abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Alexander   Postava není přítomna 13.1.2018, 21:18:26
Ruka té obludy padne na zem, využiju jejího překvapení, prosmýknu se jí pod nohama až se zvíří prach, a odseknu jí od její možnosti stát vzpřímeně. Sotva dopadne na kolena, už má čepel mých mečů v krku, přes svoje záda se překulím přes její rameno, a na konci trhnu. Spolu s tím, jak dopadne na zem její tělo, dopadne vedle ní i její hlava. Celé to mohlo zabrat tak tři vteřiny. "Štěstí že na ní funguje fyzické zranění.. Kdyby se léčila, nebo byla imunní..." pomyslím si, ale navenek jenom vydechnu, a zdá se, jako bych působil docela znuděně.

Protočím čepele vzduchem naučeným pohybem, čímž z nich odstraním krev a pokračujíc v ladném pohybu je zandám opět zandám do pochvy. Koukám že pár lidí je v půli cesty ke mně, respektive je mi jasné že spíše šli také po té obludě. Vezmu si zpět svoje vrhací zbraně.

Svižným krokem dojdu k Mar-Dolovi, a vytáhnu kousek černého sametu. Lehce trhnu ruku, abych odkryl jeden cíp, a pohled se tak naskytne na jakýsi medailon. "Tohle měl u sebe pro změnu Varys.. Možná by stálo za to se na něj taky kouknout. Kdyby chtěl někdo jít tou tajnou chodbou, po deseti a půl metrech je tam popadlo, přibližně tři metry dlouhé. Na konci jsou kopí, jenž vyráží ze zdí. Victorie šla po pozůstatky, já se půjdu kouknout po Celebornově vybavení. V tom pokoji, kde jsem dával znamení, je za knihovnou celkem velký poklad kdyby měl někdo čas.. " zmíním, a sám vyrážím do hradu. S léčením nikomu stejně nepomohu, a nemáme prý moc času.
 
  Alzan   Postava není přítomna 12.1.2018, 0:25:22
Já se nevracím. Armáda také ne. Když se sejdete po boji a začnete mluvit, kostěj se sebere a odejde do hradu. K tomu promluví upír: "Dovolte, abych také promluvil. Mé jméno je Alfréd. Ale to teď není podstatné. Mám pro vás vzkaz od Alzana. Nebo spíš doslovnou citaci:

Ahoj, měli bychom se rychle sbalit a vypadnout. To, že se sem Simplicus neodváží soukromě ještě neznamená, že sem nepošle někoho místo sebe. Jednak jsem mu sebral Alfreda, což ho určitě moc nepotěšilo. Jednak mezi nemrtvými, kteří odešli za mnou byl jeden, který někomu patřil. Předpokládám že jemu. Než jsem ho zpozoroval a vyřídil, přemístil se. Takže asi brzo bude vědět, kdo tu byl a co se stalo.

Je mi líto Icaria, ale teď není čas nad ním truchlit. To můžeme pak spolu s přípitkem na jeho památku.

Jestli můžu navrhnout, v rychlosti se dejte do kupy, sbalte vše potřebné případně v rychlosti prohlídněte hrad. Alfréd vás kdyžtak provede či nasměruje. Pro Celebornovi věci už šel kostěj. Za chvíli je přinese.

Já se teď nacházím na dně moře a hraju si tu s nemrtvýma... Připojím se k vám co nejdřív. Pokud vše půjde dobře, i s tou armádou. Jen nevím, jak s ní budu nenápadně cestovat... Asi ji budu muset většinu rozpustit. Škoda. Bylo by hezké ji někde uskladnit na horší časy. Škoda práce.

A pokud budete mít čas a náladu, ten třetí nekromant z nádvoří žije. Ten jak zmizel, když ho Morkai rozsekl. Nachází se asi 150 mil tímto směrem."
Při těch slovech upír ukáže daným směrem.

