abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Solomon   Postava je přítomna 17.1.2018, 23:27:55
Poslouchám, jak se ostatní baví, jak řeší různé věci. Ale moc se nevměšuji. Akorát, když mě většina přijme, usměji se a poděkuji. "Moc Vám děkuji za důvěru, pokusím se nebýt na obtíž."

Když mě Žira určí, že půjdu s Morkaiem na nekromanta, kývnu hlavou. "Nelíbí se mi, jít ho prostě popravit, když se ani nedokáže pořádně bránit. Ale asi je to nutné, měl bych jít. Kdo ví, co vše může vyžvanit. Ale na druhou stranu, Simplicovi to jistě už vyžvanil ten nemrtvý, co zdrhnul Alzanovi. No... to je fuk, nebudu to zpochybňovat, prostě půjdu." "Jasně, mohu rovnou vyrazit. Ale bohužel, narozdíl od Vás, nemám koně. Obvykle jsem vždy cestoval po svých. Myslíte, že bych si mohl půjčit toho po Icariovi?"

To mi Žira samozřejmě odsouhlasí, takže mi už nic nebrání, abych vyrazil. Tak já mohu jet, jsi připraven, Morkai? Až Morkai zavelí, jedem.

V tuto chvíli považuji za velitele Morkaie a pomud to, co řekne nebude vyloženě blbost, budu ho poslouchat. Přeci jen, je v této skupině déle, než já. "Sice podle toho, co jsem pochooil, tak je to v Řádu hodin, ale i to se počítá."
 
  Žira   Postava je přítomna 17.1.2018, 23:03:58
Když mě Modrásek dáva dokupy, klidně ležím a čekám. Snažím se co nejméně hýbat, pokud to nějak umrtvil, tak to zvládnu. Ale jelikož je tk starý sadista, jistě sebou čas od času škubnu, ať se snažím sebevíc.

Ragnar souhlasí s vylepšením naší finanční situace. Dobře Ragnare. Až tě Zar prohlédne a třeba nějak opraví, vydej se do hradu a zkus nás nějak obohatit. Vem si někoho s sebou, asi Solomona. Ať to uvezeme, nedokážeme táhnout tuny zlata.

Ohledně nekromanta mnoho lidí souhlasí s jeho doražením. Morkai dokonce zmíní, že by tam klidně jel sám. "To se opovaž. Někoho si vezmeš s sebou. Určitě nějaký Alzanův nemrtvý, který ví, kde nekromanta najít. A potom s tebou půjde Solomon. To bude stačit."

Když Alzan začne řešit tři záležitosti, nejprve ho v klidu vyslechnu. "Dobrá, tak je to tedy jasné, vybudujeme si své sídlo, respektive, ty jej vybuduješ. Hodili by se na to Kájini skřítci, ale pochybuji, že je zvládne vyčarovat a nechat ti je tam po celou dobu stavby. A obou kouzelníků se fakt zbavit nechci.

Co se Alfréda týče, je to tvoje věc. Já věřím tvému úsudku. Pokud mu důvěřuješ, nevidím důvod, aby nemohl dostat místnost v našem sídle, až bude hotové. V té si může dělat své pokusy a vše, co si přeje. Pokud se nám o to postará a ještě se s námi podělí o své objevy, nevidím v tom problém."


Počkám, jestli se ještě ostatní vyjádří. Jakmile je vše dořešeno, opět se ujmu slova. "Dobrá tedy, stále nemáme neomezeně času. Takže bych poprosila Morkaie a Solomana, aby vyrazili. Pokud by jim Alzan dal nějakého nemrtvého jako průvodce, bylo by fajn. Ten se ale bude držet daleko od boje, aby ho nekromant nemohl ukrást. Asi by bylo lepší, aby jakmile ukáže jeskyni, okamžitě se vydal zpět.

