abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 22:17:58
A osud royhodnul. Krásnej, voňavej, hravej osud v růžových šatech, s neskutečně zelenýma vočima.

Zvednu se vod stolu, na jídlo se už ani nepodivám, a mířím za svým osudem.

"Proč do toho tahá pana Guntera?!" zavrčím v duchu, ale když Lis zamíří k tomu kumbálu, co sme se posledně...... "Ať do toho tahá, koho chce! Tady budeme sami!" zajásá rozdivočená část ve mně.

Ta se smyslem pro zodpovědnost se snaží dostat ke slovu, ale její to teď trochu... ehm... prd platný. Teď převzal kormidlo jinej kapitán!
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 22:13:38

"Ráda ti pomůžu. Navíc myslím, že tohle zvládneme sami. Tina může pomoci Minnii s posledními přípravami."Ušklíbne se trochu zlomyslně Lisbeth a vyplázne na svoji družku jazyk.
Strčí si do pusy kulaté rajčátko a vyskočí ze židle.

"Tak jdeme, ať ti ty vousy nevyrostou ještě víc." Usměje se rozverně a odtancuje ke dveřím. Cestou ještě stačí mrknout na Guntera.
"Kdybys chtěl zastřihnout vousy, stačí říct, Terry."

Vyběhne ze dveří a vede tě do pro tebe už známé místnůstky.
Hravá a veselá.
 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 21:43:56
Spokojeně se uculím. "No, jestli bys mi pomohla..." nadnesu nevinně.

Huh... nabídka Tiny mě zarazí. "Já... v duchu sem si řikal, že bych mohl dostat aspoň eště jeden polibek. A když tam bude Tina, zase ji zarazí a... A možná by to bylo rozumnější..." Polknu, protože přesně vim, kam to bezděčně směřuju. A na tohle teď vážně není čas!

"Nechám to na vás." usměju se i na Tinu. Jo, nechám to na osudu...
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 21:39:39
Vyfuním nahoru. Dýchat v korzetu je relativně snadné, když si člověk zvykne, ale při sebemenší námaze ten vzduch prostě chybí.

Vejdu do šatny a poslušně se postavím ke sloupku. Jak tak Anne tahá a poškubává tkanicemi, přijde mi to směšné. "Připadám si jako kapr na udici." osvětlím jí důvod svého veselí.

Zadržím dech a tlak zesílí. "Já neměla jíst vůbec!" napadne mě, ale teď už je pozdě.

Hotovo!

Otočím se mile se pousměju. "Děkuju moc, Anne. A měla bys mi tykat." napomenu ji jemně. Je to hloupé. Nejsem o tolik jiná než ona. Teda aspoň ve většině věcí...

Zaletím očima k zrcadlu. Nemůžu odolat. "Už mě viděla dole, tak co." omluvím svou pošetilost rychle.

"Umíš se klanět jako dámy, Anne?" zeptám se z ničeho nic. Zkusím poklesnout v kolenou, ale není to ono. "Soterovi se asi budu muset uklonit, co myslíš?" zeptám se a najednou si připadám jako malá holka.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 21:31:49

Lisbeth odloží kuřecí křídlo a vesele na tebe vyplázen růžový jazýček.
"Samozřejmě, že tu máme kompletní vybavení na holení. A břitvy ostré tak, že s nimi v letu přetneš vlas.
Nejeden pán se potřebuje oholit, když ráno odchází. Kolikrát to není první ráno, co tu strávil.
Navíc, pokud bys chtěl, můžu tě oholit vlastnoručně.
To je také často žádaná služba. Máme vtom praxi všechny.
Nebo bys raději Tinu?"
Vyptává se vesele.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 21:29:20

Úsměv Anne je shovívavý a plný pochopení.
Přistoupí blíž a zálibně se dotkne rukávu tvých šatů.
"Vypadáte kouzelně, Nyskel. Terry se bude nadnášet jak páv." Usměje se široce.

