abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Ammanas   Postava není přítomna 18.9.2019, 19:52:19
Příchod

“Ó veliký Azmaku, Ničiteli světů a Pane temnoty, vstup mezi nás...“ pronese teatrálně mladík v róbě a zvedne ruce vysoko nad hlavu. Následně je opět spustí dolů a z malého stolku vedle sebe zvedne zdobenou dýku.

“Přijď, vyzýváme tě...“ pronese tiše.

“Přijď, vyzýváme tě...“ ozve se z dalších šesti hrdel samozvaných kněžích, kteří postávají kolem dokola nahrubo načrtnutého pentagramu.

Mladík následně zaboří dýku přímo do srdce nebožákovi, jenž leží v bezvědomí na zemi uprostřed onoho pentagramu.

“Oběť byla učiněna....Pane temnoty, vyzýváme tě, zjev se....“ pronese mladík co nejhlubším hlasem. Již tak temná místnost, osvětlená jen několika svíčkami, jako by rázem ještě více potemněla, ale toho si mladík nevšimne. Mladíka totiž v tu chvíli něco napadne, jako blesk z čistého nebe mu dojde, že jedna oběť určitě stačit nebude.

Zatímco ostatní zahalené postavy odříkávají cosi v cizím jazyce a sledují, jak z jejich rituální oběti vyprchává život, mladík se nahrbí, jak kočka připravená k útoku. “Nikdy jsem tě neměl rád Same a moc dobře vim, jak to bylo s mojí ženou.“ bleskne mu hlavou ve chvíli, kdy provede rychlý výpad a zabodne nic netušícímu Samovi do krku dýku až po mistrně vyvedenou rukojeť s vyobrazením hlavy kozla.

“Zvláštní, vždycky jsem myslel...“ tok myšlenek mu přeruší příšerná bolest. To mu zrovna jedna z jeho společnic vrazila dlouhou jehlici přímo do oka. Očividně měla podobné tušení jako on, avšak za oběť si nevybrala Sama, ale právě jeho. Kupodivu se zdá, že všichni v místnosti se rozhodnou, že jedna, ani dvě, ani tři oběti stačit nebudou a pustí se krvežíznivě do sebe.

Celou situaci sleduje kdosi v kápi sedící v tom nejtemnějším rohu místnosti. Do tváře musice vidět není, ale kdyby bylo, jeho škodolibý úsměv by nikdo nepřehlédl. Řež po chvíli skončí a po zemi se plazí poslední přeživší.

Tajemný muž vstane a skloní se nad posledním, který přežil, tedy spíše nad poslední, která přežila. Ta se s vypětím všech sil na něho podívá. “Pomoc, prosím....“ zasípe se strachem v hlase.

Muž si ji chvíli prohlíží a musí uznat, že je vcelku hezká, teda byla by, kdyby neměla rozmlácený obličej, přední zuby vylámané a tesák hluboko v břiše.

“Buďte rádi, že jsem přišel jen já a ne Azmak.“ usměje se muž, vstane a vydá se k východu, zanechávajíce za sebou sedm mrtvých. Osm, než vyjde ze dveří...

“Tak to bychom měli. Tak kde je zbytek té sebranky, za kterou mě Azmak poslal?“ pronese si sám pro sebe s úsměvem, když se za ním zavřou masivní dubové dveře.
 
  Svět   Postava není přítomna 15.9.2019, 17:38:35
Ammanas

Tvůj malý Rituál sice chvílí trval ale proběhl podle plánu...Ušetřil si tak Azmakovi starosti s tím dostat tě do lidského světa.

Když se za tebou zavřou dveře, zjistíš, že rituál se odehrával v nějaké opuštěné budově jedné z vylidněných vesnic. Okolní domy jsou pobořené, cesta zarostlá a nikde ani živáčka..Zkrátka příhodné místo pro vyvolávání démonů.

Nicméně na démona máš poměrně štěstí...Protože tvůj instinkt ti říká, že nejbližší místo, které kypí životem je nedaleká vesnice a v ní jedna stodola....kde kromě lidí vycítíš i velmi zajímavou příměs starých známých....Zkrátka trefa do černého...
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 14.9.2019, 10:06:36
"Neočekával bych od tebe nic menšího." vyseknu Mefistovi "poklonu" když mi suše oznámí, že jí zvládne.

