abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Vlk   Postava není přítomna 9.4.2015, 19:17:42
Žlutá dívka se otočí a přeměří vás hrdým, přísným pohledem. Krátce. Pak se opravdu doslova zazubí a její úsměv je bílý a širokoúuhlý. Oči má smolně černé a vlasy, vyčesané do složitého uzlu v týle, také.
"Lovče!" Její hlas je hluboký a podivně sametový, s jasně cizím přízvukem.
"Vrátil ses.
Slunce nad Minnii znovu zazáří a do domu se vrátí radost. Jsem ráda.
Chmurných myšlenek už bylo příliš. Dusily prostor, který má být oázou. Dobře jsi udělal, že jsi našel cestu zpět."


Nechá si políbit ruce a hrdě napřímí hlavu, exoticky krásná a plně si toho vědomá.
"Nyskel a Melwin? Slyšela jsem, že jsi nepřijel sám.
Vítej, mezi námi, bledý chlapče. Maska se ti stane novým domovem, pokud po tom zatoužíš. A ty toužíš, že?
Svůj domov jsi ztratil...."
Dodá vážně a pak se podívá krátce na Nyskel a zamračí se.

"Cítíš, ale lžeš sama sobě. Nevadí. Co cítíš, potřebuje čas. Jen si ho nedopřávej příliš mnoho. Sem přinášíš radost i smutek, ale já tě i tak vítám. Nemyslím si, že by tvůj příjezd byl náhodný nebo nechtěný.
Je mi líto.
Tak to má být."
Podívá se na Minnii a zesmutní.

Pak se najednou přestane tvářit vážně a přestane propalovat ty tři očima.
Smolné oči se rozesmějí a Kianga plácne do židle po své pravici. Trochu vypadá, jako by se právě probrala z tranzu.
"Thea nosí snídani a vy máte hlad. Přisedněte si!
Cora žije a je nezlomená, máme co oslavovat a tobě jsme zavázané, lovče.
Všechny."


 
  Gunter   Postava není přítomna 9.4.2015, 19:08:41
Znovu pokrčím rameny.
"Já mám plán hotový. Potřebuji mluvit s Min a pak s Corou. A pak si možná vyrazíme s Nys do městečka, aby si to tu trochu prohlédla." Odpovím ledabyle, jako by se vůbec nic nedělo. A ono se také nic neděje. Zatím.

Zamířím k jídelně a tak jak předpokládám, Min už je s děvčaty uvnitř. Tentokrát akorát bílou Elke nahradila černá dívka ve žlutém. Rozzářil jsem se, protože jsem ji ještě neviděl.
Jakmile jsem vešel, otočila hrdou hlavu na dlouhém ladném krku, který ještě zdůrazňovaly vysoko vyčesané vlasy, a zasvítila bílým vlčím úsměvem, který se doslova blýskal v její hladké hnědé tváři.
Kianga!

Pospíšil jsem k ní a uchopil ji za obě ruce.
"Kiango! Moc rád tě vidím! " Zaševelil jsem vesele a políbil ji na hřbety rukou.
"Můžu ti představit Nyskel a Melwina? Oba přišli se mnou a Mel tu i zůstane. Minnie ho přijala do svých služeb."
Otočil jsem se na své společníky a vesele se zazubil.
"Kianga, mojí milí. Žlutý zázrak Nachové masky."
 
  Nyskel   Postava není přítomna 9.4.2015, 18:19:31
Mírně se usměju na Melwina. Měla bych být pohoršená, ale ta jeho bohorovnost je víc než výmluvná. A vím, že v tomhle prostředí to asi nemá vůbec lehké.

Významně se ohlédnu na Guntera. Je vidět, že plány nezajímají jen mě.
 
  Melwin   Postava není přítomna 9.4.2015, 18:07:23
Snažím se rychle myslet na něco jinýho, než na noční sny. Zrudnul bych totiž až za ušima. Lis v nich byla... ehm... fakt divoká!

"No... uvidíme." utrousím ledabyle. A v duchu mě napadne, že to by byla fakt pecka!!!

"To je fajn." zamručím spokojeně. "Jo, sem spokojenej sám se sebou. Protože já ji pomáhal zachránit!" Ta moje vize návratu hrdiny se vrací ze zapomění!

"Co bude po snídani?" nadhodím zvědavě. Nejsem si úplně jistej, jestli bych už neměl jít za Torgem a chopit se svejch novejch povinností. Ale dokud je tu pan Gunter... mohl bych mu eště pomoct, ne?
 