Chvíli se nerozhodně rozhlídne, jako by zvažovala, jestli by nebylo nejlepší chytit se zábradlí schodiště, ale nakonec přikývne.
"Jistě, můžeme jít nahoru. Navíc je tam velké zrcadlo a aspoň se uvidíte celá a v plné kráse. Navíc jsme tam nechaly ten plášť a bez něj ven nemůžete. Večer bude chladno."

Hbitě vyběhne po schodech nahoru a když vejdete do šatny, vyzve tě, aby ses pořádně chytila jednoho z kroucených sloupů podpírajících klenutou klenbu stropu.
"Tak a teď zadržte dech." Vyzve tě a začně tahat za tkanice.
Energicky a silně.

Na okamžik tě to zbaví dechu a opravdu musíš vydechnout. Postupně si ale na sílící tlak kolem hrudníku zvykáš a když skončí a utáhne tkanice, stačí se chvíli vydýchat, opřená o sloup. Tak jako říkal Gunter.
Před očima se ti mihne obraz Vlčice a i když se tomu bráníš, máš pocit, že dýchá s tebou. A tvoje plíce se opět plní kyslíkem.
S tím, jak přivykáš obručím kolem těla, vrací se ti touha prohlédnout si sama sebe. Bez cizích očí, které by tě pátravě sledovaly. Jen tak pro svoji vlastní potěchu.

A přítomnost Anne?
Ne, ta není ani trochu rušivá.

 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 21:19:00
Tumluju se jak nedovřenej. Pan Gunter si taky eště přidá, tak nemám důvod přestávat. Teda.... vlastně jeden důvod by tu byl. Začínaj mě pěkně škrtit ty nový gatě.

"Uffff..." zafuním a odsunu se vod stolu. "Moc děkuju, bylo to vážně skvělý." usměju se na černou kuchařku.

"A teď to holení. Lisbeth, prosímtě, nemáte tu po hostech taky nějaký holení, který by tu v rozčilení zapomněli?" ušklíbnu se významně. "To rozčilení bych totiž konečně chtěl taky zažít. A když to pude dneska na slavnosti všechno hladce, snad i zažiju! Už dneska večer!!!" polknu rozčílením tentokrát já.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 21:15:09
"Cožpak o to, plán je to dobrý, ale kde mám Anne hledat?" zarazím se hned za dveřmi. Vracet už se mi nechce, a tak zamířím ke schodišti.

Teď, když jsem sama, mám konečně chvilku vnímat své vlastní tělo v té šustivé nádheře. Cítím se vyšší, než jsem. A také štíhlejší. Rukama si znovu obejmu pas a je neuvěřitelné, co se mnou Anne dokázala udělat.

Zachytím svůj odraz v zrcadle pod schodištěm a zastavím se u něj. Prohlížím samu sebe od hlavy až k patě a konečně mi to dochází. JSEM krásná! Nikdy jsem takhle krásná nebyla.

Aniž bych o tom přemýšlela, mírně nakloním hlavu a sklopím oči. Koketně na sebe pokukuju a efekt je naprosto ohromující. "Já jsem vážně dáma! Tak málo stačí?!"

V ten moment uslyším šustění šatů za sebou a decentní odkašlání. Stojí tam Anne a usmívá se. "Sakra! A já se tady nakrucuju před zrcadlem jak nána!" hrkne ve mně.

Tváře mi zrůžoví a na okamžik sklopím oči. "Já... pořádně jsem se ještě neprohlédla." dodám omluvně, ale vím, že jí nic říkat nemusím.

"Půjdeme nahoru do pokoje? Asi je hlupé, abys mě šněrovala tady, ne? Navíc s tím mým hekáním..." uchichtnu se, když si vzpomenu na svou první reakci po šněrování.
 
  Gunter   Postava není přítomna 30.4.2015, 20:58:58
Nikdy bych nevěřil, že tohle sdělení od Nyskel uslyším a obzvláště poté, co sotva uzobla z talíře.
Začnou mi mohutně cukat koutky.

