abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Karolina   Postava není přítomna 18.1.2016, 21:58:12
Netrvalo to moc dlouho a Lótiel, pokud je poblíž vchodu do paláce, může slyšet kroky. Ne dvou, ale jen jednoho člověka. Na malou chviličku se kroky zastaví, je slyšet nějaký tlumený hlas a pak jdou dál. Pak už je vidět, jak vycházím z paláce ven.

Nic nenesu, ale tvářím se spokojeně. I když stále vypadám dost strhaně a pobledle, teď už jsem alespoň spokojená. Usměju se na Lótiel.

" Nysilo tu jistě taky bude brzo. Počkáme na něj a pak se vrátíme ke studni, ne? Máš už všechno splněné? Já ano."

Opřu se o sloupek plotu a čekám na velitele, abychom už mohli vyrazit za ostatními.
 
  Anglino   Postava není přítomna 18.1.2016, 21:33:47
Merysol

Nevím co zamýšlí Riegep a proto jdu s ním, kdyby udělal nějakou blbost tak se mi možná podaří ho zastavit.
 
  Anglino   Postava není přítomna 18.1.2016, 21:25:58
Riegel

"Jsi si jistý , že je nutné jí tam kde jsi neuspěl. Nech vyšumět flustraci. Jsi si jitý, že to musí být jestli ano, tak půjdu s tebou.
Nenechám tě jít samotného."


 
  Alexander   Postava není přítomna 18.1.2016, 19:38:19
Ale ono to na ně evidentně zabralo. A tak bez dalšího zdržování vejdu se Žirou dovnitř. Tam se na nás ihned vrhnou tři barbaři. Jeden koutek co lze spatřit zpod kápě, kterou mám šikmo přes obličej, se zvedne do mírného úsměvu. “Konečně.. Lidi, s pevnou stavbou těla.. Stačí si vybrat kam seknout..“ zakročím si levou nohou s mečem připraveným v ruce.

Žira se vrhne do boje, a hned jednoho složí. Sleduji toho, co se rozběhl na mě. Počkám když je pár metrů přede mnou a už by nestihl zabrzdit. Ruka se mihne vzduchem a směrem k němu letí tři dýky ve tvaru perutí z andělských křídel. Dvě mířené na hruď, jedna na hlavu. Ovšem to celé slouží jen jako rozrušení. Rychlý úhyb s otočkou stranou. Čepel se mihne, a s trochou štěstí má hezkou sečnou ránu v břiše. Pokud žije, čepel se mihne znovu, tentokrát za účelem oddělení jeho hlavy od těla.
Pokud stále žije, následuje další rána, popřípadě úhyb. Pokud ne, vyrazím na pomoc Žiře, s účelem zarazit mu meč ze strany do boku.
 
  Merysol   Postava není přítomna 18.1.2016, 18:16:12

Meeting point “U Studny”


Anglino nám nabízí zbroj, ale já jen s úsměvem zavrtím hlavou. ”Děkuji, ale tuhle zbroj mi nechala upravit Aribeth přímo pro mě. Ale je to od tebe vážně milé!”

Velmi rychle ale zaumě mou pozornost Riegal, který mele cosi o gryfovi a nenásilné cestě.

”Tak moment, snad si nechtěl jít zaútočit na gryfa?! U všech svatých! Anglino, doufám, že si mu v tom nechtěl jít pomáhat! Gryf je posvátné zvíře a vy byste ho chtěli zamordovat? Dovedete si představit ty následky? Pokud máš problémy, vyřeš je nějak diplomaticky. Gryf je chytré stvoření a ty….snad taky.”


Popojdu k Anglinovi a jemně ho chytím za předloktí. ”Doufám, že s tím chytrákem nepůjdeš! Tohle je jeho úkol. Měl by ho zvládnout sám. Navíc, Káju by asi taky nepotěšilo, že si se pustil do pře s gryfem!”

Pak od Anglina odstoupím a na ty dva se podívám, čekaje, co bude dál. Pokud by snad mělo dojít k nějakému boji s gryfem, budu ten poslední člověk, který těm dvěma půjde pomoci. Šla bych toho gryfa velmi ochotně bránit, tím si může být ten chytráček jistý…
 
  Bell   Postava není přítomna 18.1.2016, 16:24:34
Můj návrh na průzkum města se setkal s neúspěchem.
Neštve mne to.
Tak trochu se už celkem těším, až budeme pryč z tohoto zvláštního místa.

