abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Alexander   Postava je přítomna 24.11.2017, 22:22:30
Dveře lehce skřípnou, jako by s nimi pohnul jen vít, načež skřípnou znova, když se zavírají. Avšak kroky zaslechnout nelze. Vlastně nic jiného nelze zaslechnout. A stejně už všichni spějí.

S dýkami, jenž si protáčím stejně bezzvučně mezi prsty se rozhlédnu po místnosti. Silně překvapen že všichni si šli vážně jen tak lehnout. "Heh.. Takže najednou už je všechno v pořádku... Skoro zvířecí instinkty.. Strach... Strach ženoucí jedince dál, a nutící ho k aci.." ušklíbnu se a zavrtím hlavou. "Jak snadné by to bylo.. Čtyři... Pět.. Pět a půl sekundy.." pomyslím si, než dlouze, ale jemně, takže opět neslyšně vydechnu, a zavrtím hlavou. "Potřebuju horkou vodu.. A zkrátit vlasy.. Vajgar už není daleko.. " je moje další myšlenka, než vydám první zvuk, a to tehdy, když si připravuju věci na spaní.
-------------------------------------------
Ráno se do příprav moc nezapojím. Prakticky se připravím sám, na pomoc ostatním se nehrnu. Najím se, a když jsme připravení, vyrazíme.

Před městem se zastavíme. Prý mám jít na výzvědy. Dostat se do města první, proč vlastně ne. "Hm.." odpovím jenom nezůčastněně, a pobídnu koně směrem k městu.
 
  Zar´farro   Postava je přítomna 24.11.2017, 14:43:52
Propadám se. Padám hlouběji a hlouběji do nitra svého těla. Postupně se dostanu na úroveň kdy vidím tok a směr své životní energie. Vidím kudy proudí, kudy uniká ....

Klesám a postupně dělím své vědomí mezi jednotlivé problémy mého těla. Tuto techniku mne na Akademii učil jeden z východních mistrů, mistr Vong. Ani on tehdá netušil, jak moc by mohla tato metoda zlepšit mou přirozenou regeneraci, a já nikdy na Akademii neby takto zraněný, aby jsme to vyzkoušeli.

Postupně odlupuji vědomí a pomalu se dostávám blíže ke svému pravému mentálnímu nitru. Spolu s tím přicházejí ozvěny minulosti. Vzpomínky, které se mne snaží nalákat a upoutat mou pozornost.

O tomto nebezpečí vím, ale nyní jsem velmi unavený a má koncentrace není co bývala ...

Kolem mne postupně proletí postavy ze skupiny, z Akademie, z klanu, z války a .... a Jin .... má Jin .... Jin... ... má bývalá družka Jin ....

Jin .... Proč Jin? ..... Kde jsi Jin? ..... Jin! JIN!! řve celé mé nitro .... čisté, prosté a úplně nahé nitro.

Ztracený .... ztracená .....Jin ..... Jin....


***********************

Potácím se ve svém nevědomí. Hodiny a hodiny se kolem mne vynořují myšlenky, jenž jsem měl za ztracené, či jsem je pohřbil velmi hluboko. Snaha o koncentraci a uchování vlastního vědomí je ta tam.

Jsem návštěvníkem, pozorovatelem, který nemá vliv na své okolí. A pak je tu Jin, má krásná Jin. Proč bych se mněl vracet. Co mně vlastně venku čeká?

Skrze temnotu prorazí tenounký paprsek zlatého světla. Ucítím jak mne něco táhne zpět k povrchu. Zpět do reality. Zpočátku se bráním, ale časem pochopím.

Když se konečně proberu uzřím nad sebou Ragnara. Je mi jasné, že mne z tohoto průseru vytáhl on. Vyzkouším své ruce. Zlomená je srostlá. Useklá je na svém místě. Je sice vidět, že je nová, slabá a trochu menší, ale je na svém místě a má všechny čtyři prsty.

Ačkoli je už skoro ráno, jsem dost vyčerpaný a odeberu se ke spánku.

