abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Melwin   Postava není přítomna 5.2.2015, 23:28:53
Vnímám už jen bolest a utrpení. Nic jiného. Na Nevillovi jsem vždycky jezdil rád, ale po dnešním dnu si to zatraceně rozmyslim, než na něj znova sednu.

Zadek necítím, do stehen a lejtek mě chytaj křeče a je mi zatracená zima!

"Já si dám kus flákoty a pak padnu na znak." heknu, aniž by se mě kdokoli ptal na mé záměry. A tentokrát je mi úplně fuk, jestli sem za hrdinu nebo ne.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 23:26:58
Ta představa je až příliš slastná. "Vážně?" vydechnu jen zasněně.

Jak únava stoupá, zjišťuju, že opadá i má ostražitost, pokud jde o kluka. Až teď se trochu probrala a donutí mě se otočit. "Nebude se ale chtít koupat taky?!" I když... pokud půjde poslední, je mi to srdečně jedno... teda... více méně jedno... teda... "Vem to čert." vzdychnu unaveně a pobídnu Bellu k rychlejšímu tempu.

Ona sama, jako by to věděla, zrychlí. Určitě už se těší na plný žlab!
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.2.2015, 23:23:23
Cesta mi uběhne vcelku příjemně a i když mám za sebou včerejší léčení, necítím se nijak unavený. Zato na Nestora je žalostný pohled.
Provinile po něm pokukuji a když se Nyskel zeptá na vesnici, která se před námi vyloupla, konejšivě se na ni usměju.

"Ano je to Reddick. Vítej v místě svého dalšího noclehu. Hospoda je na náměstí, takže jsme za chvíli v teple a když na tom budeš trvat, třeba ukecáme hostinského i k nějaké té koupeli."
 
  Melwin   Postava není přítomna 5.2.2015, 23:18:45
Za odpoledne si při jízdě leccos vyjasníme. A taky mi dojde, že to mé otálení u tábora bylo asi zbytečné. Jistý si úplně nejsem, ale nevypadají jako to... milenci. Aspoň myslím...

Mému zadku je tohle úúúplně jedno, protože má své problémy. A ne zrovna malé. "Vůbec netuším, jak se dostanu dolů." hekám v duchu. A občas mi nějaké to heknutí už ujede i nahlas. Ne, zase takovej hrdina nejsem.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 23:16:44
I když den příjemně plynul, musím přiznat, že toho mám tak akorát. A to na tom musím být o poznání líp než kluk.

Když se tedy před námi vylopune se soumrakem vesnice, vydechnu unaveně: "To je Reddick?" Ani si nechci představovat, co by to se mnou udělalo, kdyby nebyl...
 
  Vlk   Postava není přítomna 5.2.2015, 23:14:12
Vyrazíte na další cestu a obrovský úsek ujedete cvalem, navíc koně, jak je jich takové množství, se vzájemně předhánějí, takže s cvalu je místy trysk.
Pro Melwina možná chvílemi trochu silné sousto, ale nutno uznat, že se v sedle udrží a nespadne. Zato jeho pozadí je čím dál tím víc naklepané a svaly ho začínají pekelně bolet. Stát takovou dobu v sedle vyžaduje pořádně trénované svalstvo a to on přece jen nemá.

Nyskel si vede daleko líp.
Když Gunter konečně nazná, že už jste nahnali dost velký úsek cesty, zpomalí a přejde do kroku. Když koně trochu vychladnou, tak do lehkého klusu.

Tentokrát jste hovornější. Jako by Nyskel s Gunterem měli daleko lepší náladu. Povídají si, vyptávají se Melwina na nejrůznější věci a zdají se být v daleko větší pohodě, než když vyjížděli od Pírka.
Melwin poznává, že jejich vztah je přátelský a poměrně hodně důvěrný.
Každopádně si Nyskel k výrazně staršímu Gunterovi ledacos dovolí a on ji to toleruje.
A s úsměvem.

