abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Svět   Postava není přítomna 30.11.2016, 19:10:03
Lidský svět

Zatím co probíráte nejlepší plán jako se se skřety vypořádat tak světlo venku definitivně zaleze za obzor a na střechách polorozbořených domů dešťové kapky rozehráli všem velmi dobře známou symfonii...a vítr se dotěrně snaží pozhasínat veškeré ohně a louče.

To ale není ten zvuk, který vás zaujme....rozhodující je až zvuk démonského válečného rohu...zdá se, hlídka spustila poplach..Nemusíte ale ani vyběhnout ven, protože ve dveřích už stojí promoklý Krag "Máme společnost Abaddone.....Za mostem se hromadí skřeti, mávají nějakým kusem hadru na klacku....nevypadají, že by chtěli útočit ale jejich tam dost...".

Tohle neblahé vyrušení zřejmě trochu naruší vaše plány...Krag pokyne hlavou ven " Davarell nechal shromáždit chlapy ale říkal, že počkáme na vás dva...."..přejede pohledem jak Abaddona tak Meibila.....

Noc je zjevně ještě mladá....černá.....a nádherně.....voní krví.....
 
  Svět   Postava není přítomna 28.11.2016, 22:11:31
Azmak

Azmak už je sice na odchodu ale nad Mefistotelovím dotazem se přeci jen na chvíli zastaví.....podrbe se na zlomeném rohu když a nakonec pokrčí rameny.."Dokážeš si představit něco lepšího k rozsévání chaosu a destrukce než bandu slizkých nemyslících bytosti co jen prostě ničí a zabíjí!?? Tak to je Glur.....v podstatě....." Prohodí jako by ho dostal na nějakém blešáku se slevou....potom ale už se doopravdy odporoučí...
 
  Meibilo   Postava není přítomna 26.11.2016, 21:10:39
Lidský svět

Po vyslechnutí Abaddonova proslovu si pomyslim,,Takže se mnou souhlasíš. Dobrej začátek hochu“Poté ke mně přijde průzkumník nakloní se ke mně a řekne mi něco do ucha. Přikývnu pošlu ho pryč a potom řeknu k Abaddonovi,,Mám pár novejch informací. Takže oba dva ty tábory jsou velké asi jako třetina téhle vesnice. Těch šedesát goblinů je v těhlech dvou táborech, ale možná je jich víc ve vnitřku lesa, nevim. Tábory vypadaj tak, že na každém jsou goblini nerovnoměrně rozprostřeni a na každé straně mají tu tam nějaký ohýnek a pár loučí. Výzbroj mají tu, že maj několik kusů nabroušených kusů železa, nějaké oštěpy a meče. Nemaj ovšem žádný luky či praky.“Poté počkám, až Abaddon vstřebá informace a odpoví.
 
  Azazel   Postava není přítomna 25.11.2016, 16:56:22
Azmakovi naslouchám s ušima plně napjatýma, zatímco si poklidu ležím na barovém pultu, každý má pochyby buď o poloze klíčů či co nám splnění úkolu přinese.
Ale mě je jasné že Azmak dokázal vše zařídit, nakonec je to největší loutka v tomhle divadle a on se nepočítá mezi démony kteří své plány nepromýšlí, hlavně díky zkušenosti.

Dál se už soustředit nemohu, jenom pomyšlení na lidský svět ve mě vyvolává pocity nostalgie a dětských radovánek.
Ach ti lidé, jak mi chyběli, jejich jemné pocity a chutě tady je všeho moc. Moc démonů, moc vzteku, moc smutku, moc bolesti, nikdo neocení jemnost a nedostatek.

Ale ty řeči o klíčích mě zase probudily z mého zasnění, "Tsk, tsk, taková nedůvěra, vsadím se že už nějaký ten klíček bude na cestě sem že?", nadhodím posměšně, Největší loutka v tomhle divadle musí vědět kdo tahá za struny.


