abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Zar´farro   Postava není přítomna 22.1.2016, 18:58:47
Dojdu s ostatnímy zpět do hospody. Zde vylezu nahoru do pokoje kde mám věci. Také jsem unaven, ale na postel si pouze sednu a z torny vyndám druhou knihu a papíry na poznámky. Najdu ještě tužku a slezu zpět.

Objednám si pití a sednu si ke stolu, kde je dost místa. Netrvá to dlouho a celý stůl je pokryt mýmy knihamy a výpisky.
 
  Bell   Postava není přítomna 22.1.2016, 14:58:28
Žira mi vytrhne náhrdleník, zatímco se ho pořád pokuším nasadit.
Jenže není to tak snadný.
Jeden by řekl, že by snad mohl bejt zcelenej a jednoduše by se dal nasadit.
Jenže tak to není... Možná to je štěstí.

Každopádně Žira zasáhla a vyškubla mi náhrdelník. Jakmile ho má, v první chvíli po něm zuřivě hmátnu.
V očích se mi blýskne vztek. Pak s ním ale žira o kousek ustoupí. Uvědomím si, jak jsem se choval.
"Zvláštní... Náhrdelník musí chránit nějaké mocné kouzlo, jestli se takhle chrání... Zajímalo by mně, co by se stalo, kdybych ho nasadil.
No, ale stejně bych ho radši vzal s sebou.
Doufám, že budou mít ostatní aspoň tolik taktu, aby na mý chování nereagovali..."

Cítím se dost trapně. Celou dobu poté mám sklopený pohled. Neodvažuji se promluvit. Jakmile je vyčarován portál, mlčky vstoupím. Jindy bych se asi ostýchal, nebo se vyptával, jak to funguje, ale teď nemám náladu. Prostě vstoupim.

Objevíme se u studny.
V Letohradu jsme zdá se byli dost krátce.
Karolína má návštěvu. Nad tím se ani moc nepozastavím.
Dnešní noc chci využít k doplnění sil.

V hostinci jdu rovnou do pokoje. Původně jsem chtěl ještě zajít za Regem, ale jakmile jsem ucítil tu zimu a únavu, mé plány vzaly za své.
Shodil jsem tornu ke zdi, sundal zbroj a zabalil se do pláště schoulenej kdesi v rohu.
V této nepohodlné pozici po chvilce usnu jako dřevo.
 
  Anglino   Postava není přítomna 22.1.2016, 11:53:52
Přišla Karolinka a přisedla si.

"Do háje až tady v tom osvětlení hospody. Vidím jak se poslední události na ní podepsaly. Je div, že se ještě drží nanohou. Jak rád bych jí vzal do náručí a odnesl na pokoj.
Ale potlačím toto nutkání, nechci urazit její hrdost."


Tak sem se zabral do jídla a pití, že jsem si nevšiml kdy Karolinka odešla.
hned to ale napravím, se zbytkem pečínky v ruce spěchám za ní a vidím jak vchází do pokoje.

Než jsem stačil dofunět do pokoje Karolinka už si ustlala v rohu a mně přenechala postel.

"Tak to né já barbar budu spát v postýlce a ona v rohu na zemi to by mně hanba fackovala."

Studem rudý jak rak vemu něžně Karolinku do náruče i s jejím pelíškem a jako pískle i s hnízdem ji přemístím na postel. Přitom cítím jak se to její hnízdečko otřásá.

"U Odina ona pláče ale proč."

Položím ji na postel a zašeptám tak aby to slyšela jen ona.

šepot.....

Sedím u postele.
Až usne ustelu si na zemi v rohu zabalený do medvědí kožešiny. Od úvah co vše nás potkalo mne zachrání náruč Morfeova.
 
  Karolina   Postava není přítomna 22.1.2016, 11:08:46
Netrvá to moc dlouho a přijdu za vámi do lokálu. Tady, ve světle hospody, je teprve pořádně vidět, jak vypadám. Bílá jako sníh s nádechem do šeda, černé kruhy pod očima, vlasy splihlé a celá jakoby povadlá, bez jiskry. Jdu rovnou ke stolu a ztěžka dosednu vedle Anglina.