Teprve se západem slunce hovory utichnou, ale zato Gunter nasadí zase ostřejší tempo.
Když se blížíte na dohled vesnice, Nestor už výrazně kulhá a věší hlavu, jazyk až na náprsence.
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.2.2015, 23:06:39
Kluk trochu nebývale zdůrazní, že ON připravený je, a tak se na něj trochu zkoumavěji podívám. Je to ale jen krátký pohled. Zas až tak moc mě to netrápí.
Vyskočím a když Nys začne balit, odběhnu si do lesa tentokrát já. Přece jen nás čeká další půlden cesty a já si s čutory docela zdatně přihýbal.

Když se vrátím, Nyskel už sedí v sedle a Melwin už musí být dočista znuděný. Rychlým pohledem přeletím naše provizorní tábořiště a naloženého nákladního koně a pak vyletím do sedla.

"Prima. Tak na co čekáme?"Vezmu to cvalem, protože my jsme s Nyskel byli na kožešině docela v pohodě, s našimi vlčími schopnostmi, ale mladíče musí být pořádně zmrzlé. Přece jen, je to člověk.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 23:01:50
Loupnu po klukovi přísným pohledem. Nevím, co tím chtěl nazančit!

"No, možná to, že nemáme sbaleno." napomenu se v duchu a začnu rychle sklízet vše, co jsme potřebovali k našemu malému pikniku.

Za chvilku je už vše na svém místě, včetně mě v Bellině sedle.
 
  Melwin   Postava není přítomna 5.2.2015, 23:00:21
"No JÁ připravenej sem." odvětím významně a ty dva si znovu přeměřím. "Tak maj spolu něco nebo ne?!"

Na koně se vyškrábu vcelku bez problémů. Jen jak dosednu, musím zadržet dech, abych neheknul. "Večer si nesednu..." zaúpím v duchu. Ale navenek se tvářím lhostejně a stočím Nevilla k cestě.
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.2.2015, 22:57:32
Zašklebím se na celé kolo.
Ona se tak krásně durdí!
"Kdepak otroka! Milující pozornou šestřičku! Nic víc! Otroka bych já nikdy nechtěl." Vyskočí jak píchnutá a já poklidně sedím dál.
Kluk dělá takový rachot, že by ho neslyšel jen hluchý a vyskakovat se mi kvůli němu nechce.

Vstoupí na mýtinu a já se na něj vyčkávavě podívám.
"Tak jak? Jsi hotový vyrazit na další úsek cesty nebo bys ještě něco zakousl?" Hvízdnu na Certa a když přikluše i s Bellou a zastaví se nade mnou, spokojeně ho poplácám po holeni.
 
  Melwin   Postava není přítomna 5.2.2015, 22:46:43
Odskočil jsem si, dokonce jsem našel obrovské mraveniště a sojčí hnízdo, ale zpátky se mi nechce. Ne, že bych proti nim něco měl, ale v tomhle jsem chlap! "Tedáááá... nejen v tomhle, samozřejmě, ale chlap chlapovi vyhoví! To taky vždycky říkal Thomas. Nejsem si úplně jistý, že to myslel i takhle, ale já už nejsem švrně a rozumim tomu, ne?!"

Začínám se nudit a v duchu přemítám, jestli už uplynulo dost času. Teda....... já vo tom zase tak moc nevim. Já totiž... nikdy... ale Max to říkal! Že to jde i rychle! On... občas špehoval Doru, když šla s nějakým hostem. No jo, i to k práci v hospodě patří!

Proti své vůli se začervenám.

"A co! Kdyžtak se zase otočím a vodejdu, no!" dodávám si kuráž. I když představa, že se změní ve vlčici a půjde si to se mnou vyřídit... "Hmmmm..." Tohle mi připomnělo, že tady jsou ty okolnosti tak trochu... no... divný.

Ne! Nechci si to představovat! Ať je to jak je! A možná mám beztak moc bujnou fantazii. Kdo ví, co mezi nima je!

Pomalu se šourám zpátky a natahuju uši. Ty zvuky... no... prostě bych to otočil o trochu dřív.