Ostatní, co tu zůstaneme, budeme se věnovat zkoumání hradu. Přála bych si, aby jeden nebo dva zůstali na hradbách na hlídce, kdyby se náhodou někdo blížil. Navrhuji Modráska a mě. Pokud se ale někomu do hradu přímo nechce, klidně půjdu a může zůstat venku."
 
  Morkai   Postava je přítomna 17.1.2018, 19:28:53
Žira schválí můj návrh na výpravu. Přikývnu a počkám co se bude dít dál.

Na Mar-Dolova slova přikývnu. Nemá cenu, abychom se za ním hnali všichni. Většina stejně utrpěla zranění. Usměju se při vzpomínce na Carnel ,, Holka. Našel jsem vyjímku tvého pravidla o dobrých bojovnících." ,, Souhlasim s Mar-Dolem. Nemá cenu, abychom se za ním hnali všichni... Klidně pojedu sám. Pokud se chce někdo přidat může."

Pak odejdu a najdu si pěkné místo na hradbách, kde budu mít výhled. Za nějakou dobu uvidím jakýsi letící obrys směřující k hradu. Zvednu se, napnu luk a zamířím na to. Za chvilku zjistim, že je to Alzan. Sklonim luk a půjdu si poslechnout, co řekne.

Když domluví, tak řeknu ,, Ja jsem připravenej vyrazit. Kdo jde teda se mnou. ?"Pak si ale na něco vzpomenu, zvednu se, skočim si ke koni a vrátim se. Podám Alzanovi jednu knihu. ,, Ten deník o kterém jsem mluvil. Něco od nekromanta a potom jeho zápisky o Temných. Ale jakože o opravdových. Starých."

Pak si stoupnu před Alfréda. ,, Souhlasim s tim, aby to byl náš spojenec a přítel. " Napřáhnu k němu ruku. ,, Morkai."
 
  Alzan   Postava je přítomna 17.1.2018, 0:57:18
Asi za hodinu, během které vynášeli moji nemrtví z hradu knihy a lejstra, od té doby, kdy jsem odletěl, si Ti z vás, kteří jsou venku, všimnou na nebi obrysu něčeho velkého a v okolí hradu se začne něco hýbat.

Po chvíli napětí, jestli Simplicus nakonec neposlal něco dalšího, v tom obrysu poznáte mě. Přistanu na nádvoří, mokrý jak zmoklá slepice, křídla značně vypelichaná a bílý jako stěna s vystouplými lícními kostmi. Nebo spíš... pohublými tvářemi. Přistanu, poklesnu na všechny čtyři, "uklidím" křídla a přitom vykašlu trochu krve na podlahu. Poté se zvednu a zamířím k Těm, co jsou venku a neprohledávají hrad.

Z křovisek a zpoza stromů okolo hradu vychází množství nemrtvých. Odhadem kolem tří desítek.

"Zadržte!" Křiknu, než se na ně vrhněte. "Ty jsou teď moji. Alespoň nepřímo." Při těch slovech se rozejdu k družině, kde doufám hoří oheň, aby zranění nemrzli, a trošku se osuším a ohřeju u ohně.

"Jsem v pořádku, jen jsem se bál, že se sem vydá Simplicus a nechtěl jsem mu tu nechávat tu armádu. Zároveň jsem nechtěl ničit ten předmět, který ji drží pohromadě. Věčná škoda by to byla." Mluvím s trochu drkotajícími zuby a občasným odkašláním. "Proto jsem se s nemrtvým stáhl pod hladinu moře, kde by nás Simplicus snad nehledal, a zjišťoval, jak je ovládnout. Toť stručně proč jsem byl pryč."

Poté se zvednu a dojdu k Celebornovi. Před bojem nebylo moc času, navíc jsi asi ani moc nevnímal co se děje. Omlouvám se, jestli byl kostěj hrubý, když Tě vyzvedával, ale muselo to působit věrohodně. Já jsem Alzan, a jsem ten lůzr, co Simplicovi sebral kostěje." Kývnu hlavou ke kostěji. "Ale neodrovnal jsem ho, to byl někdo jiný."

