abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Coeria Iminae   Postava není přítomna 31.12.2017, 21:23:37
Nepřátelé se sice daří zabít, ale místo nich se objevují další a další. Chvilku trvá než se trochu zorientujeme, ale zdá se, že si s Ragnarem stíháme krýt záda. Ohlídnu se a trošku mi v koutcích zacuká.

" Vede si dobře, dělá čest svému jménu."

Pak už není čas na nějaké velké ohlížení. Dostane se ke mě upír a svůj příchod mi oznámí ranou do levého stehna. Kouknu, nevypadá to nějak moc hluboké, krev teče to je jasné. Pokrčím rameny, ale docela mě to rozzuří. Vlasy mám najednou černé jako uhel a než se napřáhnu kladivem po upírovi, z očí mi vyletí dva modré blesky namířené na jeho obličej. Pak už se snažím vyrazit mu jeho meč z rukou.

Najednou letí proti nám lahvička, mrštně se uhnu. Začnu pátrat, co se to děje. " Ten přízrak... toho měl Alzan, kruci!" Ještě koutkem oka zahlédnu tři postavy, které dole kouzlí, ale není čas. Zvednu kladivo a zůstanu zírat. Upír se otočí proti nepříteli, dokonce na ně začne něco volat a zaútočí na ně. " Do prdele co se to děje? Zbláznili se všichni?"

Byla to jen chvilka, ale i to stačilo nepříteli, aby se dostal mezi Ragnara a mě a obklíčil nás. Ghoulové jsou hustý, není tak jednoduché je dostat a tak mám co dělat, abych se jim ubránila. Hned si vzpomenu na rady Mistra. Trochu se rozkročím a začnu je řezat hlava nehlava co největší silou. Jeden padne přímo na mě, kousek uhnu a všimnu si, že mu trčí z hlavy šíp. " Pomáhají si, dobré vědět." Kvituju v duchu.

Za pomoci lukařů se mi podaří dostat z obklíčení a tak už zase, stejně jako předtím, můžeme s Ragnarem pokračovat v boji. Najednou drak přistane a je z něj znova Žira. Pěkná dračice. Začne hned nepřítele urážet a lákat je na sebe. Možná se mi to jen zdá, ale vypadá to, že máme navrch i když bitva ještě zdaleka neskončila.

 
  Morkai   Postava není přítomna 31.12.2017, 20:35:03
Když Alzan sejme tu moji kletbu, tak mu poděkuju a sednu si zpátky na své místo ke zdi.

Následující debatu jenom poslouchám, nezasahuju. Jen si všimnu, že mezi Alzanem a mužem jménem Alex zrejmě panuje zlá krev.

Poté se vrátí Žira z nákupů. To co říká zase jenom poslouchám nic neříkám.

Ráno s poděkováním přijmu Žiřin povzbuzovák. Pak se vydáme na cestu. Nejdříve ale projdeme portálem. Pak nasedneme na koně a vydáme se k hradu.

Když dorazíme k hradu, tak se nám představí jakýsi člověk jménem Solomon. Jen na něj kývnu a řeknu ,,Morkai. Inkvizitor." O moc víc se jím nezabývám. Jak je věrohodnej, se ukáže v bitvě. Pak Alzanův kostěj přivede Celeborna.

Pak Žira cosi vypije a promění se v draka. Jen hvízdnu a pak čekám, než prorazí bránu.

Když ji potom prorazí, tak se rozběhnu dovnitř do hradu. Koně nechám v provizorním táboře.

Během běhu vytasím scimitari, načež se jeden z nich rozsvítí. Když doběhnu do hradu, tak se zastavím a rozhlédnu se. Hned se ke mě začnou sbíhat nemtví. Usměju se ,, Jen si pojďte."

Pak se roztančím. Nemrtví mi ani nedělají takovej problém, dokud z brány nevyběhnou nějací neposkvrnění a nezačnou vydávat příkazy. Pak začne jít do tuhého, ale přijdou mi na pomoc Kostěj a dva elementálové plus ještě začnou střílet Icarium a Salomon. Pak to zase začne být lepší.