"Šak jo,sem myslel jen to tu trochu prozkoumat, zjistit, jak se věci mají...
Ale něco holt musí zůstat utajeno, takže vás chápu. Taky se už nemůžu dočkat, až zas pocítím chladicí vánek a čerstvej vzduch."


A pak dojdeme ke studni.
Tam na nás už čeká Anglino a jeho skupina.
Pokývnutím je pozdravím a zvědavě hledám,co našli.
Také si uvědomím, že Nysilo a spol chybí. Asi mají těžší, nebo časově náročnější poslání...

Každopádně Anglino nám nabídne, že bychom si mohli vybrat nějakou výzbroj.
"Ne, dík.
Já jsem se svou starou šupinovkou maximálně spoojenej."


Pak kudůk a možná i Anglino odběhne kvůli nějkému gryfu, či co.
To jsem moc nechápal, takže se připojím k stopaři a zatímco si obdivně prohlížím rukavice, vyčkávám, až se někdo vrátí.
"Hmm, krásný kousek. A užitečný...
Vědět tak, kde je ta druhá...
Počkat!
Vždyť něco takového prej umí zjistit theurgové.
No, až bude čas, Riegala se na to zeptám. Doufám, že to umí..."
Tímto směrem se mezitím pohybovaly mé myšlenky.
 
  Riegal Faer   Postava není přítomna 18.1.2016, 10:22:14
Ještě u studny

Anglino mě zastaví. Tázavě se na něj podívám, pak i nechápavě. Potom na brněnív mé ruce a pak mi to docvakne.

Ihned mu to brnění podám a horlivě se omlouvám: ,, Sakra, promiň, já dostal nápad jak to s tím gryfem vyřešit nenásilně, tak chci jít tam, abych to zkusil a úplně jsem zapomněl, že ji mám v ruce.

Klidně i ji nech, já zůstanu věrný svému brnění. Tím jsem odpověděl na to ostatní, takže pro jinou výzbroj si chodit nepotřebuju, stejně jsem tam nic nenašel.

Ale jestli chceš, tak pojď stejně se mnou, pro případ, že by se něco zvrtlo.


Ať jde nebo ne, zase vyrazím k dílně.
 
  Karolina   Postava není přítomna 18.1.2016, 9:22:14
V paláci

Vešli jsme dovnitř a mě bylo jasné, že to nebude příliš jednoduché najít pokladnici. Procházeli jsme chodbami, já stále v odstupu.
" Nikde nikdo? To je divný, že by zrovna pokladnici nikdo nestřežil?"

Až pak jsem ho spatřila. Statný muž v šupinové zbroji a mečem s Letohradským znakem. Od pohledu vypadal důstojně. Hned nás zastavil a začal vyprávět.

" Miriam de Tylmerande byla jeho sestra? To by znamenalo... Chudák lady Aribeth. Takže oba zemřeli, jak Miriam tak Simplicus. Tak proto si mohla královna elfů dovolit sebrat ten náhrdelník? To mi nedošlo. No jo, ale on je přece naživu, jak to... kdo ho... no není čas, třeba se to časem dozvíme. On chce vlastně rozhřešení, od nás?"

Došlo mi to všechno, zatím co začal mluvit Nysilo. Poslechnu si jeho řeč, nijak na ni nereaguju a když domluví a ser Lavey se otočí na mě, mírně ukloním hlavu a pak začnu povídat:

" Těší mě, já jsem Karolína. Přemýšlel jste někdy o tom, že kdybyste se kdysi dávno nerozhodnul být voják, ale třeba zahradník, tak by za vámi zůstaly jen rozkvetlé zahrady a překrásné parky? Víte, život mě naučil, neohlížet se zpátky a hodnotit.

Jednou nám to všem sečtou a do té doby je potřeba se rozhodovat podle svého vědomí a svědomí. Víte, ser Lavey, nejste jediný člověk, který se zabývá hledáním zločinců. Každý z vás dělal svou práci tak, jak si pro sebe vyhodnotil priority. Takže vaše jednání bylo správné.