Opět se posadím. "Taky se s dovolením vyjádřím k věcem, které tu byly řečeny. Osobně nevidím důvod, proč by se k nám Solomon nemohl připojit. I se svými přáteli. Myslím že víc pozornosti už budit stejnak nemůžeme.

A k Tvé otázce Žiro: nebude mi to vadit. Stejně jsem vám chtěl říci, že s vámi nebudu moct nějakou dobu cestovat. Ale to až tu budeme všichni."


Zatímco mluvím a ohřívám se, vyšlu ty nemrtvé, kteří umí mluvit, aby šli do hradu a našli ostatní. Sám se pak dlouze podívám na Alfréda.

"Než se dostaví ostatní, skočím se do hradu podívat na nějaká těla, která tam jsou připravená k animaci. Mohli by se hodit." S těmito slovy se zvednu a vydám se dovnitř.

------------------------------------------------------

Po chvíli se vrátím, a pár nemrtvých nese pár těl.

Počkám, než se všichni sejdeme a opět promluvím:

"Mám k projednání dvě, respektive tři věci. Začnu tou nejkratší, se kterou jsem vás už obeznámil. Pokud chcete dopadnout toho nekromanta, měly bychom vyrazit co nejdříve. Je zřejmě vyčerpaný, ale než urazíme 150 mil, chvíli to zabere.

Teď to důležitější. Nevím, kolik z vás si to během boje uvědomilo, ale málem měl mnohem horší důsledky, než má teď. Když mi během boje ten nekromant přebral přízrak, mohl z něj vytáhnout informace o naší družině."
Při těch slovech mi zabloudí pohled na Ragnara. "Nevím jak to udělal. Jeho kouzlo mělo mnohem delší dosah, než je normální, navíc ho vyčaroval velmi rychle a na nemrtvého, kterého neviděl. Přízrak v tu dobu byl stále neviditelný. To znamená, že Simplicus učí svá tajemství i své nižší poskoky a já nejsem schopen říct, co vše dokáží. Proto jsem se rozhodl, že vás na nějakou dobu opustím. Alespoň do té doby, dokud nenačtu Simplicův deník a další poznámky. Měl jsem v plánu se zašít v nějaké malé opuštěné jeskyni, kdy by mě nikdo nehledal. Ale jestli u toho budu udávat rozkazy nemrtvým, aby něco stavěli, nemám nic proti.

Poslední věc se týká tady Alfreda. Má žádost a já jsem ochoten mu vyhovět. Ale protože se to týká nás všech, chci váš souhlas. Přál by si být svobodný, tedy ne pod moji nadvládou. Simplicus stvořil učence, kterého nutil bojovat. S Alfredovým svolením jsem mu prozkoumal mysl a paměť a nenašel žádné známky podvodu, klamu či lsti. Jen touhu po vědění a nenávist k Simplicovi. Dle mého názoru je lepší míti přítele a spojence, než sluhu, který touží po svobodě. Věřím, že by se určitě rád usídlil s námi na sídle, které chce Žira vybudovat. Tam by mohl v klidu studovat, nám předávat informace, a zároveň spravovat dané sídlo. Ale jak jsem řekl, záleží i na vás."


Domluvím, zhluboka se nadechnu, odkašlu a čekám na reakce.
 
  Mar-Dol   Postava je přítomna 16.1.2018, 18:27:52
Skončí boj. Vzhledem k přesile "jen" jedna ztráta. I to je život. Pak nás ale Celeborn ujistí, že došel míru a to mi trochu ulehčí.

Dojdu k ostatním, kde se předávají dojmy a informace. Převážně poslouchám, pak se také zapojím.

"I já jsem tu krátce, nicméně myslím že Solomon prokázal své kvality a zasloužil naši důvěru. Toť můj názor."

Poté si převezmu předměty od upíra a Alexe, abych je prozkoumal.

