abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Merysol   Postava není přítomna 19.7.2015, 23:32:29

Ale né, já nepotřebuji radu! Tu najdu vždy u Matky, pokud ji tedy nemám nalézt sama.

”Žiro, tak jednoduhcé to není, tímto rozhodnutím mohu ovlivit nejen svůj život. Co když se to někdo dozví, víš co se může stát po tom? Mohu ohrozit životy sester a bohužel nejen to, ty nevíš, co se v chrámu skrývá…”

Nečekám pochopení pro to, jak jse žila a žiju. Ale je to můj jediný žvito, který mám a do teď jsem poznala. Ještě si spěšně opláchnu obličej a nechám se odvést za Lady Airbeth

 
  Žira   Postava není přítomna 19.7.2015, 22:53:56
Alexand se ptá, kde je tekoucí voda. "Dole na dvoře máš studnu, to nejvíc připomíná vodu. Buď se můžeš opláchnout tam, nebo si tady vem lavor a vodu si přines." Říkám a usměji se.

Stopař se chce přidat v hlasování o velitele: "To znamená, stopaři, že by ses chtěl přidat k nám? To by bylo fajn, dobrý lovec se vždycky hodí. A budeš mít tu výhodu, že velitel bude jeden z nás.... ehm.... jeden z Vás. Takže někdo, koho už znáš. Už jsi s námi něco prožil a třeba bys nám mohl i trošku důvěřovat."

Pak si všimnu, že má něco na ruce, nevím co, na to to moc rychle schoval, ale zdálo se mi, že to byl cejch otroka, stejně jako mám já. Upřeně se na něj podívám. "Že by to také býval otrok? To by sedělo, nejspíš je to důvod, proč pohrdá autoritou."

"Je na tobě, co budeš dělat. Ty víš nejlépe, co po tobě tvá bohyně chce. Ale jestli tě zavedla k nám, měla k tomu určitě své důvody. Myslíš, že je důležitější být věrná své církvi nebo přímo bohyni? No, promluvit si s ní můžeš určitě, ona je velmi chytrá, ta ti nejlépe poradí, co máš dělat." Odpovídám Merisol.

Kája brala její navržení na velitele jako vtip. "Nechápu, proč by to měl být vtip Kájo, myslím, že bys byla nejlepší z nás všech. Ty nebo Nysilo. Nejsem si jistá, kdo by byl lepší kandidát. Ale rozhodně jsi jedna z nejlepších možností. Umíš si představit třeba mě? To by teprve bylo vtipné."

Pak již mám čas a mohu se v klidu věnovat Merysol. Pokud chce se mnou jít, odvedu ji k Lady Aribeth.
 
  Karolina   Postava není přítomna 19.7.2015, 22:40:36
V noci jsem se dvakrát probudila a se zatajeným dechem poslouchala. Všude byl klid. Brzo ráno, jak jsem zvyklá jsem potichu vstala, vzala si věci, umyvadlo a šla na dvorek. U pumpy jsem si umyvadlo naplnila vodou a odnesla jej do koutu, kde jsme večer mluvily se Žirou.

Shodila jsem halenu a jen v bolerku jsem se rychle opláchla. To mě vždycky bezpečně probere. Pak jsem se ustrojila, vodu vylila a načerpala do umyvadla čistou. Pomalu jsem s ní šla nahoru. V pokoji jsem opatrně postavila vodu na stoličku,vyndala jsem si věci na převlečení.. Dokud všichni ještě spí, rychle si sundám košili i bolerko, obléknu si blankytně modrou halenu a černé kamaše. Obuju si kozačky a pak si vyndám hřeben.

Akorát si začnu rozčesávat vlasy, když se ozve zaklepání a vejde Theodor. Všichni, kteří ještě spali, jsou vzbuzeni. Dozvíme se, co už vím a Nysilo za všechny oznámí, že do oběda bude velitel znám. Pak, když už jsme zase byli sami a než odešel někam do města mě Nysilo překvapil a myslím, že nejen mě. Navrhnul mě jako velitele. MĚ, PROSÍM! Překvapením jen zamrkám.

" To si dělá legraci? No, určitě. Ještě klika, že se k němu nikdo nepřidal."