Pokud tam mám už mou objednávku, nejprve se zhluboka napiju vody. Podívám se na Anglina, který si dal pozdní večeři nebo snad brzkou snídani.

" Dobrou chuť, docela ti závidím ten tvůj apetýt. Já bych do sebe teď žádné jídlo nedostala. Dopiju kávu a půjdu si lehnout."

A tak mlčky sedím a popíjím kávu. Všímám si, že někteří tu ani nejsou, asi šli rovnou na pokoje. Po chvíli se odporoučí i Žira s Nysilem. I já se pak zvednu a buď sama nebo s Anglinem jdu nahoru. Teď už vím, do kterých dveří nemám chodit a tak jdu rovnou k našemu pokoji.

Jedna postel je volná, to je pro Anglina, jinak je už obsazeno. Tak, stejně jako zkraje noci, jdu do rohu místnosti. Sroluju halenu, podložím si jí hlavu, lehnu si na houni a přikreju se pláštěm až po hlavu. Chvíli je slyšet ještě vzlykot, ale netrvá to dlouho a já konečně usnu hlubokým, bezesným spánkem.
 
  Riegal Faer   Postava není přítomna 22.1.2016, 10:41:23
Nikdo si zřejmě nevšimne mého návrhu dát ten náhrdelník do toho vzduchu či co to je. To mi celkem vadí, chtěl jsem vědět, jestli by to šlo, koneckonců tím by se to mohlo vyřešit.

Pak Žira vytrhne Bellovi ten náhrdelník. To je mi celkem jedno, i když jsem byl trochu zvědavý, co se stane až ho dopne.

Horší je, že nejsme zahrnuti do hlasování, což mi přijde dost nefér. Já dal přijatelný návrh, tak proč ho aspoň nevzali na vědomí? Pak si pochopitelně prosadí svou a někam s ním odběhne. Nejdřív uvažuju že bych je zkusil přemluvit, ale než se odhodlám, jsou pryč. Seberu si tedy zklamaně své věci a čekám.

Za chvíli se vrátí, Karolina vytvoří portál a už jsem zase v Drogadu. Nasadím podmtačený výraz a jdu do hospody, toho divnýho chlápka co chce mluvit s Karolinou ignoruju.

Vylezu do pokoje, tam si položím věci a ještě slezu dolů. Tam připomenu potichu, tak, aby to nepovolaní neslyšeli, Žiře a ostatním, kdo by snad chtěli: ,, Tak já jdu na chvíli ještě spát. Žiro a případně ostatní zájemci, ráno se tedy zajdu kouknout na ten černý trh, jestli chcete tedy jít, tak přijďte až se vzbudíte do šenku, bude tu na nás čekat ten průvodce. "

A odejdu spát.
 
  Merysol   Postava není přítomna 22.1.2016, 9:14:19

Kája, Žira a Stopař se postarali o ten zatracená náhrdelník a mohli jsme se vydat zpátky na povrch.


Všichni už vypadali dost unaveně a já pocítila slabou výčitku. Všichni jsou unavení a vyčerpaní, do toho ta hádka a já si přijdu, jako kdybych se před chvilkou probudila z dlouhého spánku. Klidně bych mohla proběhnout celé město křížem krážem a neunavila bych se o moc víc, leda bych se zase zlila rumem. A ani to není jistý.


Během okamžiku Karolína vykouzlí portál, s radostí s ním projdu, protože od toho prokletého náhrdelníku chci být už co nejdále. A jakmile projdu…praští mě studený noční vzduch.


Sakra, to je ale kosa!


Mé myšlenky se stočí k představě horké koupele, ale ze stínů se vynoří postava. S údivem pozoruji, kdo se tu takhle v noci potuluje, protože v takové chladné noci může být venku jen banda šílenců, kteří lezou do studny a perou se o náhrdelník.


Cože, co ten tu chce? A co chce Káje?


