abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Vlk   Postava není přítomna 26.4.2015, 23:08:02

"Klid, jen ti potřebuji navlhčit vlasy, aby se mi lépe stříhalo." Chlácholivě pronese růžová dívka a vzápětí ti vjede oběma rukama do vlasů a začne do nich vodu lépe včesávat.
Pořádně ti je protřepe a pak se teprve chopí hřebenu, který ji podává Tina.

Její doteky jsou jemné a zručné. A rozhodně příjemné. Učeše tě a pak se chopí nůžek. I to dělá velmi energicky.
Možná tě to kapu děsí.

"Udělat Terrymu ostudu? Ne, to bych nikdy neudělala. Máme ho rády. Všechny."Ujistí tě mile a pustí se do díla.
Pohled na Tinin kapku zlověstný kukuč je možná ještě děsivější než zvuk šmikajících nůžek na tvé hlavě a kadeře tmavých vlasů odpadávající na zem.

 
  Nyskel   Postava není přítomna 26.4.2015, 22:58:27
Můj sen pokračuje. A je nádherný, stejně jako šaty! Jedny jako druhé!

"Já... nevím..." vydechnu omámeně. "Ty květinové jsou překrásné, ale priznám se, že se neustále vracím k těm prvním nebo těm oranžovým. Nikdy jsem tak měňavou látku neviděla..." pohladím láskyplně oba modely.

Otočím se na Minnie a jako poslušný žáček čekám na ortel paní vychovatelky. Hlavně ale, ať je to rychle. Hrozně moc bych se v některých z nich chtěla vidět. Jako bych měla strach, že se rozplynou.
 
  Gunter   Postava není přítomna 26.4.2015, 22:54:06
Přimhouřenýma očima sleduji převlékající se dívky, ale můj dychtivý pohled, který následuje vzápětí, patří Nyskel.
"Tak které se ti líbí? Dovedu si tě představit v každých z nich, ale ty květinové nebo ty oranžové.....možná i ty zelenkavé.
Kruci!
Slušely by ti všechny.
I když....nejsem si jistý, jestli by ty květinové byly na večerní slavnost ty pravé. Přece jen....to je spíš někam do zahrady, na sluníčko, co říkáš, Min?"
 
  Vlk   Postava není přítomna 26.4.2015, 22:50:57


"Nevadí." Blahoskloně se usměje Min a tleskne na dívky.
"Začněte se strojit, prosím. Chci, aby Nyskel viděla co největší možný výběr. Chceme, aby byla večer překrásná, že ano." Komanduje je a netrvá to dlouho a dívky se začnou před Nyskel otáčet každá v jiných šatech.

Anne si obleče bílé s květinovým vzorem a Teireza v zelenkavých.


Elke se vzápětí předvede ve vínových, ale je nižší než Nyskel a šaty na ni tolik nevyniknou.

 
  Melwin   Postava není přítomna 26.4.2015, 22:39:23
Dosednu a zvědavě se ohlídnu po Lisbeth. Mou pozornost si už ale žádá Tina.

Soustředěně poslouchám a bezděky přikyvuju. Jo, todle bych měl zvládnout úplně bez problémů...

"To fakt není nic těžkýho." odsouhlasím, když dodá, že bych měl bejt trpělivej. "Vážně je to jen todle?" ujišťuju se ještě.

To už ale za mnou zašustí Lisbethiny šaty, který jí mimochodem zatraceně slušej, a na mou hlavu se snese sprška... vody?!

Cuknu sebou a prudce se otočim. "Co je?!" houknu, ale Tina se dál okázale nudí, takže Lisbeth asi nedělá nic, co by neměla.

Nervózně se ošiju a narovnám se v křesle. "Hlavně mi tam neco nech, ať neudělám panu Gunterovi vostudu." zabručím ještě, než se dívka dotkne nůžkama mých vlasů.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 26.4.2015, 22:33:53
Mé oči se doširoka otevřou a doslova hladově hltají každý model. "Vážně se mi tohle nezdá?! Opravdu?! Jestli ano, nechci se probudit! Teď ne!!!" škemrám v duchu.

