abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Melwin   Postava není přítomna 7.3.2015, 11:55:18
Hrdě se usměju, že můj nápad byl doceněnej. S těma kopytama, vo tom mi vyprávěl Max. Že prej to používaj stopaři.

"Jasně, já to vobstarám." kejvnu, i když zatím nemám tušení jak. Ale snad ten Torgeir...

"Jo, s kuší umim." pronesu hrdě. ,b>"I když... ne vždycky se trefim přesně..." dodám trochu neochotně. Thomas mi to ukazoval. A párkrát jsme si s Maxem jeho kuš na tajňačku pučili. Max v tom byl lepší, ale mně to taky vcelku šlo. Docela... Trochu...
 
  Gunter   Postava není přítomna 7.3.2015, 11:47:48
"Dobře, to by šlo. Ale obávám se, že tě Torge sedlat koně nenenechá. Většinou se toho chápe sám." Usměju se vlídně a pak se otočím na Melwina, protože jeho snaha nesmí být opomenutá.

"No, ty hadry nejsou špatný nápad. A když budeš tak hodný, mohl bys mi k sedlu připoutat meč. Na sebe si vezmu jen dýky. Meč by mě omezoval v pohybu. A sám si vezmi kuši. Pro jistotu. Umíš střílet?"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 7.3.2015, 11:37:57
Rozpačitě polknu, ale rychle to zamaskuju. Jistě, Gunter neví, že mně kluk viděl. Ale o Gunterovi to neví a myslím, že je to tak dobře. Dokud to neví, je Gunter ve větším bezpečí. A možná i já. Protože Melwinovi na Gunterovi záleží, já jsem mu šumák.

"Myslela jsem jen Minnie." poopravím Gunterovy úvahy. "Já bych šla s Melwinem dolů sedlat a ty bys jí to mohl říct... v klidu." navrhnu, ale okamžitě se mi vybaví, co budou asi tak dělat, až budou konečně o samotě. A ta představa je naprosto příšerná!!!
 
  Gunter   Postava není přítomna 7.3.2015, 11:32:22
Chvíli mám oči jen pro Nys.
I když, kdy je nemám, že ano....

Její žádost mě vcelku překvapí.
I když, pro Min by bylo asi jednodušší, kdyby to věděla.
Míň by se o Nys bála. Jenže je tu Melwin, že ano.....


"To možná není úplně špatný nápad, moje milá, ale připadá mi trochu nesrstovské vybalit teď na chudáka kluka, že jsme oba Vlci, nezdá se ti?
To není zrovna běžná informace.
Co když zpanikaří a už NÁM NEBUDE CHTÍT POMÁHAT!"
Šklíbím se.
 
  Melwin   Postava není přítomna 7.3.2015, 11:27:39
"Jasně že jo!" přikejvnu horlivě a neubráním se spokojenýmu úsměvu. Vim, že je to vážný, ale pan Gunter se mnou počítá! Spolíhá na mě! A to je hrozně moc důležitý!!!

"Vezmem si na cestu nějaký zbraně? A taky nějaký zásoby, kdybysme se někde zasekli? Možná bych mohl natrhat nějaký hadry, abysme mohli koním vomotat kopyta, kdyby bylo potřeba jet tiše po kamenitý cestě." navrhuju rychle a v očích mám opravdovou snahu.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 7.3.2015, 11:23:52
"Má rád hezké ženy... rád je trestá...oblíbil si Coru..." střípky, které se mi skládají v hlavě, mi cosi chtějí naznačit, ale uniká mi to. Je to blízko, ale obrázek to zatím není. Snad i proto, že teď nemám čas pořádně se nad tím zamyslet. Teď mám před očima tvář, kterou jsem nikdy neviděla. Nese rys Darkina i Torwalda a všech těch otrapů, kteří už nikdy nikomu neublíží. Je odporná, krutá a slízká.

Vlčice bojovně vrčí. Dívá se na obrazy v mé mysli a srst má naježenou jak jehelníček.

Nespokojeně se otočím na Minnie, rty nesouhlasně našpulené. "Neměl bys jí to říct?" váhavě vyšlu otázku ke Gunterovi. "Že jsem jako ty!" Ano, je v tom hrdost. Najednou se cítím jako něco víc. Doteď jsem Vlčici vnímala jako zrůdu v sobě, ale pro tyhle účely....... Nechtěla bych být v tenhle moment ničím jiným. Jako Nyskel bych toho parchanta potrestat nedokázala, ale Vlčice mi pomůže! Nemůže se dočkat!
 