"Nevím co vše ví, tak zvažte, zda se za ním chcete hnát nebo ne. Teď bude pravděpodobně vysílený a zraněný. Záleží, jak rychle byste se k němu dostali.

Snad jsem řekl vše podstatné, co jsem chtěl. Podle toho, jak rychle vyrazíte na cestu, se k vám přidám ještě tady nebo pak později. Jen mi kdyžtak prosím vemte koně a věci. Dokud budete v dosahu, můžete mě kontaktovat přes Alfréda.

Jo, ještě jedna věc."
Alfréd si sundá z krku přívěsek a podává ho Mar-dolovi. "Pomocí tohohle je možné komunikovat se Simplicem, který má předpokládám něco podobného. Zkus na to kouknout, jestli Ti to k něčemu bude, nebo jestli dokážeš osvobodit toho démona tam. Říkal jsi, že v každém magickém předmětu je démon, ne? Pokud z toho nic nezískáš, zničte to nebo zahoďte. Nerad bych, aby nás díky tomu Simplicus našel, sledoval nebo nějak předělal a četl díky tomu myšlenky bez našeho vědomí. A předpokládám, že sis ním nechcete po večerech povídat pohádky."

Upír mluví více méně bez intonace a mimiky. Přeci jen tlumočí myšlenky, nikoli pocity a jiné.
 
  Solomon   Postava není přítomna 11.1.2018, 21:39:32
V průběhu boje to vypadá dost mizerně a já ač nechci, musím vytasit meč. Naštěstí jej nemusím ani použít, protože jeden týpek, který se ani nepředstavil toho obra dorazil. "Díky bohu, že nikdo neviděl, jaký kopyto s mečem jsem. To bych otci udělal pěknou ostudu."

Elf, co se představil jako Alzan někam odtáhne velkou část nemrtvých. Zdá se, že to má pod kontrolou a nikdo se mu nevydává na pomoc, proto se také stáhnu, opět vezmu luk a pomohu ostatním dorazit zbytky.

Poté, po boji zjišťuji, že jsem jeden z mála nezraněných. Připadám si trošku blbě, raději jdu za Celebornem. "Nazdar kamaráde, co jsi prováděl, že tě dostali?" Cvíli si povídáme, potom Celeborn jde mluvit k ostatním. Zdá se, že je celkem zná. "Vypadá to na lidi, kterým není lhostejné, co se tady děje. Asi bych se měl taky přestat skrývat a zkusit poskytnout nějakou pomoc. Teď přišli o lučišníka, třeba by se jim nějakej hodil."

Jakmile je trošku klidu, také promluvím. "Tak jsem tak trošku přemýšlel. Nechtěly byste mě mezi sebe? Tak nějak nemám kam jít. A už moc nechci být sám. Proto jsem si říkal, že bychom já a mí přátelé nabídli své služby Vám. Vypadáte, že bojujete za dobrou věc a rád bych také nějak přispěl.

Umím střílet z luku, umím stopovat a lovit. Vyznám se v přírodě a také ovládám pár užitečných kouzel. Moc mi nejde boj s mečem, ale zato Vám zaručuji, že pokud s Vámi budu, nenapadne nás žádné divoké zvíře. Pokud samozřejmě nebude někým ovládané.

Samozřejmě nemohu předpokládat, že mi budete hned věřit. Nemusíte se přede mnou bavit o svých plánech a cílech cesty, prostě bych jen zůstal s vámi, pomohl Vám s čím potřebujete, jinak nic.

Jinak bych Vám také měl představit své přátele."
Jak to dopovím, hvízdnu. Z nebe se snese orel a přistane na zemi přede mnou. Také z lesa u hradu přiběhne šimpanz a plácne sebou na bobek vedle orla. Mí dva psi si sednou do řady vedle. "Tady orel, to je Gerald, jeho nadhled je velice užitečný. Ze vzduchu vidí téměř každé nebezpečí a předem nás varuje.

