abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin online již brzy offline:
Co s abarinem? Zapoj se do diskuze zda ukončit a jak...Končíme poslední zhasne....(Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Jak Přepsat Historii ::
družina
stránkovat po:  
 

Alayne Bloodram
30.12.2017
0:48:23
Plně zaměřená na Tabara se proženu okolo a prudce švihnu mečem ale ten mrňavý Horal jako by se uměl rozpůlit a pak zase spojit po tom co má čepel proletí místem kde ještě před chvílí byl. Otočím koně a akci opakuji tentokrát se trochu nakloním na stranu v sedle abych ho mohla zasáhnout ale opět nic.

Vydám ze sebe rozčílený výkřik a opět otočím koně. Zabodnu ostruhy do jeho slabin a v poslední chvíli změním směr ale i v ten moment dostanu jen škrábanec hrotem meče. Postav se a bojuj tanečníku!" Vykřiknu rozčíleně když opět otáčím koně abych opět udeřila.

Zdálo se, že mě Tabar vzal za slovo protože při dalším nájezdu skočil před koně a prudce zamával plamenným mečem. Oheň zvíře vyděsil a než jsem mohla něco dělat kůň se postavil na zadní, nejdříve ho prudce popadnu kolem krku při čemž pustím meč abych nespadla, ani tak se však neudržím a s hlasitým zařinčením dopadnu na zem.

Chvíli jen ležím, popadám dech a hledím k noční obloze. Pak se prudce protočím a vylezu na čtyři, po čtyřech se doplazím ke svému meči, který pevně sevřu kolem čepele a využiji ho jako oporu když vstávám, pak ho obrátím a uchopím jílcem. Vrhnu pohled na Rodrika místo rozčílení se dám do hlasitého smíchu, údery plochou stranou čepele proti okované rukavici jeho kousku zatleskám.

Potom se vrhnu vpřed a pustím se do boje na nohou. Nyní na nohou jsem ztratila převahu z koňského sedla ale zase jsem získala větší kontrolu nad svou mobilitou. Chvíli to trvá ale nakonec dostanu pořádný zásah jak moje čepel zajede do Rodrikova břicha. Čepel prudce vytáhnu a Rodrik dostanu úder od Darkwina.

Při Rodrikových slovech se opět hlasitě zasměji. ,,Mí předkové stahovali tvé předky z kůže pro zábavu, myslím, že se minimálně zle šklebí při tomhle všem." S těmi slovy se připravím k poslednímu úderu ale v tom se mezi nás dostanou rebelové a oddělí nás od Rodrika. V ten moment mě popadne zuřivost, hlasitě zařvu. ,,Ne! Je můj!" A pokusím se k Rodrikovy co nejrychleji prosekat.

Ale než se k němu dostanu tak se Horalové dají na úprk pokusím se jít za nimi ale nakonec to vzdám. Pomalu zastrčím čepel do pochvy, a pak si prudce strhnu helmu a mrštím jí proti zemi s hlasitým výkřikem vzteku. Chvíli se bezradně koukám na les a pak se otočím a sleduji Ashbery, v krátké chvíli se mi změní nálada. Uhnu si mokré vlasy co se mi přilepily na obličej a zatleskám Ashberovi s širokým úšklebkem na tváři. Zatím mlčím, nehodlala jsem se přidat ke skandování ale ať si jí Popelavý užijí.

Baal
30.12.2017
0:29:46
Poslední Vzdor

Horalové mohli bojovat statečně, mohli se snažit sebevíc ale spojené síly Bloodramů a Ashberů je naprosto drtily. To na co se rebelové zmohli byl poslední zoufalí odpor. A i ten se blížil konci jako celá bitva. Všechno teď leželo na ramenou Rodrika Tabra, pokud se mu podaří zabít oba vůdce rebélie bitva bude prohrána ale bude vyhrána válka.

A Rodrik se snažil se všech jeho sil, v tváří tvář dvěma oponentům a ještě ke všemu jednomu na koni švihal plamenným mečem prudce a silně a rychle se vyhýbal útokům jeho dvou protivníků. Ale Rodrik byl jen jeden muž a Darkwin a Alayne byli dva.