Taky si všimnu, jak se jeden upít otočí a snaží se dostat ke třem postavám. Dode mi, že to asi jsou nekromanceři. Podívám se na kostěje vedle mě a dva elementáli a začnu se průběžně probíjet k nekromancerům. Když jsem dost blízko upíra, tak křiknu ,, Hele taky mi nějaký nech. " A pokračuji ve snažení se dostat k nekromantům.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 31.12.2017, 18:01:25
Žira letí směrem k hradu. Již zdálky vidíte, že hradby jsou obsazené a nepřátelé jsou připraveni na případný útok. Také, jak Vás vidí,
začnou po Vás střílet, černý drak hrozivě zařve a z tlamy vypustí ledový oblak, okamžitě několik nemrtvých zmrzne a rozletí se na kousíčky. Poté zamíří na bránu a udělá to samé, i ta se rozletí na tisíc malých kousků.
Někteří si jistě vzpomínáte, že Nysilo dopadl úplně stejně.

Poté, co je brána průchozí, konečně drak i s Ragnarem na zádech vzlétne k hradbám, kde krále pustí na do boje. Žira sama opět vletí a nalétává na nepřátele shora. Čas od času je opět pokropí ledovým chladem hvězd.

Mar-Dol vyvolá dva vzdušné víry, které létají skrz nemrtvé i neposkvrněné a páchají tam pořádný zmatek. I díky výbušným lahvičkám zvládá dost nepřátel ohrozit. Jeden neposkvrněný si ho všimne a vydává se na něj.
S taseným mečem jde proti červenáčkovi. Je to skvěle vycvičený bolovník a theurg je proti němu bez šance. Jeho dva vzdušní elementálové jsou zrovna celkem daleko. Už je tady, už se chystá k útoku, když mu z čela vyjede šíp a neposkvrněný padne k Mar-Dolovým nohám. Icarium se jen usměje a křikne: "Dávej si větší pozor." A střílí dál.

Coieria, poté, co vyhází všechny své lahvičky po nepřátelích, přistává na hradbách po boku Ragnara. Momentálně proti těmto dvěma bojovníkům stojí sedm různých nemrtvých a tři neposkvrnění. Svým kladivem tato brutální žena rozráží řady nepřátel jako by to bylo obilí.

Ragnar seskočí z Žiřiných zad o chvilku dříve, než Coeria. Chviličku je proti té ohromné přesile sám, ale zvládne si hravě poradit. Chvilku trvá, než si ti dva na sebe zvyknou, ale po chvilce už je to snadné a navzájem si zvládnete krýt záda. Momentálně na Coerii útočí veliký upír s obouručním mečem, pohybuje se nadlidskou rychlostí a zahrnuje ji jednou ranou za druhou. Proti Ragnarovi bojují dva ghoulové. Jeden má dva široké meče,
se kterými zuřivě seká. Ten druhý má meč a štít a svého kolegu spíše kryje.

Morkai bojuje dole na nádvoří, kam se sbíhá mnoho nemrtvých. Pomáhají mu dva vzdušné víry a z dálky jej podporuje Icarium. Navíc, čas od času přiletí výbušnina, kterou Mar-Dol hodí z rohu. Svými dvěma mneči předvádí přímo válečný tanec.

Alzan, poté, co mu dojdou výbušniny, spouští de dolů a první ze všeho se snaží přebrat upíra, útočícího na Coerii. Ten vypadá velice, velice mocně.
Navíc od kostěje dostane informaci, že je to Simplicův služebník. Že ho zná. A také kostěj poznamená, že upír Simplica úmyslně nevaroval,
že kostěje samozřejmě hned poznal. Upíra Alzan zvládne Simplicovi ukrást. Ten ale musí mít vztek, to už je druhý nemrtvý, kterého mu ukradl nějaký mladý cucák. Navíc ten samý, mladý cucák.

Padlí nemrtví i neposkvrnění opět vstávají a bojují proti svým bývalým druhům. Je to naprosto brutální řežba, nepřátel je ohromná přesila,
přesto to vypadá, že vedete. Ale to neznamená, že máte vyhráno. Z hradu se objevují další a další nemrtví následováni hromadou neposkvrněných.
Dokonce vyběhnou tři drobní mužíci a něco čarují.

Jeden z těch čarujících, jistě to jsou nekromanti, vykřikne několik magických slov na Alzanův přízrak a ten okamžitě přestane házet výbušniny po nepřátelích a začne je házet po Vás. Jednou lahvičkou zasáhne Radnara, kterému opět vzplanou vousy a má ošklivé popáleniny na obličeji.

