abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Kámen draka ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Dragon   Postava není přítomna 26.1.2014, 8:46:44
I templář se tedy po zákroku Leshyy sesune k zemi. Elkore jen stojí a kouká... a najednou zmizí. Prostě - puf - a je pryč.

Mladík, který se hned ze začátku přidal na vaši stanu, se ukázal jako prakticky smýšlející, protože ve chvíli, kdy se templář sesunul k zemi, vytáhl provaz. Těžko říct, koho chtěl svázat jako prvního, teď ale stojí s pusou dokořán a vidíte, že v pravém oku má tik.
"Kam... kam zmizel?" vyjekne.
Už je té magie na něj přeci jen asi trochu moc.
 
  Leshya   Postava není přítomna 26.1.2014, 8:41:53
Konečně jsem na nohou. Sice ještě trochu otřesená a s novou ránou na paži, ale stojím. Můj otřes není způsobený jen bojem, pořád tak nějak nedůvěřivě a udiveně hledím na templáře, který se sotva hýbe. Jistě, ať už nám pomáhá cokoliv nebo kdokoliv, měla bych být ráda - a taky svým způsobem určitě jsem. Jediná vada na kráse je ta, že prostě netuším, co se děje.

Když vidím, jak se tváří Emoa, rychle udělám těch několik málo kroků k templáři a pořádnou ránou holí do hlavy ho pošlu do bezvědomí.
"Tak a teď se můžeme bavit, co dál." odpovídám muži s páskou přes oči a nemůžu jinak, než se tak trochu škodolibě ušklíbnout. Vážně budu ráda, pokud budu moct být při tom, až se templář probere, s rozbitým nosem a pořádnou bolestí hlavy.
 
  Emoa Aba   Postava není přítomna 25.1.2014, 9:30:13
Konečně se dám zase do pohybu. Vyrazím k templáři – odhodlaná a připravená k činům. Rozhodná. Pevná.
No - kdybych tak ještě věděla, co chci vlastně udělat. Jedno je jisté, takhle to nechat nemůžu. Leshya už zase krvácí a templář může kouzlit. Jenže co teď?

Čím blíž jsem, tím vyděšeněji se cítím. Nedokážu se muži dostat do zad. A času ubývá. S každým krokem je ho méně a méně.

Najednou je to tu. Stojí přede mnou. Využiji setrvačnosti a ruce držící hlavici meče vyrazí kupředu. Míří na templářův nos. Není to geniální – je to zoufalé. Možná když mu rozbiju obličej, kopnu ho do břicha…tak se předkloní a já ho budu moct omráčit. Možná.
 
  Nysving Benkej   Postava není přítomna 21.1.2014, 21:18:19
Tak nějak nejistě nakláním hlavu ze strany na stranu...."To je.....zajmavé.....Může pokračovat v tom, že ho omráčíme, svlíknem a někam zašijeme?" Klepnu holí do ze mě....Zvedne se jemná a v celku příjemná vlna magie a projde skrze všechny přítomné....Nemá to žádné účinky...to jen moje hůl oznamuje všem okolo, že mi patří....

Natočím hlavu směrem k Leyshe.....nakonec jestli někoho tak co dál by mělo být její rozhodnutí.....Ale i tak se hned potom otočím na zbylé přítomné....Možná vypadám uvolněně ale to neznamená, že nejsem ve střehu...

Nemyslím si, že by bylo moudré templáře zabít....to by mohlo mít pro strážkyni daleko horší následky....Koneckonců v něčem si jsou všechny náboženství podobná.....
 
  Dragon   Postava není přítomna 18.1.2014, 12:57:16
Oblak dýmu, který je Krysovým dílem, tak trochu zamotal úmysly všech. Jemu ale očividně pomohl - dostat se tam, kam potřeboval, k templářově boku. To ale vidíte až ve chvíli, kdy se dým rozplyne - a to už jste u templáře celkem blízko i vy ostatní. Tedy až na Leshyu, která se teprve právě ztěžka zvedla ze země.

Templář to ale vůbec nemá lehké. Nejen, že je nyní obklopen nepřáteli, ale pohyby mu činí opravdu velké problémy. Snaží se opět pozvednou meč, který před tím spustil k zemi, otočit se na vás, zaútočit. Jenže jako by se pohyboval v hustém medu, jako by jeho paži táhlo něco zpět k zemi, jako by mu něco nedovolilo vykročit.
Tvář má skřivenou úsilím a také, nic byste za to nedali, strachem. Ne, nemá ponětí, co se to děje.
Ostatně, jak se zdá, vy také ne... ale ať je to, co je to, pomáhá vám to.
 
