abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Melwin   Postava není přítomna 20.5.2015, 21:46:15
Lehce se uklonim, jak jsem to viděl u lokajů, a nahlas pronesu: "Doprovodím paní Minnie, kdyby něco potřebovala." Je to možná až moc vokatý, ale rychle se vypařim, než by mohl ten Tyf něco namítnout.

Okamžitě zamířím ke dveřím a stihnu ty tři akorát na začátku chodby. "Omlouvám se, paní Minnie, ale posílá mě pan Gunter. Kdybyste něco náhodou potřebovala." vysypu ze sebe překotně a pokradmu se ušklíbnu na Kiangu.
 
  Gunter   Postava není přítomna 20.5.2015, 21:39:49
Než stačíme vyrazit, přitočí se k nám pohotově Melwin. Krátce se zamyslím nad jeho otázkou a pak od něj hbitě převezmu talířek.
"To se bude hodit. Aspoň můžou dívky mlsat."

Nakloním se těsně k němu a dodám.
"Možná běž raději s nimi. My budeme mít svého vlastního nohsleda." Ukážu očima na Tyfa a ještě tišeji dořeknu.
"Drž se u Kiangy. Můžeš ji plně věřit. Ve všem...A dívej se kolem sebe." Poslední větu sotva vydechnu Melovi do ucha. Tyf je sice dost daleko, ale je to Vlk a uši má dobré.
 
  Melwin   Postava není přítomna 20.5.2015, 21:24:57
Chvíli to vypadá, že se ti dva do sebe pustí, ale nakonec zaúřaduje paní Minnie a klobouk dolů! Vážně! Jak vona to s těma chlapama umí...

Už se nedivim, že si dokázala vydělat na Masku. Je nejen neskutečně krásná, ale i zatraceně mazaná.

Postávám tam s cínovým talířkem jak kůl v plotě a čekám, co se bude dít.

Měl bych následovat pana Guntera, ale pohled Kiangy mě rozhodí. Nevim, co mi chce říct. Jak to mám, skara, vědět!

Přitočím se proto k panu Gunterovi a nabídnu dámám sladkost. U toho mu šeptnu: "Mám jít s nima nebo zůstat s váma?"
 
  Gunter   Postava není přítomna 20.5.2015, 21:24:41
Nyskel váhá a na okamžik znejistí i mně. Rychle se podívám za mizící Minnii a když na nás povzbudivě mrkne, zavrtím hlavou.
"Ne, ona to zvládne. Myslím si, že si s ním poradí líp, než kdokoliv z nás. Koneckonců vychází s ním už pěkně dlouho a i když klouže na hodně tenkém ledě, zatím se drží na nohou."

Vyloudím na tváři nadšeně společenský úsměv a nabídnu oběma dívkám rámě.
"Tak, mé krásky, jsem jen váš."
Trochu mě zamrazí z přímosti, s jakou mi Deine sdělí své obavy z Tyfa a na okamžik zvážním.
"I já vás mám rád, komteso. A nedivím se, že vám Tyfova společnost není po chuti. Není to zrovna příjemný společník.
Ale teď si ho nebudeme všímat a užijeme si krásného večera, který můžeme strávit společně. A vy nám můžete vyprávět, jak se vám daří a co nového se odehrálo ve vašem životě."
Navrhnu smířlivě a hbitě je obě otočím tak, aby na zamračeného Vlka neviděli.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 20.5.2015, 21:21:38
Povzbudivě se na dívku usměju, i když z úsměvu je ještě trochu patrná křečovitost. "Určitě budete skvělá průvodkyně." poznamenám a jsem na sebe vážně hrdá. Takhle nějak by to určitě řekla Minnie. "Vlastně... asi bych se od ní dokázala spoustu užitečných věcí naučit... tedy... jen některé..."

Deine se schová blíž ke mně.

Přeměřím si chladným pohledem Tyfa: "Věřím, že váš bratr pro vás chce jen to nejlepší..." pronesu a i když se snažím, vyzní to trochu ironicky. Při pohledu na šedého Vlka běhá husina po zádech i mně.
 