"Páni, ta paráda váš opravdu stojí strašné přemáhání. Až zrůdné, řekl bych.
Neboj, až se vrátím, vynahradíš si to a odměnou a motivací ti může být, že vypadáš nádherně."
Tlemím se.
"Každopádně nemůže být špatné, býti ctnostnou, že ano."

Vrátím ji hřejivý úsměv a sleduji jak odchází. Nezvykle křehká a zranitelná.
Nebo tak aspoň působí.
Zavřou se za ní dveřre a já se zakousnu do dalšího kusu kuřete.
"Já se musím obléct, to je daleko horší. A na holení se můžu vykašlat." Prohrábnu si tmavý vous a natáhnu se pro pohár s ředěným vínem.
Tak nějak mám pocit, že ho budu dnešního večera potřebovat.
Z vícero důvodů.

Nacpu do sebe ještě další dvě porce kuřete pokapaného citronem a pořádnou misku salátu a teprve pak se zvednu i já a zamířím do našeho pokoje.
Na Mela a Min jen kývnu s tím, že se sejdeme za půl hodiny dole pod schodištěm.
 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 19:41:28
Nyskel se zvedne. "To už je jako plná?! Vona?!" hrkne ve mně, protože to znamená, že na svoji večeři mám zatraceně málo času. Zrychlim!

Jak se ale vlčice zvedne a odplouvá ke dveřím, zapomenu žvejkat. Teprve teď si ji pořádně prohlídnu a musim uznat, že moje proměna je voproti ní napatrná!

Když zmizí ve dveřích, uznale kejvnu na pana Guntera. Vim, že mi bude rozumět.

"Já se ještě musim voholit. Ale budu hned." zadrmolim mezi sousty.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 19:37:39
Mám v sobě kousek kuřete a trochu salátu a už funím. U mě věc nevídaná. "Vážně už nemůžu." přiznám lítostivě. Těch dobrot okolo...

"Ale už chápu, proč mají všechny dámy jen uzobávat, jak jsi říkal." usměju se na Gutnera. "Pořádně najíst se totiž prostě nedokážou! Takže z toho udělaly ctnost." uzavřu pragmaticky.

Zvednu se. "Půjdu najít Anne, aby mi tu svěrací kazajku dotáhla." Gunterovi věnuju ještě drobný úsměv a vyrazím ke dveřím. Pěkně vzpřímená a ladná. V těch šatech to totiž ani jinak nejde.
 
  Gunter   Postava není přítomna 30.4.2015, 19:30:53
Trochu káravě sjedu pohledem Min i obě chichotající se nádhery, protože je mi vcelku jasné, jak by si ony to trestání představovaly. Ty dvě tedy určitě. Už další pohled na tetelícího Melwina mě ujistí, že on vůbec není proti. Mávnu rukou a neřeknu k tomu nic. Jen zahrozím těm dvěma.

Zaujme mě, co říká Min o Soterově sestře a maně vzpomínám, co o ní říkal jeho starší bratr Stephen.
Je fakt, že jejich sestra je odjakživa jedna velká záhada. I jejich vztah k ní.
Jemně se dotknu očima Nys a usměju se.
"Nemyslím si, co o ni ti dva mluvili, tak mi připadalo, že je spíš.....já nevím....bláznivá? Lehce vyšinutá? Nebo jen nemocná?
Těžko říct, byli oba docela tajemní a nesdílní, co se Deinery týče."
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 18:31:19
Vážným pohledem šlehnu po Gunterovi. "Tohle není vtipné! Nechci jim dát jedinou záminku, aby ho zabili!" Ale zdá se, že si věří. On si vždycky věří...

Dovnitř vpochoduje Mel a mé rty se roztáhnou v uznalém úsměvu. "Švihák!" pokývnu. Tak trochu mě ale zamrzí, jak on sem dokázal rychle zapadnout. Skoro bych přísahala, že sem patří už dlouho. "To jen já jsem tak komplikovaná..." vyčtu si hořce.

