abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Gwyllion   Postava není přítomna 20.11.2016, 20:54:03
"Ano, tak to také můžeš brát." Odvětím kostlivci s úsměvem, který se na koňské tváři projeví spíš jako slabé odhrnutí horních pysků v podivném zvířecím úsměvu. "Co budu časem chtít, to si podmaním. Nemyslíš, že by to byla nuda, mít vše naservírované na stříbrném podnose?" Dodávám a nechávám v myslích znít svůj tichý pobavený a zároveň melancholický smích. "Jen stále mladí a trosky, co neví jak naložit se svou věčností, mají přání, k jejichž splnění potřebují druhé." Pronesu si víceméně pro sebe, i když to mohli slyšet všichni. Ustrnout na místě? To je asi to nejhorší, co by se mi mohlo stát. Na stará kopyta se nedokázat postavit propasti času.

I proto naslouchám ponořená ve vzpomínkách Hesáhovým slovům. "Ani já nemohu říci, jak je tento svět doopravdy starý. Mou myslí protéká tolik starých obrazů ještě před mnoha léty, kdy jsme začali utužovat naše podivné přáteství." Odvětím upřímně a v posledních dvou slovech je opět slyšet teplo vřelejších emocí, než jsou pocity stáří a únavy z boje s neúprosným časem. "Povrch za to stál vždycky a od tvé poslední návštěvy na něm se toho dosti změnilo. Upřímně? Divím se, že sis od té doby až doteď právě ty udržel jasnou mysl. Dříve jsi byl zcela svobodný a poté ses nechal svázat titulem a nakonec i anděly. Divím se, že tě tvůj temperament nezničil." Pošlu pár soukromých myšlenek pouze Azmakovi spolu s obrazem jednoho zeleného lesa v jehož středu jsme stáli a bojovali jsme spolu. Byla jsem tenkrát opravdu malé hříbě, ale Azmak nebyl o moc větší... Nyní se mohl Azmak snad poprvé vidět cizíma očima, alespoň tedy své mladší já chlapce, kdy mu nezačali ještě pořádně růst rohy a měl jen drobné boule na hlavě.

"Vím, že nechceš způsobit zánik lidstva ani pozemského světa, byl bys jedině sám proti sobě. Nicméně tenkrát nikdo neznal prokletí věčnosti a neprostupného zámku. Uplynulo spoustu času a démoni šílí neusmiřitelnými touhami, jež jsou poháněny matnými vzpomínkami na věci dávno minulé, jež jsou niterními emocemi, jež řvou v každém zavřeném démonu své sny o svobodě a chuť po pomstě viníkům tohoto pekla. Jen chci, abys na to myslel, protože takoví démoni se nebudou držet zkrátka, až se jim splní jejich sny." Pokračuji v našem rozhovoru už v myslích všech. A při dalších Azmakových plánech jsem byla jen spokojenější a spokojenější. Jestli nic na nic jiného věčnost neměla vliv, tak alespoň na Azmakovu chytrost ano. Nebo spíš na jeho paličatost naslouchat rozumu a začít plánovat i hlubší a těžší taktické manévry.

Poté stočím opět zrak na kostlivce a jeho rozumný dotaz. Ano, dva chybějící klíče by mohly být problém. "Azmaku, jak chceš zajistit dva poslední klíče, když si tu budeš stále vysedávat? Nebo tímto naznačuješ své přání, abychom ty hrdiny nezabíjeli a natahali ti je sem do hnízda, abys z nich mohl dostat informace o klíčích?" Zaměřím zas svůj koňský zrak na Hesáha. Nebo že by měl ještě vymyšlen ještě nějaký tah, který schovával jako trumf v rukávu?

Poté jsem se opět ponořila do svých myšlenek. Po dlouhé době jsem byla vzrušená stejně jako tenkrát, když jsem Azmaka poslouchala jak nadšeně vykládá o svých plánech do života...o tom, kým se stane, koho porazí, komu bude vládnout...nutno přiznat, že se z velké části jeho plány splnily. A i po sražení na kolena se opět pokouší vstát... Těším se na ten nový čas, který přinese čerstvý vítr nových událostí do mé monotóní věčnosti. Když se zadívám na svůj život a slova, vše je k smíchu. A ta tisíciletí, kdy jsme se z Azmakem rozešli každý svým směrem, na tom nic nemění. Na té ironii, že jediným skutečným hybným proudem v mém životě byl právě Azmak a jeho zápal i vize. Vždy mě dokázal strhnout pro nadšení z jeho plánů, a po těch letech tomu ani dnes není jinak. A to jsem si před Margilem stavěla zámek...zámek, který byl ze skla a při s třetu s realitou se rozpadl jako by snad ani nikdy neexistoval...
 