  Vlk   Postava není přítomna 20.5.2015, 21:18:11

Minnie se se svojí přirozenou ladností zavěsí do nabízené paže a ještě jednou se otočí na Guntera a Nyskel. Krátce na ně mrkne a pak už stočí obdivné oči na svého společníka a začne s ním vesele šivotřit. Až nepřirozeně mlčící Kianga se pohne, naléhavě se zadívá na Melwina a když míjí Tyfa, krátce a vzpupně se mu ušklíbne přímo do tváře.
Pak tiše vyklouzne za Minnii a Soterem z místnosti.

 
  Vlk   Postava není přítomna 20.5.2015, 21:12:10
Když Soter sestru osloví, dívka překvapeně vzhlédne a nejistě se zadívá na Nyskel.
"Myslíš, že by chtěla....se mnou....Já přece nejsem vůbec zábavná, Sote." Zašeptá provinile, ale bratr si ji už nevšímá, oči přilepené k lepé postavě majitelky Nachové masky.

Deine rozpačitě přišlápne, ale to už je u ní Nyskel a veškeré další námitky se rozplynou v jejím úsměvu.
"Ne, mě to neobtěžuje. Já mám radost. Jen, abyste se mnou byla ráda. Někdy jsem trochu...zmatená." Zamumlá a když se jí Gunter ukloní, zapýří se jako malá holka.
"Vás mám moc ráda, lovče." Řekne opravdově.
"Jsem ráda, že půjdete s námi. On mi nahání hrůzu." Ohlédne se přes rameno na mlčenlivého Tyfa a pokročí blíž k Nyskel.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 20.5.2015, 21:03:38
S Deinerou bych neměla být v nebezpečí. Přijde mi, že toho o svém bratrovi moc netuší. Před ní by si snad na mě žádný z jeho psů netroufnul.

A když dostaneme jako doprovod Guntera, jsem rázem klidnější. Jenže...

Střelím ledovým pohledem po tom bastardovi. Ne, nenechám se vytočit tak, abych udělala nějakou neuváženost. Jen je mi teď konečně jasné, co je to za zrůdu. A že tady přestávají veškeré hry! Netuším, jak se bude večer vyvíjet dál, ale vím, že nadcházející dny budou velmi nebezpečné. Pro nás pro oba...

Minnie zamíří pryč se Soterem. To už se mi nelíbí vůbec. "Neměl bys jít s ní, Terry?" pomůžu si jeho jménem, abych myšlenky zacílila jen jemu. Bezděky si uvědomím, že jsem nepoužila Guntera, ale Terryho. Že by na mě mělo to falešné zasnoubení takový vliv?!
 
  Gunter   Postava není přítomna 20.5.2015, 20:56:45
Mám oči jen pro Ardeta.
Dráždí mě. Dráždí a provokuje. Zahrává si se mnou jako kočka s myší. A baví ho to.
A já mu na to skáču.
Tu poslední větu skoro neustojím.

Chápu, o co se snaží Min a obdivuji ji.
Chápu, jak se ji snaží pomoci Nys a obdivuji ji o to víc.
Ale já....já tu zírám do ksichtu šílenci, který se mě snaží vytočit svými slizkými výhrůžkami a vzhledem k tomu, že je co je, vím dobře, že to myslí vážně.
Já taky.

Pohnu se kupředu a svaly se mi napnou jak provazce. Moje oči jsou čiré tekuté zlato. A on se mi šklebí do tváře a loudá se pryč.
Jo. Skočil bych po něm. Nejspíš bych to fakt nezvládl, kdyby mě nezastavil Nyskelin líbezný úsměv a oslovení, které mě naprosto odzbrojilo.

Zastavím se jak vrytý do země a na Soterovu žádost jsem díky tomu už schopen plynule odpovědět.
Já, drahoušek.
"Jistě, rád." Postavím se za Nyskel a ukloním se hluboce komtesce.
"Jsem vám plně k dispozici, krásné dámy." Můj hlas je plný pokory a tiché zdvořilosti. Snad jen Nys může poznat, že se pořád ještě chvěje potlačovaným napětím.
 
  Vlk   Postava není přítomna 20.5.2015, 20:19:24

Ardet nespouští arogantní pohled z Gunterovy tváře.
"Jsem rád. Jsem rád, že to myslíš vážně! Jinak by to nebyla žádná zábava.
A zábava bude. S ní ano."
Dodá zlomyslně a když zachytí Soterův pohled, pokrčí rameny, zašklebí se na Gunterovu divokou reakci a lenivě pomalým krokem se vydá z místnosti pryč.

