abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Abaddon   Postava není přítomna 2.10.2017, 21:03:38
Mistr řezbář je jenom sleduje, načež zaplatí, kývne, a poplácá naší černou kobylu aby pokračovala v cestě. V jedné z postranch uliček tedy opět vylezu ven, protáhnu se, a kouknu se na toho chlapa. "Půjdeš do nejzapadlejší ulice ze všech.. najdeš tu nejhorší hospodu kterou budeš schopen, a uvnitř vyzkoušíš úplně všechno co ti nabídnou... Večer budeš chodit okolo, zpívat si, a mávat měšcem ve vzduchu.. " dám mu pokyny, a nechám ho jít. Když ho nezabije alkohol a drogy, tak snad někdo večer. Přinejhorším umře za dva dny sám na zástavu srdce.

Pokouknu se po okolí po naší skvělé dvojici. "Ta strážkyně něco tuší.. Alespoň u mě.. Abych se mohl zamaskovat budu potřebovat si pár hodin odpočinout.. Tyhle dlouhodobější rozkazy mě vysilují... " zamručím nespokojeně, jelikož je to pravda. "Počkal bych do soumraku, mezitím rozhodl plán co dál.. Isabel, jakým směrem a jak daleko je ta pevnost s naším cílem.. " optám se dědečkovi vnučky.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 2.10.2017, 19:19:14
Nutno podotknout, že tentokráte nezahálím. Duše je čerstvá a navíc hezky připravená. Přitáhnu si ji k sobě (nutno podotknout, že mě to stojí trochu soustředění), a možná se vydržím ještě chvilku dívat.

Začínám být zklamaný. Stále ještě jsem se nic nedozvěděl a jenom malá svačinka mi brání v tom, abych vylezl z úkrytu.
Ovšem moje počínající netrpělivost zhasí pokus o políček, který milý princ chce vytnout milé Lilith. Býval bych se i zasmál, kdybych mohl.

Nutno podotknout, že pokud se pokusí na Lilith zaútočit, tak se opravdu rozesměji smíchem, který zní jako kusy skla skřípající o sebe a vylezu ze svého úkrytu - pomalou šouravou chůzí, tak jak obvykle chodím, když nikam nechvátám.

Nerad bych, aby zábava skončila příliš rychle tím, že nám Lilith odpraví prince. Pořád si myslím, že by mohl být určitým způsobem užitečný.
 
  Lilith   Postava není přítomna 2.10.2017, 17:56:58
Se vstáváním nespěchám. Stále ještě chci udržet stejný dojem...

Gratz se vrací, Mebilo také zatím nic nedělá...
Proč lidem vždycky tak dlouho trvá, než se vymáčknou? Proč furt kolem všeho chodí jak pes kolem horké kaše?

"Skřeti?" opakuji jeho slovo, jako by mi teprve nyní došlo, co řekl.
"Obchod s nimi?" přidám další.

Jeho slova o dodělání řvoucího vojáka ignoruji. Stejně nebyla určená mě.
A navíc mě ten voják už nezajímá.
A jak je hned vidět - někdo z jeho mužů se toho ochotně ujme.
Lidi jsou takoví. Vždycky se někdo takový najde.

Stejně tak ignoruji princovu omluvu. Je mi jasné, že stejně není myšlena vážně.

Oplácím princovi pohled. Tentokráte více zpříma.
"Jestli ale nemá umřít dřív, toho léčitele potřebuje," podotknu.

Rozhodně ale nemám v úmyslu nechat se praštit. Když jeho ruka vystřelí proti mě, rychle uhýbám a vyskakuji na nohy.
To je zatím vše, nicméně jsem připravena reagovat na jeho další případný útok.
Každá hra má svůj konec...

Snažím se rozpoznat, co je ten chlap vlastně zač...
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 23.9.2017, 19:04:50
"Strašný vedro, ty cla a to nemluvím o té příšerné frontě."
Alespoň to slyší lidi okolo. Vlastně včetně Isabel a Abaddona, ti ale dostávají vysílání, které smyslový vjem hravě překryje.