  Meibilo   Postava není přítomna 18.11.2016, 21:10:56
Lidský svět

Po Abaddonově proslovu a jeho otázkách se zamyslim a řeknu,,Jo přesně mám deset svejch průzkumníků. Takže pokud si to spočítáme, tak je nás 41 asi proti 60 skřetům." Po jeho dotazu na to, odkud pochází odpovim,,Nevim, jak se tam dostali. Je taky možnost, že se chystali zaútočit na tuhle vesnici, kde jsme teďka mi. Taky je možnost, že nemusíme na ty skřety útočit, ale zkusit si je nějak podmanit. Myslíš, že by si s tím naši mágové poradili ?"Při těchto slovech myslim na jeho Davarella a mýho Gastra, kterej slouží v průzkumnících.


Při odmítnutí vína jenom pokrčím rameny a sám si loknu
 
  Abaddon   Postava není přítomna 16.11.2016, 21:50:50
Lidský svět

"Šedesát říkáš?" povím, a nakloním hlavu mírně na stranu, přičemž přivřu oči, když nad tám přemýšlím. "To by neměl být sám o sobě takový problém.. Já mám dvacet devět mužů, beze mě.. Ty jich tiuju nebudeš mít pod deset taky ne? To by bohatě stačilo.. za normálních okolností.. Otázkou je, zda tam mají nějaké ty pasti, nebö kde vlastně mají bydliště.. Utekli z téhle vesnice co jsme zabrali? Nebo tam byly už dříve?" ptám se dál, a na víno zavrtím hlavou. "Dám si až když bude co slavit.. " povím jen prostě. Nezní to jako bych to vyčital jemu, nebo jeho čin neschvaloval. Zkrátka jen odmítnutí.
 
  Meibilo   Postava není přítomna 15.11.2016, 19:50:06
Po vyslecbnutí Abaddonových připomínek a otázek si urovná myšlenky a řeknu,,Na tvoji první otázku, jak je les hustý ti bohužel neodpovím, ale na počet skřetů ti alespoň přibližně odpovím. Podle mejch průzkumníků je asi 60. Poradit bych si s nima možná mněli, ale nevim kolik máš ty jednotek k dispozici."

Při návratu Grana si vezmu flašku, kterou přinesl a pomyslim si,,Takže tu měli víno. Měl jsem ho jen párkrát, protože u nás dole se dá sehnat jenom u překupníků."Poté se napiju a nabýdnu Abaddonovi.
 
  Azazel   Postava není přítomna 14.11.2016, 11:36:04
Na Azmakovu odpověď kývnu.

"Rozsít sémě chaosu v lidských zemích? Tedy to mi lichotí s lidmi je dobrá řeč, obzvláště s těmi, chutnějšími.", nad touhle větou se musím oblíznout, už to bude nějaký ten rok co jsem snědl pořádně zkaženou a nezpracovanou duši.

Nad další věci se nemá smysl vyjadřovat, ocas mi švihá ze strany na stranu když poslouchám Graze a Azmaka jak se baví o kamenech, při Grazově poznámce o kamenech se musím pousmát, Mohl bych mu dát nabídku, ale on není blbec, věděl by že cena je vyšší než nabídka.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 13.11.2016, 23:08:27
Lidský svět

Přistoupím k Meibilovi a jeho kývnutí hlavou oplatím vlastním, též míněným jakožto pozdrav. "Tak sem s tím.. Docela mě to zajímá.." povím, na jeho slova o nastínění situace, a pečlivě ho poslouchám, přičemž si prohlížím mapu.

Když dokončí svůj proslov, na chvilku přivřu oči, a zorničky se mi zúží do tenké linky, když si prohlížím mapu a evidentně přemýšlím. "Nějaký odhad, kolik tam těch skřetů je? A jak moc je ten les hustý?" optám se, když se do lesa sám zahledím.

"Tihleti.. Skřeti.. Jsou sice celkem primitivní, ale docela nerad bych vkročil do nějaké jejich pasti.. Pokud jsou schopni něco takového vymyslet.. " ušklíbnu se, a krátce se odmlčím, než pokračuji. "Odcházet v tomhle počtu na denní tažení není zrovna ideální.. Zvlášť když nepřítele máme přímo u nás.. Prvně se musíme vypořádat s ním.. " povím nakonec, a vyčkávám na odpovědi.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 13.11.2016, 19:54:24
Azmak se nám rozpovídá. Může se navenek tvářit, jako kdyby neuměl do pěti počítat, ale už po jeho odpovědích na otázky je jasné, že má velmi dobře promyšlený plán.

