abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Riegal Faer   Postava není přítomna 28.1.2016, 22:04:00
Svěcená voda dokonce přímo zabije nemrtvého. To mi pozvedne morálku a pokusím se přesunout tak, aby nemrtvé odtlačil dál od střelců. Elf začne něco mumlat, toho si nevšímám, nemůžu tomu zabránit.

Pak mi ale zruší ochranu a já jsem nucen bránit střelce, kteří za mnou ještě zůstali, holí.

Celkem se mi to i daří, jenže pak mě zasáhne blesk a já se zelektrizován zhroutím v křeči na zem. Neztratím však hlavua začnu se sunout dále od boje, aby si mě pokud možno nepřátelé nevšimli.

Přižene se ke mně někdo, ani nevnímám kdo, aby mě bránil či co, ale tím na mně spíš upozorní. ,, Vrať se do boje, akorát na mě upozorňuješ!" a plazím se dál.
 
  Merysol   Postava není přítomna 28.1.2016, 21:40:11

Tělo se mi postupně začínalo bořit do únavy a si už nevěděla s ghoulem rady. Do toho mě znervózůje, že vlastně nevím, co se děje kolem mě.

Na chvilku mě snad i napadla možnost to vzdát. Ale pak jsem si uvědomila, že jsem si neprošla vším jen kvůli tomu, abych zdechla tady někde na sněhu. Netrvá dlouho a ghoul se může rozloučit s jednou rukou. Za chvilku i s druhou a nakonec letí dolů i jeho hlava.

Aby toho všeho nebylo málo, Tal se o hlavu ghoula přizabil a rozplácl do sněhu. A nebýt jeho chlupatého zachránce, asi by to byl i jeho poslední boj. Nemluvě o tom, že se mi jeho ruka připletla do cesty a já mu na ní šlápla.

Chtěla jsem mu pomoci alespoň rychle na nohy, ale stačil to mezi tím sám. S omluvou jsem se nezdržovala a běžela na pomoc ostatním…
 
  Žira   Postava není přítomna 28.1.2016, 19:32:09
Když si před bojem nasadím přilbu, už cítím, že se měním. Najednou začínám toužit po krvi a zběsile se vrhnu na muže v černém, kterého také po chvilce zabiji. Poté začnu zabíjet jednoho nemrtvého za druhým. Přilba ve mě probouzí neskutečnou krvežíznivost. Ale ne vztek, narozdíl od Anglina, který se naprosto přestal bránit a pouze útočí, nechal se ovládnout vztekem, já postupuji chladně vpřed a brutálně vrážím meč do jednoho nepřítele za druhým.

Když můj první nepřítel padl a já nemohla dostat meč z jeho hlavy, vůbec to neřeším, prostě ho tam nechám a bojuji svým starým, od toho ho přeci mám. Naštěstí si tále uvědomuji svou úlohu štítu družiny a dělám, co mohu, abych ostatní ochránila, jen nepřátele zabíjím o dost brutálněji, než obvykle.

Když vidím, že Stopař je v nebezpečí, také neváhám ani na vteřinu a hodím po jeho protivníkovi meč, stejně obvykle útočím štítem skoro víc, než mečem. Pak již své nepřátelé mlátím jen štítem a postupně se propracovávám k mrtvému muži s mým novým mečem v hlavě. Když ostatní nemrtví opět povstanou, kupodivu z toho mám radost. Sama se tomu divím. Ale rozchechtám se a oči mi již skutečně zhnou rudě. Rovnou se vrhám na červeného, že uchopím svůj meč a zabodnu ho hlouběji, ale Anglino mě předběhne a setne mu hlavu. Za běhu beru meč a i s hlavou napíchlé na meči přetáhnu jednoho kostlivce.

Hlava naštěstí odpadne, takže se již mohu opět rozhánět, jak je libo. Vidím, že Riegal má nějaké problémy, ale už mu jde na pomoc Nysilo, tak se rozeběhnu za Kájou, která bojuje proti ghoulovi. Přiběhnu tam, ale to již ghul nemá hlavu, začínám být docela naštvaná, že už na mě nezbývá dost nepřátel. "Kdyby tak chtěli ještě aspoň jednou povstat."

Rovnou se vrhám na dalšího kostlivce, který momentálně útočí na Zar´farra. Ještě za běhu do něj seknu mečem a hned poté ho ramenem srazím k zemi a rozšlápnu mu lebku.

Bez jakjéhokoliv zaváhání hledám někoho dalšího, koho mohu zabít.
 
  Karolina   Postava není přítomna 28.1.2016, 19:22:43
" Zastavovat teď rozjeté bojovníky nepůjde, dokonce i Merysol už je jako posedlá bojem. Jen doufám, že jakmile nepřítel bude mrtvý, že se ti tři neotočí proti nám. Ten elf má hodně silná kouzla, už jen to jak nechal Nysila tančit, jak koule zranila Anglina a kdoví koho zraní příště, jenže co s ní udělat?"

