abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Vlk   Postava není přítomna 1.5.2015, 0:07:41

"To nevadí, já na tebe docela ráda počkám. A kdybych usnula, tak mě prostě vzbudíš." Potřese koketně tmavými vlasy Lisbeth.
"Mám docela ráda líbání na zádech. To mě probere určitě." Prohlásí nevinně a když si všimne, že si upravuješ kabátec, tváří ji nepatrně škubne. Neřekne ale nic a ještě ti pomůže nařasit rukávy.

"Vůbec nevypadáš špatně, Tina měla pravdu." Zaševelí a vydá se ke dveřím.
"Pojď, slyšela jsem koně, nejspíš už předjel vůz." Pobídne tě. Energicky si upraví výstřih a vše, co do něj patří a otevře ti dveře.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 1.5.2015, 0:05:27
Ještě jednou poděkuju Anne pohledem a otočím se zpátky na Minnie. Nervozita začíná stoupat a trochu hůř se mi nadechuje. Už bych tu chěla mít Guntera. Moc!

Obě ženy vyrazí ven a já se ještě zdráhám. Podívám se nahoru na schodiště, ale nic. Váhám. Ohlednu se za Minnie, ale ta už je v kočáře a za ní dovnitř nastupuje Kianga.

Pohnu se a nastoupím k nim. Usednu a urovnám si šaty. Až mě překvapuje, jak rychle jsem vklouzla do téhle role.
 
  Vlk   Postava není přítomna 1.5.2015, 0:01:29


"To je docela možné." Usměje se Minnie a vlídně pokyne Anne.
"Děkuji, opravdu jsi dnes odvedla skvělou práci. Dohlédni prosím na Masku než se vrátím. Spoléhám na tebe."
Anne se mlčky ukloní a uhne z cesty Torgemu, který přináší Minni plášť z těžkého temně rudého sametu. Jemně ji do něho zabalí a pak se vrátí ještě jednou a donese kožešinový přehoz pro Kiangu.

Otevře hlavní dveře a vyprovodí vás ven, kde stojí přepychově zdobený vůz tažený šestispřežím tmavých ryzáků.
Dvorně vám otevře dvířka a pomůže vám nastoupit.
Když se všechny tři usadíte, vzdálí se s tím, že jde popohnat Terryho a kluka.
 
  Melwin   Postava není přítomna 1.5.2015, 0:01:21
Ještě poslední sbohem. Nic víc. Ne teď.

Z hrudníku se mi vydere hlubokej, mručivej vzdech. Skoro to až bolí, že ji musim pustit. Je ale pryč. Vážně pryč. A já mám jen naducaný kalhoty a dole na mě čekaj. "Skvělý..." zavrčím v duchu.

Pomalu si stoupnu a snažim se trochu zavrtět, aby kalhoty aspoň trochu povolily.

"Moc rád bych..." zajíknu se tou nečekanou nabídkou. I když... byla vážně nečekaná?! Kdyby to neřekla, začal bych škemrat sám.

"Já jen..." zaváhám a je vidět, jak moc mě to mrzí. "Já nevim, jak moc dlouho tam budeme a jestli nebudou nějaký to... komplikace." Už teď se očima omlouvám a je vidět, že mě od její noční návštěvy odradí jedině vlastní smrt.

Mezitim si trochu stáhnu kabátec dolů. Při troše štěstí si nikdo ničeho nevšimne. Řasení sahá skoro až do půli stehen.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:54:52
Jdu ze schodů pomalu a dávám si hodně záležet, aby to bylo aspoň trochu elegantní. Nechce se mi věřit, že jdu na dvorní slavnost a to ještě po boku tak nádherných žen. Jsou nádherné! Každá jinak a svým způsobem.