Využiji kratičkého ticha, které se po Azmakovo promluvě rozhostí, abych si definitvně pojistil to, co bude mé.

"Výborně. Budu se těšit na 3 a více kamenů duše." je celkem jasné, že rozhodně nehodlám jít pod svoji cenu - ale samozřejmě pokud dostanu ještě něco navíc, tak se rozhodně bránit nebudu.

"Pak si Harvika velmi dobře hlídej. Gzřekl bych, že mnohým zde současný stav věcí vyhovuje." doporučím Azmakovi.
"Snad si nečetl učení Arcidémona Velethraga?" zachechtám se a zní to jako skřípání drápů na skle.

"Přimět ta ubohá stvoření, aby si myslela, že konají dobro je výborným vtipem. Vraždění navzájem jim tak hezky šlo... Určitě jim to půjde zas."

Poslední Azmakova věta mě opět rozesměje. "Prrávě prroto si každý z nás své přání pečlivě promyslel. Alespoň se zde při plnění toho mého nebudete nudit." pochybuju totiž, že by Azmak vyrazil do ruin sám. Jestli tam ovšem vůbec půjde.
 
  Meibilo   Postava není přítomna 13.11.2016, 17:54:41
Těsně před Abaddonovým příchodem pošlu Grana, menšího čtyřrukého démona a člena průzkumníků, pro nějaké lidské pití. Při Abaddonově příchodu jen mírně pokývnuhlavou na uvítanou. Poté se na mé tváři objevý jen letmé znechucení z toho co jsem viděl, že udělali jeho muži.

Poté mu řeknu,,Jsem rád že tě vidím. Rád bych ti nastínil situaci ve které jsme. V tomhle lesepričemž ukážu na mapu se ukrývá tlupa skřetů. Mi jsme tadyukážu na vesnicia další lidská vesnice je padesát líg odsud. Můj nápad je, abychom počkali jestli nám Azmak pošle pomoct. Nebo navrhuješ něco jiného ?"

Poté si pomyslím,,Ještě si ho pamatuju, když přebíral velení svého rodu. Někdo mi tehdy zaplatil, abych ho zabil. Tělo mého zaměstnavatele se objevilo na ulici následující den.Po tomhle zamyšlení se usměju.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 13.11.2016, 2:55:40
Jdu těmi troskami, které bývali lidskou vesnicí, a rozhlížím se okolo. Pohled mi padne na pár démonů, kteří rovna dojídají kosti po nějakém skřetovi. “Vždyť to stvoření smrdí pomalu víc jak oni.. Jak to mohou jíst.. „ pomyslím si, ale zavrtím hlavou. Zhluboka se nadechnu a pomalu se rozhlédnu okolo, po celé svojí jednotce.. Nebo alespoň většiny kterou zahlédnu. Někteří bojují mezi sebou v rámci tréninku, jiní hledají něco k jídlu, další se baví bouráním zbytků nějaké chatrče, která by stejně už byla k ničemu.

“Tak kdo tu vlastně je.. Krag.. Toho si pamatuji.. „ hned se v mi v mysli vybaví jméno a taky obraz velkého a velice svalnatého rohatce, který se ohání obrovským kladivem, se kterým by i většina démonů měla problém. “Davarell..“ vybaví se mi celkem slušný mág, tedy alespoň na jeho věk. U pár dalších si vybavím rysy, ale již ne jména. Z mého přemýšlení mě vytrhne rámus. Trhnu hlavou abych zjistil co se stalo. Krag se naštval na několik démonů, kteří na něj doráželi, a jednoho z nich prohodil zbytky oné chatrče, která už tak podléhala destrukci. Démon přežil v pořádku. Chatrč nikoliv. “Hej! Nechte toho! Zatím těch pár baráků potřebujeme. Vypadá to že tu ještě nějakou dobu pobudeme.. Tak ať máme v čem přebývat..“ povím, a povzdechnu si. Tak toto je má slavná jednotka…

Jistě. Na začátku bylo pár neshod, typu „Proč nám má velet někdo takovej? Vždyť je jen o pár set let starší!“ Dokonce zde je i pár takových, co je i sto, sto padesát let starších. Krag například. Avšak dvě setnuté hlavy, a jedna extrakce vnitřností, a tři chybějící končetiny to vyřešila. Naštěstí to bylo stále v naší domovině, takže byly rychle nahrazeni dalšími, kteří si přáli vydobýt si své místo a slávu. A s těmi jsem teď zde.