  Gunter   Postava není přítomna 7.3.2015, 10:58:51
Jemně se dotknu Nyskel očima.
"Samozřejmě, že to byl Ardet Dei. Vím to celou dobu, Nys. Ty jatka v Pírku, to byla jasně jeho práce. Hlavně Eve. Nemá rád ženy, ale neobejde se bez nich, proto je rád trestá." Vysvětlím zachmuřeně.

Melwinova reakce mě pobaví. On chce být vážně užitečný. Už ho chci striktně odmítnout, když Minnie řekne větu, která má něco do sebe. Tedy tu poslední. Za informace poděkuji vděčným kývnutím a o Nyskel s ní nehodlám diskutovat.
Nedopustím, aby se jí něco stalo.
Nedopustím, aby se k ní Ardet přiblížil.
Navíc s tím, jak se tváří by ji nezastavil ani Azraell....

"Vím, jak moc je Ardet Dei nebezpečný. Zažil jsem ho v akci. Mimo jiné i sám na sobě, což ty víš nejlépe." Odpovím stroze Minnii.

Pak se otočím ke klukovi a můj pohled výrazně změkne.
Jeho rozpaky před Min jsou kouzelné.
"Dobře. Minnie má pravdu. Možná budeme potřebovat někoho, kdo by nám pohlídal koně a byl na stráži, kdybychom potřebovali rychle utéci. Myslíš, že bys to zvládl?" Usměju se.
 
  Vlk   Postava není přítomna 7.3.2015, 10:49:52


Minnie klouže zeleným pohledem z Guntera na Nyskel a zase zpátky. Když ji nazve svoji milou, na okamžik přivře oči. Je ale tak krátký, že klidně může být projevem únavy.

"Opravdu se po ní podíváš?" Vydechne vřele a její tvář je plná vděku. Vděku a úzkosti. Zřejmě se o Coru opravdu bojí.
"Cora mluvila o severním konci jezera. A tam taky Torge našel Ruby. Potulovala se po břehu. Otěže měla uvázané kolem hrušky, takže z ní asi sesedla dobrovolně.

A Terry, pořád si myslím, že bys Nyskel s sebou brát neměl. Ardet Dei je nebezpečný a možná by bylo lepší, kdyby ji neviděl, je dost hezká. Podle mého názoru bys měl jít sám nebo s Melwinem. Může ti pohlídat koně, kdybys potřeboval pokračovat pěšky."
Dodá s významným úsměvem.
 
  Melwin   Postava není přítomna 7.3.2015, 9:00:21
Zachmuřeně se mračim. To, jak vo tom chlápkovi mluví pan Gunter, mě moc neuklidňuje, ale rozhodně ho v tom nehodlám nechat! I když od Pírka uběhlo jen pár dní, změnilo mě to. Kdybych to mohl vrátit, šel bych jim na pomoc. I kdybych u toho měl chcípnout. Ale šel bych!

Vrátit to už nemůžu, ale tohle je nová šance. Vážně kevjnu a jsem připravenej vyrazit. Jídlo si můžeme vzít sebou.

"Cože?!" rozladěně houknu. "Já nechci..." zarazim se a podivám se provinile na pani Minnie. "Teda ne že bych..." ještě horší! "Já vám chci pomoct!" vyhrknu nakonec s výčitkou v očích. "Nechci tady sedět, když bude potřebovat pomoc!"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 7.3.2015, 8:55:53
"Mohl to být Ardeta Dei? V Pírku? Znáš jeho pach?" naléhavě vyhrknu do Gunterovy mysli. Musím to vědět! Protože jestli to byl on, tak to má spočítané! Už kvůli Doře!!! Ten pach kolem jejího těla si pamatuju přesně!

Oči planou temnou jiskrou. Tvrdou a neústupnou. "Jdu s tebou!" oznámím nekompromisně. Sklouznu pohledem k Minnie, ale ty tvrdé odlesky jasně naznačují, že tohle není téma k další diskuzi. Ať už si o tom myslí co chce.
 
  Gunter   Postava není přítomna 6.3.2015, 22:19:12
Jak Minnie vypráví, mračím se čím dál víc.
"To si ukousla pořádně velký kus koláče, Min....." Vrtím nevěřícně hlavou.
"Sledovat Ardeta Deie....Vždyť je to šílenec. Vždycky byl. Zabíjí a ohromně ho to baví. Užívá si každé násilí. U krvelačné Skalar, co jí to napadlo!"