Projede mi hlavou, zatím co zjišťuju, že golem se taky činí. Otočím se znova k elfovi a najednou... všichni nemrtví znova povstanou, jako kdybychom s nimi ani nebojovali. Anglino se trefí přímo na muže v rudém, kterému trčí Žiřin meč z oka, ale i tak jich tady je pořád dost. Zrak mi padne na stopaře, který leží na zemi, ale než k němu stihnu přiskočit z černé koule vyletí blesk na Riegala a hned i na Guru. honem zašeptám a ukážu na Guru, kolem něho jakoby zlatavá stužka obíhala, od ocasu až po čumák. Guru pak mírně zlatavě září, to udělala kouzelná zbroj, která ho chrání před dalšími útoky.

Už se chystám, použít toto kouzlo i na Stopaře nebo Riegala, který po zásahu bleskem vypadá dost otřeseně, ale šestý smysl mě donutil se otočit. Na poslední chvíli jsem stihla uhnout před znovu oživlým psem, který zranil už poslední moji dvojnici. Rychle jsem mu usekla hlavu, dřív, než stačil zjistit, že jsem to nebyla opravdu já.

Zezadu ucítím ránu do zad, až se maličko zapotácím. Kouknu přes rameno a ghoul si usmyslel, že teď vyhraje on. Rychle kolem sebe vytvořím ohnivou obranu. Takže kolem mě začnou kolovat plamínky, které popálí každého kdo se mě snaží zasáhnout zbraní na blízko. Ghoul ucukne a já toho využiju a okamžitě na něj zaútočím. Nejdřív rána míří na břicho a pokud se to povede a ghoul se ještě víc ohne, další rána směřuje na krk. Jen to křupne.
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 28.1.2016, 18:00:29
Elfa jsem uspěšně umlatil, avšak opět pozdě. Stihl už vyčarovat kouzlo kterým nemrtvý spravil a všichni povstali.

Rozhlídl jsem se po bojišti a hledal jak nejlépe pomoct. Nemrtvý sice byli všichni bojeschopní ale zdálo se že už nejsou tak silní jak předtím. Navíc se do boje zapojil i golem a ten to pěkně hrnul.

"Elf byl mrtev, takže by se ta černa koule mela kazdým okamžikem rozplynout." Nebo alespoň jsem si to myslel. Stopař se bezvadlně, ležel na sněhu s ksichtem zabořeným ve sněhu. Nadním se napřahoval kostlivec s mečem, než jsem stačil cokoliv udělat, vzduchem se přiřítil Žířin meč a rozdrtil konstlivce... "Tak to bylo o fous."

Nešlo si nevšimnout Merysol jak bojovala. Včera nevěděla jak se meč drží a dnes se ohaní jako zkušený šermíř, možná líp jak Žíra. Hlava mi to nebrala, zadopádně jsem usoudil že tam me přítomnosti není třeba. Za to Riegal na tom nebyl moc dobře.

Rozeběhl jsem se jeho směrem, abych byl co nejdříve připraven ho branit, dokud neskončí bitva. Pokud jsem měl možnost, po cestě k Riegalovi jsem holý rozhodil stabilitu nepříteli.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 28.1.2016, 15:37:38
Merysol je stále zatlačována dál a dál, je nucena neustále couvat a vypadá to pro ni dost zoufale, ale najednou, jakoby popadla druhý dech, meč chytne pořádně, ne jako prase kost, jako doposud a rázem přejde do útoku. Po sérii útoků zvládne Ghoulovi nejprve oddělit ruku od těla, potom druhou a nakonec hlavu..

Kája skutečně uskočila na poslední chvíli a rovnou se na místě, kde byla mihl Anglinův meč. Její oba ghoulové skutečně padli a momentálně si hledá nový cíl svého útoku.

Zato stopař nedopadl příliš dobře. Prvního sice zabil jednou ranou, ale jak se blížil k Merysol, aby jí pomohl, zakopl o hlavu ghoula, která zrovna odletěla od těla pomocí meče Merysol. Stopař sebou plácl na zem jak široký tak dlouhý, meč mu vyletěl z ruky a Merysol mu ještě omylem na tu ruku šlápla. Zato ta nyní bojuje mnohem lépe, vypadá to, jakoby se narodila s mečem v ruce.

Lótiel si vede výborně, Ghoula bez ruky bez problémů dorazila a nyní se blíží k dalšímu.

Anglino se zuřivě rozhání mečem a kosí jednoho nepřítele za druhým. Už by dávno měl být konec boje, ale to by nesměl elf seslat své poslední kouzlo. Ano, Nysilo se sice stihl vzpamatovat a elfa prostě umlátil k smrti, ale bohužel, nestihl to včas. Poslední elfovo kouzlo opravilo a oživilo všechny nepřátele, které jste zabili. Dokonce i muž v rudém povstal, v očním důlku stále zapíchlý Žiřin meč. Ale zrovna tento si dlouho nepostál, protože rovnou chytl ránu od Anglina a opět padl..

Právě do boje dorazil Bellův golem, který jednou ranou rozdrtil kostlivce na mnoho kostí.

