abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Anglino   Postava není přítomna 20.1.2016, 17:46:00
"Už jsem se smiřoval s tím, že budu šplhat po laně a pak budu ostatní vytahovat nahoru. Narozdíl od ostatních nejsem unaven a tady jak jsme čekali na ostatní jsem si odpočinul až až.

Jestli má Karolinka dost megaenergie nebo jak se to jmenuje a přenese nás tak jako s tím dřevem. Bude to rychlejší."


Pak se usměju na Karolinku když chválí můj prsní štít, Nátepníky a chrániče holení.

"Karolinko to brnění je kouzelné normálně se přizpůsobilo samo od sebe mé velikosti, jakmile jsem si je navlékl. Co umí dál to nevím, ale hlavní věc pro kterou sem přišel byl přívěšek ten prý má tyto vlastnosti. V boji pokud já budu zraněn a způsobím soupeři zranění. O to o kolik jej zraním o to já se vyléčím a posílím. To znamená, že ze soupeřových ran já získávám energii."

Pak Nysilo vyndal nějaký náhrdelník ze zubů a radí se s mágy a alchymisty.
To není má parketa tak čekám co se bude dít dál.

 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 20.1.2016, 16:02:43
Karolina si všimne mm mych "peknych" bot.

"To je limitovana edice šitá na miru. Taky by jsi chtela takové ze? Ja vedel ze mi budes zavidet." Usmal jsem se na Karolinu a mozna i mrknul.

I kdyz jsme ve zbrojnici nic nepotreboval, ze zvedavosti jsem vesel dovnitř a obdivoval nádherne provedenou práci.

"Možná bychom mohli ten cerny meč a katanu vzit s sebou. Zira s Alexandrem maji nejdelší cestu, takze nebudou mit cas se tu zastavit. Zbrane, které dostanou jmeno, jsou velmi vzácné a mocne. Myslím, že s nimi nas dokaze Žira s Alexander lepe chránit a tim se zvyšuje šance na splnění naseho úkolu. Tudíž mame marok si je vzit." politicky jsem to obajsnil ostatnim a hlavne sobe.

Az jsme byli hotovy, vzali jsme ty meče a sli ke studni.

Uz tam byli vsichni krom Ziry a Alexandra jak jsem predpokladal.
Usoudil jsme ze je nejvyšší cas rict ostatnim o tom nahrdelniku.


"Riegal, Bell. Potrebuju vasi pomoc." sahl jsem do prostoru az mi zmizelo předloktí, pak moje ruka znovu objevila a v ni jsem mel neco zabalenyho v hardu. Polozil jsem predmet na zem a opatrne jsme ho zacal odhalovat tak, abych se přímo nedotkl.

Muze videt nechutny náhrdelník tvoreny se zubů.

"Potrebuji o vas, aby jste zjistili o tom predmetu co nejvíce. Je to mocny artefakt, ktery vytvoril Simplikus ze zubu svych objetí. Nevim přesně co umí, ale citim jeho silu. Chcee byt nosen... Hleda si svého nositele. Něčeho takoveho se nesmi Simplikus nebo Saldebar zmocnit. Obávám se, že Lotiel, na můj příkaz, zlomila ochranu, ktera ho skryla pred svetem. Možná to byla chyba, které budu litovat, možná to bylo nevyhnutelné. Nevím, ale uz neni cesty zpět a potřebuji vedet o tom co nejvíce."


At uz nahrdelnik bude zkoumat Riegal nebo Bell ci oba, pouziju na ne kouzlo videni magie, v nadeji ze mi povi vic...
 
  Riegal Faer   Postava není přítomna 20.1.2016, 12:26:13
Stojím u studny a začínají se trousit ostatní.

Nakonec se to tu přecejen vyplatilo. Počkat. Já jsem vlastně domluvený na ten černý trh a nemám nic na prodej. Sakra. Zkusím se porozhlédnout, jistě se tady nějaká blbůstka na prodej najde....

Začnu se rozhlížet, jestli neuvidím nějaký stánek s něčím, coby se dalo dobře prodat na tom trhu.
 
  Karolina   Postava není přítomna 20.1.2016, 11:35:59
Zasměju se tomu, jak by si asi Stopař představoval, že bychom šplhali nahoru.