"Stráže u brány, kontrola, cla, všude plno lidí, neznáš jiný vchod a co je nejhorší, opomnělas nám oznámit, že se tu vyskytuje někdo dost silný v magii na to, aby nás našel a prozradil, pokud nebudeme extrémně opatrní!"

Opatrnosti bude učiněno zadost, když následuju Isabelu svým vrávoravým krokem mezi to množství lidí. Kdokoli nás tu bude poslouchat, a to ať už po lidském nebo po mém, ztratíme se mu uprostřed šumu...a Abaddon se nějak zařídí se svou "strategií maska". Každopádně tohle je dočasné řešení-musíme si hledat místo na noc, jelikož pochybuju že zvládneme všechno do večera.

A tak sleduju okolní šum a konverzaci, všímám si směru davu...a snažím se vyvodit, co je na opačné straně. Protože máme zhruba dvě možnosti: tak drahý hotel, že nebudou žádné otázky...nebo taková špeluňka, že tam už démoni bydlí roky. Při souběžné snaze vyhnout se pozornosti jsem spíš pro druhou možnost, navíc temná ulička by posloužila kamufláži obecně.
 
  Svět   Postava není přítomna 23.9.2017, 10:15:41
Lilith, Graz

Meibilo jen znuděně pokrčí rameny a dál si hraje s nožem v ruce....Když se Graz vrátí na své místo tak ho Meibilo chvíli pozoruje a pak si povzdychne a zabloudím pohledem k Lilith..."Radši bys měla pohnout.......jestli chceš něco zjisti".

Princ Lilith pozoruje s vřelým úsměvem na tváři...mihnutí Graze si nestihne všimnout...pouze se otočí za zvukem ale brzo ztratí zájem a otočí se pět k dívkám"Hmmmm....taková...oddaná dvorní dáma..." pronese a znechuceně se otočí za sebe, kde se na zemi stále vyvaluje řvoucí voják..."Mohl by ho už konečně někdo dodělat? Celkem mě to už nudí...." povzdechne si a v okamžiku se jeho rozkazu ujme nejblíže stojící voják a bez jakýchkoliv pochybností propíchne svého na zemí svíjejícího se druha mečem..."Omlouvám se normálně bych ho nechal ještě chvíli žít.....ale bohužel jeho řev bránil naší konverzaci..." Otočí se opět k dívkám.

Lilith mezitím ováže princezně ránu jako první pomoc, krev sice nasákne látku šatů ale zatím skrze ní neprosakuje, nicméně princezna je stále v bezvědomí....Princ s klouzne pohledem na zavázanou ránu a pak opět Lilith "Řekni mi...milá dvorní dámo.....Koho si myslíš, že touhle hrou přesvědčíš....." Všimneš, že se ti dívá do očí...."Máš stejné oči jako já......nevím jako hru hraješ a kdo si....ale tvoje oči.....jsou stejné jako moje.." Absolutně ignoroval ji poznámku o léčiteli a jeho úsměv se změní v roztáhnutý škleb....možná, že umí poznat přetvářku......ale rozhodně neviděl ani na špičku toho co v Lilith je.....

V dalším momentě se rozpřáhne hřbetem ruky a ten vystřelí k její mu obličeji.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 22.9.2017, 21:24:38
Kdo zaváhá, nežere. Byl jsem příliš zaujat princovou zmínkou o skřetech a už jsem bez večeře. " Ti mladí démony... napřed žrádlo a až pak budeme přemejšlet."

Na druhou stranu nás poněkud tlačí čas. Ostatní na nás čekají a já bych nerad, aby se tam začali nudit tak, že to město srovnají se zemí beze mě. To už by mě vážně naštvalo...

Nicméně po zvážení všech možností se rozhodnu ještě chvilku počkat, ale opravdu jenom chvilku. Princ by se nám mohl hodit i živý, pokud plánuje nějakou skřetí legraci. To je to, co mládí nechápe. Lidé se totiž nejlépe ničí sami navzájem pokud necháte na živu ty správné.

