abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 5.10.2015, 22:55:20
Karolína, Anglino

Je vidět, že komorník usilovně přemýšlí, pak konečně odvětí: "Nevypadáte nepřátelsky, ale o samotě s ní mluvit rozhodně nemůžete. Na to mám slečnu příliš rád, to klidně risknu vyhazov. Pokud Slečna bude mít pět strážných, pak vás k ní uvedu. Je vidět, že jste dobří lidé, proto se vám snažím vyjít vstříc jak jen to jde, ale zkuste mě prosím pochopit, že bych nikdy neohrozil slečny život." Zdá se, že mu na ní skutečně záleží.

Pokud souhlasíte, uvede vás dovnitř do dlouhé chodby. Vejde do jednich dveří po levé straně a říká: "Následujte mě prosím."
 
  Karolina   Postava není přítomna 5.10.2015, 22:47:56
Podívám se na komorníka z vrchu a pak suše řeknu:

" Řekněte slečně, že s ní chce ve velmi důvěrné věci mluvit komtesa Karolína von Anglinová. Pokud se bojíte mého doprovodu, bude vám stačit, že počká na 3 kroky za mnou?Je to moje osobní stráž, takže nebude beze zbraně. Pokud slečna baronesa nebude chtít se mnou mluvit osobně, budu nucena se odejít a nikdy se nedozví, o co šlo. Je to velmi důvěrné, milý Alfréde a tak se omlouvám, že vám víc neřeknu."

Pak se otočím na Anglina a s úsměvem mu řeknu:

" Prosím ustupte o tři kroky za mě, ale ne dále. Děkuji."
Mrknu na něj a počkám až ustoupí. Pak se otočím zpět ke komorníkovi a podívám se na něj, co on tedy na to.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 5.10.2015, 22:40:31
Anglino a Karolína

Komorník si vás změří podezřívavým pohledem. "A co od slečny Mariany potřebujete, smím-li být tak smělý. Bohužel, časy jsou zlé a baron má příliš mnoho nepřátel, abych jí jen tak pustil ven, povídat si s lidmi, které vidím poprvé v životě. Takže bohužel, jak jsem již řekl, se slečnou vám schůzku klidně domluvím, ale jedině pokud budete neozbrojeni a bude s vámi její osobní stráž, stejně jako v případě jejího otce."
 
  Karolina   Postava není přítomna 5.10.2015, 22:28:45
Když Anglino zatluče na dveře, kouknu na něj a usměju se.
" Inu, co už udělám, těžko budu moci někoho přesvědčit, že jsem tak "klepala" já."

Nakonec to zabralo a za dveřmi je slyšet chvátající kroky. Otevře nám nějaký upjatý strejda a hned spustí. Nechám ho domluvit a pak, tichým hlasem, plným pokory a nadřazenosti začnu mluvit:

" Přeji vám dobrý den, pane komorníku. Víte my nejdeme za panem baronem, ale za jeho dcerou. Mohl byste ji prosím zavolat sem? My jsme celí od sněhu a neradi bychom vám zamokřili koberec. Takže si tady můj doprovod svůj meč ponechá. Můžete nám laskavě zavolat baronesu Tarkeinovou?"

Víc neříkám a tajně doufám, že "slečnu baronesu" zavolá.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 5.10.2015, 21:44:13
"Karolína a Anglino"

Přišli jste k baráku barona Tarkeina. Zaklepali jste, poté ještě Anglino přidal pár ran do dveří, když se dlouho nikdo neozýval. Po chvilce slyšíte spěšné kroky a hlas za dveřmi. "No jo, vždyť už jdu, nemusíte ty dveře hned vyrazit." Vzápětí se dveře otevřou a tam stojí muž ve středních letech, celý v černém.

Nejprve si vás změří pohledem, poté se ukloní a spustí. "Dobrý den vám přeji, vážení. Mé jméno je Alfréd a jsem komorník barona Tarkeina. Mohl bych prosím vědět vaše jména a důvod návštěvy, abych to přednesl baronu a ten se mohl rozhodnout, zad vás přijme či nikolivěk? A mladý muži, nezlobte se na mě, ale pokud budete přijati, před barona smíte předstoupit pouze neozbrojeni, proto bych vás poprosil, abyste váš meč půjčil muži, který vás o něj požádá. To jen tak, abyste nebyl zaskočen."