A co se týče lorda Nashera, nebyl to žádný malý chlapec, který se o sebe neuměl postarat. Měl kolem sebe jistě hodně lidí. Bylo by pošetilé se trápit vinou, která ani na vás nepadá. Lord se rozhodl podle sebe a jistě by to moc neovlivnila vaše přítomnost. Každý musí učinit rozhodnutí s tím, že následky si za ně ponese sám.

Netrapte se příteli, prožil jste dobrý život a zbavil jste lidstvo brutální bestie. On byl vlastně chudák odsouzený k takovému životu už od narození. Bylo na jeho rodičích nebo alespoň matce, aby se rozhodla. Nedivím se jí, že se snažila mu dávat novou a novou šanci. S nadějí čekala, jestli se obrátí k dobru, nedočkala se. Pak už bylo pozdě rozhodnutí měnit a věřím, že krvácející srdce matky je to nejhorší co ji mohlo potkat."


Pak se postavím tak, aby mohl případně Nysilo projít dovnitř a nebyl moc blízko mě a čekám, jak se rozhodne ser Lavey.
 
  Zar´farro   Postava není přítomna 18.1.2016, 9:15:22
Jdu s ostatními do kovárny, naštěstí se Ork hrabe v nose a vytáhnul fakt velký zelený sopl
.. zajímavé zajímalo by mně zda je ten sopl taky umělej nebo ne?

Ale to nestihnu, ostatní už jsou vevnitř tak běžím za nimi.

Je to moc hezká kovárna a když mi ukáže Anglino tu neobyčejnou věc s brněním ... jsem zaskočen.

Poté co Riegal vezme zbroj za svou, musí ho Anglino zastavit a sebrat mu to, Jakmile se na mně podívá je pokrčím rameny.

Ale pak se zeptá zda něco odsud nechci.
Nevím zda je to ... košér víš co ty jsi to vyhrál, ne já. Ale pokud myslíš já se tu kouknu co tu je.

Prohlídnu celou zbrojnici, zda by tu nebylo něco mé velikosti a něco co bych mohl nosit. Vycpávaná zbroj, nebo kožená zbroj, to je tak maximum co bych snesl. Možná lehká šupinová co já vím.

Také se podívám zda tu není nějaký toulec na šípy, který by mi vyhovoval lépe. Mám sice Jarykův luk, ale šípy mám svázané provázkem.
(Co jsem našel, nechť je v rukou PJových)

Následně se přidám k Anglinovi a Riegalovi na cestě ke studni. Zde už čeká skupina s Merysol,myslím č.2.

U mně dobrý. Řeknu. Ale ještě tišeji než jsem očekával. Nevím kdo mně mohl slyšet.
 
  Stopař Talhut   Postava není přítomna 18.1.2016, 8:59:58
Merysol s mým postojem souhlasila, což mě trochu uklidnilo a my jsme se mohli vydat zpátky ke studni, kde bychom mohli počkat na ostatní. Pokud je tedy nenapadne prohlížet si celé město.

Už od studny můžeme vidět, že jsou tam Zar, Anglino a Riegal. Ten skrček se hned někam řítí.
Anglinovi se to zdá se moc nelíbí a něco po něm křikne.

Krátce na to se otočí na nás, jestli si nechceme vybrat nějakou zbroj.
"Ne. Díky. Já už si jednu s sebou nesu a ta mi bude stačit. A pokud si ten poklad neměl ve snu, tak ho raději nechej, tam kde je. Kdyby jsme s sebou měli moc bohatství, jen bychom na sebe připoutávali pozornost. A to je to jediné, co v tuto chvíli nemáme zapotřebí. Nezapomínej, jaký máme úkol."

Sednu si na studni a sleduji, co se kolem děje. Z dlouhé chvíle se z vaku, která si s sebou nesu vytáhnu malou knížku a začnu si jí od začátku pomalu pročítat. Podle toho, jak do toho koukám, mě to docela vzalo. Ještě, že světla louče mi to tu dost osvětlují a nemusím tolik zaostřovat, abych přečetl co se tam píše, i když na druhou stranu rukopis zrovna nic moc. Vypadá to, jako kdyby to psal při jízdě na koni.
 