Přemístím se o kousek blíže a Lilith gestem ruky naznačím, aby se zvedla ze země -> ovšem myslím tím, aby přichvátla. Otázkou je, jak si moje gesto přebere... To už ovšem není můj problém. Vrátím se ještě zpátky na naší pozorovatelnu, přece jenom tam je větší klid. A navíc tam mohu naznačit Meibilovi, že budeme poslouchat - dokud se nerozhodnu jinak.
 
  Lilith   Postava není přítomna 21.9.2017, 8:21:20
Žije, aspoň prozatím. To je dobrý.
Ještě může být užitečná. Ještě nevím všechno. A navíc, je svým způsobem zajímavá a zábavná. Aspoň pro nějakou dobu.


Vím o lidském těle tolik, abych věděla, že princezna tu ránu potřebuje ovázat, jestli má přežít. To jako první. Pak to bude chtít nějakého léčitele.

Ten pitomec, co má tuhle potíž na svědomí má teď svých starostí dost - s princem, se svou panikou, o svůj krk.
To mi poskytne dost času na to, abych mohla ukubnout nějaký pruh látky z pricezniny spodničky a začít jí tu ránu ovazovat.

Všimnu si Meibila a Graze. Tak někdo z nich tedy použil moje pravé jméno.
Co ti tady dělají?
No, na to bude čas později.


Ale pak se objeví princ, a já obrátím svou pozornost na něj. S výrazem vyplašené a vyděšené holčiny.
S rukama zakrvácenýma princezninou krví to má myslím ten správný efekt.

Na prince bude třeba si dát pozor. Už je mi asi jasné, proč se princezně příliš nechce mít ho vedle sebe.
Jeho povaha je... ano, jeho povaha je pro nás nezajímavá, ale přínosná.


Přikývnu po princově dotazu.
"Ano, žije, vyhrknu tím tónem poděšené dívčiny, která nemá daleko k panice.
Vynechám slušné oslovení, schválně, ale myslím, že v téhle situaci je to tak nějak pochopitelné. A navíc testuji jeho reakci.

"Potřebuje ale léčitele, dodám okamžitě.
Obchod se skřety? Hm... Zase něco, o něčem nevím...

Všimnu si Meibila a náznakem zavrtím hlavou v záporném gestu.
Něco se tu děje, a já nevím co.
A dokud si nebudu jistá, že to nemá žádný význam pro to, co potřebuji... tak raději našlapovat opatrně. Kdykoli později bude možné je vyřídit.
 
  Isabel   Postava není přítomna 20.9.2017, 19:51:25
Mefisto hraje svoji roli dokonale. Docela bych mu to i uvěřila. Držím se ho jako klíště. Míříme ke kapitánce a ta nám do ruky strčí ruku.
“Jen klid!“ „Můj děda“ od ní dostane přednášku o tom, že si mě má hlídat. Nenápadně na něj zamrkám, že to není nutné. Vyčkám, až dostane kapitánka poplatek a s Mefistem se dostaneme bez problémů dovnitř. Odolávám touze podívat se, jak se bude dařit Abaddonovi.

Mefistoteles ke mně mile promluví. Rozhlédnu se, zda nás někdo neuslyší.
“Co je dědku? Něco se ti nelíbí?“ Uculím se.
“Jsi snad uvnitř ne? Tak o co jde? A co jsem teda dle tebe přehlédla?“ Zajímám se.
“Jsme uvnitř, tak co chceš víc.“
“A teď pojď dědo. Děláš mi jen ostudu. Nepřitahuj na sebe zbytečně pozornost.“ Zatahám ho za rukáv, aby se hnul a dostal se trochu dál od brány. Nesmíme vzbudit pozornost a s Abaddonem se musíme setkat někde dál.
“Setkáme se s Abaddonem někde, kde si ho nikdo nevšimne.“ Pokud nebude mít Mefistoteles nic proti, zamícháme se nenápadně do davu.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 17.9.2017, 20:44:16
"Vidíš, děvenko? Hračka. Navzdory tomu všemu, čeho sis tak nějak nevšimla."