Místo toho ale zaslechnu jen brebentění. Takový družný a jiskřivý. Ale nic víc. "No, do tlachání jim snad lízt můžu, ne?" usoudím rychle a volným krokem se vracím k táboru.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 22:40:15
"Sakra, Guntere, na co si to tu hrajeme?!" znejistím ještě víc.

I když jsem si nepatrně odsedla, neubráním se zkoumavému pohledu, kterým přejedu jeho tvář.

"Zatraceně! Zase jsem mu na to skočila! No jistě! On si Vlka přitáhne na vodítku, zatímco já na to dřu jak soumar! To není fér!" chce se mi zakňourat. Rychle to ale potlačím.

"Jistě, takže vlastně potřebuješ otroka. Plne k tvé dispozici." prohlásím suše a jsem hrdá sama na sebe, jak jsem to zachránila!

Jenže v tu chvíli se ozve zapraskání v lese, kousek od nás, a já vyskočím z kožešin jak bodlá včelkou. Ostížím zrakem pročesávám okolí a neubráním se větření. "Jistě! Melwin! Jak jsem na něj mohla takhle zapomenout?!" napomínám se v duchu.
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.2.2015, 22:35:17
Moje oči jsou zatraceně blízko a její klid je ten tam. Spíš vypadá rozrušeně.
Vlk nadšeně vyštěkne a div že se netočí jak káča blahem do kolečka.
Jupííí! Dostal jsem se jí na kůži!
Aspoň trošinku.
Protože i když ji třeba moje oči nepřijdou uhrančivé, rozhodně jí znervozňují a i to se počítá.


Trochu se zamračí a polkne. Vymaní se mi a vlk lítostivě zařve.
Nechce ji pouštět.
Ani trochu nechce.

"Třeba tě chci uhranout." Řeknu tiše a sám sebe vyděsím tím, jak moc to zní vážně.
"Kdyby se mi to podařilo, třeba bys mi pořád pekla buchty a uspávala mě písničkami."Zachraňuji to bryskně.
"A taky by se mi líbila snídaně do postele a masáže a.....boty mi jdou taky zouvat hrozně ztěžka.....
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 22:25:02
"Panikaří!!!" vykřiknu triumfálně v duchu. Není to hezké! Ne, vůbec to není hezké, pást se takhle na jeho utrpení. A nic jiného to není to já moc dobře znám...

Rozhodnu se proto velkoryse vše přejít. Ale vím, že se k tomu vrátím. "Teď už ano. Už nebudu potřebovat všechnu tu odvahu, abych to Gunterovi řekla. Ne, když vím, že to má stejně. Taková úleva... uch..."

Vrhe se mi k pasu a na okamžik znejistím. Vlčici jsem za katr uklidila už ráno, i kvůli klukovi, ale tohle s ní pěkně cvičí...

Gunterovy oči... "Zatraceně! Jak tohle všehno může o sobě vědět?!" míří totiž úplně přesně. Všechny ty přednosti, které tolik vyvádějí Vlčici z míry..... "JEN Vlčici!".......

Pak mi ale dojde, co přesně říkal, a můj úsměv tak nějak zkysne. "A kdo to jako říkal?!" chci vyštěknout, ale raději bych si ukousla jazyk. "No jasně... přinejmenším Minnie! A bude mu to říkat už za pár hodin znovu... A já..." těžce polknu a opatrně se vymaním z jeho sevření.

"Tak je zavři, abys mě neuhranul!" odceknu. Má to vyznít jako vtip, ale neubráním se slabounkému hořkému podtónu.
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.2.2015, 22:17:39
Na chvíli ztuhnu a zaraženě si Nyskel prohlížím. Najednou vypadá jinak.
Tváří se jinak.
Kouká na mě hrozně zkoumavě a kdybych si nebyl jistý, že to není možný, přísahal bych, že mi vidí až do žaludku.
Nad tou představou se trochu oklepu a do tváří se mi nažene červeň.
Bodejť by si tě neprohlížela, osle!

Koukal ses na ni jako na pes na kus salámu.
Ještě hůř, zvrhlíku!
Jestli to vycítila, musela si připadat.....
Auuuuuuuuuuuuuu!