***************

Když se probudím ostatní už pobíhají kolem a připravují snídani, jiní odjezd. Já se přidám k akcím, které jsou již hotové. Poděkuji Žiře za snídani, ostatním za pomoc se Fleggym. Jen co je vše naložené a všichni jsou připravení opouštíme tábor.

Cestou se znovu pokouším dodat co nejvíce energie své ruce k růstu. Cesta do Vajgaru je dlouhá a má ruka je lepší a lepší. U bran města jsem fyzicky zas na 100% funkční.

Pochopím, že do města se ještě dnes nepůjde a tak se přidám k přípravě ležení.
 
  Merysol   Postava je přítomna 24.11.2017, 11:03:32

Ráno bylo dost těžké se probrat. Přišla jsem si, jak kdybych spala sto let a i tak neměla dost. Najíš se, napiješ a studený vzduch tě probere, Mer. Bartovi se také nechce moc vstávat ale přeci jen ho vyhodím ven, aby se proběhl a třeba si zkusil ulovit nějakou myš.

“Díky, Žiro.“ vysoukám ze sebe ještě rozespalá poděkování za snídani a nějak nemám náladu se bavit, natož rozebírat to, co se večer stalo. Ale snad to pro Alexe byla dostatečná lekce.

Vydáme se na cestu a přesně jak jsem čekala, vzduch mě dokonale probral. Veškerá únava byla pryč. Vystřídala ji zima i přes teplé věci. Takže do Vajgaru, to je náš cíl.

Dorazíme k městu. Žira pošle Alexe na výzvědy a my čekáme kus od města. Pustím zase Barta, aby si šel něco ulovit, ale ten se pustí do pronásledování krysy. “Barte běž si najít jinou, tohle není večere!“ omluvně se podívám k majiteli a Bart nakonec vyrazí lovit někam k lesu.
“Co dál? Jak dlouho se tu zdržíme?“ zeptám se Žiry a snažím se nějak pomoci kolem ohně.
 
  Karolina   Postava je přítomna 23.11.2017, 21:36:56
Zdá se, že Alex se rozhodl zůstat venku a ostatní se chystají ke spánku. Dokonce i Anglino už usíná. Musím se usmát, pošimrám Rega mezi ušima. Jakoby pochopil, přesune se skoro až ke mě.

" Tak už jdu spát, dobrou noc."

Zachumlám se do kožešinky a za chvíli už cítím, jak začínám upadat do spánku.

***************

Ráno jsem se vzbudila a cítila jsem se překvapivě odpočinutá. Nebylo to ještě stoprocentní, ale už mnohem lepší než večer. Jako už tradičně, Žira se stará o snídani. Vždycky mě udiví, jak je po ránu činorodá. Po snídani hned vyrážíme. Zkraje se rozhlížím kolem, ale cesta je k mému překvapení klidná a tak se zařadím doprostřed skupiny a vyndám knihu. Vím, že na Hel se můžu spolehnout a tak se zabořím do studia.

Jedeme několik dní, téměř celou dobu jsem zahloubaná do studia. Jen když si dáváme pauzu na jídlo, sem tam s někým prohodím pár slov. Je na mě vidět, že jsem myšlenkami jinde. Nedaleko před Vajgarem zastavíme a chystáme se tábořit. Přikývnu, dobrý plán. Nejspíš tady nebudeme mít uvítací výbor, to je mi jasný.

" Paul, ten tu bohužel nebude? Jestlipak tam bude Urolóqui nebo snad nějaký schopný personál? Možná budou míti tu výbornou kávu a snad i nějaký tabák, mě už došel. Potřebujeme se vyspat v posteli, dát si koupel a dostat se ze všech zranění. Uvidíme, jak dlouho tady zůstaneme. Musíme vymyslet jak se dostaneme dál. "
 
  Pán Jeskyně   Postava je přítomna 23.11.2017, 21:27:35
Nikdo se již dál vyjádřit nejspíš nechce. Jste všichni unaveni a jdete spát. Když se ráno probudíte, vidíte, jak již Ragnar něco čaruje. Nejprve léčí Zar´farrovi ruku, poté Káju, Žiru, Icaria a i ostatní. Jeho magie funguje. Ruka trollovi sice nedoroste okamžitě, ale je vidět, že to popohnalo jeho trollí regeneraci. Během dne už bude mít ruku novou, to s jistotou pozná. Zlomenina je již úplně vyléčena.