  Gunter   Postava není přítomna 9.4.2015, 17:56:22
"To u Cory nic neznamená. Dá mi informace i tak. Ale počkáme po snídani. Nechci, aby u toho byla Beth."
Odpovím Nyskel, ale nespouštím oči z Cory. Zdá se mi, že i přes horečku vypadá lépe a pohled, který na mě upře, mi moji doměnku jen potvrdí. Oči má sice horečkou lesklé, ale plné bojechtivosti. Přistoupím k lůžku blíž a skloním se a pohladím Beth po tváři. Ta naopak vypadá naprosto klidně a je vidět, že teplotu už nemá. Pohne se pod mým dotykem, ale oči neotevře.

"Půjdeme se teď nasnídat a promluvit si s Min, jak se Beth vzbudí, pošli ji prosím pryč, chci s tebou mluvit o samotě, Coro a je zbytečné, abychom ji děsili víc než je nutné." Zašeptám ji a ona mlčky přikývne. Paži má ochranitelsky přehozenou přes spící dívku.

Rozloučím se s ní povzbudivým úsměvem a vyklouznu ven, za Nyskel. Na chodbě už na nás čeká Melwin.
"Jak ses vyspal? Co se ti zdálo, víš, že co se zdá první noc na novém místě, to se splní?" Ušklíbnu se na něj a pak zamyšleně pokrčím rameny.
"Má horečku, ale já bych řekl, že vypadá lépe a že je to na dobré cestě."
 
  Melwin   Postava není přítomna 8.4.2015, 21:24:21
Chvíli upřeně pozoruju rybáře v ranním oparu, ale nevypadá nebezpečně.

Hvízdnu na Nestora a zamíříme dovnitř.

Torgeho pozdravim rychlým úsměvem. Jo, mám hlad! Snídaně by bodla.

Nestora zavedu do svý komůrky a zamířím do kuchyně. Ale pak si to rozmyslim a vezmu to k pokoji, kde leží Cora.

Na chvilku přešlapuju venku a váhám, jestli se vetřít dovnitř. Vyřeší to za mě Nyskel, která si mě všimne až na poslední chvíli. Ustoupim o krok a rozpačitě se ušklíbnu. Ne a ne se zbavit takovýho divnýho ostychu pokaždý, když sme sami.

"Noc... hmmm... tu bych si raději nepřipomínal." vzdychnu v duchu při vzpomínce na noční praní. "Jo, je to tu dobrý." přitakám neurčitě.

V ten moment se k nám připojí i pan Gunter. "Co Cora? Jak jí je?" zeptám se hned. "Kdyby to bylo špatný, tvářili by se jinak." utěšuju se v duchu.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 8.4.2015, 20:23:45
Tiše se protáhnu dveřmi za Gunterem a s jistým ostychem se podívám na ty dvě. Nechci se ani domýšlet, jak to tady vlastně funguje, ale k mému překvapení mě ten pohled vcelku uklidní. No... uklidní...

"Má horečku." starostlivě zašeptám Gunterovi v hlavě. Z mého tónu je patrné, že bych ráda ještě nějak pomohla, ale oba víme, že je v těch nejlepších rukách.

"Tady asi moc platní nebudeme. Měli bychom se najíst a pak si promluvíme s Minnie? Potřebuju vědět, co bude dál..." dodám trochu omluvně, že tlačím na pilu. Vím, Gunter mi svůj plán řekl, ale představa, že tu budeme jen tak sedět, jak kachny na rybníku, je pro mě... a vlastně i pro Vlčici dost nesnesitelná. "Musí být něco, co můžeme udělat."

Vyklouznu zpátky na chodbu a v ten moment skoro vrazím do Melwina. Přátelsky se na něj usměju. "Tak co? Jaká byla noc v novém domově?" nadhodím lehce, i když za sebe cítím spíš rozpaky. Gunter říkal, že si tu Melwin musí zvyknout. A zřejmě si i rychle zvykne. Ale přesto bych na jeho místě být nechtěla. "I když... být mladý kluk, možná bych názor změnila..." přiznám si kriticky.
 
  Vlk   Postava není přítomna 7.4.2015, 19:03:59
Když vejde Gunter s Nyskel do pokoje, kam uložili Coru, zjistí, že dívka poklidně spí v posteli a jednou rukou objímá ze spánku Beth, která se choulí vedle ní. Na tváři mladšího děvčete planou nachové ruměnce a vypadá nesmírně spokojeně a důvěřivě. Je vidět, že si připadá v bezpečí.
Úzkostlivý výraz z její tváře zmizel a nahradilo ho cosi dětského. Nevinného. Na dívku živící se jejím povoláním, až nezvykle nevinného.