Po elfově smrti již nemrtví nejsou natolik silní. Ale i tak, docela to nasere, opět proti sobě máte velkou bandu nemrtvých. Největší problém má Stopař, který bezbranný leží na zemi a nad ním zrovna stojí kostlivec a chystá se k seku. Už má smrt před očima, když najednou přiletí vzduchem Žiřin jedenapůl ruční meč. Ta sice stojí skoro osm sáhů daleko, ale meč vrhla naprosto přesně a kostlivec se rozpadl na jednotlivé kostičky.

Nyní se Žira rozhání pouze štítem, ale i tak jí to docela jde.

I Bell zvládl udolat jednoho nemrtvého, ale vyplýtval na něj dost šipek, už mu jich moc nezbývá. Zato jeho Golem je velmi výkonný, za chvilku, co je v boji již zvládl zabít další nemrtvého, tentokrát upíra. A nejspíš zachránil život Anglinovi, který k němu byl zády a skoro by už schytal pořádnou ránu.

Černá koule stále zůstává na stejném místě. Blesk se v ní už zformoval a zasáhnul Riegala, ale tentokrát hned po něm vyletěl další a ten trefil Stopařova psa, Gura. Riegalem to pořádně otřáslo a nyní není schopen boje, ale ještě před zásahem zvládl hodit lahvičku svěcené vody a díky tomu usmrtit ghoula. Guru sice stále může chodit, ale bylo by rozumnější, aby se stáhl z boje, na rozdíl od Riegala to zvládne sám.

Zar´farro se zatím zvládá držet opodál a odstřelovat z dálky. Ale moc se mu nedaří, 6x vystřelil, jednou zasáhl, sice rovnou zabil, ale i tak, není to nejlepší skóre. Ale pořád lepší, než aby trefil někoho z vás.

Zato Alexandr se činí, zvládl dodělat kostlivce bez hlavy a k tomu další dva.

Stopař již se zvládl zvednout, ale kdyby ho nezachránila Gira, rovnou by zas ležel, Ale naštěstí věrný pes skočil nepříteli přímo po krku. Ghoul pod jejím náporem padl k zemi a Stopař mu již zvládl rozšlápnout hlavu.

Žira momentálně zvládla sebrat svůj meč zapíchnutý v oku mrtvoly v rudém a vyškubla ho.

Stále vám pár nemrtvých zbývá, ale už to je méně, než je vás, konečně jste v přesile. Už to bude pohodička. Riegal už nezvládne nic, je otřesen, klečí a momentálně se nejspíš snaží, odplazit se pryč, alespoň pokud má něco v hlavě.

 
  Bell   Postava není přítomna 28.1.2016, 12:38:08
Má první šipka zasáhne kostlivcovu lebku.
Zakleju, když se zdá, že mu to naprosto nic nedělá.
Takhle by to nešlo. Radši si najdu cíl, který má tělo z masa a kostí... A ne jenom z kostí. Jako na zavolanou se mi naskytne nový cíl. Ghoul. Z bezpečí Riegalovy ochrany na něj vystřelím první šipku.
Se zadrnčrním jsem ji vypustil a zasáhla ghoula do trupu.
Zda se, že si z toho nic nedělá. Ale zranila ho a to je hlavní.

Neztrácím odhodlání a dál se na něj soustředím. Mířím hlavně na hlavu.

Zanedlouho nám však elf zruší ochranu. Jsem si vědom, že se svou dýkou se ghoulovi nemůžu rovnat. Ale doufám, že ghoul zaútočí na někoho jiného.
Dokud ještě můžu, dále střílím.
Zatímco založuji další šipku, loupnu pohledem po golemovi.
Už musel dorazit. Zas tak pomalej snad není... Alespoň doufám.
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 28.1.2016, 2:57:42
Hodil jsme jsme 2 bile střely, ktere nemeli účinek v ktery jsem doufal. Neco je muselo chranit.

"Ten elf!" byl pro me prioritou. Vedel jsem, ze on je moje prace. Elf zacal vytvářet cernou kouli ze ktere slehali bile blesky. Teleportoval jsem se za nej a hodil po nem hrusku. Bohužel jsem byl příliš pomalý a kouzlo stihl dokoncit. Hruška zasahla svuj cil, pak jsem jeste na nej seslal úspěšně 3 blesky, ale efekt nebyl takovy, jaky jsem cekal. Elf prudce otocil a krikl zaklínadlo. Zacal jsem zbesile tancovat. Když videl ze kouzlo fungovalo, prestal si me venovat.


"Ty zmrde!! Montyho cardas na me... Soustřed se sakra! Je to psychické kouzlo, proti takovým me preci mistr trénoval." po chvilce, diky Onyxove treninku a nejspis hlavne klobouku, jsem dokazal kouzlo potlacit. Elf se venoval zbytku skupiny a zdalo se, ze bude znovu carovat. "Ty hajzliku jeden. Jakože te nezabila hruska s olejem a 3 blesky? Musíš byt taky druh nejakeho nemrtveho. Takže bila strela na tebe... Ne! Skoda magenergie... Tebe si vychutnam!