Upír, co útočil na Coerii také najednou přestal a otočil se proti bývalým spojencům. Navíc promluví. "Tak teď uvidíte, vy zmetci. Nutit mě do podřadných prací. Já Vám říkal, že toho budete litovat." Řekne a rozeběhne se rovnou na trojici nekromantů.

Jak Ragnar získal nějaké popáleniny, dost ho to rozhodilo a dostal se do obklíčení. Nemrtví zvládli oddělit jeho a Coerii. Kolem každého z nich je kruh ghoulů, kteří na ně dorážejí a snaží se je zabít. Horko těžko zvládají útočit, sotva se brání. Naštěstí jeden z nich padne se šípem v hlavě.
A druhý. A třetí. Naskytne se Vám výhled na Solomona, který zakládá jeden šíp za druhým a zbavuje Vás obklíčení. Padají hlavně ti, kteří Vás dělí od sebe, takže nyní již získáváte předchozí výhodu a můžete si navzájem krýt záda.

Navíc velký, černý drak právě přistává na hradbách a mění se ve válečnici Žiru. Ta okamžitě vytasí svůj meč i štít a vrhá se do boje. Postupně se probojovává až k Vám. Když je u Vás, vykřikne rozkazy. "Útočte, já se postarám, aby se Vám nic nestalo!" Jak vykřikne, tak udělá. Po nepřátelích vykřikuje urážky a nadávky a nutí je, aby útočili na ní. Musí v tom být něco víc, než jen urážky, protože to dokonale funguje i na nemrtvé a najednou jdou všichni po černošce. Ta se akorát kryje štítem i mečem,
uhýbá ranám a dál provokuje.

Morkai se také dostává do prekérní situace. Z hlavní brány vyběhne zhruba třicet nemrtvých a pět neposkvrněných, kteří vydávají rozkazy. Morkai je okamžitě v obklíčení a i když už mu přispěchal na pomoc Kostěj, stále to pro něj vůbec nevypadá dobře. Šípy začnou létat na nemrtvé jak z hradeb od Solomona, tak z nádvoří od Icaria, Oba dva vzdušní elementálové se také ženou na pomoc. Čas od času se za někým zjeví Victoria, propíchne jednoho a opět zmizí. Dokonce i Alexander se objeví a pomůže.

Díky této pomoci se opět Morkai dostává do výhodnějšího postavení.
 
  Solomon   Postava není přítomna 31.12.2017, 3:23:02
"Konečně se blížím. Teď musím opatrně." Honí se mi hlavou jediná myšlenka, zatímco postupuji směrem k hradu. Jakmile jsem dostatečně blízko, najdu nějaké skryté místo a utábořím se. Najím se, napiji a dám se do práce. Celý den obcházím hrad a vyvolávám různá kouzla. Také obhlížím, sleduji, zkoumám. Zvládnu toho zjistit celkem dost. Na hradbách hlídají nemrtví se zostřenými smysly, ti jsou tam neustále. Krom toho tam jsou celkem tři neposkvrnění vojáci, kteří nemrtvým vydávají příkazy. Dole u brány hlídají dva neposkvrnění a mají na pomoc jednu mumii a jednoho přízraka.

Nekromanti, kteří by na hradě měli být, nejsou moc vidět, za ten den se ukázal akorát jeden, vydal nějaké příkazy neposkvrněným a opět odešel. Krom hlídačů brány, na nádvoří je ještě mnoho jiných neposkvrněných i nemrtvých. Neposkvrnění tam většinou trénují, nemrtví pouze obcházejí. Vím jistě, že je tam několik kostlivců, hodně ghoulů a tři upíři. Také vím, že nemrtví jsou i uvnitř hradu, o tom se zmínil nekromant během rozhovoru s neposkvrněným. Takže budu čelit celé armádě... Houby, dvěma armádám.

Když se začne stmívat, vrátím se do svého tábora, kde se vyspím. "Útočit v noci na nemrtvé je sebevražda, vstanu brzy a zaútočím s prvními paprsky slunce. Nemrtví jsou silnější potmě." Když se brzy ráno vzbudím, po krátké meditaci něco zakousnu, meč připevním k pasu, luk vezmu do ruky a mířím směrem k hradu. Neplánuji přímý útok. Pomocí složitých kouzel jsem objevil tajnou chodbu, díky které bych se mohl nepozorovaně dostat dovnitř i ven.