Cora samotná má také červené tváře, ale spíš z horečky než z čeho jiného. Zpod šatů vykukují bílé obvazy, ale oddychuje klidně. Jen její volná ruka sebou chvílemi zacuká. Snad bolestí, snad neklidem. Stejně tak cukají její víčka, takže to vypadá, že její sny nejsou z nejmilejších.

Přesto se ani jedna z dívek neprobudí, když vejdete do místnosti.

***********

Melwin žádné loďstvo na jezeře nespatří. Jezero je poránu poklidné a prázdné. Jediný člun, který se pohupuje na vlnách patří zřejmě nějakému osamělému rybáři, protože z přídě loďky trčí udice.
Zato, když se i s Nestorem vrátí do domu, objeví se ve dveřích Torge, vyzve ho, aby se zašel nasnídat a upozorní jej, že právě viděl Terryho se slečnou, jak vchází do pokoje raněné Cory.
 
  Melwin   Postava není přítomna 6.4.2015, 13:06:21
Noc je dost náročná a plná fantazií. Ty sou pestrobarevný, jako holky u večeře, ale nejčastnějc je v nich vášnivá Lisbeth. Chtivá, tajemná a ...

Probudim se uprostřed noci a eště teď mi srdce bije jak splašený. V tříslech mi ještě tepe a... "A sakra!" zabručím rozpačitě. Protože prostěradlo je mokrý. "Zatraceně." ošiju se znovu. Spodky se mně lepěj na stehna a pomalu to začíná studit. Nezyde mi, než se vyštrachat z pelechu a dát to trochu do pucu.

Chvíli rozpačitě koukám na prostěradlo, ale nakonec stáhnu i to a trochu to vyráchám v umyvadle. Normálně bych ho prostě jen nechal uschnout, ale představa, že mi sem vleze některá z nich... Už vidím, jakou by si ze mě dělaly prču. Přehodím ho přes židli, stejně jako vyráchaný spodky, a s nespokojeným bručením zapluju zptáky do pelechu.

Ráno se probudim vo dost spokojenější. Protáhnu se na posteli a chvíli si prohlížím svůj novej pokoj. Díra po skobě ve zdi... asi tam visel nějakej vobraz. Z malýho vokýnka vidim dozadu, do zahrady. A taky k jezeru. Vstanu a zadívám se ven. Kdesi vzadu, v mlžným oparu, je Soterův dům.

"Cora..." napadne mě. Rychle na sebe naházim svršky. Svoje, ty slavnostní si nechci votahat. A taky je asi budu muset vrátit panu Gunterovi.

Protřu si voči, uhrábnu rozvoraný vlasy rukou a vyjdu ven, na chodbu. Nestor zakňučí. Vzdychnu a vrátim se pro něj. "Tak poď, holomku." zahučím.

Zamíříme k zadnímu vchodu a nechám Nestora vyběhnout do zahrady. Já sám toho taky využiju a měchejř vyprázdním bokem, u zakrslý jabloně.

Dám Nestorovi ještě pár koleček a zatím nervózně pokukuju k jezeru. Jako bych čekal, že tam uvidím válečný loďstvo, který se nám pluje pomstít.
 
  Gunter   Postava není přítomna 6.4.2015, 12:39:09
Spokojeně se zazubím.
"Tak se mi to líbí. Terry nebo Terroušek je naprosto v pohodě. Občas můžeš přidat miláčka nebo zlatíčko, to taky nebylo vůbec špatné. Kocourek už tak strhující není, vzhledem k mé vlčí přirozenosti." Dodám vesele.

Seběhneme po schodech a já okamžitě zamířím do komůrky, kam uložili Coru. Sice mi žaludek kručí právě tak jako Nys, ale tohle je důležitější. Potřebuji vědět, jak jí je.
Zaklepu, podržím dveře Nyskel a pak vklouznu za ní dovnitř.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 6.4.2015, 12:34:53
Pobaveně se ušklíbnu. Byla jsem si jistá, že ho Gundík nenechá chladným. Zároveň si ale musím přiznat, že Nyskelina mi zní naprosto příšerně. Komolit jeho jméno byla fajn zábava, ale obráceně mi to zase tak zábavné nepřijde.