Tenhle pěknej šimpanz je Zemos. Toho skoro neuvidíte. Pobíhá po lesích a všude po okolí. Samozřejmě si všímá všeho, co není v pořádku a okamžitě mě zvládne informovat. Černý pes je Gira, zdá se, že nikdy nespí. Vždy má alespoň jedno ucho nastražené, a nikdo se k nám nepřiblíží, aniž by o tom věděla. A samozřejmě také informovala.

A bílý kříženec psa a vlka je Mefisto, je to můj nejstarší a nejoddanější přítel. Je to výborný stopař a lovec, když bych náhodou nic neulovil já, určitě něco uloví on.

A to je vše. Jsme parta pěti, ale považujte nás za jednoho. Co řeknete jakémukoliv z mých zvířat, automaticky uslyším já. Pravdou je, že Vám neodpoví, to opravdu neumí, ale umějí něco naznačit.

Tak co? Berete nás?"
 
  Žira   Postava není přítomna 11.1.2018, 17:11:06
Boj konečně končí a já se cítím, jako by mě přeběhlo stádo koní. Cítím, jak mi prosakuje krev pod zbrojí, těžko se postavím na pravou nohu a v levé ruce neudržím skoro nic. "Kurva, zase lazar. Nemohu už jednou dopadnout nějak normálně?" Icaria příliš neřeším, je to pro nás ztráta, ale pro něj výhra, elfové se několik životů snaží odejít za měsíčním světlem, jemu se to povedlo.

Coeria mi přinese mé věci. "Moc ti děkuji. Jsi výborná bojovnice, moc jsi nám pomohla." Pronesu k ní a pokusím se o úsměv. "Všichni jste odvedli výbornou práci. Z Victorie mám taky radost, dobře, že zůstáváš. Alespoň pro nás. Mimochodem, ano, může to být cokoliv, ale nerada bych s sebou tahala nějakou páchnoucí hlavu, radši nějaký prst, nebo klidně pár vlasů."

Pak se také ujme slova Celeborn. "Tak samozřejmě, že tě tu nenecháme hnít, to je jasné, ne? Jsem si jistá, že ostatní by do toho taky šli. Ale my jsme byli blízko, měli jsme příležitost a věděli jsme, kde jsi, nemělo smysl váhat. Odvděčovat se rozhodně nemusíš, alespoň mě určitě ne.

Kdyby tvé vybavení Victoria náhodou našla, jistě ti ho přinese, ale nechci, aby se tím zbytečně zdržovala."
Když se zmíní o Simplicovi, musím se zasmát."Kdo to asi byl?"
 
  Victoria   Postava není přítomna 11.1.2018, 11:22:59

Z temnoty mě začne probouzet vzdálený hluk boje. A bolesti. S kašlem a jistým děsem, co se děje, se prudce posadím a  rozhlížím kolem. Pak se podívám na sebe. Jsem více-méně v pořádku. Na Zarově ošetřovně. Zar tu není a silně pochybuji, že je tohle jeho práce. Slzy jsem také nestačila vypít…Ať se stalo cokoliv, díky!

Seberu se a vyběhnu ven. Zmizím do prvního stínu a snažím se pokračovat v tom, co jsem začala. Jen ne ovšem s takovou lehkostí a rychlostí. A víc si hlídám záda.

Netuším, kolik času uplyne, ale nepřátel najednou ubylo. Chvilku na to nás Alzan bez slůvka opustí a za ním se vydá i armáda nemrtvých. Vylezu opatrně ze stínu a rozhlížím se kolem. Kromě nás není na hradě pomalu živé duše. Žira ještě pronesla slova k mrtvému a pak se odevzdala do péče toho modrého pedanta. Doktor? Úředník! Trochu se ušklíbnu. Žira pak prosí, aby se někdo podíval do hradu a podíval se po hrobu nějaké Magnuse. “Jistě. Jestli to chápu, tak je fuk, co přinesu…?“ Vzápětí zmizím ve stínech a objevím se někde na hradě….
 