  Anglino   Postava není přítomna 18.1.2016, 6:21:28
Anglino, Zar' farro a Riegal

Jakmile Riegal vyzkouší mé brnění tak jej popadne a v domění že jsem mu jej dal jej sebere. Chytnu jej za rameno a zastavím se slovy.

"Jsem barbar a špatně jsem se vyjádřil ten hrudní štít, nátepníky a chrániče holeně jsem si vybral pro sebe. Tím, aby jsi si to vyzkoušel jsem myslel jen vyzkoušet a jestli tě to nadchne tak si zajdi něco vybrat do zbrojírny. Tohle mi dej.

Nebuď zbrklý kam si se to vydal na gryfa a sám? Dej mito brnění já si ho navléknu a ty si jdi vybrat něco pro sebe a já pak půjdu s tebou."


Doufám, že tímto se nedorozumění vysvětlilo a Riegal mi to vrátí a půjde si něco vybrat.

Pak se obrátím na Zar´farra.

"Tak a co ty půjdeš si něco vybrat?"

Merysol, Stopař, Bell

Pak promluvím na ty u studny.

"A co vy nechcete si nějakou zbroj vybrat a říci mi jaký máte názor na to co s tím pokladem, co jsem v té zbrojírně nalezl?"
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 18.1.2016, 1:09:48
Od te doby co jsem mel v peci Simplikuv nahrdelnik. Karolina se zacala chovat odmerene a drzela odemne úctyhodný distanc. Ignoroval jsem to.


Dorazili jsme kam jsme potrebovali. Lavey rekl svuj pribeh a ocekaval of každého nazor.

"Podle me zalezi na uhlu pohledu. Ceho litujete vice? Veci co jste mel udelat a neudelal nebo veci co jste udelal ale spatne? Co je vetsi nebo mensi zlo?

Delal jste svoji praci az moc zodpovědně a svym způsobem jste vytvořil ze Simplika mnohem nebezpecnejsiho cloveka, pokud se jim dal jeste nazvat. Kolik padlo nevinný obětí na ceste nez jste ho konecne zabil? Navic jste nebyl u sveho pritele kdyz vas nejvice potreboval a stalo se co se stalo. Zřejmě kdyby jste nechal Simplika Simplikem, vykonal by jste v zaveru mnohem vice dobra. Ale to jste nemohl v tu dobu vedet. To co se stalo neni vase vina. Ctizadost a nadrazenost lorda Nashera, meho predka, zpusobila zkazu letohradu.

Kdyz se vziju do vasi kůže, neispis bych se rozhodl stejne. Nesnesl bych pomysleni, ze po svete běhá nebezpecny masový vrah a ja mam moznost ho dopadnout a ja proto nic nedelam. Kazdy den by me ten pocit trapil a nakonec by to dopadlo tak, ze bych prestal delat dobre svoji praci a v hlave bych mel jen Simplika jak je na svobode a vrazdi lidi."


Snažil jsem se vzit do Laveyovi situace a mozna az prilis.

"Kdyz vim co se stalo. Snadno se rekne co je spravny. Po boji kazdy general... Otazka jestli je to, co chtel slyšet. Ptal se me na nazor a ja mu upřímně odpovedel jak to citim. Jestli jsem ci nejsem hoden by me samotneho zajimalo..."
 
  Merysol   Postava není přítomna 17.1.2016, 23:14:20

DRUHÁ SKUPINA ALIAS BANDA TROTLŮ {pardon :D }

Stopař vyšel ven z domu s novým mečem a ještě s nějakými věcmi. Co si s sebou nese jsem se neptala, doufala jsem, že pokud se o tom bude chtít rozmluvit, tak se snad svěří. Ork ještě pronel pznámku k jeho novému meči a tím naše výprava byla u konce.

Bell přišel s návrhem, že by stálo za to to tady ještě projít, ale Tal ho usadít a já musím s Talem souhlasit. ”Neměli bychom odsdu brát více, než nám bylo nabídnuto. V tomhle má Tal pravdu. Jsme tu pro věci, která nám byli určeny. A nic víc by s námi odejít nemělo. A pokud snad někdo při úkolu selhal, nejspíš nebyl hoden své odměny. “

Jaké štěstí, že já vejce získala. Neodpustila bych si to. Heliso byl Aribethin věrný přítel! A i mě pomohl. A ne jen jednou…

Jemně pohladím truhlu, ve které zatím odpočívá vejce a podívám se po Bellovi i po Talovi.