Hned ty první jsou nádherné. A ta světle zelinkavá na živůtku by mi ladila k očím. Rudé, které následují hned potom, jsou rafinované. Fialové mou pozornost upoutají jen na chvilku, ale zato ty oranžové, s bohatě zdobeným živůtkem a sukní s duhovými odlesky... Ze rtů mi splyne vzdech. Následují ještě troje další, ale očima se neustále vracím k těm prvním a k oranžovým. "Ale Gunter chtěl modré..." vezmu je ještě jednou na milost, ale ta barva je na mě příliš sytá.

Rozpačitě se podívám na Minnie a hned potom na Guntera. "Já nevím." pípnu nerozhodně jako děcko u stánku s perníky. Ale oči mi září stejně tak.
 
  Vlk   Postava není přítomna 26.4.2015, 22:33:03
Dívky tě zatáhnou do útulné komůrky plné nejrůznější skleněných lahviček, štětečků, nůžek, barviček, hřebenů, kartáčů, mašlí a podobných dívčích příšerností.
U okna stojí obrovské zrcadlo s pohodlnou židlí a několik malých stoliček.


Tina s tebou zakormidluje přímo do křesla a donutí tě, aby ses posadil.
Sama si sedne na stoličku proti tobě.
Lisbeth si zatím začne za tvými zády cosi chystat.

"Nedělej si hlavu. Všechno ti vysvětlíme." Ujistí tě Tina ledabyle.
"Než s tebou skončíme, bude z tebe páže jedna radost. Navíc na tom nic není.
Je to v podstatě osobní sluha.
Budeš se motat kolem Terryho a té jeho zrzky, všechno jim přidržíš, podáš. Postaráš se, aby měli co jíst a pít, aby měli pohodlí...
Prostě jim budeš takříkaje k ruce.
A hlavně se od nich nehneš ani na krok. Tichý, nenápadný, ale pořád ve střehu a připravený.
Takhle to pážata dělají.
A trpělivý samozřejmě."
Dodá ještě.

"A teď zakloň hlavu."

Zezadu k tobě přistoupí Lisbeth a nastříká ti na vlasy vodu. Je to nečekané a možná tě to trochu vyděsí. Tina se ale tváří naprosto klidně a podá své družce hřeben ze slonovinové kosti.
"Jen ho nešetři. Má to jak hnízdo." Zívne ospale.
 
  Gunter   Postava není přítomna 26.4.2015, 22:25:03
Slastně mhouřím oči a představuji si Nyskel v každých jedněch šatech. A v duchu předu. Jako mlsný kocour.
Nenasytný a natěšený.

Když skončí přehlídka rób, které jsou po místnosti, zvědavě se zadívám na Nyskel.
Její reakce mě zajímá.
Nesmírně.
 
  Vlk   Postava není přítomna 26.4.2015, 22:22:27


"Jistě, to není problém. Počkáme, až nám děvčata předvedou víc kusů. Ale zatím by ses mohla podívat na tyhle."

Zavíří mísností a začne před Nyskel nosit jednu dřevěnou pannu za druhou. Na každé visí překrásné šaty."Tak co, líbí se ti některé?" Zaševelí přátelsky, když skončí přehlídku vystavených toalet.
Skoro ve stejnou chvíli se otevřou dveře a vejde Elke s Anne a třetí dívkou v hnědém. Musíš uznat, že obě dívky jsou opravdu stejně vysoké a nejspíš i stejně štíhlé jako ty.
"Tak co, pustíme se do předvádění?" Naléhá Minnie, která je očividně ve svém živlu.
 
  Gunter   Postava není přítomna 26.4.2015, 22:09:19
Vejdu s naprostou samozřejmostí za oběma ženami do šatny. Vím, že je to šatna, už jsem tu byl a bez jakéhokoliv zaváhání projdu místností a usadím se na truhlici. Pohodlně se opřu a ruce založím na prsa. Připravený kriticky zhodnotit vše, co na Nyskel navlečou.

Minnie se okamžitě ujme oraganizování, ale když navrhne, aby se Nyskel svlékla, trhnu sebou i já a moje sebevědomí na chvíli zmizí.
Polekaně si Nys přeměřím očima a zachytím její neméně rozpačitý pohled.
"Ale..." Vyhrknu, protože se mi okamžitě vybaví její krásné svůdné tělo vznášející se ve vodě a pocity, které ve mně vyvolalo. Pocity, které by ani trochu nebyly vhodné. Tady a teď.
Vlastně už nikdy.
Přísahals.
Napomenu sám sebe přísně, ale pak mi dojde, že Nyskel má pod těmi šatami určitě nějakou spodní košili a uklidním se.