Pokud již nic nepotřebujete řešit, Žira udělá snídani, najíte se a vyrazíte. Cestujete pár dní bez problémů, neděje se vůbec nic zajímavého. Tak klidné dny jste již dlouho neměli. Bez problémů se dostanete až k městu Vajgar. Jakmile je město na dohled, Žira zastaví. Soumrak se sice ještě neblíží, ale chce se utábořit. "Teď musíme být opatrní. Navrhuji, abychom se tu utábořili a poslali Alexandera na výzvědy. Potřebujeme se dostat do hostince U Bílého koně. Tu vlastní Paul a určitě se tam zvládneme schovat, než vymyslíme plán, jak se dostat do té jeskyně.

Ale ve Vajgaru jsem byla už dávno a tu hospodu si přesně nepamatuji. Proto bych chtěla, aby se do města šel podívat Alexander, zjistil kudy se nejrychleji dostaneme do té hospody a eventuálně nám zajistil volný průchod tak, aby si nás nikdo nevšiml. Nejdřív ale průzkum. Pak se vrať a popiš, co jsi zjistil. Potom se domluvíme, co dál."


Pokud Alexander souhlasí, sedne si na zem, opře se o strom a zapálí si cigaretu. "Potřebujeme udělat oheň, ale jen malinký, ať si nás nevšimne nikdo z města. O to se postarám, ale Icaria bych poprosila, aby sehnal něco k jídlu. Nějaké zajíce nic velkého, to bychom na tomhle ohýnku jen tak neupekli. A dávej pozor, jsme blízko města, tak ať nepotkáš nějakýho hlídače lesa."
 
  Icarium   Postava je přítomna 23.11.2017, 20:54:02
Poděkuji Žiře za kus pečeně a dám se s chutí do jídla. Kruppe mezitím pobíhá po místnosti, když v tom se mi hlavou rozezní varovný poplach. Vylekám se, co se děje. Kouknu po kryse a hned mi dojde která bije, těsně za ocasem má totiž lišáka a vyplašeně běží ke mně. Obratně mi po kazajce vyskáče na rameno, kde už se cítí bezpečně. Merysol okamžitě Barta odchytí a vyčiní mu.

Mezitím se Alzan s Alexandrem začnou dohadovat o tom, jestli si někdo je schopen odnést svá tajemství, jak se tak říká, do hrobu. Už to vypadá, že je hádka u konce, když vtom nekromant pronese jakési zvláštní slovo. Alexandr ztuhne a začne nám vyprávět svůj příběh. Vykuleně na něho koukám, takhle rychle rozpovídat někoho, kdo by měl být vůči psychickým útokům do jisté míry imunní, to je teda něco.

Alexandr domluví a opět se probere z transu. Očividně je naštvaný a smíchem to pouze potvrzuje. Než kdokoliv stihne cokoliv říct, s podivným úsměvem a s ještě podivnějším rozloučením odejde ven.

"Nemyslím si, že by nám chtěl Alexandr něco udělat." odpovím Alzanovi na jeho obavy, avšak sám si jistý nejsem.

"Kruppe běž za Alexandrem, opatrně ho sleduj a podávej informace o tom, co dělá......ano, je to ten co odešel.......ano, ten ze kterýho je cítit tolik krve, tak už běž." Kruppe ne úplně ochotně seskočí z ramene a rozběhne se směrem ke dveřím.

"Pokud nemáte nic proti, já jdu spát." přesunu se blíže ke krbu, na zem rozložím nějaké houně a konečně si lehnu. Spánek se dostaví zanedlouho.
 