Chytl jsem hůl do obou rukou jako palicu a vsi silou jsem pretahl elfa ze zadu pres temeno hlavy. Tim jsem prerusil veskera kouzla ke kterym se chystal. Pak jsem bez prestavky mlatil všemi možnými prostředky do elfovy hlavy, dokud nebyla prokazatelne rozdrcena. Až jsem si byl jist, že elf je mimo provoz, rozhledl jsem se jak jsou na tom ostatní a pokusil jsem se jim pomoci.
 
  Anglino   Postava není přítomna 28.1.2016, 0:02:41
V tom vzteku mi hlavou prolétne myšlenka.

"Co takhle hodit tu kouli po tom šmejdovi. No jo, ale to bych musel schovat meč."

Zuřivě na zbylé potvory útočím mečem a v tomto stavu nejsem ochoten a ani schopen pustit meč z ruky.
Snad až nebude žít ani jeden nepřítel a zbude jen ten elf a koule. Vyrazím s mečem proti elfovi a nebo se budu snažit popadnout tu kouli. Zvednout ji hodit jí po elfovi, nebo jí jen drtit v náručí. Nevím kam až v tom bojovém šílenství budu schopen zajít.
 
  Lótiel   Postava není přítomna 27.1.2016, 22:59:16
Nečekala jsem, že to bude lehké a také není. Šíp ghoula zřejmě vůbec nezranil. Cítím jisté uspokojení, když bestii ulétne ruka, ale hlava by prostě byla lepší. Odskočím stranou právě včas, abych viděla, jak se psovi rozskočí hlava. V žaludku mi trochu zabublá a tak tak, že to ghoul neschytá tekutou šavlí.

Odtančím kousek stranou a mám tak vteřinku, abych se podívala po elfovi. Toho se pokoušel udolat velitel, ale neúspěšně. V duchu strašně zakleju. Na víc nemám čas. Ghoul je zpět. Spíš se bráním a z obrany přecházím do útoku. Rozhodně netoužím to od něj schytat.

Předpokládám, že bude mít dost síly. V okamžiku kdy zkřížíme čepele prostě svoji povolím a nechám bestii „jít za svou zbraní“. A když to vyjde pokusím se ho dorazit a nebo aspoň zneschopnit.
 
  Stopař Talhut   Postava není přítomna 27.1.2016, 22:40:48
Druhý šíp, který jsem na upíra vystřelil našel své místo a ten se skácel mrtvý k zemi.
"To by byl jeden."
Podívám se po zbylých dvou, ale ti bojují už s našimi a trefit jej by mohlo znamenat trefit omylem někoho z nás. V boji, kdy se každý hýbá ze strany na stranu to není ideální. To už se ke mě a Bellovi připlížili nějací ghůlové. Zar naštěstí předvedl dobrou mušku a jednoho se zbavil a získal nám čas.

Nysilo vzadu za elfem tancuje, což mi hlava nebrala a Alex je nějaký nezvěstný. Patrně to chce vzít bokem. Teď už nemám na co bezpečně střílet. Nechám luk opět zmenšit a uložím jej do kapsy. Z pochvy vytáhnu Egonův meč. Ačkoliv bych měl možná trochu chvátat jdu vstříc jednomu ghůlovi naopak velmi klidně. Meč v ruce.

Jak se pomalu přibližuje pomalu si ho připravím do obraného postoje.
"Jen si pro mě pojď ty blbá smradlavá potvoro."
Elfův pes je vyřízený. Guru s Girou připraveni na útok, až jim dám vědět.

Vyčkávám na první ghůlův výpad s úmyslem mu oddělit útočící ruku, hned jakmile se jí vyhnu. Pokud se to povede hvízdnu na psi, kteří se ghůlovi vrhají každý po jedné noze, snažíc se mu co nejvíce zabránit v pohybu. Jestli se to povede můj útok vede švihem na krk.

"V boji ho musím sundat rychle a jít na pomoc Merysol. Ona není zvyklá moc bojovat. A nemůže o ni přijít."
 
  Karolina   Postava není přítomna 27.1.2016, 22:06:56
" Hodnej pejsek, šikovnej."

Poznamenám, když vidím, že pes hrušku chytil, ale pak jsem se raději moc nedívala, protože exploze mu tu tlamu urvala i s celou hlavou. Maso lítalo kolem něj. Spíš najednou kouknu a vidím psa bez hlavy běhat kolem. Pak už se vrhnu na ghoula, snažím se mu tu palici useknout, ale zatím bez úspěchu. Zato jemu se podařilo, jednu Karolínu trefit a ta zmizela.

Jen jsem se na chvilku ohlídla, co se děje kolem a už se mi bezhlavý pes zamotal pod nohy. Naštěstí mám nacvičený trik a tak ho použiju, jak jdu k zemi, a se mnou i obě Karolíny, nastavím ghoulovi meč a prudce s ním píchnu do jeho žaludku. Pak rychle skočím stranou a zároveň se snažím odkopnout psa stranou. Pokud byl ghoul zraněn, pokusím se mu ze strany useknout hlavu. Konečně je po něm.