Těmito slovy svůj proslov končí a čeká na vaši odpověď.
 
  Anglino   Postava není přítomna 5.10.2015, 17:41:10
Poslouchám o čem mluví karolinka a také ji odpovím.

"Karolinko ty víš, že s tebou půjdu kamkoliv. Na to a na mne a můj meč se můžeš spolehnout. Nemyslím, že se nysilo bojí spíš uznal, že ty s tou tvoji chytrou hlavičkou a s mými svaly se na to hodíme nejlíp.

Jak jsi na tom? Ty vycítíš magickou léčku nebo tak nějak? Já jsem na magii úplně levej."


"To je prima, že se Karolinka do mně zavěsila. Skoro, kdyby nebyl takový mráz, bych si představil, že jsme na procházce. Chumelenice polevila. Je lépe vidět a teď už nás určitě pozorují. Snaž se chovat zcela přirozeně hromotluku."

Vykročím spolu s Karolinkou. Dojdu k vratům, nevšímaje si klepadla kterým klepe Karolinka a pěstí zabuším.
Čekám kdy nám někdo otevře. Připraven chránit Karolinku svým tělem, kdyby si někdo dovolil na ní zaútočit.
 
  Karolina   Postava není přítomna 5.10.2015, 12:56:15
Chvíli koukám na Nysila jako opařená. Vezmu dopis, pak ještě těkám očima po ostatních a docela jsem zmatená.
" Má strach jít tam se mnou? Má strach o sebe nebo je mu to všechno jedno? Chce snad tady zůstat, aby bránil Žiru? Fakt velitel. Možná to je léčka a prostě se tam bojí jít. Jo to je vono, Kájo. On se o sebe bojí, tak to prostě ber a je to. "

Potom bez jediného slova popadnu Anglina za ruku a jdeme k domu. Je mi zhola jedno, jestli se už někam schovali nebo ne. Když si myslí, že je to nebezpečné, jistě se schovají. A já se bát nemusím. Podívám se nahoru na Anglina a usměju se.

" Doufám, že tobě nevadí, že jdeš se mnou. Nysilo se buď stydí se mnou jít nebo se něčeho bojí. Je velitel, tak rozhodnul, jak rozhodnul. Nikdo neprotestoval, takže my dva se nebojíme viď? A jen ti chci říct, že kdyby se něco dělo, někdo na nás třeba chtěl zaútočit, aby se neleknul ničeho a nikoho co by se kolem mě dělo."

"Leo, prosím, připrav se, kdyby něco."

Když dojdeme asi do půlky cesty k domu, zastavím se, abych se podívala kolem, jestli někde není nějaká léčka. Nic nevidím a tak šeptnu k Anglinovi:
" Tak jdeme dál, uvidíme, buď připravený."

Uvolněným krokem, teď už zavěšená do Anglina, jdu až ke dveřím a tam několikrát zaklepu klepadlem...

 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 5.10.2015, 10:42:35
Karolína nás ujistila že ji nebude zima. Pak nakonec že bych měl dát dopis Karolíně a vzít si od Anglina náhrdelník.

"Moment! To se zase nelíbí mě. Dal jsem ten náhrdelní na starost protože věřím že se o něj postará líp než já. Takže to uděláme tak, že já ti dám ten dopis a s tebou půjde Anglino." S těmito slovy jsem vytáhl z náprsní kapse dopis a předávám ho Karolíně. Jsem už neměl zájem o tom dál diskutovat. Sebral jsem z věšáku svůj nový kabát a společně jsme vyrazili.

Cesta v této vánici mi připadá jako nekonečná. Sotva vidím na pár metrů. Lidé už rezignují s odhazování sněhu. Nakonec se nám podařilo baronův dům, tedy spíš palác najít. Sněžení trochu ustalo a viditelnost se významně zlepšila. Skutečně to byl nejhonosnější dům v této bohaté čtvrti.

"Pěkný dům. Kolikpak má asi ložnic a kolik lidí baron asi tak zaměstnává aby to udrželi v dobrém stavu. Jak to asi vypadá uvnitř? Jak vůbec nabil baron takové bohatství aby si tohle mohl dovolit?"

Pak jen slyším jak se mě Karolína táže.

