abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Isabel   Postava není přítomna 27.3.2017, 14:56:23
Přesto, že moje pátrání nebylo tak úspěšné, jak jsem doufala, opouštím hlavní město, abych předala informace, co mám. Cesta nazpět mi trvá několik dní. Ještě než dojdu k místu určení, vím jistě, že armáda už dorazila. Ten pach, který se ke mně dostává, mi není cizí. Vdechuju ho naplno, jako kdyby mi dodával energii. Přidám do kroku, abych se přesvědčila, že se nemýlím.

Zahlédnu vesnici, která už nevypadá tak jako před pár týdny. Hemží se to tu démony.
“Jak nádherný výjev.“ Uculím se. Přelétnu okolí rychle pohledem a zahlédnu známé tváře. Procházím mezi nimi bez problémů. Připadám si ale trochu nesvá ve své nynější podobě.
“Tady jsem mezi svými. Můžu se přestat přetvařovat.“ Neváhám ani minutu a rozprostřu svoje křídla. Cítím svobodu a volnost.
“Tak dlouho jsem je musela skrývat.“ S radostí se vznesu do vzduchu. Užívám si proudění větru a vůni boje. Uprostřed vesnice zahlédnu Vegmakův stan, můj cíl. A vydám se tím směrem.

Lhala bych, kdybych tvrdila, že mě létání nebaví. Dorazím až ke stanu, mávnu křídly, aby se vzduch kolem zavlnil a pomalu klesám na zem. Jen co přistanu, křídla schovám. Do hovoru jim nijak nezasahuji. Nevím, o co jde. Počkám, až si to vyřeší.
“Vidím, že ses tu už zabydlel. Takhle ta vesnice vypadá mnohem lépe.“ Pronesu k Vegmakovi. Abaddona sjedu pohledem. Netuším, za co je peskován, ale moc mu to nezávidím.
“Mám informace, které nám doufám pomůžou k získání prvního klíče.“ Nadechnu se. Očekávám proslov typu, že mu „doufám“ nestačí.
“Chceš je slyšet hned? Nebo mám počkat, až si to tu dořešíte?“ Vyzvídám s potutelným úsměvem.
 
  Svět   Postava není přítomna 26.3.2017, 19:10:33
Isabel

Slunce už je na obzoru, když se ti konečně před očima opět začne rýsovat Hrana, malá vesnice odkud si před několik týdny opustila aby ses vydala za svým úkolem, tak už zdálky cítíš ten pach krve, smrti, kouře a bitvy…a démonů…Zdá se, že zbytek vojska, které Azmak poslal už dorazil.

Jakmile si blíž tak zjistíš, že už kolem začíná růst skutečná obrana, démoni pobíhají kolem, tahají kmeny, kácejí stromy a připravují opevnění a všude je obecný ruch. Nikdo tě nezastaví, proč taky, většina démonů tě pozná a některé znáš i ty sama….

Vegmakův stan už se tyčí v samém středu vesnice..A už zdálky spatříš jak zrovna s pohrdáním sobě vlastním něco řeší s Abaddonem. Abaddon je vůdce předvoje s kterým si přejela ale ty si pod něj nespadala, přeci jen tvůj úkol byl jiný… a taky ani nebylo moc času na to si sním promluvit.
 
  Svět   Postava není přítomna 26.3.2017, 19:10:10
Gwyl a Graz se rychle postaraly o velitele a jeho dvojče. zatím co jeden zmizel v plamenech druhý si stihl prohlédnou důkladně své nohy a ruce než se z jeho očí vytratil život. Les se velmi rychle.....vyskřetil a není divu když do něj vtrhla armáda v čele s Grazem a Gwyllion...už zbývají jen rozsekané, ohořelé a tu tam sténající zbytky skřetů... A místní flora taky celkem utrpěla..hlavně díky klisně.

V okamžiku, kdy Mefistofeles pronese své "Či,či,či" se kocour se zaprskáním rozletí na dvě půlky a zmizí.....Těžko říct jestli Mefisto přišel na nějaké zaříkadlo a nebo je to jen blby vtip od kocoura, který se zas někde možná objeví..

Bojiště už je jen místem pro mrchožrouty, Mefista a samozřejmě pro černý stín, který se po něm plazí a hladově hltá mrtvé…skřetí..i démoní….Glur a jeho hlad jsou nekonečné, jediné co se tak bojištěm v tuhle chvíli line je tiché křoupání kostí a srkání….Atmosféru dokresluje Mefisto, spásající duše a jejich zbytky.

