abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online již brzy offline:
Co s abarinem? Zapoj se do diskuze zda ukončit a jak...Končíme poslední zhasne....(Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Jak Přepsat Historii ::
družina
stránkovat po:  
 

Mephisto
25.10.2017
20:53:40
Pád Orphana a Mephistův Hněv na Poloostrově

Pár dnů na to co dorazili zprávy o tom, že se Orphanským poloostrovem šíří černá smrt došli nové zprávy. Lord Orphan jí padl za oběť. Orphanské nástupnictví je nyní nejisté a celá země na tom strádá ještě více, bez pevné ruky, která by je vedla v časech nouze se všechno bortí.

Nákaza černého smrti prakticky zničila veškeré zemědělství na poloostrově, nikdo nechce vycházet z domu na pole. Pole potom zaroste plevel a úroda uhyne, pokud se nic nezačne dít Orphany nečeká jenom černá smrt ale také hladomor.

Mezi obyvateli se objevilo pár odhodlaných skupin co se vydalo léčit nákazu, o pár dní později byli sami nakaženi. Jiní se rozhodli pobít nakažené, jen aby zjistili, že to vůbec nepomáhá naopak ještě situaci zhoršuje po tom co byli i oni nakaženi. Krysi se začali volně pohybovat po ulicích města, mnozí tyto hlodavce považují za zdroj problémů ale nyní již je pozdě se je pokusit pobít.

Mezi obyvateli se také začali vynořovat jedinci, kteří tvrdí, že nákaza je Mephistův trest za jejich hříchy. Tito jedinci se pak na ulici veřejně svlékají do půl těla, chodí v kruhu a navzájem se bičují zatímco prosí Mephista o odpuštění. Málo jim dochází, že Džálavští bohové jsou krutí. Mezi radikály vzniká otevřené hnutí, zatím je to ale nejisté.

Baal
19.10.2017
18:32:10
Na Severu Džálav

Slova byla pronesena a vyplněna. Během jediné noci proběhl masivní vojenský zátah přes region Priderocků. Bloodramští se vydali lesy s ohněm a ocelí v jejich rukou a při východu slunce se vrátily potřísněni krví. Zatímco lesy za nimi ničili plameny.

Škody na populaci mohou být jen odhadované, ale minimálně polovina populace Priderockského regionu byla brutálně zmasakrována. Vesnice byli vypáleny do základů, zásoby, které se daly sebrat byli posbírány a zbytek spálen. Těla, která vypadala spíše jako by je někdo obrátil naruby byla pak hromadně pověšována na těch pár stromů co zbylo jakožto krmivo pro vrány.

Těla co se na stromy nevešla byla jednoduše ponechána na zemi aby se pomalu rozložila zatímco si z nich budou vybírat mrchožrouti. Tento akt, který se brzy stal znám jako Hostina pro Vrány měl jasný účel. Vylákat Horaly dolů přes průsmyk.

Orphanský Poloostrov

Bez dohledu jeho lordstva Orphanský lid trpí a skomírá! To co začalo jako nenápadná nemoc se proměnilo v mocnou nákazu, která se ukázala být velice smrtelná. Vše začíná únavou a silnými horečkami, lidem následně začne na některých místech tmavnout kůže, finální stádia zahrnují praskání hnisavých ložisek a jakousi formu zápalu plic končící v hluboké a bolestivé smrti.

Lid je zoufalý a bez dohledu jejich vládce nakonec možná i padne za oběť této nemoci. Avšak lord Orphan zatím neučinil žádné kroky. Opustil snad lord jeho lid? Ptají se občané plní strachu. Pokud někdo brzy něco neudělá Orphanský poloostrov propukne v chaos.

Alayne Bloodram
14.10.2017
21:57:57
Přecházím po hradbách sem a tam. Mou hlavou vířily myšlenky. Byla jsem netrpělivá stejně jako každý z mých vojáků ale zaútočit jako první je jen první prohra, která by mohla vést k sérii dalších. ,,Trpělivost je klíčem k úspěchu. Ale mohla by to být také zhouba, pokud budu čekat dost dlouho morálka mužů upadne." Musela jsem něco udělat ale co?

Chtělo to něco co by Horaly donutilo jednat, co by ji vyhnalo z jejich skal. V momentě kdy za mnou přišel lord Drassal ohlásit další nájezd té rebelské špíny vypěním, měla jsem toho všeho akorát tak dost. Chtěli si hrát? Tak si hráli s ohněm a bylo na čase aby se spálily.

,,Svolejte veškeré vojsko. Chci mít všechny vzhůru hned teď připravené k akci. Už jsem toho měla dost." Lord Drassal přikývl a odběhl, do půl hodiny stál každý Bloodramský voják na nádvoří zatímco jsem je sledovala z hradeb.

,,Poslouchejte muži! Rebelská špína si myslí, že si s námi mohou zahrávat, že nebudou žádné následky. To se ale mýlí! To co očekává všechny Horaly bude něco co nikdy nezapomenou! Bouře krve, bolesti a smrti! Poznají hrůzu, kterou nikdy předtím necítili! Lesy budou žhnout plameny a lidé budou plakat krev! A až se Džálavy probudí vše co uvidí z těchto proradných Horalů je hostina pro vrány!"

Proslov byl improvizovaný ale po tom co jsem je náhle probudila muži museli dostat do těla energii a nadšení. Pak jsem vydala přímě rozkazy, během této noci zmasakrovat populaci regionu a vypálit všechny vesnice ke, kterým se vojáci dostanou. Tohle musí vyhnat Horaly ze Skály.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.