abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Lótiel   Postava je přítomna 17.1.2016, 20:15:37
Nikdy by mě nenapadlo, co jedinou otázkou spustím. Pohledem přeskakuju mezi svým magickým doprovodem a čekám, jak to dopadne. Oba o tom zjevně ví dost. Ale zatímco to Kája chce nechat tady, Nysilo to chce vzít s sebou. Já jsem na vážkách. Na jednu stranu souhlasím s Kájou, ale kouzelné schopnosti té odpornosti by mě také zajímaly.

“Tak jo. Jdu pro to.“ Povzdechnu si. “Ale poneseš si to sám.“ Ubezpečím Nysila a vrátím se do domu. Z příborníku vezmu vidličku na maso a vrátím se k zubatému náhrdelníku. Zhnuseně se na něj podívám. Doufám, že se to celý nepodělá už ve chvíli, kdy Tě sundám ze stěny. Něco na mě zkus a vyrazím Ti všechny zuby. Dodávám si odvahy a vím, že tak jako teď, jsem se ještě asi nebála.

Pomalu a opatrně přiblížím vidlici k náhrdelníku a naberu jej na jeden z hrotů. Držím si ten hnus daleko od těla a vracím se ke Káje a Nysilovi.

“Tady to máš.“ Podám mu náhrdelník na vidličce.
 
  Stopař Talhut   Postava je přítomna 17.1.2016, 20:11:33
"Lučišník, Alchymista a ta zrzavá.."

Vylezu z domu mého předka s pár novými věcmi. Ork řekne, že tento meč je mocný. Znovu jej vytáhnu z pochvy a podívám se na něj.
"Za to ti patří dík." Dodám k tomu zelenáči, který býval přítelem mého pra pra pradědy. Bell se ptá na jeho magickou sílu.

"Nevím jistě. Řekl bych, že od všeho trochu. Je to rodinné dědictví."
Všichni už jsme si zařídili vše potřebné a mohli jsme se vrátit zpátky ke studni. Ovšem Bell by rád našel další cenné věci, což se mi moc nelíbilo.

"Nenech se zaslepit. Touha po bohatství by tě mohla zničit. Přišli jsme si pro to, pro co jsme měli. Braní něčeho dalšího by byla pomalu krádež. I když pochybuju, že by ty věci někdo postrádal. Jsme na posvátném místě a bude lepší, když ho ponecháme takové jaké je."

I když jsem nečekal, že budou mít ostatní podobné myšlenky do nějakých dalších akcí se mi moc chodit nechtělo. Možná bych je klidně někam doprovodil, ale na čin samotný by mohli na mou pomoc zapomenout.
 
  Riegal Faer   Postava je přítomna 17.1.2016, 19:58:08
Anglino řek že to přinese a to i udělal. Hned jak zavolal tak jsem vstoupil dovnitř.


,, Jenom zbroje? Já sice zbraň nepotřebuji, leda lepší hůl, ale stejně... No nic, kouknu se."

A začnu hledat nějakou magickou šupinovou zbroj, která by byla lepší než ta moje.
 
  Anglino   Postava je přítomna 17.1.2016, 19:53:32
Anglino, Zar' farro a Riegal

Obhlídl sem situaci, vylezl před zbrojírnu a zavolal na trola a kudůka.Jakmile vstoupí tak ukážu na vše kolem a pronesu.

"Je tu plno zbroje a asi bude i magická. Vyberte si co by se vám hodilo.
Až budete mít vybráno počkáme na ostatní a taky je tu zavedem.
Támhle je truhlička s pokladem. Chci abychom byli všichni u toho, když se budem rozhodovat jak s ní naložíme."
 
  Bell   Postava je přítomna 17.1.2016, 19:49:30
Po chvíli, kterou jsem strávil s pohledem zabodnutým do země, nebo do mých nových věcí a mlčením.
Občas jsem nervózně pohlédl na orka, který zůstal venku.
Proč nešel se stopařem?! Co chce?!
Pomalu mne to dožíralo. Pořád tam stál a nic nedělal. Měl jsem pocit, že bych měl něco říct, ale pro jednou jsem udržel jazyk za zuby. S orkama nejsem zvyklej se bavit.
Pokud je teda líp nepoznám... A tohohle zrovna moc neznám.