Simon se zaručí, že Karolína se nám vrátí v pořádku. S drobným náznakem nedůvěry si ho prohlédnu a pak se nakonec vydám s ostatními. V hospodě vyrazím rovnou za svým malým lišákem, kterého mezi tím hlídali Stopařovi chlupáči. Samozřejmě se láskyplně uvítáme a pak….někam zmizím a až do rána mě nikdo neuvidí.
 
  Stopař Talhut   Postava není přítomna 22.1.2016, 7:09:24
Když vzala Žira celou věc do svých rukou zaběhl jsem za děvčaty do zbrojírny. Ne, že bych jim nevěřil, ale chtěl jsem to na vlastní oči vidět. Když vše bylo hotovo a my se vrátili zpět Karolína rychle vyčarovala portál a my jsme prošli zpět do Drogadu.

Venku bylo docela chladno. Dokonce snad víc než v samotném Letohradu, který byl pod zemí. Připnul jsem si plášť blíže k tělu a podíval se na přicházející postavu. Několik z nás ji poznalo. Zdá se, že vše bylo v pořádku a my jsme se mohli vrátit zpět do hostince.

Pár z nich si jde ještě sednout na pivo a nebo nějaké panáky. Mě to vůbec neláká, jediné co jsem teď potřeboval bylo složit mé tělo do postele.
"Omluvte mě, ale já si jdu lehnout. Dneska toho bylo víc než dost."
Vyšel jsem nahoru do pokoje. Sotva jsem otevřel dveře a objevil se v nich Guru mě div samou radostí nepovalil na zem.
"No tak chlapče. Cožpak takhle se chová lovecký pes?? No jo. Já vím. Taky si mi chyběl kluku jeden ušatej. Ty taky Giro."
Řeknu k druhému chlupáči a oba lehce pohladím po hlavě.
"A teď na kutě. Na procházku půjdeme potom."

Oba psi si lehly k jednomu rohu a já si sedl na postel. Sundal jsem si koženou zbroj a obepnul opasek. Oba luky jsem schoval pod postel. Potom jen v krátké košili a plátěných trenýrkách jsem zaplul pod peřinu a během několika okamžiků jsem byl v limbu.
 
  Anglino   Postava není přítomna 22.1.2016, 4:27:06
Vemu Karolinky vak a pospíším do hostince. Sednu k našemu stolu vak dám vedle sebe, abych zajistil Karlince místo vedle sebe.

Pak zvolám.

"Pane hostinský já si dám dva tupláky piva a nějakou pečeni. Za chvíli dorazi kolegině a tá si dá silnou kávu a džbánek čerstvé studené vody."

Jakmile budu obsloužen, na jeden zátah vyzunknu tuplák piva, teprve druhý vychutnávám a vypiju jej o něco později a hned si objednávám další.

Pečeni popadnu do rukou a ukusuji z ní velké sousta. Nožem a ani vidličkou se nezdržuji.

Počkám na Karolinku a teprve až ona půjde spát půjdu také i když se mi z toho piva a dobré pečeně rozlévá do žil teplo, které mne ukolébává.
Přistihnu se jak mi hlava padá na prsa.
Zatřepu hlavou, abych se probral a objednám si další pivo.
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 22.1.2016, 2:05:53
Zira převzala iniciativu a veleni...

Označila me, Bella a Riegala, že mame zakalenou mysl nahrdelnikem.

"No skvělé, takze Zira taky. Dva alchymisti jsou na me straně a chtějí vzit náhrdelník sebou, avšak jejich divody jsou zcela odlišný nez moje, zbytek je bud proti me nebo neutrální... Úžasný vyhlídky. Nádherne jsem to posral kdyz je zařídil prolomeni ochran, ktere nakonec Lotiel potvrdila, ale neudělala nic, aby me podpořila. Ted jsme Simplikusovi naservirovali nahrdelnik pod noc a ja s tom nemohu nic delat. Nemohu bojovat proti všem. Nebo ano? Možná bych mel se zmocnit nahrdelniku a použít jeho moc. Oni budou pokračovat v nasem úkolů a ja mohu s pomoci nahrdelniku porazit Simplikuse i Saldebara, pokud ma nahrdelnik takovou moc, pokud ne, alespoň odvedu pozornost na sebe a usnadnim jim cestu...