"No co, běžte vy dva dovnitř. Tím že sněžení prořídlo tak nemá smysl se schovávat. Mohl nás někdo zevnitř zahlednout a vypadalo by to divně kdybychom se teď začali schovávat. Máš sebou Anglina, takže si k tobě nikdo nic nedovolí." řekl jsem jí a začal jsem přemýšlet co bychom dělali kdyby skutečně nastal nějaký problém. Ale větší starost jsem měl o Prcka. Necítil jsem jeho kontakt.

Jistě se někde schoval před tou chumelenicí. Naschvál jsem ho nechal venku ať si nezvyká na teplo. Snad je vpořádku. Možná bych ho měl už představit ostatním. Hmm, možná počkám až vyjdeme z města. Moc lidí, moc otázek. To nemám zapotřebí."
 
  Karolina   Postava není přítomna 4.10.2015, 13:16:40
Kouknu se na Nysila a usměju se.
" Můj plášť je dostatečně teplý, na cestu si obuju vysoké kozačky, takže snad mi nebude větší zima než ostatním."

Jak řeknu, tak hned udělám, obuju si vysoké kozačky a nové botičky jsem si zatím dala pod postel. Mezitím se ozval i Anglino, trošku zase zrudnu, ale obdařím ho širokým úsměvem. Poznámka Alexandera vlastně jen podpoří to, co jsem říkala. Tak velká skupina bude moc nápadná. Pak Žira navrhne, abych šla já s Nysilem. Podívám se na ni, jestli to myslí vážně. Zdá se, že ano.

" Pokud myslíte, klidně půjdu. Dejte mi prosím tedy ten dopis a Nysilo by si měl vzít náhrdelník. A už bychom měli jít, já mám pak další plány."

Podívám se na Merysol, jestli to ještě platí. Zatím nic neříkala, tak uvidíme. Půjdu tak jako tak, buď sama nebo spolu s ní. Pak už jsme vyrazili a na dlouhé řeči nebylo ani pomyšlení. Sníh stále padá a než jsme vyšli, stihlo ho napadnout hodně, takže ani vysoké kozačky moc nepomohly. Kapucu na hlavě, teplé rukavice na rukách, ale rukávník se mi jen bimbá na krku. Kdybych v tom sněhu padala, potřebuju mít volné ruce.

Ve šlechtické čtvrti začneme vyhlížet největší dům, který prý baron má. Pak najednou stojíme před ním a zíráme. Tedy já zírám.

" V tomhle bydlet, to by bylo něco... příšerného. Určitě bych se tam ztratila, byla bych tam jako ve vězení. Zajímalo by mě, kolik lidí tam tak bydlí. Myslím, že by se tam vešla celá vesnice nebo možná i dvě a oni se tam roztahují sami. Jistě jen pár lidí. To je docela hnus."

Ani tady tolik nesněží a když se rozhlídnu vidím, že i okolní domy jsou přepychové. Z rozhlížení mě probere Merysol.

" To se neboj, já jen tak nezmrznu. Pokud tedy chcete, abychom šli sami dva s Nysilem, tak bychom se měli domluvit, kam se schováte. Nebo budete stát tady? Tak co, veliteli, jak to uděláme?"
 
  Merysol   Postava není přítomna 4.10.2015, 11:06:41

Konečně jsem vyrazili ven, každopádně počasí venku je snad minutu od minuty horší. Brodím se sněhem a nechápu, že mi dřív takové vánice nevadili. No jo, u nás v lesích to prostě asi nebylo tak hrozné. I když chyběli jakékoliv cesty nebo tak, tak les nás přeci jen trochu schoval. Navíc jsme v takovémhle počasí zas až tolik ven nechodili. A brali jsme to skoro jako odměnu. Pak něco uslyším. Když se otočím, zjistím, že to jen další naštvaný člověk hodil lopatu pryč a vzdal jakékoliv odhrabávání cesty. O dva pár kroků později mi silueta člověk rychle zmizí a já se zase snažím pozornost věnovat cestě.

V tomhle by snad zapadl i sněžný poník… Brodění sněhem se stává horší a horší a rázem člověka přejde chuť na jakékoliv zimní dovádění. Divila bych se, kdybychom po cestě ještě potkali nějak děti, které s v tomhle hrají…

V tomhle nečasu se cesta k baroovi zdála nekonečná, ale konečně jsme dorazili. Baronovo sídlo vypadá pomalu jako palác. ”No, být lepší počasí, vsadím se, že ten dům vy padal ještě lépe.” I když počasí není nejlepší, už tak to vypadá dost velkolepě, co tedy, kdyby bylo lépe vidět a nesněžilo by tolik? No, i když ten dům je nádherný, žít bych v něm nechtěla. U Lady Airbeth mi je fajn…

”Tak Kájo, teď to bude asi hlavně na tobě, pokud si nám nezmrzla…”

 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 3.10.2015, 21:51:45
Tak jste se konečně rozhoupali k nějaké akci. Nabalili jste se do teplého oblečení a snad konečně vyrazili ven.

