abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Gunter   Postava není přítomna 14.3.2015, 21:28:17
Už mě začíná štvát.
Upřímně řečeno ji nepoznávám. Takhle se přede mnou obvykle neprojevuje.
"Přestaň ho trápit!" Okřiknu ji ostře a na natřásající dívky se zamračím.
"Nechte ho na pokoji. Jste jak vosy! Akorát ho vyděsíte!" Sice i mně trochu cuká koutek při pohledu na dokonale rozrušeného Melwina, ale na druhou stranu mi ho je líto.
Navíc...
Jeho vzrušení naplňuje celou místnost a je jasné, že na to oba vlci budou reagovat.

S obavami kouknu na Nyskel a jemně se dotknu její ruky. I ona je rozrušená. Ale zní je cítit především hněv a...znechucení?
Nedivím se.
Tohle není společnost pro ni. Uvědomuji si to stále zřetelněji.

Zmínka o Beth mnou otřese a rázem se zachmuřím ještě víc.
Můj pohled tvrdne a je stále chladnější a atmosféra v sále rázem klesne o několik stupňů.
Ano, tohle umím. Hagenova škola je v tomhle k nezaplacení. Navíc se ve mně už delší dobu pomalu ale jistě budí alfa nebo přinejmenším geny k vůdcovství, které jsem zdědil v přímé linii.

"Abychom se vrátili k tomu, co je důležité a ne, že by Melwinovi milostné úspěchy nebyly, ale....
Cora je pořád nezvěstná, Min a i když jsem vypátral, kam šla a kdo ji odvezl, nemám úplnou jistotu kam...
Mám jistý tip, ale....."
Dotknu se očima Nys a starostlivě nakrčím čelo.
"Opravdu do toho domu půjdeš se mnou?"

Přisunu ji talířek s opečeným libovým masem, který Thea postavila přede mě a nejraději bych ji krmil rukama.
Najednou mě zasáhne vlna osamění. Paradox, když vezeme v potaz, že jsme oba v místnosti plné mladých žen.
Vzpomenu si na naše společné večeře ve srubu a je mi teskno.
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.3.2015, 21:04:22
Pohledem jsem zrovna u Tiny, když mi Minnie navrhne řešení na moji nerozhodnost.

Prudce vtáhnu vzduch do plic a s nim bohužel i kousek vařený mrkve z polívky. Zakuckám se a zrudnu jak rak. Nutno říct, že je to tak trochu i tím nedostatkem vzduchu.

Vim, že si ze mě dělá prdel, ale nejhorší je, že je mi to úplně šumák. Holky se na mě sesypou jak vosy na kus masa a můj mozek je komplet vodkrvenej. Ve tříslech mi tepe a mám pocit, že bouchnu! Celej, nejen kalhoty!

Teplý stehno se přitiskne k tomu mýmu a já nadskočim, jako bych se popálil. Ten výboj, kterej mi projede gatěma, až fyzicky bolí. "Shořim! Na prach!" zaúpím v duchu. Vykulím oči na Lisbeth a polknu.

Vim, že bych měl něco říct, ale nemám na to dost vzduchu. Prostě jen kulím voči a modlim se, abych neměl na kalhotech flek dřív, než vodnesou polívku.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.3.2015, 20:55:57
Vlčice zachytí rozechvělé emoce. Blaho a slast. Nervózně střelím pohledem po Melwinovi a mám jasno okamžitě. Je mimo. V tuhle chvíli nepoužívá hlavu, ale myslí úplně něčím jiným. Polknu, protože tohle býval spolehlivý spouštěč. Na závan podobných emocí Vlčice vyskakovala jak sklapovací nůž. A o pár okamžiků později vyhasnul jeden život. Zachvěju se.

"Tohle je noční můra! Mučírna!!!" těžce oddychuju v duchu.

A Minnie vytáhne další mučící nástroj, který se s chutí zakousne do mé rozervané duše.

Vztek ve mně roste. "Ona se pase na jeho rozpacích?! Tohle že je ta hodná, laskavá Minnie?! Tohle je ta dobrá duše?! Co jsi to Guntere plácal?! Kam jsi dal oči?!"

Promluví na mě a tentokrát už se musím kousnout do rtu. Na okamžik si dovolím zvednout pohled a setkám se s tím jejím. Dokážu se přetvařovat. Umím to dobře. Ale oči úplně zkrotit nedokážu. Na krátký okamžik v nich blýskne otevřené nepřátelství. Vztek a zlost. Rozhořčené zklamání! Je to ale jen mžik a raději se znovu zadívám do svého talíře a sáhnu po lžíci.