 
  Vlk   Postava není přítomna 20.5.2015, 20:11:45

Než stačí Soter vlítnout mezi ty dva, kteří vypadají, že si vzápětí skočí po krku, je u něj Minnie a pomalu ho oplétá svým nenápadně manipulujícím vlivem. Jednu chvíli to vypadá, že ji obejde a půjde se sám přesvědčit, co se vlastně děje, ale to už je do něj zavěšená a vplétá ho do sítí intrik krajně zajímavých. A Sotera intriky baví. Sám je strůjcem nejedné z nich.

"Thibaut?" Zpozorní okamžitě a překvapeně nakrčí obočí.
"On je zase ve městě?"
Kolem holé paže se mu ovinou zlaté vlasy a zdá se, že je Soter nenávratně ztracen. Bezmyšlenkovitě pohlédne na sestru a souhlasně přikývne.
"Jen se Nyskel hezky ujmi, Deine, a ukaž ji to tady. Gunterova snoubenka je pro nás vzácným hostem a chci, aby se tak i cítila." Zamračí se na Ardeta a pohledem ho vykáže z místnosti. Na Tyfa krátce kývne a poručí mu, aby se postaral o bezpečí obou dívek.

Pak už se ho znovu zmocní Minnie a on na její koketérii odpoví smyslným úsměvem.
"Ach, ta sázka.....
Pravda, prohrál jsem a měl bych platit. Ať je tedy po vašem, Jasminne. Půjdu se převléci a zahájím tance s majitelkou Nachové masky!
Navoněné davy budou mít o čem klábosit.
Doprovodíte mě prosím, moje okouzlující hříšná společnice?"
Oči mu ztemní a Soter nabídne Minnii rámě.

"Terry, ještě si promluvíme, zatím buď tak laskav a ujmi se role kavalíra a dělej společnost mojí sestře a svojí snoubence. Vrátím se vzápětí.
Jasminne?"

Soter počká, až se do něj Min zavěsí a pak zamíří ke dveřím.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 20.5.2015, 19:41:59
Minnie je naprosto neskutečná! Jestli jsem měla pocit, že se dokážu přetvařovat, oproti ní jsem naprostý žabař.

Je to výzva. A já to chci zvládnout.

Sladce se usměju na Guntera, jen oči zůstávají ostražité. "Dovolíš, drahoušku? Takovou nabídku nemohu odmítnout, pokud je komtesa ochotná mě provést." zavrním. Není to tak hladké, jako od Minnie, ale vážně se snažím.

Přitočím se k Deineře, sklopím skromně řasy a lehounce se ukloním. "Pokud by vás to příliš neobtěžovalo, byla bych vám vděčná." zaševelím.
 
  Vlk   Postava není přítomna 20.5.2015, 19:12:32Min nenuceně vtančí mezi oba muže a přitočí se k Soterovi, který začíná tušit, že se něco děje a hodlá s tím něco dělat.
"Hrozná věc, tyhle samčí pudy a mužská arogance, že? Jen se objeví pěkná ženská, hned kohoutkové ukazují peří a převádí se jeden před druhým."Zašvitoří, pustí Gunterovu ruku a důvěrně se zavěsí do Sotera. Učiní tak s přirozenným půvabem a elegancí. Přátelsky se zakření na vyděšenou Deine a zatočí s mladým vévodou tak, aby se ocitli oba těsně u ní, zády ke Gunterovi s Ardetem.

"Už jsem vám vyprávěla, že jsem měla nabídku na odkoupení Masky? Nevěřil byste, kdo byl ochotný rozšířit svůj vliv tady a skoupit kromě Masky i Periciovi lázně!
Hrabě z Varnavy!
Sama jsem byla tak překvapená, že jsem chvíli předstírala, že mám zájem, jen abych zjistila proč..."
Protočí oči a v nesmírně ladném gestu pohodí rameny. Vlasy se jí rozlijí po zádech jako zlatý vodopád a Soter nemá chvíli oči pro nic jiného než pro měkké kadeře, které sklouznou po jeho ruce.

