abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Morkai   Postava je přítomna 9.1.2018, 22:46:48
Upír nás zavede chodbami v podzemí k poslednímu nekromantovi. Jen co dorazíme ke dveřím, tak se upír zeptá Alzana, jestli může vykopnout dveře. Pokud mu to Alzan nedovolí, tak pokrčím rameny a dveře vyrazím sám. Uvnitř je jenom nekromant. Usměju se na něj ,,Nadešel tvůj čas hajzle. " Načež ho společně s ostatníma zabiju.

Když je mrtvej, tak se vrátím na povrch. Pokud po mě bude Alzan něco chtít, tak jen kývnu se slovy ,,Promiň, ale nahoře se bojuje. Kdyžtak se pak vrátim.

Když se dostanu na povrch, tak si všimnu velkého nemrtvého, jak útočí na naší skupinku. Přejedu je okem, kdo je schopen bojovat a kdo ne a s hrůzou zjistím, že pořádně bojovat může je Alexander. Ještě si všimnu Zara, jak vyčaruje jakousi bublinu, která chrání raněné. Pak se ale vrhnu do bitvy.

Když se k nemrtvému dostanu dost blízko, tak zjistím, že je to fext. Zakleju, protože fexty moc nepotkávám a dobře je neznám. Pokrčím rameny a začnu bojivat

Nejdřív na sebe přilákám jeho pozornost. Pokud se po mě rozežene, tak uhnu před jeho mečem a pokusím se dostat za něj. Pokud mi to vyjde, tak mu podseknu scimitary nohy a potom mu zarazím Záblesk do lebky a druhý scimitar zezadu do hrudníku.
 
  Ragnar   Postava je přítomna 9.1.2018, 22:36:08
Spokojeně se ušklíbnu, když se začnou nemrtváci rozpadat. Půjde to. Pomyslím si optimisticky a zbytečně brzo. Vzápětí se všechno zvrtne. Objeví se ghoul se sekerou. Dvě rány se podaří vykrýt, třetí ne a ten bastard mě div nepřesekne vejpůl. Pustím sekeru a padnu na záda. Rukama se snažím nahrnout zpět vnitřnosti. Moradine! Dej mi sílu! nejsem si jistý říkám-li to v mysli a nebo nahlas.

Kolem se mihne Viktorie a ghůl ztratí hlavu.

Bolest ustupuje a pohled se vyjasní. Moradin mi je nakloněn. Vyvolám to nejsilnější uzdravující kouzlo, co mám. Účinek je okamžitý, tělo vtáhne zvět vnitřnosti a po ráně zůstane jen jizva. Vypudí to i veškerý bordel, co nemá v těle co dělat. Na ostatní to funguje stejně.

Obestřu Coerii a sebe, čtyři sáhy vysokou, bariérou čepelí. Desítky čepelí ostrých jako břitva sekají do všeho, co je tak hloupé nebo odvážně příblíží se k nim. A na nádvoří rozpoutám ohnivou bouři. Vlny ohně se ženou po nádvoří a zapalují a zraňují.

A to teprve začínám. 
  Victoria   Postava je přítomna 9.1.2018, 17:35:28

Rychle s vyplížím ze stínu a chytnu za hrdlo dalšího neposkrvněného a zase. Zatnu drápy a rozsápu mu hrdlo jako nějaká krvelačná stvůra. Pustím jeho tělo na zem, ještě se lehce škube. Lidské tělo...je tak...zajímavá věc. Jak nervy fungují ještě po smrti.

Moc dlouho se pohledem na mrtvé tělo,které sebou přestáv cukat, kochat nemohu. Chystám se uskočit znovu, když si všimnu, že Ragnar má potíže. Ne, sentiment teď ne.. okřikujis ebe sama. Nakonec mi to nedá. beru dýku a skočím ghoulovi po krku. Podříznu ho jako podsvinče a snažím se zjistit, kudy povede nejlepší úniková cesta. A ideálně - jak odsud odtáhnout i raněného Ragnara. Ale přemýšlela jsem dlouho.

Ani jsem nevnímala, v jakém sledu přišly rány, stihla jsem jen litovat, že jsem vůbec vzala ten zasraný úkol od Aribeth. Ale žádná poslední rána nepřišla. Odplazila jsem se stranou a snažila se najít svou, momentálně jedinou, záchranu. Ale táhla mě tma. A bylo tom čídm dál silnější. Za pár vteřin jsem ztratila vědomí...
 