Vážně se na Minnii zadívám a vzdychnu si.
"Je ti jasné, že můžu přijít pozdě? Ardet se rozmýšlet nebude. Může být už mrtvá, Min." Přiznám poctivě.

Pak se podívám na Nyskel.
"Tak, teď mi řekni poctivě, moje milá. Chceš jít se mnou pátrat po Coře k jezeru nebo jsi unavená a potřebuješ si odpočinout. Protože pokud ano, tak to samozřejmě chápu. Máme za sebou strastiplné dny."
Chápu, ale nevěřím!
Jsi Vlk, lištičko. Vydržíš víc než lidé.


U Melwina je mi jasné, že se ani ptát nemusím.
Ten by šel se mnou hned, ale právě jeho vzít nemůžu.....
Zdržoval by mě. A po pravdě řečeno i ohrožoval....

"Mele, tebe bych chtěl poprosit, aby ses zatím postaral o Nestora a dělal společnost Minnii. A možná ji povyprávěl o Labutím pírku. Z vyprávění zná Thomase a Eve, bude jí to zajímat." Tvářím se, jako by to byla ta nejdůležitější věc na světě, protože tak nějak mám pocit, že kluk potřebuje důležité a zodpovědné úkoly.
Jednoznačně.
A Minnie ho určitě zabaví.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.3.2015, 22:31:00
Netrpělivě si poposednu. Jako by mě to křesílko pálilo do zadku. Svůj díl na tom asi má i má přebujelá zvědavost.

Minnie začne vyprávět. Rychle začnu v hlavě lovit to, co mi Gunter říkal o pánech z Meleborku. Podaří se mi zorientovat poměrně rychle.

Nepatrně sebou trhnu, ale snažím se, aby to nebylo znát. "Posílá svého kata na trestné výpravy... Pírko... Thomas a Eve... barvy a erb pánů z Meleborku..." cítím, jak to ve mně kdesi hluboko zažehlo rudou jiskru. Vlčice nervózně kňoukne a postaví se na všechny čtyři. Stále bezpečně za mříží.

"Oblíbil si Coru? Proč? Kvůli čemu? Co... co tady vlastně ti jejich zákazníci hledají?" vrátím se k té záhadné otázce, která se mi v hlavě třepotá od momentu, kdy jsme zastavili na začátku dlouhé aleje.

Nic. Nenapadá mě nic. Vzpomenu si na ty krásně oblečené dívky dole, ale nezdálo se mi, že by se dokázaly živit nějakým řemeslem, za kterým by chodili zákazníci. Napadají mě jen samé hlouposti, které, jednu po druhé, házím do koše: pradleny, švadleny, bylinkářky... Představuju si všechna možná řemesla z našeho městečka, ale vážně mě nic nenapadá. "Navíc mluvila o zákaznících... kdyby to byl salón, mluvila by spíš o ženách." skládám si střípky dál a mimoděk si vzpomenu na tu nádhernou krajkovou masku nad vchodem. "Krajkářky?!" zapochybuju, ale nedává mi to smysl.

Zaberu se do svých myšlenek tak, že sebou nepatrně cuknu, jak se Minnie náhle natáhne ke Gunterovi.

Mírně potřepu hlavou, abych se donutila soustředit, a stejně jako ona, čekám na Gunterovu reakci.
 
  Melwin   Postava není přítomna 5.3.2015, 22:18:12
Zní to jako dobrodružnej příběh. Tajemnej a tak trochu strašidelnej. S vážnou tváří hltám každý slovo, i na sladkosti zapomenu.

V momentě, kdy začne mluvit vo tom člověku se zvláštním jménem a vo tom, že si oblíbil Coru, zarazim se. Zamžikám očima a podívám se na pana Guntera s němou otázkou. "Vážně to myslí tak, jak jsem to pochopil?!?!?!" pak se ještě podívám na Nyskel, ale její výraz je naprosto neprostupnej.

Znovu si přeměřim paní Minnie a ten nápad hnedka zaženu. "Nééé... tadle ne! Je tak krásná a tak hodná... ta by nemohla dělat..... To né!" Jenže pak si vzpomenu na ty sochy v hale a na ty holky v salonku, jedna hezčí než druhá. Jako zralý jablíčka, jen utrhnout.

Vrtá mi to v hlavě, jenže to už příběh skončí a není čas se v tom šťourat. "Musim se pak pana Guntera zeptat. I když... na druhou stranu... v Pírku se taky dělo leccos a tady je to zatraceně nóbl." rychle si porovnám priority. Ne, zůstat tady, i kdyby to byl bordel, by mi fakt nevadilo!