Zanedlouho dorazímě ke studni a potkáme se s Anglinem, Zarem a Riegalem.

”Tak jak, pánové?”
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 17.1.2016, 22:24:33
Karolína, Nysilo, Lótiel

Nysilo schová náhrdelník. Pak se rozloučíte s hobitem a zamíříte k paláci. Hobit ještě zvesela odpoví Káje: "Ale notak madam, bez podvádění ta hra není žádná sranda. O podvádění kostky jsou. Mějte se a užijte si ve zdraví to, co si odtud odnesete."

Když dorazíte k paláci, Nysilo odpoví, že jde také dovnitř. Vstoupíte, jelikož jsou brány otevřené, není to žádný problém. Proplátáte se různými chodbami a hledáte pokladnici, do které vedou kroky jak Nysila, tak Káji. Palác je obrovský, ale brzy se vám povede najít, co hledáte. Dveře pokladnice a před nimi stojí vysoký snědý muž, s upraveným šedým plnovousem a vlasy stejné barvy. Na sobě má lesklou šupinovou zbroj a u pasu meč, který je vám povědomý. Aribeth má podobný, má stejný znak v záštitě. Plačící oko, znak Města Letohrad.

"Zdravím vás, ser Lucian Lavey jméno mé. Za svého života jsem býval velitelem Letohradské devídky a osobní strážce lorda Nashera, po své smrti jsem se stal hlídačem jeho klenotů. Pokud chcete vstoupit, musíte prokázat, že si to zasloužíte. Povyprávím vám svůj příbeh a chtěl bych, abyste mi sdělili svůj názor.

Jakožto velitel Letohradské devítky jsem byl pověřen i vyšetřováním těch nejtěžších případů. Většinu své kariéry jsem ale vyšetřoval hlavně jeden případ. Hledal jsem masového vraha, jeho oběti jsme nacházali po částech. Věděl jsem, že to musí být někdo nebezpečně chytrý, ale nakonec jsem přeci jen našel pár stop, které mě dovedly k jedné ženě. Miriam de Tylmerande, dcera mé dobré přítelkyně. Když jsem za ní přišel, nepopřela to. Když jsem ji chtěl zatknout, napadla mě. V souboji jsem zvítězil a ona zemřela.

Až poté jsem zjistil, že pouze chránila svého bratra, kterého nadevše milovala. A on miloval ji. Jestli někdy mohl cítit něco, jako....jako je láska, tak jedině ke své sestře. Mluvím o Simplicovi, nejzvrácenější a nejzeljší bytosti, co jsem kdy v životě viděl.

Simplica jsem mnoho dalších let nemohl dopadnout. Šel jsem po něm a on šel po mě. Mezitím toho ale stihl mnoho vykonat. Mnoho zlého, ale i dobrého. Zachránil celé království před nájezdy z Impéria tím, že jednotlivá království stihl včas sjednotit pod svou nadvládu a díky tom postavit armádu, která odolala i neporazitelnému Impériu. Simplicus se prohlásil prvním králem severu.

Až po dalších 10 letech jsem ho konečně dostihl a utkal se s ním. Zemřeli jsme oba.

A teď vám položím jednu otázku. Co byste dělali vy v mém případě? Myslíte, že bylo správné, celý život se honit za jedním vrahem? Kdybych se na Simplica vykašlal a pořádně se věnoval své práci, mohl jsem dopadnout mnohem víc nebezpečných lidí a tím zachránit životy nevinných. Navíc, tím, že jsem nebyl v Letohradu, lord Nasher přišel o přítele a rádce a udělal obrovskou chybu. A kvůli té se město Letohrad propadlo do země. Takže jsem sice udělal dobrou věc, dopadl jsem nebezpečného vraha, ale zapříčinil jsem smrt stovek, možná tisíců lidí. Stálo to za to?

Chci názor každého z vás."


Merysol, Stopař, Bell

Vy máte vše hotovo, jakmile dojdete ke studni, potkáte tam Anglina, Riegala a Zar´farra. Zdá se, že se na něco chystají. Pak náhle Riegal něco řekne a odběhne do jednoho z krámků. Zvláštní.
 
