, jak se dostat dovnitř. Mikův plán se mi hodně líbí. Když je tu prázdno, byli bychom bez auta jak terče. Violet i Lisa si také něco přisadí. Jenže já stále zírám na tu bránu a něco se mi na tom nelíbí. Erika rychle vyjádří moje pocity.
“Přesně.“ Vyhrknu.
“Kde ti lidi sakra jsou?“ Vyřknu svoji obavu nahlas.
“Před tím jich tu byla spousta. A teď nikdo? Buď připlula ta loď anebo veškerou pozornost na sebe stáhla Irina, ale… Ale co když ne?“ Eriky plán se mi líbí.
“To by šlo. Málokdo ví, že Erika patří k nám. Může to tam obhlídnout a dát vědět, zda je to v pořádku.“ Stále upírám zrak na tu bránu.
“Podle toho se potom rozhodneme. Pokud u brány už nikdo nehlídá, můžeme jít pěšky bez problémů. Pokud tam ale je ještě nějaké riziko, autem to bude asi bezpečnější.“ Kouknu na sebe.
“To už je asi fuk, zda mě u brány někdo pozná nebo ne. Při nejhorším se převleču do šatů už tady.“ Nadhodím a jsem zvědavá, zda tenhle plán u ostatních projde.

Erika"Lucky"Nelson
11.2.2017
9:17:27
“Neboj, jestli jsme všichni profíci, klid bude.“ prohodím ještě k Lise a naskočím do auta.
Jedeme a je tu vedro.
“Rone, zapni prosím klimošku.“ reaguji na horko.
“Jak to pěkně houpe. Připadám si trochu jako v Raptoru.“ užívám si houpání auta.
Jakmile se přiblížíme k městu, úsměv se mi stáhne.
“Tohle se mi nezdá.“ oznámím.
“Neříkali jste, že do města proudí davy?“

Padne tu pár nápadů a návrhů, ale já se rozhodla.
“Rone zastav.“ naléhám.
“Půjdu to omrknout, mě tam ještě neznaj. Může to být past. Pokud mě nesejmou, bude to čistý.“ dodám a ráda bych, aby se poslední věta nevyplnila.
“Nechci chcípnout na týhle planetě.“
Čekám, zda se můj nápad ujme.

Lisa Hamilton
10.2.2017
20:17:39
Když si všimnu, že na cestě nikdo není, málem se rozesměju. Ukážu na cestu:

" Příliš povyku pro nic. Inu, prostě to zkusíme. Když se nás ptát nebudou, nemusíme nic vysvětlovat přeci. Prostě půjdeme do města, parta mladých lidí, kteří přišli na slavnost. A pak uvidíme. Pokud se dobře pamatuju, není to tak daleko. Violet, souhlas s tou bránou. Pokud bude Ron chtít, můžu jít vzadu s ním."

" Dva vyvrhelové ... zakázané město pro nás ... gardě nevěřím, ale Thomasovi ano ... tak snad..."

Kouknu na Eriku a mrknu. Rozdělení jinak nekomentuji. Myslím si, že Violet to dobře odhadla, je to lepší řešení. Nechtěla jsem to navrhovat já, jsem ráda, že to přišlo od ní.

" Tak jdeme na to?"

Violet G. Adams
10.2.2017
18:54:11

Nasedla jsem bez protestů do auta a…Kurva, už chápu, proč se Kathryn vysvlíkla! Žádný odvedení pozornosti, ale aby se tu nepotila. Bomba, teď se tu budeme pařit jak koule chlupatýho řidiče náklaďáku.

Značně otrávená jsem seděla v autě a poslouchala plány, jak se dostat do města. Hlavně rychle a potichu…

”No tak asi bych šla tou samou branou, co minule. Budeme u radnice rychle. První by šel Mike a Gina. Prorazili by nám cestu. Mike bude vědět kudy kam. Pak by šel zbytek našeho ženského osazenstva a prdel by nám kryl Ron. Myslím si, že by si zrovna na tuhle pozici nestěžoval, určitě by ocenil přehled a úhel pohledu, ne?”