Zavrtím hlavou, aby se rozčesané vlasy mohly rozprostřít a pak je stáhnu na temeni do ohonu. Pak se podívám na Nysila, zakroutím hlavou a řeknu:

" Já sice oceňuji tvůj vtip, ale aby tě někdo nevzal za slovo, to by byla pohroma."
Zasměju se a pohrozím mu prstíkem.
" Navrhuji taky Nysila. Je chytrý, sečtělý a je chlap."

Řeknu rozhodným hlasem. Pak jen pozoruji, jak se skoro nikdo nevyjadřuje k tomu, kdo by to měl být. Každý se chystá na nějakou svou vlastní akci. Někteří se domlouvají, že půjdou společně. Dneska půjdu sama. Mám něco málo zařizování a pak potřebuju najít místo, kde budu úplně sama. Vezmu si svůj bágl, připnu si meč a hůl vezmu do ruky.

" Přeji krásné dopoledne, sejdeme se tedy u oběda."
Pak odejdu do města...
 
  Merysol   Postava není přítomna 19.7.2015, 22:24:27

Spěšně na sebe naházím oblečení s tím, že se pak půjdu opláchnout, načež se mě zeptá Žira co mám v plánu a jestli se chci nechat naverbovat. Trochu se zděsím. Copak jsem bojovnice? Navíc správně bych se vůbec do vnějšího světa neměla plést?! Vždyť jedna ze Tří nejvyšších nám už během přípravy nkolikrát denně připomínala, že jsme neutrální a máme dokonce i dekret, který nás zbavuje jakýchkoliv povinností vůči kterémukoliv království, je moudré snad něco takového porušit?!

No, Víš Žiro…já ani nevím jestli mohu. Tedy asi bych měla. Ale jako malým učednicím nám vtoukali do hlavy že se do světský záležitostí nemáme plést, dokonce prý už i staletí platí jakýsy dekret o tom, že my se nebudeme míchat do politiky a vládci zase vynechají nás. Ovšem, pokud tu mám opravdu být, měla bych si asi alespoň s tou lady Airbath promluvit…

Během odpovědi si ještě zavazuji tkaničky u vysokých bot a trochu si upravuji šaty. Nakonec si přes sebe hodím plášť, který nosím přes den, aby mě chránil a jsem téměř připravená vyjít ven, přivítat nový den.
 
  Stopař Talhut   Postava není přítomna 19.7.2015, 20:54:09
Postelový problém byl rychle vyřešen. Žira se začala svlékat opravdu rychle. Požádala nás, abychom se otočili zpátky. Asi je trochu stydlivá. Ale přece nebude mít nic, co bych nikdy neviděl. I když je pravda, že nahou černošku jsem opravdu neviděl. Chvilku mě lákala představa přesunout svou mysl do Gura abych se podíval, ale nakonec ve mě vyhrála vlastní hrdost.

Postupně se začali všichni převlékat do nočního. Takové věci já u sebe zrovna nemám. Najdu si jednu volnou postel co nejvíce u rohu místnosti a dojdu k ní. Potom si sundám plášť, rozepnu vestu a sundám si i košili. Jsem natočen z profilu levým bokem ke stěně. Ještě se podívám k ostatním, zda-li mě nesledují. Vypadá to, jako bych stále něco skrýval.

Zapadnu do postele. Guru si lehne hned pod ní. Trvá mi docela dlouho než usnu. Ono je to změna. Z tvrdé země do docela měkké postele. Chvíli jsem se bořil hlouběji, párkrát jsem se převalil, ale nakonec se mi podařilo usnout.

Ráno mě probudí zabouchání na dveře. Stejně jako já teprve stávají i všichni ostatní. Docela mě překvapilo, že v místnosti už bylo dost světla. Patrně jsem spal déle než jsem byl zvyklý tam venku. Guru již neležel na zemi, ale byl u mě na posteli a spal mi dole u nohou. Opatrně ho probudím.

Do místnosti vstoupí urostlí barbar. Řekne nám, že si máme mezi sebou zvolit velitele. Zdá se, že si mě ani nikoho z dalších nových nevšiml. Odhrnu povlečení a vstanu z postele. Jako kdybych zapomněl, že jsem oblečený jen od pasu dolů. Popojdu k oknu (pokud tam nějaké je) a podívám se z něj. Ti, kteří jsou po mé levé straně si můžou všimnout něčeho poněkud nezvyklého.
Vypáleného cejchu, který mi zdobí levý bok. Ti znalejší si můžou odvodit, že se jedná o nějaký orkský symbol, jehož význam, však zůstává tajemstvím.

