abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Battlestar Fenix ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Kathryn Prescott   Postava není přítomna 6.2.2014, 20:21:51
Přešlapuji na místě. Mám pocit, že se snad čas zpomalil a všechno trvá strašně dlouho. Poslouchám Eriku, která se už nemůže dočkat, až z toho vězení vypadne.
“Což jsme dvě.“ Kývnu na Sam, když nás opustí. A s nepředstíraným zájmem napjatě čekám, zda bude rušička fungovat. Chvilka napětí a Erika konečně vychází opět na svobodu.
“Prima.“ Je to uklidňující pocit. S klidným výrazem poslouchám Šóguna a jeho pohled na Bretonce.
“Že mě to ani nepřekvapuje.“

S otráveným výrazem sleduji to vítací divadýlko mezi Lisou, Erikou a Brandonem.
“Jako kdyby se neviděli deset let.“ Zůstávat tu nechci už ani minutu.
“Skvělý, takže když už jste se opět shledali, mohli bychom už vypadnout?“ Nevrlým tónem k nim pronesu a vydávám se ke dveřím, abychom se pohnuli dál.
 
  Suzane Kinoto   Postava není přítomna 6.2.2014, 11:12:38
Trpělivě čekám v pozadí až Šógun pustí Eriku ven a dá ji rušičku. Když se tak stane, zbystřím a čekám, jestli to opravdu bude fungovat. Podle očekávání zatím v pořádku.

Lisa ji jde přivítat a i obejmout. "Sesřičko? Aha, tak proto ten zájem ji dostat co nejdřív ven." Přemýšlím si nad touto situací.
Po tomto sesterském rituálu se Erika pustí do Arrowa, teď už to vypadá spíš jako by byli manželé než jen kolegové. Začíná mi z toho jít hlava kolem. Nakonec se to ještě víc zamotá když ji Arrow osloví jako ségru.
Zrudnu když si uvědomím, jak se k sobě všichni tři chovají, obzvlášť Arrow a Lisa. "Co je tohle za incest?!"

Po několika sekundách si uvědomím, jak asi vypadám a sklopím oči k podlaze, snažím se uklidnit a rozumně si toto vysvětlit. "Arow a Erika si jsou podobní, ale Lisa ne. Tady asi nebude pravé sourozenecké pouto." Teď si připadám opravdu hloupě. Asi jsem si měla pořádně zjistit s kým jsem v týmu.

Podívám se na náramek a zjistím tak jména, všech kteří jsou v této místnosti. Potom se rychle podívám po dalších informacích. "Aha. Ty jedna malá, hloupá..." Vynadám si.

Na nic víc už nečekám, popadnu své vybavení a spěšně odcházím pryč, doběhnu Šóguna a mlčky ho následuji abych snadno našla tu Rohanovu vymazlenou loď.
 
  Brandon "Arrow" Nelson   Postava není přítomna 5.2.2014, 21:47:42
Už jsem skoro na odchodu, když se konečně začne řešit Erika, zarazím s a čekám u dveří.
Čekám a poslouchám, nic neříkám. Jsem jak struna napjatý, jak to dopadne.
Lisa se ke mně postaví, usměji se na ní a po tom co mě pohladí po ruce, ji za ní chytnu.
Jenže to už pouštějí Eriku a tak ji pustím a nechám ji a by ji přivítala.
Počkám, až ji dají tu rušičku a že stojím u dveří tak to vypadá, že chci odejít.
Netrvá dlouho a slíznu si to od staršího sourozence.
“Já přeci nikam nejdu. Prostě tu čekám u dveří, abych mohl případně před tebou zdrhnout.“ řeknu se smíchem.
Obejme mě a já si ji přitáhnu k sobě, tulíme se k tobě jako nějací milenci.
Jakmile mě pustí, tak ji ještě vlepím polibek na čelo.
“Máš recht ségra, jdem se podívat na tu špeluňku.“ řeknu a vydám se směr Bretonce loď.
 