Jen se podívej, když to doma nemáš…

Mike "Iron" Collins
9.2.2017
15:24:54
Konečně jsou všichni v autě a my můžeme vyrazit na cestu.

Uvnitř je pěkné horko, ale to naštěstí zpraví klimatizace. Ron nastartuje a prudce sešlápne plyn. Jedeme v podstatě přímo a Ron ani v nejmenším auto nešetří a s námi to hází jak na nějakém tankodromu.

Netrvá to dlouho a jsme na dohled od brány a máme tu první problém...

"Rone, podle mě jediná možnost je dojet až k nim. Sice budeme středem pozornosti, ale to bychom byli i kdybychom šli pěšky a takhle budeme mít aspoň šanci zdrhnout. I když teda nevim, jak ukecáme, že máme obrněný auto a chcem s nim do města."

Nápad je to šílený, ale podle mě lepší, než jít přes celou tu odkrytou plochu před branou pěšky a doufat, že po nás nikdo nezačne střílet.

Gina Torres
9.2.2017
8:53:44
Nakonec, jak se dalo čekat, jsme se nasoukali do auta. Kratší zdržení zapříčinila Lisa a Erikou, ale netrvalo to dlouho a už jsme na cestě. Ehmm, tedy na cestě, Ron jede cesta necesta, má přeci volat od teréňáku, že jo. Držím se, aby mě to moc nenadhazovalo a koukám se ven.

Něco je jinak! Pak mi to docvakne. Silnice k bráně je prázdná. Takže vmísit se do davu nepůjde. Rona to zjevně pobavilo, moc ho nechápu. Je výkonný, to jistě, ale zdá se strašně nevyrovnaný.

" Heh. Když jsme chtěli jít pěšky, aby auto nebudilo pozornost, koukal na nás jako na nějaké husy. Teď si klíďo píďo řekne, že je tu teréňák "malinko" nápadný. Prostě Ron."

Neříkám nic, je čistě na Kathryn, jak ona se k tomu postaví. My se převlíkat nemuseli a tak teď nemusíme přemýšlet jestli se zase převlékat nebo to nechat tak.

" Možná bychom mohli zkusit jinou bránu, ale nejspíš to bude všude stejné. Spíš by mě zajímalo, jak to vypadá uvnitř. Počkat! Neříkal někdo, že máme 60 hodin? Teď už třeba jen 50, ale to by znamenalo, že se přece nemusí bát jít dovnitř ani Ron ani Lisa ani Kathryn. Tak proč nevystoupit a prostě nejít dovnitř? I když, budou to dodržovat i gardisti?"

Pán Jeskyně
8.2.2017
20:55:30
V autě je horko jako v pekle. A to stojí jakž takž ve stínu. Ron vše vyřeší tím, že zapne klimatizaci a auto rychle vychladí.

Vyjedete z rokle a ženete se krajinou přímo k městu. Trochu to hází. Ale tohle auto prostě silnici nepotřebuje. Dostanete se na dohled města a už tušíte, že plány jdou rychle do háje. Před vstupní bránou nejsou žádné davy lidí ani fronta aut. Je tam jen jedno malé vznášedlo, které právě projelo dovnitř.

“Tak tolik k davu.“ Zamumlá pobaveně Ron. “Nějaký další nápad? Mám to vzít okolo a kouknout na zbylé dvě brány?“ Zeptá se a otočí se na okamžik na vás. “Tady, uprostřed tý pláně, je tohle monstrum asi malinko nápadný. Já bych to vzal na přímo. Kate se představí, Garda ocení její letní outfit, a jsme tam a v pohodě.“ Pobaveně se usměje.

Lisa Hamilton
7.2.2017
20:35:10
Opravdu to netrvalo ani minutu. Nasedla jsem do vozu, posadila jsem se ke dveřím a upřela pohled ven. Nějakou náladu na vybavování nemám.