Sejdu až skoro dolů a nervózně se pousměju. "Nakonec to nejdýl bude trvat Melovi s Gunterem." poznamenám, abych řekla aspoň něco.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:53:52

"Ano, to čekají." Lisbeth ještě jednou přejede dráživě rukama po tvých stehnech, pak se předkloní a její jazyk naposledy zabloudí do tvých úst. Pak ti hbitě seskočí z klína a narovná se.
"Přijdeš za mnou? Až bude po slavnosti? Počkám na tebe a nikoho si dnes nevezmu, jestli chceš." Navrhne ti vesele.

 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:52:09

"Ano, myslím, že Terry dokáže na všem najít něco pozitivního. Má skoro pořád dobrou náladu. Možná proto ho má Minnie tak ráda. Náš život zde není vždycky veselý." Poznamená vážně Anne a se slavnostní úklonou ti otevře dveře.

"Tak prosím, dole už určitě čekají." Počká až projdeš na chodbu a pak za tebou zavře.

Schodiště je prázdné, ale dole pod schody stojí Minnie ve svých rudých šatech. Je s ní Kianga. Kianga v úžasných žlutých kalhotech se širokými balonovitými nohavicemi, turbánku s chocholavým okrovým peřím a v sametovém vršku, který je jakousi svůdnou kombinací spodního prádla a vesty, ušitý do tvaru motýla. Očividně je nachystaná, že bude Min doprovázet.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:46:33
Nechám se nachystat a na okamžik mám vážně pocit, že odcházím na svůj první ples. Princezna...

"Děkuju Anne." zašeptám vděčně a přikryju dlaní ruku, která mě pohladila. Tohle důvěrné gesto je něco, co už si snad ani nepamatuju. Měly jsme to takhle s Adelaidou.

"Minnie to zvládne, je tak... dokonalá. A Gunter, ten si to ještě užije, jak ho znám." O sobě raději nemluvím, jen se trochu nervózně usměju a vyrazím ke dveřím.
 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:43:23
Je všude. Horká a voňavá! A já ji chci! Strašně moc!!!

Ruce bloudí po jejích zádech a marně hledají konec šněrování. "Sakra! Proč to mají ženské tak složité?!" blesne mi hlavou netrpělivá mylšneka.

Jenže v ten moment se Lisbeth stáhne. Ještě chvíli ji moje rty následujou, jenže maj smůlu! Já mám smůlu!

Přerývaně dejchám a čekám, co bude. Na okamžik se snažim namluvit sám sobě, že mi jen chce pomoct s tím pitomým šněrováním, jenže ten okamžik je pryč. Promluví a to mi trochu pomůže zbystřit. Ne moc, ale stačí to na to, abych pochopil, co řiká.

"Já..." zaskřehotám. "Ehm...." odkašlu si a prohrábnu si rozcuchaný vlasy. "Čekat... jasně... čekaj na mě... slavnost..." Ne, eště tam pořád nejsem. Sedí mi dál na klíně a já cejtim strašný pokušení. "Třeba mě jen zkouší..." zadoufám znovu marně.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:37:48

Anne přikývne, podá ti dlouhý zelenkavý plášť v překrásné barvě nefritu a pomůže ti ho obléct. Pak ti sama zapne kovovou sponu a nařasí ti kolem ramen kápi.
"Kdyby ti byla zima, klidně si tu kápi přehoď, účes to vydrží. Dobře jsem ho upevnila." Napomene tě vážně a pak tě pohladí po ruce.
"Hodně štěstí, Nyskel. Budeme všechny čekat, dokud se nevrátíte."
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:35:33

Osměluješ se čím dál tím více. Tvoje polibky se prohlubují a stávají se chtivějšími a hladovějšími. Máš pocit, že je její teplé oblé tělo všude kolem tebe, žádoucí a nenasytné. Tiskneš ji k sobě a přemýšlíš, jak se dostat pod šaty, aby sis ho užil hezky zblízka.