Teprve teď si všimnu, že je to vidět. Levou rukou se ho snažím rychle zakrýt, ale nejspíše už to někdo viděl. Dojdu zpátky k posteli, na které jsem tuto noc ležel a z pod ní vytáhnu své věci, které si rychle obleču.

Krátce předtím, než Nysilo vyrazil ze dveří někam ven, řekl, že volí jako našeho vůdce Karolínu. Já je neznám takřka vůbec. V jeskyni jsme si o sobě moc nepovídali, takže nemám moc tušení komu bych měl dávat svůj hlas.
"Mě je to celkem putna. Beztak autoritou pohrdám. Náš výcvik byl asi jiný než jsou tady ty armádní, kde se učí kadeti pokoře. Ale pokud bych měl někomu dát hlas, byl by to Nysilo. Dobře mu to zapaluje."
Po těchto slovech si obuji boty a sedím dál na posteli vyčkávajíc odpovědi ostatních, či snad jejich otázky ohledně mé ozdoby.

Ovšem tady nebudu moc hovorný. Řekl bych jenom to, co je jasné.
 
  Alexander   Postava není přítomna 19.7.2015, 20:50:53
"Dobrá tedy" kývnu hlavou a kamenný výraz vystřídá celkem milý úsměv. Dojím, a koukám jak se ostatní mají k odchodu. "Já.. se ještě půjdu proběhnout... Dorazím pak do kasáren..." povím, když si na záda opět připevňuji katanu. Vyrazím chvilku po ostatních, a jdu se skutečně proběhnout.. Cestou to vezmu i přes pár střech..

Doskočím na zem kousek před kasárnami, a vejdu dovnitř. Překvapeně sleduji že ostatní se o moc neposunuli, a stojí na chodbě. V chvilku vyjde ven ze dveří Karolína, a netváří se zrovna radostně. "Co se stalo?" optám se tak nějak všech, když se vydáme po schodech nahoru.

Za chvilku už jsme v pokoji, kde se mi vše vysvětlí. Ušklíbnu se na Nysilův proslov. Pak Žira chce, abychom se otočili. Mám nutkání zeptat se proč, ale nikdo tak neučinil, a všichni se tomu podřizují. Udělám to tedy taky. "Další zajímavá věc.. Budu muset nějak zjistit proč to chtěla.. Tolik věcí.. Tolik neznámého.. Tolik otázek.." na chvilku se zamračím, když si sundavám batoh a katanu.

Sundám si triko, sednu si na postel a začnu šátrat po dalším triku v batohu. Ti co na mě sjedou pohledem mohou vidět jasné svaly, které zpevňují celé mé tělo. Ovšem co je zajímavější je, že na těle nejde spatřit jedinou jizvu. Za chvilku si natáhnu nově nalezené triko, a sundám si kalhoty, které vyměním za dost volné kraťasy. Lehnu si na postel, kterou jsem si vybral už předtím, a dýky si dám na stolek, abych je měl po ruce. Tehdy zaslechnu že červenovláska si vzpomněla na svoje jméno. Ještě si v nestřeženém okamžiku dám dvě vrhací dýky pod polštář.. Pro jistotu..


Ráno kupodivu nevstanu.. Což je u mě dosti nezvyklé.. Probudím se až tehdy, když se otevřou dveře, a dovnitř přijde nějaký chlap. Automaticky sáhnu pod polštář a sevřu v ruce dýku, ale nakonec to není zapotřebí... Ukáže se že dotyčný je jeden z velitelů. Pomalu se posadím, a následně i vstanu. Velitel domluví a odejde. Spojím ruce nad hlavou a protáhnu se. S výdechem nechám ruce klesnou, a natáhnu si triko které se mi vyhrnulo. "Jo.. tak tohle je to které už je mi malé.. Jenže tuhle látku tady asi nikde neseženu.. Budu to muset nějak vydržet.." prohrábnu si vlasy. "Je tu někde nějaká tekoucí voda? Umývárna nebo tak něco? optám se, a pohledem spočinu na Žiru, která jak se ukázalo to tady zná nejlépe. Kývnu na Nysila na souhlas jeho shledání u oběda. "Alespoň se ho konečně budu moci zeptat na nějaké věci... napadne mě.