Na Azmakovo zdraví si bohužel nepřipiji, nemůžu zdvihnout frťana ale na jeho poznatek o smrti se musím zasmát, To by byla zábava, prastarý kostlivec pekel mrtvý kvůli Frantovi a nebo trojhlavý, zabitý farmářem ze Zadní Rokle, k popukání., po svém záchvatu smíchu se všem omluvím, muselo jim to připadat blbě ale jen ta myšlenka na trojhlavce s vidlemi v hlavě mě trhá smíchy.

Ovšem moje další myšlenky jsou myšleny úplně vážně a svým průbojným kočičím pohledem se podívám směrem k Gwyllion.

Nebo se náhodou někomu něco stane, při tomhle uvědomění se mi naježí chlupy na zádech, pekelná politika je pekelně složitá a něco mi říká že rozbroje neskončí ani na povrchu,Musím na všechny dohlédnout.

V posledních částech už jen pokyvuji hlavou, já nemám kam jít, dům nemám a noci jsou tady příšerně nudné, tedy až ta ty noční potyčky, proto stále ležím na baru a čekám co nahodí ostatní.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 24.11.2016, 16:55:17
Lidský svět
Kývnu hlavou. "Ale zajisté.. To jsem plánoval od začátku.. přece bych ti nenechal všechnu zábavu.. " ušklíbnu se. Poté se ovšem na něj překvapeně kouknu, když najednou jsou tábory dva. "Aha.. Ještě něco zajíavého? Já jen že bych rád věděl vše, pokud mám opravdu přijít nebo souhlasit s nějakým plánem.. " povím, ani ne tak naštvaně, jako spíše věcně. "Těch šedesát kusů jich je v jednom tábořišti, nebo v obou? Jak jsou přibližně velká? Jako tahle vesnice? A jak daleko je to bližší? Jinak ano, když mají tolik vůdců, tak tohle je rozhodně lepší.. " povím když s nově nabytými informacemi souhlasím s jeho plánem.

 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 23.11.2016, 22:30:44
Tiše sedím. Svoje jsem řekl, Azmak souhlasil. Hovor se vzápětí rozproudí, ale to já už jenom usrkávám Žabovřesk. Nepotřebuji se zapojovat, všechny chytřejší otázky za mě pokládá Gwyllion nebo případně Graz. Já se zabývám toliko pozorováním a v duchu si přehrávám scénáře, jak tohle může skončit.

"Změny...v lidském světě jsou řádově častější než u nás. Tehdy, když byl zamčen východ, byl Azmak zrovna tak Hesáchem jako teď...ale v poměru k lidským nicotným životům to musí být pradávno...

Jací lidští hrdinové mohli tak přežít ty tisíce let? Z původních strážců klíčů jsou teď vysušené kostry...jejich následovníci, pokud ještě tuší, za co bojují, nás znají jen z bájí a děsivých příběhů pro děti...ostatně mladší z nás slyšeli o andělovi taky maximálně od nás "pamětníků..."

A Azmak začíná odhalovat svoje velkolepé plány. Ne vyhlazení, ale nadvláda...Proč si rovnou nepodmanit i nebe? Stačila by maličkost, zabít všechny anděly ochotné nám vzdorovat...A i když v lidském světě to bude možné, najdou se tací, kteří budou klást odpor.

Tak že by přeci jen Azmak docenil užitečnost mých služeb? Jistě, byl jsem mu k ruce a určitě mě nejednou pochválil nebo poplácal po zádech jako teď Graze. Ale vždycky se mi zdálo, že mě považuje jen za trochu vyvinutějšího bonzáka (což taky jsem). Vypadá to, že si budu moct hrát ještě před splněním úkolu...

Hm...použít tu havěť jako další zbraň proti andělům? Slušný plán...co takhle rovnou použít lidi, to by byla ironie...nebo pomoci lidem přemoct Azmaka i anděly a "osvobodit se" pod mým vedením-kdyby tak na to měli potenciál...Nene, lepší pro mě bude prozatím hrát z partesu Azmaka...