"Divně?" optám se zvědavě. Ale v ten moment mě napadne něco jiného. Tahle otázka ale nemůže zaznít nahlas. "Není to taky Vlčice? Soterův bratr byl přece Vlk..."
 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 18:24:50
Světácky se ušklíbnu na pana Guntera. My chlapi si nemusíme nic vykládat!

"Sestru? Kdo?" chci se zeptat, ale jídlo je mi přednější. Plácnu sebou na nejbližší židli a začnu si ládovat nášup na talíř. Pak se zarazim a trochu zpomalim, abych nevypadal tak nenažraně.

Paní Minnie se zeptá, jak se holky chovaly. V ten moment na jídlo zapomenu, protože se mi vybaví horké rty, vykukující stehna i letmé pohlazení po hrudi. Polknu. Těžce. "Já..." polknu.

A pak mi dojde, že si ze mě paní Minnie dělá šoufky. I když... v tom tónu JAK to řekla... Nejistě se ohlídnu po holkách. Naděje ve mně zase zažehne plamínek a vzpomenu si na přísliby těch dvou. "Hlavně Lisbeth! Musim přiznat, že se mi líbí vo něco víc. A to, jak mě rafla za vlasy a začala mě líbat..... sakra!"

"Soter má sestru?!" zahuhlám už s plnou pusou. Nevim, proč mě to tak zaujalo. Možná jsem měl doteď pocit, že je to sebranka hajzlů a nedošlo mi, že by mezi nima mohla bejt i nějaká ženská.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 17:59:05


Minnie se chápavě usměje a její oči jsou najednou velmi velmi vlídné.
"Ano, být krásná není jednoduché a není to vždy jen potěcha." Odpoví vážně a pobídne Nyskel, aby začala jíst.
"I já jsem jako mladé děvčátko snila o spoustě věcí a za každou jsem byla vděčná, když se mi pak vyplnily."

Vejde docela zábavné procesí dvou dívek a Melwina a vážný obličej Min se zkrabatí smíchem.
"Dá se říci, že ti to moc sluší, Mele. Holky odvedly výbornou práci.
Nezlobily tě příliš? Pokud ano, měl bys je potrestat."
Dodá se smíchem a Melwina kupodivu při tónu jakým vysloví slovo potrestat zamrazí vzrušením.

"Sedněte si." Vyzve je i ona vlídně a když se všichni tři uvelebí a Thea jim prostře, otočí se Minnie zpátky na Nyskel a Terryho.
"Já jsem ji i viděla. Už víckrát a řekla bych....že je zvláštní. Nejde o to, že by nebyla pohledná nebo byla nějak zmrzačená, ale chvílemi se chová tak trochu divně. Jako by nebyla zcela v pořádku. Každopádně ji Soter hodně izoluje a skoro nikdy ji nenechává bez dozoru."
 
  Gunter   Postava není přítomna 30.4.2015, 17:50:35
"Nejsem si jistý, že to bude stačit." Zamumlám a přimhouřenýma očima sjedu Nyskelinu novou svůdnou figuru.
"Ale já si tě ohlídám, žádný strach." Trochu frajersky propnu svalnatá ramena a musím se zachechtat, když vejde Melwin s Tinou a Lisbeth a tváří se dost podobně jako já.
Něco máme my chlapi opravdu společné.... Musím uznat sebekriticky.

"Fešák." Zhodnotím ho jednoslovně.
"Vezmi místo a nadlábni se, za chvíli vyrážíme." Pobídnu ho a pak se otočím zpátky k Nyskel.
"Jo, má sestru. Nikdy jsem ji neviděl, ale slyšel jsem o ní. Min ti možná poví víc." Pobídnu zkusmo majitelku Masky, protože tohle by zajímalo docela i mě.
 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 17:31:49
"Aha..." zabručim. Je fakt, že vony to asi vědí nejlíp.