"Je vidět, že máš svou práci ráda." procedím chladně, aniž bych se na ni podívala, a vezmu si první sousto. Vůbec netuším, jak to chutná, ale je to lepší než trhat ubrousky pod stolem.

"Nedám to! Nepřežiju to! A to je terpve polévka! Aúúúúúúúúúúú! Proč, Gutnere! Bylo to vážně nutné?!?!" spílám v duchu tomu jedinému důvodu, proč jsem se ještě nezvedla a neodešla středem.
 
  Vlk   Postava není přítomna 14.3.2015, 20:42:53


Minnie těká očima z Melwina na Guntera a sleduje jejich reakce. Chlapec ji očividně potěší. Vesele se na něj usměje a nabodne štíhlou rukou na vidličku hrozno vína.
"Klidně si můžeš pozvat dvě najednou, kdyby ses nemohl rozhodnout." Podotkne společensky.
"Obzvláště Tina s Lisbeth jsou zajímavá kombinace. Třeba by se ti to líbilo. A pokud by ti to bylo málo, tak přiber i Anne."

Obrátí se k rozpálené Nyskel a omluvně se usměje.
"Možná bychom před tebou neměli tyhle řeči vést, že? Někdy zapomínám na slušné vychování a příliš sklouzávám do povinností svého zaměstnání. A když vidím tak roztomilého mladého muže, jako je Melwin, nemůžu odolat, abych mu nedopřála trochu zábavy. Navíc, když má očividný zájem, že ano?"

Dívky doprovodí Minnina slova smíchem a se zápalem si Melwina prohlížejí.
"Asi bys nás ani nutit nemusela..." Ozve se růžová Lisbeth a nenápadně přitiskne nohu k chlapcově.
"Odkud jste k nám vlastně přišel?" Protáhne smyslně a Elke jí přizvukuje.
"Kdybyste mě poctil svojí přízní, dovolím vám, abyste mi rozpustil vlasy."

Minnie nechá dívky švitořit s Melwinem a otočí se ke Gunterovi. Její tvář zvážní a z očí zmizí koketerie.
"Beth leží, Terry. Ardet ji zmlátil. Zatím nedokázala vstát. Thea ji dává studené obklady, aby splaskly otoky. Jinak by tu samozřejmě seděla s námi...."
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.3.2015, 20:28:51
"Polívka! Haloooo! Políííívkáááá!!!" snažím se přimět svý tělo k jiný reakci, než kterou se právě zabejvá. Valnej výsledek to ale nemá.

Ještě chvilku mi to zabere, ale nakonec po paměti chytnu žlici a začnu to do sebe tlačit. Kdyby mi teď někdo nasypal do tý polívky piliny, vůbec bych si toho nevšimnul.

Co žlice, to jedna tvář. Těkám vod jedný ke druhý a připadám si jak ve snách.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.3.2015, 20:26:10
"Dívá se na mě! Vím, že se dívá! Slyšel ten roztrhnutý ubrousek nebo cítí nepříčetnou Vlčici?!" Obě varianty mi přijdou naprosto příšerné!

Měla bych se chopit lžíce a začít jíst, jenže jakmile vyndám ruce zpod stolu, budou se mi chvět. Vím to. Cítím to. Udržet Vlčici na uzdě mě stojí hodně sil a tohle je jen nepatrný projev lítého souboje, který probíhá uvnitř.

"Dýchej! Dýchej!" hučím sama na sebe a snažím se soustředit.

Gunterova odpověď je jako vědro vody chrstnuté na stodolu v plném plameni. Ale i to vědro stačí, abych se trochu vzpamatovala. Znovu se nadechnu a pálení na zádech trochu poleví.

"Jo, konverzuj! Mluvení pomůže! Mluvení je dobré..." oddychuju skrytě a doufám, že Gunter odvede hovor někam do bezpečí.

"Beth? Kdo je, u krvavé Skalar, Beth?!" Ne, je to jedno. Úplně jedno! Naprosto nedůležité a nepodstatné........
 
  Gunter   Postava není přítomna 14.3.2015, 20:16:38
Pustím se do polévky a defilující dívky dvakrát nevnímám. Aspoň do té doby, než začne Minnie mluvit a představovat je. Zdvihnu hlavu a povědomě hledám tváře těch, které mám rád a považuji je za milé.
Usměji se na Anne a Tinu a trochu podezřívavě si prohlížím tu novou. Moc se mi nepozdává. Při pohledu na Elke, zdvihnu obočí.
Bohové, ta se nikdy nezmění. Vždycky bude děsti svými účesy.