Počkám ještě, jestli mi někdo odpoví kde je tu voda. Pak si tam půjdu opláchnout obličej. Převléknu se, a jdu na ranní běh. "Zvyku sečlověk jen tak nezbaví..
 
  Žira   Postava není přítomna 19.7.2015, 20:44:56
Když Nysilo odchází, ještě říká, že by se mnou chtěl pak mluvit. "On se mnou chce mluvit? A co mi bude říkat? Pře tím mě Karolína nevarovala. Sakra, co budu dělat? Co když řeknu něco, co ho urazí? Nebo odradí?"

Pak už skutečně odešel. Během oprav svých věcí se otočím k Merysol. "A co ty Merysol? Máš v plánu se nechat naverbovat do armády? Pokud ano, nejlepší by bylo jí rovnou za Lady Aribeth, to je ta elfka, co jsme potkali hned u vchodu. Pokud chceš, zavedu tě k ní."

"Chudák holka, neví ani co tu dělá, pouze ví, že tu má být. To musí být těžké. Musíme jí pomáhat jak to jen jde."
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 19.7.2015, 19:10:33
Když už odcházím ještě mě zastavila Žíra.

"Určitě ano a pro tebe mám taky jeden návrh, ale o tom si promluvíme až u oběda. Teď už vážně musím."
 
  Žira   Postava není přítomna 19.7.2015, 18:16:58
Když nás ráno probudí klepání na dveře, instinktivně natáhnu ruku k meči, pak ji ovšem stáhnu zpět, jakmile totiž otevřu oči, uvědomím si, že jsme zas v našem pokoji a že jsou tu lidé, kterým věřím. Nejspíš jde jen někdo na návštěvu.

Vstoupí Theodor a říká nám o tom, že si musíme zvolit velitele. Jsem ráda, že se mě to netýká, je mi nepříjemné poroučet lidem. "Asi by to měl být někdo chytrý. A hlavně se musí umět rychle rozhodovat. Karolína se mi zdá ideální. Nysilo je nejspíš chytřejší, ale Karolína má životní zkušenosti. Ale Nysilo je.... takový..... pěkný. Ale to přece není důvod pro něj hlasovat. Ale je. Ale ne, není. Musím si to odůvodnit logicky. Tak proč Nysilo, musím pro něj vymyslet nějaká pro."

"Jasně Theodore, po obědě budeš mít jméno, jak říká Nysilo."

Když Theodor vypadne, Nysilo také odchází. A potom chce jít si sehnat zbraň. "Hele Nysilo, záleží na tom, jak dobrou hůl chceš, pokud ti stačí nějaká obyčejná nebo horší, dostaneš ji zdarma v armádní zbrojnici. Pokud chceš něco hodně dobrého, ve městě je zbrojíř. Vyrábí na zakázku pro vedení armády a také pro každého, kdo má dost peněz na zaplacení. Je drahej, ale neošidí tě. Pokud půjdete ke zbrojíři, mohla bych se přidat? Taky bych si trošku chtěla doplnit arzenál. Možná bych si koupila kopí, mohlo by se hodit, abych si držela nepřátele od těla."

Pak Nysilo navrhne Karolínu a odejde. Ještě chvilku pozoruji dveře. "To je divný, chybí mi jeho přítomnost."

Sednu si na postel a začnu se věnovat údržbě svého vybavení. Vyleští, namažu a nabrousím meč, prohlédnu zbroj, jsou tam nějaké promáčkliny. "U zbrojíře bych si to měla nechat opravit, když to budu dělat sama, mohla bych ji zničit."
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 19.7.2015, 17:51:32
Můj skromný vtípek nikoho neurazil. Karolína to vzala pozitivně s humorem, Zrzka se spíš ze slušnosti pousmála, ale zato Žíra zvláštní výraz ze kterého bylo těžký číst. Věděl jsem že nemá ráda muže. Nejspíš představa, byť jen sdílet s mužem postel, byla pro ní nechutná.

"Celkem by mě zajímal její příběh. Co se jí stalo že má takovou averzi vůči chlapům?"

Žíra nás potom požádala ať se otočíme. Využil jsem toho a také se převlékl.
S batohu jsem vytáhl druhou košili, svléknul jsem se do trenýrek. Pak jsem si oblék košili a ostatní věci porovnal vedle postele. Zalehl jsem a během pár chvil jsem usnul.