  Coeria Iminae   Postava není přítomna 11.1.2018, 10:55:29
Ráda bych pomohla Ragnarovi nějak na nohy nebo šla na pomoc Žiře, ale jsem obklopena nepřáteli a tak se dál oháním kladivem. Jeden zmetek mě pohladil po tváři svými drápy. Za chvilku už se jeho hlava kutálí pryč. Ghoul, ještě před svou smrtí máchnul kladivem po mě a rána mě poslala na kolena. " Dělej, zvedni se nebo se na tebe sesypou!" Podívám se co se děje, že se na mě nevrhli a vidím, že nějaké čepele je drží z dosahu. Trochu namáhavě se zvednu. A najednou je po boji. Rozhlížím se kolem, vypadá to tady dost hrozně.

" Klobouk dolů skupina to je opravdu úderná a to ještě nejsou ani všichni. Attylloe měl pravdu. Žira je velká bojovnice, silná žena a výborná vůdkyně. Je vidět, že má i respekt ostatních. Zajímalo by mě, jestli by si někdo jiný troufnul vzít takhle hrad útokem. Nejspíš ne."

Ušklíbnu se. Nejspíš nevypadám o moc líp než ostatní. Ještě cítím působení léčivého kouzla. Vděčně se otočím na Ragnara. " Děkuju." Pak uslyším Žiřina slova, roztáhnu křídla a vyletím na hradby. Seberu meč a štít, kouknu jestli se tady ještě něco neválí a slétnu zpátky. Vedle velitelky položím její věci a stáhnu se kousek stranou.

Do misky si naleju vodu, omyju si obličej a ruce a pak se začnu věnovat svým zraněním. Nejhorší je asi rána na stehně, je to dost hluboké. " Zkusím, případně požádám doktora." Chvíli se soustředím na ránu, ale pak zavrtím hlavou. To musí doktor. Jsem ráda, že mě bolest netíží jako ostatní. Na obličeji mám několik škrábanců od drápů, které potřebují nejspíš dezinfekci, aby se nezanítily.

Při tom všem poslouchám Celeborna. Došel ke stejnému závěru jako já. Nikdo jiný, opravdu, klobouk dolů. K doktorovi se zatím nehrnu, rány jsou omyté, díky kouzelnému léčení se trošku zatáhly, takže nekrvácí. Teď je doktor stejně zaneprázdněn a já něco vydržím. Přišli jsme o jednoho lukaře a taky tady nevidím nekromanta. Snad to přežil a jen je někde, kde ho nevidím.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 10.1.2018, 23:18:47
Zar´farro se vrhne do boje a na poslední chvíli odrazí obrovský meč toho monstra, obrovského fexta. Meč se prudce odrazí a tím tu příšeru na vteřinku rozhodí. Poté se již v bezpečí věnuje raněné Žiře.

Coeria si pracně probojovává cestu k obrovi, ale zatím se jí moc nedaří.
Kosí jednoho nemrtvého za druhým, ale ti neubývají. Kostlivci letí hlava do háje, ghoul má zlámané nohy, přesto má dost problémů. Další ránu schytá drápy upíra do obličeje, další velkým ghoulovým kladivem do břicha.

Victoria, ač se dostala do bezpečí, ztratila vědomí dřív, než stihla svůj drink vypít. Naštěstí Ragnar, který je dost raněn, zvládne seslat hromadné léčivé kouzlo, tím se všem z části zahojí jejich zranění. Zrovna Victoria je prakticky zdravá, takže není potřeba, aby jí Alzanův přízrak dával pít nějaký lektvar.

Ragnar také zvládne vyčarovat magické čepele, které jemu a Coerii drží nepřátele od těla. Pár nemrtvých se navrátilo zpět odkud přišli, když se o to pokusili. Nakonec další část nemrtvých shoří. Přesto jich je stále celkem dost, rozhodně o dost víc, než Vás.

