abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online již brzy offline:
Co s abarinem? Zapoj se do diskuze zda ukončit a jak...Končíme poslední zhasne....(Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Jak Přepsat Historii ::
družina
stránkovat po:  
 

Alayne Bloodram
3.10.2017
20:58:49
Na vědomost se dává, že lady Alayne z rodu Bloodramů vypisuje oficiální odměnu na hlavy zločinců známých jako "Bratrstvo bez Praporců". Odměněn bude kdokoliv kdo bude přinést hlavy jejich vůdců.

Zároveň lidé u kterých se potvrdí spolupráce s Bratrstvem budou zaživa staženi z kůže a následně jejich ostatky budou dány jako krmení pro psy, rozčtvrceni a využity jako krmivo pro vrány nebo zaživa nabodnuti na kůl sloužící jako prapor Flayerů.

Baal
30.9.2017
15:13:34
Konec Měsíce Orání

Během posledních několika týdnů se seběhlo mnoho událostí, které změní Džálavy navždy. Narozdíl od poslední rebélie se válka nepřikradla potichu, tentokrát se vrhla na celou zem a pohltila jí celou.

Vše začalo popravou Arnolda Bloodrama, minulého lenního pána Krvavých. Po tom co mu Roxus Tabar setnul hlavu za velezradu a pokus o atentát vyzval Arnoldovu dceru Alayne k tomu aby přijela do Vysoké Skály poklekla a odpřísáhla znovu věrnosti.

Alayne místo toho shromáždila vazaly a jejich vojáky a vyhlásila otevřenou rebélii. S její armádou překročila území Ashberů a začal útok na Tabary. Její vojáci nepodnikali žádné větší nájezdy, místo toho rovnou dorazili pod Skalní Stráž.Domácí posádka z počátku vzdorovala odolně, Alayne však neplánovala převzít pevnost násilím. Celé tři dny její vojsko stálo před Skalní Stráží, před zraky mužů na cimbuří stahovali lidi z kůže a odřezávali jim končetiny. Nezakrývali jim ústa aby jejich řev a sténání obránci dobře slyšeli. Takhle to šlo ve dne v noci, vrchol byl, když kůže a končetiny naložili na provizorní katapulty a vrhali je na pevnost. V ten moment se obránci zlomili a otevřeli brány Bloodramským. Jakmile vstoupili dovnitř pochytali všechny muže, kteří chtěli klást odpor, polovinu stáhli z kůže a pověsili z hradeb, zbytek uvrhli do cel. Nyní Alayne sedí ve Skalní Stráži a čeká.

Darkwin Ashber se ze začátku jevil jako spojenec koruny. Shromáždil vojska jak bylo rozkázáno králem Roxusem. Ale místo toho aby zajistil, že lady Bloodram poklekne vydal se na sever a se svým vojskem zabral Nízký Hraggor, po tomto skutku vešel do otevřené rebélie. Traduje se, že Ashber vyvolal hordu démonů, kterou posílá na obyvatele Tabarských zemí. Lidé mluví o obrovském ďáblovi s mohutnou sekerou, který vede na bezbranné legii ječících démonů, tato Horda za sebou nechává oheň, popel a stromy praskající pod vahou oběšených těl.

Orphanové byli většinu tohoto času ticho, dá se jen spekulovat o tom co se dělo předtím než i oni vstoupili do otevřené rebélie proti Koruně s plnou podporou jejich vazalů. Jejich vojska zatím nedělají žádný větší akce kromě toho, že se shromáždila zatím vyčkávají.

Tabarové si zatím moc dobře nevedou. Již přišli o dvě pevnosti a všechny rody jsou postavené proti ním, kromě jejich vlastních vazalů. Nakonec se dolů na jih vydalo dvě stě dobře ozbrojených mužů na koních aby dobili Nízký Hraggor. Nikdo však neočekával Malého Evara Žháře, který s jeho jednotkami těchto dvě stě roztříštil. Vůdce skupiny Rodrik Tabar zemřel na rozetnuté hrdlo. Nordos z Jorellu vyvedl poslední přeživší a utekli společně do lesa. O pár dní později se skupina z lesa vrátila a Rodrik opět na jeho nohou s podivnou jizvou na hrdle vedl druhý útok, tentokrát ho Malý Evar Žhář zabil za pomocí dýky, kterou mu skrz hledí vratzil do oka. Skupina se opět stáhla, stále operují proti Ashberům i Bloodramům a nazývají se Bratrstvo bez Praporců.

Počátek Měsíce Setí

Bloodramové a Ashberové se nyní v současné době potýkají s odbojem. Bratrstvo bez Praporců se toulá lesy, schovává se v kopcích, přepadává konvoje nebo menší oddíly a pak se rychle stahují do stínů. Kdokoliv kdo hledá nenajde, je zřejmé, že je místní lid schovává. Bratrstvo představuje velký problém obzvláště pro zásobování.

Na území Orphanů se dějí zvláštní věci. Mnoho sedláků byli nuceni omezit svou práci, počasí se značně zhoršilo. Mezi lidmi se v těchto podmínkách šíří více než špatná nálada. Pokud se bude jen sedět a čekat nemusíte vůbec dobře dopadnout. Není jisto zda se jedná o nákazu, či jen něco spojeného se špatným počasím ale něco by se mělo dělat.

Tabarové jsou nyní zatlačeni do hor odkud nemohou moc dobře operovat. Malý Evar Žhář pokračuje s jeho nájezdy což usmrcuje zemi Tabarů, hrozí, že velká část úrody z nížin bude ztracena pro obě strany konfliktu.

Z jihu přichází zvěsti o konfliktu mezi kmeny. Podle všeho však nic podstatného.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.