Jenže právě, když se začneš zcela podvolat vášni, Lisbeth polibek najednou přeruší a odtáhne se. Ctnostně si přitáhne šaty blíž k tělu a přeměří si tě rozostřenýma očima.
"Zpomal, ty divochu. Za chvíli bychom skončili v trochu jiné poloze a ty musíš jít na slavnost. Už tě budou čekat." Upozorní tě chraplavým hlasem a přejede ti oběma rukama po stehnech.
 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:24:37
Padám... někam padám... a je mi to úplně šumák!

Sotva popadám dech a srdce mi buší až v krku.

Hlavou mi bleskne ještě mlhavá vzpomínka na někoho, kdo na mě čeká, ale je to neurčitý a v tudle chvíli úplně nepodstatný.

Pomalu se osměluju a vracím Lisbeth její polibky. Učim se. Docela rychle! Nebo si to aspoň namlouvám...

Krásně voní a je celá taková... hebká. Její vlasy mě lechtaj na čerstvě voholených tvářích a voněj po nějakým parfému. Je to ještě lepší než to, co sem si kdy představoval. Kam se hrabe Dora! Pche!
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:21:33
Smutně sklopím oči. Nechci se jí vyptávat. Bolelo by ji to. Stejně jako vzpomínky bolí mě.

Spustím sukni a narovnám se. Zvednu bradu, lehoulince se usmívám a vyseknu poklonu, hlavu stále hrdě vztyčenou. Mám najednou pocit, skoro jistotu, že to zvládnu. Že mi tahle maska půjde. Ty šaty to dělají samy.

Masku odhodím s dokončením úklony a znovu se přátelsky usměju. "Jistě. Budu. I když... obávám se, že společnost tam bude dost... no... uvidíme." dodám smířlivě.

"Teď už jen kabátek a půjdu dolů, ať na mě nečekají." řeknu tak trochu omluvně. Klidně bych tu s ní byla i déle.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:19:43


Tvoje ruce naprosto cíleně a naprosto energicky sevřou Lisbethin zadek a dívka nadšeně vypískne. Nebo tvým uším to tak aspoň zdí. Poposedne a nechá se přitáhnout bez ostychu blíž a bez valného pobízení tě obejme kolem krku a přitáhne tě ke svým hladovým ústům.

A že je to pořádný polibek.
Vůbec se s tím nemaluje.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:16:38

"Tak to umíš určitě skvěle péct a nejspíš i vařit. Já se to nikdy nenaučila. Hrozně brzy jsem skončila...no jako společnice a už jsem se nenaučila nic pořádného a praktického. Jen...." Nedořekne a smutně se usměje.

"Kdyby mě tak tatínek viděl. On byl vždycky hrozně poctivý a čestný. Strašně by se trápil."

Sleduje tvoje pokusy a spokojeně se usmívá.
"To je ono! Už ti to jde. Teď se ještě nebát a moc křečovitě na to nemyslet a půjde to samo.
Neboj se, budeš oslňující. Svým způsobem ti trochu závidím. Budeš mi pak vyprávět, jaké to bylo?"
Zaprosí najednou a v tu chvíli vypadá docela jako malá holka. Nadšená a dychtivá.
 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:11:36
Hotová. Tak brzo?! Přijde mi to hrozně líto. Mám sto chutí jí říct, ať to vezme ještě jednou, jenže je to blbost. Vzdychnu.

Otočí se ke mně s plátnem a já nastavím bradu. Aspoň těch posledních pár dotyků si hodlám užít.

Užít! Myslim, že sem podcenil význam toho slova. Lis si mi sedne jen tak, bez ničeho, na klín a já jen těžce polknu a vykulim voči. Je vidět, že teď už nepřemejšlim ani vomylem. Hltám každej její pohyb a upřeně se na ni dívám.