Minnie nenápadným pohledem střelí na ty dva, jestli se už ráčili uklidnit a pak k sobě pohybem ruky přivolá Nyskel.
"Možná by bylo na čase, abychom ti ukázali dominantu tohoto domu, drahoušku. Její Jasnost komtesa Deinera jistě bude tak laskavá a ukáže ti ji. Co říkáte, Deine? Provedete tady naši malou cizinku? Ještě nikdy v Ilese nebyla a tenhle dům na břehu jezera Auk si zaslouží, aby byl blíže představený, nemyslíte?"

Deine se rozpačitě pohne směrem k Nyskel a Minnie se opět otočí na Sotera.
"Nechcete se konečně převléci? Nebo opravdu hodláte strávit celý večer v plechu? Doufala jsem, že mi konečně splatíte ten tanec, který mi dlužíte od naší sázky...." Pokračuje neúnavně v zaměstnávání Soterových myšlenek a její bystré tvrdé oči jsou jako mávnutím kouzelného proutku měkké a plné lehoučké koketerie.
Okouzlující.
 
  Gunter   Postava není přítomna 19.5.2015, 20:49:06
Jsem ve stavu, že bych dokázal Ardetovi vyrvat páteř z těla tady a teď. Přesto se ovládám. V rámci dýchatelného minima. Dobře vím, že bych nám tím podepsal rozsudek smrti. I když bych pominul fakt, že by se nejspíš všichni dozvěděli, co jsme zač, protože by nikdo z nás nedokázal zabránit přeměně, a Soter by všechny svědky nepochybně nechal zavraždit, tak bych takovou přesilu rozhodně nezvládl a roztrhali by nás na kusy.
Nejspíš.
Jeho bych vzal určitě s sebou, protože odtrhnout mě od jeho odporného sadistického ksichtu by nedokázal ani Byrr...Jenže kdyby nás napadli všichni tři naráz a přibrali by nějakého toho ozborjence, měli bychom to spočítané.
A s námi i Min a Kianga...

Takže se ovládám a jen cením zuby. V duchu.
Je fakt, že Ardetovu ruku srazím s nebývalou zuřivostí, které si všimne i Soter, ale na druhé straně on moc dobře ví, jak to mám s Ardetem.
A pokud mi sahá na snoubenku......

Musím sám sebe násilím upozornit, že Nyskel rozhodně moje snoubenka není a moc se mi s touhle realitou poprat nechce. Nějak rychle jsem si na tu představu zvykl a vzal ji za svou.
"Myslím to smrtelně vážně, pse." Upozorním Ardeta zuřivě a rychlým pohybem ho oddělím od Nyskel.
I ona už se brání, ale drží se tak výtečně, že jsem na ni hromsky pyšný. Přesto nehodlám dopustit, aby se ji ještě jednou dotkl byť jen prstem.

Alfa ze mě vyletí tak prudce, že se mi zježí vlasy i chlupy na rukou a on přece jenom uhne. Je to sadista a rváč, ale přirozenné vůdcovství našeho lidu v sobě nemá. Já ano. Zdědil jsem ho po Hagenovi.
Couvne, ale to už mezi nás vstoupí Soter a já se stáhnu. Hned v závěsu za ním totiž přicupitá Deine.
Něžná, vyděšená Deine, která ani trochu nemůže za to, že má bráchu magora.

Navíc se moji paže opět jemně dotkne Minnie a obrátí se na Sotera s tak nenucenou zdvořilostní konverzací, že nebýt tak nazuřený, začnu se chechtat.
Ta ženská je opravdu rozený diplomat. Nebezpečný a kluzký jako lasice.
 
  Melwin   Postava není přítomna 19.5.2015, 20:19:40
Dovnitř nakráčí další. A vůbec se mně nelíbí. Je samolibej až na půdu a je vidět, jak moc si je jistej sám sebou. Nepřátelsky se zamračim.

Začne krafat k panu Gunterovi a v ten moment se zarazí. Ztuhnu taky. Důvod, proč tak zírá na Nyskel, i když ji nikdy neviděl, mě napadne okamžitě! "On to ví?! Vidí to na ní?! Cejtí?!" vyplašeně zamrkám. Jestli to totiž cejtí, tak... "Co???"

