abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Alexander   Postava není přítomna 25.10.2015, 21:44:43
Theodor nám pověděl vše, co jsme chtěli vědět, a pak už chtěl jen pít.. Stejně jako ostatním, i mě se snažil donutit pít co nejvíce.

"Vážně.. Co na tom pití všichni tak mají.. Ani dřív.. Nikdy nikdo nemohl přejít hned k věci.. samé, chvilku si posedíme, popovídáme... A tady.. Dej si sklenku tohohle a támhletoho.. Nevím..." přemýšlím, a hodím do sebe panáka, načež nespokojeně zamručím. "Navíc tohle je ještě ke všemu docela hnusný...."

Celkově za večer moc nepiju. Když mi chce nechat přinést něco dalšího, předstírám že piju to co právě mám. Když se začnou zvedat ostatní, zvednu se taky. "Taky už půjdu.. Snad má Paul dostatek pití aby vás tu zvládl." ušklíbnu se, když se vydávám směrem ke dveřím, a následně zasněženou cestou ke kasárnám. Tam si převléknu triko, a vezmu si scuhé kalhoty, načež si spokojeně lehnu, abych ráno mohl v klidu vstát.
 
  Merysol   Postava není přítomna 25.10.2015, 19:50:26


Jakmile Theodor poznamenal o tom, jak bych chtěla použít něčí víru proti němu, velmi škodolibě se usměji a podívám se na na Nysila. ”Jo tak to se zeptejte tady Nysila, ráno jsem tu s ním o víře vedla rozhovor. Ale nějak se mu nepovedla mě zvyklat. Ale dozajista by byl výmluvný a předvědčivý, kdyby šlo o život.”

A po dnešním snu mě už vůbec nepřesvědčíš!

Byla jsem zřejmě jedna z mála, kdo vůbec nepil. I tak jsem měla po dnešku dost a ještě se opít na šrot. Když Kája odcházela, popřála jsem jí dobrou noc a dál poslouchala co se děje. Při pohledu na Stopaře, který se potácel do postele jsem byla i ráda, že jsem nepila. Ještě dopadnout jako on…a bude vůbec zítra něčeho schopný? Nemám mu te trénink odříct, asi mu nebude dobře…

No nic, můj čas už taky přišel. Půjdu už taky spát…dobrou noc, zase zítra… řeknu s naveným úsměvem a vyjdu ven vstřív snežné, noční ulici. Snažila jsem se jít co nejrychleji, ale síh mě brzdil. Byla jsem k smrti ráda, když jsem došla k Lady Airbath domů a zavřela za sebou dveře. Přišel čas dát si horkou koupel a odpadnout do postele….
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 25.10.2015, 19:43:53
Večer neprobíhal zrovna podle mého plánu. Nechtěl jsem pít, ale Theodora bylo těžké odmítnout a do háje růžového jsem si nemohl dovolit ho poslat.

Pár panáku jsem musel do sebe nasoukat. Bylo vidět že už mám dost. Raději jsem moc nemluvil, protože by ze mě nic rozumného nevypadlo. Anglino to s Theodorem pěkně táhl, ale nakonec ho Theodor zlomil taky.

"Jak muže tolik vydržet??? Tolik panáku, tolik piv a to nemluvě o medovině která padla."

"Jak můžete tolik vypít a ještě fungovat???" *škyt* "Pardon. --- To jste imunní i vůči chlastu?" *škyt*

Dostal jsem škytavku, tak jsem vypil pohár vody který mi po domluvě servírka udržovala plný. Kdybych to neředil, nejspíš už bych nefungoval.

*******************

Často jsme si se Žírou něco šuškali. Pak mě zachránila. Vstala a rozloučila se s ostatními. Dokonce mi donesla kabát. Rozloučil jsem se s nimi Žíra ještě odběhla k Paulovi a vzala si od něj nějaký váček a odešli jsme společně z hospody...
 
  Stopař Talhut   Postava není přítomna 25.10.2015, 17:02:09
I přes to, že alkohol často nepiji, nebo lépe říci takřka vůbec, Theodorovu pozvání je těžko se bránit. Když přede mnou přistane panák pití sice na něj nějakou dobu koukám, ale s trochou nevole ho do sebe otočím.