S dalšími nemrtvými si poradí Solomonův luk. Když ale Solomon zpozoruje obra, luk schová a tasí meč. "Že já se s tím nenaučil pořádně bojovat." Pronese nahlas, když běží směrem k obrovi. Vidíte, že meč drží celkem nejistě. Avelan se rozbíhá po jeho boku a Morkai hned za nimi.
Ale někdo je všechny předběhl.

Najednou se objevuje Alexander ve skoku, jak jeden z jeho mečů zrovna usekává obrovu ruku s mečem. Ruka dopadne na zem, obří meč cinkne o kamenou podlahu nádvoří. Alkexander doskočí, protočí se mezi nohama obra, rozsekne mu obě dvě achylovky a ten se zklátí na zem.

Poté již není problém, vrazit mu obě katany do krku a oddělit hlavu od těla.

Už už se chystáte na ostatní nemrtvé, ale to z hradu vyběhne Alzan,
narostou mu jeho dvě velká křídla a odlétá pryč. Většina nemrtvých se vydává za ním. Ti, co zbyli, padli velmi rychle po Vašimi meči, sekerami,
kladivy a bůhví, čím jiným.


Kolem sebe vidíte nádvoří plné mrtvol. Alzanův nový upír vám sdělí, že hrad je již prázdný. Alzan nikde, nemrtví, co šli za ním také.

Po Ragnarově kouzlu jste se všichni uzdravili dostatečně na to, abyste mohli fungovat.Samozřejmě jste stále raněni, ale ne tolik, abyste zůstali v bezvědomí. Icarium se samozřejmě nezvedl, je nenávratně pryč.

Žira si pracně klekne na kolena, poté si stoupne. Oběma rukama uchopí svojí přilbu za rohy a stáhne si jí. Vypadá strašně. Sotva jde, pod zbrojí jí stále vytéká krev. Pomalu dojde k Icariovi, klekne k němu a chvilku něco tiše mumlá. Pokud jí někdo posloucháte, jedná se o elfský jazyk, pokud tomu rozumíte, jedná se o elfí modlitbu za mrtvé. "Musíme mu udělat alespoň hranici. Moc nám pomohl, teď už je na lepším místě. Není možné, přivést ho zpět.

Nikdo by to nedokázal, jedině Alzan. A ten by nepřivedl Icaria, jen by oživil jeho tělo."


Poté zamíří směrem k hradbám, ale v půlce cesty si to rozmyslí a vrátí se k Zar´farrovi. "Jsem tvoje, doktore. Už neudělám ani krok. Můžete mi prosím někdo, kdo není raněn dojít pro štít a meč? Mělo by to být někde na hradbách." Velitelka si sedne, či lehne, prostě udělá, co doktor přikáže. Ale mluví u toho, potichu, pomalu, namáhavě, ale mluví. "Projděte prosím někdo hrad, najděte hrobku a v ní hrob muže se jménem Magnus Thorvaldsen. Byl to osobní strážce jednoho z bývalých pánů tohoto hradu. A byl jeden z majitelů meče. Takže vemte nějakou část jeho těla. A pro jistotu se mu pak omluvte, nerada bych nasrala nějakou mrtvolu."

Solomon se mezitím přivítá s Celebornem. Podají si ruce, prohodí pár slov. Jakmile se trošku rozkoukáte, uděláte nějaké to základní ošetření, najdete pozůstatek majitele meče a vše, co je třeba, přijde k Vám. "Ctěl bych Vám moc poděkovat. Jsem Vaším ohromným dlužníkem. Ani Aribeth by si netroufla ve čtrnácti lidech dobýt tak obrovský hrad plný nemrtvých. A kdyby si to troufla, pochybuji, že by to zvládla.

Vůbec jsem nečekal, že se odsud dostanu živý. Nenapadlo mě, že by někdo byl tak bláhový a zaútočil. Ale vy jo, a dokonce jste to zvládli. Je mi líto, že jeden z Vás musel padnout, ale viděl jsem jeho duši odejít za měsíčním světlem. Tento okamžik elfové oslavují, netruchlí pro něj. To mi Žira jistě dosvědčí.