Napnutej jak struna čekám, co se bude dít dál. Ale... v ten moment mi dojde ještě jedna věc. Pan Gunter. Vůbec se nediví. "Takže on to o ní ví?! No jasně! Musí to vědět!"

Něco se děje, ale nikdo nic neříká. Ročileně sleduju ty tři chlapy a přísahal bych na holej pupík, že se mezi nima něco vodehrává. To, jak se ten novej dívá na Nyskel jak na lákavou kost. A jak si pan Gunter stoupne mezi ně... Jakoby mluvili vočima. Ale mezi chlapama to tak vobčas bejvá. Těsně před rvačkou... sakra!

Naléhavě se podívám na paní Minnie. Měla by zasáhnout, jinak se do sebe pustěj! A to mi nepřijde jako rozumný...
 
  Nyskel   Postava není přítomna 19.5.2015, 20:09:45
Musím se hodně přemáhat, abych neustoupila, když Ardet vykročí ke mně. Nemůžu tu vyvádět! Musím si držet společenský odstup. Měla bych...

Ne! Jeho ruku na tváři nesnesu. Ne po tom všem, co o něm vím! Podrážděně cuknu hlavou a o malý krůček poodstoupím. Do očí se mu ale dívám dál. Neuhnu. Vlčice mi to nedovolí. I když cítí přirozený respekt, je v ní také velký kus vlčí hrdosti.

"Samici?! Samici?!" začíná to ve mně klokotat, jak se tu ta banda podvraťáků baví o mně jako o nějakém majetku. A jestli by bylo lepší ho mít nebo nemít! "Grrrr..." zavrčím tichounce a ani si neuvědomuju, že to vypouštím ve svých myšlenkách.

Střelím ledovým pohledem po Tyfovi. "Nemáš ani tušení jak moc!" zavrčím na něj. Nedokážu se držet úplně stranou. Všechno to ve mně klokotá a bublá. Jsou mi z duše odporní a Vlčici ještě víc. Chtěla by ven! Chtěla by jim ukázat, že svůj kožich jen tak lacino nedá.

V tu chvíli se přede mne postaví Gunter. Nepatrně potřesu hlavou, abych se vzpamatovala. Ano! O Guntera tu jde! Ne o mě! A já neudělám nic, co by ho ohrozilo. Ne, dokud on to neschválí!
 
  Vlk   Postava není přítomna 19.5.2015, 19:49:45

Ardet přikročí ještě blíže a pohlédne zblízka Nyskel do tváře. Skoro to vypadá, jako by ji očuchával.
"Kde jsi sehnal vlčí samici, Guntere lovče?" Zavrčí v odpověď a takřka viditelně se ježí.

Natáhne ruku a na okamžik se dotkne Nyskeliny tváře. Hned vzápětí mu Gunter ruku srazí a Ardet se pobaveně zachechtá.
"Myslíš to vážně, co?
To je lákavé. Tak lákavé. Možná neodolám a risknu to a uvidíme čí srdce skončí v kom...nebo kde....Co říkáš, Tyfe?
Nebo tobě se snad nelíbí?
Bylo by přece zajímavé, mít na hradě samici z našeho rodu, nemyslíš?"


Tyf se nepohne ze svého místa za Deineřinými zády, ale otočí hlavu směrem k Nyskel a Ardetovi.
"Jistě by to bylo zajímavé...pro vás dva. Pochybuji, že by to mě a Byrra zdvihlo ze židle. Ale pokud si to Soter bude přát, možná by přišel na něco nového.
A ty by sis každopádně užil. Já se z jednou už střetl. Jsou pěkně divoké.....šelmy."
Dodá se schválně protahovaným významem.

Ardet se souhlasně zachechtá, aniž by spustil oči z Guntera a Nyskel. Je očividné, že lovce si hlídá a Nyskel ho svým způsobem fascinuje.
Teprve, když se Gunter postaví před dívku, svým tělem ji oddělí od něj a zatlačí ho o metr zpátky směrem k Soterovi, který vycítí napětí a přistoupí k nim, nechá toho.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 18.5.2015, 19:25:01
Překvapeně zamrkám, když se mi Gunter ozve v hlavě tak.. jinak. A navíc to, co říká. A tón, jakým to říká...

Jestli jsme se doteď všichni na sebe usmívali a mohlo se zdát, že je vše zapomenuto, tohle je jasné vyhlášení války. Nebo spíš její opětovné rozhoření.