Každopádně je pozdravím všechny naráz a opět se věnuji polévce. Mám hlad a do bližších hovorů se nehodlám pouštět. Aspoň zatím, později stejně budu muset s Min probrat Coru a na co jsme přišli.
Jenže Minnie něco kuje a já si tak úplně nejsem jistý co.
Kluk vedle mě je čím dál rozpačitější a Nyskel čím dál tím zuřivější.
Proč to tak protahuje?

Zamračím se a znovu přeletím pohledem dívky.
Chce mladého ehm....seznámit se životem nebo se baví jeho rozpaky.....

Ten dotaz s ním pěkně zamává, ale vybruslí z toho se ctí. Uznale kývnu. Jenže to už se Min ptá i mě a můj citlivý sluch zaslechne zvuk trhané látky.
Nyskel? Roztrhla něco? Ubrus třeba? Tázavě se na ni podívám a moje oči zněžní. Trvá to dost dlouhou chvíli. Teprve pak si uvědomím, že se mě Minnie na něco ptala a že to bylo hodně provokativní.

"Nikdy jsem o tom nedumal, Min. A rozhodně se nepovažuji za znalce ženské krásy. Navíc o mě stály zhruba jako o děravý hrnec v kuchyni. Moc dobře víš, že jsem obvykle nebyl zrovna přívětivý společník, byl-li jsem v Masce....
Každopádně, teď mě napadlo, kde je Beth? Čekal bych, že ji ke stolu určitě přizveš. Zvláště, když tu není Cora."
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.3.2015, 20:07:39
Dívky... Minniiny dívky. Vplouvají do místnosti jedna po druhé, jako chody na stříbném podnose. Tady by si i mlsný jazyk vybral! Je tam od každého trochu. Laskavost i arogance, rafinovaná zralost i bezstarostná lehkost.

Cítím, že rudnu. Moc se snažím to potlačit, ale tohle pod kontrolou mít nedokážu. Aspoň natáhnu ruku pro sklenku vody a snažím se s nimi pohledem setkat jen na nejnutnější okamžik. Jsem zdvořilá, to ano, ale stojí mě to zatraceně hodně úsilí!

V jeden okamžik střlím pohledem po Minnie. "Tohle mi snad dělá schválně?!" zabublám uvnitř, ale rychle to v sobě zadusám. Cítím totiž svědění na zádech a to je to poslední, co bych teď potřebovala.

Jsou tu všechny. Ennit budiž chvála! Víc židlí už tu není. I když mně bohatě stačí i tahle smečka!

Maska na mé tváři je neutrálně příjemná. A vážně se snažím ji držet. Prozradit by mě mohla snad jen zaťatá pěst, která drtí látkový ubrousek. Ale tu jsem pro jistotu schovala pod stůl.

Má to být ale ještě horší. Otázka, kterou Minnie vznese na Melwina, mě vyděsí. "Co se tady dneska podává?!?! Večeře nebo děvky?!" vyjedu v duchu a projeví se to zlostným zábleskem v očích. I ten rychle zchladím a pohled zabořím do ubrusu, kde je strašně zajímavá výšivka. Neskutečně zajímavá!

Než stihne kluk odpovědět, a že mu teď jeho kůži vážně nezávidím, položí otázkovi i Gunterovi. Zatnu čelist a zadržím dech. Oči těkají po příborech a záda mě pálí jako čert. "Tohle mi dělá schválně! Je to schválně!!!" bouřím uvnitř. Vím, že se na ni nesmím podívat. Kdybych to udělala, Vlčici bych na uzdě neudržela.

I druhá ruka zajede pod stůl a uchvátí opačnou stranu ubrousku. Drtí ho a škrtí, že nemá šanci na přežití. A taky se ozve tichounký a velice tlumený zvuk trhané látky. Ztuhnu. "Neslyšeli to! Že to neslyšeli!" modlím se v duchu.

Vlčice už je těsně pod povrchem. Vrčí, ňafá a vzpírá se mé vůli. "Jo tak velký zájem?!“ Vlčice uvnitř temně zavrčí. Hodně temně.