Pokud ano brodíte se sněhem, skutečně je to kruté. Nevidíte pomalu na krok, sníh máte už hodně nad kolena. Myslíte, že tak rychlý nástup zimy jste ještě nezažili. Letos to bude fakt kruté.

Pomaloučku postupujete městem až konečně přicházíte ke šlechtické čtvrti. Když tam dorazíte, vidíte, že tam to není tolik zapadané a také vidíte několik lidí, jak zběsile odhazují sníh. Čím dál víc jich ovšem naštvaně hodí lopatou na zem a odejde.

Když hledáte dům Barona Tarkeina, dá vám to docela práci. Je skutečně mizerná viditelnost. Nakonec ale, díky tomu, že víte, kde to má být a že víte, že je to největší dům v okolí, skutečně ho najdete.

Stojíte před tím palácu podobnému stavení a zíráte. "V tomhle bydlet, to by bylo něco." Proběhne hlavou snad každému z vás.

Sněžení trošku řídne a vy vidíte, že všechny domy zzde jsou krásné, ale tento je jednoznačně nejbohatší a nejkrásnější.
 
  Žira   Postava není přítomna 3.10.2015, 21:06:32
Poslouchám, co navrhuje Kája, pak jí Nysilo stihne odpovědět to samé, co jsem si myslela i já. "Nemá smysl to komentovat, samozřejmě, že Kája je na tohle nejlepší. Ta to s lidmi umí."

"Souhlasím s vámi, respektive s Nysilem, ty jsi rozumnější volba, než my. A Nysilo by tam měl jít s tebou, abys nebyla sama."

Pak přijde i Alexandr a také něco navrhuje. "Důležité je, co navrhuje, že se s námi shodne, že k tomu má každý jiný důvod, to už je věc jiná."

"Na tom se právě dohadujem. Zatím jsme se domluvili, že nejrozumnější bude, abychom šli všichni, ale většina by počkala někde kousek opodál a přímo za baronem by šel jen někdo. Já si myslím, že by tam měla jít Karolína a Nysilo." Osvětlím Alexandrovi situaci a zároveň se tázavě dívám na ostatní, jestli jsem to správně pochopila.

"Tak šup šup, ať už je večer. Hmmmm..... mohla bych Nysilovi přichystat nějaké drobné překvápko."
 
  Alexander   Postava není přítomna 3.10.2015, 12:41:04
Jdu po schodech nahoru kde jsou naše ubikace. Za pár kroků už vidím všechny jak stojí ve dveřích, do kterých vejdu taky, a poslechnu si co se děje.

"Hmmm.. Ještě jste nevyšli... Ale spíš mě zajímá jestli mě tam potřebujete.. " povím, a je dost možné že jste mojí přítomnost zaznamenali až teď.

"Teda.. Jdete jen předat ten dopis ne? Na to by stačil klidně jeden nebo dva.. Protože jak již bylo zmíněno když tam přijde taková ozbrojená skupina jenom kvůli dopisu.. To asi bude docela podezřelé.. Zvlášť když jsme vůbec ten dopis neměli dostat do rukou...Jako poslové asi nevypadáme.. " povím, a s pokrčenou nohou, abych pochvou na katanu nepoškrábal zeď, se opřu o zeď.
 
  Anglino   Postava není přítomna 2.10.2015, 19:53:32
"Práce v kovárně, a k tomu pitka s kovářem. Další dobré pití a jídlo. Máš pravdu Nysilo spal jsem jako medvěd. Doufám že né tak hlasitě. Hahaha..."

Koukám jak Alenka v říši divů na naše tři grácie vyšperkované po té nákupní horečce.

"Teda dámy vám to sluší a hlavně tobě Karolinko.

Ty asi uděláš dojem na barona, že ani nebude zvědavý co chcete po jeho dceři. Neboj já budu poblíž. Jen se namažu jelením lojem a vezmu si medvědí kožešinu, abych byl připraven na tu zimu."