Zadívám se na pana Guntera a čekám. Na jakýkoli povel. Jsem připravenej!
 
  Vlk   Postava není přítomna 5.3.2015, 22:05:12


Tentokrát je pohled Minnie přímo vyplašený. Svým způsobem to působí zvláštně, protože jinak dělá dojem nesmírně energické a možná i tvrdé ženy. S dobrým srdcem sice, ale neoblomné, pokud se pro něco rozhodne.
Při pohledu na Guntera ale její oči měknou. Znejistí.

"Dobře, Terry...." Natáhne se pro šálek se sladkou čokoládou a napije se.
"Je to jednoduché. Co jsi tu nebyl, stalo se pár věcí. Předně se ztratil Felton s Meleborku. Nebo prostě odjel....změnil podnebí....je nemocný a zapírá se.....nikdo neví.
Ani nikdo z našich zákazníků ne, Terry a to je nezvláštnější.
Zdá se totiž, že to neví ani sám Soter, víš? Aspoň zlé jazyky to tvrdí....."


Minnie bezmocně zatřese hlavou a povzdychne si.
"Každopádně, mladý Soter toho pořádně zneužívá. Řádí jak černá ruka, využívá moci a toho svého kata posílá na trestné výpravy za každým, kdo mu položil stéblo přes cestu.
Moc dobře se tu teď nežije, Terry...."
Přizná žena poctivě.

"Mezi naše zákazníky patří i Ardet Dei. Oblíbil si Coru, takže většinou chodí právě za ní. Nebo si ji zve na Melebork. Trvá na ní a já nemám odvahu, vzepřít se mu a poslat ho jinam.
Přede dvěma dny si ji nechal zavolat a během řeči mu unikla informace, že denně jezdí kamsi za jezero. Cora se toho okamžitě chytila. Však ji znáš. Je vznětlivá a horkokrevná jako nikdo jiný.
Takže si osedlala moji Ruby a jela."
Zelené oči Minnie se zakalí a ona se nakloní dopředu a sevře lovci naléhavě ruku.

"Nevrátila se, Terry.....
Torge se vydal k jezeru, ale našel tam jen Ruby. Po Coře tam nebyla jediná stopa...."

Přede dvěma dy
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.3.2015, 21:53:11
Potěšeně se usměju. Ten kluk se mi líbí.
"Díky, Mele!" Není to o tom, že mi nabízí pomoc nebo se se mnou snaží souhlasit, je to o tom, že mám pocit, že to myslí upřímně.
I ta jeho rodící se oddanost je upřímná. Nebo na mě aspoň tak pusobí.

Zato Nyskel mě zlobí. Pořád se dívá divně a ani jednou se na mě neusměje a jediné s čím se musím spokojit, že nakonec milostivě souhlasí.
Drobečky s královnina stolu!
Opět!
Královna se zlobí.
Královna je rozladěná.
Královna nemluví!
KURVA!


Sere mě to.

Min se to se svoji vrozenou diplomacii snaží uhladit a já jen netrpělivě škubnu rameny.
O svém nápadu, vzít s sebou Nys, s ní nehodlám diskutovat.
Prostě půjde a basta.
Je moje.
A je to Vlčice!


Než můj obličej expoloduje nevolí, napadne mě, že to vlastně Min neví.
Nu, což, dozví se to....ale teď jsou důležitější věci....

"Takže, Min...." Přeruším jakékoliv možné další diskuze.
"Mohla bys mi teď laskavě sdělit, na co jsem se ptal?
Čas běží a mi starého čerta víme jestli neběží i Coře...."
 
  Melwin   Postava není přítomna 5.3.2015, 21:38:17
S úlevou si zase sednu a nenápadně si ukradnu další kousek. Je to fakt skvělý! A kdo ví, kdy se k něčemu takovýmu zase dostanu. Teď jsem návštěva. Jestli se ze mě stane čeledín, sotva si můj zadek bude hovět v takovým pohodlí!

A aby to můj zadek využil, dokud může, lehce se na židli zavrtím.

Pak se podívám na pana Guntera a čekám. Tak trochu jak Nestor, ale nevadí mi to. Vůbec.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.3.2015, 21:35:57
Ten vodopád slov, který následuje. Se zájmem se na Minnie zadívám, i když jsem to původně neměla v plánu. "To se ho bojí nebo se mu tak chce zavděčit? Proč? Vždyť ona, s tím vším okolo, si může pískat." přemítám v duchu.

