abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Rodinné záležitosti ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Tavalo   Postava není přítomna 9.4.2017, 21:56:32
Někdo možná postřehl, že se blížím zpoza hostinské a jemně se ji vyhnu. I když … ti s bystrým zrakem postřehnou určité zavrávorání, že se zdá, že jsem to málem nevybral, ale ani můj výraz ani následné dokončení úhybného manévru nenaznačuje, že by něco bylo špatného s mojí koordinací. Snad nešikovnost…


„Má úcta dámy a pane.“ Pronesu mírně vláčnou řečí, což u mě není až tak obvyklé. Rychle se rozhlédnu ke stolu a všimnu si volného místa v čele a bez jediného slova udělám pár kroků, abych se k němu dostal. Jenže jaksi to neodhadnu a pravou nohou kopnu do nohy od židle, která následně zavrže o zem a nejspíše narazí na nějaký suk v zemi a opovážlivě se nahne na jednu stranu. Podaří se mi ji sice zachytit, ale způsobený hluk již nezadržím. Urychleně se sklopenou hlavou sedám, ale bez úspěchu se pokouším zakrýt ruměnec na tváři. Avšak i přesto se nebojím mluvit směrem k hostinské a svůj předchozí výstup, respektive zásek nijak nekomentuji.


„Prosím bažantí prsíčko s grilovanou zeleninou, dále pak dokřupava propečený vepřový bok s nakládanou okurkou, chlebem a něčím ostřejším, třeba křen, pokud máte. No a nakonec restované medailonky na houbách s trochou smetany a trošičkou vína. To by bylo prozatím vše. Vlastně na pití to jemné a lehké pivo, co jsem měl na začátku. “ Když to dopovím, tak pohlédnu na hostinskou, zda pochopila mou objednávku a jestli se někdo na mě podívá při objednávání jídla, tak jen pokrčím rameny, jakože po dlouhé strastiplné cestě si zasloužím něco pořádného a lahodného a že strava na cestách nebyla taky nic moc, aby dostatečně zaplnila můj žaludek a tak si to teď vynahrazuji.
 
  PJ - RZ   Postava není přítomna 5.4.2017, 22:25:21
Shanwyn sedí stále tam, kde ji Isara zanechala, ale nezdá se, že by trpěla.
"Nejsem tu sama." usměje se a pozvedne pohár vína, původně přinesený pro Tavala. "Mám zde plný pohár jižních svahů, slunce a čerstvého vzduchu." Jak vidno, jižních svahů, slunce i čerstvého vzduchu již poněkud ubylo.

Paní hostinská nepotřebovala upozorňovat. Lidé sedající ke stolu jsou lidé toužící utrácet, takže již za chvíli u vás stojí pihovatá servírka s nakrátko střiženými vlasy v poněkud vrabčakoidním účesu.

"Brej den přeju panstvo. Chcete jen poklábosit na sklenkou či korbelem nebo si dáte i oběd ? Máme parádní kuřata, husu, i baženta, rybí polívka je poctivá, vařená od rána, z prasete co si jen vymyslíte, vývar taky, máme i kraličí guláš a přísahám, že psa pořád máme ! Taky máme smaženici z hub, zaručeně jedlých, vickrát jedlých... no a pak chleba, jabka, atd, nějaká ta zelenina, co si jen vymyslíte. Pivko, vínko, ráčte poroučet."

Něco v přednesu té holky vám říká, že ačkoliv nikdy nebude obsluhovat krále, v životě se neztratí.

 
  Isara   Postava není přítomna 3.4.2017, 16:59:44
Přicházím spolu s Tapou a podobně jako on i já zamířím ke stolu, kde nyní sedí osamocená bardka. Tavalo si zabral místo v čele stolu a zrzka se usadila po jeho pravici zabírajíc si tak pro sebe opuštěný pohár vína, kterým mladík pohrdl. Krátce přejedu pohledem stůl i psiska motající se pod ním a vyberu si místo naproti Shanwyn.

Tapovi za jeho galantnost poděkuji jen lehkým přikývnutím a úsměvem.

"Hulákal na paní hostinskou..." pronesu spiklenecky přidávajíc na seznam další z mladíkových hrubostí.

Pravda, i můj pohled se stočí k baru v pevné víře, že nás ta dobrotivá žena nenechá dlouho čekat.
 
  Tapa Luas   Postava není přítomna 2.4.2017, 14:32:28
Po nějaké době se objevím dole v šenku. S Isarou a bez Nairy. Rozhlédnu se a spolu s Isarou zamíříme ke stolu, u kterého posedává osamocená Shan.
"Ale?" povytáhnu obočí, když ji tam tak vidím.
"To je Tavalo takový nezdvořák, že tě tady nechal samotnou?" tvářím se celkem pobaveně.

Odsunu Isaře židli a když se usadí, posadím se také. Podívám se netrpělivě po obsluze, vážně mám hlad.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53] 
Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.