Kouknu se za zvukem, ze kterého se vyklube našinec, jenž mi nese zprávu, abych se stavil za Meibilem. Kývnu hlavou, a otočím se na Davarella.“ Krag je sice schopný, ale velice snadno se rozčílí..“ Oči mi mimoděk krátce těknou k rozbořené chatrči. “Jako obvykle.. Dohlídni na ně, než se vrátím.. „ povím mu, a pak již vyrážím za velitelem průzkumníků. “Tak copak jste zjistili… Meibilo.. Hmm.. Ten je též velice zajímavý..“ probleskne mi ještě hlavou, jelikož už ho pár týdnů vídám.
 
  Svět   Postava není přítomna 11.11.2016, 17:44:59
Azmak

Azmak poměrně s klidem sedí, hraje se si prázdnou skleničkou a poslouchá vás, občas se na jeho tváři objeví úšklebek…..ale je vidět, že je spokojený s každou odpovědí…“Kameny duší….nebude to lehký….ale už dlouho jsem přemýšlel, že udělám výpravu do ruin….Klidně Grazi…..všechny co najdem jsou tvoje.“ Kývne na starého přítele…

Zhro s Oxoumem mu vyčarují smutný úsměv na tváří “Já ne…..ale Harvik…..to je jiná, jestli někdo dokáže Rauma opět na dobro probrat…je to on….řeknu mu ať na tom pracuje“.
Azzazel ho rozesměje…“Půlka by ti nestačila? Ale proč ne….“. Mephisot je poměrně skromný….až možná klasický….ale o to je jeho žádost příjemnější…“Máš ho mít….“.

Těžko říct, jestli Azmak podobný proslov od Gwill očekával ale nevypadá překvapen, zaskočen ani příliš zaujat…..pochmurně se usmívá a dál si hraje se skleničkou dokud neskončí…“Víš jak je tenhle svět starý Gwill? Já ne….Pamatuju, že jsme na povrch chodili jak se nám zachtělo…..Když vládnul ještě starý Hesáh….jak jen se ten idiot jmenoval…Ger…Gar…Gorvilis…Gervilis….tak nějak…Jediná věc co po něm zbyla byla nějaká stará kniha…..spíš něco jako deník…Už tehdy byl polorozpadlý…..ale jednu věc jsem se tam dočetl…démoni…my….jsme tu vždycky nebyli…Psalo se tam, že démoni žili svého času na povrchu a lidé byli pouze jejich jídlo…jako zvěř….nebo raraši…Nevím jestli je to pravda…...ale nedává to smysl? Nechci lidi úplně vyhubit….jen zotročit.....můžeme je pěstovat….

Ale k věci…..Jasně, že tam nepustím všechny démony….a to, že se ta zatracená nebeská pakáž do toho přimíchá s tím taky počítám….Vím, že bude za potřeby jiný plán než naposled….nehodlám slepě napochodovat před nebeskou bráno a řvát dokud mi někdo neotevře….Nechci lidský svět dobít jen tak…..to je další co chci co po vás budu chtít..proto jsem vybral Mephista, tebe a Azazela…..chci aby se lidský svět nejdřív začal ničit sám…..a na to jste vy tři ti nejlepší…..A až bude na pokraji svého zničení….tehdy skutečně udeříme….a až dobudeme jeden svět…..budou na řadě nebe…..a nemysli, že proti nim hodlám použít jen démony….Lidský svět je plný různé havěti…..pokud ovládnem i tu…představte si tu armádu….bude několikrát větší než naposled…..ani nebeská pakáž proti nám nic nezmůže…..“
Azmak má plán…..možná, že je to tím jak stárne…..a nebo tím množstvím času, které má na přemýšlení….ale v jeho očích rozhodně není vidět bláhovost, nebo slepá víra.

Nakonec se otočí na Graze
“Taky musíš do všeho rejpat…..Kde jsou ty dva….přesně nevím….ale někdo z těch co klíče mají…to možná vědět bude….ale i pokud budeme mít jen tři…..Harvik si myslí, že by to mohlo na otevření brány stačit….ale jak říkáš….jestli někde budou…tak je budou mít pakážníci.
Jednoduše Grazi….protože tentokrát budeme na to připravení jinak než před lety….V každém případě o ty zbylé dva se postarám já….vy zajistěte ty tři“
Ano je to dost neuspokojivá odpověď…ale vypadá to, že si tím je Azmak dost jistý.
Nad tvojí poslední otázkou se jen pobaveně usměje…“Ovšem…ovšem….ale většina vašich přání se zdá bez těch zbylých dvou neobejde…..“

Od soubojové jámy se ozývá jásot a řev….a tma se přikradla rychle, teď už opravdu všude svítí jen louče….ale podle po zdi hrajících temný stínů se zdá, že počet účastníků oslav se zdaleka nesnížil….vypadá to, že nejen pro vás bude dnešek o dost delší…..a i Azmak ví, že jste neskončili a proto poslouchá dál.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 10.11.2016, 22:38:48
"Máme to tedy brát tak, že za odměnu chceš propracovaný plán kompletního útoku na povrch a bílé vrány?" optám se Gwylion zvědavě a ve své podstatě i pobaveně.