Inkvizitor nás ovšem nenechá jenom tak v klidu odejít a další runda střídá další. Když se to po několikátý opakuje začínám pociťovat jak se mi alkohol dostává do hlavy. Dopiji rundu a vstanu od stolu.
"Děkuji za pozvání..." ...*krk*..."Taky už budu muset jít. Zítra chci být v pohotovosti..."*krk* "Chci navštívít lovce Jaryka a zeptat se jej, jestli někdo v okolí nepotřebuje nějakou pomoc...." Trochu sebou zakolíbám, ale rychle se opřu o židli.
"Takhle bych pít neměl. Nejsem na to zvyklý. Potřebuji si co nejrychleji odpočinout."

Odpoutám se od stolu společně se svým zvířecím doprovodem. Rukou zamávám na rozloučení a vytrtím se ze dveří ven. Cestou pryč jsem se dokázal udržet na nohou a ani jsem se moc nemotal. Jakmile se za mnou zavřely dveře všechno to na mě začalo dopadat. Pár kroků zasněženou ulicí a já už jsem byl na zemi. Využiji té krátké chvíle a sněhem si otřu tvář, která mi doslova hořela. Trochu se vzpamatuju a zamířím rovnou ke kasárnám.

Celá cesta se zdála být poměrně dlouhá, ale nakonec jsem stanul před dveřmi od kasáren. Ještě se v rychlosti podívám kolem, protože mi něco říká, že jsem na něco zapomněl. V nastalé tmě jsem dlouho hledal to co jsem chtěl najít, ale podařilo se. Na jedné větvi seděla moje poštolka. Nastavím ji ruku a lehce hvízdnu. Poštolka přistane na mé ruce a potom se již vydám do našeho pokoje.

Jediná věc na kterou jsem se těšil byla teplá postel. Ani jsem se nesvlékal a jednoduše jsem s sebou do postele prostě praštil. Netrvalo to moc dlouho a byl jsem v hlubokém spánku.
 
  Karolina   Postava není přítomna 25.10.2015, 8:53:51

Otočím se po hlase a jen se uculím.
" Děkuji za nabídku, ale tentokrát nemusíte. Potřebuju si ještě něco zařídit. Doufám, že vám to nevadí."

Odpovím Žiře a pak už vykročím. Kdo by si myslel, že směrem ke kasárnům, tak by se mýlil. Jdu naopak na druhou stranu a tiše se uculuju.
 
  Žira   Postava není přítomna 25.10.2015, 0:34:30
Již se skutečně není na co ptát. Chlastáme jak duhy. Už začínám mít pomalu dost. "Asi bychom také měli zamířit do hajan. Nebo ráno nevstanem." Prohodím pár slov s Nysilem. Pak skočím za Paulem a prohodím s ním pár slov.

Když se vracím zpět, po cestě rovnou vezmu svůj i Nysilův plášt. "Tak půjdem spát?" Zeptám se Nysila. Pak promluvím k ostatním. "My už začínáme mít také dost, asi také pomaloučku vypadnem. Dobrou noc."

"A co Kája? Přeci nepůjde sama. No, myslím, že jí můžem doprovodit, je to po cestě." Ještě je mezi dveřmi, když na ní zavolám. "Počkáš na nás Kájo? My už také jdem." A pokud nemá nic proti, odejdeme všichni společně.

Doprovodíme Káju ke kasárnám. "My se ještě půjdem projít. Uvidíme se později.... ehm.... asi ráno.... Dobrou noc Kájo."
 
  Karolina   Postava není přítomna 24.10.2015, 18:54:46
Klidně přikývnu nad výzvou dvouhodinového tréninku a poznamenám:
" Pod podmínkou, že tam budeš jen ty a tvoje schopni a já se svými schopnostmi a znalostmi. V devět hodin jsem tam."

Vypadá to, že už nikdo nemá další dotazy nebo sice má, ale doba už pokročila. Zvednu se a jdu za Paulem a něco s ním domlouvám, abych se za chvilku zase vrátila ke stolu. Theodor už ani nepředstírá zájem o alkohol a tak má Paul co dělat, aby stíhal nosit rundu za rundou. Ani se nesnažím říkat, že alkohol nepiju. Vždycky do sebe kopnu na ex každého panáka, který přede mě Paul postaví.

Mezitím si ještě objednám kousek uzeného masa, okurku a chleba. Vydržím tak asi ještě hodinu, ale pak se zvednu. Je zajímavé, že na mě není vůbec vidět, že jsem toho tolik vypila.

" Jistě mě omluvíte, ale zítra mě čeká náročné dopoledne. Přeji vám příjemnou zábavu a hezký zbytek dne."

