abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Vlk   Postava není přítomna 23.5.2015, 0:51:18

Soter se zastaví kousek od vás a rozhodí ruce v přehnaném gestu obdivu.
"Jsem unešený, Terry! Viděl jsem tvoji snoubenku tančit a přísahám, že větší půvab se vidí málokdy.
Nedivím se ti, že jsi do ní tak zahleděný.
Doufám, že také budu mít tu čest!"


Sjede pohledem Minnie blížící se z druhé strany a při pohledu na jejího společníka mu ústa zkřiví zlý úšklebek.
"Ó, hrabě z Varnavy osobně! Slyšel jsem nějaké zvěsti, že jste ve městě. Jen jsem neměl tušení, že mě poctíte svojí návštěvou! Kdybych o vašem pobytu věděl s jistotou, osobně bych vás na svoji slavnost pozval, milý hrabě."

Otočí se ke Gunterovi a máchne velkopansky rukou.
"Můžu ti představit Thibauta z Varnavy, Terry?
Můj oblíbený lovec Gunter. Přátelíme se už velmi dlouho. Ta půvabná dívka, nad jejímž tanečním uměním jsem se právě zcela nepatřičně rozplýval je jeho snoubenka Nyskel. Oba jsou mými vzácnými hosty."
Dodá s hraným veselím a nuž po boku Min se lehce ukloní.

"Je mi potěšením."

Přistoupí k Nyskel, důstojný a trochu povznesený, ale přesto nepochybně nesmírně pohledný.
Je majitelem aristokratických rysů i chování, dlouhých černých vlasů a hrdé bezvousé tváře.Vysekne Nyskel elegantní poklonu a skloní se, aby ji políbíl ruku.
"Půvabná. nesmírně půvabná. Sledoval jsem vás při tanci. Byla to pastva pro oči. Vašemu snoubenci lze jen závidět."

Narovná se a lhostejným trochu výsměšným pohledem spočine na Soterovi.
"Divím se, že vám vaši lidé nenahlásili můj příjezd do města. Jste přece vždy tak dobře informován, Sotere z Meleborku.
A já svůj pobyt zde nijak netajil. Přijel jsem v obchodních záležitostech za paní Corfu a několika dalšími."
Dodá nenuceně.
 
  Melwin   Postava není přítomna 23.5.2015, 0:18:00
Ti dva si tanec očividně užili. Když jsem je viděl spolu takhle, tak je to vážně jen otázka času. Je to tam. A musela to cejtit i Nyskel! Protože tohohle si jistojistě všimnul i celej sál!

Bezděky si vzpomenu na Lisbeth. Kdo ví, jak by jí to slušelo. Ale určitě by byla ještě krásnější než Nyskel. Má daleko kypřejší tvary a krásný, vlnitý vlasy a měký rty a... "A brzdi! Na to bude času dost!" okřiknu se rychle. I když v hloubi duše tam zůstává obraz hnědovlásky dál. A taky vzpomínky na ten vášnivej polibek, jak mi zajela rukou do vlasů a... "A dost!!!"

Málem si ani nevšimu, že ti dva už dotančili. Přisunu Nyskel kalíšek s vodou. Spokojeně se uculuju. Jenže úsměv mi rychle ztuhne. Blíží se Soter s paní Minnie. A ještě někdo další. "A kdopak bude tohle..." napadne mě a cejtim, že to vlastně ani moc vědět nechci.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 23.5.2015, 0:12:25
Změníme směr, ale nic okolo sebe nevnímám. Na to jsem příliš zabraná do nás dvou. Příliš bezstarostná. Aspoň tenhle jeden tanec. A je mi úplně jedno, že jsou okolo cizí lidé. Nenechám si vzít ani jeden tón, jediný krok či otočku.

Je konec. Na okamžik mě napadne začít škemrat. Jak malé dítě. "Ještě jeden! Jediný! Prosííím!" Ale vím, že je to zbytečné. Jako bych se probudila z krásného snu do noční můry. Rychle si uvědomím, kde že to jsme. A kdo že to má k nám namířeno.

Stále ještě zadýchaná, tváře růžové, se natáhnu po pohárku vody na stolku. Určitě mi pomůže zahnat žízeň a zároveň získám chvilku na to, abych procitla úplně. A aby se stihla probudit má vlčí ostražitost.