  Erika"Lucky"Nelson   Postava není přítomna 5.2.2014, 21:08:31
Ulevím si, když klapnou dveře a já jsem konečně volná.
Ještě před tím než mám možnost si vyslechnout Šóguna tak se ke mně postaví Lisa a chvíli si mě prohlíží, s úsměvem čekám, co na mě chystá.
Oplatím ji objetí a nahlas se zasměji. Když mě pustí, uchopím ji za tvář a políbím na čelo.
“Děkuji, sestřičko.“ řeknu a pak začnu očima hledat bratra.

Ovšem nejdřív se musím věnovat technikoj a rušičce.
“No tak si ji vezmu do kapsy a je pokoj ne? Nebo jak to máte velké?“ zeptám se.
Vezmu si rušičku a schovám si ji. Začnu rejdit očima po místnosti, protože už mi nic nechce a hledám Brana.
“Hej ty výtržníku. Přece se najednou nezbalíš a neodejdeš. Teď, když jsem venku.“ zaláteřím na Brana, který je zdá se na odchodu.
Dojdu ho a prostě ho obejmu.
“Uff, tohle jsem potřebovala.“ objímám ho skoro jako by to byl můj milenec, ale mi to prostě takhle máme, jsme si příliš blízcí.

“No tak se jdeme proletět v tom karavanu ne?“ poznamenám s úsměvem a ždrcnu do Brana.
 
  Lisa Hamilton   Postava není přítomna 5.2.2014, 15:56:01
Unaveně se postavím k Brandonovi a pohladím ho nenápadně po ruce. Potřebuju ten dotyk, trochu mě to nabije, abych to ještě vydržela. Usměju se na něj. Mechanika poslouchám, ale je to pro mě hodně vzdálené téma. Nerozumím tomu skoro vůbec, je to jeho parketa. Jediné, čemu rozumím je, že Erika se dostane ven a to jsme chtěli. Podívám se radostně na Brandona a zmáčknu mu dlaň. Konečně.

Hned jak se Erika objeví venku k ní přistoupím a podívám se jí do očí. Chvilku ten pohled nechávám dozrát a pak ji obejmu. Hned ji zase pustím, je mi jasné, že bráška má větší právo. Jen tam stojím a usmívám se. Jsem opravdu ráda, že se podařilo aspoň něco a tohle bylo moc důležitý. Aspoň pro nás určitě. A pak mě do reality přivede mechanik.

" On mě zná jménem? Divné, nikdy jsem ho ještě snad ani neviděla....Fénix a jeho zvláštnosti... šikovný... špičkový... někde musí mít slabinu. Každý ji má. Nesnáší Cylony? Tak to není sám... Letadlo? Na to jsem zvědavá, ale tomu moc nerozumím. Bude asi plné nějakých vychytávek. To bude něco pro Brandona a Eriku." Převracím mechanikova slova sem tam a snažím se v tom trochu vyznat.

" O plánech a vyhození je to stejný, to už vím od Sam. Je cílevědomý a jde si za svým i přes velké potíže, hm...odkud to znám?... Ví jak na Cylony? Ale ale, odkud pak to ví tak přesně?... Je tajemnej jako kdyby se schovával pod černý plášť. Bretonče, jsem na tebe moc zvědavá. Doufám, že se někdy potkáme a to brzo." Podívám se na mechanika a kývnu. " Všichni ho znají? Jeff, Sam...Snake. Snake! S tím bych potřebovala mluvit taky. Třeba má na něj jiný pohled. Byl s ním v boji, ne jen v pos... teda ve štábu. Musím to zkusit."