Coerii pak potvrdím, co řekla Žira: "Ano, byla to kopie. Jedna ze tří plus originál."

Jestli po mně nebude nikdo nic chtít, odeberu se někam do klidu, a začnu zkoumat oba předměty. Po nějaké době se vrátím k ostatním.

"Prozkoumal jsem ty předměty. A radši hned zničil. Ten přívěšek od Alfréda opravdu sloužil jen k přenosu myšlenek. Když jsem propouštěl démona v něm, dal mi nahlédnout do myšlenek druhé strany. Tedy Simplica. Opravdu je stále vysílený a nechystá se sem vyslat nikoho dalšího, ani se osobně stavit. Zlomil nad tímto hradem hůl. Prozatím. To znamená, že se tu můžeme zdržet, dokud si neodpočineme. Až na údernou jednotku, která se vydá lovit nekromanta. Také si myslím, že by měl být zabit, ale nevím, zda je nutné, abychom se za ním hnali všichni.

Ten druhý předmět byl mnohem zajímavější a značně nebezpečnější. Díky němu Varys tvoří a oživuje své kopie. Čte myšlenky, lokalizuje, ovládá... Zároveň jsem díky tomu zjistil, kde zrovna teď jsou ostatní. Ale oni zjistili,
že to vím. Takže se určitě přesouvají a nemá cenu se za nimi hnát.

Každopádně jestli máme čas, a nikdo nic nenamítá proti zdržení se tady, porozhlédnu se po hradě, zda nenajdu něco hezkého magického nebo nějaký zdroj magie."


Jestli nikdo nic nenamítá a nepotřebuje nic dalšího, vydám se do hradu.
 
  Ragnar   Postava je přítomna 15.1.2018, 16:46:46
Rozhlédnu se kolem sebe. Hotový masakr. Ale i přesto, kolik bylo nepřátel a jak moc jsme zranění, pořád jsme ztratili jen jednoho člověka. Ne „jen“. Celého jednoho. povzdechnu si v duchu V našich počtech je jeden strašně moc.

Kdyby ho nepřítel rosekal na kousky. Roztrhl vejpůl. Nebo napůl spálil. Nic by nevadilo natolik, jako rozdrcená hlava. To spravit prostě nedokážu.

Neskutečně mě překvapí, že přežila Žira. Nečekal jsem, že zvládne Ohnivou bouři na nádvoří.

Coeria mi děkuje. Neřeknu na to nic. Jen lehce přikývnu. “Rádo se stalo. Ostatně, nebýt Tebe, už bych tu nebyl. A nebýt Viktorie. Tak to prostě je. Jeden chrání druhého.“ řeknu tiše a rozhlížím se po ostatních. Vlastně hledám jednu konkrétní osobu. Viktorii.

Zahlédnu ji jen na okamžik. Vstoupí do stínu... protočím oči. Hlavně, že jsi naživu. Promluvíme si, až se vrátíš...ať už jsi šla kamkoli.

Pomalu vyrazím k doktorovi. Ránu jsem schytal pořádnou a netuším, jak moc to zabralo. Když Solomon začne mluvit, opřu se o sekeru a poslouchám. Na okamžik se otočím na Celebrona kývnu na něj.
Solomon nabízí svoje služby. Za sebe mám jasno. Beru ho všema deseti, ale záleží i na ostatních. Pousměju se, když nám začne představovat své zvířecí přátele. Vzduch budou mít pod kontrolou dva dravci. Opice les, psi okolí...bohové...vypadáme jak zvěřinec na cestách. O různorodosti členů družiny ani nemluvě. Skutečnost, že je se všemi zvířaty propojen, mě zaujme. Tohle se svým sokolem nedokážu.

Upír jménem Alfréd, nám předá vzkaz od Alzana. Zalapám po dechu. “Klidně mohl armádu nemrtvých táhnout s sebou. Stejně si o utajení můžeme nechat jen zdát.“ prohodím a snažím se odhadnout, kolik kusů měl roj, který za sebou Alzan odtáhl.