"Asi bych se měl ještě voholit." navrhnu, když mi Tina přejede po krátkém, tmavém strništi na bradě.

"Počkéééj." vyjeknu, když mi Tina strhne baret. Ale další její kratochvíli už se tak nebráním. Spiklenecky se na ni usměju. A na Lisbeth hned po ní. Začínám se těšit na náš návrat ze slavnosti. Zatraceně!

"Dobrá, teď jídlo a pak se rychle ještě voholim." kevjnu a narovnám se v zádech, abych byl pro ty dvě dostatečně vhodná opora.

Před dveřma do jídelny na chvilku zaváhám, protože nakráčet dovnitř, jako páv se dvěma slepičkama, mi přijde tak trochu trapný, ale........ co už!

Dovnitř tedy pustím dívky mírně před sebou, aniž bych je pouštěl, a za dveřmi s nimi vyrovnám řadu. Jsme trojička k pohledání! Švarný jinoch uprostřed, se dvěma kráskama po boku. "Tak co?" zeptám se a čekám na verdikt osezenstva jídelny. Nutno přiznat, že u toho významně vypnu hruď.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 17:23:35
Nepatrně ztuhnu, když Gunter začne narážet na Sotera a Ardeta, kterým bych se mohla zalíbit. "Budu se držet zpátky." šptinu.

"Poprvé." přikývnu Minnie v odpověď. "Když jsem viděla nějakou dámu v podobných šatech, hrozně jsem si přála taky takové. Teď už vím, že všechno má svá pro a proti." usměju se útrpně a narovnám se v ramenou. Korzet pak tolik netlačí do boků.

Začnou diskutovat o Minniině vlivu a já je se zájmem poslouchám. Zajímalo by mě, jak to dokázala. A Gunter říkal, že to ani sám neví. Je mi ale jasné, že to nebude asi rozebírat tady a teď.

"Sestru?" vyhrknu, když už sedím u stolu a uždibuju z kousku kuřete na svém talíčku.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 16:53:29


Tina si tě kriticky prohlédne a na chvíli přimhouří oči.
"Ano, je to svým způsobem škoda. Ale nehodí se, abys dělal Terrymu panoše s odkrytou hlavou. To se prostě nenosí. Je to.....moulácké?" Pobaveně se zašklebí a přejede štíhlými dlouhými prsty po línii tvojí brady.
"Každopádně bys vypadal jako vesničan, kdybys tam naběhl s holou hlavou a neměl aspoň dva erby v záloze, což si myslím, že nemáš.
Takže nám musíš důvěřovat a nechat si čapku na hlavě. A o rukávy si nedělej starosti, í kdybys je umazal, dáme to do pořádku.
Na druhé straně aspoň nebudeš svádět, aby ti někdo pořád prohrabával vlasy, což by se ti s tím Lisbethiným účesem klidně mohlo stát."


Strhne ti baret, zajede ti rukou do vlasů a slastně přimhouří oči.
"Dá se říci, že máš vlasy velmi příjemné na dotek. Budeme to muset vyzkoušet. Až se vrátíš."Zapřede a uculí se na Lisbeth, která se souhlasně zachichotá.

"A teď už vyrazíme do jídelny, za chvíli tě budou shánět." Dodá prorocky, provleče ti ruku ohbím paže a když se Lisbeth zavěsí z druhé strany, vykročí směr jídelní sál.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 16:46:18


"Ano, je to jen o zvyku." Přikývne vážně Minnie.
"Za čas přestaneš šněrování vnímat jako kdo ví jaké omezení. Jen se nesmíš příliš mnoho najíst. To má Terry pravdu." Přizná.
"Ono to snad ani nejde. Žaludek nemá místo."
"A toho sešněrování se neboj, teď už to takové překvapení nebude.
Dneska tě šněrovali poprvé, že?"