" Dovnitř bychom se měli dostat jednoduše, pokud tedy nějak nepřiostřili prohlídky. Pokud budeme už vevnitř, tak bychom se taky měli dostat až ke guvernérství. Teprve tam to nebude žádná sranda. Musíme se spolehnout na Violet a taky na Kathryn. Já jim věřím, oběma, ale gardě ne. To se nejspíš jen tak nezmění. Brane, proč jenom jsi mě tady nechal samotnou?"

Erika"Lucky"Nelson
7.2.2017
20:20:34
Giny reakce mě nepřekvapila a nerozhodila, vlastně jsem nad ní jen pokrčila rameny.
Možná jsem to trochu přehnala, kdo ví. Ovšem omlouvat se za nic nebudu.

Kate se vyjádří k Violet plánu.
“Tak tím jsme hotovy.“ pomyslím si. Kath se k tomu totiž skoro nevyjádří.

Ron už se usadil v autě a čeká.
Má pravdu. Radili jsme se dost dlouho na to, aby padl jasný plán.
Takže, kdo to vysvětlí?
Nakonec s tím přišla Kate a Vio si taky něco mále přidala.
Takže, už jsou kostky vrženy? Pro mě už dávno.

Chystám se usadit do auta, jenže to mě zastaví Lisa a něco mi důvěrně povídá.
Odpovím ji….
………Následně vyrazím k autu.

Violet G. Adams
7.2.2017
18:10:28

Ke klidu mé zadnice, Kathryn vzala plán celkem s …klidem. Což není ani jedna z emocí, kterou bych očekávala.

”No tak když se dva vezmou, obvykle se podepíšou nějaké papíry a takové ty blbosti a pak se vystaví oddací list, abys na toho svého cukrouše měla papír. Ale ten je leckdy stejně k ničemu, když chceš chlap pláchnout, tak…”

Co to meleš?


”Pardon, to sem nepatří. Tak…možná večer, když bude trochu klidu a nikdo nás nepřepadně ze zálohy…nebo tak”

Prej promyslím si to, to je všechno co na to řekneš? Já tu vymýšlím, jak ti zachránit kůži, potažmo i čest planety, kde žiju a ty řekneš tohle?! Dochází ti vůbec, o co jde, nebo si jen rozmazlená slečínka, který se nakonec zalíbila myšlenka kněžny? Co si kurva o sobě myslíš? Uf…dýchej Vi, dýchej.

”No nejsem mistr převleků a nepozorovaného vniknutí, ale diplomat. Na to tady máš jiné experty. Já prostě vešla do města a na radnici pak vytáhla diplomatický průkaz. Pak jsem nechala prostor pro diplomacii a tak”

Doufaje, že tohle vysvětlení bude stačit jsem se zase začala věnovat tomu, abych nevybouchla. A tohle je moje poslední mise diplmata. Až tohle vyřeším, tak končím! Ať se rozhodně Kathryn jakkoliv. Seru na to. Pochybuju, že mě sem poslali jako někoho vyjímečného, ale spíš jako někoho, koho by se snad raději samy zbavili. Nasrat. Ne, už ne.

Lisa Hamilton
7.2.2017
0:12:45
Poslouchám Violetin šílený plán a ani brvou nehnu. Je opravdu tak strašně šílený a neproveditelný, že o něm ani nechci přemýšlet. Víc mě zajímá co zase ty dvě, Erika a Gina. Přejdu k Erice:

" Eri, prosím tě, počkej ještě s nastupováním. Něco bych ti chtěla říct. My nebudeme zdržovat, bude to jen minutka, Kathryn."

Pokud bude souhlasit uděláme tak dva tři kroky stranou a já jí něco tiše začnu vysvětlovat.

Kathryn Prescott
6.2.2017
16:46:37
Na Rona se zamračím.
“Ano.“ Odpovím na jeho otázku, zda jsem spokojená, když se mi podívá do očí. Rychle mi dochází, že se vztah mezi mnou a Ronem rozhodně zlepšuje.
“Jseš strašnej a na zabití.“ Snažím se udržet klid, ale on stejně ví, že uvnitř jsem vzteklá.