Zatracene! To se nemelo stát! Nahrdelnik mel byt nas trumf. Saldebar chce sošky. SIMPLIKUS nahrdelnik. Ze mame oboji o tom neví... Snad. Ted jsem Simplikovi náhrdelník pripravil, aby si ho mohl vyzvednout...

Musím se toho zmocnit... Musím je zradit! Neni jina možnost... Sakra! Co když se ale mylim? Co když maji pravdu a moc náhrdelníku mi vlezla do hlavy? Co když nejsem připraven zvládnout tu moc a nahrdelnik me ovladne. Nechci opakovat chyby mého předka, díky které se propadlo město a zemřelo tisice lidi...

Oooo mistre. Potřeboval bych tvoje rady..."Osamocem jsem si sedl stranou a bylo videt ze mi zřejmě hlavou koluje sposta myslenek. V ocich se mi obevili slzy hnevu, pak prázdný výraz a nakonec slzy beznaděje...

Jak jsme bylo všichni, Karolina vycarovala portal a byli jsme zpatky v Drogardu.


Hned jak se objevíme v Drogardu, vynoří se ze stínu postava. Byl to Simon.

Karolina kývla ze je to v pořádku, jsem to potvrdil a sel na pozadani do hospody. Ani me nemuseli moc ukecavat. Panáka jsem potřeboval jako sul.

V hospode jsem si spolu se zirou dal taky ze pár panaku... V mém případě zkutecne jen pár naopak pro Ziru jsem objednal par panaku navic.


"Ty můj blazinku, co te to napadlo sahat na nebezpečné předměty nasate magii? Viděla jsi snad ze bych na to primo rukou sáhl??? Exni toho posledniho a pojď se s toho vyspat. Az se vzbudís, bude ti mnohem lepe."


Doprovodil jsem Ziru do naseho pokoje a zpatky uz jsem se nevracel.
 
  Karolina   Postava není přítomna 22.1.2016, 0:43:01
Jeden po druhém se nakonec odhodlali projít portálem. Lótiel vypadá docela jakoby se bála. Usmála jsem se na ni.
" Neboj se, nic se nám nestane."
Nakonec i ona projde, tak se ještě podívám za sebe, jestli tu nic nezůstalo a pak definitivně vejdu a zavřu portál.

Hned jak se objevím, uvidím Sa...Simona a usměju se. V tom mi řekne Anglino o vaku. Podívám se na něj a omluvně mu řeknu:
" Ono to není těžké, ale když budeš tak hodný, vem mi to do hospody, já za vámi hned přijdu. Budeš mi držet místo vedle tebe viď."

Podám mu vak, ale to už slyším Simonovu řeč. Podívám se ještě na Žiru a Merysol, nakonec se můj pohled stočí na Nysila. Kývnu na něj, že to je v pořádku. Pak už jdu se Simonem kousek stranou.


 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 21.1.2016, 23:57:12
Náhrdelník je ukryt, Karolína vyčaruje portál a vy postupně jeden po druhém začínáte procházet. A také se všichni postupně objevujete zpět v Drogadu. Zar´farro i všichni ostatní máte všechny své údy na svých místech, takže to dobře dopadlo. Máte to ale kliku.

Když se octnete v Drogadu a trošku se rozkoukáte, s podivem zjistíte, že jste nebyli pryč déle, než hodinu. A necelou hodinu vám jen trvalo, dostat se skrz studnu. Je to trošku zvláštní, co? Asi jste po Letohradě běhali docela rychle, zhruba rychlostí světla.

Jakmile se všichni zjevíte, ze stínu k vám přichází zvláštní postava zahalená v černém plášti. Pět z vás tu postavu poznává. Alexandr, Karolína, Žira, Nysilo a Merysol. Je to muž, kterého Karolína s Alexandrem potkali u vstupu do nitra šedého vrchu, říká si Simon.