"Mám dojem, že jsme každý byli v úplně jiném městě." odpovím Isabel na její výčet nebezpečnosti Danisovi party. Přece jenom, já v tom městě byl také a přinesl jsem svůj náklad živý a zdravý zpět. Sebe nevyjímaje.

To už tady dlouho nebylo. Pravá ruka chce useknout levou ruku." neodpustím si, když zjistím, že Valeria plánuje pobavit Vegmaka. "Každej druhej by ho radši viděl mrtvýho. A právě to ho činí silnějším a silnějším, protože nikdo nemá na to, aby do něj šel napřímo a naštval Azmaka... A tak mu házejí kosti jednu za druhou..."

"Na tom plánu není moc co vylepšovat. Buď to vyjde a nebo nás tady v té stodole všechny rituálně povraždí, jak ráčila nastínit tady ctěná Valerie." nehodlám dále pokračovat v diskuzi, protože už se začínám kapku nudit. Navíc mi celé to pobíhání kolem horké kaše přijde únavné a každé slovo navíc začíná pálit jako jed.
"Asi už jsem doopravdy starý."
 
  Isabel   Postava není přítomna 5.9.2019, 18:19:13
Do stodoly vtrhne další člen naší skupiny. Když se ale objeví ve dveřích něco, co bývalo andělem, jen se ušklíbnu.
“Další povedená existence.“ Jen na ni kývnu a tím vítání končí. Stejný druh ještě neznamená, že nás potkal stejný osud.
“Jen blbec by vtrhnul do stodoly plné démonů... Tím nemyslím tebe.“ Rychle dodám, aby to nepochopila špatně.
“No díky některým...“ Kouknu po Meibilovi.
“Máme jisté obdivovatele.“ Valerie rychle shrne naše snažení.
“To se to někomu kecá, když teprve přišel.“
“To víš, děláme co můžeme.“ Uculím se.

Dozvím se, co Mefistoteles potřebuje, aby tu dívku ovládl.
“To by šlo, můžeme ji vylákat na rande s Rufusem. Když víme, jak si předávají informace, bude to hračka. Problém jen bude se teď dostat zpátky do vesnice. Mohli bychom to zkusit večer. Na oblohu se přeci jen nikdo moc nedívá. A já stále mám u sebe klíč od pokoje z toho pajzlu. Tam můžeme najít útočiště. Nebo máte někdo jiný nápad?“ Přemýšlím.

Mefisto hned Valerii zaúkoluje a tak jen čekám, s čím se ona vytasí. Ta navrhne nalákat na sebe lovce démonů.
“Tak to hodně štěstí. Můžeš to zkusit, když se tak nadšeně hlásíš.“ Rozhodně nemám v plánu se nechat zabít.
“A co se týče toho artefaktu... Špatně si nás pochopila. O něm nevíme nic, ale jsme na stopě muže, který by snad mohl něco vědět... Jen ho k tomu dokopat, aby se o tu informaci podělil.“ Shrnu jí můj pohled na věc.
 
  Valeria   Postava není přítomna 2.9.2019, 21:06:41
Zcela automaticky, jako vždy když jsou nablízku démoni, a není u mě Azmak, se kterým trochu ztrácím soustředění.. uzavřu svou mysl. A dnes víc než kdy jindy protože tam mám informace, které by zatím zjistit neměli. Ani Mefistofeles.

"Venku hlídá Gwyllgi. Jako pekelný pes se na to hodí nejlíp. A co se týče současné situace, sotva jsem došla takže nevím co všechno jste už zvládli zjistit o pohybu artefaktu. Pochytila jsem něco o skřetech, únosu ženské a problémů s lovci démonů. Nicméně vím kde se nachází Vegmak. Přinejhorším bychom tam mohli zkusit lovce navést a ať je zabaví. Stejně ho dole nemá nikdo v lásce.. pronesu zcela klidně směrem k Mefistovi. Azmak je můj pán ale Vegmak pro něj může být snadno hrozbou. Zákeřnou a nevypočitatelnou.. kdo ví, jestli to tedy myslím vážně nebo ne.