"Kromě toho existují palčivější problémy, než zamoření světa démony. My máme dojít na zemský povrch pro klíče od brány. Ale tam jsou jenom 3. Kde jsou ty dva?
Neočekával bych, že nám je andělé na zem slétnuvší sami přinesou. Takže otázkou je, jak získáme všech 5 klíčů, když 2 z nich vyžadují vítězství ve střetu, ve kterém jsme před tisíciletími všichni selhali?"


"A abychom předešli zbytečným dohadům, bavíme se zde o odměně za 3 klíče v lidském světě, nikoliv o odměně za trvalé služby do ovládnutí světa." raději upřesním, protože co si démon nevyjedná napřímo, to si druhý démon s radostí přeloží mezi řádky po svém.
 
  Gwyllion   Postava není přítomna 10.11.2016, 21:50:25
Jen se dál chvilku ještě po koňském zubím na Margila. Na to, co říkal, bylo vidět, že má rád svého hloupého příbuzného. Minimálně na tolik, aby ho svým způsobem chránil před vlastní blbostí. Pokud ovšem se více nebál vlastní sestry, která by ho mohla za jeho neschopnost v rámci ochranářství jejího potomka sežrat.

Nicméně dřív než jsme se mohli spolu ponořit do našich kšeftů, byl tu kšeft zcela nežádoucí. I když očividně jak pro koho. Nad Azmakovými slovy jsem si mohla jen trpce pomyslet: *Jen jestli.* Jistěže proslovy už dávno nikoho moc nezajímaly, ale existuje tu jeden chmurný fakt. Vlastně rovnou několik. Lepší je ale zatím si je nechat pro sebe, uvidí se, jak ostatní z našeho nově příchozího klubu budou horliví. Mlčky jsem naslouchala Azmakovým slovům a přáním ostatních, zatímco jsem pochmurně popíjela z vědra. Asi nejracionálnější reakci jsem dostala z Raumovy strany. Zato Azazelův požadavek mě překvapil. Stále v něm vidím jen obyčejnou neobvykle černou kočku, i když sama vím, jak vzhled klame. Už prve jsem měla takové neurčité pocity z něj. *Co jsi ve skutečnosti zač?* Ještěže koňská mimika je téměř neporozumitelná. Postupně byla řada očividně na mě.

"Řekni mi Azmaku, co tím získám?" Začnu prostě, ale mé myšlenky nechávám, aby slyšeli všichni v naší malé skupince. "Určitě víš, že nežiji tady jen ze své zašlé slávy. Cestičky k povrchu jsou mojí specialitou...stejně tak jako do hlubin. Pozemské komodity jsou něco, co se tady doposud draze cení. Nemyslíš, že bych touto výpravou stála sama proti sobě?" Otáži se prostě a chvíli si dávám na čas. Tohle byla slova jen do úvodu, ale já i Hesáh víme, jak mé úvahy hluboko sahají.

"A poté jsou tu ještě další body, které tvůj záměr zatím neřeší. Jediné, co démony z většiny drží tady pod kontrolou, je právě ona přivřená brána, která vězní i tebe. Co si myslíš, že se stane, až se uvolní? Nezapomínej, že ač se nám to líbí nebo ne, naše síla i podstata je přímo závislá na lidských životech a duších. To, co rozpoutáš, zapříčiní náš pád." Pokračuji v přednesu Hlasu Rozumu.

"Osobně bych až tolik proti nebyla, protože nesnáším monotonii. I kdybych už nemohla obchodovat s lidmi, jejich dušemi a pozemskými ingrediencemi, bude zajímavé se přizpůsobovat nové situaci a hledat si nové místo. Problém je, že mi přijde, svůj pohled máš příliš zaměřený jen na jeden objekt a uniká ti celý význam. Dejme tomu, že otevřeme bránu. Jenže spolu s tebou vystoupí na povrch celá naše společnost. Démoni budou opití pocity svobody a neříkám, že všichni, ale dost z nich svým způsobem zešílí. Nebudou poslouchat někoho, kdo doposud byl pánem v omezeném světě, když tento jim dá spoustu nových možností a příležitostí...a hlavně žrádlo, se kterým si budou moci pohrát. Duše budou mizet závratnou rychlostí a v průběhu pár let démoni začnou strádat. I kdybychom hned ze začátku nebyli zastaveni těmi křídlatci, později se to stane. Naše moc utrpí natolik, že buď klesneme na andělskou hranici a nebo ještě níž, což zapříčiní naši úplnou likvidaci.