Vlk ve mně se triumfálně chechtá a já ječím panikou.
Hlavně, že se shodneme!

Naštěstí se rychle začne tvářit zase normáně a vrací mi svižně moje špičkování.
Nadšeně vpluju na známou půdu a chytím ji za pas a zmáčknu ho mezi dlaněmi.

"No, bodejť! Nejspíš bys ho ani neunesla. Máš pas jak vosa. Mohl bych ho zlomit mezi prsty jako třísku.
Podívej!
Obemknu ho rukama!"


Nakloním se těsně k ní a zamrkám.
"A moje oči se ti taky nelíbí?" Přejdu střelhbitě do ublíženého tónu.
"Byli tací, co říkali, že jsou uhrančivé!"
Prý pekáč! Pche!"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 22:07:20
Jo, je to zábava, ale Gunter... Znejistím. Zatraceně znejistím a rychle si sednu zase normálně. Úsměv na rtech zůstává, ale to, co z Guntera vyzařuje, je... je...

Vlčice to dopoví za mě. Táhle a toužebně zavyje. "Herdek!" proklínám v duchu samu sebe!

Ale aspoň v jednom máme jasno! "Ne, nemohla jsem se mýlit. Gunterův vlk mu dělá to samé, co mně Vlčice! Určitě! Možná ne tak moc, ale tohle bylo... no... cítila jsem to! A Vlčice mi to potvrdila."

Nevím, jestli z tohohle zjištění mám být nadšená nebo vyděšená. "Jestli mu to dělá taky, tak s tím dokáže ale zatraceně dobře zacházet! Vždyť... jak to, že jsem to poznala až teď? Když Vlčice jančí od momentu, co jsme se potkali?!"

Ale v ten moment si vzpomenu na těch pár náznaků, které jsem zachytila. Jen jsem si je tehdy nedokázala vyložit a sváděla jsem všechno na Vlčici.

Zdá se to jako věčnost, tenhle myšlenkový pochod, ale stačil mi jen zlomek okamžiku.

"Jistě! Vždyť jsem ti říkala, že buchty péct umím! Jen pekáč nechávám obvykle v kuchyni! Nemusím ho sebou tahat jako ty!" opáčím naprosto sebejistě.

Už jsem se rozhodla! Ulevilo se mi! Vážně a opravdu! "Nejsem divná! Mohou za to naše vlčí instinkty. Jen Gunter s tím prostě umí líp zacházet. A taky mu to ukázal a vysvětlil jeho otec a bratr. Prostě má jen náskok!"

Tohle uvědomění mi zvedne náladu ještě víc a téměř se teď vznáším na obláčku. Vědoucně po Gunterovi pomrkávám. "Já to vííííím!!!"
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.2.2015, 21:58:02
Uraženě se napřímím.
"Tsss. Myslíš, že snad jezevci nemají svůj názor? Nebo medvědi? I ten dal přednost mně!" Chechtám se nepokrytě.

Jenže vzápětí mě úplně rozseká.
Vrátí mi ten můj žertík i s úroky a mně najednou vyschne v hrdle.
A jen zírám.
Prohne se v zádech a to už nezírám, ale němě čumím.
Jako tele.
I tak vypadám.

Polknu a na tu její poznámku v první chvíli ani nezareaguji.
Musím se vzpamatovat.
Musím zastavit zběsile uhánějící tep!
Musím se uklidnit a přestat zírat!

Je to neslušné, Guntere!
No, tak! Vzpamatuj se!
A nejen, že je to neslušné! Je to nápadné!
Hromsky!


Polknu a snažím se nevnímat ty ladné křivky. Snažím se vytěsnit z hlavy ten vrnivý hlas.
Ani hovno.
Vrní tam pořád.

Poraženecky rozhodím rukama.
"Dobře, vzdávám se! Vyhráváš!"

Konečně najdu sám sebe a začnu normálně dýchat.
Hned toho využiju a bleskurychle se k ní nakloním.
"A máš i pekáč?" Zaševelím a v duchu musím připsat sám sobě plusové body.
Tohle jsi jakž takž zvládl, frajere!
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 21:44:10
Bezděky střelím pohledem do míst, kam odešel Melwin. Zatím se ale nevrací a tak plnou pozornost věnuju Gunterovi.