Po cestě ke dveřím ještě přátelsky zamávám na Paula a odměním ho, širokým úsměvem. Na stole po mě zbyla sklenička s poslední rundou. Pak už zavřu dveře a vyjdu do tmy.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 24.10.2015, 15:25:29
Nad stopařovým dotazem se Theodor zamyslí. "Takové věci nevedeme. Ale místní alchymista ti je určitě vyrobí. Ten je šikovnej. Jen je to tak trošku vydřiduch, ale když mu řekneš, že to objednáváš pro mě, neošidí tě, to si nedovolí. To platí pro vás všechny, u Alchymisty tvrďte, že nakupujete pro mě.... bude to pro vás mnohem levnější."

Když se ho Karolína zeptala na tréning, je vidět, že z toho má celkem radost. "Tak koukám, naše ranní lekce vás neodradila jo? V 9 mám volno, a dokonce, kdybyste chtěla, tak klidně až do 11. hodiny. Tak co, dáte si dvohodinovku?"

Poté, co vyčerpáte veškeré své dotazy a Theodor vám již také víc nedovede říct o inkvizitorech, začne si objednávat jednoho panáka za druhým a jedno pivo za druhým. Zvláštní je, že stále zůstává střízlivý. A samozřejmě objednává i pro vás. Je těžké mu odolávat, i ti nejzatvrleší abstinenti se prostě nechali ukecat alespoň na pár panáků.

Později, když hodina pokročila a vám začíná padat hlava, usoudíte, že je na čase jít do hajan. Jen někteří z vás asi budou muset jít do postele po čtyřech. Theodorovu tempu nestačí ani Anglino.
 
  Žira   Postava není přítomna 23.10.2015, 22:43:35
Theodorův výklad byl dostačující, již mě nenapadají další dotazy. Zato Anglinův návrh se mi zamlouvá. "Jojo, málo pijem. Paule, hoď mi sem nějakého ruma prosím." Pak dál sedím a poslouchám informace o inkvizitorech i dotazy. "Jak oni vždy vědí, na co se ptát, to já neumím. Pokládat chytré dotazy, to není to, co bych uměla."

Pohodlně se opřu, kopnu do sebe panáka od Paula a hned se tvářím uvolněněji. Pak mě přeci jen jeden dotaz napadne. A řekla bych, že docela zásadní. "Já bych se ještě na něco zeptala. Nebo spíš bych chtěla vědět, jestli jsem to správně pochopila. Inkvizitoři vlastně nejsou momentálně naši nepřátelé, tím je Král severu. Ale jde o to, že jednou našimi nepřáteli budou a na to se mi připravujem. Chápu to správně?"

"Asi se ukážu jako blbá, ale z toho, jak se to tu řeší to vypadá, jako bychom proti inkvizitorům měli bojovat zítra."

"A nejlepší způsob, jak na ně je prostě useknout hadovi hlavu. Proti ranám meči imuní nejsou. Takže mě, Anglina a Alexandra by se to vlastně teoreticky vůbec nemuselo týkat. Je to tak?"

Pak již opět mlčím. Objednám si ještě jednoho ruma, ale tentokrát ho do sebe již nekopu, ale pouze pomalu upíjím. A zapíjím pivem.
 
  Stopař Talhut   Postava není přítomna 23.10.2015, 9:10:08
Otázky kolem víry spíše jen tak přecházím. Dobře jsem si vědom toho, že sebrat někomu jeho víru je téměř nemožné a když už se to povede, tak si hned udělá víru novou. Je to nebezpečná věc.

Železní elfové jsou stále velké tabu. Neví se do jaké míry by je nějaké to kouzlo seslané jinak oslabilo, pokud vůbec. Anglino je na tom asi nejlíp. Společně se mnou a Alexem. Sice dokážu nějakou tu magii využívat, ale spíše jen tu přírodní. Ta tady moc nepomůže.
"Nemáte někde ve zbrojnici výbušné šípy, nebo něco na podobný způsob. Třaskavý prášek, výbušný jíl. Tyhle věci nejsou založené na magii, ale na umění alchymistů. Několik dobrých střelců vyzbrojenými takovými šípy a nastraženým výbušným jílem na zemi by mohl zacvičit i s elfy."
Pokud se v něčem dokážu vyznat tak je to lukostřelba a její skryté výhody. Stejně tak jako položení nějaké té pasti, či zakrytí jámy tak, aby to nebylo poznat.

"Dokážete vycítit i třeba takový výbušný jíl, který je schován v zemi??" Jestli ne, je to dobrá zbraň. Stačí pár zapálených šípů a ze země je výbušná oblast plná padlých těl.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.