abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Jak Přepsat Historii ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Mephisto   Postava není přítomna 25.10.2017, 20:53:40
Pád Orphana a Mephistův Hněv na Poloostrově

Pár dnů na to co dorazili zprávy o tom, že se Orphanským poloostrovem šíří černá smrt došli nové zprávy. Lord Orphan jí padl za oběť. Orphanské nástupnictví je nyní nejisté a celá země na tom strádá ještě více, bez pevné ruky, která by je vedla v časech nouze se všechno bortí.

Nákaza černého smrti prakticky zničila veškeré zemědělství na poloostrově, nikdo nechce vycházet z domu na pole. Pole potom zaroste plevel a úroda uhyne, pokud se nic nezačne dít Orphany nečeká jenom černá smrt ale také hladomor.

Mezi obyvateli se objevilo pár odhodlaných skupin co se vydalo léčit nákazu, o pár dní později byli sami nakaženi. Jiní se rozhodli pobít nakažené, jen aby zjistili, že to vůbec nepomáhá naopak ještě situaci zhoršuje po tom co byli i oni nakaženi. Krysi se začali volně pohybovat po ulicích města, mnozí tyto hlodavce považují za zdroj problémů ale nyní již je pozdě se je pokusit pobít.

Mezi obyvateli se také začali vynořovat jedinci, kteří tvrdí, že nákaza je Mephistův trest za jejich hříchy. Tito jedinci se pak na ulici veřejně svlékají do půl těla, chodí v kruhu a navzájem se bičují zatímco prosí Mephista o odpuštění. Málo jim dochází, že Džálavští bohové jsou krutí. Mezi radikály vzniká otevřené hnutí, zatím je to ale nejisté.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.