Svůj pohled stočím na Gutnera. Nikdy na mě nepůsobil jako někdo, kdo by si svou autoritu vynucoval. A že by jeho přirozenost působila tak silně na tuhle zvláštní, hrdou ženu se mi nechce věřit. Zvláštní..........

Zavrtím hlavou. "Ne, nikdy jsem tu nebyla. Ale já se obvykle nenudím." nadhodím lehce a ano, je v tom nepatrná výzva. Nemohla jsem si pomoct. Dráždí mě. Už tím, jak je elegantní a vznešená, tím, kde žije, tím, co znamená pro Guntera...
 
  Vlk   Postava není přítomna 5.3.2015, 21:10:47


Minnie se po rozčilujícím se Gunterovi polekaně podívá. Na jejím výrazu je vidět, že ji na jeho názoru rozhodně záleží.
"To je v pořádku, Terry. Nemyslela jsem to zle. Samozřejmě, že se Melwin může najíst s námi a pokud chceš u toho rozhovoru svoji přítelkyni, nemám vůbec nic proti. I když nápad, že by s tebou pátrala po Coře, je přinejmenším bláznivý.
Co kdyby se jí něco stalo? Je to dívka, Terry!"
Omluvně se na Nyskel usměje a dodá.

"Jen jsem se bála, že to pro ni bude nudné a nezáživné. Zvláště když Ilesu a její politické problémy vůbec nezná.
Předpokládám tedy, že je nezná......
Nebo se snad pletu?"


Tázavě se zadívá na Nys.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 5.3.2015, 19:58:54
Rozladěně přešlápnu. Kromě toho, že po Melwinovi střelím značně vyčítavým pohledem, zadívám se na Guntera. "Proč tohle dělá? To ho vážně ta Cora zajímá víc než tahle dokonalost sama? V červeném županu?!"

Je to Gunter. Můj Gunter! Ale za ten rok a půl jsem si udělala o mužích svou představu. A ta není nijak růžová. Jistě, může za to Darkin s Torwaldem. Ale i ti, kteří se nechovají jako prasata, nedokážou v přítomnosti někoho takového, jako je Minnie, myslet hlavou.

Nejistě se zamračím. "Neměla bych ho v tom nechávat. Bude potřebovat pomoct a já ho nemůžu nechat ve štychu. Jenže... Minnie to přišlo náramně vhod. A nechci ji urazit."

Nadechnu se. "Tak ještě počkám, než proberete Coru." Podívám se Gunterovi do očí. Je v nich odlesk vzdoru, ale také nejistoty a rozpaků. Sednu si zpátky do křesílka, ale na Minnie se nepodívám. Nechce se mi. Vážně ne...
 
  Melwin   Postava není přítomna 5.3.2015, 19:49:02
Mračna se stahujou. A já rozhodněnechci bejt hromosvod. U Thomase jsem si to užil až až! Proto jen nejistě přešlápnu a čekám. Chtěl bych zůstat. Už kvůli Nestorovi. Nechce se mi ho, chudáka, budit. A v náručí ho nevodnesu. Jenže Nyskel vypadá vážně napruženě.

A pak se pan Gunter zaručí. I za mě! Podívám se po Nyskel daleko jistějc. "Jestli bude pan Gunter potřebovat pomoct, pomůžu, co budu moct!" Jo, zní to pevně a hrdě. Podívám se dokonce i na paní Minnie, i když tam mi ten pevnej pohled moc dlouho nevydrží.
 
  Gunter   Postava není přítomna 5.3.2015, 19:40:46
Nechápavě zírám na Nyskel a nechápu, co s ní je.....
Co ji to raflo?
To je opravdu tak unavená, že chce odejít a nechat mě tu?
A proč tak divně mluví?
Proč používá ten podivný protahující tón? Nikdy takhle nemluvila.....
Jako by se snažila zdůraznit něco, co já naprosto nechápu a nevnímám.


Zamračím se.
Pak se ozve Min a já se zamračím ještě víc.
Mračení mi jde.
Páni!

"Je to pěkně pitomý nápad!" Obořím se na Minnii.
"Chtěl jsem, aby u toho byla."

Vyčítavě se podívám na Nys. "Ty jsi opravdu tak strašně unavená, že chceš jít odpočívat?
Myslel jsem, že se mnou půjdeš pátrat po Coře.
"Ve vlčím...Chci tě s sebou!" Dodám jen pro ni.