Když dojdou až k nám, pohárek už odkládám zpátky na stolek. Jsme zpátky ve hře. A já si dám záležet, abych ji nezkazila. Už kvůli našemu tanci. Kvůli tomu neskutečnému momentu... Kvůli Gunterovi... Terrymu...
 
  Gunter   Postava není přítomna 22.5.2015, 23:59:26
Opájím se jejím smíchem a jen velmi neochotně ji postavím na zem.
Pak si ho konečně všimnu.
Na druhé straně sálu, kousek ode dveří stojí Ardet Dei a dívá se na nás. Tedy spíš na Nyskel. Na tváři arogantní vzpupný úsměv, doslova ji polyká očima.

Okamžitě se naježím a oči se mi bez varování a bez přípravy utopí ve zlatě. Přimhouřím je, aby to nebylo tak vidět a rychle ji otočím jiným směrem. Chci, aby si tenhle tanec užila a Ardet by ji ho mohl zkazit. Podaří se mi proplout mezi ostaními tanečníky dost daleko, aby ji zmizel ze zorného pole a dotančím svůj tanec s ní bez jakéhokoliv rušivého vlivu.

"Děkuji. Bylo mi ctí a potěšením." Hlesnu, když ji konečně pustím z objetí kousek od našeho stolku a najednou mám příšerný pocit, že něco líbezného nenávratně končí.
Zvláště proto, že se k nám blíží Soter ve společnosti Minnie a toho cizího muže, s kterým tančila.
Rychle se ohlédnu po Deine a zjistím, že ji Soter přepustil právě Ardetovi.
Zamračím se. Ne, že by ten všivák nebyl dobrý tanečník, ale ten jeho ujetý výraz.....chudinka Dienera má tak vyplašený výraz, že bych nejraději vyrazil přímo k nim a zachránil ji z jeho společnosti.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 22.5.2015, 23:39:17
Prudce oddychuju, ale užívám si každou otočku. Očima se vpíjím do těch Gunterových a zářím. Zářím štěstím a vzrušením. Ano, v tenhle moment jsem dokonale šťastná. Je jen tady a teď. Žádné pochybnosti, stíny minulosti. Jen já a můj princ. A náš tanec...

V jeden moment mě Gunterovy paže zvednou do výšky, až poplašeně vyjeknu. V zápětí se ale zvonivě rozesměju. A zářím...
 
  Melwin   Postava není přítomna 22.5.2015, 23:37:03
Sleduju ty dva a musim říct, že v duchu jásám! Pan Gunter si vůbec nevede špatně! Možná to neumí se ženskýma, ale jak začne tancovat, je z něj hotovej svůdník.

Nyskel na něm může voči nechat a je celá zrůžovělá a zadejchaná. "Kdo ví, jestli se do toho vůbec budu muset vkládat. Dyť na těch je to vidět na sto honů!" chrouňám si.

Pak mě ale napadne, jestli si Soter chrouňá taky tak. Najdu ho pohledem. Jeho i toho šedivýho, co se tak hrozně mračí. Dívaj se na ty dva stejně jako já. Ale vsadil bych se, že jim se honěj hlavou úplně jiný myšlenky...
 
  Gunter   Postava není přítomna 22.5.2015, 23:30:10
Ano. Tanec s Deine byl nesmíně příjemný a ona byla velmi půvabná tanečnice, ale tanec s Nyskel je o něčem jiném. Není to jen o tanci jako takovém.
Je to to mé chvějící horké ruce na jejím pase.
Je to o rozechvělém stisku její dlaně v té mojí.
Je to jejích zářicích očích a vzrušeně oddychující hrudi.
Je to o mé vlastní nevyléčitelné posedlosti touhle dívkou.
A je to krásné.

Vím, že vzbuzujeme pozornost. Ona svojí líbezností a lehkostí pohybů, já tím, že jsem nejspíš dobrý tanečník. Díky Vlkovi i ladný.
Nezáleží mi na tom.
Cítím v zádech Minniin pohled a někde na okraji si uvědomím, že tančí s nějakým mužem, kterého neznám.
I Soter se na nás dívá.

Je to lhostejné. Jsem dokonale pohlcený pohledem na ni. Vinu ji k sobě a nadouvám se jako páv.
Je nejkrásnější tanečnicí v sále a je Moje.
Aspoň dnes.
Aspoň v tuhle chvíli.

Zvednu ji v rychlé otočce do vzuchu a její sukně zavlají kolem nás.
A výsknu.
Hlasitě a bujaře jako malý kluk.
MOJE!
 