Zatínám každý sval v těle a modlím se. „Jestli vybuchnu do vlčího, může si za to sám! Tohle jsem nemohla čekat! Nemohla!!!!" kvílím v duchu a čekám na jeho odpověď jak na rozsudek. Bude to buď a nebo. Ale já za to nemůžu!!!
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.3.2015, 20:01:38
Dívám se na tu záplavu tváří, křivek a barev a spadne mi čelist. A tentokrát na ni vážně zapomenu, takže celou tu dobu, co dívky přicházej, na ně čumim vopravdu jak tele.

Ta v růžovém mi pošle vzduchem pusu. Jen naprázdno polknu a zírám dál. "Takhle nějak to vypadá v ráji." vzdychnu v duchu, naprosto mimo.

Jedna je krásnější než druhá. A možná ne krásnější, ale zajímavější. Bezděky si vpomenu na čokoládový bonbony u slečny Amelie. Taky sem nevěděl, kterej si vybrat. A tady je to ještě horší. Přelétám pohledem z jedný na druhou a sbíhaj se mi sliny. Teda... přesnějc řečeno.... no........

A k tomu všemu se paní Minnie zeptá tak, jako by fakt šlo vo ty bonbony. Tenhle dotaz dokoná dílo zkázy a jsem zatraceně vděčnej, že sedíme u stolu. Jestli mi v kalhotách bylo těsno před tím, najednou jsou ještě vo dvě čísla menší. Aspoň přes boky.

Těžce polknu a vyplašeně se podívám na paní Minnie. "A do prdele..." Pohled na ni můj stav ještě "vylepší". I když... v týdle situaci bych to zrovna tak nevoznačil...

Křivě se ušklíbnu, protože sliny v puse mi víc nedovolej. Znovu polknu. Přeběhnu pohledem jednu po druhé a rozpačitě pokrčim rameny. "Jsou krásný všechny." vydechnu nakonec přiškrceně. Úplně vyřízenej.
 
  Vlk   Postava není přítomna 14.3.2015, 19:27:00
"Dívky vplují do místnosti stejně ladně a půvabně jako Minnie. Je vidět, že mají její školu. Každá je oblečená s nesmírným vkusem a přepychem a každá má šaty jiné barvy. Jsou jako pestrobarevná kytice. Hedvábí se chvěje kolem jejich boků a všechny jsou krásné a usměvavé.
Minnie jim pokyne štíhlou rukou a jak si sedají, představuje je.

Dívka v modrém se podle ní jmenuje Anne a je asi nejmilejší ze všech. Má vlídné oči a laskavý úsměv.Hned za ní jde děvče ve fialovém, drzé oči a smělý výraz. Ta se jmenuje Tina a když ji představují, zašklebí se vesele na Guntera.Semonia je oblečená v červené a šaty má asi nejvíce zdobené. Nyskel se od prvního pohledu nelíbí, vypadá arogantně a povýšeně a skoro ani neodpoví na pozdrav.Další z dívek, Elena, je celá v zeleném, má dlouhé černé vlasy a nesmělou tvář. Klopí neustále hlavu a sedne si tak rychle, že si přišlápne vlečku svých jedovatě zelených šatů.Růžová Lisbeth vypadá nesmírně sebejistě a když pošle oběma mužům vzdušný polibek, sedne si bez okolků vedle Melwina.Poslední z dívek, Elke, má bláznivý účes s bohatých plavých vlasů a šaty jak padlý sníh.

Její projev je lehce afektovaný a afektovaný je i způsob jakým se sesune do židle vedle Minnie.

Sotva paní domu všechny dívky představí, otočí se s úsměvem na Melwina.
"Tak, která se ti líbí nejvíc?"
Očima se dotkne i Guntera a pak se lehce ušklíbne.
"A která z děvčat se vlastně nejvíc líbí tobě? Určitě je to nesmírně zajímá, vždycky měly o tebe velký zájem." Dívky se sborově zachichotají a modrá Anne potřese káravě hlavou.
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.3.2015, 18:12:20
Sedim způsobně na židli, rovnej jako prkno, a čekám, co se bude dít. V krku sucho a tak se rozhlídnu, jak to vyřešit.

Natáhnu se pro pohárek, kterej vypadá jak z tenounkýho ledu. Skoro se bojim, aby mi to nepraskl v ruce. Vopatrně se napiju. A div nevyprsknu!!!

"Já... ne... teda... to děkuju, ale... to já bych..." koktám a cejtim, jak mám uši rudý jak rajče. "No jo, napadlo mě to! Tak sme v hampejzu! Plným hezkejch holek! Ale že mi to takhle nabídne, vokatě, před večeří... UCH..."