Právě v té chvíli, kdy k nám letí černá koule a zastaví se mezi námi, uslyším zařvat Anglina. Podívám se po něm a vidím, že se ho zmocnil amok, seká kolem sebe, vypadá to jakoby se snad ani nekontroloval. Hned vedle uvidím Žiru, v nové helmě a jakoby jí oči rudě zářily a i ona vypadá, že se moc nekontroluje.

Není čas se tím teď zabývat, protože nepřátelé jsou stále v převaze. Další ghoulové šli po Zarovi, rychle ho postrčím, aby mohl odběhnout a postavím se na jeho místo. Já a moje dvojnice, už jenom jedna, protože ta druhá ji zřejmě dostala a rozplynula se. A tak se obě dvě vrhneme na nejbližšího ghoula a já do něj hned seknu mečem, rovnou do krku. Pak se rychle musím uhnout, nejen proto, že na mě padá ghoulovo tělo bez hlavy, ale nebezpečně blízko je i rozzuřený Anglino a mě se ještě nechce skončit bez hlavy.
 
  Merysol   Postava není přítomna 27.1.2016, 22:00:36

Můj souboj s kostlivcem nevypadal ani trochu dobře a jedním okem jsem zahlédla, že Nysilo se nám zmýtá v nějaké zběsilém tanci.

Ježiši kriste, jestli nepřestane tancovat, tak ještě začně sněhová bouře!

O další útoky jsem se přestala snažit a vykrývala jsem hlavně útoky kostlivce. I když řady našich útočníků prořídli, nijak se mi neulevilo. Cítila jsem, jak rychle mi buší srdce a trochu mě začala ovládat i panika.

Jeden neopatrný pohyb, jedna nepozornost, kediné zaváhání a komukoliv se cokoli může stát. Ale přísahám, že tu minci nedostanou, i kdybych za ní měla položit svůj život.
 
  Anglino   Postava není přítomna 27.1.2016, 21:53:06
Pro mne již neexistuje nic než boj. Nemám čas a ani nejsem schopen uvažovat koho napadnout dřív.
Pak sem dostal zásah bleskem a na chvíli jsem se v situaci zorientoval.

"Rád bych to tomu elfovi vrátil, ale to bych musel opustit myšlenku chránit Karolinku."

Jak rychle se mi ta myšlenka zformovala v hlavě, tak rychle mne znovu popadlo bojové šílenství. Vrhám se na vše co je v dosahu mého meče, kouli z které vyšlehl blesk nevyjímaje.
Podvědomě se držím mimo dosah přátel, ve stavu berserka bych nebyl schopen rozeznat na koho svým mečem, lokty a kopy útočím.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 27.1.2016, 20:17:48
Zjišťujete, že toto nejsou jen tak obyčejní nepřátelé. Dost možná je to ten nejtěžší boj, co jste kdy zažili. Žira i Anglino jsou dokonale zabaveni a ať se snaží jakkoliv, nedovedou odstřihnout zbytek nepřátel od skupiny. Anglino se ani nedovede dostat ke stromu, aby si tam vyrobil dřevěný kůl. Nicméně není to potřeba, to zjistil, jakmile poprvé zasáhl Theodorovým mečem.

Riegal zvládl úspěšně použít svitek, ale jelikož vás nepřátelé dost drží v šachu, je v bezpečí pouze on, Stopař a Lótiel. Lótiel ovšem vzápětí odkládá luk, tasí meč a vrhá se do boje. Předtím ještě střelí ghoula do zad, což ho zdá se vůbec neomezilo. Když se na něj ale vrhla svým mečem, již to šlo lépe. Ještě, než se Ghoul zvládl otočit, už mu chyběla jedna ruka. I tak se bez zaváhání vrhá na Lótiel druhou rukou, ve které drží krátkou dýku.

Merysol zaútočí na jednoho kostlivce, ale brzy zjistí, že je to skutečně silný protivník. Vymění si s ním pár úderů, moc ho nezraní, ale sama také zůstane nezraněna.

Když Kája hodí hrušku po psovi, ten ji chytne do tlamy. Někdo morbidnější by se mohl i docela pobavit, když psí hlava explodovala, a na elfovi zůstaly cáry masa z právě této hlavy. Psí tělo bez hlavy ještě chvilku běhá kolem, snaží se na vás zaútočit, samozřejmě nemá čím, ale pekelně se plete pod nohy.

Stopař opět zasáhl toho samého upíra, tentokrát přímo do srdce. Upír padl mrtev k zemi. Ale to už se k němu dostávají tři Ghoulové, ovšem kousek od něj se zarazí, otočí se a jdou po Zar´farrovi, který je poblíž Karolíny. Ten už má natažen Jarykův luk a prvního z nich trefil do hlavy. Pomohlo to, už proti němu jdou jen dva. A co s nima? Vzal nohy na ramena, doufajíc, že je mezitím někdo oddělá. Pomalu vycouval z boje a zvládl ho obejít až ke Stopařovi a Lótiel, odkud může střílet a je tam v bezpečí.