Naštěstí se Stopař vcelku brzy vrátí.
A nese si pár věcí.
Zaujme mne meč. Ork ho zdá se zná.
Se zájmem si ho prohlídnu.
"Smím se zeptat, čím je tak výjimečný?!
Je magický, nebo opředen nějakou legendou?!"
zvědavé se ptám Stopaře.

Po případné odpovědi sebou opět zatřesu a shledávám, že máme všechno.
"Tak, asi bychom se teď měli vrátit zpátky.
Ale s vrácením se na povrch bych ještě počkal... Tady to je samej artefakt... Třeba něco zajímavýho najdeme, co říkáte?!"

Rozpovídám se, když se ubíráme ke studni, nebo k nějakému jinému cíli.
 
  Pán Jeskyně   Postava je přítomna 17.1.2016, 19:36:49
Lótiel, Nysilo, Karolína

Nysilo s hobitem hraje kostky, nemá šanci, hobit vždy vyhraje. Jídlem hobit nepohrdne. Kája se ptá na jeho jméno. "Jo no vidíte, jsem já to ale nezdvořák, ani jsem se nepředstavil, no to je děsný teda, no jo, to bych měl asi napravit co? Taky nesnášíte ty lidi, co se ani nepředstaví a rovnou melou? Ty sou děsný, cop? No víte, Čamek Tobolka jméno mé. A ano, Mayu znám, ale viděl jsem ji už dávno. Už to bude skoro 100 let. Víte co, jsem její otec, jo jasně, teda jako biologický, ale já jí nevychovával, já byl za svého života hroznej hajzl a opustil jsem je, když Maya byla ještě malá. No..... znáte to, nic mě nemrzí víc, no ale to už je teď jedno, Maya na mě nemá žádné vzpomínky, když jsem je opustil, byla ještě v kolébce a vychovala jí její matka a strýc, oba trpaslíci.

Každopádně, za to, jakej jsem byl hajzl mě bohové potrestali a teď tady musím hlídat, ale já si nestěžuju, zasloužil jsem si to, je to moje blbost. A teď už jen čekám, až odčiním své chyby. Snad to bude brzy. No.... ale moje kecy vás určitě nezajmaj, co? O Lordu Nasherovi chcete vědět, že? No..... býval to dobrodruh, byl velmi schopný, ale taky dost sebevědomý a dával najevo, že na něj bohové nemohou, dost jimi pohrdal, přitom je na celém světě jen jediná osoba, na kterou bohové skutečně nemohouk, určitě znáte Attylloa, tak jeho se bohové skutečně bojí naštvat, tak ho raději nechají na pokoji.

Hele chlape, ty kostky hraješ jak malý děcko, to je nuda furt vyhrávat, víš co? tak já chvilku nebudu podvádět, třeba budeš mít nějakou šanci."


A hobit mele a mele a mele, dokud nepřijde Lótiel, když ta přijde a vyptává se na náhrdelník, ten se jen potutelně směje a sleduje, jak se hádáte. "Já vám do toho nebudu kecat. To nemohu. A navíc je doce bžunda vás sledovat jak se hádáte."


Merysol, Stopař, Bell

Stopař vyjde ven a nese si vak s nějakými věcmi. Také má nový meč. Ork se na něj usměje. "Ano, trento meč dobře znám, opatruj ho, krom toho, že je to velice mocná zbraň, je to meč, který byl pro Egona velice důležitý. Ve vaší rodině byl již tisíc let v době, kdy Egon zemřel. Já jsem ho sem donesl a uložil do truhly. Doufal jsem, že dříve či později přijde jeho právoplatný vlastník a vyzvedne si ho."

Nyní máte vše hotovo a asi by bylo moudré zamířit zpět ke studni.Anglino, Zar´farro, Riegal

Když se vrátíte do Zbrojířské dílny, ork tam sedí u stolu a je velmi zaujatý něčím, co si právě vytáhl z nosu. Když Anglino projde dovnitř, ani si ho nevšimne. Asi by nebyl problém, abyste prošli všichni. Objevíte se v nádherné kovárně, je naprosto úžasné zařízená. A také je tam mnoho pěkných výrobků.