Navíc se do toho svlékání nijak nehrne.
"Zimomřivá, to ona je." Brouknu smířlivě a rychle se podívám k oknu a začnu studovat závěsy, které tam visí. To pro případ, že by se mi na tváři ještě zrcadlil stín mých předchozích myšlenek.
 
  Melwin   Postava není přítomna 26.4.2015, 21:58:49
Rozpačitě se ušklíbnu na holky. Nemusim ani nic říkat, ty štěbetalky si bohatě vystačej sami.

"No, jestli to dokážeš..." zapochybuju, když ze mě hodlá dělat krasavce.

Jak to tak ale vypadá, půjde s námi i Tina. V první moment se zarazím, ale pak si uvědomím, že je to vlastně dobře. Aspoň na nás dohlídne. Na voba! Ještě bych si teď motal zbytečně hlavu a před večerem to není dobrej nápad! Fakt ne!

Čekám, jak dopadne zbytek doprovodu, ale nakonec si mě vodtáhnou jen ty dvě. "Možná byste mi taky mohly říct, co dělá takovej páže. Mám ho večer dělat paní Minnie a panu Gunterovi, tak abych něco nezvoral..." přiznám s obavama.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 26.4.2015, 21:54:33
Zvědavě si ty dvě dívky přeměřím. Nemohou být víc odlišné. Ale možná ještě víc mě zajímá, co zrovna řešily. I když....... záležitosti tohoto domu asi nejsou něco, na co jsem úplně připravená.

Rozpačitě se usměju na Miniinu společensku otázku. Vlastně ani nevím, jestli jsme se bavili. S Gunterem to tak nějak prostě plyne...

Minnie mi ale přijde trochu napružená. Napnutá. I když, co se divím, když nás večer čeká taková "veselá kratochvíle".

"Trochu jsme se zdrželi v zahradě. Je nádherná." hlesnu omluvně, abych trochu obrousila hranu, která je patrná v Miniině hlasu.

Poslušně ťapu za štíhlou ženou s nesmírnou elegancí v sobě a teď už vážně nepochybuju, kdo bude největší ozdoba slavnosti. Její dlouhatánské, vlnité vlasy se mírně pohupují do rytmu její plavné chůze. "Hmmmmm......." zabručím nespokojeně. Nespokojená sama se sebou.

V životě jsem tolik oblečení a tolik zrcadel neviděla. Rozhlížím se okolo a chvílemi tajím dech. Jestli jsem si nějak v dětství představovala přípravu princezny na ples, vypadala přesně takhle! A kolikrát jsme si na to s Adelaidou hrály!

"Já... ehm..." zaváhám a očima střelím na zlomek okamžiku po Gunterovi. "A nemohla bych se svléct, až bude jasné, které budeme zkoušet?" navrhnu se snaživým úsměvem. "Jsem trochu zimomřivá." dodám rychle. A kupodivu to vyzní věrohodně.
 
  Vlk   Postava není přítomna 26.4.2015, 21:51:22
Docela jsi se trefil. Původkyněmi štěbetání jsou skutečně dívky z Masky. Jmenovitě Anne, Tina, Lisbeth a jakási zralejší žena v černém, kterou jsi ještě neviděl.
Všechny k tobě okamžitě otočí hlavu a rozzáří se. Obzvláště Lisbeth.


"Á, panáček se už nemůže dočkat mých nůžek. Tak co, jdeme vás učiniti krásným, mladý pane." Zaševelí okamžitě a zvedne se.
Tina se zvedne s ní a pročísne si plavé vlasy.


"Myslím, že půjdu s vámi a dohlédnu na tebe, abys to moc nepřehnala. Někdy máš sklony ostříhat, co se ostříhat dá a jemu ty vlasy docela sluší. Byla by škoda, kdyby mu nezůstaly.
Jdeš také, Ann?""Samozřejmě. Ráda." Usměje se modrooká Anne, ale vtom se po tvém boku vynoří Elke a rázně tě odstrčí.