Jenom Raum a Mebilo přihlíží jak se Abaddon jme trestat neposlušnost ve zbytku svého vojska..."Cha! Vidíš Zhore! Každej blbec za sví chyby platí.." pronese Oxoum k protější hlavě. "Chceš tím něco naznačit...?" Zavrčí vlčí hlava zatím co vytahuje svou mohutnou ruku z těla mrtvé obřího skřeta..." Jen, že kdybys dával pozor tak by nás teď neboleli žebra..." Prskne Oxoum

"Drž laskavě hubu..ano?" odsekne Zhor....trojhlavec si pak hodí sekeru na rameno a spolu s Meibilem vyrazí za Abddonem do vesnice...

Zatím co válečníci se pomalu vracejí z lesa do vesnice tak Vegmakovi nejbližší pochopové už mu v ní rozkládají oranžový stan posety motivy černých lebek s rohy. “Pár jste jich chytli….výborně….na jídlo asi nebudou ale třeba z nich budou dobrý otroci…..nebo…podstavce…to je fuk“ Azmakův syn si pohrdavým úsměvem prohlíží hlouček zajatých skřetů, když se Abaddon s Trojhlavcem a Meiblem přišourají zpátky do vesnice. Ve vesnici už je v celku čilý ruch, jak kolem pobíhající démoni budují tábor a připravují opevnění…zdá se, že tady hodlají chvílí zůstat, Vegmak si Abaddona ale hned všimne.

“Ach výborně….Abaddon….konečně někdo kdo by mi mohl vysvětlit proč skoro celý náš předvoj pochcípal tím nejdebilnějším způsobem hmm?“ Otočí se Vegmak na Abaddon s pohrdavým pohledem a založí ruce na prsou očekávajíc odpověď.
 
  Gwyllion   Postava není přítomna 26.3.2017, 13:21:02
Bylo nepohodlné zjistit, že jsem se nikam nepohnula, zatímco dorazil první člen mé skupiny. Opravdu rize mrzutá situace. Zvláště, když mi bok krvácel a já začínala ztrácet s tím skřetím idiotem trpělivost. Nicméně nyní z něj asi už více nedostanu. Mnu, byla jen jediná možnost, jak si uchovat případné informace na později a tak jsem opět vyhledala skřetí mysl.

"Pohltí tě plameny. Rozbij jejich stěnu a zemřeš již znovu nikým nespatřen." zaševelila jsem mu v myšlenkách, načež jsem ho nechala pohltit plameny, které jako by se mlsně olizovaly. Skřet mohl ječet, protože z těchto plamenů se dostat nemohl. Trávily ho a rozkládaly v podstatě na nic. Na druhou stranu to byl stejný druh plamene, jako ten, co slupl vzkaz od žabího obchodníka, takže ač skřet před očima jiných byl spalován v plamenech, nanovo se poté skládal v plamenné kleci, za kterou byla jen černota. Zničí-li skřet již beze zbraně tuto plamennou klec (což pro nemága a jim podobná stvoření bylo absolutně nemožné), zemře. Nezničí-li ji, bude za čas povolán a snad přiměn k troše rozumu. Zatím byl jediným pojítkem k Lucienově ceně.

Následně jsem se otočila ke kostlivci, který akorát ukojil svůj hlad na jiném skřetovi. "To už je po všem?" Otáži se ho v myšlenkách, načež stočím pohled směrem ze kterého za mnou přišel. Pravděpodobně byl čas na návrat. Nic jsme po sobě nenechali. Vše bylo v troskách. I tak jsem jen pro jistotu zkoumavým zrakem přejela hořící stany. Nezdálo se, že by v nich bylo něco, co by můj oheň nemohl strávit, že by tam bylo to, co si žádal Lucien.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 26.3.2017, 13:07:45
K veliteli dorazím ve chvíli, kdy se s ním vykecává Gwyllion. Tábořiště jako celek poklidně plápolá a o nějaké organizované obraně nemůže být ani řeč.

Vlastně jediné, co mě alespoň trochu zaujme je vysoký skřet. Chybí mu jedno oko a horní ret a holou hlavu mu zdobí pár chomáčů dlouhých prošedlých vlasů. Stav špatně sednoucí destičkové zbroje, kterou má na sobě nasvědčuje, že mu jí její majitel nedal z dobroty srdce a zrovna tak ani dva meče, které má zavěšené na zádech nevypadají jako nejnovější kovářský výtvor. Ale i tak ho shledám jako vhodného k pozření.