Alex se zmíní o tajné chodbě, pasti, ale hlavně o pokladu. Zablýsknou se mi oči. Trpaslík ve mně se prostě nezapře. “Možná by nebylo od věci vylepšit naši finanční situaci.“ nadhodím a snažím se, aby nebylo viděl, jak se mi zaleskly oči.

Coeria se vyjádří, že by po uprchlém nekromantovi šla. “Já taky. Když nic jiného zbavíme se nepřítele a třebo něco zjistíme nebo získáme. Ale konečné rozhodnutí bude na Žiře. A doktorovi. Jinak, Solomone? Za mě ano. Souhlasím s tím, aby ses k nám připojil. Vlastně budu opravdu rád, když to uděláš.“

Morkai si se Solomonem hned domlouvá výuku lučišnictví a představuje nám své zvíře. Vytřeštím oči na ještěrku a tiše zasténám. “A co třeba tygr? Toho nemá nikdo?“

Ve frontě na doktora mám čas vyvolat drobné kouzlo a opravit si děravou a pobouchanou zbroj. Kdo má zájem, tomu magickou cestou vyspravím zbroj či opravím část oděvu. Nejspíš si můžu brát jednoho po druhém. 
  Zar´farro   Postava je přítomna 15.1.2018, 12:14:06
Bitva skončí a já rozpustím ochrannou bublinu. Upustím hůl a dopadnu na koleno. Rychlý výdej velkého množství energie mne zaskočil a chvilku to trvá, než se oklepu.

Konečně ....

Vidím, že Žira už má dole přilbu a ostatní přicházejí blíž. Šichta mi začíná.
Hvízdnu na prsty a přiběhne Fleggy. Sundám z něj lékárničku a začnu pracovat na Žiře, která je na tom z mých pacientů nejhůře.

Troll si připraví ošetřovnu, a stejně ošetřuje na dlažbě. Ach jo ...

Prozkoumám Žiřino zranění. Měla štěstí. Rána je sice hluboká a hodně krvácí, ale slezina, žaludek, ledviny a všeobecně orgány jsou nepoškozené. Neměla by mít dlouhodobé následky.

Možná štěstí, možná Ragnar. Uvědomím si.

Ránu pořádně sevřu a stáhnu obvazem. Vyberu dobrovolníky a nechám ji odnést na ošetřovnu. Stejně projdu všechny ostatní a udělím jim pořadí.

Jakmile je urychlený výběr hotový doběhnu na ošetřovnu. Umeji a vydesinfikuji si ruce. Práce je v plném proudu.

Žira vyjde z boje s pět a čtyřiceti stehy. dvacet pět jich má vnitřních a zbytek na povrchu. Naštěstí jsem opravdu nemusel zachraňovat vnitřní orgány.

Pokud bude chtít, Ragnara prohlédnu a co nedokázal on opravím a prohlédnu mu svaly aby neměl, problémy s zjizvenou tkání pod zahojenou pokožkou. Viděl jsem mnoho magických lékařů, kteří léčili od povrchu do hloubky. Pacienti vypadali zdravě a pak umřeli na vnitřní krvácení, či byli ochrnutí.

Corelia má docela dost stehů na noze a křídlo jsem dokázal zpravit úplně. Stačí přidat magii.

Následně projdu všechny ostatní, vydesinfikuji a zakreji jim rány a oděrky co mají po celém těle.

Kdykoli jsem s někým hotový použiji trochu své energie ... "Magie" .. abych jim upevnil stehy a trochu popohnal hojení. Tak by neměl být problém s jízdou na koni. Tedy pokud se nějak zvlášť nebudou přepínat.

Do konverzace se moc nezapojuji, práce mám dost .... hlavně s naším velitelem.
 