Měli bychom si uvědomit, že i když andělé nyní moc akční nejsou, stále mají možnost zabednit se ve výšinách a nechat lidi na pospas. Budou vyčkávat a až je zoufalství donutí k víře v ně, budeme to my, co budou opět tratit. Ač se nám to nelíbí, nezáleží toliko na množství jejich věřících, jako spíše na kvalitě jejich víry v jejich boha a nebeské ochránce. A to je náš hlavní problém. Doženeme lidi na pokraj vymření, ale tím vytříbíme jejich víru v zázrak a v poslední záchranu z rukou boží. Posílíme nepřítele a ten nás začne kosit po tisících.

Chceš si nárokovat lidský svět a já jsem proti. Otevři bránu, ale nepouštěj všechny. Pusť jen nejvěrnější oddíly, které neučiní nic bez tvého rozkazu. Poté bránu opět přivři a nechej jí hlídat. Nehleď na to, co budeš mít u nohou kolem sebe. Zahleď se výš. Nepoddávej se tomu opojení z vlastní svobody. Však všichni víme, jak tě i většinu ostatních zžírá tato malá temná skořápka, jež říkáme podsvětí a lidé Peklo.

Přines jen nutné lidské oběti a vystav na povrchu tábor. Poté veď své zbraně rovnou proti nebesům. Jinak prohrajeme na samotném začátku dřív, než uvidíme první bělavá pera."
Při celé řeči jsem se upřeně dívala do Azmakových očí. Ano, má slova nesly v sobě vzdor ohledně jeho představ, ale jestli ještě za ta notná tisíciletí nezešílel, mohl by jim naslouchat. Nemám potřebu něco po něm chtít. Ne hmotného. Vše ostatní si vybojuji či jinak obstarám sama. Chci jen smysl a záruku vítězství. Záruku nového světa s dlouhodobou vizí své existence.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 10.11.2016, 21:38:46
"Pro Azmaka není problém udělat si k večeři koninu a najít si někoho, kdo ho neodmítne, místo tebe. Takže bych tomu říkal pud sebezáchovy.", opáčím Gwyllion spěšně. Azmak už přichází a známe se moc dlouho, podezírám ho, že pozná, kdy někoho čtu nebo "vysílám", a určitě by se mu nelíbilo, že to před ním tajím...

A už se nám schází celá společnost. Být to o patro výš, už v tomhle bodě by někdo začal psát hloupou oslavnou píseň na tu statečnou skupinu reků, co se vydávají vstříc nebezpečí ve službách svého moudrého vladaře. Když si tak tu skupinku obhlížím, neubráním se úsměvu.

Mlátička s rozštěpenou osobností, kostra ohlodaná krysami, černá kočka, co člověku ublíží, leda když mu přeběhne přes cestu, něco, co prostě jenom chce žrát, obchodnice, co staletí nebojovala...a já, co jsem nebojoval v podstatě nikdy. Záruka úspěchu, řekl bych.

"Nechci nic než malý kousek lidské říše, kde si budu moct hrát...a klid od všeho, co si tam osobně nepozvu...", přidám svůj příspěvek do debaty.
 
  Azazel   Postava není přítomna 10.11.2016, 18:18:30
Poslouchám Azmaka s pobavením v očích, plánoval něco to bylo jasné ale takovýhle výstřelek musí pobavit i mě proto si pro sebe zapředu když se zmiňuje o bráně a trhání lidského světa.

Když domluví, ostatní začnou vznášet svoje požadavky, Raumův mě nejvíce zaujme, Pokud tenhle idiot bude zase v jednom kuse trochu se to tu otřese pomyslím si zatímco se protáhnu na stole.

Když ostatní domluví povznesu svůj požadavek.

"Každý chce hory nebo doly, já požaduji jediné, anděla, živého a v dobrém stavu." pronesu a podívám se směrem k Azmakovi s podezřele lidským úsměvem na tváři.
 
  Raumoxouzhor   Postava není přítomna 9.11.2016, 22:40:56
Je až s podivem, že židle drží. Avšak, nejspíše je dělaná na to držet těžší návštěvníky, než jeden démon s třemi hlavami.

Vidí, že se tu sešli všichni, které volal. Až na Glura, ale ten nejspíše brzo dojde. A kdyby ne, tak bohužel... Co se dá dělat? Stejnak by tomu nejspíše nerozuměl. Kdo ví, co se děje v jeho hlavě... Raumoxouzhor, rozhodně ne.