Hrdina.. nějvětší hrdina té doby. Budu se muset ponořit hluboko do vlastních vzpomínek. Dál, než jsem se kdy chtěla vracet. Třeba bych si vzpomněla nějaký detail, který by nás nasměroval na stopu toho bezejmenného hrdiny. Otázkou je, jestli by se ve světě lidí nenašly staré záznamy z té doby.. dva artefakty jsou známé, stopa ke třetímu by mohla snad ležet v mé mysli a pokud ne, budeme muset najít dost staré záznamy.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 2.9.2019, 17:03:41
"Potřebuji se k ní dostat na dohled a nejlépe nezpozorován. Jestliže mohou nějak detekovat magii, bylo by nejlépe unést ji bez jejího užití a dopravit do bezpečí-třeba sem", odpovím Isabel. Nesnažím se ani moc skrývat, jak mě pobavila její ostrá odpověď Grazovi. Ale však on kostík zase nějak přijde na to, že má pravdu on. Jako vždycky.

Pak dovnitř vtrhne Valeria. Další anděl, jupí! Jako bychom jich neměli dost proti sobě...A hned na sebe strhne pozornost.
"Když už ses tak nabídla, co kdyby ses na tu hlídku vypravila?", odvětím kysele. Mám svou mysl neustále rozšířenu do okolí, takže větší parta nabuzených lovců démonů by mi neměla uniknout, ale jestli nehodlá být Valerie užitečná, nemusí tu být vůbec.

Na druhou stranu, možná by nebylo od věci zjistit její užitečnost pro danou chvíli.
"Vlastně počkej ještě...máš něco čím bys mohla přispět? Krom své andělské krásy, samozřejmě..."
 
  Valeria   Postava není přítomna 1.9.2019, 10:04:20
Dveře v podstatě rozrazím, dost rázně aby někteří přítomní možná nadskočili nečekaným vstupem a rozhlédnu se po skupince, která tam stojí a rokuje, podle všeho už dost dlouho.
"Vážně.. vy naděláte tolik kraválu, že by vás našel i hluchý a slepý. A ještě naprosto hloupě nenecháte ani hlídku, která by kontrolovala že po vás někdo nejde. Což, jak jsem pochopila z vašeho dost hlasitého hovoru, už se děje. prásknu za sebou dveřmi od stodoly a vstoupím dovnitř k ostatním. Protáhnu se, zavíří vzduch jak se neviditelné křídla složí na zádech.

Přejedu skupinu pohledem. Na to, že po klíčích pátrají už nějakou dobu se zdá, že moc nepokročili. Prozatím ale nemám důvod jim sdělovat co vím já. Na to přijde čas později až jestli se jim podaří získat první klíč. Nedá se říct, že bych je vnímala nepřátelsky, ale rozhodně se k nim nechovám ani přátelsky. Ani v případě Isabel. Jsem zde jako pravá ruka Azmaka proto, že si to můj pán přeje a v takovém případě bych spolupracovala i s tlupou impů..
"Takže jste na stopě prvnímu klíči. A už jste na sebe natáhli bandu démonobijců.. Pěkný výsledek prozatím" pronesu hlasem bez naprostých emocí takže se nedá říct jestli je to pochvala nebo výsměch.
 
  Isabel   Postava není přítomna 30.8.2019, 20:59:16
Graz opět shrne náš plán a doufám, že už je to všem jasné.
“Znovu to už slyšet nepotřebuju.“ Nakonec se shodneme, že nejprve zkusíme dívku a pak teprve armádu.
“Takže jsme se konečně někam pohnuli.“ Otočím se na Mefista a čekám, až se k tomu vyjádří on, zda tu dívku zvládne. Mezitím ještě Graz stihne zhodnotit problém ohledně Danisovi party.
“Jsem na tebe zvědavá, až se s nimi potkáš ty. Meibilo se sem sotva doplazil, Abaddon je bůhví kde a mě chybělo málo, aby mě nesejmuli tím svým napuštěným šípem. Naštěstí mě jedna rána neoslabila na tolik, abych nemohla zmizet. Ale ráda se od tebe něco přiučím.“ Na Graze se jen ušklíbnu, když se zmíní o andělech a jejich moci.
“No jo..“ Zabručím. Je to otrava, ale alespoň máme jasný a snad reálný plán, jak získat klíč.