Ještě jsem stihl zaznamenat, že zrzka si konečně vzpomněla na jméno.

*************************

Ráno nás všechny probralo ťukání na dveře. Vstoupil dovnitř kapitán Theodor a zopakoval nám co nám Karolína řekla už včera.

"Dobré jitro Kapitáne. Spal jsem jako nemluvně. ---- A já už doufal, že si nás vezmete na starost osobně." Zažertoval jsem.
"Dobře. Po obědě vám dáme jméno. Když už jste zmínil mistra Onyxe. Netušíte kde bych ho našel v tuhle hodinu? Potřeboval bych s ním probrat záležitosti ohledně magie."

Když odešel, vykopal jsem se s postele, převlekl jsem se, porovnal košili zpět do batohu a vytáhl z něj knihu.

"Ani mu nepřišlo divné, že je nás o 2 vice. Nejspíš je tu tolik nováčků, že ani sám nemá velitel přehled."

Pokud Kapitán řekl, kde mistra najdu, vezmu knihu a půjdu rovnou za ním potom do studovny. Pokud mi neví nebo teď určitě nemá čas, tak půjdu rovnou do studovny. Na Zafarovu žádost, že chce být doktor, jsem se jen pousmál.

"Teď vás na par hodin opustím. Potřebuji si zařídit pár věcí. Sejdeme se asi za 2 hodiny na obědě tady v kasárnách. S tebou Alexandře tedy počítám. A potom bych rád pokračoval do města koupit nějaký zásoby a možná navštívit alchymistu, takže kdo chce s námi, má možnost se připojit." Už jsem byl skoro na odchodu, ale pak jsem si vzpomněl.

"Ohledně volby velitele" Pohledl jsem na Karolínu a zadíval se do jejich šedozelených očí.

"Volím Karolínu. Chytrá, hezká, trochu paličatá. Když něco chce, tak si za tím jde, svými argumenty by přesvědčila i mrtvolu. Pro mě jasná volba." Otočil jsem se a odešel.
 
  Merysol   Postava není přítomna 19.7.2015, 13:06:07

Když Žira s Kájou na chvilku odejdou, rozhlédnu se rychle po místnosti a maličko pokrčím rameny. Dobrá tedy, vlastní pokoj je prostě tady zbytečný luxus. Tohle už není chrám, tak vítej ve skutečnémm životě. Svou tašku si hodím poblíž postele, svrchní čast šatů rychle shodím k tašce a ve černé tunice bez rukovávů, v délce do půlky lýtek, rycle skočím do postele.

Když se vrátí Kája a nabídne mi svou deku, s radostí si ji půjčím. Ne že by mi snad byla zima, ale dávala mi alespoň trochu pocit soukromý a bezpečí. Díky Kájo… odpovím ji tiše a usnu.

Probudím se do poledne, trochu si promnu oči a rychle se posadím. Kolik může být hodin?! Z Rozvahy o čase mě velmi rychle bušení na dveře a následný vstup nějakého muže. Vypadá, jako by si nás “nově příchozích” ani nevšiml a zopakoval to, co už včera řekla Karolína. Také už mi došlo, proč by Žira nemohla velet. JTohle je určitě kvůli barvě kůže! Och, u Matky, co je tohle za lidi!? Ještě dodá, že jde vítat nováčky a odejde.

Po jeho slovech těžce padnu zpátky do postele a chytnu se za čelo. Ležím takhle asi minutu a snažím se vyčistit si hlavu, ale moc mi to nejde. Nakonec se s drobným povdechnutím zase posadím. Je čas vyškrábat se na nohy, Mer… řeknu si v duchu. Je to zvláštní. Už asi vím, jak se jmenuji. Ale co zbytek?! Můj klidný a tichý život v chrámu dostal kopanec do zadku. Ale já jsem tak ráda, že jsem venku! Jako kdybych tam celá ta léta neměla co dělat a byl to jeden velký omyl…

Rozhlédnu se po ostatních a čekám, že teď přijde nějaké dohadování ohledně nového velitele. Zar promluví jako první s tím, že chce být doktor. Abych neseděla na posteli na prázdno, začnu si zapléta vlasy do copu a v myšlenkách přemýšlím, kam se dnes vypravit, každý totiž dnes bude mít určitě svůj program a já bych si také ráda něco našla.
 