  Emoa Aba   Postava není přítomna 18.1.2014, 11:41:39
Strnu a vytřeštím oči. Brada mi spadne. Nejsem bojovník - tohle chování by mě mohlo stát život, ale já si nedokážu pomoct. Je to příliš neuvěřitelné. Netušila jsem, že je něco takového možné.

Nadechnu se a vyrazím. Jedno je jisté – žádné nebezpečí nám nehrozí. Nám ne. Zato templář vypadá …docela překvapeně. Při nejmenším. Musím se usmát. Vlastně nevím, co chci udělat. Nejspíš ho chytit pod krkem – přiložit k němu meč a prostě ho držet. Vyhrožovat. Nebo možná omráčit…

Dřív než stihnu svoje kroky domyslet – rozprostře se kolem neprůhledný dým. S trhnutím zastavím. Najednou nevím, kde je kdo a nechci riskovat, že někoho zraním.

Mám chuť nadávat. Sprostě. Hodně sprostě. Stojím a ani se nehnu. Naslouchám a snažím se zorientovat.
 
  Nysving Benkej   Postava není přítomna 17.1.2014, 15:57:42
Chvíli stojím jako opařený...můj úsměv zmizel ve chvíli kdy jsem ucítil onen divný závan téhle....magie...Stojím na místě a nejistě naslouchám okolí....těžko říct jak by vám to mohlo připadat, kdybych nebyl slepý tak by se možná dalo říct, že něco hledám...

"Žádný démon......že by duše? Ta by ale neměla mít takovou moc....První se soustředím na Leyshu ale podle toho jak se dívá to její dílo není....Emoa....Krysa.....jsou mými dalšími cíli...Hledám v nich stopy magie...

Když Krysa vytvoří kouřovou clonu tak nespokojeně syknu....Drcnu do Šťístka a pomalu se vydám k místu kde se teď šíří neprůhledný kouř...Bohužel díky tomu teď necítím templáře tak dobře jako před tím...nebo spíš jeho magii a jdu pouze podle sluchu..."Co to zatraceně bylo...."hlava mi během těch pár kroků probírá ve svém archívu knihy, které jsem přečetl a snaží si vzpomenout na cokoliv co by to co se tu stalo mohlo připomínat..

Hůl mám připravenou....pokud zaslechnu nebo vycítím templáře tak je jasné co se bude dít...
 
  Elkore   Postava není přítomna 16.1.2014, 20:52:45
Únava je na mě znát, rychleji dýchám, jsem mírně nahrbený, připravený na úhybný manévr. Vydechnu, když si mě templář znovu vybere jako cíl útoku... Nestihnu ani nic udělat a templáře trefil glyf zvláštního tvaru, na první pohled to s ním nic neudělalo...
Mezitím se okolo prožene vlna magie, tentokrát necítím žádnou změnu, oddechnu si, tohle naštěstí nebylo mířeno na mě... Templářova tvář se zkroutí do nelidské grimasy...

Po chvíli se vlna energie vrací, ale je jiná, jako by mě hladila po tváři, cítím se v bezpečí, ne tak jako když přede mnou stojí chlap s mečem a chystá se mě přepůlit...
" Ten pocit...nelíbí se mi to...je to až moc krásné" Potřebuji záložní plán.

Sáhnu do brašny, vytáhnu dvě poměrně malé kuličky, sevřu je ve dlani a čekám na vhodnou příležitost... Jenže ta nepřichází, záře se zvětšuje, musím to udělat rychle... Hodím je pod sebe, chci tím vytvořit kouřovou clonu, která mi pomůže skrýt mé úmysly... Měla by být neprůhledná... Následně vyběhnu bokem a přemístím se z boku k templářovi, ale udržuji si bezpečnou vzdálenost..
 
  Dragon   Postava není přítomna 13.1.2014, 22:38:33
Ano, zbyl už poslední protivník, templář. A vypadá to, že se nemíní dát lacino. Jen se zle ušklíbne, když jeho magický zásah splní svůj účel a udělá mezi vámi menší paseku. Znovu chopí meč oběma rukama a pozvedá ho. Podle toho, jak je natočený, má se stát cílem jeho útoku opět Krysa.