Kája mezitím svým hořícím mečem útočí na dalšího ghoula, ten je dokonale zmaten, protože neví, která Kája je ta pravá. Ostatně ani vy to nepoznáte, ale od jedné skutečně dostal zásah. Ale stále nepoznal, od které to bylo, po jedné se rozehnal a ta se rozplynula. Nyní zůstávají tři Karolíny.

Nysilo seslal dvě bílé střely. Ty sice vybouchly a zasáhly všechny nepřátele, ale Elf stihl něco zamumlat a střely neměly správný účinek, zdá se, že fungovaly mnohem slaběji, než by měly, co je důležité, že tím neovlivnily vůbec nic. Pak Nysilo najednou zmizel, to už elf sesílá další kouzlo, nejspíš nějaké složité, z očí mu šlehají plameny a mezi rozpřaženíma rukama mu vzniká temně černá koule, ze které šlehají bílé blesky. Pak kouli vyslal mezi vás.

Hned poté se objevil Nysilo kousek za elfem a rovnou na něj hodil hrušku a pak ještě seslal několik blesků. Škoda, že to nestihl dříve. Kouzlo by mu určitě přerušil. Elfa to zasáhlo a zdá se, že dokonce zranilo, ale nezabilo a ani neomezilo v boji. Ten se prudce otočil na Nysila vykřikl magické zaklínadlo a Nysilo začal najednou zběsile tancovat jakýsi druh stepu. Nemůže s tím vůbec přestat a děsně ho to vysiluje.

Dále si ho elf nevšímá a začíná tvořit další kouzlo, které jakmile dokončí, tak zvládne zrušit působnost Riegalova svitku, takže nyní už ani stopař, Zar´farro a Bell nejsou v bezpečí.

Alexandr se někam ztratí. Což se dalo čekat. Když se opodál vrhne na kostlivce, jedním plynulým pohybem mu zvládne oddělit hlavu od těla. Ale kostlivec to zdá se vůbec neřeší a útočí na Alexe. Ten se samozřejmě nenechá zaskočit a okamžitě je dále ve střehu.

Bell vysílá na své nepřátele jednu šipku za druhou. Jedna trefí kostlivce do hlavy, ten bojuje dál pouze má drobnou ozdobu, zdá se, že na kostlivce střílet je zbytečné, možná Stopařovými stříbrnými šípy, to by mohlo fungovat. Ghoul, kterého Bell taktéž trefil také rozhodně nepadne, ani ho to příliš nezpomalí, ale dalších pár šipek by ho mohlo zabít.

Žira si těsně před bojem nasadila svou novou přilbu a nyní se věnuje muži v rudém, který je vynikající bojovník. Ale Žira samozřejmě také, takž jsou síly vyrovnané. Zvládne ho mečem zasáhnout do slabšího místa ve zbroji a nejspíš ho i dost zranit, alespoň podle toho, jak zařval, ale v zápětí taktéž chytne ránu do stehna, ale ignoruje ji. Žira bojuje neuvěřitelně, divoce, brutálně, nespotaně. Navíc se vám zdá, že její oči v přilbě rudě září. Po chvíli se jí konečně povede nepřítele zasáhnout tak, že již nevstaně. Zapíchla mu totiž meč přímo do očního důlku v přilbě. Jakmile se nepřítel zklátil k zemi, tak se v důlku meč zasekl a žiře vypadl z ruky. Ta bez váhání tasila svůj starý meč a běží na pomoc ostatním. Na poslední chvíli, svým štítem, vykryje útok veden na Bella, jakmile zmizela Riegalova ochrana, a dalším plynulým pohybem mu oddělila hlavu od těla.

Anglino své nepřátelé také zvládne zraňovat. Prvního Ghoula pošle k zemi docela rychle, ale další Ghoul za pomoci dvou kostlivců a upíra mu dost zavaří. Navíc kostlivcovi taktéž usekl hlavu, ale ten bojuje dál, padl až když ho rozsekal na několik malých, což ho samozřejmě taktéž zdrželo a nyní vidí, jak se nepřátelé dostávají ke zbytku družiny jako nic. Situace vypadá velmi zoufale a Anglino se tak trošku přestává ovládat.

Hrozivě zařve, pěna u úst ukazuje jeho zuřivost, a nehledíc svého bezpeří, vrhá se na své nepřátelé zuřivým útokem. Sice chytne pár ran, ale očividně mu to vůbec nevadí. Zato nepřátelů ty jejich šrámy začínají vadit, po Anglinově zásahu se z nich rázem stává sice více nepřátel, ale zato ne příliš bojeschopných.

Anglinuve meč létá vzduchem v nekoordinovaných pohybech, a při každém je zasažen nějaký cíl. Většinou rovnou padne k zemi. Takto děsivý je bojovník proměněný v berserka. Ale samozřejmě to má i nevýhody, nyní Anglino nezvládne ve svém běsnění přestat, zastavit ho mohou pouze dvě věci. Konec boje, nebo jeho vlastní smrt.