Obě dvě hlavy mlčky poslouchají a Raum uprostřed spí. Jen Oxoum se sem tam rozhlédne. Ví, že je obklopen mocnými bytostmi, ví, že by ho dokázali porazit. A neví proč tu je. Doteď ho nechávali aby si žil jak chtěl, teď po něm chtějí něco jiného.

Avšak obě hlavy jsou překvapeny, když se nepodepsal jejich rozsudek smrti. Vědí, že to musí přijít. A vědí, že Raum tu nebude navždy, aby je chránil... Přeci jenom jeho spánkové přestávky jsou delší a delší.

Poté co Azmak předloží svou nabídku mlčí a mlčky koukají. Snaží se tu informaci vstřebat... Mohou dostat cokoliv... Zlato, post, duše, titul, vlastní hrad a trůn. Avšak obě dvě hlavy vědí, že to by bylo jen chvilkové bohatství. Zemřeli by, nebo by je někdo sesadil. Potřebují ke svému životu pouze jednu věc.

"Chceme být opět kompletní." Pověděl Oxoum.
"Chceme zpět Rauma." Pronesl potichu Zhor.

Takovéto chvilky, kdy se halvy schodnou jsou velice vzácné, avšak toho si ani nevšimnou, jelikož ponořeni do sebe sledují stůl.

"Dokážeš to Azmaku? Dokážeš nás zase spravit?" Optá se Oxoum, kterého očividně trápí ztráta jedné z jeho hlav.

"Pokud ano, dám si lamače" Poručí si panáka Oxoum.
" Pokud ano, tak já si dám drtiče." Poručí si druhého panáka Zhor.

Až mu to přinesou, položí sekeru vedle sebe a oběma rukama vezme panáky.

"Pokud nás dokážeš spravit Azmaku..." Pronese Oxoum
...klidně pro tebe půjdeme na konec podělaného nebe!" Dopoví Zhor.

A odhodlaně se podívají na Azmaka.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 9.11.2016, 22:00:34
Jen lehce nakloním hlavu na stranu. Já odpověď na tuhle otázku znám již dlouho. A vzhledem k tomu, že ještě žiji, tak nemám důvod k pochybnostem, že jsem si snad odpověděl špatně.

"Nechť si to užije dokud může. Tahle hodnota ztratí svůj lesk rychleji než na ní stačí on zapomenout." kdysi jsem Rauma uznával, ale od chvíle jeho zhloupnutí pro něj mám jen slova pohrdání. "Zasranej žebříček moci. Vzal bych vám ho a zašlapal tak smysl vašich existencí do země. Blázni praštění." pohrdání od "vznešených" rodů vyneslo v mojí mysli své ovoce.

Azmak spustí svojí. Nedá se říct, že bych něco podobného neočekával. 3 klíče na pět zámků je poněkud málo... Hádám, že i Azmak si to dobře spočítal.

Poté, co si nechám přinést to samé "pití", oznámím Azmakovi svoji cenu.
"Kdysi jsem četl o kamenech duší. Prý existovali přinejmenším čtgzři. Mě budou stačit tgzři. Je mi jedno jestli je dostanu jako takové nebo mi je přinese nějakej moula, kterej se je pokusí pozřít." hádám, že se Azmak ještě rozpovídá o tom, co vlastně po nás bude chtít - ale než bude mlátit prázdnou slámu - je potřeba, aby věděl, kolik ho to bude stát.
 
  Meibilo   Postava není přítomna 9.11.2016, 20:51:37
Lidský svět

,,Tak takhle vypadá povrch po několika tisících letech“Pomyslím si, když zvednu hlavu od mapy. Poté ale zase upřu zrak zpátky do mapy a pomyslím si ,,Takže Azmak se chce dostat z démonické sféry a posla mně a Abaddon, abychom připravili půdu. No doufejme, že hlavní voj dorazí co nejdříve jinak asi nepřežijem, kvůli těm skřetům co na nás číhaj v lese. Takže co můžeme dělat. But´ můžeme zaútočit mi, nebo počkat, co udělají oni. Nejlepší asi bude, počkat, jak se dohodnem s Abaddonem. Taky je možnost, že se odtud vytratíme a půjdeme zaútočit na tu druhou lidskou vesnici. Nejhorší je, že mi Azmak dal pouze skupinu mladejch démonů. No co pořád lepší, než aby mi dal partu starejch mrzutejch démonů. A tihle si chtěj vydobýt pověst, což znamená, že se budou vrhat po hlavě do bojů, ale snad je nějak ukočíruju.