"Obávám se, že nepůjdeš nikam, chce tě Minnie. Nahoře v šatně. A Terirez taky. Neviděla jsi ji?"


"Teireza je v kuchyni. Loudí tam moučník, je zase nedojedená." Lenivě se ozve Tina a tanečním krokem dopluje k Melwinovi.
"Tak půjdeme, ne?" Zapřede koketně a spolu s Lisbeth popadnou mládence každá za jednu ruku a vlečou ho pryč.
 
  Vlk   Postava není přítomna 26.4.2015, 21:36:41


Minnie najdete v malém salonku s Elke a Kiangou. Něco spolu rozčileně probírají.
Svým způsobem je velmi zvláštní pohled na někoho tak bílého vedle vznešené černé krásky. Je to zajímavý kontrast.
Obě dívky se na vás usměji a Kianga si změří Nyskel svým podivným hloubavým pohledem. Snad se i chystá něco říct, ale Minnie ji předstihne a vydá se s pohostiným úsměvem k vám.,

"Jdeme vybírat šaty? Už jsem si říkala, kde se touláte. Čas se krátí. Bavili jste se dobře?" Zajímá se, ale jakýsi bolavý podtón v jejím hlase svědčí, že o tom v podstatě nepochybuje a že ji to možná není tak úplně po chuti.

"Řekni prosím Anne a Teireze, aby přišly za námi. Mají zhruba stejnou postavu." Poprosí Elke a zamíří ke dveřím.

Vede vás dlouhou chodbou na druhou stranu domu.
Šatna je prostorná místnost plná truhlic, dřevěných panen s navěšenými šaty a zrcadel.
Minnie bez zaváhání vejde dovnitř a poprosí Nyskel, aby se posadila na židli s vysokým vyřezávaným opěradlem, která stojí uprostřed místnosti, naproti zrcadlu.

"Možná by ses měla svléci do košilky, má drahá." Vyzve ji vlídně.
"Dívky tu budou hned. Předvedou ti několik šatů a pak se rozhodneme, které z nich si vyzkoušíš." Gunterovu přítomnost nijak neřeší. Je vidět, že na vás dva opravdu pohlíží jak na pár.
 
  Melwin   Postava není přítomna 26.4.2015, 20:59:32
Když se ti dva loudají směrem k domu, ještě chvíli je sleduju a v duchu kroutím hlavou. "Proč to, sakra, nejde?! Dyť kolem sebe kroužej jak dva bělásci na jaře! Pan Gunter ale řikal, že Nyskel vod něj s hrůzou utekla, když něco zkusil." vzpomínám. "Leda... že by na to šel nějak blbě. Ale zrovna chlap jako von?! Ten na troubu fakt nevypadá." mudruju v duchu.

Ale po chvíli mě už plně pohltí vrhání dýk. Je to zážitek. Čepel je neskutečně vyvážená a létá skoro sama. Poslední sadu už nasázím pěkně vedle sebe. A sem na sebe tááák hrdej!

Čas ale pokročil a já dnes nemám na programu jen vrhání nožů. Bohužel...

Posbírám nože, láskyplně a pečlivě je očistím a uložím a vyrazím k Masce.

"Lisbeth... růžová a roztoužená Lisbeth..." představuju si dívku před očima a cejtim, že už teď mi není lhostejná. "Co když něco zkusí? Nemůžu bejt přece za troubu?!" zastavím se a přemejšlim.

Možná....... možná bych mohl trochu ulevit sám sobě. V tom napětí. Max dycky řikal, že chodit s plným měšcem je vo hubu. Jenže...... přijde mi to trapný. Tady, v takovým podniku.

Vzdychnu a odhodlaně vyrazim k Masce.

Stavím se ve svým pokojíku za Nestorem, pak vodnesu dýky nahoru, do pokoje panu Gunterovi. Není tam ani on, ani Nyskel. Tak je jen obřadně položím na postel a zamířím zase zpátky.

Cestou kolem toho nóbl salonu dole zaslechnu nějaký chichotání. Zhluboka se nadechnu a po tichým zaťukání tam vopatrně strčim hlavu. Doufám, že tam Lisbeth bude. Nebo že mě aspoň nasměrujou.
 