Bylo to nakonec celkem snadné, navzdory tomu, o kolik to bylo těžší, než jsem čekal. Isabel a průzkum-to jsme mohli klidně spoléhat na nějakého prašivého skřeta. Nelze ji vinit ze všeho-ale nevěřím, že si nevšimla ničeho, takže jí to musím dát sežrat. Ještě se chvíli potáhneme spolu, a jednou by mě mohla tahle její nedůkladnost přijít draho.

Než se dáme dohromady s Abaddonem a odhodíme odpad v podobě zdevastovaného individua, prozkoumávám okolí a shromažďuju si vlastní informace, abych už víc nezávisel na cizích. Jistě toho v davu běží šeptandou víc než dost, a když si dám pozor, neměl bych vyvolat rozruch.
 
  Svět   Postava není přítomna 17.9.2017, 19:23:13
Abaddon, Isabel, Mefisto

Kapitán si nejistě prohlíží představení Isabel ale moc neprotestuje, ale když se jme kolem ní projít se svým dědečkem...Natáhne ji do cesty ruku "Moment.... Oba si vás změří přísným pohledem.

Hodí pohled na Mefista a nejistě si ho prohlídne až k patě"Dávejte na svou vnučku pozor....během podobných oslav se dívky jako ona snadno ztratí v nějakém davu...na dobro.." I když její pohled je ostražitý tak se jedná pouze o upřímné varování..."Jeden zlatý..." natáhne ruku....a v okamžiku kdy jí Mefisto zaplatí vás nechá bez průtahů projít.

Abaddon to má nakonec o něco těžší....Kočí sice nevzbudil moc pozornosti ale kapitánka nekompromisně pokyne aby prohlídli vůz."To moc času nezabere....".

Vojáci si Abaddona moc nevšímají ale za to může především Mefistoteles...jinak by muž zahalený v kápi nepochybně vzbudil pozornost..."Vypadá to v pořádku madam..." Kapitánka kývne a nechá si zaplatil pět zlatých načež i Abaddon projde bez průtahů do města. Abaddon si ale nepochybně všimne, že si ho důkladně prohlídne než ji zmizí z očí...za branou..

****

Dostat se do města se nakonec ukázalo jako to nejmenší. Harduk opravdu žije, v ulicích je plno lidí, stánků a v neposlední řadě i žebráků. Vzhledem k nadcházejícím hrám se domy honosí různorodou výzdobou barevných stuh, standart a nechybí ani provazové řetězy hrající všemi možnými barvami. Už od brány cestu brázdí nespočet stánků a obchodníků lákající vás k výhodné koupi všech možných tretek. Atmosféra kolem je poněkud stísněná, nicméně davy lidí zaplňující ulice vám pomohou se ztratit....samozřejmě, že množství lidí odpovídá i množství stráží kolem.

Do západu slunce zbývá poměrně dost času i přes zdlouhavé čekání u brány...takže váš plán se může začít hýbat...
 
  Svět   Postava není přítomna 17.9.2017, 18:47:17
Lilith, Graz

Po Grazově návrhu, Meibilo pouze kývne a vyrazí za kostlivcem.

Oba se zastaví na okraji lesní stezky, přesto tak aby nebyli vidět přičemž Mebilo se přemísti vysoko do větví jednoho ze stromů, v ruce má vrhací nůž a a pohazuje si sním, zatím co sleduje dění. Špičkou nože pak ukáže Grazovi směrem k dle jeho názoru důležitým postavám. Lilith klečí u dívky v zelených šatech, která má na rameni ošklivou ránu. Démonka je oblečená v šatech dvorní dámy a dívka na zemi bude nepochybně někým důležitým dle její garderóby i když krev a hlína jí poněkud ubírají na důstojnosti.