Poté pošlu jednoho svého průzkumníka pro Abaddona a počkám dokud nepřijde. Mezitím vytáhnu jednu svoji dýku a začnu ji brousit
 
  Svět   Postava není přítomna 9.11.2016, 19:09:29
Lidský svět

Už je to nějaký týden co vás Azmak poslal s malou skupinou démonů jako předvoj, obhlédnout půdu a zasít trochu toho chaosu. Přesto, že oba patříte, mezi mladou generaci, tak vám Azmak dal docela velké pravomoci. Zatím co Abaddon velí vojákům…tedy jestli se tak dá nazvat ta svoloč démonů co mu dal Azmak k dispozici, tak Meibilo dostal na starost velení průzkumníkům. Vaším úkolem nebylo nic složitého, zabezpečit nejbližší okolí a pořád vyplenit nejbližší okolí. Nacházíte se kousek od místa, kde se otvírá průchod černé brány, je to v podstatě malá pláň s několika runovými kameny, mezi kterými se otevře průchod, když se aktivuje Černá Brána ve světě démonů.

Když jste prošli bránou tak vás uvítalo pár tupě zírajících stvoření lidského vzhledu , nicméně spíš než jako lidé co znáte vypadali jako nějací kříženci..Skřeti…tak jim tu říkají. Ty pro vás ale byli tím nejmenším problém. Lidskou vesnici jste našli o kus dál, netrvalo dlouho a moc toho z n í nezbylo, natož pak nějací lidé…Teď zbytky vesnice slouží jak váš hlavní tábor. Dnešní den byl poměrně nudný, žádný boj, žádní lidé, žádná jiná stvoření v dohledu. Průzkumníci hlásí, že další nejbližší vesnice je nějakých padesát líg západně. Večer přišel poměrně rychle a zatím co ve zbytcích stavení hoří malé ohýnky a tu a tam svítí nějaká olejová lampa, tak vy brzy zjistíte, že veškerý klid velmi rychle končí.
 
  Svět   Postava není přítomna 9.11.2016, 18:48:42
Azmak

“Nevím čemu se řehtáš….! Tenhle blb mě akorát stojí prachy..! Prskne Margil napůl vážně napůl s humorem směrem ke Gwill…..a zavolá mladou succubu, která si napíše objednávky příchozích…Margil pak věnuje soucitný pohled Gwill neboť jejich soukromá konverzace je tím u konce…

Azmak zahručí smíchy “Víš, že těhlech žvástů jsem za těch pár let nakecal už dost….a nemyslím, že zrovna ty jsi zvědavá na nějaký kecy okolo Gwill……Každej z vás si příjde na svoje……“ Prastaří démoni toho mají hodně společného a léta jsou jenom zrnka toho co mají společného. Azmak nebyl vždycky zachmuřený stařík….ale za posledních tisíc let se jeho elán kamsi vytratil..Nakonec pozdraví pokynutím hlavy Graze a ostatní...

Společnost se tak pomalu schází a pití stojí na stolech. Azmak do sebe kopne slizáka, takový, je to v podstatě namixovaný blob se skřetí krví, potom si objedná další a když vidí, že až na Glura jste všichni tak začne mluvit…neboť počítá, že kvapem dorazí “Tak přátelé…..není žádným tajemstvím co chci…..Chci lidskej svět…..celej… Je mi jedno koho tam budu muset zabít….koho zmrzačit..ale ovládnu ho. Ale nejdřív musíme zbořit tu podělanou bránu….Ty bělokřídlý buzeranti se už pár tisíc let neukázali, nevím co dělaj ale tohle je naše chvíle…..Už jsem na lidskej povrch poslal předvoj…Jejich úkol je rozsévat strach, paniku….a zabít co jim přijde do cesty…

Po vás ale chci něco jinýho….Bílá brána má pět zámků….pět klíčů…tři z nich jsou v lidským světě…jediný co vím je, že je ty hajzlíci dali nějakým rádoby lidským hrdinům aby je chránili….Nevím proč udělali takovou blbost a je mi to jedno….Nemyslím, že ten jejich svět má tolik hrdinů….takže je prostě všechny odděláte najdete klíče a přinesete mi je….Otevřem Bílou bránu a pak už je jen otázka času než lidskej svět dobijem….

A vaše odměna….co chcete? Peníze, území, tituly, někoho oddělat, něco z mý pokladnice, vlítnout do podělánýho nebe a někoho tam oddělat? Pokud dobudem lidskej svět dám vám co chcete…je mi to fuk…..Nic složitýho ne?“
Kopene do sebe druhého slizáka a pak všem objednána panáka dle vašeho výběru…“Pokud je to ale můj život co chcete……tak ten si budete muset vzít drahoušci…“.

Změří si vás pohledem, opře si pravou nohu o stupátko baru a čeká otázky….
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.