Vlastní ambice jsou beztak pro mě nepodstatné, pokud strávím svůj život beze strachu z ostatních, bude to stát za to...ať už bude Azmak Hesáchem dalších deset tisíc let nebo dalších deset dnů, já si najdu své místo vždy, a proč bych nemohl přežít Azmaka i jeho nástupce, že? Jenom si tak sedět v ústraní a hromadit vědomosti...ó ano, mně knihovna zdaleka cizí není, ale už mě neuspokojuje její neměnný obsah..."


"Jenom doufám, že naše jemné zásahy bez viditelného efektu v podobě hektolitrů krve oceníš stejně jako práci ostatních...Mimochodem, čistě ze zvědavosti, k čemu sis opatřil to zvířátko?", nadhodím jen tak na závěr, když už se někteří hotoví k odchodu. A ano, zvířátkem myslím Glura.
 
  Meibilo   Postava není přítomna 23.11.2016, 18:15:19
Lidský svět

Pozorně poslouchám Abaddonův výklad. Při jeho zmínce o destruktivní magii se usměju a pomyslim si,,Tak to mají můj a jeho mág docela podobné“ Při jeho zmínce o lovu se taktéž usměju, ale můj úsměv pohasne po jeho dalších slovech. Už málem řeknu, že já a moji hoši budem pracovat a on a jeho si budou válet šunky. Zarazim se ovšem, než to stihnu říct.

Po jeho otázce si urovnám myšlenky a řeknu,,Ten lov bude trochu složitej. Moji průzkumníci říkají, že je u skřetů asi deset nebo sedm vůdců. To fakt nejsem schopnej se svejma průzkumníkama pochytat, takže mi budeš muset pomoct. Taky pokud tě to zajímá, tak jsme zatím našli dva tábory. Jeden je kousek od vchodu do lesa a druhej je asi pět minut od něj. Můj návrh je, abychom obsadili ten blíž a nechali někoho uniknout, aby přivedl ostatní. Potom bychom je mohli pochytat všechny naráz. Co myslíš ?
 
  Abaddon   Postava není přítomna 22.11.2016, 22:24:46
Lidský svět

"To by neměl být problém.. Vždyť se na ně koukni.. Moc toho neumí.. " povím, a mávnu rukou směrem k pár rádoby chajdám, odkazujíc tak na jejich stavební schopnosti, stejně tak na hromadu kostí, tentokráte se obracejíc na jejich bojové schopnosti. "Avšak ten les by mohl být problémem..." zamručím, a očima se zorničkami zúženými do tenké linky po lese přejedu pomalu sem a tam.

Kouknu se na Meibila, a zavrtím hlavou na jeho dotaz na schopnosti mága v mojí jednotce. "O tom dost pochybuji.. To by každý musel převzít kontrolu nad třiceti bytostmi... To rozhodně nezní moc reálně.. Ovládat třicet těl najednou.. Davarell je navíc spíše na.. Destruktivní magii.. Než na takovéhle pletichaření s myslí.. " odpovím, a opět se kouknu po lese. Pak se mi jeden koutek zvedne do úsměvu, a přivřu oči. To nevěstí nic moc dobrého. Alespoň pro skřety. "To by mohlo vyjít.."

" Pozoroval je někdo z tvých? Pokud ano, jsem proto, abychom si uspořádali takový menší... lov." povím, přičemž se mi zableskne v očích. "Nic velkého.. Jen pár démonů, asi spíše od tebe.. Zajmeme někoho důležitého, a donutíme ho křičet.. Ostatní pak přijdou sami... " povím, evidentně docela jist svými slovy.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 22.11.2016, 18:21:36
"Dobré účty dělají spokojené démony." odvětím Azmakovi s úsměvem.

"Estli to nebude spíš, žes to někde slyšel Azmaku." pomyslim si s úšklebkem, protože jsem Azmaka v knihovně fakt nepotkal.

Nedlouho na to dostanu herdu do zad a hádal bych, že klasického kostlivce by poté museli skládat dvě desítky zkušených luštitelů hlavolamů rozličných. Já nicméně držím pohromadě. A navíc vydám tichý zvuk. "Z." Dál to ovšem nekomentuji a vlastně se rozhodnu, že toho chytráctví už bylo dost. On má sice Azmak bodrou náladu, ale že bych se zrovna já musel nechat oplácávat... to fakt ne.