Vedle dívek je kočár, kterým nejspíše jeli a mrtvý kůň, kočí a spousta šípů hovoří za své. Před kočárem právě mladík v šatech, které nepochybně hovoří o šlechtici právě zabil může, kterým dle zbroje mohl být velitelem okolo ležících vojáků. Muži kolem mladíka jsou rovněž vojáci.

Mladík má černé vlasy má krátce střižené učesané do úhledné patky, na sobě má pouze lehkou koženou zbroj, která působí spíš parádnicky se všemi těmi rudými barvami a vkusným zdobením, ve vzduchu sekne jeden a půlruční meč rozhodně aby z něj dostal krev a zastrčí ho zpět do pochvy u pasu...."To bychom měli..." pronese povýšeně a odkopne mrtvé tělo a vydá se k Lilith a dívce...

Lilith

Princezna sice hodně krvácí a omdlela ale rána na jejím rameni nevypadá zas natolik hluboce, nicméně pokud se jí nedostane včasné pomoci....není pochyb o jejím osudu. Cítíš dva démony, kteří se přemístili kousek od bojiště...o Meibilovi už víš....a druhá siluleta nemůže být nikdo jiný než Grazhosyluthar...

Muž před tebou začíná panikařit když si všimne blížícího se prince, který právě ukončil život vašeho kapitána stráží...."P...princi...ja..já...ta holka mi skočila do rány...já za to nemůžu". Princi si prohlédne zakrvácenou princeznu.....a s rukami za zády se pomalu přibližuje k vojákovi......."Taková....nehoda...hm..?" mlaskne a na tváři se mu objeví milí úsměv. Nicméně v dalším okamžiku zarazí vojákovi do oka dýku...ne příliš hluboko, takže zatím co mu začne vytékat oko muž ukrutně řve a svíjí se na zemi....

Potom obrátí svou pozornost k vám..."Žije? Nerad abych aby umřela dřív než dokončím obchod se skřety....." Usměje se na Lilith a přiklekne k oběma dívkám.

Meibilo mezitím na chvilku zmizí.....a několik duší o kus dál mu velmi rychle padne za oběť.....aniž by o tom princ věděl jeho lučišníci už si nezastřílí.....Meibilo se opět vrátí do koruny stromu a s tázavým dotazem se podívá po Lilith.....

Přeci jen vyřídit tuhle partičku by bylo příliš snadné pro samotnou Lilith.....
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 15.9.2017, 9:07:27
V průběhu cesty opravdu mlčím. Nevidím důvod cokoliv říkat a navíc dle chování Meibila soudím, že rychlého čmuchajícího psa zabíjet opravdu nemusím. Nehledě na to, že pokud je dost chytrý na to, aby neukazoval to nejlepší, co v sobě má, pak by byl můj souboj s ním opravdu zajímavý oříšek.

”Jdeme tam a zjistíme, proč je tady. Pokud ji poslal Azmak, pak má smysl se tím dál zabývat. Jinak bych jí ignoroval, ať si jde po svých. Máme svojí práce dost.” načež vyrazím na okraj bojiště. Do bitvy se nezapojuji – ostatně zatím nemám nejmenší důvod tak učinit.

Pokud si mě Lilith všimne, pak jí možná I pozdravím, ale zatím vyčkávám a mlčím.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 13.9.2017, 20:46:32
Než si vlezu do vozu, kouknu se na tu slintající trosku, a pozvednu jedno obočí. "Až tak? " zeptám se sám sebe, a zavrtím nespokojeně hlavou. "Lidi vážně nic nevydrží.. Normální démon je po v řádu dnů zase v pořádku.. Dobře... U matky v řádech dnů.. U mě většinou v rámci hodin.. Tedy ti, kteří jsou ve vězení.." vzpomenu si na staré dobré dny, když mě matka ještě učila.