Simon zamíří rovnou k vám. "Zdravím vás, omlouvám se, že vyrušuji v takto nevhodnou dobu, ale potřeboval bych soukromě mluvit s Karolínou. Myslel jsem, že si najdu vhodnější chvíli, ale bohužel, času není nazbyt. Proto vám ji teď na pár minutek musím odvést. Klidně běžte napřed k Blainovi do hostince, nemusíte se o ni bát, já se postarám o to, aby dorazila v pohodě." Pokud nikdo nemáte nic proti, poodejde s Karolínou kus stranou a tiše spolu rozmlouvají. Pokud zamíříte napřed do hostince, Kája dorazí zhruba za čtvrt hodinky.

************************************

Pokud jde Anglino skutečně na pívo, Žira půjde na chvilku s ním a zeptá se Nysila, jestli také půjde. V knajpě si dá pivo a pár panáků, zakouří si a pak se odpotácí do pokoje. Je vidět, že to pro ni bylo náročné, ostatně jako pro všechny, akorát se s tím vyrovnává jinak.
 
  Anglino   Postava není přítomna 21.1.2016, 23:45:05
Projdeme portálem který vyčarovala Karolinka.
Počkám až se nahoře oběví i Karolinka a pak s úlevou pronesu.

"Konečně jsme zase nahoře jakou já mám žízeň. Vzhůru na pivo. No a ani pečínkou nepohrdnu před spaním.
Karolinko díky za dopravu to byla paráda. Dej mi svůj vak já ti ho ponesu."


Doufám že Karolinka i ostatní půjdou do hostince.
 
  Lótiel   Postava není přítomna 21.1.2016, 23:37:31
Jenže místo toho, abychom se koukali odtud co nejrychleji dostat, začínáme se hádat. Protočím oči. “Ten náhrdelník měl dvě ochrany. Jednu přímo na té stěně a druhou byl dům. Teď jsou obě zlomené a ačkoli se Letohrad ukrývá v tmách, lidmi neviděný, mocní magici uvidí světlo artefaktu stejně jasně, jako světlo lucerny za noci. O něco méně budou zářit Ti, kteří se ho přímo dotkli. Čím déle, tím více budou zářit.“ Vyhodím své poslední trumfy. Sice pozdě, ale přeci.

Žira s Kájou se rozeběhnou ve snaze ukrýt artefakt. Pokrčím rameny. Jsem unavená a na běhání nemám ani pomyšlení. Obzvláště když vím, že jejich počínání je zcela marné. Rozhlédnu se po ostatních. Pár minut s náhrdelníkem a šli jsme si skoro po krku.

Za chvíli je Kája zpět a otevře portál. Rozhodně nejdu první. Jestli na nás na druhé straně někdo číhá, nechci stát v první linii. Vstoupím do něj těsně před Kájou.
 
  Zar´farro   Postava není přítomna 21.1.2016, 22:45:10
Sedím zády opřený o studnu a čtu si. Nová kniha vypadá spíše jako salát, nežli něco důležitého, ale asi mně to baví, jelikož si čtu a skoro nevnímám hádku.
Jediné,kdy zareaguji, je když Nysilo prakticky zařve :.. .... všichni MRTVÍ

Tehdá řeknu :To není pravda, teoreticky pravý název je nemrtví. a vrátím se zpět ke knize.

Když už se hádají natolik, že mně to začíná štvát, vytáhnu tesák a začnu se zvedat. Rozhodl jsem se, že ten podělanej kostěnej hnus zničím a přeříznu tu šnůru. Naštěstí to vyřešila Žira. A já se znovu mohl vrátit ke studiu.

Netrvalo dlouho a další vyrušení, většina prošla portálem a ted je řada na mně. Sic to dělám nerad tak projdu, nechci si namočit informační zdroje.

Ještě než projdu portálem, krátce se pomodlím ke všem bohům co jsem o nich kdy slyšel.

Poté co vylezu na druhé straně zamyslím se. V podzemí, když vyjmenovávali naše nepřátele, kolika z nich bych asi dokázal nakeca, že jsem jen doktor co ostatní nezná... zda by mi to prošlo, abych přežil?
 