Mefisto bez problémů prohlásí, že dívku zvládne a mě to malinko zahřeje u srdce, když slyším tón jeho hlasu, kterým to Grazovi oznámil. Na rozdíl od Graze on Danise nepodceňuje.
“Možná, že máš pravdu. Ale to by potom o něm nejspíš nevěděla ta servírka z toho pajzlu, která mě před ním varovala. Ale kdo ví, třeba tudy projíždí často...“ Uvažuji nad tím, ale spíš bych řekla, že k městu patří, jen zatím nebyl důvud je využít.
“Pak si musíme pospíšit. Pokud opravdu mají zajatce, dlouho jim nevydrží a zaměří se opět na dění ve městě.“ Vyčkám, zda má k tomu ještě někdo něco. A pak se otočím na Mefista.
“Jaký máš plán ohledně té dívky? Co potřebuješ, abys tu holku mohl ovládnout a dostat ji sem?“ Vyzvídám a doufám, že se tak pohneme dál.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 18.8.2019, 12:42:56
"Krom toho co ti řekla Isabel, jenom tolik, že ji zvládnu," odvětím chladně.

Graz se zdá být netečný k hrozbě, která už si dokázala poradit se dvěma démony. Pravda, mladými, ale nebezpečí rozhodně představuje. Musím ale neochotně přiznat, že vysedávat tady k ničemu není. Je načase se pustit do akce.

"Opatrnosti není nazbyt," souhlasím s Isabel.
"Ti Danisovi pro mě vypadají spíš jako parta putovních démonolovců, než stálá posádka tohohle města. Při troše štěstí budou mít napilno se svým zajatcem," alespoň předpokládám, že Abaddona zajali, jestli aspoň trochu mohli-a přeci jen na něj byla velká přesila...

"...no a Rufus nebude chtít do svých soukromých záležitostí nikoho tahat," dokončím.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 16.8.2019, 22:25:10
"Mládí, čas myslí zejících prázdnotou..." co jiného bych na to měl Meibilovi říct. Možná blafuje, ale to by mne opravdu překvapil. Navíc se nám tady začíná pomalu regenerovat a tím ztratí i poslední zbytky mé pozornosti.

Alogs má pro nás zajímavější zprávy a ve své podstatě oprávněně se dožaduje informací, které zmeškal. "Čím méně nás bude, tím lépe. Pokud Gwyllion nebude mít nic proti."

"Údajně se na toto království chystá zaútočit skřetí armáda, jejíž velikost přesahuje tuto dobu. Tato loutka se pokusí se stát součástí armády a získat si svůj vliv. Schopnosti by na to měla mít již dostačující." načež se obrátím na Gwillion Buď bez obav, síla duší, které jsem mu věnoval bude stačit na to, aby se udržel pohromadě."

"Zapomněl jsi na druhý plán Mephisto. Co ta Rufusova dívka? Dokážeš si s ní poradit. Nerozumím tomu, proč se s ní paktuje, když k ničemu není, ale jestli je pro něj cenná, tak její zisk bude určitě snazší než delší cesta přes skřetí armádu."

"Obavy... jsou liché... když nebudeme riskovat, tak zůstaneme zavření v této stodole třeba měsíce než vše utichne. Nepěkná vyhlídka."
Pak jen zachřestí kosti, když pokrčím rameny. Každá rada má svoji vlastní cenu.

"Azmak s tebou Valerie." přivítám nový přírustek do naší malé skupiny.

"Začněme s tou holkou od Rufuse. Mephisto? Co nám k tomu můžeš říct ty?

Armáda bude záložní plán, protože to jednoduše trvá dýl.
A jestli se nedokážeme vypořádat s utajovaným řádem lovců démonů, kteří střeží klíč, tak se můžeme rovnou vrátit s nepořízenou k Azmakovi. Andělé jsou mnohem silnější a teprve oni představují tu pravou výzvu. To přece víš ty nejlíp Isabel.

Dostaneme Rufusovu dívku. Při troše štěstí zajmeme i Rufuse samotného až si pro ní půjde."
 
  Isabel   Postava není přítomna 11.8.2019, 20:15:13
“Nemusíš se bát, nemám v plánu ohrozit svůj zítřek.“ Uklidním Graze, že se k těm mladým démonům nechystám připojit. Dostanu informace ohledně princezny.
“Zřejmě bychom po princezně chtěli už moc, aby byla taky k něčemu jinému a užitečnému, že?“ Sarkasmus je znát.
“To nemohli sebrat něco užitečnějšího než tuhle atrapu prince a slepici, co se vydává za princeznu.“ Odfrknu si. Vypadalo to, že máme možnost získat proti Rufusovi nějaké výhody, ale zdání klame.