Černá koule, kterou elf vyčaroval doletěla někam vezi vás, kde se zastavila. Zatím se nezdá, že by něco dělala. Alespoň chvilku. Ale najednou z ní vyšlechne blesk přímo po Anglinovi a zasáhne ho. Kdyby nebyl natolik zuřivý, nejspíš by ho to docela bolelo, ale momentálně ho to jen víc rozzuřilo. Koule stále zůstává na místě a zdá se, že se v ní formuje další blesk.

Ač to ze začátku vypadalo dosti zoufale, nyní se vám povedlo dostat se do situace, kdy je nepřátel stejně jako vás. A to zejména díky Anglinovi. Stále žije elf, který momentálně něco čaruje, dva upíři, 4 Ghoulové a 4 kostlivci. Momentálně máte nepoužitelného velitele, který se rozhodl zatancovat si. Jinak jste všichni v pohodě a dokonce i celkem nezraněni.
 
  Anglino   Postava není přítomna 27.1.2016, 16:04:59
Přemýšlím chvíli zda jít Žiře pomoci s tím rudým bojovníkem, ale pak si všimnu toho úskoku. Chtěl na sebe vázat Žiru, aby ostatní mohli napadnout ty co máme chránit. Zařvu abych na sebe upoutal pozornost a vrhnu se na ně se svým mečem.

Zase vidím červeně to se mne zmocnil bojový amok.

V hlavněmi zní jediná myšlenka.

"Nesmíš je pustit na Karolinku a ostatní!!!"

Roztáčím svůj meč do vražedné osmičky a vrhám se nejdřív na ghouly a pak na upíra. upírovi se budu snažit useknout hlavu.

"Kdyby tady byl dřevěný kůl na toho upíra by se hodil."

Jestli se mi při boji podaří dostat k nějakému stromku, větvi či trámku. Jedním sekem na něm udělám hrot a vrazím jej tomu upírovi do hrudi.
Tak by sem se jej mohl navždy zbavit.

 
  Alexander   Postava není přítomna 27.1.2016, 15:13:14
Jedeme v tichosti. Nikomu se mluvit nechce. Nevím co bych řekl když je nálada normální, natož teďka. "Zajímavé jak ostatní reagují na jejich smrt.. Znali je snad nějak dlouho? Nebo to byla součást rodiny? Hmm.. Kolikrát jsem je viděl? Třikrát? Tak proč by mi mělo vadit že zemřeli?"

Tu se ale rozprostře hádka na téma jak dál. "Je nesmysl jít pěšky.. Koně měli na odpočinek celou noc.. Jedeme sotva pár hodin.. Můžeme třeba zpomalit nebo tak ale jít pěšky?“ povzdechnu si a zavrtím hlavou. Všichni slezou. No tak slezu taky. A cesta pokračuje dál…

… tedy až do doby než se dozvím že se na nás chystá elf s bandou… “Upíři? Kostlivci? To má být jako co? Jakože oživlá kostra? A upír.. jako ten z těch příběhů? No to snad ne.. A zabít se to dá jak? Kůl do srdce?“ povím s ironií v hlase, ale přeci jen přejdu k opodál stojícímu stromu. Čepel se dvakrát mihne vzduchem, a kůl je docela hezky zašpičatělý. Další mihnutí, a už není součástí větve. Poodejdu kousek dál do lesa, zandám si katanu a vytáhnu dýku, načež z něj během pár vteřin udělám slušnou zbraň. Tu si schovám za opasek k dýkám. Pak už si jen natáhnu kapuci, abych splynul s krajinou, a čekám příchodu nepřátel.

Zaslechnu jak povídá že nás našel, a už jsou tady. A že jich je docela slušný počet.. I docela různorodí. “Co si kdo nevymyslí.. A co ten pes? To se nebojí chodících mrtvol? Co? Ale ne.. On takhle zneuctil ubohé zvíře? Lidi dobře.. Ale psa?“ pomyslím si, a už mám pár krásných nápadů jak mu ukázat že to nebyl moc dobrý nápad. Ale prvně je potřeba se k němu dostat. Běžím oklikou lesem. Sice je slyšet řinčení zbraní a zbrojí, ale i tak mi ještě k nenápadnosti pomáhá sníh, který tlumí moje kroky.

Ale už po pár metrech se mi do cesty dostal kostlivec, který měl evidentně podobný nápad s obcházením jako já. “No skvělé.. opravdová chodící kupa vápníku..“ zamručím, a rozběhnu se proti němu. Napřáhnu se, že ho seknu do trupu, ale na poslední okamžik se se otočím kolem své osy, a seknutím se pokusím připravit kostlivce o hlavu. Udělám krok zpět, a čekám, jestli to skutečně zabralo, stále však připraven se bránit, kdyby ne.
 
  Nysilo z Nortree   Postava není přítomna 26.1.2016, 23:15:32
Seslal jsem 2 bile střely těsně pred utokem kousek od sebe, tak aby zasahli vsechny utocniky co byli v prvni linií v nadeji ze to nepřítele rozhodi a ziskame tim výhodu.