Hledám pohledem Sam, až pak mi dojde, že odešla. Podívám se na Jeffa " Není co dodat nebo nechceš nic dodat? Všichni si hrajete na děsně tajný... tak co po nás chcete? Abychom si vymýšleli? A pak chcete podložené důkazy..." Chytím Jeffa za paži " Tak mi umožni mluvit se Snakem."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 4.2.2014, 23:49:04
Ve dveřích to cvakne s tichým zahučením se otevřou. Šógun od monitoru neodtrhne zrak a stále tam něco kutí. “A je to, Eriko. Ani to nebolelo. Pojď ven. Suzane? Perfektní práce. Připadám si tady úplně zbytečně. Tvoje rušička funguje parádně. Ale musíš se držet v maximální vzdálenosti...tři metry. Šlo by to i kousek dál, ale hrajeme na jistotu. Bacha na různé překážky. Olovo, železo, sklo... všechno bude snižovat dosah. Nevíme co se stane, když se to spustí, teď když je to mimo Bretoncův signál. Nejlepší prostě bude, když to budeš mít pořád u sebe.“

Počká až Erika opustí celu a podá jí Suzaninu rušičku. “Tak. Tohle by bylo. Teď k tvým otázkám Liso. Nevím jestli si je všechny pamatuju.“ Na chvilku se odmlčí.

“Divnej chlap, ale špičkový odborník. Mechanice, programům, zabezpečení a já nevím čemu dalšímu rozumí jako málokdo. Třeba ty náramky co všichni používáme. Na tom taky dělal. Pravda. Ne sám. Ale třeba šifry, který Fénix používá pro interní komunikaci, jsou jeho. Ani si to neuvědomujete. Ale jakmile použijete náramek a přes něj komunikujete, tak vaše slova přechází do šifry, takže ten, kdo by váš hovor zachytil má smůlu.

A je toho mnohem víc. Prý byl ve štábu. Plánoval bitvy a byl vyhozen. Byl přesvědčen o své pravdě a byl odhodlán ji prosadit za každou cenu. Jsem já a kdo je víc. Určitě je i výbornej pilot, když dokázal lítat s tou svou lodí, na který si naši piloti vylámali zuby. Prostě celej Bretonec je obestřen tajemstvím. Vlastně o něm vůbec nic nevíme. Jen to, co umí a jakej je. A ani tím si nejsem úplně jistej.

Vlastně o něm vím stoprocentně jen dvě věci. Nenávidí cylony a zatraceně dobře ví, jak na ně.

O slabinách nevím.“
Na okamžik se zamyslí a pak rychle zavrtí hlavou. “Ne. Nic mě nenapadá. Zná ho celá Jednička. Sam, Šerif, Black Jack, Hardy, Juan, Jeff ale nejvíc asi Snake. Ten s ním prošel pár bitev a poznal ho i bojových a neklidných časech.“

Zprudka vydechne.

“Mno. Asi je čas kouknout na tu jeho skořápku.“ Kývne na vás a vyrazí ke dveřím. Jeff se za ním chvilku dívá a pak mlčky vyrazí za ním. Když míjí Lisu, jen zasykne. “Není co dodat. Řekl vše.“
 
  Erika"Lucky"Nelson   Postava není přítomna 4.2.2014, 21:33:00
Zdá se že se tam bavěj o mě, doufám, že aspoň vymýšlí jak mě dostat ven.
Luskám si prsty, nebo si občas tlesknu dlaněmi.
Nahoře se něco děje, ale asi to není ke mně, zdá se, že Sam někam jde.
“Tak jak vám to tam jde?“ nevydržím a zeptám se.

Zaslechnu Jeffa.
“Udělejte cokoliv, hlavně chci ven.“ opakuji já nevím po kolikáté.
Chvíli nato na mě začne mluvit Šógun a konečně říká taky něco pozitivního.
“No konečně nějaká rozumná myšlenka. Já jsem pro každou špatnost, jen už chci být venku.“
Řeknu nedočkavě.
“Tak můžeme začít, mistře.“ pokusím se zavtipkovat.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.