  Karolina   Postava není přítomna 21.1.2016, 21:35:37
Žira se rozeběhla taky a tak jsme mazaly co to šlo. Až po cestě mi došlo, že jsem si mohla vak nechat u Anglina, ale co už. Za chvilku jsme byly ve zbrojnici. Ork nestačil ani otevřít hubu a už jsme byly uvnitř.

Hned za dveřmi jsme se pustily a já zůstala stát. Žira hodila ten hnus do výhně a začala to zahrabávat popelem.
" Kašli na to. On to stejně najde, ale my u toho už nebudeme."

Už se otáčíme zpátky, když si všimnu krásného meče. Vezmu ho i s pochvou , do druhé ruky popadnu vak a jdeme ven. Před zbrojnicí zastavím.

" Žiro, vezmi si ten meč, je nádherný a k tobě se bude náramně hodit."
Podám ji meč i s pochvou a pak se vrátíme ke skupině. Přejedu očima po všech přítomných.

" Takže, to by bylo je to za námi. Teď udělám portál, jeden po druhém projděte. Já musím jít poslední."

Postavím se kousek od ostatních chvilku se dívám do jednoho místa a pak mávnu rukou. Přede mnou se po chvilce objeví dveře. Vezmu za kliku a otevřu je.

" Tak prosím, jeden po druhém."

Jakmile jsou všichni uvnitř vejdu taky do portálu a zavřu ho...
 
  Žira   Postava není přítomna 21.1.2016, 21:13:32
Kája i Merysol mě podpoří. Merysol se ale v jedné věci mýlí. "Tomu nevěř holka, leze mi to na mozek už teď a to to držím pár minut. Já jdu, ať jdete někdo se mnou nebo ne." řeknu a zamířím, kam navrhla Karolína, do zbrojířské dílny, stejně jsem se tam chtěla podívat po nějakém novém meči, tenhle je již starý a dosti orezlý, co si budem nalhávat, nejsem z těch nejšetrnějších ke svým věcem. Meč se sice snažím udržovat, ale mnohdy na to není čas.

Každopádně, buď jde se mnou Stopař, nebo Kája. Nakonec je to fuk. "Hlavně se mnou někdo pojďte, nerada bych dopadla, jako tihle ti tři, pak bych si to taky mohla strčit do kapsy a tvrdit, že je to schované."

Nakonec tedy s Kájou dojdu do zbrojírny, kde to hodím do výhně a zahrabu popelem.

"Tak to bychom měly. Myslíš, že by ti vadilo, kdybych se v rychlosti mrkla po..... a nebo víš co? Ne, nemůžu se tu přeci kompletně vybavit, to by bylo sprosté, myslím, že i tak jsem toho už dostala víc, než si zasloužím. Mám sošku a helmu. Meč si pořídim nový jindy."

Pak již zamíříme zpět ke studni. "Tak vyčaruješ ten portál Kájo?" Zeptám se a mezitím koukám, aby se nikdo nepřiblížil ke zbrojírně. Do portálu je dostanu klidně násilím, hlavně ať už jsme odtud pryč. Také mě to totiž docela láká se tam pro ten náhrdelník vrátit. Ale narozdíl Od Nysila nemám tak složitou mysl, abych byla pro náhrdelník nějak zajímavá a ani nejsem chamtivá, jako alchymisti, proto lépe odolávám. Alespoň to tuším.
 
  Merysol   Postava není přítomna 21.1.2016, 20:54:23

Hádka dosáhla svého vrcholu. Z toho, co se odehrálo mi bylo na nic. Chvála bohu, že Žira včas zasáhla. A vypadalo to, že i začíná ten náhrdelníl lézt na mozek.

Sakra, to je rychlost. My to vážně s sebou nosit nemůžeme! Jinak se pobijeme.

”Dobrá, narvhuji aby Tal odvedl Žiru někam, kde to nechají a my počkáme tady. Čím méně lidí bude vědět, kde to je, tíím lépe.”

Pak se podívám na Žiru a na Stopaře. ”Pokud proti tomu nic nemáte…věřím, že vám dvěma to tak lehce hlavu nepomotá.”
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.