  Nyskel   Postava není přítomna 22.5.2015, 23:05:51
Odvádí mě na parket a já si připadám jak princezna. Ne, královna! Krásná, elegantní a výjimečná. Tváře mi jen hoří a dech mi zvedá hrudník v rychlém tempu.

Když si mě postaví před sebe a chytí mě jednou rukou kolem pasu a druhou v upažení sevře mou dlaň, lehounce zakloním hlavu a podívám se na něj. Po celém těle mám husinu a mravenčí mi i palce u nohou.

Na poslední chviličku mi dojde, že bych sevou rukou měla přizvednout sukeň, protože jinak si po ní budu šlapat. A nepřežila bych, pokud by můj sen měl skončit v nedůstojné poloze na podlaze.

Stoupnu si na špičky a nechám se nadnášet Gunterovou silnou paží, která objímá můj pas. Dlaň mě hřeje na lopatkách a jsem teď u něj tak blízko...

Na okamžik se mi zatočí hlava. Není to z tance. Je to snad nedostatek vzduchu? Nebo ten prudký nával štěstí a vzrušení, který mě prostoupí s prvními kroky tance?

Spoléhám se na něj. Plně. Vede mě parketem a já se nadnáším jak peříčko. Tóny hudby nás oba houpají na svých vlnách a já mám pocit, že se mi srdce rozskočí.

Když jsem si to tehdy s Adelaidou jako malá představovala, ani zdaleka to nebylo takhle nádherné!
 
  Gunter   Postava není přítomna 22.5.2015, 22:51:48
Přikývne a já na okamžik zůstanu bez pohnutí stát. Jak jsem se nemohl dočkat, tak teď chvíli váhám.
Zvládnu to?
Zvládnu ji vzít do náruče aniž bych zešílel touhou?
Rozdýchám takovou blízkost?


Nejistě natáhnu ruce a zarazím se centimetr od jejího pasu.
Je tak útlá....
S úžasem zírám, jak se moje ruce chvějí a je mi jasné, že tohle Melovi neunikne.
Nejspíš se mi bude smát.
Konečně si dodám odvahu a sevřu ten útlý pas svázaný v přiléhavém živůtku šatů oběma rukama. Moje prsty se na druhé straně potkají a já ji přitáhnu k sobě.

Moje ruce jsou teplé a hřejivé a dech, který ovane její tvář, která se najednou octne tak blízko mé je nepochybně horký a prudký.

Vtáhnu ji na parket a pomalu a opatrně rozvířím její tělo v rytmu hudby. Zacházím s ní jemně, jako by byla vzácnou květinou a přesně tak to i vnímám.
A dobře vím, že tohle bude jedna z nejvzácnějších vzpomínek, které mi osud dopřál.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 22.5.2015, 22:28:16
Tanec skončil a Gunter předal komtesu Soterovi. A míří ke mně.

I kdybych se tomu chtěla bránit, je to silnější než já. O tomhle jsme si s Adelaidou vydržely hodiny podívat. Probíraly jsme každý detail. Co budeme mít na sobě, jaké šperky nás budou zdobit, jak bude vypadat sál a všichni dvořané okolo. A jak bude vypadat princ pro každou z nás.......

Už si to nepamatuju, ne přesně. Nevím, jakou měl mít barvu vlasů a očí, ale... teď se to děje! Můj dívčí sen začíná ožívat. Blíží se ke mně můj princ a vypadá přesně tak, jak by princ vypadat měl. Vysoký, štíhlý, svalnaté paže, ladná chůze a...... laskavé, kaštanové oči, plné zájmu a náklonnosti.

"Vzpamatuj se! Tohle nepomůže ani jednomu z vás!!!" doráží na mě tichý, rozčilený hlásek kdesi hluboko, ale nevnímám ho. Ještě teď cítím to rozechvění ze zimní zahrady. A vrací se zpět.

Nervózně a napjatě sleduju, jak se Gunter blíží. Oči doširoka rozevřené, jako malá holčička, která dostala své první sváteční šaty a pořád nemůže uvěřit, že jsou její. A obrovský dort k tomu. Můj princ mě jde vyzvat k tanci!

Polknu a cítím, jak se mi začínají potit dlaně. Tep se mi zrychlí a nedokážu chvilinku postát. Nervózně podupávám, ale pod širokou sukní to naštěstí není vidět.

Oči mi jiskří a snažím se pořádně nadechnout. Nějak se mi vzrušením nedostává vzduchu.