"Navíc... co je v domě, není pro mě... nebo tak nějak to dycky říkaval Thomas a snažil se nám to vtlouct do hlav. Jenže Max s Dorou se tím neřidili. Tak proč bych měl já. Jenže... jestli tady budu vopravdu sloužit, co by mi pak ty holky prováděly, kdyby teď museli se mnou... jako to..."

Pak mi dojde ovšem jiná věc. "Vona to neví. Pan Gunter jí to ještě neřekl. Určitě! Jinak bych neseděl tady a nenabízela by mi svý holky." trochu vyčítavě se podívám na pana Guntera. "Měl jí to říct. Hned mezi dveřma. Aby bylo jasno, kam patřim..." svěsím ramena a váhám, jestli se nezvednout a nevyklidit prostor.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.3.2015, 18:03:46
"Koho jsi vybrala..." nepatrně ztuhnu, ale navenek to určitě poznat nebude. Nebo se o to moc snažím. "Je to jako vybírat si králíky z koše na trhu." odfrknu v duchu. Vlčice uvnitř tiše zavrčí, aby projevila podporu, ale jinak o ní téměř nevím. Což je mimochodem velmi uklidňující. "Kdybych teď ještě musela bojovat s ní..." orosím se při té představě.

"Díky." kývnu s mírným úsměvem.

Ovšem nabídka, která směřuje na Melwina... Střelím po něm pohledem a moc mě zajímá, co na to kluk řekne.
 
  Vlk   Postava není přítomna 14.3.2015, 17:57:26


Minnie se ladně opře o sametové opěradlo židle a nakloní hlavu na stranu.
"To jsem ráda, Nyskel. Každopádně, kdybys cokoliv potřebovala, tak si řekni. Mně nebo Thee. Rádi ti ve všem vyhovíme. A tobě také, Mele." Otočí se zpříma na chlapce a vlídně se usměje.
"Kdybys zatoužil po společnosti některé z mých děvčat, stačí říct!"

Rychle pokyne Dorthee, aby začala nalévat polévku a zamračí se, když si neodpustí přidrzlé odpovědi na Gunterovu otázku.
"Vybrala jsem Anne, Elenu, Elke, Tinu, Lisbeth a Semonii. Ta je nová, nebudeš ji znát." Dodá a otočí se k Dorthee.

"Až naservíruješ hostům polévku, tak děvčata doveď. Nevadí vám, že budou večeřet s námi, že ne?" Otočí se najednou trochu vyplašeně na Nyskel a Mela.
"I když soudím, že tobě to vadit nebude." Zašťuří se šalamounsky na hocha.
 
  Gunter   Postava není přítomna 14.3.2015, 17:46:22
"Vše v pořádku, jako vždy." Kývnu na Min, když se usadím na své tradiční místo v čele. Vždycky to tak chtěla.
"Aspoň někdy mám pocit, že má tohle sídlo pána domu.....Aspoň jednou za čas....
Snad tak moc nechci...."
Tak to říkávala a já neviděl důvod, proč ji nevyhovět.
Dneska se mi na moje místo moc nechtělo.
Ne, ve světle toho, co říkala Nys a hlavně toho, co si myslela.
Ne, já jsem její přítel, nechci si hrát na pána domu, ani na improvizovaného.

Všimnu si, že je Min nastrojenější než obvykle, ale nekomentuji to. Možná kvůli Nyskel a Melovi, aby je ohromila....
Nebo si tak zvykla, v poslední dobu, co tu bývá Ardet Dei....
Těžko říct....

"Kdo s námi bude večeřet? Koho jsi vybrala?" Ušklíbnu se a zapitvořím se na vcházející Dortheu.
"Umírám hlady, osobo, kde se flákáš?"
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.3.2015, 17:39:12
Vejdeme do jídelny, nebo co to je, a mně se bezděčně votevře pusa. Zírám kolem sebe a dal bych teď nevim co, abych mohl bejt třeba ve stájích. Monžná i ve sklepě.

Mít na sobě ty nóbl hadry je docela fajn, ale tohle... to už je nad moje síly, vážně.

Donutím se sklapnout pusu a na židli si sednu dost prkeně. Poočku sleduju lustr nad náma. Nikdy jsem nic takovýho neviděl. V odlesku svíčet to hází strašně moc malých prasátek. Kdesi hluboko se nemůžu ubránit myšlence, že v tom bude nějaký kouzlo nebo něco.

To už ale vchází do jídelny Minnie a já votevřu papulu znovu. Jen na chvilku, ale bylo to silnější než já. Nikdy jsem nic tak krásnýho neviděl. Dora by se měla jít zahrabat! To jednoznačně!!!