Vylovím z paměti informace, které se mi podařilo o té Rufusově dívce získat.
“Evidentně ne každý musí mít magické nadání, aby dokázal z někoho dělat blbce. Rufus je do ní prostě jen zblázněný. Žádná kouzla. Hádám, že by klidně dal přednost jí před princeznou. Je to obyčejná děvečka, nic zvláštního.“ Lovím dál důležité detaily.
“Můžu ti říct, kde bydlí, kde pracuje, s kým se přátelí, kdy se s Rufusem a kde scházejí.“ Uculím se.
“Rufus si zřejmě myslí, že o jejich vztahu ví málokdo. Že ho mají utajený. Zřejmě má utkvělou představu, že ji svým chováním chrání. Schůzky jsou nenápadné, letmé pohledy, nahodilé doteky... Scházejí se ale i soukromě, potají. Sice ne pokaždé na stejném místě, ale už jsem si dokázala všimnout, jak si předávají informaci ohledně své další schůzky. Při tom tak opatrní nejsou. Zřejmě má Rufus dojem, že by to nikdo nepochopil.“ Nakonec vše shrnu.
“Vím toho dost, abychom se k ní mohli za normálních okolností dostat. Ale vzhledem k tomu, že je město teď na nohou, bude to mnohem těžší než se zdá. Nemáme moc možností jak něco odtud vymyslet a ani si připravit v městě půdu pod nohama.“ Nápad s tím, že by ji Mephisto ovládl, se mi líbí, ale z nějakého důvodu se obávám, že to nepůjde.
"Zkusit se to může. Ale opatrně."

Graz vypadá, že má snad o mě starost, když mi oznámí, že nikam spěchat nebudeme. Zvlášť když princ padne do kómatu.
“Opravdu si toho vážím, že mi dáváš rady zadarmo. Docela by mě zajímalo, co za tu další budeš chtít.“ Mrknu po něm ledově chladným pohledem. Do stodoly dorazí další z nás, Meibilo nás mezitím seznámí s tím, co vlastně neví o armádě. A ostatní se dohadují nad plánem. Mám tak dost času na přemýšlení. Furt se mi něco nezdá.

“Jak říkal Graz, dvojí motivace je zajímavá myšlenka. Ale myslím si, že by Rufus spíš byl ochoten vylézt před hradby spíš kvůli svojí milé anebo bratrovi Danisovi než princezně. Mám takové tušení, že by spíš pro princeznu poslal svého brášku. Že by se rozhodně sám neobtěžoval. Vlastně mi to stále vrtá hlavou, ta Danisova parta. Když jsem byla ve městě poprvé, nic jsem o nich neslyšela, nikdy jsem je nepotkala, jako kdyby ani nesloužili. Ani náznakem nebylo znát, že by ve městě byl někdo, kdo má tak dobrý výcvik.“ Myšlenky se jen předhánějí.
“A tak si říkám „proč“? Proč má vůbec město mezi svými vojáky někoho tak skvěle vycvičeného, organizovaného, magicky nadaného... Někoho kdo je vycvičený k tomu, aby zabíjel démony. A proč až do teď o nich nebylo slyšet... Byla to jen náhoda, že se teď objevili? Nebo jsou tam prostě proto, že Rufus čekal, že jednoho dne se tohle stane... Že ví, že si pro ten klíč můžeme jednoho dne přijít.“ Nadechnu se.
“Pokud ano, je na nás připravený už dávno a plán s princeznou nám nevyjde ani náhodou. Vzhledem k tomu, co se stalo ve městě a že mu o tom jeho bratr určitě podal zprávu, bude čekat další pokusy. Vidím to tak, že nám nezbývá jiná možnost, než zaútočit na to jediné, kvůli čemu by byl ochoten zradit i krále. Jeho blízké... Je tu ale docela vysoká pravděpodobnost, že jestli chytneme tu holku, přijde si pro ni i s jeho bratrem a těmi lovci. A chytit bratra... náročná věc.“ Kouknu po všech.
“Nebo tu budeme čekat v teplíčku, pohodlíčku a jakmile se tady Růženka vzbudí.-.“ Kývnu k princi.
“Vydáme se na cestu za naší novou nezničitelnou armádou.“ Ze všeho toho přemýšlení na mě jde únava.
“Když teda vrátit se do města a obhlédnout situaci není ten nejvhodnější nápad.“ Procedím skrz zuby.
 