  Alexander   Postava je přítomna 8.1.2018, 22:40:06
Tihle nemrtví se mi vůbec nelíbí. Stojím na hradbě a sleduji, kde komu mohu pomoci. Na začátku se ukáže Žira, jak na sebe přivolává pozornost. “Ta neví kdy má dost..“ pomyslím si, a celkem mě překvapí, že ona opravdu radši položí vlastní život, než aby o něj přišel někdo další.

Nejspíše si toho nikdo nevšiml, jelikož v tu chvíli je u Žiry opravdu hodně kostlivců, plus každý má své práce dost, ale dvěma z našich vápníkových přátel se do lebky zaryje čepel mých příručních dýk, a o půl vteřiny už svírám jejich jílce opět v dlaních, když skáču za šipku za nimi. Ve vzduchu se přetočím, abych dopadl na nohy, a v otočce utrhnu jejich hlavy od zbytku jejich těla. Přehodím si dýky a zarazím je do lebek dalších dvou, načež po dalším trhnutí zmizí hlava i jim. Poslednímu podrazím nohy a hlavu prostě rozdrtím, než opět zmizím na hradbách. Tohle se sice ještě dvakrát opakuje, ale jinak se do boje moc nehrnu, nezdá-li se to bezprostřední.

Což netrvá tak dlouho. Ragnar má problémy, ale tomu přijde na pomoc Victorie. No… Na pomoc.. Za chvíli už jí potřebuje též. Během okamžiku jsem u ní, a dávám jí šanci se někam odklidit. Což značí, že naší okřídlené nové posile už pomoci nestačím.

Což ovšem nastane, když se objeví ten obr. “Já to věděl.. Já věděl že to nebude jen tak.. „ chci si povzdechnout, ale nestihnu to, protože v příštím okamžiku ta obluda vezme Ikaria, a jeho bezvládné tělo se sesune k zemi. “Sakra…“ pomyslím si, a zandám dýky, načež si jedním ladným pohybem provedeným oběma rukama naráz přehodím katany k bokům, abych je mohl vytasit prakticky stejně rychle jako ony dýky. Už přemýšlím, jak bych mohl pomoci raněným, ale to už se objevuje Zarr, a s ním i bublina. Upřímně mě to trochu překvapí, ale to už se Coeria rozebíhá na toho obra. Nechce se mi. Ale nakonec se rozeběhnu.

Coerii předběhnu bez sebemenších obtíží vskutku skoro během okamžiku. “Ochraňuj raněné. Kdyžtak křiknu.“ povídám dost nahlas už za ní, abych se nemusel zdržovat. Rozhodnutí je samozřejmě na ní. A ve stejný okamžik jako domluvím, zmizím všem z očí.
 
  Coeria Iminae   Postava je přítomna 8.1.2018, 11:23:28
Boj zuří dál. Dole na nádvoří se mezi mě a Ragnara nahrnuli kostlivci. Než jsem se přes ně probila blíž, ghoul už zasáhnul Ragnara a srazil ho k zemi. Ještě jsem zaregistrovala, že mu na pomoc přišla Victoria. Pak už si mou pozornost "vyžádali" opět kostlivci.

Rozháním se kladivem a přijde mi, že když jednoho zabiju, okamžitě na jeho místo nastoupí další. Nic na to nedbám a neúnavně se snažím je likvidovat. Docela se mi daří, ale nemůžu říci, že by ani oni nebodovali. Ucítím úder do nohy, podívám se co to a vidím kostlivcovu šavli zaraženou do mého stehna. Pohodím prudce hlavou až se mi ebenově černá hříva rozletí na všechny strany a z očí mi vyletí světle modré blesky přímo na kostlivce. Nejspíš ho to překvapilo a tím dal šanci mému kladivu, rozdrtit ho na malé kostičky.

Otřu si pot z čela a překvapeně zjišťuji, že mi někde na obličeji taky teče krev. Není čas zjišťovat co to je, protože ucítím ránu do zad. Otočím se a přímo do obličeje se mi šklebí další kostra. Během chvilky už se její škleb válí kus od těla na zemi.