Velitele nechám velitelem - není slušné se plést do cizích rozhovorů. A tak se objevím za vysokým skřetem a odsekám mu od těla přebytečné končetiny. Všechny 4. Pak si vezmu jeho duši a rozhlédnu se kolem, zda-li zde není ještě něco zajímavého.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 15.3.2017, 22:35:30
Zvuk rohu ohlásil posili. Ty už nemají tolik práce. Zvedám se ze své střelecké pozice, nechávajíc na sebe dopadat déšť, a kouknu se po bojišti. Je po boji.

Někteří odpočívají, někteří se radují. Pro padlé prakticky nikdo neželí. To není styl démonické mládeže. Ani se pořádně neznali. Mé zlaté zorničky na černém "bělmu" však hledají konkrétní cíl. "Přežil.." pomyslím si, když spatřím onoho démona, který se vydal jako první do boje, a strhl řetězovou reakci. "Varmazi.." zazní v křiku několika nadšených démonů můj hlas, při kterém běhá mráz po zádech.

"Kdo dal rozkaz k útoku?", táži se, a koukám se na něj, jak se snaží otevřít pusu. "Správně... Nikdo.." zavrčím chladně, a zorničky se mi zúží do tenké čárky. Než stihne něco namítnou, už se otočí okolo své osy následkem úderu od násady mojí zbraně, přičemž mu z ruky vylétne ta jeho. V další vteřině už jde k zemi, jelikož moje ostří mu přeřízlo Achillovy šlachy.

Jedním krokem se dostanu na vedle něj, a břit mojí zbraně na krku ho donutí vzhlédnout na bojiště. "Vidíš to? Všechny ty mrtvé.. A všechny našince mezi nimi.." povídám si s ním, aniž by se na něj koukl, jelikož sám sleduji bojiště. Až po chvíli ho donutím vzhlédnout trochu výš, a sám sklopím svůj pohled. "Unáhlenost není něco, co bychom si zde mohli dovolit.. A já nemohu riskovat takovéto porušení morálky znova.." povím mu, a kouknu se okolo. "A vy všichni si uvědomte že jediný, kdo vám rozkazuje k útoku jsem tu já! A pro ty, kterým to není jasné, zde mám ukázku.. Porušení morálky.. " vykročím opět směrem k táboru, a aniž bych se ohlédl mu ladným pohybem podříznu hrdlo, ale nakonec se ještě otočím, a hlavu mu jedním švihem useknu celou. "Se trestá smrtí..." dokončím, když máchnutím ve vzduchu zbavím břit krve, a vracím se zpět. "Až se vrátí Vegmak, nebo až se tu objeví někdo z Významných co přišli, pošlete je zamnou.. Zatím to tu trochu pokliďte.. Vemte si od nich co chcete.. " dokončím ještě, jelikož ne všichni jsou tu, a odebírám se do svého velitelství v podobě největšího a nejméně poničeného obydlí.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 14.3.2017, 11:20:04
Zatímco zbytek osazenstva je o dost dál a hloub v lese, já teprve přecházím po mostě. Beze spěchu-ostatně není už proč spěchat, většina práce je hotová. Skřeti na mě udělali dojem. Jistě, větší část našich ztrát padá na nerozvážnost velitelů, ale těch pár exemplářů, kteří vydrželi oponovat i Erixzetku či tomu mladému, ukázalo potenciál. Zdá se, že mi přibyl nový zdroj...

V téhle fázi bitvy je ideální šance si ještě podle svých zásluh něco tu a tam vzít. Možná jsem mrchožrout, ale že bych si zasloužil víc, to vím jen já...tak proč si to nevzít teď? Křídla mi dávají možnost snášet se na skřety prchající ze všech směrů a brát si jejich duše...do úschovy. Jsou dost vyděšení, aby jich pár běželo i mým směrem, a když ne...pár si jich mohu vždycky nasměrovat.

"Čiči, čiči.", zavolám potměšile na Azazela-přeci nechce přijít o poslední zbytek zábavy.
 
  Svět   Postava není přítomna 19.2.2017, 9:56:46
Skrze déšť, válečný řev a sténání raněných se k vám nese zvuk válečného rohu a ne jen jednoho. Navíc ten zvuk moc dobře znáte, je to démonský roh žádný jiný nemá tak úžasný hluboký a ostrý zvuk zároveň.