V tom okamžiku na něm ulpí glyf, který vyslal váš slepý pomocník. Templáře to sice v útoku nezastaví, ale Leshye potěšeně zasvítí oči. je zřejmé, že ten glyf a jeho účinky zná. Nesnaží se hned zvedat na nohy, jen znovu použije svou hůl. Znovu se kolem vás přežene vlna magie. S vámi nic neudělá, ale vidíte, jak templář sebou škubl a jeho tvář se skřivila bolestí, i když nevidíte žádné zranění. Ani to ho ovšem od útoku neodradí, jen si nakročí tak, aby alespoň částečně viděl i na Emou, která se k němu zezadu blíží.

A pak se něco stane. Cítíte to všichni. Jen nejste schopní říct, co to vlastně je. Rozhodně je to něco jiného, než vlny magie, které teď kolem vás lítaly dost často. Dotkne se vás... něco.
Něco mocného, tajemného, něco svým způsobem děsivého. Přes to se necítíte ohrožení. Tak nějak víte, že vám nic nehrozí...

Templáře na okamžik obklopí jasně modrá záře - a on strne v pohybu.
Podle vykuleného pohledu Leshyi, pokud na ni pohlédnete, je jasné, že ona v tom prsty nemá.

Klučina si nechá od slepce pomoct na nohy a nevesele se na něj ušklíbne."No jako bych za to..." strne a jen se zachvěje, když ucítí to podivno.
 
  Emoa Aba   Postava není přítomna 13.1.2014, 21:56:15
Magická vlna mě překvapí – na něco takového nejsem zvyklá. Nikdy jsem nebojovala – ne doopravdy. Nikdy na mě nikdo neutočil – ne takhle. Zavrávorám a málem upadnu. Najednou se cítím slabá. Nepřipravená. Moje odhodlání je pryč. Tenhle den je neskutečně dlouhý. Únavný.

Vyčerpaně vydechnu, ale meč neskloním. Pohled na Strážkyni mě probere.

Musím se přemlouvat. Musím si připomenout, že se chci muži dostat do zad. Že chci zaútočit. Rychle. Ne tvrdě – ne ničivě, ale odhodlaně a dravě. Rozhodně. Zabít bych nedokázala, ale možná bych mohla templáře omráčit.
 
  Nysving Benkej   Postava není přítomna 13.1.2014, 19:09:56
Žoldák nestačí ani pořádně zareagovat a už hezky spinká a s tím, kterého sundala podle ladnosti běhu....Emoa....zbývá jen templář.

Když ucítím další závan magie postavím před sebe hůl....nicméně je vidět, že jsem obranu trochu podcenil.....hůl sice něco odrazí ale templář není žádná srágora, což by mě asi nemělo moc překvapit...Zakolísám a pravá noha se mi trochu podlomí, nicméně balanc udržím....Nicméně oproti magii skutečného démona je to pořád poměrně slabý odvar...Známý teplý pocit, který se mi začne rozlévat po pravém stehně kupodivu příjde dřív než samotná bolest..

Rány se nedotknu...ani nezačnu s ošetřováním...začnu pomalu kráčet k Štístkovy...Jakmile začnu cestou ve vzduchu kreslit glyf, je vidět jak se záchvěvem magie vzdouvá můj plášť.... Glyf neutralizace postupně nabude svůj tvar a já ho pohybem pravé ruky pošlu směrem k templářovy....

Když se dostanu ke Šťístkovy podám konec hole"Tímhle povalováním si nic nevyděláš..." Ušklíbnu se a vytáhnu ho na nohy...
 
  Elkore   Postava není přítomna 12.1.2014, 17:59:10
" Kašlu na jeho život..." Pomyslím si hned po tom co jílec mé díky zasáhne jeho rameno... " Nikomu na něm nesejde."
Přemýšlel jsem, jak pokračovat v útoku, chtěl jsem to ukončit rychle, bez zbytečného prodlužování...
Zrovna když jsem chtěl udělat další pohyb, zabránila mi v tom vlna energie, musel jsem ustoupit pár kroků, div mě to neporazilo...
Rychle se rozhlédnu kolem, odkud to vlastně šlo...Nejspíš od Leshye.
Jakmile se znovu zorientuji...stojím pár kroků od templáře...ale moje dýka mi ztěžkla v ruce, cítil jsem se unavený a to jsem udělal jenom jednu otočku a úder.." Něco není v pořádku..." Pozornost se snažím věnovat templáři. Nechtěl bych skončit na dvě půlky, jeho meč k tomuto činu byl více než vhodný.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.