"Na ni museli chlapi stát fronty! Už chápu, že si dokázala vydělat na todle!" pomyslim si trochu nevhodně.

Kdyby mi to pan Gunter nepřiznal tak na rovinu, prostě bych nevěřil, že se mohla živit jako... no... jinak. Chová se jak ňáká hraběnka a je... ech....
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.3.2015, 17:30:52
Ten přepych mi vyrazí dech. Mohla jsem s tím počítat, po tom, co jsem viděla dole, ale je to prostě skvostné. A mé zelené šaty vypadají jako závěs. Tedy... i závěsy jsou z lepší látky než mé šaty.

I tak ani nemrknu a se vztyčenou hlavou se nechám usadit ke stolu.

Uvnitř jsem dost nervózní, ale když si dokážu vzpomenout na všechno, co mě kdy naučila maminka, zvládnu to. "Aspoň obstojně. Prosííííím..."

Dovnitř vchází Minnie a mám co dělat, aby mi nespadla brada. Její šaty........ "O tomhle se mi ani nesnilo! Sakra!" polknu na sucho a raději se zadívám jinam, aby neviděla, že na ni čučím jak tele na nová vrata.

"Jistě. Dokonce ještě víc, než bych mohla potřebovat." dodám vcelku pohotově a doprovodím to milým úsměvem. "Jo, dobře ty! Boduješ! Jen tak dál!"

Ještě mě napadne, že bych mohla dodat, že její dům je nádherný, jenže.... teď, když vím, co je to za dům, by mi to z pusy upřímně nevylezlo. Raději to tedy spolknu a poočku se podívám na Guntera.

Sedí v čele, jako pán domu, a snad už mě ani nepřekvapí, že vypadá, jako kdyby sem patřil odjakživa.
 
  Vlk   Postava není přítomna 14.3.2015, 17:20:25
Vejdete do velkého jídelního sálu a zjistíte, že na stole už je prostřeno pro deset osob. V čele ještě chybí židle, ale Torgeir už je tam staví. Celá jídelna je zařízená v jemných odstínech pastelové zelené, na stěnách visí líbezné krajiny a v rohu stojí velké zlaté hodiny. Celá místnost je zařizovaná s typcikým jemným ženským vkusem.Torge přisune Gunterovi křeslo v čele a Melwina s Nyskel usadí vedle něj. Nyskel nalevo, Melwina napravo.
Ve chvíli, kdy se posazují, vpluje do jídelny Minnie v překrásných bílých, zeleně zdobených šatech, vlasy vyčesané do dokonalé koruny na temeni hlavy. Dlouhé rukávy za sebou tahá po zemi a jejich vnitřek je z měkké zlaté látky.
Usměje se na vás a posadí se do čela stolu proti Gunterovi.

"Už jsem se vás nemohla dočkat! Jste spokojeni se svými pokoji? Líbí se vám v mém domě? Nyskel, máš vše, co bys mohla potřebovat?" Vydechne starostlivě, sotva dosedne a setřese rukávy stranou, aby si mohla opřít lokty o stůl...
 
  Cora   Postava není přítomna 14.3.2015, 16:36:04
Někdy jsem si představovala, jaká by asi byla.
Jistě, bylo to řácky šiblý a taky bych to nikomu nevěšela na nos, ale tady stejně nikdo nebyl a měla jsem fůru zbytečnýho času, kterej stejně nešel vynaložit líp.
Navíc, koho by zajímalo, co si já představuju?
Nemyslím, že bych koho zajímala já celá. Tady.

Dokonce ani to mý všivý prodejný tělo tu bylo nežádoucí. Nebo tu žil samej eunuch.
Jedno nebo druhý.
Zkoušela jsem to na strážnýho, ale tvářil se, jako bych mu nabídla zkyslou okurku.
Asi ho ženský neberou.
Nebo berou, ale má tak přísnýho pána, že se prostě bojí.
Idiot, moh se mít jak v ráji.

I když....stačí, abych si vybavila Sotera a nestoupl by mi taky. Kdybych ňákýho měla.
Takže se tu válím na zatuchlý pochcaný slámě naprosto bezúčelně a trávím si čas po svým.
Nevím, co mi chtěj.
Ardet neřek ani slovo, vod chvíle, co mě sem dotáhli. Jen se na mě podíval trochu ujetě se usmál.
Na druhou stranu, on se ujetě chechtá furt.