Je u mně. Zahalí mě jeho vůně a já jen rozčileně zamrkám. Vlčice bude zjevně tančit s námi, ale není to tak strašné. V podstatě jen blaženě funí, jazyk vyrolovaný z tlamy. A hltá Guntera mýma očima.

Nedokážu ze sebe vypravit ani slovo a tak raději jen s napjatým úsměvem přikývnu.
 
  Gunter   Postava není přítomna 22.5.2015, 22:14:30
Tanec skončí a Deine přebere z mých paží Soter. S úsměvem mu ji přepustím i když dívka se rázem začne tvářit nejistě. Ale já teď nemůžu zachraňovat mladou komtesu před jejím bratrem.
Musím naprosto nutně a střelhbitě za Nyskel. Hudba začíná opět měkce a líbezně hrát a já stanu naproti svojí "snoubenky" a krátce se ukloním.

Maně se zašklebím na Melwina a někde v povzdálí si uvědomím, že pokud Sot tančí s Deine, musí mít Minnie jiného tanečníka, ale to už moje paže jako by žila vlastním životem míří k Nyskelinu pasu.
"Smím?"Zachraptím.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 22.5.2015, 21:58:47
Usměju se. "Je to nádherná zimní zahrada." vydechnu zasněně. "Víš, jako květiny pod skleněnou střechou. Venku už je pozdní podzim, ale tam je pořád léto." Ne, nečekám, že to Melwin pochopí, dokud to sám neuvidí, ale jinak to popsat neumím.

Očima sleduju oba tančící páry a uvědomuju si, že jim tiše závidím. Bezděčně se totiž pohupuju do rytmu a k mé velké radosti zjišťuju, že se tu tančí podobné tance jako u nás. Jen trochu vzletnějším způsobem, ale kroky znám.

A Gunter... je stejně elegantní jako u boje s dýkami. Nemůž se na něj vynadívat. Můj princ... Tedy... jen pro dnešní večer, samozřejmě!
 
  Vlk   Postava není přítomna 22.5.2015, 21:50:41
Když ji Gunter uchopí kolem pasu, Deinera nadšeně vydechne a oči se jí rozsvítí jako světla v sále. Naprosto plynule se poddává jeho pohybům, sledováná upřeným pohledem Tyfa, který si stoupne ke zdi, zkříží ruce na prsou a soustředěně pozoruje každý její pohyb. Není vtom ale obdiv nebo touha, spíš profesionální zájem.
On ji opravdu hlídá.

Deine zčerevenají tváře a když v tanci mine Sotera, na okamžik mu pohlédne zpříma do tváře. Vtom pohledu je něco vzdorného a možná triumfálního. Jakýsi náznak toho, jaká by Deine mohla být, kdyby k tomu měla odvahu.
 
  Melwin   Postava není přítomna 22.5.2015, 21:38:38
Konečně se na druhý straně sálu vobjeví pan Gunter. Obě společnice jdou s ním a vobě mi přijdou takový nějaký... natěšený.

Když vyzve k tanci tu pobledlou sestřičku, nespokojeně se zamračim. "Měl by si víc hledět Nyskel, to je jasný! Na to je každá ženská háklivá!" mudruju v duchu a vracim se ke svýmu záměru dát ty dva dohromady. Pro dobrou obou.

Nyskel zamíří k nám a musim uznat, když ji teď vidim v celý kráse, že jí to vážně sluší. Není tak jiskřivá jako paní Minnie, ale zase je v ní něco... nevim... hrdýho? Nepoddajnýho?

Přátelsky se na ni usměju. "Jo, vypadá to, že si to fakt užívá." utrousím. "Co vy? Vobjevili ste ten poklad tohohle domu?" zeptám se zvědavě. "A jeho pán to rozhodně není..." zabručim tichounce, spíš pro sebe.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 22.5.2015, 21:33:59
Má pravdu. Minnie se vznáší parketem a její pohyby jsou naprosto okouzlující. V sále není krásnější dáma. Chvilku ji okouzleně sleduju a pak se poslušně vydám k Melwinovi.

Vypadá dost otráveně, ale zdá se, že mě rád vidí. Tedy... asi ještě raději by viděl Guntera, protože ho nespouští z očí, ale když přijdu blíž, dvorně se ukloní, jak to viděl u Guntera a zeširoka se na mě usměje.