Já si počkám, jestli se někdo z vás odhodlá spřádat nějaké plány. Pokud se začneme rozcházet každý po svém, tak se také hotovým k odchodu. Nemám co dalšího bych u baru pohledával.
 
  Svět   Postava není přítomna 22.11.2016, 17:38:13
Azmak

"Seš starej škrt výš to?"hodí Hesáh pohled na kostlivce ale v ústech mu hraje úsměv...

"Myslíš támhlety?" ukáže Azmak placem za svá záda, k tomu krásně lemované vchodu do arény, když si Graz neodpustí své upozornění. Je to samozřejmě trochu nadsázka dle jeho pobaveného úšklebku, pravděpodobně si je té situace vědom...Ano..znovu vzkříšení Rauma je….risk….ale dle Azmakova výrazu mu to za to nejspíše stojí."Velehrach mi nic neříká...Víš, že nikdy jsem toho moc nenačet...ale někde jsem o těch šutrech něco načmárané viděl..."

Když začne opět hovořit Gwyll, Azmak poněkud pobaveně zachrčí smíchy..."Taky se tomu někdy divím Gwyll...." cvičně sevře párkrát pěst a pak se na pekelnou klisnu opět podívá...."To už je...hodně dávno.....Graz měl tehdy ještě kůži..."zachechtá se a plácne kostlivce po zádech až krásně zachrastí.....s trochu štěstí žádné to žebro nevypadne...

"Vím jak to myslíš.....ale...tenhle svět už pro nás začíná být moc malý, jen se podívejte na ty namačkaný ulic venku…..a démoni se rodí rychlejc a žijou dýl než stačej umírat…můžem být jen rádi za tuhle arénu......Vím, že až.....se otevře Bílá brána.....rozpoutá se koloběh, který ani já nejspíš nedokážu zastavit.....možná se mi ho povede nasměrovat....ale rozhodně né zastavit.....ale já bych řekl, že to tak má být....."Možná je to zvláštní ale Azmak je tím spíš pobaven...očividně se na to těší..Na chvíli to vypadá, že to vše dělá jen proto aby viděl co se bude dít.

Na nedůvěřivosti Gwyll jen otráveně mlaskne.."Ale no tak...nejste moje jediná želízka v ohni.......jak jsem řekl....o zbylé dva se postarám....Vybudete mít dost starostí s těmi třemi...ty zbylé dva vím zhruba v čím zadku hledat...ale o těch třech vím jen to málo co sem Vám řekl...a nemusíme si povídat o tom, že od té doby už uplynula řádka let....takže až dorazíte do lidskýho světa můžete zjistit, že je to úplně jinak..."Mávne rukou..očividně tím naznačuje, že to už je vaše starost...
Zrovna když domluví přistoupí k němu Hevrik a něco mu pošeptá…Azmak otráveně protočí oči a kývne…Hevrik podstoupí dva kroky a zůstane stát za ním. Azmak zabručí a poškrábe se na zlomeném rohu “Zdá se, že poslední člen…Vaší výpravy dorazí později…..Nejdřív ho musí jeho přítel trochu….zkrotit….“ je jasné, že tím myslí Glura...Potom si vás změří všechny pohledem “Já doufám, že jsme si všechno vyjasnili…..a zdá se, že všichni víceméně souhlasíte….takže….…zítra po poledni na vás budu čekat u Černý Brány…..Hevrik shromažďuje pár posledních informací…..takže snad pro vás budu zítra něco na víc.“ s tím pozvedne své panáka a pobídne vás aby jste udělali totéž…“Nechcípněte tam….bylo by to dost ubohý…“ kopne panáka do sebe, nechá na stole nemalý obnos a začne se pomalu zvedat.

“Jo a…..bejt váma si vyřeším co vás nejvíc svrbí…..hádám, že se zpátky chvíli nedostanete…..“ Ušklíbne se Hesáh…a ještě malou chvilku počká, kdyby náhodou se ještě někdo chtěl na něco zeptat..
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.