  Gunter   Postava není přítomna 26.4.2015, 20:41:36
Kupodivu proti mému ne právě vhodnému pohledu nic nenamítá a zdá se, že se plně podřídila mému velení. Aspoň co se šatů týče.
"Vybereme. Už se těším." Zazubím se a pak se dám do upřímného smíchu.
"Jasně. Jak jinak. Byl by div, kdyby ti nevyhládlo. Tolik pohybu na čerstvém vzduchu...
To doženeme! Hladovou tě na slavnost nepustím! Už jen proto, že tam budeš muset dámovsky uždibovat a ne se cpát jak nádeník!"
Ujistím ji a otevřu ji velké dvoukřídlé dveře vedoucí do Masky.
"Prosím, Jasnosti..."
 
  Nyskel   Postava není přítomna 26.4.2015, 20:37:26
Sjede mě téměř majetnickým poheldem a kupodivu mi to až tak nevadí. Faktem je, že on ví, jak bych měla dnes večer vypadat. Já nemám ani páru.

"Tak jo! A až vybereme, asi bych si něco malého na zub dala. Snídani jsem trochu odflákla." usměju se provinile a vstoupím do domu.
 
  Gunter   Postava není přítomna 26.4.2015, 20:31:56
"Však ono to půjde, neboj." Přikývnu chlácholivě.
"Navíc, já tam budu s tebou. Pořád." Ujistím ji a skoro dodám, že Minnie taky, ale najednou mě napadne, že to by nemusela být ta pravá útěcha.

Dojdeme k Masce a Nys se na okamžik zastaví.
Její otázka mě zaskočí.
Jak o tom může pochybovat?

"Samozřejmě, že půjdeme spolu. Takovou věc nehodlám nechávat na nikom!" Pronesu rozhodně a přejedu ji pohledem, který je možná trochu hladový, ale vzhledem k mé představivosti, která se rázem rozjela na plné obrátky, naprosto pochopitelný.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 26.4.2015, 20:27:23
Dívám se na něj a do očí se mi vkrádá nejistota. "Pokusím se." ušklíbnu se nevesele. Vím, že dokážu nasadit neproniknutelnou masku. Tajemnou a vzdálenou. Za tu jsem se ostatně naučila schovávat od doby, co se mnou cestuje Vlčice. Ale usmívat se? Bavit se? Navíc v prostředí, které je víc než nepřátelské?

Vybavím si Gunterovu hrozbu, co se stane, když to nezvládnu. "Musí to jít!" utvrdím se odhodlaně.

Už jsme u domu. "Půjdeme najít Minnie společně nebo necháš výběr šatů jen na ní?" zeptám se zvědavě.
 
  Gunter   Postava není přítomna 26.4.2015, 20:19:05
"Je jedno, co si budou myslet, Nys, důležité je, jak budeme působit. Přinejmenším je to zmate. Protože to, rozhodně čekat nebudou. Budou čekat neklid a nervozitu, možná strach a obavy, z toho, co nás tam může čekat. Možná i to, že právě kvůli Coře nepřijdeme. A právě proto tam musíme. Už to chápeš?" Usměji se. Vlídně a laskavě. Vím, že hraji nebezpečnou hru a navíc ji do toho táhnu s sebou, ale v situaci, v které právě jsem, stejně nemáme na vybranou.

Jen držet hlavu vztyčenou a neucouvnout. Pak možná couvnou oni. Aspoň na chvíli.
V přírodě to tak funguje.
Mohlo by i na Soterově dvoře. Zvířat je tam dost.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 26.4.2015, 20:14:21
Na okamžik se zamyslím.

Jediné chvíle, kdy jsem se snažila být "okouzlující", byly momenty, kdy jsem nějakého oplzlého, dotěrného chlápka, který si nedal říct, lákala ven, na dvůr či do stájí. A tehdy stačilo tvářit se... no... tajemně. To to asi vystihuje nejvíc.

"Ale TAKHLE okouzlující dnes večer být nechci, že ne?!" zarazím tok svých myšlenek.

"To stačí tak málo?" podivím se nahlas. Pak mě ale něco napadne. "Pokud jsou tam s ním i Vlci, a Ardet je tam určitě, poznali naše pachy. Ví, že jsme si došli pro Coru. Tak jak by si mohli myslet, že nebudeme ve střehu?!"
 