  Meibilo   Postava není přítomna 8.8.2019, 20:53:47
Nakonec mě opravdu nikdo z nich nezabil ani nerozložil na atomy. Ale všichni mě okázale ignorují. Odfruknu si. Nakonec se zeptá Graz. Zamyslím se. Nevím, nevím a nevím. Jsem špeh na nic, ale neměl jsem potřebu se hrabat dal, když tu bylo nebezpečí, že by mě to odhalilo. Ale když to má k dispozici draka tak to snad nebude žádný pitomý divoký člověk, nebo vyhnanec z lidské společnosti. To, bude něco silnějšího. Mág. Nebo možná jeden z nás? To nevím. A o Lilith jsem vůbec neslyšel. Takže to ti taky nepomůžu. "

Když se všichni odmlci a nic se neděje, tak začnu podrimovat. Ne, že bych to potřeboval, ale žere to příjemně čas a trochu to urychlí hojení. Pak se ještě ozve Gwill. Pokrcim rameny v gestu" já to nechám na vás"
 
  Valeria   Postava není přítomna 27.7.2019, 23:10:12
Valeria, Gwylgi

Když dojdeme ke stodole, kývnu na svého společníka a pak prostě otevřu dveře od stodoly. Je mi jedno, co je uvnitř. Buď je to něco, s čím se musím vypořádat a zabít to, což mi nedělá problém.. nebo je to něco, co hledám a třeba budu muset taky časem zabít. Na čemž mi taky nezáleží.
Ruku mám připravenou sáhnout po meči kdyby bylo třeba..
 
  Svět   Postava není přítomna 21.7.2019, 22:46:13
Gwyllion,

se na chvíli vypaří a vrátí se když Algos dokončí své dílo..
"Půvabný jak vždy...."Odvětí nenuceně a chytne prince za bradu aby mu pohlédla do tváře...Její oči se na chvíli za mlží.

Když se jí pohled vrátí...pustí ho a princ spadne bezvládně na zem"Není..."odpoví Mefistovy..pak se s úkšlebkem naposled zahledí na tělo"....upřímně.....vsázím tu nejsladší duší, že až mu někdo z vás umělců dá nějaký povel nafoukne se a praskne jak ropucha když jí zevnitř zahřejete......V každém případě já mám hotovo".

Odvrátí pohled od prince pohodí hlavou a jemně si uhladí dlouhé černé vlasy."Nicméně....na Lilith bych moc nespoléhala...ta jedná vždycky jen sama za sebe....". Potom se houpavým krokem k jedné z ohrádek"Jak já to vidím máme dvě možnosti....buď zkusíme nějaké rošambo s Rufusovou milou...a nebo Skřetí armádu.." zády se opře o sloup, založí ruce na prsou a pokrčí rameny "Vlastně je fukco si vyberem...oba dva plány jsou hod na slepo....".
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 15.7.2019, 20:59:40
"A copak si myslíš, že takovouhle větu by pronesl jen tak náhodný démon?", odpovím Grazovi. Ani se mu nemůžu pohledem propalovat do lebky, když mu je do ní vidět. Jaký smysl má vztekat se na kostíka? Krom toho pláče na špatném hrobě. Nu, však se uvidí.
Jak se zdá, tak dřív, než jsem čekal.

"Doufám, že jsi udělal jen to co říkáš. Stran tvého dotazu, Alogsi," je vidět, že jsem ochoten bavit se jen s příčetnější částí dvojice, "ve zkratce Rufus je náš cíl, tady princ je náš prostředek. Chceme ho jako velitele armády skřetů a další havěti, a proto jsme z něj taky udělali mocichtivou loutku. Klíč je uložený někde, Rufus ví kde, proto jej potřebujeme."

Přikročím mezitím k dílu A-Dčka. Jak...barbarské. Můj přístup měl rozhodně větší eleganci, i když snad chvíli trval.
"Ale nevím, jestli rek vytáhne sám do boje s celou armádou..." pustím se do kritiky Grazova plánu. Ano, princezna je dosti osobní záležitost, ovšem pořád se mi nezdá, že by Rufus byl blázen.
"Bude potřeba vše pečlivě nastrčit. Nechat princeznu právě tak hlídanou, aby ji svedl zachránit. Zkrátka...detaily se ještě musí doladit", nenechám nikoho na pochybách, že od dolaďování detailů jsem tu připraven já.