Zamračí se na Guntera, který začne vyjmenovávat fakt kolem Sotera a kolem ní samotné a sedne si na své obvyklé místo v čele stolu.
"Jen salát a trochu bílého kuřecího masa, Theo." Poprosí a pak se vážně zadívá na Nyskel.

"Terry přehání. S mým vlivem to zdaleka není tak zásadní. Jen se snažím udržet ve světě plném žraloků a zajistit sobě i svým děvčatům klidný život a bezpečné zázemí. Mnohé z nich musely nějaký čas přežívat na ulici nebo v přístavních krčmách na pobřeží a nic z toho se nesmí znovu opakovat." Pronese přísně.
"A já jsem proto ochotná udělat docela dost, abych jim to zajistila."

S děkovným kývnutí přijme od They naservírovaný talíř a chopí se vidličky.
"A co se Sotera týče, napadá mě.....řekl jsi Nyskel, že má Soter kromě bratra i sestru?"
 
  Gunter   Postava není přítomna 30.4.2015, 16:21:03
Vejdu do sálu a okamžitě se vrhnu na Theu a začnu obléhat její talíře.
"Máš nějakou dobrotu:" Zajímám se vřele a okamžitě začnu oždibávat kus pečeného kuřete.
"Umírám hlady.
Doufám, že jsi udělala i moučník."
Dot mě plácne přes ruku, ale její černá tvář se směje od ucha k uchu. Odtrhne mi stehýnko rovnou od úst a položí ho na talíř.

"Trochu úrovně, Terry, chováš se jako zvíře!" Napomene mě přísně a usměje se vlídně na Nyskel, která odpovídá Min na otázky ohledně šatů.
"Vypadáte skvěle, drahoušku." Zacvrliká a já využiji chvíle její nepozornosti a zkradnu ji stehýnkou zase zpátky.
"Já jsem zvíře, Dot." Zubím se na ni zpoza zlatavé kůrčičky a vysloužím si káravé šlehnutí očima od Min.

"Ano, ano, jsem velmi spokojený." Odpovím smířlivě.
"Jsem jedno velké spokojené zvíře." Nedám si pokoj.
"Jen mám trochu strach, aby Nys nezaujala Sotera až přespříliš. Nebo nedej bože Ardeta Deie, i když se zná, že ten je naprosto a bezvýhradně oddaný Coře." Ano, je to poněkud černý humor, ale tak nějak si nedokážu pomoct. Asi potřebuji trochu odreagování. Začínám mít v sobě přetlak. Po všech stránkách.
Potřeboval bych skočit do vlčího a zastavit se až o tři vesnice dál. A možná roztrhat nějakou ovci.

"Raději se moc nepřecpi, ať to šněrování není ještě horší, než bude." Poradím vlídně Nyskel a svalím se na židli.
Dorthea mi milostivě přisune talíř s další čtvrtkou kuřete a já si k němu podám čerstvě upečený chléb a naberu si salát.

Zamyslím se nad Nyskelinou otázkou a pozvolna zavrtím hlavou.
"Nevím, nic mě nenapadá. Že je Soterův otec nezvěstný, víš, a že jsem jeho bratra zabil, víš také. Další nesporný fakt, že má Minnie v kraji své postavení, jsi už taky nejspíš pochopila. Je to velmi mocná a vlivná žena. A stálo ji to hodně práce a politikaření, že ano, Min?"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 29.4.2015, 19:59:57
Vejdeme do místnosti a Minnie mě nezklame. Je ještě krásnější. V rudém je ještě vznešenější a ladnější. A smutná. I když se neotočí, cítím to. Má vlčí podstat to cítí. A teď, když vím proč, je mi z toho mizerně.

Mám pocit, že lžu najednou i jí. Ohledně mě a Gutnera. "Myslí si, že jsme pár, ale to nejsme. Jsme dva Vlci... A nic víc? Ale ano, něco víc tam je. Ale je to málo na to, abychom byli pár. A Gunter si zaslouží víc!"