Za mostem se v okamžiku zhmotní černá šmouha, která začne prolétávat bojištěm a tu a tam se za ní zvedne nějaké mrtvé tělo, které se k ní tupě a značně pomalu přidá....Přes most se k vám žene Vegmakovo vojsko a on sám na mostě ostře štěká jeden rozkaz za druhým...

Obři skřet po pár kolech s Raumem už mele z posledního i když se do teď stačil všem jeho úderům ubránit tak těžce oddychuje, ruce s obří palicí mu pomalu klesají k zemi a pomalu ustupuje, navíc vypadá otřeseně, těká očima ze strany na stranu a neví co má dělat...zhruba jako by mu někdo uštědřil pořádnou ránu do hlavy....ale to si dozajista nebyl zatím ty..to už by tu nebyl.

Meibilovi problémy s trysko skřetem se taky blíží ke konci neboť dva z dobře mířených šípů, které vyslal Abaddon mu vzali paži a ten druhý v jeho zádech ho neúprosně upozorňuje na jeho blížící se smrt...Abaddona zřejmě překvapilo jak lehce skřeta trefil s jeho rychlostí, ale vzhledem k tomu jak se v jedné chvíli z neznámého důvodu v panice úplně zastavil tak si to zasloužil....Tahle vlna už je na skřety moc....začíná je zachvacovat panika a v teď již v hrůze prchají do lesa.

Den už se rozsvítil a déšť začíná pomalu ustávat ale všude přítomné bahno vám samozřejmě stihlo pěkně zmalovat a co si budem povídat skřetí vnitřnosti a krev nejsou zrovna nelepší kolínská. V každém případě výhra je vaše...tedy jak se to vezme Abaddon s Meiblem přišli o většinu mužů ale vzhledem k přesile, které museli čelit je zázrak, že jím někteří zbyli....

Přesto tu zbývá ještě dočistit bojiště....i když veškeré pronásledování zbytků armáda skřetů teď už zařizují profesionální válečníci, které sebou přitáhl Vegmak a to až do hloubky lesa.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 12.2.2017, 17:46:09
Kouknu na Davarela pohledem, tkerý říká, že jsem mu tedy věřil o něco víc, ale nakonec to nechám. "Oheň naší démonické klisny hoří.. Doufal jsem že umíš něco podobného.. " povím jen, a kouknu se, kdo mi zbyl. Nic moc, ale tak co se dá dělat. Hlavně že zůstal ten, co to zavinil. Zorničky se mi zůží do tenké linky, když se na něj zadívám, ale následně se kouknu na bojiště.

"Luk.." povím, a počkám, až mi někdo nějaký podá. Vezmu si pár šípý, a zabodám je do země přede mnou. "Teď toho moc udělat nemůžeme.. Ještě někdo zaběhl do lesa snad si tam poradí.. " pomyslím si, a zakleknu, natahujíc první šíp, a vybíraje si nějaký cíl, který vypadá jakožto generál nebo něco podobného. "Ostatní ať ať se pokouší krýt Meibila a jeho průzkumníky.. "
 
  Raumoxouzhor   Postava není přítomna 5.2.2017, 18:09:27
Zhor zaváhal. To se často nestává. Asi ho uchvátila ta krásná podívaná na to, jak skřeti padají pod šípy. Ovšem to nic nemění na tom, jak ho kýj udeřil do žeber.

"Ne! Hlupáku, máš před sebou protivníka, jdi do něj!"

Až příliš pozdě si býčí hlava uvědomí palici, která mu míří na hlavu. A místo toho aby se bránila, vyletí jeho tlapa s prodlouženými kovovými drápy na skřeta. Přitom vydá válečný ryk.

"Blázne!" Zavyje vlčí hlava a štěkne.

Prostřední hlava se zachvěje... Ovšem v tom najednou tříhlavý padne na kolena, jak vlčí hlava využila poslední zbytky své síly na to, aby donutila tělo kleknout.

"Sundej tu podřadnou špínu z tohodle světa. Vychutnám si na jeho dušiů" Zavrčí Oxou.

On bolest necítí, jelikož neovládá tělo. Narozdíl od Zhora, jež cítil zlomení toho žebra a pokoušel se o něj vztek. Ale slíbil Oxou, že ho bude poslouchat a to teď hodlal splnit.... Společně se sekerou a drápy.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.