  Riegal Faer   Postava není přítomna 17.1.2016, 21:25:23
Anglino ukáže hrudní štít a to mě zajímá. Přijdu tedy k němu a vyzkouším ho, přecejenom na Zarovi by se to moc nevidělo. Pak ho sundám a zkusím na něj vidění magenergie.

Ať je výsledek jakýkoliv, vezmu ho, pokud to neuděla někdo jiný, a následuji Anglina ke studni. Tam mlčím, ale pak mě něco napadne a se slovy ,, Počkejte na mě, ještě něco zkusím, nebude to trvat dlouho" ještě pořád s brněním vruce odejdu směrem k dílně Theurga s gryfem.
 
  Karolina   Postava není přítomna 17.1.2016, 21:21:36
Nehnu ani brvou, když si, jak jinak, Nysilo prosadil svoje. Trochu se divím Lótiel, ale pokud nic moc o tom neví, jen co tady slyšela, není se čemu divit. Mlčky, podmračeně sleduju bardku, když se vrací dovnitř.

Za chvilku se vrací a zhnuseně nese ten hnus na vidličce. Na Nysila se už ani nekouknu, spíš sleduji okolí, jestli se náhodou neobjeví...
" Tak rychle asi ne, ale raději bude dobré, být ve střehu."

Pak mi dojde, co to říkal ten hobitek, Čamek Tobolko, Mayi tatínek. Nysilo po chvilce zavelí, že jdeme dál, ucouvnu, aby nešel moc blízko kolem mě. Pak se otočím na hobita:
" Nashledanou a příště nešvindlujte."

Trošinku mu pohrozím prstíkem, ale dnes nemám náladu na velké žerty a tak se otočím k odchodu. Nechám velitele jít vepředu a jdu tak pět metrů za ním a Lótiel. Dívám se, kde je ten palác.

" Prý ho nepřehlídnu, největší... tamhle je!"
Kouknu na Nysila, který jde sebevědomě vepředu a tiše řeknu:

" Tak já jdu sem."
I když se to nemá, ukážu na palác. Snažím se stále dodržovat co největší odstup. Dojdu až ke vchodu a ještě dodám:
" A ty jdeš kam? "
 
  Anglino   Postava není přítomna 17.1.2016, 20:52:00
Dojdu ke studni a ti co už tam jsou dostanou stejné informace co kudůk a troll. (viz předešlý příspěvek) Ukážu na zbrojířskou dílnu.

"Vpředu sedí ten co to hlídal, ale ten už si nikoho nevšímá a je tam druhá místnost. V té je ještě mnoho zbroje a vypadá že je i magická. Kdo máte zájem můžete si tam dojít."

A pak tišším hlasem dodám.

"Je tam truhlička se zlatem a klenoty. Zatím sem z ní nic nevzal chtěl sem počkat na názor ostatních co s ní a s tím bohatstvím."
 
  Anglino   Postava není přítomna 17.1.2016, 20:43:09
Kudůkovi a Trollovi ukážu něco zajímavého.

"Hele podívejte co to umí.


Tady jsem objevil Hrudní štít se znakem zubra. Zdá se mi malý, ale jakmile si křižné řemeny přehodím přes ramena jako zázrakem se jeho velikost i délka křížných popruhů sama přízpusobí mému tělu.
Asi nějaká magie jsem zvědav co je na něm ještě vyjímečného, je dost neobvyklé že se přizpůsobil skoro jako by byl součástí mého těla.

Objevil jsem nátepníky a chrániče holení z kůže pobité cvočky a vyztužené ocelovými pásky.
Vypadá to že budou schopny zastavit i ránu mečem.

Zkuste to taky jestli se vám to dopasuje do vaši velikosti."


 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 17.1.2016, 20:42:29
Lotiel teda pro nej prisla a donesla mi ten hnus na vidlicce.

"To mam ale blby napady" mel jsem sto chuty ji rict at to vrati kde ro vzala, ale hrdost mi to nedovolila. Nasel jsem nekde kus hadru a poradne to zabalil. Pak to najednou zmizelo. Jako bych to schoval do neviditelne kapsy.

"A tobe preji dobrou chut. Uzij si to falešné vítězství."

Pokud nikdo nic nechce, opustim s ostatnimi dum a mirim k palaci.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.