Každopádně bych se Vám rád nějak odvděčil. Teď u sebe nemám vůbec nic. Potřeboval bych někde na hradě najít své vybavení, ale na to asi není dostatek času. Pravdou je, že Simplicus sem nepůjde, je příliš slabý. Prý ho nějakej naprostej lůzr totálně odrovnal. To jsem alespoň zaslechl, co jsem tam v těch kobkách čekal na smrt.

Navíc mu asi ten samej klikař ukradl kostěje. A přitom prý nějaký mladý kluk, který nekromancii pořádně ani nerozumí. Ale nevím, jestli to nejsou drby, kterými se ostatní nekromanti baví, když je Simplicus neslyší. Každopádně, pokud je to pravda, nechtěl bych být v jeho kůži. Simplicus na něj musí být děsně nasranej a určitě po něm půjde, jakmile se dá do kupy."
 
  Mar-Dol   Postava není přítomna 10.1.2018, 22:24:51
S hrůzou sleduju, co se děje. Na chvíli se karta obrací. Ragnar je raněn, Vicoria taky. Icarium mrtev. Žira polomrtvá. A já v boji neschopný. Jedinné co zvládnu, použít sílu prstenů a seslat pár blesků. A pokračovat v házení výbušnin (pokud jsou) na nemrtvé, které tu zůstali po Alzanově odchodu. Házet na ty velký potvory by bylo riskantní, aby výbuch nezasáhl naše.
 
  Alzan   Postava není přítomna 10.1.2018, 22:16:03
Zjistil jsem potřebné informace a připojil se k Morkaiovi a upírovi. Společně proběhneme pár chodbami až se ocitneme před pracovnou, kde se nachází čtvrtý nekromant.

Na upírův dotaz jen kývnu a vtrhneme dovnitř. Boj je krátký a rychlý. Hned v rohu místnosti je skleněný sloup a v něm zapuštěný drahokam. Do toho dostávám info z nádvoří, co se tam děje. Pro jistotu z několika zdrojů najednou. "Morkaii, asi to bude nějak magicky chráněné, zvládneš to rozbít..." Ani nedokončím větu, že to výrazně pomůže v boji a už je pryč. Já vím moc dobře, co se nahoře děje.

Dám pokyn upírovi, aby to zkusil on, a když to zvládne rozbít, oddychnu si, že nemusím plýtvat síly. Vezmu kámen a s upírem spěchám ven.

Mezi tím udávám příkazy ostatním nemrtvým:

Jakmile Zar odbíhá od polomrtvé Victorie, přízrak k ní doletí, probere věci, vezme jeden flakónek a část jí ho nalije do pusy a přinutí spolknout. Poté se vrací na hrad.

Kostěj ve víru boje někam zmizel. Po chvíli vyleze z poza rohu a bojuje s druhým obdobným fextem. Asi právě proto nezasáhl dřív.

Mezi tím, krátce po Morkaiovi, vylezu z hradu i já s upírem. Rychle zhodnotím situaci, tentokrát vlastníma očima. Na fexta se řítí Morkai, vyléčený Ragnar spolu s Coerií, i Alex se objevil. Žira leží polomrtvá a Zar u ní. Solomon střílí. Mar se drží stranou. To zvládnou.

Upír odežene nejbližší nemrtvé, já roztáhnu křídla a letím pryč. Většina nemrtvých z nádvoří se vydá za mnou. Ti pomalejší se za chvíli buď rozpadnou, nebo zmateně rozutečou. Ti rychlejší mizí spolu se mnou.

Upír se vrhne do boje a pomůže tam, kde je ho více potřeba. Kostějovi, ostatním nebo bude likvidovat pozůstalé nemrtvé a držet je dál od vás. Přízrak sdělí Zarovi, ať Žiře nezkouší sundat přilbu, stejně by to asi nezvládl. Poté se vrhne na zbylé nemrtvé. Buď pomocí výbušnin, jestli zbyly, nebo prostě fyzicky s pomocí odhmotňování.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.