Každopádně k němu dojdu, a lehce do něj strčím . Zakymácí se, klopýtne, ale ustojí to, načež se opět postaví jako předtím. "Heh..." pronesu a jeden koutek se mi krátce zvedne do úsměvu.

"No tak konec zábavy..." povím si pro sebe, a kouknu se na něj. "Jdeš do města prodávat kostýmy, masky a loutky na slavnosti. Nemáš tu příbuzné, ani známé. Cesta je dlouhá, chceš si jít lehnout." povím mu prozatím, a uvelebím se, načež mu řeknu ať se chytí vozu. Táhne ho naše ohnivá klisna, takže já vím že se nic nestane, ale člověk nikdy neví...

--------

"Jedu do města prodávat loutky, masky a kostýmy na slavnosti.. Cesta je dlouhá, a já si chci trochu odpočinout.. Jestli mě pustíte, a pak se stavíte u mého stánku, dám vám slevu..." poví muž, a unaveně se usměje. Ve skutečnosti se usměje jen jako imbecil, kterým se stal, ale spolu s lehce protaženými slovy to unaveně vypadá.
 
  Isabel   Postava není přítomna 9.9.2017, 17:36:40
Abaddon souhlasí s nápadem od Mefista.
“No hurá, takže se pohneme dál.“
“Skvělý, tak si pospěš, ať se dostaneme dovnitř ještě za světla.“ Oznámím mu s úsměvem a sleduji jeho počínání. Je nádhera pozorovat, jak bez problémů ovládne chlapa, kterého potřebuje k tomu, aby se dostal dovnitř.
“Nádherná práce.“ Pochválím mu jeho počínání. Abaddon si postěžuje.
“Ale sluší ti to.“ Zasměji se. Mefisto se mu to snaží mile vysvětlit.
“Ale prosím vás, vždyť se jen natáhne na vůz a protáhnou ho bránou. To není nic tak strašného, padavky.“ Protočím panenky, s čím to cestuji a vydáme se společně k bráně.

Chytnu se Mefista a společně vytvoříme krásný pár staříka s vnučkou. Bez problémů dojdeme až k bráně. Snažím se nenuceně navázat nějaký hovor, který by odpovídal našemu vztahu.
“Dědo už se těším, až budeme uvnitř. Ukážu ti, co se mi líbilo na trhu, když jsem tu byla naposledy.“ Nenápadně na Mefista mrknu, protože si to docela užívám. Když však dojdeme až k bráně, zpozorním. Kapitánka se mi nelíbí, něco z ní cítím. Když se na ni zaměřím, zjistím, že jistě už nějakého démona potkala. Není to žádná hlupačka a v tom co dělá je velice dobrá. Zmáčknu nenápadně Mefistovi ruku, abych ho upozornila na možné nebezpečí.
"Dávej si pozor Mefiste, ona už se s démony setkala." Rychle se rozhlédnu a všimnu si stráží kolem brány. Kapitánka na nás vychrlí plno dotazů. Podívám se po svém dědečkovi.
“Co teď?“
“Nejsme, jenom jsme měli stejnou cestu.“ Odpovím kapitánce a táhnu dědu před povoz. Pokud teda se mu bude chtít. Na muže, který je teď momentálně ovládán Abaddonem se otočím.
“Tak ať se Vám daří. Nashle.“ A pokračuji k bráně kolem kapitánky.
“Bude lepší, když se nebude Mefisto vyjadřovat.“
“Přijeli jsme se podívat na rytířské hry. Tady s mým dědou. Přemluvila jsem ho, aby jel se mnou, protože by mě doma jinak nepustili. Těším se, až uvidím všechny ty rytíře v nablýskané zbroji. Prý jsou někteří hodně krásní a ty svaly co musejí mít. Ach bože, to bude nádhera… Musí být pocta stát se ženou takového rytíře…“ Snažím se tvářit zasněně a zcela pitomě.
“Na to musí skočit. Taková pitomá husa jí musí připadat hloupě a bude ráda, když se jí zbaví.“ Přemýšlím nad tím, jak bych mohla ještě odvést pozornost kapitánky, aby nás pustila bez problémů dál.
“Jak využít ty strážné?“ Bez dechu čekám, zda nás kapitánka pustí dál.
 