"Dobrá, vzdávám se. Terry zní asi vážně nejlíp. A pro zvláštní příležitosti si vyhrazuju právo na má vlastní... vylepšení." prohlásím blahosklonně. "Ostatně, Terroušek se, koukám, docela ujal." ušklíbnu se na něj.

Teď nás ale čeká práce. A když ne práce, přinejmenším povinnosti. Vzdychnu a vyrazím ke schodům.
 
  Gunter   Postava není přítomna 6.4.2015, 12:29:58
Vyrazí ke dveřím, takže to beru jako odpověď. Vezmu si pás s dýkami, protože poté, co jsme včera vyfoukli Coru Soterovi rovnou pod nosem, nehodlám vůbec nic riskovat a nechci, aby mě někdo chytl nepřipraveného a vyrazím za ní. Její zlomyslné ušklíbnutí mě na chvíli zarazí do podlahy, ale pak vyklouznu za ní.

Doženu ji dvěma dlouhými kroky, chytím ji za paži a přitáhnu k sobě.
"Terroušku, chtěla jsi říci, ne? Navíc mám ještě jeden návrh, Nyskelino. Přítel Sverre mi říkal Tere. To by se ti nelíbilo?" Zasyčím ji do ucha a zatahám ji rozverně za jeden z ne právě upravených pramenů vlasů.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 6.4.2015, 12:15:24
Ještě si rychle dotahuju šněrování na bocích, když mi odpovídá.

Musím si přiznat, že mi jeho váhání se společnou snídaní dole udělá radost. Tichou a nenápadnou, ale je tam! "Taky se ti stýská po srubu, čumáčku?" vzdychnu pobaveně v duchu.

Opatrným pohledem zkontroluju, že už se opravdu můžu otočit. Vypluju zpoza paravanu a natáhnu se pro hřeben. Rychle prohrábnu vlasy, s nějakým účesem se nezdržuju. Potom, co jsem pozanal dívky v Masce, se mi před nimi nechce na nic hrát. Jsme jiné. A možná můj nedbalý vzhled tuhle rozdílnost ještě podtrhne, za což bych byla jedině ráda.

Vyrazím ke dveřím a jen tak letmo ještě poznamenám. "Jen pořád nevím, jak ti mám říkat... Gundíku..." uculím se a vyklouznu ven, na chodbu.
 
  Gunter   Postava není přítomna 6.4.2015, 12:10:11
Rázem mezi námi stojí rozpaky. Nyskel vyskočí z posele, jako by ji za patami hořelo a zmizí za paravánem. Neťastně se za ní dívám.
Bude to teď takhle pořád?
Skončí každá zábava tím, že se nám do toho vpletou moje touhy a ona si vzpomene, co jsem ji řekl a uteče ode mě?
Je ta báječná Medová důvěra nenávratně pryč? Nebo se někdy vrátí?
Uklidníme se?
Oba?
Možná by pomohlo, kdybych to v sobě definitivně vzdal.
Protože, jestli chci být k sobě naprosto upřímný, tak je jasné, že někde hodně hluboko pořád ještě doufám.
Že si tam tu malou jiskřičku, že by mě mohla přece jenom chtít pořád uchovávám...
Jenže, jisté je, že to nejspíš stejně nedokážu.


Vstanu a natáhnu se pro oblečení. Zatímco na sebe soukám černé kalhoty, poslouchám ji. Zamyšleně. Tiše.
Nakonec jen kývnu. Nechce se mi dolů. Ani trochu.
Nemám náladu na Min, i když bych možná měl zjistit, co tu chtěla.
Jenže tak nějak bych si raději užíval soukromí s Nys, než se koukal na děvčata z Masky.

Nyskel zmíní Coru a mě dojde, že moje kývání stejně neviděla.
"Také se mi nechce, ani trochu. A Melwin tu bude žít, takže si musí zvykat, že je tu doma, ale, máš pravdu. Nevíme, jak je na tom Cora, navíc s ní musíme mluvit, pokud se trochu zvetila, takže dolů stejně budeme muset."

Navléknu si i bílou košili a zdobenou koženou vestu a otočím se k paravánu.
"Takže jdeme dolů?" Zeptám se naposledy, jen, abych se ujistil.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 6.4.2015, 11:43:56
Rychle se vyhoupnu do sedu a vstanu z postele. Rychleji, než aby to vypadalo jakoženic. Ještě teď cítím na tváři jeho hebké kadeře. A ta vůně... k zalknutí. Vlastně se ani Vlčici nemůžu divit. Tohle bylo tak nějak náročné i... pro mě.