" Zajímavá představa, šplhat tak vysoko po laně s plnými batohy a unavení po tom všem tady. Nevím jak vy, ale mě to sice na chvilku pobavilo, ale moc mě ta představa nenadchla. Energii jsem si šetřila právě na ten portál. Takže cesta zpátky bude doufám v pohodě. Jen tady musíme být všichni. "

Pak se přitočím k Anglinovi, usměju se a koukám na to jeho brnění.
" Copak to máš, Anglinku, za brnění? To jsi dostal? Tyyyy jo to budeš fešák. Až někde potkáme sličnou barbarku, tak na tobě bude moci oči nechat. Umí to ještě i něco jiného než ti přičarovat úspěch u žen, i když si myslím, že i bez brnění seš krasavec."
 
  Stopař Talhut   Postava není přítomna 20.1.2016, 10:21:02
Riegal se opět vydal k nějakému krámku a s ním šel i Anglino. Merysol je ještě žádala, nebo spíše tedy Anglina, aby gryfa nezabíjeli. S tím jsem se ztotožňoval. Sice mě lákalo pomyšlení jít se na to zvíře podívat. Jelikož jsem si nebyl jistý, jestli nahoře ve světě ještě vůbec žijí.

Pomalu jsem otáčel stránku za stránkou a oči mi těkali ze strany na stranu.

Všimnu si příchodu Karolíny, Nysila a Lótiel teprve tehdy, když k nám Karolína promluví.
Lehce si zívnu. Zdá se, že to ponocování už mě začíná zmáhat. Nebo je to jenom nedostatkem pohybu.
"Jo naše cesta se zdá se vyplatila."

Snad se Alex se Žirou také brzy vrátí. Docela bych už uvítal postel. Beztak se jich pár chce mrknout na černý trh, takže ve městě se asi pár hodin zdržíme. Alespoň to doženu dospat.

"Copak asi teď dělají ti moji chlupáči?? Jak znám Gura, tak bude netrpělivě vyhlížet, jestli se už nevracím."

Zavřu knížku a uložím ji do vaku, který si s sebou nesu.
"Doufám Karolíno, že máš dostatek magenergie, aby jsi vyvolala ten portál, který nás dostane zpátky na povrch."
Ne že bych zpáteční cestu po svých nedal a nevyšplhal po laně, ale asi ne všichni by to měli tak snadný. No snadný by to neměl nikdo.
 
  Karolina   Postava není přítomna 20.1.2016, 0:59:39
Když vyjde Nysilo ven, hned si všimnu jeho bot a vrásek na tváři. Vypadá dost unaveně.

" Nějak nás to zmáhá co? Co to máš za škrpály prosím tě? To nejsou tvoje boty nebo se pletu?"

Když chtějí oba do zbrojnice, tak jdu za nimi, stále si udržuju odstup. Zase se proplétáme chodbami a já si tak říkám, jak se tu někdo mohl vyznat. Zbrojnici jsme však našli podstatně dřív a dokonce nebyla ani zamčená ani hlídaná. Vešli jsme dovnitř. Tedy oni vešli dovnitř a já stojím chvíli ve dveřích.

Doslova zírám na různé zbraně i zbroje, úplně mě oči přecházejí.
" Tady by se líbilo Anglinovi a Žiře."
Řeknu polohlasně a konečně vejdu taky dovnitř. Jdu tak kolem těch překrásných zbraních, vystavených na odiv a říkám si, komu asi patřily. A ty zbroje, v různých provedeních , prostě nádhera.

Pak se zastavím a dívám se jako hypnotizovaná na jeden podstavec. Mistrovské dílo, překrásná, ebenově černá helma.
" Anglino už rohatou helmu má a co třeba Žira? Možná by se jí líbila."

Původně jsem se šla jen podívat, abych nemusela stát venku sama, ale tohle bych měla vzít sebou. Jen jak ten klenot ponesu? Potom si uvědomím, že mám vlastně svůj vak. A tak ji opatrně vložím dovnitř a přitom se stále ostražitě rozhlížím. Opatrně vykročím ven do chodby a zastavím. Neděje se nic, tak si oddechnu a otočím se směrem dovnitř.

Pokud už i oba kolegové mají to co potřebovali, ustoupím, aby mohli projít a jdeme ven. Už jsem docela ráda, že to máme za sebou.
" Jak dlouhý čas asi na zemi uplynul? Nebo je to stejné tady i tam? Pokud ano, nejspíš se Blaine pěkně diví, kam jsme se poděli bez našich věcí a zvířat. A já si strašně moc potřebuju odpočinout, jen jestli bude čas.

U studny, kam se později konečně dostavíme, nejsme dokonce ani poslední. Jdu vlastně tak, jak jsem vyšla. Mám svůj meč i svůj vak. Nového nic není na mě vidět. Taky se dá lehce poznat, že jsem stále ještě dost ztrápená, bledá a jakoby snad i menší. Zklamaně vidím, že Žira s Alexem ještě nedorazili. Jdu ke studni a kouknu se dovnitř.