Stejně tak vyčítavě šlehnu pohledem směrem k Melwinovi.
"Nevím, proč by se nemohl najíst tady s námi. Ať už mi chceš říct cokoliv, oni ke mně patří a mohou to slyšet. Ručím za ně. Za oba!"
 
  Vlk   Postava není přítomna 5.3.2015, 19:34:56Minnie nepohne ani brvou, takže její pocity jsou jen velmi těžko čitelné. Jen se zdvořile usměje.
"To je výborný nápad, Nyskel. Zařídím, aby tě Thea nebo některé z děvčat odvedly do vašeho pokoje a postaraly se o tvoje pohodlí i o vše, co bys mohla potřebovat nebo si přát.
My tu zatím s Terrym probereme ty věci kolem Cory. Obávám se, že je to docela vážné, Terry."
Ohlédne se na lovce.

Zaslechne Nyskelinu zmínku o Nestorovi a znovu se otočí k Melwinovi.
"Řekni Torgeirovi. On a Thea se docela vyznají v ranhojičství a Thea i v bylinkách, lektvarech, jedech a jiných divných věcech, které obvykle pomáhají."

Samozřejmě ji neunikne, jak nadšeně se Melwin tváří na to, že má opustit honosnou tabuli a chápavě se zašklíbí.
"Neboj se, oběd ti donesou. Rozhodně tě nehodlám nechat umřít hladem. Nyskel samozřejmě také..."
 
  Melwin   Postava není přítomna 3.3.2015, 23:29:13
Zmizel ve mně už třetí zákusek a je mi trochu trapně, ale mám fakt hlad. A tohle je… no úžasný!

Jenže rozhovor pokračuje dál. A cejtim, že ne úplně dobrým směrem. Je jasný, že Nyskel se tady necejtí. Je napružená a zamlklá. Ještě víc, než byla na začátku našeho putování. "To to pan Gunter nevidí?!" nejistě se na něj podívám.

Nic mi do toho není a nebudu do toho strkat nos, ale todle neskončí dobře…

No jo, Nyskel zavelí a já mám jít taky. S lítostí se ohlídnu po ztahaným Nestorovi, kterej chrupe u krbu a ještě větší lítost mě přepadne, když si představím, jídlo, který chystá ta černá děvečka, nebo co to je.

Váhavě se podívám na pana Guntera a pak na Nyskel, ale nakonec se zvednu. "Já sem moc malej pán, abych si mohl dělat, co chci…" vzdychnu v duchu.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 3.3.2015, 23:22:46
"Sakra! Když budu chtít šaty, tak si je dokážu koupit sama! Nejsem žádná jeho panenka, aby mě oblíkal!" bublám v duchu nakvašeně, ale velký podíl na tom má nervozita a vědomí nevyhnutelného. A hlavně to čekání, než to nevyhnutelné přijde!

A už je to tady!!! "Jistě. Švadlena, návštěva města, hlavně se Nyskel co nejdřív zbavit!" Na okamžik zatnu zuby, ale nechci Gunterovi komplikovat život víc, než je nutné.

"Myslím, že je to dobrý nápad. Půjdu si odpočinout a vy dva můžte v KLIDU probrat cokoli, co potřebujete." moc se snažím a tak to nevyzní ani uraženě, ani naštvaně. Je to prostě jen vstřícné konstatování doprovozené mírným, shovívavým úsměvem. "Proč chodit kolem horké kaše?!"

Vstanu a podívám se na Melwina. "Možná bys mohl ještě Nestorovi převázat rány v našem……. v Gunterově pokoji. A pak ho vzít dolů." navrhnu s povzbudivým pohledem, který mě stojí hodně sil, ale dám si na něm záležet.

Ani nevím, proč se snažím Melwina vzít s sebou. Proč jim umetám cestičku a hledám záminky za ně. Ale vypadlo to ze mě nějak přirozeně.
 
  Vlk   Postava není přítomna 2.3.2015, 22:53:04


Minnie neklidně vzhlédne a zadívá se váhavě na Nyskel.
"A nebude to Nyskel nudit? Přece jen, Ilesa a její politické zádrhele a intriky nejsou asi nejvhodnějším tématem pro mladou ženu, unavenou cestou.....
Možná bychom to přece jen měli nechat na potom a teď si užívat toho, že jste přijeli a jste tu s námi. Popřípadě naplánovat tu švadlenu a návštěvu města a takové věci......"
Nabídne laskavě.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.