  Gunter   Postava není přítomna 26.4.2015, 20:09:55
"Kdybych nebyl Vlk?" Zamyslím se nad tím...hluboce.
Asi tři vteřiny.
Pak vzpurně pohodím hlavou. "Kdybych nebyl Vlk....pořád bych byl velmi nadprůměrný, neodolatelný mladý muž! Ty o tom snad pochybuješ?"

Nys se začne zase mračit a to se mi ani trochu nelíbí. Sice má pravdu, ale i tak.
"Jenže my budeme vyčnívat, má milá, vždycky a všude. Já svoji nezpochybnitelnou dokonalostí a ty neméně nezpochybnitelnou krásou." Zavrním.
"A usmívat se musíš." Teď už trochu zvážním.
"Nechceme, aby věděli, že jsme ve střehu, že ano. Půjdeme se bavit a bavit se taky budeme.
A pokud ty budeš okouzlující, budu já ten nejzábavnější společník, jakého si můžeš přát. Slibuji."
Usměje se a já spokojeně přikývnu.

"Ano, tak nějak jsem si to představoval.
Okouzlující! Jedním slovem!"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 26.4.2015, 19:51:59
Sleduju ho s přimhouřenýma očima a lehkým úsměvem. Chce se mi do něj rýpnout, ale když se nad tím opravdu zamyslím, je až děsivé, že skoro ve všem má pravdu. Děsivé...

"Zapomínáš ovšem zmínit, že za dobrou polovinu svých nadprůměrných vlastností vděčíš Vlkovi. Kdo ví, co by z tebe bylo, kdybys Vlk nebyl..." nadnesu přezíravě.

Trochu se zakaboním. "Myslím, že bychom neměli zrovna vyčnívat. Na té slavnosti..." dodám vážně. Rozhodně nechci dráždit hada bosou nohou.

"A usmívat se nebudu, s tím nepočítej! Pro tebe možná pár výjimek udělám, ale hodlám se pekelně soustředit na své sebeovládání a to zrovna zábavná věc není. Slibuju ale, že budu okouzlující." dokončím v podstatě vážně, ale přilepím k tomu rychlý úsměv. Aby věděl, že jsem odhodlaná to zvládnout.
 
  Gunter   Postava není přítomna 26.4.2015, 19:38:24
"Ale to se mýlíš, není to tak." Upozorním ji vážně.
"Já jsem skvělý bojovník, skvělý tanečník a ....dobře, neměl bych být ješitný...průměrný zpěvák.
Ovšem až na tuhle drobnůstku samozřejmě dokonalý jsem. Zapomněla jsi totiž, že jsem také sakra dobrý lovec a ještě lepší stopař...a co se jezdectví týče...to snad ani nebudu zmiňovat.
A děkuji za účast, ale vzhledem k tomu, že jsem nadprůměrný takřka ve všech oblastech, zvládám i to soužití."
Šklebím se.

Nyskel projeví pochopitelné obavy, že by pro mě mohla být málo vyšňořená, což nemohu ponechat bez komentáře.
Znovu ji chytím za ruku a otočím s ní dokolečka. Kriticky si ji přimhouřenýma očima prohlížím.
"To půjde...zdůrazníme tvé štíhlé linie a když ti vyčešou vlasy nahoru, budeš velmi reprezentativní. Myslím, že to risknu a těch tanců ti věnuji, kolik budeš chtít." Ujistím ji.

"Ovšem podmínkou je, že se celý večer budeš sladce usmívat.
Na mě, pochopitelně.
Bereš?"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 26.4.2015, 19:14:26
Ne, nedokážu se mračit, když předvádí tohle. Odevzdaně nakloním hlavu na stranu a začnu se smát.

"Jsi velmi dobrý bojovník, velmi dobrý tanečník, velmi dobrý zpěvák... jak se sebou vůbec dokážeš vydržet?! Tolik dokonalosti v jedné osobě... To musí být nesnesitelné!" pronesu na oko vážně a soucitně, ale je mi o něco líp. Pomohlo to, ty jeho legrácky.

"Teď už jen aby sis mě dostatečně vyšňořil, abych vůbec byla hodna byť jediného tance s tebou..." dodám pochybovačně. Je zřejmé, že já se jeho dokonalosti ani vzdáleně nemohu přiblížit.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.