" Voda, cos čekala holka, že tam najdeš? "
Usměju se na Merysol i Anglina, kouknu na novou hůl jednoho z kudůků a všímám si, že mají oba dost nadité batohy. Merysol má svou truhlu, Stopař nový meč a Anglino má nějaké nové brnění. Zar´farro vypadá spokojeně, ale nic u něj nového nevidím, možná se jen pletu, ale snad se všechno dozvíme.

" Vidím, že máte všichni to, pro co jste přišli. Snad nečekáte příliš dlouho."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 19.1.2016, 23:30:01
Lótiel, Karolína, Nysilo

Dříve či později jak Karolína, tak Nysilo opustí pokladnici a všichni stojíte před palácem a koukáte na šlechtickou čtvrť. Pak se ovšem rozhodnete vydat se do zbrojnice v paláci a tak se vrátíte. Najít zbrojnici není velký problém. A kupodivu, ani není nijak chráněna.

Když vstoupíte dovnitř, vidíte tam vyskládaných mnoho zbraní a zbrojí. Jakákoliv zbraň vás napadne, tam je. To samé platí i o zbrojích. Navíc je tam vystaveno mnoho zvláštních kousků, jako je třeba jeden úplně celý černý meč, který má na jílci vyrytý název: Sedma. Zbraně, které mají konkrétní jméno bývají velmi vzácné.

Co vás také velmi zaujme je stojan, ve kterém je položena nádherná katana. Podobná jako má Alexandr, ale tato vypadá kvalitněji, pokud je to vůbec možné.

Také si můžete všimnout přilby. Je černá a má rohy. Jde z ní tak trošku strach, je to velmi kvalitní práce, to bezesporu. Celá je z jednoho kusu kovu, rohy jsou stočené dolů a dopředu podél tváří. Otvor pro ústa je chráněn mřížkou, pro oči jen jemným sítem.

Když ve zbrojnici vyřídíte, co potřebujete, je už nejvyšší čas vydat se zpět ke studni, ostatní tam již určitě budou čekat. Přeci jen, máte pocit, že jste se dost zdrželi. Pokud tam skutečně zamíříte, zjistíte, že kromě Žiry a Alexandra tam skutečně všichni jsou.
Zar´farro, Merysol, Stopař, Bell, Anglino, Riegal.

Vy čekáte u studny, Anglino s Riegalem se za chvilku vrátí, Riegal se zdá spokojen a nejspíš má plnější tornu, než předtím, takže asi dopadl úspěšně.

Pokud se někdo vydá na Anglinův popud do zbrojířské dílny, má možnost tam nalézt mnoho pěkných zbraní a zbrojí a také truhličku se zlatými mincemi, se šperky a s drahými kameny. Také je tam samozřejmě mnoho kovářského náčiní, je to prostě úžasně vybavena kovárna, je jasné, že zde pracoval skutečný mistr. Dovnitř není nproblém projít, ork, co to tam hlídá má nyní již téměř celou ruku nacpanou ve svém obrovském nose, zdá se, že hledá poklad, alespoň se tak tváří.

Nysilo, Karolína a Lótiel se k vám připojí až asi po třičtvrtě hodině čekání. Není se čemu divit, měli to dál, než vy, a to o dost, ale ještě dál to mají Žira s Alexandrem.
Žira, Alexandr

Alexandr svého protivníka také porazí, sice pomaleji, než Žira, ale zato elegantněji. Dýky v rychlosti vržené přesně splnily svůj účel. Sice nezasáhly nijak vážně, prakticky ani jedna nepřítele nezranila, pouze mírně škrábla, ale dokonale odvedly pozornost, pak již pro Alexandra nebyl problém udělat rychlý pohyb a seknout protivníka do břicha. Ten sice ještě žije a úder vrací, ale díky zranení je jeho pohyb nekoordinovaný a pomalý a pro Alexandra není problém uhnout a zasadit smrtelnou ránu.

Žira už bojuje s dalším. Zrovna ho zvládla vší silo praštit štítem po obličeji, čehož perfektně Alexandr využil a zarazil mu svou katanu do boku, že vylezla na druhé straně, div nezasáhla ještě Žiru.

Všichni tři barbaři jsou mrtví. Jejich meče jsou bastardy, jsou celkem kvalitní, ale vám ani jednomu nesedí do ruky, leda jeden vzít Anglinovi, ale ten dostal od Theodora rozhodně lepší meč.