Sáhnu po cestovních šatech, ale nakonec hrábnu rukou vedle po své skromné zelené toaletě. "Jestli se máme tvářit, že je vše v pořádku a že jsme v noci nikde nebyli, je hloupost, abych po Masce chodila v plné polní."

Zamířím za paravan a pro jistotu se ještě otočím ke Gunterovi zády. On paravan nemá, že ne?!

Dá mi na výběr a já zaváhám. Vzhledem k momentálnímu rozpoložení Vlčice by bylo vhodnější jít dolů. A nechat to tu trochu... ehm... vyvětrat. Abych i já přišla na jiné myšlenky. Jenže představa, že se bude včerejší večeře opakovat... Těžce polknu.

"No, abych pravdu řekla, moc se mi dolů nechce. Ale... je tam Melwin. Neměli bychom ho tam asi nechávat samotného. A taky bychom měli zjistit, jak je na tom Cora." podsouvám sama sobě naše povinnosti a je mi jasné, že se tomu nevyhneme. Nemůžeme se tady schovávat věčně. Ani já ne. Tohle není náš srub... bohužel...
 
  Gunter   Postava není přítomna 6.4.2015, 11:35:03
Svírám ji pod sebou, útlou, krásnou, rozjařeno.
Ne, tohle pro mě vůbec není lehké.
Zoufale se snažím přidržet se legrace. Toho, že tu spolu řádíme a nemyslet na fakt, že tu právě pod sebou vězním půvabnou ženu, do níž jsem shodou okolností úplný blázen a ona mi říká miláčku, kocourku, Terroušku....
Milosrdná Loereno! Tohle je k zešílení.

Lechtám ji a zatínám u toho zuby. Naštěstí to vypadá jako výhrůžný škleb.
Je to náročné.
Musím držet na uzdě sebe i vlka.
A ona se směje a je nádherná.

Skloním se a lechtám ji na obličeji svými vlasy. Její výraz se začne měnit.
Zřejmě i ona už má pocit, že jsem překročil čáru povoleného bratříčkování. Po včerejšku není divu.
Rychle se stáhnu a pustím ji.
"To máš pravdu!" Protáhnu ledabyla.
"Obléct bychom se měli! Tvůj hlad je samozřejmě první v pořadí veškerých našich zájmů.
Chtěla bys snídat tady? Nebo se půjdeme nasnídat s Min a děvčaty?"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 6.4.2015, 11:19:36
Nepokrytě se zakřením, když zavrčí i on. Oči mi jen hrají.

Doufala jsem, že budu rychlejší, ale je příliš blízko. Jakmile vystartuje, nestihnu udělat vůbec nic. Jeho dlaně mi sevřou paže a přikovají k posteli. Tyčí se nade mnou a je...... úžasný. Můj úsměv zjihne. Ať je to bratr nebo alfa nebo cokoli jiného, nedokážu si svůj dvojí život představit bez něj.

Poslušně se uculím a zaškemrám: "Prosíííím... Terroušku, miláčku, hvězdičko, kocourku... nežer měěěě..." Zubím se, i když cítím, že Vlčice uvnitř začala větřit. Zneužila, mrcha, tuhle naši nevinnou hru a začíná mi pumpovat do žil úplně jiné pocity.

Můj úsměv se najdnou promění. Je poněkud rozpačitý a pro jistotu uhnu pohledem. "A když mě pustíš, budeme se moct obléct na snídani. A já přeci jen dostala hlad."špitnu provinile.
 
  Gunter   Postava není přítomna 6.4.2015, 11:07:24
"Strach?
Já nevím, co je strach, vlčí ženo."
Chechtám se a cením na ni zuby.
"Možná proto, že jsem Vlčí muž! Starý Vlčí muž, alfa samec. Ty jsi na to zapomněla?" Rachot, který se vydere z mého hrdla zní možná až hrozivě, ale oči se smějí na celé kolo. Přikrčím se a skočím na ni, abych ji dostal pod sebe a zabránil ji v pohybu.

"A jestli budeš ječet, tak ti čumáček Gundíček k tomu lechtání i naplácá!" Varuji ji vesele.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 6.4.2015, 10:53:13
Vyjeknu a zachichotám se. Teď už jsem na všech čtyřech i já. "To by ti strach nedovolil!" zasyčím, ale pusu mám od ucha k uchu. "Ty to ještě nevíš, ale jsem Vlčí žena! Vrrrrau..." zavrčím asi tak, jak by naše opravdové vlčení napodobovala malá holka, a na okamžik vycením zuby.