  Svět   Postava není přítomna 27.8.2017, 21:58:31
I. skupina

Nakonec dospějete k něčemu, čemu by se dalo říkat konsenzus....

Abaddon vskutku nemá problém svůj plán provést.....Brutální zlomení mysli, není zas taková novinka akorát, že z muže zůstane pro takovém rozbití mysli, pouze tupené stvoření, takže Abaddonovy nezbude než ho dirigovat na každém kroku....a může začít tím, že mu řekne aby přestal slintat a zavřel hubu..Ale jinak by neměl mít větším problém s tím, muže použít a případně mu vnutit nějaké emoce a samozřejmě mu říct co má říkat.

Ani Mefisto a Isabel nemají nejmenší problém se svým plánem...stařík a jeho vnučka je nepochybně velmi kouzelná kombinace. Co se týče Gwyllion....no řekněme, že volka u povozu nahradila velmi půvabná klisna...nyní s černou hřívou.....a bez nějakého šlehání plameny.....jen na ten kouř z nosu bude třeba si dávat pozor.

A i situace u brány se náhle vyřešila, kde se obchodník z nenadání rozhodl, že další dohadování nemá cenu a se svým prohlášením o žalobě zaplatí a vjede do města.

Fronta se začne pomalu hýbat a nakonec dorazí k bráně povoz a v závěsu za ním stařík se svou vnučkou. Kapitánka Vás přejede pohledem...Vy jste dohromady?" Nahodí první dotaz a začne obcházet povoz..."Co máte ve voze a jaký je účel vaší cesty....?Vrátí se ke kočímu...

Z kapitánky je cítit zkušenost.....a magie.....těžko říct zda by pro vás byla protivník ale v každém případě je na místě opatrnost.....
 
  Svět   Postava není přítomna 27.8.2017, 21:23:12
II. skupina>

Meibilo je vskutku rychlí a když ho začneš dohánět teleportuje se do předu aby tě zbytečně nezdržoval. Občas se zastaví a zavětří ve vzduchu aby chytil stopu..Občas běžíte po lesních cestách a tu a tam se Meibilo vyšvihne do korun stromů a cestuje po větvích. Po většinu času jste v lese ale občas se dostanete i do otevřeného prostoru, ale k tvému zklamání na vás nikde nic nečeká. Meibilo očividně zrovna není upovídaný a tak pokud nezačneš s konverzací ty on se neobtěžuje...

Jste na cestě několik hodin a slunce začíná pomalu zapadat, když se Meibilo zarazí na konci posledního lesa, kterým jste se prodraly...Zvedne ruku aby si zastavil vedle něj..Vidíš, že má uši nastražené a hned ti dojde proč "Zvuky boje...."Ukáže na západ směrem za kopec, který se tyčí na konci rozsáhlého pole, které se před vámi rozléhá. Z poza kopce vyčuhují koruny stromů ale podle množství se nejedná o žádný další hluboký les...pravděpodobně to bude jen konec nějaké lesní stezky...Nemusel by ti to říkat neboť to taky moc dobře slyšíš ale zdá se, že nad tím opravdu neuvažoval...

Meibilo opět zavětří.."Lidi....asi padesát...."Pak se trochu zamračí a nakloní hlavu na stranu "A...démon.....tu vůni znám.....Lilith?...." nechápavě nakloní hlavu na druhou stranu...

"Co chceš udělat..?" zeptá se lhostejně....
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 21.8.2017, 16:11:56
Jak barbarské...a účinné, to se musí nechat.

Vždy se rád podívám na cizí práci "z oboru". Většinou mě ujistí, že nemám opravdovou konkurenci. Nicméně tahle účinnost byla opravdu...impozantní. Možná dopříště i inspirující...konec konců, nemusím se už držet zpátky jen proto, že kdyby mě můj cíl odrazil, pravděpodobně by mě i dorazil...lidé nemají ani na jedno většinou dost síly.