Můžete najít několik kvalitních mečů i jiných zbraní. Stejně tak zbroje tam jsou. Od lehkých kožených až po masívní rytířskou zbroj. Také je tam vystaveno několik štítů různých tvarů, některé klasické, kulaté nebo ve tvaru erbu, ale také různé prapodivné tvary. Také je mnoho velikostí, od malých pěstních štítků až po pavézy, které schovají celého člověka.Alexandr, Žira

Píši za Žiru

Skřítky zvládl pobavit Alexandr, ještě že tak. "Co bych jim asi vyprávěla? Vždyť já neznám žádné veselé historky." Ale když postupujem dál, objeví se tři urostlí barbaři a rovnou na nás útočí. V očích se mi objeví vzrušení, tasím meč i štít. "Tak vy si chcete hrát zlatíčka? Tak pojďte, frajeři, ukažte, jak umíte nakopat prdel ženské." Provokuji je a čekám, až zaútočí jako první.

Jakmile první zaútočí, natočím se bokem k ráně, nastavím štít a rovnou vrátím ránu mečem. A rovnou útočím dál, zaútočím mečem, ale jen na oko, na poslední chvíli zklopím meč a neškodně minu protivníka, ale to už by ho měl do obličeje zasáhnout můj štít.

************************************************

Za PJ

Žira se rovnou vrhne do boje a toho prvního, co po vás jde skutečně zvládne udolat. Nyní již zbývají dva, na každého z vás jde jeden.
 
  Anglino   Postava je přítomna 17.1.2016, 19:24:32
"Víš co já to co tam je, vemu, nanosím to do přední místnosti a tam si to proberem."

Jak jsem řekl tak učiním.
 
  Riegal Faer   Postava je přítomna 17.1.2016, 18:33:37
Anglino, Zar' farro a Riegal
Ztratím to nadšení a zase se chovám klidně.

,, Jasný, vždyť to jsem říkal taky. Potřebujem ostatní, minimálně teda ještě nějakého kouzelníka a válečníka.

To s tím vstupem jako první zní rozumně, jen jdi. Já asi radši počkám venku, přines to co chceš tam.
"

Pak mlčky, ale už uvolněně následuji Anglina a zastavím se před budovou, kde , jak jsem řekl, čekám na Anglina.
 
  Anglino   Postava je přítomna 17.1.2016, 18:00:47
Anglino, Zar´farro a Riegal

"No nevím z čeho vyvodil, že když se vrátíme do zbrojírny tak tam najdem lepší výzbroj. No náhodou se trefil. Musím si na prajzáka dát pozor je nějakej hamižnej. Jen, aby tam na toho skrčka nějaká zbroj jeho velikosti byla."

"No zajdem do zbrojírny pokud nemáte někdo jiný názor a tam se domluvíme jak budeme pokračovat. Možná by nebylo od věci informovat i ostatní a zaútočit na Gryfa všichni společně.

Riegal by mohl počkat, až já vstoupím jako první. Co kdyby ta místnost byla chráněná nějakým kouzlem. Mne už tam pustili, ale kdo ví jestli to tam pustí i vás.
No nerad bych aby jsme kvůli zbrklému chování o vše přišli. Mohlo by se stát, že kdybych nevstoupil jako první propadne se to a nebo zmizí a to by byla vážně škoda."


Jestli nebudou mít nic proti tomu dojdu k zbrojírně a vstoupím jako první.

"Pokud ovšem budou kolegové dbát mé dobře míněné rady. Uvidíme jak moc sou kudůkové tvrdohlaví."
 
  Riegal Faer   Postava je přítomna 17.1.2016, 13:04:19
Trucuju během cesty k Zar' farrovu cíli. Tam se o něco opřu a během čekání vymyslím, jak bych mohl dosáhnout svého nového cíle.

Pak, kdyż je Zar' farro hotov, mi Anglino nabídne pomoc s gryfem a já mu se směsicí úżasu a vděku odpovím:

,, Super, bude se to hodit! Ale sami na to asi nestačíme, zajdem si do tè zbrojírny pro lepší výzbroj a pak počkáme na ostatní, a pak, všichni společně, na něj zaútočíme! Vyplatí se to, kdyż to zvládneme, to mi věř. Tak jdem!"

A rovnou vyrazím ke zbrojírně.
 
  Karolina   Postava je přítomna 17.1.2016, 12:08:16
Podívám se na velitele spíš smutně než naštvaně.
" Kdybys jenom věděl, to co vím já, tak bys to neřekl."