Zavrtím hlavou, když se Violet zmíní o guvernérovi a mém oblečení.
“Nejsem blázen. Takhle ke guvernérovi nepůjdu. Šaty mám u sebe.“ Řešit, kde se převleču, budu až na místě. Zaposlouchám se do Violetina šíleného plánu. Při jejich slovech přimhouřím oči a zamyslím se.
“Co jí proboha ta Lisa řekla?“ Při další větě povytáhnu obočí.
“Bože, nemohla Lisa raději mlčet, než aby jí něco vyslepičila. Zvlášť, když neví aktuální plán.“ Snažím se zachovat klid a nenechat na sobě znát otrávenost. Zmínka o „jen Kath“ se mi líbí. Ale už to je minulost. Při slově šílený se musím usmát.
“Jo kdybys věděla, jak je to teď...“

Pak už jen zírám na Violet v úžasu. Její plán je opravdu šílený. Ta představa, že mě někdo nahradí je fascinující. Ale jen co slyším o knížeti, nacházím háček, nebo spíš hák.
“Na oddacím listu? Na jakém?“ Nějak nerozumím její teorii.
“Oddacím listu?“ Vyslovím opatrně. Ztrácím se v tom. Při zmínce o tom, zda Rohanovi na mě záleží, se neudržím a nenápadně ušklíbnu.
“Jistě, záleží a nejvíc, když budu tuhá.“ Violet dopoví svůj celý plán. Nejprve nevím, co na to říct.
“Buď v klidu. Nechci tě nakopat.“ Odpovím s úsměvem. Tím ale končím. Nevím, co jí na to říct. Plán je to úžasný, jenže teď už k ničemu.
“Jo, kdybys s tím přišla před pár dny… Ale teď...“ Normálně bych jí řekla, že se chci stát kněžnou, kdyby do toho necpala Rohana a oddanou ženu. A tak nechám plán rozpracovaný.
“Promyslím to.“ Je jediné, co na to odpovím. Mikovi se plán líbí, ale naštěstí ho nechce rozebírat teď.
“Později bude vhodná chvilka.“ A malinko doufám, že na to třeba i zapomenou.

Ron nasedne do auta. Raději ho víc už neprovokuju, svoje jsme si řekli. A nebylo to zrovna příjemný. Posadím se a uslyším Ronův dotaz. Přemýšlím nad jeho slovy.
“Dostaneme se na dohled k městu, ale necháme auto schované. Zamícháme se do davu a rozdělíme. Druhá skupina odvede pozornost a my se dostaneme dovnitř. Violet určitě zná způsoby, jak se dostat nepozorovaně do města. Rozhodně se nebudeme probíjet. A pokud to půjde, chci zůstat v utajení.“ Nadechnu se.
“Předtím se dostali do města také bez povšimnutí. Tak proč by to teď mělo být jiné?“ Zauvažuji.
“Šlo by to takto? Nebo toho chceš vědět víc?“ Ptám se Rona a doufám, že už se pohneme dál.

Pán Jeskyně
3.2.2017
21:43:31
Sotva Kate vyleze z domu, opře se do Rona. Tomu se podaří utrhnout pohled výstřihu a na chvíli se zadívat Kath do očí. “Spokojená?“ Zavrčí. “Jo. Přesně to si dělám.“ Zamumlá kysele a pomalu vyrazí k autu. “Kdyby Tě zajímal důvod, tak proto, aby Garda nebo Legie věděla koho maj chránit a neustřelili Ti...“ Mávne nad tím vším rukou.

Nekomentuje vaše hádky ani plány. Jakoby byl duchem někde jinde. Prostě jen nasedne do auta a počká, kdo všechno si k němu nastoupí.

“Takže...jestli jsem to správně pochopil, Kath tam půjde v utajení. Což znamená, že se zbraněma nás tam po dobrém dostane jen Violet. Pak je tu ještě varianta prostřílet si cestu a nebo tam jít beze zbraní. Radili jste se dost dlouho, takže bych rád věděl, k čemu jste dospěli.“ Z hlasu je znát únava a nechuť.

Nastartuje a pomalu se rozjede směrem do města.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138] 
Liraell


 

Liraell


 


 


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.