  Zar´farro   Postava není přítomna 19.7.2015, 12:46:04
Večer se pořádně najím a s ostatními se přesunu do pokoje. Je pravda, že máme o postel míň, ale to se rychle vyřešilo. Poslouchám ostatní a sleduju děj. Jsem velmi unavený, ale to mi nezabrání vzít svou deku a přikrýt poslední slečnu bez deky.

Jdu spát, sundám si tornu, a svléknu se do půl těla. Lehnu si na postel, lišejník je přítel, vždy zahřeje. Ještě než usnu chvilku přemýšlím a jak se mi těsně před usnutím míchají myšlenky ani si nevzpomínám, co mi ostatní v hospodě poradili. Vzal jsem si luk, nebo kuši ???

Ráno se vzbudím, obléknu se a seberu si své věci. Než se ostatní vzbudí vypráším si oblečení a vyčistím obsah torny, všechno si srovnám a uspořádám, aby se nic nerozbilo.

Po cca pěti minutách přijde nadřízený, probudí ostatní a nutí nás k volbě velitele. Sám nevím.

"Nevím, jak velitel, ale chtěl bych se ucházet o post medika/doktoera jednotky. V boji jsem vám stejnak k ničemu."

"No pokud budu medik, tak už nám chybí jen, velitel, kaplan, ženista (sapér - výbuchy) a zvěd. To by mě zajímalo jak si to rozdělí."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 19.7.2015, 1:44:33
Dříve či později jste všichni zvládli usnout. Spíte nerušeně jak špalci. Byl to velmi náročný den. Když se ráno vzbudíte, slunce už je vcelku vysoko, mohou být tak dvě hodiny před polednem.

Nejprve si nejste jisti, proč jste se vlastně vzbudili. Hlavně všichni najednou. Pak vám to postupně dochází. Slyšíte klepání na dveře. Za chvilku se dveře otevřou a vstupuje urostlý barbar. Někteří z vás ho znají, je to kapitán Theodor.

"Dobré jitro vy ospalci. Tak jaká byla noc? Slyšel jsem o vašem úspěchu u Šedého vrchu. dovolte, abych vám pogratuloval."

Pak nasadí vážnější tvář. "Jsem tu proto, že váš velitel byl převelen. Takže jste zůstali bez vedení. Takže by vám měl být přiřazen nový velitel. Ale po poradě vedení bylo usouzeno, že nejrozumnější bude vám nepřiřazovat nikoho nového, místo toho máte za úkol si demokraticky zvolit svého velitele z vašich vlastních řad. Myslím, že je to dobrý nápad. Prosím vás pouze o to, abyste nevolili Žiru, tu bych nahoře prostě neprosadil. To by nezvládl dokonce ani mistr Onyx, a to už je co říct.Nyní vám dám čas na rozmyšlenou, až budete rozhodnuti, kdo je váš velitel, přijďte za mnou dolů, do velké haly, budu tam přijímat nováčky. "

Poté, co dokončil svůj proslov, otočil se a odešel. Zůstali jste sami v pokoji a ve vzduchu visí otázka, kdo vám bude velet?
 
  Žira   Postava není přítomna 19.7.2015, 1:23:52
Když nám zrzka konečně řekné své jméno: "Tak Merysol jo? To je pěkné jméno, padne k tobě. Takže vítej mezi námi Merysol."

Pak odejdu s Kájou. Vrátíme se po docela dlouhé době.

"Tak jakpak jste se tu měli bez nás? Tak nevím, jak vy, ale já jdu spát, jsem utahaná jak kotě." Jak řeknu, tak také udělám, meč si nechám hned u postele, aby byl po ruce, starý zvyk. Lehnu na jeden kraj dvojpostele, přikryji se a odpočívám.

"Tak dobrou noc vám přeji. Bez Achillona to bude lahoda. Dokonce ani tohle si neberu přímo do postele." Pronesu a ukážu na meč na zemi.
 
  Karolina   Postava není přítomna 19.7.2015, 1:03:35
Za chvíli jsme zpátky. Tiše přejdu ke své posteli, rychle se svléknu do spodní košile, rozpustím si vlasy a lehnu si na postel. Na krajíček a přikreju se svým pláštěm. Ještě zašeptám:

" Mery....Merysol... vezmi si deku, mám teplý ... teplý plášť... dobrou n..."

Ani jsem to nedopověděla a usnula jsem. Konečně...
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.