"Ale souhlasím s Isabel. Čím dříve vyrazíme, tím lépe. Sedět tu a čekat na Inkvizitory se mi nezdá vhodné.", dodám, a vrátím se pohledem k Alogsovi.
"Je princ připraven k pohybu?"
 
  Alogs a Deceptio   Postava není přítomna 15.7.2019, 17:21:58
Nejdříve jsem si opatřili jednu ženu a jednoho muže. Pak začala ta krvavější část. Na ženě jsem pracoval tak dvě hodiny a princ mě celou dobu pozoroval a z jeji krve před sebe doplňoval svůj předkreslený vzorec. Překvapila mě její výdrž. Umřela teprv deset minut před koncem, ale mělo to efekt. Princovi skápla z oka jedna slza. Jemně jsem si nabral a dokončil vzor.

Pak jsem vyndal dýku a dal jí do ruky princi a podal mu tělo muže. Princ se pustil do práce. Velmi pečlivě jsem pozoroval jeho řezy a to jak napojuje zrcadlový odraz vzorce na originál. Po hodince byl hotový. Tělo nebylo tak pracizně upraveno jako bych to dělal já, ale což učel to splnilo. Jen pomalu dojdu ke vzoru, Přesně uprostřed je prázdný kruh. Namočím prst do krve a napíšu do něj stylizované A. Pak si jen lehce pošeptám.
"Každé mistrovské dílo musí mít kaz."
Pak si jdu sechnat vodu a smít ze sebe tu spoustu krve. Jinak ignoruji dění kolem.

To já na druhou stranu velmi pečlivě poslouchám. Sleduji a přemýšlím, jelikož jen jsem dorazili tak nám nikdo nic nevysvětlil. Jaká princezna? Armáda? Co stím má společného Rufus? Co se stalo ve městě? Vím, že pro Algose to je nuda, ale mě to zajímá. Když se Graz, začne požadovat upravu prince tak ho uklidním. "To je přesně ta věc o které jsme mluvili, jako o Mefistelově podpisu. Hesla jsme se nedotkli, jen jsem přesněji specifikovali, kdo ho smí vyslovit. Přesněji princ přijme rozkazy jen ode mně, Algose, Mefistotela a tebe. Je možné přidat víc osob, ale každá osoba navíc je ... problém. Akorát, nám asi dlužíte trochu vysvětlování ne? No my sem vyrazili pro klíče a vy řešíte armády a princezny. Algose to nezajímá, ale já nejsem on."
 
  Valeria   Postava není přítomna 12.7.2019, 17:21:43
Valeria, Gwylgi

Cesta tak nějak poklidně pokračuje.. až možná nudně, a zbytečně zdlouhavě protože bych u cíle byla mnohem rychleji kdybychom se spolehli na má křídla. Čím déle jsem na světě lidí, tím otravnější mi to tady připadá a nejraději bych se vrátila na své pravé místo. Po bok Azmaka. A taky proto, že zrovna nejsem konverzační typ. Takže pokud Gwylgi chce, mluví hlavně on a já jen občas přikývnu nebo pokrčím rameny.

Takže když konečně zaregistruji nejasný pocit, který mi napovídá že jsme už blízko, dost přidám do kroku a bez nějakého dlouhého vyčkávání zamířím přímo ke stodole. Sice připravená na téměř cokoliv.. ale odhodlaná se brzy dostat ke skupině démonů a najít ty zatracené klíče dokud ještě zbývá nějaký čas. Skoro jako bych dokonce zapomněla, že vedle mě kráčí ještě někdo.. protože to pro mě prostě není důležité. Význam má jen mise, kvůli které zde jsem.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 7.7.2019, 22:17:34
"Pokud se skutečně Abaddon nevrátí, pak bys ty generály moc dlouho nezabíjel..."

"Budeš si muset vybít frustraci koukáním do země. Zdejší lidé v tuhle chvíli patří Alogsovi.
Co víš o tom, kdo tu armádu vede? A co Lilith? Víš o ní něco?"
nezdá se, že by mne výčet armády nějak ohromil. Je toho málo, co jsem ještě neviděl...
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.