Tvářím se dál společensky přívětivě, ale husinu mám po celém těle.

A už mi taky došlo, co že mi na té mé svatební řeči zenpokojovalo. "Jsem jeho slabina! Největší Gunterova slabina!" Je to jako rána palicí. Jeslti budou chtít ublížit jemu, stačí ublížit mně. A on se pak nechá klidně zabít...

"Sakra! Sakra! SAKRA!!!" mám strašné výčitky, ale vím, že jsem to asi nijak ovlivnit nemohla. Tenhle ortel padnul v momentu, kdy nás Soter pozval na oslavu oba! "Neměla jsem chodit pro Coru! Neměla jsem......" Ale teď už je to jedno! Jsme v tom spolu. Oba. A jediné, co můžu udělat já, je být na výsost zodpovědná a opatrná!
 
  Gunter   Postava není přítomna 18.5.2015, 19:18:48
Ardet si mě prohlíží, jako by mě chtěl spořádat k večeři, což při jeho uchyláctví není vyloučené.
"Jistě, rád jsem se oficiálně zastavil." Odvětím jízlivě na Soterovu kousavou poznámku, ale pak si Ardet uvědomí, co je Nyskel zač a já se okamžitě naježím.

"Je překrásná a je MOJE." Zaduní všem třem přítomným vlkům v hlavě a je vtom jasné varování. Nepouštím její ruku ze své a ještě ji ochranitelsky přitáhnu k sobě.
"Budeš si to pamatovat, pse?" Vrčím na Ardeta zatímco pro Sotera mám lehký nicneříkající poloúsměv.
"Dotkneš se jí a vyrvu ti srdce z těla a dám ho sežrat Soterovi k večeři!" Upozorním ho jemně a oči mi žhnou jak dvě kapky medu.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 18.5.2015, 19:05:48
Krutý odlesk v jeho očích, když přijde blíž, ve mně zlikviduje jakékoli pochybnosti, zbyly-li nějaké. "Ne, je to krutý a bezcitný hajzl!"

Tohle mi pomůže se srovnat. Je zřejmé, kdo před námi stojí.

Teď už stisk povolím úplně a nechávám ruku volně vloženou v Gunterově dlani. Vím, že v sázce je příliš na to, aby Vlčice začala bláznit. A že je naježená až hrůza. Ale nehorozila by mě. Ne vědomě.

Chladně se pousměju. "Nečekal jsi to, co?" Cítím zvláštní pocit vítězství, ale je to hloupé a hlavně předčasné.

To, jak mě na konci přehlédne a zeptá se rovnou Guntera, je trochu ponižující, ale rozhodnu se své ego zkrotit. Tohle je příliš vysoká hra na to, abych se urážela.
 
  Vlk   Postava není přítomna 18.5.2015, 19:04:59

Soter znuděně přihlíží sestřiným pokusům o společenskou konverzaci a víceméně nezasahuje nebo ne příliš, ovšem, když se pídí po Coře, znechuceně protáhne obličej.
"Nevidím důvod proč by ses měla zajímat o tu Ardetovu děvku, moje milá.
Bylo by hezké, aby sis konečně uvědomila, co je Cora zač! To opravdu není vhodná přítelkyně pro někoho ve tvém postavení, Deine."
Upozorní ji káravě a ohlédne se s líným výrazem na přicházejícího Ardeta Deie.

"Ano, náš milý Terry se konečně vrátil a poctil nás oficiálně svoji přítomností."Rýpne si okamžitě a pak si všimne, jak moc Ardeta rozhodila přítomnost Nyskel a shovívavě se usměje.
"Líbí se ti?
To je Nyskel, Terryho snoubenka. Přivedl nám ji představit."
Přispěchá s vysvětlením.
"Je překrásná, že ano?"

 
  Vlk   Postava není přítomna 18.5.2015, 18:59:22

Ardet vejde do místnosti s naprostou samozřejmostí a zamíří rovnou k Soterovi.
"Moje malá Cora, že je nemocná?" Šklebí se na Minnii a bezostyšně ji hledí do tváře. Arogantní a sebevědomý.