"Ani mě se tohle zvlášť nelíbí, to dědkovi můžeš věřit. Je to nouzovka. Pohodlná a snadná cesta neexistuje.", odtuším. Obchodník u brány by si touhle dobou měl začít myslet, že tady to nemá cenu, a navrhnout každému, kdo stojí ve frontě za ním, aby jej ve městě kontaktoval, kdyby měl jakékoli problémy, že podají hromadnou žalobu na město. Tedy, on vlastně nemá na výběr, jestli si to bude myslet...

 
  Abaddon   Postava není přítomna 21.8.2017, 13:00:27
Poslouchám jejich návrhy, a nakonec se usnesou na plánu. "Původně jsem chtěl použít něco podobného jako taky náš starobylý exemplář, ale byl by problém schovat zbraň... " povím a hlavou kývnu směrem k Mefistovi. "Tohle možná bude jednodušší.." přikývnu a moje zlaté zorničky se zúží do tenké čárky, když si vybírám obě.. ehm.. vhodného kandidáta.

Po chvilce najdu vhodnou dvojici, která má na voze celou hromadu docela povedených masek určených na vyvěšení před domem a na ulicích. Podle věku buď otec a syn, a nebo mistr a učeň. Možná obojí. Svou pozornost zaměřím na jejich tažného volka. Pozornost hladového predátora který hledá kořist. Stejně jako matka když vítá nové vězně. Volek se splaší a rozeběhne se pryč. Pryč ode mě. Pryč z cesty. Pryč od lidí...

Tam už není problém je najít. Mladší z mužů má tu smůlu, že ho nepotřebuji. Křupnutí páteře, a jeho bezvládné tělo padá k zemi. Druhému nedám moc šancí na reakci a už popadnu jeho obličej do své dlaně, načež ho donutím pokleknout. Po ruce se mi rozeběhnou zlaté žilky, a dostávají se až k prstům, které ho drží, moje zlaté zorničky se rozšíří po černém „bělmu“ a začnou zářit. Ústa se otevřou a z nich vyjde drsný vrčivý hlas. “Podvol se!“ pronesu v mateřštině démonického jazyka, a moje síla vyplní celou mužovu mysl. Tohle není lehké a jemné pohrávání s myslí jako u Mefista. Tohle je čiré a brutální ovládnutí. Další z užitečných triků pochycených od matky. Člověk sice není přizpůsobený čelit této síle, a za pár dní zemře, ale na chvíli to bude stačit.
Volek se už zklidnil. Čepele mojí zbraně zajedou a vznikne obyčejná tyč s podivným vzorkováním, která by se dala použít jako podpěra pro nějaký výtvor na voze, a vydáme se zpět.

“No dobře.. Hlavně rychle.. Tohle je vážně stupidní.. „ povím, když si vlezu do vozu, a uvelebím se mezi druhy.
 
  Isabel   Postava není přítomna 19.8.2017, 18:29:28
Protočím panenky při pochvale od okřídlence.
“Neumíš si snad poradit sám nebo co? To ti musím připravit cestičku z drobečků až k cíli? Snaž se!“ Oznámím otráveně Mefistotelovi.
“Jsem snad chůva?“

Takže maskování je nám k ničemu a tak Mefistoteles navrhne jiné řešení.
“Vnučka? To jako vážně?“ Kouknu po Abbadonovi.
“Tak co, zvládneš to? Přitočit se k nějakému vozu a předstírat obyčejnou věc?“ Když tak na Abaddona kouknu, odhaduji, že s tím nebude mít problém.
“Tak fajn, dědo. Můžeme vyrazit.“ Oznámím Mefistotelovi.
“Kdybys potřeboval pomoc s tím, jak se dostat k nějakému vozu, dej vědět.“ Oznámím Abbadonovi a jinak se chystám k bráně s mým „dědkem“.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.