Zavírám oči a v duchu si snažím vybavit tu malou ščvrklou tvářičku.
Jaká by byla, kdyby přežila? Měla by po mně černý voči a tmavý vlasy nebo by byla světlá po tom nestydatým holomkovi?
Když jsem mu podřízla krk, brečel.
Když mi vona umírala v rukách, brečela jsem já. Naposledy.

"Kdyby zůstala na živu, jakej by byl můj život teď?
Dělala bych to, co dělám?
Živila bych se jako děvka?
Byla bych vůbec naživu?
Dokázala bych přežít s děckem na krku?
A co by dělala ona?
Nejspíš by časem byla jako já.....
Dvě špinavý děvky z ulice. Vlastně z ulice už ne a špinavý už vůbec, Min je na čistotu jako ras...."


Při vzpomínce na Minnii se ve mně všecko sevře a na okamžik si vybavím její bílou kůži a zelené oči.
Tiše zanaříkám, ale pak se na to vyseru a raději praštím pěstí do kamenný zdi, až mi zapraští kosti.
Jo, tohle je výrazně lepší.
Žádný fňákání nebo mě dostanou. Musím být tvrdá.

Když tu Ardet byl, říkal, že pan Soter bude chtít vědět, proč jsem ho sledovala a co jsem viděla.
A že to bude chtít vědět velmi důrazně...
Zamrazí mě a raději si rychle představím maličký kmitající ručičky. Kmitají čím dá pomaleji a mě se zase formuje knedlík v krku.
Kurva.

Zarachotí zámek a dovnitř vleze ten studenej kastrát a škubne provazem, kterej mám kolem krku.
"Je mi zima!" Houknu.
"Je mi zima a mám hlad!" Není to tak úplně pravda. Hlad sice mám, že bych ožírala cihly, ale zima mi není. Ruce mě pálí a mě to děsí.

"Drž hubu!" Zařve obejda s smýkne se mnou na dlažbu. Za ním stojí ve stínu tmavá postava. Dívá se na mě.
Zdvihnu hlavu ze země a setkám se s párem studenejch modrejch očí.
Kurva, Soter!
Jsem v řiti!

 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.3.2015, 16:30:43
"Byla by z tebe šikovná komorná..." neodpustím si rejpnutí a přistihnu se, jak se uculuju.

Melwin je se svou proměnou očividně spokojený a naparuje se jak holub na báni. "Je z tebe hotový šlechtic." přitakám.

Rozpačitě uhnu pohledem nad Gunterovou lichotkou. Vím, že je to jen laskavost z jeho strany a že dole budou dívky mnohem krásnější, v mnohem nádhernějších šatech, ale... "Snad to bude dolů stačit..." špitnu nejistě.

Natáhnu ruku a zavěsím se do něj. Je to strašně zvláštní pocit. Gunter jako šlechtic, já ve svých nejlepších šatech... Zvláštní pár. Blízký a skrze Vlky spojený víc, než by kdo jiný mohl být, a přesto... Nejsme pár.

"Jistě. Já už mám taky tak trochu hlad..." odvětím provinile a následuju Guntera. "Hlavně mu nesmím udělat ostudu! Budu milá a elegantní a vychovaná a... nezklamu ho!" umíním si v duchu.
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.3.2015, 16:22:48
Točim se jak holub na báni a významně se u toho mračim. Mám pocit, že v tom budu vypadat jak pitomec. Nejsem ani zdaleka tak nóbl jako pan Gunter a tohle se musí umět nosit...

Jenže... Když se na sebe podivám do oválnýho zrcadla na stolku, v první moment jsem přesvědčenej, že na mě vykuleně kouká nějakej jinej kluk.

Natočím se doleva a doprava a je to... "Vážně dobrý." houknu uznale a musím se spokojeně ušklíbnout. "Holky, třeste se!!!"
 
  Gunter   Postava není přítomna 14.3.2015, 16:09:07
"To nemusíš vědět..." Uklidním kluka.
"Stačí, když to vím já." Přitáhnu si ho, namotám na něj zručně šerpu a háčky, všité do lemu na konci šerpy vsunu do připravených oček. Všechny moje šerpy jsou šité hlavou a pokud možno tak, aby fungovaly dokonale.

Otočím Melwinem několikrát dokolečka.
"Jo, to by šlo...nakonec je z tebe přece jen féšák. Holky budou zírat." Pozlobím ho. Protáhnu se, až mi zapraští kosti a otočím se k Nyskel.
"I tobě to moc sluší." Řeknu vážně a očima hltám křivku jejího odhaleného krku a nezvykle zdůrazněný ženský půvab.
"Už se mi po nich stýskalo." Přiznám a pak pomalu, skoro až slavnostě nabídnu Nyskel rámě.