Mírně pokývnu Kianze a pak se postavím vedle Mela. "S Minnie vše v pořádku, jak tak koukám..." odtuším pobaveně, protože Minnie si to na parketu vskutku užívá. A kupodivu i Soter.
 
  Gunter   Postava není přítomna 22.5.2015, 21:29:25
Nyskelin pohled je víc než výmluvný.
Na tanec s ní si očividně budu muset počkat.
"Rád si s tebou zatančím, Deine." Usměju se dívčinu neodolatelnému nadšení a přejdu opět do formálního vykání.
"Mohu vám nabídnout rámě a doprovodit vás do hlavního sálu?"

Počkám, až se do mě komtesa zavěsí a pak se natočím i k Nyskel.
"Pochybuji, že Minnie bude sedět. Tančí ráda a Soter k smrti rád provokuje." Upozorním ji jemně a když vejdeme do hlavní síně, ukáže se, že jsem měl pravdu.
Min se vznáší na parketě a Soter se hladově usmívá. Vždycky ho dráždila svým odmítáním a on vždy prahl po tom, co nemohl mít. A byl trpělivý. Obvykle všechno co si zamanul dřív nebo později získal.
Kromě Min a vlčí podoby.

Přeletím pohledem místnost a okamžitě objevím Kiangu a Melwina.
"Počkej na mě s nimi, prosím. Příjdu si pro tebe." Poprosím Nyskel a jemně uchopím Deineru kolem pasu a zatočím s ní v rytmu hudby.
Kupodivu narozdíl od toho jak je v ledasčems křečovitá a neohrabaná, tančí lehce a půvabně. Ovšem tanečnice mých snů to rohodně není.
Ta ode mě odchází pryč.
 
  Melwin   Postava není přítomna 22.5.2015, 21:00:49
Podezíravě střelím pohledem po Soterovi. "Jak to myslel, s tím starým vlkem?! Nyskel je Vlk! Ale... to taky přece nemůže vědět! Nebo jo?! Poznali to jeho nohsledi?" soustředěně se mračím, ale on už si mě nevšímá, naštěstí.

Zato se začne navážet do Kiangy. Na chvíli zaváhám, ale rychle dojdu k názoru, že zrovna vona pomoc nepotřebuje. Ne, když ona má dýku a já ne.

Ti dva se rovnou vrhnout do víru tance. Zamířím si to za Kiangou, ale vim, že to zrovna kdo ví jaká společnice není. Je prostě divná, no...

Postavím se na druhou stranu stolku a vyhlížím pana Guntera.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 22.5.2015, 20:54:33
Podívám se mírným, prosebným pohledem na Guntera. "Snoubenci spolu určitě tančí, ale nikde není psáno, že by nemohli tančit i s někým jiným. A pokud vám to udělá takovou radost, Gunter jistě neodmítne..."

Ne, na tuhle dívku nežárlím ani podvědomě. A taky snad získám trochu času okouknout, co se tu tančí.

"Půjdeme zpátky? Mohla bych se zatím připojit k Minnie, jestli už bude v sále." navrhnu, aby snad Gunter neměl strach, že bych zůstala sama.
 
  Vlk   Postava není přítomna 22.5.2015, 20:40:25
Vejdete do hlavního sálu a ten teď jiskří desítkami světel. Hudba, která hraje je velmi příjemná a na lesklé dřevěné podlaze se už tančí. Soter vesele výskne, přestane si všímat Kiangy, popadne Minnii za pas a odvíří s ní mezi ostatní tanečníky. Kianga si stoupne bokem k jednomu z kulatých stolků a rychlým pohledem přeletí celý sál. Pak zamíří k velkému stolu, nabere na tácek několik kusů ovoce a džbánek vody s citronovými kolečky a přenese ho na malý stolek. Posadí se vedle něj, opět tak nepřirozeně vzpřímená a nespouští oči s tančící dvojice.
 
  Vlk   Postava není přítomna 22.5.2015, 20:33:46
Tentokrát Kianga odpoví.
"Nijak. Nijak to mezi mnou a tím člověkem není. Nezajímá mě." Pronese hlubokým kovovým hlasem a opět se ponoří do svého posupného mlčení.


Min pokrčí rameny a na Soterovo naléhání přece jen odpoví.
"Nemám pocit, že bych věděla, co má Kianga vlastně ráda. Ona se mi nesvěřuje. A pochybuji, že s ním bude tančit. Nikdy jsem ji tančit neviděla. Aspoň ne naše tance. Je z jihu a oni tančí jinak. Když tančí. A obávám se, že Kianga je na takové věci příliš vážná."
 