" Ano seš velitel a tak si prostě prosadíš svou. Nemysli si, že o tom nic nevím. Jinak bych neříkala, abychm to tady nechali. Dělej jak myslíš, ale pamatuj, že jsem tě varovala."

Dál už se k tomu vyjádřit nechci, proč taky. Když si musí dokázat, že je velitelem on... nemůže si pak stěžovat, že ho nikdo nevaroval.
 
  Nysilo z Nortree   Postava je přítomna 17.1.2016, 11:21:28
"Aaliah a stejne tak i Aribeth měly moznost Simplikuse zabit, ale neudelaly to. Zřejmě věděly proc. Kdyby to jedna z nich udělala, Questagua by nepadla. Svym zpusobem maji na rukách krev tisice nevinných lidi. Jak jsem rekl. Chci vedet co to je a jestli to neco umi a pak se uvidi. Simplikus po nas pujde tak ci tak. Každopádně dekuji ti za tvůj nazor." hobitovi jsme zrejme udelali dobry divadlo.

"Ona asi nevi vsechno o Aribeth a Simplikovi. Mozna by to tak i melo zustat. Tohle je moje bremeno a akorat by to vice vydesilo ostatni."
 
  Zar´farro   Postava je přítomna 17.1.2016, 10:24:45
Jo asi jo. Nic dalšího použitelného tam není, jen nějaký náboženský kecy.

Chcete jít někam zpátky? Kde už jsme byli? Protože by jsme mohli zkusit najít něco dalšího. Neříkejte mi, že je tu v celé čtvrti jen tohle.
 
  Karolina   Postava je přítomna 17.1.2016, 10:13:59
" Ten tomu dal! Kdybych bývala řekla, že ji vezmeme sebou, udělala bych líp, ptozože Nysilo by schválně řekl, že ne.Co teď?"

Zoufale se podívám na hobita, třeba nám k tomu něco poví. Než se k tomu rozhoupá, jestli vůbec jen řeknu:

" Jestli sebou budeme brát věci, které na nás budou lákat brutální vrahy, nemá ani smysl někam jezdit a ohrožovat další a další lidi. Ty seš velitel, je tedy rozhodnutí na tobě. Podle mě bychom to neměli ani brát do ruky. Určitě mu ho královna lesních elfů, Aaliah, nesebrala jen tak. A pak, když ho schovala tady, jistě věděla co dělá."

Pak jen pokrčím rameny a zmlknu. Je toho na mě za jednu noc až příliš a ještě mě čeká další zkouška. Nebudu se dál zabývat něčím, o čem si myslím, že je nesmysl. Rozhodně pro náhrdelník nepůjdu a pokud ho někdo z nich donese, budu se snažit držet od něj co největší odstup.
 
  Nysilo z Nortree   Postava je přítomna 17.1.2016, 9:40:44
Lotiel se vratila k nam se slzy v ocich ale zda se, ze nasla co hledala. Zminila se o Simplikovi a nejakem nahrdelniku. Pri vyslovení toho jmena jsem zpozornel. Karolina zacala vysvetlovat co ten nahrdelnik je zac.

"Pokud je to jen nechutna trofej na ktere mu zalezi, nejspis bych to tady nekde ukryl, ale pokud se v tom ukrývá nejaka magicka sila, nebylo by dobre, aby se mu to dostalo do rukou. Pro zatim to vezmeme s sebou a az to jeden z nasich alchymistu důkladně prozkouma, uvidime co s tim dal."

 
  Anglino   Postava je přítomna 17.1.2016, 4:27:55
Anglino, Zar´farro a Riegal

Zar´farro byl hotov velmi brzy.

Zeptám se ho.

"Tak co jak to šlo máš vše co jsi potřeboval?"

Riegala se zeptám.

"Čím tě tak naštval ten gryf? Nechtěl bys mu jít načechrat peří?
Jestli jo tak ti klidně pomůžu. No a mimoto mám pro vás ještě takovou nabídku. V té kovárně co jsem byl, je pár užitečných věcí a chtěl bych vám je ukázat."


Pak počkám na odpovědi a podle toho se zařídím.
 
  Merysol   Postava je přítomna 17.1.2016, 0:16:46

Přesouváme se k poslední zastávce a to k domu, který měl patřit k němu z Talovi rodiny. Cesta vážně moc dlouho netrvala.