Mám strašný nutkání zvednou ruce, jako už sem to dneska jednou udělal, ale strašně se tomu najednou bránim. Je to jako stát nad propastí. Jestli je zvednu a stisknu pevně ten krásnej zadek na mým klíně, už to nepude zastavit! Nebo aspoň já to nezastavim. "A pan Gunter... čeká na mě! Čeká!!!" snažím se probrat sám sebe, ale místo toho jen slastně přivžu voči a ruce si dělaj, co chtěj. A že to chtěj zatraceně moc!
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:05:24
Zeširoka se usměju. "Vidíš, jako dcera panského lovčího jsi na tom dokonce líp!" uznám. "I když tatínek patřil mezi uznávané měšťany. Měli jsme dům a v něm krámek přímo na náměstí. Pro koláčky si k nám chodili ze široka daleka!" pronesu hrdě. Ten stín, který mi přelétné přes tvář, je jen nepatrný.

"Mluvím o nich v minulosti. Ale teď, s Gunterem, je to snazší. Aspoň o trochu..." napadne mě a rukou bezděčně nahmatám náhrdelník. "Rodina. Moje nová, vlčí rodina. Ale na jak dlouho..." vzdychnu nepatrně.

Vykasám si sukeň zrovna tak, i když s korzetem to jde dost ztuha, aby se mohla podívat, jestli to dělám dobře.

Přijde mi, že už mi to vcelku jde. Jen se na to hrozně soustředím a tak tomu chybí ta ladnost.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:04:37

Zdá se, že Lisbeth tvoje tulení vůbec nevadí. Potěšeně se usmívá a chvílemi ti připadá, že se o tebe otírá. Možná si to ale namlouváš. Co si ale nenamlouváš, je fakt, že sotva skončí s holení, obejde tě s čistým plátnem v ruce, vyšplhá se ti na klín a jen dosedne, začne tě pomalu a smyslně utírat. Oči ji u toho blýskají jako dva smaragdy a plná ňadra se svůdně pohupují.
 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 23:00:37
Dotýká se mě. Pořád se mě dotýká. A jak hezky...

Vočima šmejdim všude tam, kde mě to pustí, a moje hlava si dokresluje ten zbytek. Až teď si všimnu, že má, na dívku, vcelku široký ramena, ale jsou oblý a hlaďoučký jako voblázky. A taky má krásný, štíhlý ruce. A šikovný, zdá se.

Když mě obejde zezadu, chvíli mě zamrazí. Napadne mě hned tisíc věcí, který by tam mohla začít dělat. A jedna z nich se začne naplňovat. Lehce zatlačí na moje čelo a hlava mi spadne do jejího výstřihu. Její prsa sou ty nejlepší polštářky, jaký sem kdy zažil. Bezděčně trochu zavrtim hlavou. Lísám se jak kocour. Ale tydle mý manévry maj docela nebezpečný důsledky.

Jeden z těch pohybů je pro Lis nečekanej a já lehce syknu. "Ať mě klidně podřízne! Za todle to to stojí!" A jo, stojí... Jen teď to není naštěstí vidět, protože mám ten kabátec nebo co to je.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 22:59:08

Anne radostně zatleská.
"Ty jsi dcera pekaře?" Najednou ji jde to tykání snadno.
"Opravdu?
Můj tatínek byl lovčí pana Feltona. Když jsem byla malá, bydleli jsme v jeho lesích. Měla jsem to tam moc ráda. Měli jsme krásnou hájovnu a pokaždé jsme měli doma nějaké raněné nebo osiřelé zvíře. Milovala jsem to tam."
Vychrlí a znovu a znovu ti trpělivě ukazuje, jak se správně uklonit, sukně vyhrnuté do půli stehen.

Prkennost a nervozita ji úplně přešly. Najednou je přátelská a uvolněná a je vidět, že je jí tvoje společnost milá.

 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 22:53:04

Lisbeth ti obratně napatlá půl tváře pěnivým mazáním a bez řečí se chopí břitvy. Pravda, jak se tak k tobě naklání, aby měla dobrý přístup k bradě, opře se ti kolenem o stehno a naopak, když se ti snaží oholit krk, zakloní ti hlavu dozadu a opře ji o svoje ňadra. Přesto se zdá, že ji jde jen o dobré oholení. Ovšem na tebe to působí zdaleka jinak.
Přece jen jsi chlap a tohle....je to ráj nebo peklo? Těžko říct.
Každopádně je to zatraceně svůdné.
Těžko odolat.
 