Teprve když si dostatečně vychutná její znechucení, otočí se na Guntera a přeměří si ho kurtýma očima.
"Gunter....lovec z hor. Moc hezké. Přišel jsi na návštěvu, starý přítelim, nečekal jsem, že.."

Nedořekne. Najednou se zarazí uprostřed věty a zůstane stát jak vrytý do země. Očima propaluje Nyskel, chřípí roztažené, horečnatě nasává vzduch.
"Jaké překvapení.....nemýlil ses, Tyfe." Otočí se na druhého muže a pak znovu ostře pohlédne na Guntera.
"Kdo je to?" Vyštěkne útočně.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 18.5.2015, 17:26:00
Překvapuje mě, mile samozřejmě, ze ve mně Tyf nevzbuzuje žádné nepatřičné reakce. Tedy takové, jaké v ní probouzí obvykle Gunter. To je velká úleva. Řešit teď k tomu všemu ještě vlčí vášně by bylo trochu... nepohodlné.

V ten moment, co si tak hezky vydechnu, ztuhne Gunter. Podvědomě se naježím a zavětřím. Chyba!

Do nosu mě praští pach, který jsem si pečlivě uložila do paměti už v Pírku. Těžce polknu a potřebuju dva hluboké nádechy, abych zabránila nastupující proměně. Křečovitě drtím Gunterovu ruku, ale na tváři se mi podaří udržet jakous takous masku společenské přívětivosti.

Bojím se odpovědět do Gunterových myšlenek, abych se nepodřekla před ostatními Vlky, ale aspoň trochu povolím stisk, aby věděl, že to zvládnu.

Sleduju Ardeta neproniknutelným pohledem a trochu nevhodně mi bleskne hlavou, ze není tak odpudivý, jak jsem si ho představovala. Na Soterovi ale jeho ohavná duše taky není vidět. A nebyla vlastně ani na Darkinovi...
 
  Gunter   Postava není přítomna 18.5.2015, 16:53:44
Překvapeně zamrkám, protože Soterova sestra mluví ještě divněji než dřív.
Přestože si vzpomene na moji přezdívku, komentuje všechno jako malé dítě. A je taková podivně zhkřehlá. Pleť má skoro průsvitnou. Když se pohne směrem k Min mám tendenci vystřelit rukou směrem k ní, abych ji zachytil, kdyby padala.
Soter se ovšem tváří, jako by bylo vše v naprostém pořádku.
A kapku znuděně....nutno podotknout.

I já se podivím, jak se mladá šlechtična shání po Coře a nechápavě juknu na Min. Moje oči jsou výmluvně tázavé. Přitočím se k ní, abych z ní vytáhl nějaké odpovědi, ale vtom vstoupí Ardet.

Na okamžik zůstanu stát jako solný sloup. Pak se otočím čelem k němu a změřím si ho ostrým pohledem. Rázem mám všechny instinkty v poplachu.
A ten holomek si to šine přímo k nám, na tváři drzý úsměv, ruce složené na prsou.

"To je on, Nys. Ardet Dei. Zůstaň prosím v klidu. Prosím!" Zašeptám naléhavě a jen k ní. Dávám si zatracený pozor, aby se mi nikdo jiný nedostal do myšlenek.
 
  Melwin   Postava není přítomna 17.5.2015, 17:10:33
Přijdu za nima do místnosti zrovna v momentu, kdy pan Gunter zírá na chlápka na druhé straně. De z něj docela strach, to musim uznat. Vypadá fakt drsně. "Možná mají starý účty..." napadne mě.

S cínovým talířkem zůstanu stát tři kroky za nima a čekám. Co taky jinýho. Pochybuju, že budu Soterově sestře představenej i já, ale vůbec mi to nevadí. Aspoň mám čas prohlídnout si všechny v místnosti.

Deinera vypadá tak nějak křehce. Kdyby do ní zafoukalo, tak ji to snad zlomí.

"Cora?!" vykulim voči, ale rychle se ovládnu. Tak todle by mě nenapadlo ani ve snu! Cora tu totiž byla ještě v noci, ale pochybuju, že tuhle křehulku k ní pouštěli, když vypadala jak vypadala.

"Jo, dlouhodobě nemocná, když si ji mučil, kreténe!" zavrčím v duchu směrem k Soterovi.

Na scénu ale přichází další chlápek a vypadá to, že patří k Soterovi.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.