abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Jak Přepsat Historii ::
družina
stránkovat po:  
 

Mephisto
25.10.2017
20:53:40
Pád Orphana a Mephistův Hněv na Poloostrově

Pár dnů na to co dorazili zprávy o tom, že se Orphanským poloostrovem šíří černá smrt došli nové zprávy. Lord Orphan jí padl za oběť. Orphanské nástupnictví je nyní nejisté a celá země na tom strádá ještě více, bez pevné ruky, která by je vedla v časech nouze se všechno bortí.

Nákaza černého smrti prakticky zničila veškeré zemědělství na poloostrově, nikdo nechce vycházet z domu na pole. Pole potom zaroste plevel a úroda uhyne, pokud se nic nezačne dít Orphany nečeká jenom černá smrt ale také hladomor.

Mezi obyvateli se objevilo pár odhodlaných skupin co se vydalo léčit nákazu, o pár dní později byli sami nakaženi. Jiní se rozhodli pobít nakažené, jen aby zjistili, že to vůbec nepomáhá naopak ještě situaci zhoršuje po tom co byli i oni nakaženi. Krysi se začali volně pohybovat po ulicích města, mnozí tyto hlodavce považují za zdroj problémů ale nyní již je pozdě se je pokusit pobít.

Mezi obyvateli se také začali vynořovat jedinci, kteří tvrdí, že nákaza je Mephistův trest za jejich hříchy. Tito jedinci se pak na ulici veřejně svlékají do půl těla, chodí v kruhu a navzájem se bičují zatímco prosí Mephista o odpuštění. Málo jim dochází, že Džálavští bohové jsou krutí. Mezi radikály vzniká otevřené hnutí, zatím je to ale nejisté.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.