  Žira   Postava je přítomna 14.1.2018, 22:24:48
Po mě se chopí slova Solomon. Poslouchám co říká a usměji se. "Já bych tě brala všemi deseti. Dobrý lučišník se vždy hodí. Pro boj s mečem je nás dost, takže to nevadí, že ho moc neovládáš, hlavně měj zásobu šípů a bude to stačit. Ale ještě by mohl nastat, kdyby se někdo vyjádřil, že tě nechce mizi námi. Pokud by většina byla proti, asi bych toho moc nezmohla. Ale za mě rozhodně ano.

Vím o tobě dostatek informací, abych ti důvěřovala. V prvé řadě jsi Attylloeův syn, už jen to by stačilo. Krom toho, tady Celeborn ti určitě důvěřuje. A navíc, riskoval jsi život po našem boku."
Tímto je obhajoba mého názoru u konce. Když nám představuje své přátelé, zkoumavě si je prohlédnu. "Ti nám rozhodně také pomohou."

Když k nám mluví Alfréd, Alzanův nový upír, se zaujetím poslouchám. "Snad bude v pořádku." Vyslechnu si, co má na srdci, chvilku přemýšlím, než odpovím. "Myslím, že už sem toho víc nepošle. Pokud jsem to správně pochopila, je dost slabý, poslal jim sem podporu, ale teď, když hrad padl, už nemá smysl ho bránit. Raději si zbývající nemrtvé nechá, aby měl nějakou ochranu. Přesto souhlasím, že není moudré tu zůstávat déle, než je to nutné.

S armádou nemrtvých si snad nějak poradíme. Stejně jsem chtěla vytvořit nějaké sídlo, myslíš, že mohou i pracovat nebo jen bojovat? Musíme najít vhodné místo a začít budovat. A tam je můžeme nechat, aby čekali. Ale asi by bylo potřeba, abys tam zůstal a dohlédl na jejich práci. Myslíš, že by ti nevadilo po dobu stavby zůstat mimo?

Souhlasím s Morkaiem a Coerií, třetího nekromanta bychom měli dorazit. Myslím, že bychom to měli zvládnout. Jeden napůl mrtvý nekromant by měl být v pohodě. "


Když promluví o přívěsku, zvědavě na něj pohlédnu. "Že bychom si se Simplicem pokecali, než přívěsek zničíme? Ne.... dělám si srandu, samozřejmě bych ho co nejrychleji zničila."

Když promluví Alexander, musím se opět mírně usmát. Bolí to, ale nemohu si pomoci. "Poslouchal jsi upíra Alexi? Pro Celobornovo vybavení šel kostěj. A ten ví, kde je, takže to asi stihne rychleji. Poklad se ale jistě hodí, jestli se někomu ještě chce, klidně tam zaběhněte, já se omlouvám, ale kvůli penězům se nehodlám namáhat, nejsou pro mě tak důležité. Sice jsem zvědavá, co v hradě je, ale momentálně je důležitější, abych se dala do kupy. Abychom mohli dorazit posledního nekromanta."

Poté se konečně ozve i Coeria. "Když někdo bojuje dobře, pochválím ho. Tak to prostě je. Co se Varyse týče, my víme, že je to jen jeho kopie, ale zabít jsme jí museli co nejrychleji, aby nevaroval pravého Varyse. Mar-Dol to zvládl zjistit."
 
  Morkai   Postava je přítomna 14.1.2018, 21:26:21
Fext nakonec padne za obět Alexovi. Jen pokrčím rameny a začnu dobíjet poslední nemrtvé. Nakonec Alzan zmizí s ostatními nemrtvými kamsi, takže pro mě už moc prace nezbude.