 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 2.10.2015, 17:39:01
"Já spal sice jen hodinu, ale pomohlo mi to. Rány od Theodora bolí, ale nic co by se nedalo vydržet... Zato Anglino spal jako medvěd. Že? "

"Ale už se těším na večerní lázeň se Žírou."

Karolína začala navrhovat jak by to nejlépe udělala.

"No já nevím Kájo, kdyby bylo jiný počasí, tak by se to snad dalo tak udělat. Ale v tomhle počasí je viditelnost sotva pár sáhu. O to víc bychom měli zůstat pohromadě. Vím, že opatrnosti není nikdy dost, ale jdeme předat jen dopis a malou krabičku a ne vyjednávat s nepřítelem. A navíc jsem doufal že nám s tím pomůžeš. S těmito šaty si můžeš s baronem dělat co chceš. Takže spíš bych to viděl tak, že my budeme tvůj doprovod než vy můj --- Milady." a usmál jsem se. Očividně mě ta představa pobavila.

"Pokud tedy ovšem po cestě nezmrznete. Máte dostatečně teplý kabát madam??" Neodpustil jsem si jízlivou poznámku Karolíniným směrem. Holky, převážně Karolína mě po Onyxovým tréninku rozptýlili asi nejvíc.
 
  Karolina   Postava není přítomna 2.10.2015, 14:10:43
Ještě červená od zimy a částečně kvůli nemístným poznámkám, ale rozesmátá vejdu za Žirou a Merysol do pokoje. Na nohou nové kotníčkové botičky s kožešinkou, levou ruku v rukávníku, v pravé balíček s kozačkami. Vlasy mám zvednuté nahoru a na nich je trošku koketně, na stranu, usazený malý klobouček.

" Nazdárek, tam je krásná zima, a toho sněhu. A co vy, vyspali jste se trochu? Jak ti je Nysilo?"

Za řeči dojdu ke své posteli, odložím si balíček s kozačkami a pak se otočím k Nysilovi, překvapivě s vážnou tváří.

" Přemýšlela jsem o tom dopise. Ona je z města, co kdyby si dopis vzala k sobě třeba Žira nebo Merysol. Nechala by si baronesu zavolat a při předávání z ručky do ručky může domluvit předání náhrdelníku. Nebo, což si myslím by bylo nejlepší, by tam šel Nysilo a Žira. My ostatní bychom čekali někde poblíž, kdyby se náhodou něco semlelo, abychom mohli pomoci. Dali byste jí rovnou oboje a bylo by. Obávám se totiž, že když se nás tam nahrne taková skupina, tak nám slečnu ani nezavolají. No co myslíte?"

Kouknu na Anglina usměju se, jestlipak si všimnul, mého nového oblečení? Než se někdo rozhoupe mi odpovědět, vyběhne Merysol ven. Podívám se za ní překvapeně a pak kouknu na Žiru, v očích velké otazníky.

 
  Merysol   Postava není přítomna 2.10.2015, 9:00:10

Náš „nákupní dívčí oddíl“ konečně dorazil a já byla ráda, že jsem zase na chvilku v teple. Nysilo utrousil poznámku o tom, že nám to sluší, ale nad ní jsem více méně mávla rukou. To se týká holek, vždyť kromě zmrzlých tváří na sobě nic nového nemám… Trochu jsem se pousmála a podívala se na Káju “No jo, myslím, že Káju by si teď bez problému spletli s nějakou královnou“


Když se začne řešit návštěva barona a co mu řekneme, víc méně jen stojím a mlčím, nemám moc co říct. “Myslím, že vymýšlet, co řekneme je trochu zbytečné. Přeci jen je důležité, že se dopis a náhrdelník dostanou tam, kam mají. Obzvláště, když to neděláme kvůli odměně, ale kvůli zamilovanému páru, který chce být spolu.“

Proč si lámat hlavu a komplikovat to. Ta dívka bude šťastná, že dostala dopis od svého milého a my přispějeme k jejich společném štěstí. Všechno bude jak má a my si budeme moci jít zase po svých…


Pak vyběhnu ven a tentokrát si hlídám Žiru, abych zase neskončila ve sněhu….
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 2.10.2015, 5:41:51
Vykouknu z okna a venku je pěkný nadělení. Vytáhnu z pod postele své nové zimní boty a nazuji si je a chvíli se procházím po pokoji sem a tam aby si na ně trošku zvykl...