Vracím Minnie vážný pohled a je v něm podvědomě i nepatrná příměs soucitu. "Myslela jsem, že to bude horší." přiznám poctivě. "Ale asi si na to člověk vážně rychle zvykne. Jen doufám, že budu mluvit stejně, až mě Anne po jídle zase pořádně zašněruje." ušklíbnu se.

"Je ještě něco, co bych měla vědět, abych tam nepůsobila jak pěst na oko?" zeptám se nejistě.
 
  Melwin   Postava není přítomna 29.4.2015, 19:44:23
Rozpřáhnu ruce, aby se Lis dostala líp k rukávům. Sleduju její počínání s podeřelým, zamračeným výrazem, ale ona je zřejmě přesvědčená, že je to dobrý.

Zkusmo zamávám rukama do strana a pak s nima zakoroužim. Taky si dřepnu a znovu postavim. "Asi dobrý. Jen z těch rukávů sem kapku nervózní. Abych si je někde nezamazal. Přijde mi, že tak nějak všude překážej." reklamuju zjištěnej nedostatek. "A taky ta čapka je taková divná. Není škoda zakrejvat tvý povedený dílo?" zkusím to s lichotkou na Lis. Vostříhala mě fakt hezky. Třeba mi to projde a zbavim se tý hučky.

Tina mě plácne po zadku. Střelim po ní pohledem a na chvilku mě napadne, jestli to je začátek něčeho dalšího. "Dej si pohov, jo?!" napomenu se. Hned potom mě napadne, že bych mohl plácnout já ji, až bude příležitost, ale něco mi řiká, že by mi to nemuselo projít.

"No..." vzdychnu odevzdaně. "Tak jestli myslíte, že dobrý, tak mně nezbejvá než souhlasit, co?" rozhodim bezmocně rukama. Ale i když si připadám trochu divně, musim si přiznat, že v zrcadle to není tak špatný. Vypadám jak velkej pán!
 
  Vlk   Postava není přítomna 29.4.2015, 9:57:23
Vejdete do jídleního sálu a tam už stojí Minnie. Stojí zády k vám, ustrojená a přichystaná. Thea chystá na stůl podnosy s kuřecím masem a zeleninou .

Minnie sama vypadá nádherně. Na sobě má šaty z rudého sametu zdobené zlatem a na rozpuštěných medových kadeřích zlatou síťku. V ruce drží věneček se závojem. Když vstoupíte, neotočí se, jen se ji trochu zachvějí ramena a tiše osloví Dortheu s prosbou, aby nachystala talíře a nezapomněla na Melwina.Teprve, když se usadíte, otočí se a přistoupí ke stolu.
"Vidím, že oblékání i česání dopadlo úspěšně, Nyskel." Konstatuje tiše a pak se obrátí na Guntera.
"Jsi spokojený s Anninou prací, Terry? Mně připadá, že je, co se účesů týče, velmi zručná.
I když ona je zručná i jinak.
Jak se cítíš ve svých nových šatech, Nyskel?"
Dodá zdvořile směrem k dívce.
 
  Vlk   Postava není přítomna 29.4.2015, 9:44:12

Lisbeth si tě přeměří znaleckým okem a ještě ti upraví červený baret, aby seděl frajersky nakřivo. Pak přimhouří oči a spokojeně kývne.
"Výborně. Vypadáš dobře! Jak se vtom cítíš? Neškrtí tě to někde? Můžeš si čupnout? Dát ruce do stran?" Vyptává se a u toho ti rychlými pohyby řasí rukávy košile, stahuje vestu a oprašuje kalhoty. Zdá se, že zvládá všechno naráz.

Tina tě obejde ze všech stran, cestou tě plácne po zadku a pak zamyšleně mlaskne.
"Ale jo, to by šlo." Rozhodne se nakonec. Ostudu neuděláš a vypadáš docela....reprezentativně. Myslím, že bude Min spokojená."
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.