  Melwin   Postava není přítomna 30.4.2015, 22:36:53
Dveře za námi zapadnou a konečně sme sami. Dívám se na ni a moje fantazie se začíná rozbíhat na plný votáčky. Lisbeth... tak takhle vypadá moje první... Lisbeth... růžová a hbitá. Jak lasička...

Slintám úplně neopodstatněně, protože jednak: NIC nebylo, aspoň zatím a druhak: vona se vážně chystá jen na to holení.

Zkalamaně v duchu zavyju a nechám se strčit do křesla.

Jako náplast na to moje zklamání je aspoň pohled, kterej se mi naskytne. Oblý kontury ve výstřihu jsou přímo dělaný na to, abych zvednul ruku a... "Prasáku! Fakt už ti hrabe?! Zapomeň na to!" snažim se rychle probrat ze svýho odvážnýho snu. Ani nevim, kde se to ve mně všechno bere. Snad je to tím, kde zrovna sme. Já za to totiž rozhodně nemůžu!
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 22:26:37

Lisbeth proklouzne dveřmi a postrčí tě před sebou. Sama se přitočí k porcelánovému umyvadlu a nalije do něj z konvice vodu. Začne si chystat břitvu a pěnivé mazání na bradu a když si všimne, že pořád stojíš a zíráš na ni, odtáhne tě ke křeslu a jemně nicméně velmi energicky tě přinutí, aby sis sedl.

"Ve stoje tě holit nemůžu, jsi moc vysoký, fešáku." Stoupne si před tebe a skloní se k tvé bradě, aby si ji důkladně prohlédla. Poskytne ti tak důkladný výhled do jejího bujného výstřihu.
"Tak můžu začít?" Zamává v ruce štětkou z koňských žíní a svůdně na tebe zamrká.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 30.4.2015, 22:24:22
"Jistě, že mi to nebude vadit!" vyhrknu srdečně. Anne má v sobě něco, co proniklo i mou přebujelou ostražitostí.

"Možná vypadám jako princezna, ale ve skutečnosti jsem dcera pekaře." usměju se. "A v poslední době ani to ne. Spíš tulačka a příležitostná lovkyně. Vidíš? Já rozhodně nejsem žádná honorace." mrknu na ni spiklenecky.

Pozorně sleduju dívku a pak to zkusím po ní. "Můžeš zvednout ten lem šatů, abych viděla, kam přesně dáváš nohy? A jak moc pokrčíš kolena?" vyzvídám snaživě. Je to pro mě nové a aspoň pro tuhle chvilku vzrušující. Anne je moc milá společnice a snadno s ní zapomenu, kde vlastně jsem a co nás čeká.
 
  Vlk   Postava není přítomna 30.4.2015, 22:17:58


"Není zač." Usměje se přátelsky Anne.
"Ráda jsem vám...ti pomohla." Trochu nejistě se na tebe podívá a pročísne si nervozně vlasy.
"Opravdu vám....ti nebude vadit, když ti budu tykat? Přece jenom...já opravdu nejsem slušná dívka...a ty....zrovna teď vypadáš jako princezna a abych se přiznala, kapku mě to vyvádí z míry."

Sleduje tvoje pokusy o poklonu a nakonec to nevydrží a předvede ti jak na to.
"Hezky si podrž sukni špičkami šatů, jednu nohu dej mírně vzad a mírně se ukloň. Jen náznakem." Zamyslí se nad tím, co říkáš a přikývne.
"Asi ano, je to přece jen lenní pán. Když pan Felton zmizel. Zkus to ještě jednou." Znovu ti předvede půvobnou úklonu a sleduje tě bedlivě, jak si počínáš.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.