Před domem čekal na Stopaře ork a ani on neunikl zkoušce. Stála jsem sice kus od nich, ale i tak jsem vyslechla jejich rozhovor. Postupně mi do sebe zapadlo pár kousků skádačky.

Ork nakonec Stopaře pustil do domu a ten nás nechal na ulici s Bellem, což mi dalo zase šanci přemýšlet.

Výborně. Co jsme se vlezli jsou všichni nějací odměření až na Káju. Ta vypadá čím dál hůř, tohle se mi nelíbí. Tohle místo a všechno mě nějak začíná rychle štvát. Bell i Tal jsou zticha, Kája, Lótiel a Nysilo jsou teď…ani nevím kde a co je se zbytkem skupiny taky nevím. Ale kdyby se jim něco stalo, tak snad…bychom už o tom věděli. Sakra. A bůhví co se děje nahoře?! Ježišmarja, co když město někdo napadl? A co když na nás někdo čeká v tom hostinci, ví že jsme tu a co máme sebou?! Kruci!

Nervózně přešlápnu na místě a začnu zírat na dveře, ve kterých Stopař zmizel. Najednou mám pocit, jako kdybychom tady byli už moc dlouho.
 
  Karolina   Postava je přítomna 16.1.2016, 22:39:14
Nysilo, Lótiel a Karolína

Lótiel pořád nic a tak přemýšlím, že bych mohla taky něco najít. Chvilku hledám a pak z vaku vytáhnu malý sáček a podávám ho hobitovi se slovy:

" Zdravím tě. Tady máš něco málo ode mě, jsou to sušené kousky ovoce a nějaké oříšky. Promiň, ale preclík taky nevedu. Moc se omlouvám, přeslechůla jsem tvoje jméno nebo jsi nám ho zapomněl prozradit? Víš, připomínáš mi mou oblíbenou učitelku Mayu. Nejsi její příbudzný?"

Počkám si na jeho odpověď a pak se podívám na Nysila, který by si zahrál kostky. Usměju se a zavrtím hlavou.

" Já tohle neumím, ale pokud by vám to nevadilo, načerpala bych si tady trochu energie. Nenechtě se rušit. Jen mi dejte vědět, až se objeví Lótiel, abych nezdržovala."

Pokud nikdo nic nenamítá, sednu si kousíček stranou a začnu se soustředit. Za chviličku se mi obraz rozostří a já jsem uviděla auru kolem stromu, který stojí kousek od domu. Za pár okamžiků už cítí, jak se jeho energie vlévá do mých žil... Za chvilku mě vyruší dotaz na Simplicuse a jeho náhrdelník. Otevřu oči a vidím Lótiel, která nese truhličku.

" Tys ho tam našla? Doufám, že jsi ho tam nechala. To je strašně špatná trofej. Simplicus se narodil jako psychopat a jeho matka se snažila mu dávat další a další "poslední" šanci. Postupně se z něj stal masový vrah, jeden z nejbrutálnějších na světě. Taky byl fetišista a od každé oběti ti si nechal jeden zub, z nich je ten náhrdelník. Už jich tam je hodně přes tisíc.

Aaliah mu ho sebrala a schovala ho tady, on ho všude hledá. Neměl by být tady, v tomto posvátném městě, já vím. Jenže je jasné, že ho nesmíme mít u sebe, přivolali bychom Simplicuse na nás. Než jsme odešli, dostala jsem jednu radu, trochu drsnou, ale jak tio tak vypadá moc důležitou. Nemáme se ohlížet na nikoho a na nic a být sobečtí tak, abychom svůj úkol splnili. Nechme ho tady."


Podívám se na Nysila a doufám, že mě podpoří. Určitě je mu jasné, že by to skupině nepřineslo vůbec nic dobrého.
 
  Stopař Talhut   Postava je přítomna 16.1.2016, 22:35:05
Skupina 2

Kývnu hlavou na orka.
"Škoda, že jich není tolik takových jako ty."
Řeknu když kolem něj pocházím. Ještě se podívám na dvojici čekající venku.

"Chvilku tu na mě počkejte. Měl bych být za chvilku hotov."
Po těchto slovech zmizím z jejich dohledu.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.