Pak se vydám za ostatníma. Tak si poslechnu Solomona a taky Alfréda, jak se představil upír. Nejdřív se otočím na Solomona. ,, Ještě jak jsem říkal jsem Morkai. Já bych tě bral. Jenže já tu jsem taky v podstatě nováček... A pokud jde o boj s mečem, tak sice nejsem nejlepší šermíř, ale svoje zkušenosti a postřehy rád předám. Taky bych tě chtěl požádat, jestli pokud přijmeš, tak bych se od tebe rád přiučil střílení z luku. Střílet sice umim, ale k dokonalosti to má daleko a ty jsi tu asi nejlepší lučištních." Pak se otočím na Žiru ,, Zůstává tu otázka co s tim nekromantem... Rád bych ho dostal, protože nerad odchazím od rozdělané práce, ale je mi jasné, že je to daleko a celkově máme jinej cíl, takže rozhodnutí nechám na tobě... A souhlasim s Coerií, že jsme na to silní dost, abychom ho zabili " Má poslední slova směřují k Celebornovi. ,, Ještě se neznáme. Mé jméno je Morkai. Bývalý Inkvizitor."

Pak ale ucítím něco u nohy. Shlédnu tam a tam uvidím Bonyho. Usměju se a dám si ho na rameno. ,, Hele, tak když jsem u těch pomocníků, tak tady bych vám rád představil svého chameleonka Bonyho. Je to dobrej zvěd a hlavně působí paseku u nekromantů."
 
  Coeria Iminae   Postava je přítomna 14.1.2018, 21:18:35
" To křídlo je zase poškozené, měla jsem co dělat, abych sebou na nádvoří nesekla. Ještě klika, že tu bolest tak necítím."

Když mě Žira pochválí, docela zůstanu překvapeně zírat. Zkoumavě si ji prohlížím, ale zdá se, že to myslí doopravdy. Zajímavé.

" Dělá si ze mě legraci? Ještě mě snad žádný člověk nepochválil. Attylloe, ten nechválil, aspoň ne takhle. No a nikdo jiný se mezi lidmi nenašel, aspoň myslím."

" Mám dobrý výcvik, jak víš. Děkuji ti za ta slova, nejsem zvyklá, že by mě někdo chválil."

Počkám, jestli mi ještě odpoví a pak se pomalu odeberu stranou. Sednu si někam ke stěně, ale neopírám se moc. Kousek ode mě je doktor, čekám, až bude mít čas, aby se mi podíval na moje rány, zejména na zádech a křídle, i když i stehno by si to zasloužilo. Slova se ujme ten nový lukař, Solomon. Zdá se, že by se nám hodil do skupiny. A tak když se udělá mezera mezi řečí, řeknu:

" Nevím, jestli si vůbec můžu dovolit něco navrhovat, ale zkusím. Solomone, jsem Coeria, ani nevím, jestli jsem se představila. Nejprve chci poděkovat za tvou podporu v boji. Ty a Icarium jste nám moc pomohli, to si piš. Za mě, pokud se jedná o to, zda jít nebo nejít do skupiny, říkám určitě ano. I kdyby chudák Icarium přežil, určitě byste byli oba moc užiteční. Máš krásná zvířata. Ten šimpanz Zemos je nádherný, samozřejmě i ostatní zvířata."

Rychle dodám. Alzan se zatím nevrátil, jeho slova nám tlumočil upír. " Snad to není nějaký fígl nepřítele. Co asi myslel tím, že se nachází na dně moře a hraje si tu s nemrtvýma? Pokud mě u sebe nechají, ráda bych přišla nějakým podobným věcem na kloub."

" Ještě k tomu nekromantovi, když je tady inkvizitor a takové silné společenství, možná bychom ho měli najít a vypořádat se s ním. A Varys je tedy taky mrtvý nebo to byla zase nějaká kopie? Pozná to někdo?"

Je hodně věcí, které se vynořují a zasloužily by si trochu je prostudovat, ale zdá se, že na to prozatím není čas.

" Nejen věcí, ale i lidi tady... třeba zrovna tenhle Alexander nebo třeba Mar-Dol. Dá to dost práce se s nimi seznámit nejen pohledem, ale i za boje a z rozhovorů, které bych s nimi chtěla časem probrat.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.