" Zase to odneslo křídlo, už bude pěkně děravé. A co je zase tohle za rohatce?"

Obrovský rohatý tvor na chvíli upoutal pozornost všech, možná i nemrtváků. Pak se ale znova vrhli do boje a tak jsem se probíjela jeho směrem. Pravda, trochu jsem napadala na zraněnou nohu, ale ruce stále byly dostatečně silné. Přes jejich hlavy vidím útok na Icaria a pak Žiřin výpad a, bohužel, i její dopad na zem. Nemůžu mu dovolit, aby jí zabil.

" Heeeej ty mrcho rohatá, kdo tě sem prsknul?"

Zařvu ze všech sil a snažím se zbavit nepřátel kolem sebe, abych měla dost místa pro boj s rohatcem. " Tak holka, tohle nebude sranda!" Všimnu si, že se objevila nějaká elfská válečnice, kterou neznám. Důležité je, že je na naší straně. Kdo to je není čas zjišťovat. " Moc nás tu nezbývá. Taky nějaký lektvar by se hodil. Nebo že bych vyhlásila pauzu na ošetření?" Proletí mi hlavou, zasměju se a dál mydlím nemrtváky tak, abych se přiblížila k rohaté potvoře.
 
  Zar´farro   Postava je přítomna 8.1.2018, 1:00:31
Čekám na signál ... ten nepřichází.
Buď to jde snadno, nebo ...

... ne tak rychle by to nebylo možné ....


Signál.

A Icarium někoho táhne ven přes bránu a most. Vyrazím i s Fleggym.

Nijak mne nepřekvapí, že to je zrovna ona. Nijak se s tím nese... a hodím ji před sebe na Fleggyho. Odvezu ji do svého lazaretu.

Položím jí na postel a zavolám svou návštěvu. Tady máš obvaz, a tady přitlač. Snad nevykrvácí, já se nesmím dotýkat, jako doktor.

Snad to do konce bitvy přežije.


Pak vyrazím ven. Zde mne překvapí obrovská věc. Ta šílenost zvedne Icaria a ..... inu snad mu bude líp.

Nechť se ti příště daří lépe ... Pronesu v mysli.
Nemám moc času, ono se to rozhodne jít za mnou. Vykročí to, a pak cukne ramenem.

První šíp, druhej ... útok Žiry ...

I odsud, z druhé strany mostu vidím jak naši padají jak mouchy.

NE! ZNOVA UŽ NE!
Zařvu v mysli. Chytnu svou lékařskou hůl a rozběhnu se směrem k boji.

Sprintem se dostanu k rozbité bráně. Vidím jak se zbytek bojeschopné skupiny snaží bránit zraněné.
Směrem ke skupince se blíží obr i se svým mečem. Zvedne svůj meč a připravuje se k útoku.

Využiji své znalosti anatomie, a jeho helmy. Skrze jeho slepý úhel proběhnu ke skupince. Jako sebevrah se vrhnu pod klesající meč a bodnu svou hůl do země.

Matko země, stvořitelko života, hlavně mne teď nezklam.

Z mého nitra vyletí zlatavá bublina, která odrazí všechny mnou považované za nepřátele. Obrův meč by se měl odrazit v poslední chvíli, než mi rozetne hlavu.

Klečím se zavřenýma očima a snažím se udržet silové pole na místě. Není nijak veliké, ale všechny v okolí Žiry by pojmout mělo.
 
  Pán Jeskyně   Postava je přítomna 7.1.2018, 17:59:04
Boj se vyvíjí celkem dobře. Alespoň na to, jak velká přesila proti Vám stojí. Čas od času se zjeví i Alexander, někomu pomůže a opět zmizí. Díky jeho a Victoriině pomoci si připadáte více v bezpečí.

Žira zuřivě mlátí do nepřátel svým řemdichem. Vidíte, jak je její oblečení nasáklé krví, zdá se, že jakmile sundá přilbu, nebude na tom moc dobře,
ale zatím se drží.