  Vlk   Postava není přítomna 22.5.2015, 20:29:23

"V horách?" Opáčí zvědavě Soter a pak se ušklíbne.
"Ovšem, kde jinde hledat starého vlka, že..."

Lhostejně pokrčí rameny a Melwin ho rázem přestane zajímat. Ne tak Kianga.
Rozhodně mu neušlo, že mu neodpověděla.
Navíc její pohrdavý pohled je víc než výmluvný. A zdá se, že to Sotera přinejmenším dráždí.

"Nu, černá perlo. Jak je to s tebou a Tyfem?
Proč ho vlastně nemá ráda, Jasminne? Je to kus chlapa. Rozhodně by jí s ním nebylo špatně. Sice je trochu tvrdší, ale ona zrovna vypadá jako jedna z žen, co to mají rádi. Nebo se mýlím?"


 
  Vlk   Postava není přítomna 22.5.2015, 20:24:38
"Já bych chtěla hrozně moc. Jestli to nebude vadit....jste přece snoubenci." Pípne Deine a znovu příšerně zrudne.
"Snoubenci by spolu asi tančit měli, že?" Vzhlédne prosebně k Nyskel a rozpačitě se zatočí do kolečka.
"Já bych tak moc chtěla...Sotovi nebude vadit, když budu tančit s Gunterem."

 
  Nyskel   Postava není přítomna 22.5.2015, 19:26:22
Nejistě se usměju. Nevím, jestli to zvládnu. Jestli se tu tančí to, co se tančilo u nás. Jestli to nespletu a neztrapním sebe i Guntera...

Rychle se podívám na Deineru. Asi by bylo slušné, aby si Gunter nejdříve zatancoval s ní. "Komtesa má ale jistě přednost. Tedy, pokud chcete, Deine..." navrhnu zkusmo a pozorně se zadívám na tu zvláštní dívku.
 
  Gunter   Postava není přítomna 22.5.2015, 18:16:58
Podívám se na Deine skoro nevraživě. Ruší mě. Odtrhuje moji pozornost od Nys. Pak mi ale dojde, co říká a zase mě zamrazí.
Začal se dívat jinak?
Jak to myslí?
Jejich oči se změnily....ne tak jako Stephenovy, ale byly jiné....myslí to tak, jak to zní?
Věděla, že byl Stephen Vlk?


Zkoumavě se na ni zadívám, ale ona to stejně nevnímá.
Má vzácnou schopnost, působit mi břichabol tím, jak mluví. Nepříjemný zvyk říkat pravdy s takovou otevřeností a přímostí, že toho druhého nutí, aby se cítil hrozně.
"Deine, já....nemyslím si, že bys byla...." Svůj chabý pokus o chlácholení stejně nedokončím.

Ona je najednou jak vyměněná.
Oči se jí blýskají jako dva drahokami a skoro vypadá, že by nejraději začala tančit tady a teď.
Jak dokáže takhle rychle měnit nálady?
Je tohle právě projevem její zvláštnosti?


Nyskel ji odpoví a její hlas zní nezvykle hluboce. Zastřeně. Překvapeně se na ni ohlédnu a střetnu se přímo s jejíma zelenýma očima.
"Ano začala. A to mi připomíná, že mi tu někdo slíbil tanec...." Připomenu a i můj hlas zhrubne. Představa, že ji budu za chvíli svírat v náručí, je přinejmenším...znepokojivá.
Ovšem s Deine si nejspíš budu muset zatančit také. Podle toho, jak rozechvěle se tváří....
 
  Nyskel   Postava není přítomna 22.5.2015, 17:33:10
Je to jiné. S Gunterem mají naše pohledy tolik různých podob. A tahle je... Bere mi dech. Ještě kratičký okamžik si dovolím topit se v kaštanových studánkách, než se konečně donutím sklopit oči. Tvář mi zaplane ruměncem a jsem zvláštně rozechvělá až ke konečkům prstů.

Promluví Deinera a já se rychle vzpamatuju. Byť rozechvění odeznívá daleko pomaleji.

"Hudba už začala hrát." upozorním ji lehce zastřeným hlasem a rozpačitě se podívám na Guntera. Vytanul mi totiž v mysli jeho plán - že mu musím věnovat všechny své tance. A přitom mám pocit, že mám nohy jak z teplého vosku.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.