Pak již bez problému najdete celu číslo 14, kterou žira hledá. Dovnitř ale vejde sama, je tam cca 10 minut a opět vyjde ven, tváří se zaskočeně a tečou jí trošku slzy, přestou se usměje a řekne: "Tak já mám, co potřebuji, pak vám o tom řeknu všem dohromady."

Poté, co je Žira vyřešena, zamíříte do kanceláře velitele věznice, kam potřebuje Alexandr. Tu taktéž najdete v pohodě. Žira počká venku. "Myslím, že tohle by sis měl raději zařídit sám." Říká. Pokud Alexandr vstoupí, s nejvyšší pravděpodobností je venku taktéž během několika málo minut.
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 19.1.2016, 21:55:57
"Dekuji Sere. Moc jste mi pomohl." vychazim ven s palace, kde na me holky uz cekaji.

Muzete si na me všimnou, ze jsem vymenil svoje hezke boty za jine. průměrné a obnosene. Z vyrazu je mi těžké cist jestli mam vse co jsem chtel.

Od doby co jsme vyrazili na cestu uz se na me tvari objevuji vice vrasky z premysleni nez radosti.

"Omlouvám se za drzeni. Mam vse co jsem potreboval. Můžeme vyrazit ke studni." Lotiel se jeste zmíní ze by rada sla přes zbrojnici.

"Muzeme pokud potřebujes. Ja osobne jsem nebral nic navic co mi nebylo v me vizi nebo se nijak netykalo naseho ukolu."

Pokud Lotiel nebo Karolina nezmění nazor, jdeme do zbrojnice.
 
  Riegal Faer   Postava není přítomna 19.1.2016, 12:00:46
Odejdu k dílně s Anglinem v patách.

Tak po čtvrthodině se zase vrátím, s nápadně naplněným pytlem a tornou. Položím pytel na zem ke studně a opřu se o její okraj.

,, Já už mám tady hotovo, ale nikam nespěchám, počkám tady než si dozařídíte co chcete."

A s úsměvem si začnu pohrávat s novou holí.
 
  Karolina   Postava není přítomna 19.1.2016, 11:43:36
Podívám se na Lótiel dost překvapeně.
" Na co asi potřebuje jít bardka do zbrojnice? Říkala, že má už svoje splněno? "

" Do zbrojnice? To mě překvapuje, kdybys chtěla jít třeba do knihovny nebo hudebního salonku, tak to bych se nedivila, ale do zbrojnice?"

Dál jsem sice opřená o sloupek plotu, ale teď nevypadám tak netečně, i když moje nálada je stále někde pod bodem mrazu.
 
  Lótiel   Postava není přítomna 18.1.2016, 23:30:41
Nysilo mě zmate. Jeho reakce na náhrdelník není taková, jakou bych čekala. Pokrčím rameny a odložím vidličku. Otočím se na hobita. “Děkuju.“ Usměju se a vyrazím směrem k paláci.

Procházím palácem a na každém kroku čekám past či jiné překvapení. A to se brzy dostaví v podobě muže se smutným příběhem. Pozorně poslouchám a zatímco Nysilo a Kája odpovídají, já si dávám s odpovědí na čas.

“Já neznám vás a nevím nic o historii o které mluvíte. Což je moje výhoda i nevýhoda. Nevýhoda v tom, že nedokážu posoudit vaše rozhodnutí s ohledem na historii. A výhoda v tom, že tou samou historií nejsem ovlivněna.“ Začnu pomalu a zamyšleně sklopím hlavu. Po chvilce ji zprudka zvednu.

“Myslím, že jste udělal chybu. Neměl jste ho pronásledovat. Vaše práce byla chránit Letohrad a jeho lid. Ne honit se za Simplicusem. To mohli udělat paladini, kněží, žoldáci, dobrodruzi nebo nájemní zabijáci. Kdokoli. Stačilo vypsat odměnu.

Na mě to působí, jakoby to pro vás byla otázka cti. Myslím, že se to pro vás stalo víc, než jen případ. Dalo by se asi použít i výraz zaslepení. Přijde mi to, že jste byl jako lovecký pes, který chytil stopu a přestalo ho zajímat všechno ostatní.

Možná, že kdyby jste zůstal a dělal ve městě svoji práci, hodně lidí by přežilo. Udržel by jste ve městě pořádek a Simplicuse by dostal někdo jiný.“
Odpovím pevně. Je možné, že muž moji odpověď neunese, ale lhát mu kvůli tomu nebudu.


Když se po chvíli Kája objeví, vypadá pořád unaveně, ale teď i spokojeně. Na její otázku přikývnu. “Mám. Ale chtěla jsem se ještě podívat do zbrojnice. Když už jsem tady...“ Pokrčím rameny.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.