"Ten syčák!" zavrním v duchu.

"Říká to kde kdo?! A kdo nás kdy viděl dohromady?! Snad nějaký jezevec? Nebo srnky? Ty toho navykládají..." pošťuchuju ho dál.

"Grrr..." Zaútočil na mou slabinu. Vlasy. "Sakra! Já vím, že ti je závidím! A ty to víš taky! Dobrá, řekl sis o to!"

I já vypnu hruď, lehce se prohnu v zádech a hlavu mírně skloním na stranu. Pramen vlasů mi spadne přes oko a tichým hlasem svůdně zavrním: "Je zřejmé, že o postavě se bavit nemusíme. Tenhle souboj vyhrávám já na plné čáře!"

"Bohové! Kde se tohle ve mně vzalo?!" leknu se v duchu sama sebe, ale.......jo, je to neuvěřitelná zábava! S Gunterem ano! I tohle!
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.2.2015, 21:36:27
Blaženě se zatetelím. Tuhle Nyskel prostě zbožňuju.
"Nikdo mi to nemusel kukat, moje milá. Prostě je to očividné. A když jsme u toho, říká to kde kdo.
Pravda, o přímé srovnání jsem ještě nikoho nepožádal, ale co není, může být. Je-li to nutné.
Ovšem obávám se, že je to předem prohraný boj."


Roztřepu vlasy a promnu si je v prstech těsně před jejíma očima.
"Viděla jsi už kdy takový lesk?" Tlemím se.
"Kdepak....mně oči slouží dobře."
Zatáhnu břicho a vypnu hruď a natočím se k ní celým tělem.
"O postavě snad ani mluvit nemusím....
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 21:31:28
Překvapeně zvednu obočí. "Já to ale myslela vážně, s tím věhlasným lovcem..." Jenže teď se mu rozhodně vemlouvat nehodlám. Už kvůli tomu, že do mě opět reje!

"Trochu hezčí? A to ti nakukal kdo?!" ušklíbnu se pro změnu nafrněně já a uraženě se odvrátím.

Je to jak balzám! "Tak tohle mi chybí taky?!" postesknu si v duchu. I kdybych chtěla, před Melwinem se takhle uvolnit nedokážu. Nejde to...

"Já věděla, že máš už svá léta, ale že jsi skoro slepý, to ses nepochlubil!" vystrčím špičku jazyka mezi našpulené rty, ale jen na malý okamžik. Co kdyby se kluk vrátil...
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.2.2015, 21:25:21

Pokrčím rameny.
"Logičtější možná, ale rozhodně ne pravdivé. Moc jsem se jako hrdina nepředvedl."Dodám zkormouceně.
"Spíš naopak." Zchroustám ohryzek od jablka a stopku cvrnknu po Nyskel.
"Stydím. Stydím." Pitvořím se.

Ona do mě ale nemilosrdně tepe dál.
Tak já si hraju na brášku!
Já!
Já, který pod tou představou trpím jak osel.
No, mooooc hezké.
Vskutku!
To ona si vymyslela brášku. Já měl docela jiné plány a nápady a myšlenky a....touhy.
Sakra!
To se mi to vrátilo.
Hezky pěkně!


"Já jsem věhlasný lovec od Pírka."Pronesu pohoršeně a nafrněně otočím nos k nebi.
"Nemáš ani páru, co všechno jsem pro ty dva ulovil.
Svoji pověst mám docela zaslouženou!
A co se té podoby týče.....
Jsem trochu hezčí a mám tmavší vlasy, to je pravda, ale jinak, když přivřeš oko, tak si přece docela podobní jsme....
Když jsi zachumlaná v kožešinách....například!
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 21:13:44
Nejraději bych si nafackovala! A po tom Gunterově pohledu ještě dvakrát tolik!

Ještě že kluk aspoň na chvilku vypadne. Tohle mluvení v myšlenkách před někým jiným mi vážně dává zabrat!