"Půjdeme? Před chvíli jsem slyšel Theu vřískat, že máme jít ke stolu a na odpor nemám odvahu. Dokáže míchat příšerné dryáky."
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.3.2015, 14:30:12
"Ta rezavá bude fajn." přikývnu spokojeně. Skoro se mi ani nechce věřit, jak moc se Melwin v tom oblečení proměnil. Vypadá skoro jako Gutnerův mladší bratr. Notně rozčepýřený a rozpačitý, ale... když si vezmu, že je mezi nimi tak patnáct let rozdíl....... Ne, Gunter na svůj věk vážně nevypadá!

Rozpačitě zavrtím hlavou, protože s tímhle mu vážně nepomůžu. Nikdy jsem nic takového sama na sobě neměla a ani jsem nikdy neviděla muže, který by si to zrovna oblékal. "Šerpu v pase jsem vlastně viděla jen na pár šlechticích, které jsem potkala na svých vlčích cestách. A těm jsem se klidila z cesty už z principu. Pokud bych se totiž vypořádala s někým takovým, neminul by mě vlčí hon."

Sleduju, jak si s tím poradí Gunter. "Kdo ví, jestli někdy pomáhal s oblékáním někomu jinému. No..." nepatrně se začervenám. "Ještě tak ženě, ale určitě ne mladému klukovi."

"Ženě..." chytí se mé vědomí na tenhle ostrý háček.

"A dost! Pro dnešek to vážně stačí!" okřiknu se přísně. Ne, vážně nehodlám dnes dělat další scény. Dvě za den jsou vysoko nad průměrem i na mě!
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.3.2015, 14:16:19
"Hmmm..." zabručím nejistě. "Copak já vim, jak se to přidělává?" "Na něm to vypadá zatraceně dobře, ale jak tam udělal takovej uzel, aby to netrčelo, to je mně záhadou.

Vypochoduju i s nedopnutejma kalhotama a provinile se ušlíbnu na Nyskel.

Ta ale jen bezradně zavrtí hlavou, takže musim o dům dál. Dojdu až k panu Gunterovi, s tím hadrem v ruce, a zarytě mlčim. Připadám si jak mimino, který potřebuje přebalit.
 
  Gunter   Postava není přítomna 14.3.2015, 14:06:57
Nyskel brble nad nepořádkem, ale to je drobnost, která mě nemůže rozházet.
"To bude fik fik, uvidíš."
Znalecky si prohlédnu kousky, které vybrala klukovi Nyskel a když vidím, jak mu to nejde dotáhnout, zalovím ještě jednou v truhlici a vytáhnu další šerpy. Chvíli se jimi prohrabuju a pak rezavou a hodím ji po něm. Přistane mu kolem krku a já spokojeně kývnu.

"Jo to půjde. Nebo tu mám na výběr ještě černou nebo tmavě hnědou, jak jsou ty kalhoty.
Tak jak, panáčku?
Ať jsi fešák."
Chechtám se uvolněně a zkopávám zbytek oblečení, porůznu roztahaných po zemi na jednu hromadu.
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.3.2015, 13:55:35
Nevim, jestli mám to voblečení chtat nebo se vyhejbat, aby mě netrefil. Čím víc toho ale vytahá, tím vyděšenějc a nešťastnějc se tvářim.

Koukám na tu spoušť a cejtim se za paravánem docela v bezpečí. Do momentu, než mi první kousky vybere Nyskel.

Nešťastně se ušklíbnu a začnu shazovat svoje svršky.

Košili na sebe nasoukám a je mi docela dobře, ale kalhoty... no... ve šněrování je pěkná fuka. Je sice na boku, ale i tak je to vidět. Vzdychnu.

Nejsem tlustej, to vůbec ne, nemám z čeho. Ale taky sem byl dycky dobře stavěnej. Voproti panu Gunterovi, kterej má pas trochu jak holka, já mám široký boky a přes břicho, který je jinak plochý, mám stejně jako přes zadek.

Rozpačitě porkčim ramenama. "Já nevim, ale asi mi to je trochu to... malý..." kuňkám nešťastně a vystrčím bok zpoza paravanu. To šněrování už utáhnout nepude, ale možná že nějakej ten hadr, jako má pan Gunter, by to spravil...
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.