Bez ohledu na vysledek jsem vytahl svoji posledni hrusku a hledal cil. Riegalovu ochranu jsem ignoroval. Rozhodně se nebudu divat jak ostatní bojuji proti přesile.

Elf stal vzadu sam a neco mumlal. Bylo mi jasne ze caruje a vubec se mi to nelíbylo.

Pomoci hyperprostoru jsem se teleportoval 3-4 metry za jeho zada. Zubama jsem odstranil stopku a hrusku jsem na nej hodil.

Pokud se vse povede, nebudu riskovat a dorazim ho tremi zelenými blesky.
 
  Lótiel   Postava není přítomna 26.1.2016, 23:14:54
Zadržím dech a vypustím šíp. Je to přesná střela. A přesto selže. Zastaví se ve vzduchu. “Ty zkurvenej čáryfuku!“ Zavrčím vztekle a vzápětí sebou švihnu za strom a s údivem zírám na svůj vlastní šíp zabodnutý v kmeni stromu. “Tak tohle bylo o fous.“ Zafuním.

Teprve pak si všimnu chlapa v rudé zbroji s velikým mečem v rukách. Výčet nepřátel, proti kterým jsem ochotna jít se začíná tenčit. Mág ne. Rudej vobřud taky ne. Upír ani náhodou. Tamten hnus... začnu s kostlivcema. Začnu s čímkoli, co se ke mně otočí zády.

Rozprostření sil nepřítele docela děsivé. Přestanu střílet na elfa a chystám se podpořit Stopaře. Koutkem oka však zahlédnu Káju jak bojuje s ghůlem na blízko. Zabublá ve mně vztek. “Sejmi toho elfa, Kájo! Na tu mrchu kašli!“ Houknu na ni a na „jejího“ ghůla vyšlu opeřeného posla smrti přesně ve chvíli, kdy jí nemohu zasáhnout.

Je mi ale jasné, ž pokud mě poslechne a stáhne se z boje, aby si to vyřídila s mágem, dostane se pod útok nemrtvých. Luk vrazím do pouzdra a vytasím Sedmu. “Tak se ukaž.“ Řeknu scimitaru a zaútočím svým oblíbeným stylem útok a ústup.

Po těle cítím zvláštní pocit. I přesto, že čelím takové hrůze. Pocit nadcházejícího boje je podivně vzrušující. Vzpomenu si na slova svých učitelů šermu. “Ty nebojuješ. Ty tančíš.“
 
  Stopař Talhut   Postava není přítomna 26.1.2016, 21:51:37
Najednou byli tady. Můj pohled spočinul na psovi.
"Zatraceně. Taky nemrtvý."

Ovšem byl tu i jeden těžkooděnec, který k nám promluvil. Žádal po nás relikvii.
"Jak sakra může vědět, že ji máme zrovna my?"
Na otázky není čas. Teď je čas bojovat.

Lótiel vypustila šíp na toho elfa, který se spíše zdál jako nekromant, než hraničář. Šíp se ale před elfem otočil a vydal se opačným směrem. Já jak jsem řekl tak jsem i konal. Vypustil jsem šíp proti jednomu upírovi. Zásah to byl, ale pouze do ramene.
"Zatraceně."
Guru s Girou už byli celkem netrpěliv a oba začínali cenit zuby a vrčet. Ovšem nechtěl jsem je jenom tak pouštět, dokud tam byl ten pes u nich.

Založil jsem druhý stříbrný šíp, než se mi ten první vrátí zpět do toulce.
Natáhnu tětivu tak na 3/4 a hledám cíl ve stejném soupeři.
"Maličko dolů a doprava. Jen pojď."
Počkám si na zhruba jeho tři kroky a směr kterým byly. Poté dotáhnu tětivu naplno a v krátkém okamžiku vypouštím šíp k určenému cíli doufajíce ve správný zásah, abych mohl podpořit boj jinde.
 
  Karolina   Postava není přítomna 26.1.2016, 21:31:11
Boj začal, všimla jsem si letícího šípu, ale byl odražen zpět. Očima jsem rychle koukla kam dopadl a oddechla si.

" Pokud to nehodím hned, tak to někoho z našich může ranit, jenže co když to odrazí jako ten šíp? Musím to zkusit. Zkusím toho čokla."

Udělám dva kroky a vytrhnu stopku hrušky a mrsknu ji po psovi. Pak něco zašeptám, zatím co tasím meč. Kdo se na mě podívá, uvidí místo jedné Karolíny, hned čtyři úplně stejné i se stejným mečem. Všechny přejedou rukou těsně nad čepelí meče, který se rozzáří malými plamínky.

Postavíme se tak, abych pomohla v boji proti ghoulům. Když seknu já, i ostatní Karolíny sekají, dělají úplně totožné pohyby. Zaútočila jsem na krajního ghoula, abych nestála v cestě šipkám od Bella. Snažím se sekat ghoula do krku a pokud by se mi to podařilo, useknout mu hlavu.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.