Jen tiše přikývnu a provnile klopím pohled. Taky se potřebuju ztratit. A to, že bych si měla jít odskočit v holém lese bez jediného lístku nebo křovíčka, kde bych se mohla schovat, mě teď stresuje ze všeho nejmíň.

Nepřesvědčivě se usměju, spíš ušklíbnu, a podívám se na Guntera. "No tak, řekni mu to! Řekni mu, že on to o tobě ví!" přemlouvám se v duchu, ale nedokážu to. Gunter by se zlobil. Moc!

"No, něco jsem mu říct musela. A je přece logičtější, že ty jsi zachraňoval mě, když jsi ten věhlasný lovec od Pírka..." vysvětluju neochotně.

Při zmínce o hospodě se objeví jemná vráska na mém čele.

Rychle se seberu a ještě dodám: "I když si hraješ na velkého brášku, zrovna podobní si nejsme, víš?"
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.2.2015, 21:07:06
Nyskel to rozhodne za nás oba. Vyhrkne, že jsme se potkali v horáczh a mně zbyde jen nesouhlasný pohled.
Všechno by bylo jednodušší, kdyby si myslel, že jsme sourozenci. Nemusel bych si dávat takový pozor na svoje chování....
Nezdá se, že by to Melwina nějak zvlášť zajímalo. Spíš vypadá notně zaskočeně. Zmizí za nutkavými potřebami a já se zadívám na Nys.

"Potřebuješ taky?" Zeptám se ledabyle, ale pak mi to nedá a vyhrknu.
"Kdy jsem ti prosím tě zachránil život?
Spíš jsi neustále dávala do kupy ty mě."
 
  Melwin   Postava není přítomna 5.2.2015, 20:30:40
Koukaj na sebe jak na obrázek. "No jo, sem tu navíc..." zabručím v duchu. "Taky mě ale aspoň mohli nechat najíst. Nebo říct, že mám na chvíli vypadnout... Tohle už jsem taky zažil! Nejsem žádnej malej usmrkánek..." bručím dál a očima bloumám po zemi.

Natáhnu se ještě pro jedno sousto a hodlám se zvednout. Nerad překážím. Když v ten moment promluví vlčice. Až sebou překvapeně trhnu. Koukám na ni jak zjara a na okamžik mě napadne, jestli jsem něco neřekl nahlas. "Možná sem se jen blbě zatvářil..." napomenu se. Eve mi vždycky říkala, že i ksicht stačí, aby se host naštval.

"Hmmm..." zahučím nejistě v odpověď. Rozpačitě přešlápnu a když polknu, suše oznámím. "Jdu se vych.... to... vodskočit." "Proč to bylo tak trapný?!"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.2.2015, 20:25:31
V duchu nadšeně přikyvuju, že Gunter vidí celou věc úplně stejně.

Jenže záhy mi náladu rychle zkazí. "Co o nás ví? No, o mně rozhodně víc, než o tobě!" napadne mě hořce.

"Ne, jemu ne!" vyhrknu, ale nejraději bych si nafackovala! Jistě, pokud si bude myslet, že jsme sourozenci, rychle mu dojde, že Gunter je taky Vlk! A když už jsem dostala do nebezpečí samu sebe, nemusí to odskákat i Gunter.

"My jsme se s Gunterem potkali v horách!" vyhrknu z ničeho nic, jako by se mě někdo na něco ptal. Je jasné, že to vykládám klukovi, ale přitom se výmluvně dívám Gunterovi do očí. "Já..." nervózně přenesu pohled ke klukovi. "Zabloudila jsem a on mi zachránil život." vydechnu nepříliš nadšeně. "Sakra! Zbodala jsem, co jsem mohla!"

"Teď, když bych potřebovala tu cynickou, protřelou mrchu v sobě, tak se někde fláká! No je tohle normální?! Ta by to zahrála jako písničku. Hladce, plynule a ani by u toho nemrkla. Proč neodkážu uvnitř být víc jako ona? Aspoň když to potřebuju..." kňourám v duchu a čekám, jak tahle katastrofa dopadne.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.