Když Ragnar použije své kouzlo, skutečně několik slabších nemrtvých v jeho bezprostřední blízkosti se promění v prach, jiní se dají na zběsilý únik.
Přesto jich pár zůstává. Stojí proti němu a Coerii momentálně sedm kostlivců a jeden veliký, namakaný ghoul. Ten se rozmáchne obrovskou sekerou a útočí. První ránu Ragnar vykryl, druhou také, ale tu třetí asi ne.Obrovská sekera se zaboří Ragnarovi do břicha. Sekera hravě prošla plátovkou.

Ragnar padl na zem a nemrtvý se ho jal dorazit, když se za ním zničeho nic objevila Victoria a uřízla mu hlavu. Nicméně, jiný nemrtvý, tentokrát upír, ji zezadu chytil za vlasy a prudce trhnul. Victoria upadla na zem a dotyčný upír jí kopl do obličeje a poté zabořil krátký meč do její hrudi. Už už se napřahuje, že jí usekne hlavu. Když v tom přiletí hned dva šípy najednou. Icarium i Solomon vypálili v ten samý okamžik. A další a další. Nakonec upír padne na zem a v něm je celkem dvacet šípů. Victoria pomalu ztrácí vědomí, ještě se stihne uklidit někam do bezpečí.

Alzan, Morkai a upír se vydávají do hradu. Je celkem těžké, probojovat se, ale nakonec se tam dostanou. Upír Vás vede různými uličkami a chodbičkami dolů, do sklepení. Nakonec, se jakýmsi bludištěm dostanete až k posledním dveřím. "Tady to je. Mám vyrazit dveře a zaútočit?" Ptá se upír.

Pokud mu to Alzan posvětí, natáhne ruku a dveře samy vyletí z pantů. A rovnou se vrhá do útoku. V místnosti je skutečně akorát jeden nekromant. Ve třech ho snadno zabijete.

Coeria se snaží pomáhat Ragnarovi, ale nepřátel je příliš mnoho. Proto se nedokázala dostat včas k ohromnému ghoulovi, co Ragnara zranil. Sama má příliš mnoho práce. Její kladivo drtí jednu lebku za druhou, ale jakmile jednoho nemrtvého zabije, objeví se další. Zdá se, že snad nikdy nedojdou. Jeden kostlivec na ni zaútočí, ona ránu vykryje a nadělá z něj kosti do plévky, ale na jeho místě rovnou stál další kostlivec, svou rezatou šavli Coerii zarazil hluboko do stehna. Další kostlivec jí zasáhl do křídla a další do obličeje.

Icarium odkládá luk a běží směrem k Victorii. Chytne jí za ramena a táhne k Modráskovi na jeho provizorní ošetřovnu. Když si napůl cesty Zar´farro zraněnou převezme, Icarium se otočí a chystá se opět zapojit do boje. To se ovšem objeví zvláštní nemrtvé stvoření, Anglino by proti němu byl drobek.

Objeví se přímo před Vaším lovcem. Chytne ho jednou rukou za hlavu a bez jakékoliv námahy mu rozdrtí lebku. Poté jeho kroky zamíří rovnou na ošetřovnu. Zvláštní, že nejde do boje, ale pro Vás to není nic příjemného.
Solomon na něj okamžitě začne vysílat jeden šíp za druhým a Žira se za ním sprintem rozeběhne.

Svým řemdichem ho vší silou udeří do břicha. To už se toto divné stvoření otočí. Obrovským mečem, který drží v ruce se rozmáchne a Žiru zasáhne do hrudníku. Ta odletí přes celé nádvoří, a zůstane nehnutě ležet na zádech. Její Řemdich leží v půli cesty. Snaží se zvednout se, vědomí neztratila. Ale nedaří se jí.

Tato obrovská zrůda již nemá takový zájem o ošetřovnu, místo toho se vrhne do Vašich řad a plánuje Vás zneškodnit. Je to blbý, moc Vás již nezbývá. Victoria a Žira jsou nepoužitelné. Coeria a Ragnar tak napůl.
Mar-Dol je sice bez zranění, ale moc toho sám nezvládne. Solomon nepřítele zasypává šípy, ale to je tak vše, co zvládne.

Morkai s Alzanem jsou pryč, Icarium mrtev. Poslední, kdo opravdu může bojovat je Alexander.

Naštěstí se objeví elfka Avelan a vrhá se okamžitě do boje. Luk tentokrát ani nevytahuje, místo toho tasí dva zahnuté elfí meče a útočí.

 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.