Zamířím tedy ke vstupu do chodby. "No co to? Někdo tady už je." Napadne mě jakmile zaslechnu hlasy. Navíc, mí přátelé mě také upozorní. Potichu se tedy k této zvláštní skupině přiblížím a snažím se zjistit, kdo to je. Někoho z nich už znám. "Ta černoška, to byla tátova studentka, určitě. Tu znám. Ta by určitě nebyla na straně tědlech bastardů. A kdo je támhleten? Jasně, vypadá jinak, je zarostlý a neupravený, ale určitě je to král. Ale to bych neměl zmiňovat nahlas, třeba to ta skupina neví. Ale jedna věc je jistá, jsou tu ze stejného důvodu jako já. Chtějí zaútočit na hrad. Musím jim pomoci! Společně máme větší šanci na osvobození Celeborna."

Ukážu se tedy skupince. Kupodivu mě celkem dobře přijmou. "Zdá se, že věří Žiřinu slovu. Takhle jí ale neznám. Vždy byla uťáplá a ustrašená. Bála se kohokoliv, kdo na ní promluvil. Teda hlavně každýho chlapa. Jen málo chlapů bylo, kterým důvěřovala. Určitě byl jedním z nich můj otec. A další byl nějaký Alzan, prý nekromant, elf. Že by to byl ten, co se mi právě představuje? Takže asi nakonec zvládl zjistit, jak se schovat před temnými silami. Jinak už by byl v jejich moci. Tak když mu v tom radil i táta, tak to musel zvládnout."

Jakási černovláska prohodí poznámku, která i na mé tváři vyloudí úsměv. "To je první člověk na světě, který mi řekl, že moc mluvím. S tou si asi jednou krásně pomlčíme." Tak jí tedy odpovím. "Hm." a sundám luk z ramene.

Pak již nastává útok. Nestačím se divit, když se Žira mění v obrovského draka. Ale překvapení na sobě nedám dlouho znát. "Dostat se na hradby a pomoci tam. Jasně, to nějak zvládnu." Pomyslím a pěšky se vydám za letícím drakem. Neberu meč, držím v ruce luk s šípem připraveným v druhé ruce.

Jakmile Žira prorazí bránu a všichni zaujmou stanovené pozice, já zamířím na tu svou. Mí dva psi zůstávají u trolla v táboře. Nevšímám si boje, zuřícího kolem mě, nenápadně projdu. Zdá se, jako bych přesně věděl, jestli se někdo vynoří za rohem. Přesně vím, kudy jít, abych se vyhnul všem nepřátelům. Samozřejmě, že jakmile uvidím, že ten jednooký dole má problémy, pomocí šípu ho podpořím, ale priorita je dostat se nahoru. Na pomoc okřídlené a králi.

Jakmile tam jsem, ustoupím dále a již vysílám do nepřátel jeden šíp za druhým. Možná si někdo můžete všimnout, že v toulci jsem měl na začátku pět šípů. A mám je tam stále. Nad našimi hlavami, krom draka neustále krouží i orel, ale ten nic neshazuje a nijak nezasahuje, prostě jen sleduje bitvu.
 
  Alexander   Postava není přítomna 30.12.2017, 22:42:14
Kouknu se na Alzana, ale zdá se, že to skutečně mysí vážně. "Teď? V tuhle chvíli? Dělám to snad kvůli sobě? Kde byla prosba, když se někdo ptal mě? Nuže dobrá.. Budu hrát tvojí hru.. Nemohu se dočkat až budeme hrát tu mojí.. " přemýšlím, ale navenek se se ani neušklíbnu. Jen kývnu. "Prosím." povím úplně stejně, jako sjem mluvil předtím, a vyslechnu si co má na srdci.

Ještě jednou si překontroluji vybavení, a když se ostatní vydávají odpočívat, či zařizovat své věci, taky si zajdu do města.
-------

Jsme u hradu. Ostatní si říkají co a jak, rozebírají si lahvičky. Poslední překážkou je jakýsi chodec, co chce taky nasazovat krk. Je to jeho život. Sice by to mohl být špeh, ale Žira mu věří, a to ostatním stačí, takže nebudu zase za toho co zkazí každou radost. Pak už se vydávám tajnou chodbou na průzkum.
-------
Za necelých patnáct minut se otevřou všechny okenice v hradní věži. Smluvené znamení. Za dalšch sedm už kostěj vede ven vězně, a za další tři vycházím ven i já.

Ostatní se vydávají do boje, a já si mezitím anjdu nějaké pěkné vyvýšené místo, dke budu mít přehled co se děje podemnou.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.