  Žira   Postava je přítomna 20.11.2017, 23:55:48
Nejprve se snažím Alexandera zastávat a přesvědčit ostatní, že to, co řekl mi stačí. Ale poté se mi jeho chování také přestává líbit. Vše podstatné již ostatní zvládli říct za mě. Ovšem, když se oboří na Karolínu ohledně důvěry, dost mě to naštve. Zvlášť protože tuším, kdo jí tuto informaci řekl. "Shachath."

Přesto se stále snažím držet v klidu. Zapálím si další cigaretu a potichu,
přesto zřetelně promluvím. "Myslím, že není důležité, od koho ty informace ví. Zajímají mě tajemství, která jsou pro nás nebezpečná, jsem si jistá, že kdyby toto pro nás nebezpečné bylo, Kája by to ochotně řekla."

Když mluví o ukousnutí jazyka, říkám si, že by zasloužil pořádnou lekci. A zhruba v tomtéž okamžiku mu jí Alzan udělí. Nelíbí se mi to. "Je to přesně ta lekce, kterou Alexander potřeboval, přesto to bylo dost sprosté. Jakmile budeme používat své schopnosti proti sobě, dopadne to špatně. Stačí, když to uděláme neúmyslně, jako Anglino zasáhl Káju inkvizitorským mečem. Tak proč schválně? Ale tu lekci potřeboval, to je fakt. Alespoň vidí, jak rychle a nečekaně takové kouzlo může přijít."

Poslouchám, co Alexander prožil. "Je to kruté a samozřejmě si uvědomuji to nebezpečí, které z toho plyne. Samozřejmě je velké, ale důležité je, že si to uvědomujeme. Ujišťuji Vás všechny, že Alexanderova přítomnost nás skutečně ohrožuje, dost možná víc, než cokoliv jiného, co jsme dnes slyšeli. Alespoň, pokud jsou pravdivé staré legendy. Andělé temnot by měli být ti nejelitnější nájemní vrazi. Často se najímají na to, aby odstraňovali ty nejmocnější z mocných. A říká se, že ještě nikdy nezklamali. Ale pravdou je, že těch zmínek je tak děsně málo, že se to dá těžko posoudit. To nám může prozradit pouze Alexander."

Když Alexander odejde a Alzan se ptá, zda nám Alexander vyhrožoval, zamyslím se. Kája se dokonce ptá na názor přímo mě. "Nevěřím tomu, že by nám ublížil. Možná jsem naivní, přesto mu stále naprosto důvěřuji. Hlavně musíme zůstat přátelé a důvěřovat si. Zrovna ty Kájo a Alexander byste si to měli vzít k srdci, alespoň tak soudím podle toho, cos mi dnes vyprávěla."

Poté Merysol zavelí dobrou noc. Tomuto se velice ráda podřídím. "Dobrou Merysol, dobrou všichni." Ještě vylovím svoji láhev rumu a chci se napít, naneštěstí zjistím, že je prázdná. "Ups, došlo. Asi mám menší sklony k alkoholismu."
 
  Merysol   Postava je přítomna 20.11.2017, 19:38:08

Jsem naštvaná, ale doufám, že mě přeci jen únva brzo přemůže. Než proluví Alazan. Evidentně je i on naštvaný a...rázem Alex ze sebe sype svou minulost, jak bylinky do hrnku na čaj.

Udiveně se obrátím, Barta postavím vedle sebe, což se mu moc nelíbí a poslouchám. Když Alex domluví, sedím tam s lehce pootevřenými rty. To údiv. Pak si to uvědomím a semknu rty k sobě. Nejdřív se podívám na Alzana, který přesně udělal to, o čem jsem ještě před minutou vedla s Alexem vášnivou debatu a pak na Alexandra. Který snad jakoby nic prohodí, že by nás mohl kvůli svému atjemství zabít.

"Počkej, až tě nějaká dostane do chomoutu. To raději zabijš sám sebe...." ucedím lehce kysele a pak se zase nachstám ke spánku. "Díky, Alzane. A dobrou noc všem." dodám ještě, než se opravdu uložím ke spánku. A za chvilku už konečně usnu.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.