Chvíli na to dorazí do pokoje holky z nákupů. To že nakupovali bylo poznat na první pohled.
Žíra mě přivítala polibkem. Nijak zvlášť mi to nevadilo, všichni věděli že jsem spolu, tak nebyl důvod se tím nijak tajit.

"Sluší ti to. Vám všem. " řekl jsem ze zdvořilosti. Ne že by to snad nebyla pravda, ale přišlo mi zbyteční se v době války a v tomto počasí kupovat takový kraviny...

"Jsou to prostě jen ženský..." Pomyslel jsem si a dál k tomu nevracel.


Žíra se zmínila o dopise.


"Ano, přemýšlel a nic lepšího mě nenapadlo. Ono asi v jednoduchosti bude síla. Ale budu trvat na tom, aby dopis převzala osobně a až potom Anglino ji předá krabičku s náhrdelníkem. Nevládnu žádnou velkou empatii, ale ten dopis je vlastně žádost o ruku a asi by nebylo dobré kdyby o tom věděl dřív otec než osoba které se to týká. Jednou se nám dopis dostal do rukou, víme co v něm je, od koho je a komu patří, tak už je naší povinností ho doručit. Jak ho spolu s náhrdelníkem předáme, tím náš úkol končí a odcházíme. Se mi to rozleželo v hlavě... Na žádné odměně už netrvám. Peníze si vyděláme jindy a jinak."

"Sakra, nějak začínám měknout... boj se skřetama mě stál málem život a drahej lektvar a teď jsem oficiálně odmítl odměnu... Tedy vlastně neodmítl, jen že na ní netrvám. Ale nejspíš před tím než jsem poznal Žíru zachoval bych se jinak... Nebo ne?"

"Nebo máte jiné návrhy?" Jsem ještě dodal. Nechci aby nechávali všechna rozhodnutí na mě.

"Pokud bude mít někdo lepší nápad, proč by to nemohlo být po jeho. I když jsem velitel mohu přeci uznat že má někdo lepší nápad než já. To přeci není známka slabosti... Ale zase jakou bude mít potom moje slovo váhu? ... Ach jo... Být DOBRÝM velitelem není žádná legrace."
 
  Žira   Postava není přítomna 2.10.2015, 0:01:33
Po řádění ve sněhu se vrátíme na ubikaci..... Sice ze sebe sklepeme sníh, ale všechen stejně nespadá. Mám plné vlasy sněhu. Mé tváře jsou zkřehlé mrazem a stejně tak mé prsty, ale ani to nesmazalo úsměv z mé tváře.

Když dorazíme na pokoj, Nysilo s Anglinem tam již čekají. "Ahoj, tak jak jste se měli?" Ptám se vesele. Kromě úsměvu na mé tváři si můžete všimnout mého nového klobouku a nových bot. Rozhlédnu se po ostatních a pak usoudím, že je to už fakt jedno. Dojdu k Nysilovi, chytnu ho za ruku a políbím.

"Už aby byl večer, už se nemohu dočkat, až budeme sami. S ostatními je to taky super, ale až ho budu mít jen pro sebe... To bude úžasné. Ale teď ještě ne, musíme za Baronem. A prostě něco podnikat s ostatními, nesmíme je zanedbávat, jsou to kamarádi. A hlavně, Nysilo je náš vůdce, musí se chovat spravedlivě a já mu musím být podporou."

"Tak co? Jdem k baronovi? A Nysilo, přemýšlel jsi na tím dopisem? Já si fakt myslím, že by prostě stačilo zaklepat a říct, že máme dopis pro baronovu dceru, myslím, že ji prostě zavolají." Ptám se, zatímco se na Nysila dívám, jak na svatý obrázek. Pak si uvědomím, že asi vypadám zvláštně a trošku sklopím zrak. "Asi vypadám dost stupidně. Ale copak si mohu pomoci? Vždyť on je tak úžasný a dokonalý."

Pak uklidím své nově nakoupené věci do své truhly. "Sakra, už je nějak plná, už to nemám kam skládat. Pak si budu muset promyslet, co si vezmu na cestu a co tu nechám. To má zatím čas. Teď baron."

Pak již jsem připravena na cestu. Počkám na ostatní a pak společně zamíříme do šlechtické čtvrti k baronu Tarkeinovi.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.