Pomalu postupuju k hraně postele, abych dokázala uniknout, kdyby ho napadlo opravdu po mně skočit.

"Kdybys mě totiž začal lechtat, musela bych křičet na celou Masku: Pomóóóc, čumáček Gundíček mě lechtáááá!" provokuju dál. Ani nevím, co to do mě vjelo. A určitě to není vhodné, vzhledem k místu a situaci. Ale možná právě proto mě to tak strašně láká...
 
  Gunter   Postava není přítomna 6.4.2015, 10:45:53
Vyskočím na všechny čtyři a hrozivě se nahrbím.
"Jak to chci ovlivnit? Jednoduše! Jakmile mi budeš říkat Gundíku, naplácám ti na holou!
Nebo tě ulechtám k smrti. Prosté a jednoduché."
Zafuním bojovně a přejedu ji prsty po žebrech.
Jen tak, pro výstrahu.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 6.4.2015, 10:40:21
Potutelně se zahihňám. Terka s Gunďou zafungovali naprosto bezchybně.

"Ale já ti nechci říkat tak, jako ostatní! Já nejsem ostatní!" prohlásím bohorovně a bezděčně si začnu pohrávat s jedním neposlušným rezavým pramanem. "Konec konců, jak chceš ovlivnit to, jak ti já budu říkat, Gundíku?" provokuju s rafinovaným úsměvem.
 
  Gunter   Postava není přítomna 6.4.2015, 10:16:16
"Nechceš mi říkat jako ostatní?" Obočí mi vyjede až ke stropu.
Já bych měl spoustu tipů, jak bys mi mohla říkat.
Miláček, drahoušek, zlatíčko, lásko moje....
Poradil bych ti jich stovky, kdyby se ti jen trochu chtělo....
Napadne mě okamžitě a skoro mi zatrne z té představy.

Ovšem Nyskel na to má svůj názor.
Skoro nadskočím.
"Terka? Gunďa?
Dobře! Takže změna. Chtěl jsem ti říci, že mi můžeš říkat, jak se ti zlíbí. Ale ne, zamítá se.
Každou možnou přezdívku či zkomoleninu mého jména hodlám přísně prověřit.
A Terky s Gunďou jednoznačně neprošly! Ostatně, co se ti na Terrym nelíbí? Jsem na to zvyklý!"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 4.4.2015, 2:02:54
"Hmmm..." přimhouřím oči a měřím si jeho tvář. Překulím se na bok a hlavu si podepřu rukou ohnutou v lokti.

"Ale já ti nechci říkat tak, jako ostatní." pronesu vcelku umíněně. Mám jasnou představu, jaké by to mělo být. Jen nemám ještě to jméno.

"I když čumáček byl můj favorit, ale pokud se ti nelíbí..." uculím se blahosklonně.

"Co třeba Terka? Jako jedna hrozně hloupá děvečka, která sloužila u rychtáře? Nebóóó Gunďa? To zní přece roztomile, ne?" Teď už mi v očích poskakují rarášky.
 
  Gunter   Postava není přítomna 4.4.2015, 1:58:10
Začínám mít pocit, že se mi tohle ráno zdá. Nakrčím obočí a zblízka ji hledím do očí.
Je to pro mě značně nebezpečná blízkost, ale úžas nad tím, co říká, momentálně převažuje nad nebezpečím, že bych se začal příliš soustředit na to, jak je krásná a začal z toho magořit.

"No, přesněji řečeno, vlastně....ano." Ušklíbnu se a pak znovu užasle rozšířím oči.
"A co bys s tím chtěla dělat? Přejmenovat mě?
Můžeš mi říkat Terry, jako všichni ostatní. Nebo máš jiný nápad? Trotla a čumáčka předem vylučuji...."
 
  Nyskel   Postava není přítomna 4.4.2015, 1:54:13
Nespokojeně nakrčím obočí. "Takže Guntere ti říkám jen já a tvůj otec, když na tebe měl vztek?!" zopakuju holá fakta a zamyšleně našpulím rty.

"S tím bychom měli něco udělat, nemyslíš?" navrhnu vážně, ale v mých očích je vidět uvolnění a pohoda.

"Jak bych ti měla říkat já?" optám se a na rtech mi pohrává náznak úsměvu. Možná už mě nějaké variace napadly.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.