Boj probíhal prudce Alayne a Darkwin se točili kolem Rodrika snažili se ho zasáhnout ale i s jedním okem byl Rodrik mistrem uhýbání. Takhle to šlo nějakou chvíli dokud se Rodrik prudce nesklonil pod Darkwinovou čepelí proskočil okolo něj a za pomocí několika mávnutí plamenného meče vyděsil Alaynina koně.

Ten se prudce postavil na zadní a ačkoliv se Alayne pokoušela udržet prudce sjela ze sedla a s hlasitým zařinčením dopadla na zem. Chvíli tam jen tak ležela a popadala dech a pak se prudce protočila a za opory meče se postavila na nohy. Boj se znovu pustil v plném.

(tady se můžou oba bojovníci rozepsat)

Jezdec na Harrasův rozkaz přikývne a odjede zatímco se bitva tří vůdcu začne blížit vyvrcholení. Rodrik už unavený mávne mečem, jeho pomalý švih dá prostor Alayne která se pradce mihne pod jeho čepelí a dostane se mu k tělu, v prudkém výpadu se její meč zapíchne hluboko do Rodrikova břicha.

Rodrik hlasitě vykřikne v bolesti, v momentě kdy Alayne vytáhne čepel Ashberova čepel trefí Rodrika do hrudi v jeho momentu nepozornosti, ocel se zakousne hluboko do masa jelikož Rodrik ne sobě nemá žádnou pořádnou zbroj. Rodrik se zřítil na kolena a vzhlédl ke dvěma.

,,Mí předkové se na mě usmívají Uzurpátoři.. Může to říct to samé?" Dostane ze sebe mezi kašláním. Náhle ze ozve hlasitý válečný pokřik a všichni rebelové se zběsile vrhnou vpřed,rychle se dostanou mezi Rodrika a Darkwina s Alayne.

Z druhé strany bojiště se ozve hlasitý řev Nordose z Jorellu. ,,ZACHRAŇTE SE! UTÍKEJTE A ZACHRAŇTE SE!" Rebelové nezačali s taktickým ústupem, dali se na zběsilý úprk. Pár z nich popadl Rodrika a utekli s ním do hořících lesů. Bitva se dočkala svého konce Ashberové a Bloodramové vyšli jako vítězové zatímco Bratrstvo utíkalo skrz hořící lesy do bezpečí.

Ashberští vojáci se dali do hlasitého pokřiku. Chvíli byl slyšet jen ohlošující řev ale ten se nakonec proměnil v pravidelné a silné: ,,Popelaví Král! Popelaví Král! Popelaví Král! Popelaví Král!" Dokola a dokola zatímco mlátily násadami kopí do země a zbraněma proti štítům.

Bloodramové se nepřidaly, seskupili se kolem jejich lady pár z nich se přidaly k pokřiku ale ne ke skandování. Všichni vrhali uznalé pholedy na jejich paní, kteoru poprvé viděli v bitvě. Bitva byla oficiálně u konce.

Lord Harras Harraval
29.12.2017
23:29:33
Když se dostanu do boje, tak se hlavně snažím držet Alayne. Nakonec jí ztratím z dohledu. Jen pokrčím rameny a začnu se věnovat bitvě.

Za nějakou dobu si Alayne zase všimnu. Zrovna společně s Asherem proti Tabarovi. Rozhlédnu se a potom si zavolám mého nejbližšího jezdce. ,,Ať se Riden okamžitě vrátí z hor. Vyřiď mu, že mu přikazuju, aby se on a ti co jsou s ním nahoře postavili mezi skupinu, kde je Tabar a skupinu, kde je Nordos. Jestli se Nordos dostane k Tabarovi, tak ať si mě Riden nepřeje... Jeď!!" Pak se rozjedu k místu střetu mezi Alayne, Asherem a Tabarem.

Když se tam dostanu, tak udělám poklonu směrem k Asherovi a sleduju boj připraven kdykoliv zasáhnout.

Mephisto
28.12.2017
22:24:10
Krev Poloostrova

Ačkoliv Džálavami cloumá občanská válka a Hory jsou v plamenech kraj, který je na tom nejhůře je překvapivě občanskou válkou nedotčen. Orphanský poloostrov měl v budoucnosti jen temnotu a smrt. Kvůli nákaze málokdo pracoval na polích, veškerá úroda umřela a nyní Rudé nečekala jen nákaza ale i hladomor.

Tato zoufalá situace dala vzniknout extrémním organizacím. Kajícníci - lidé, kteří původně brali Nákazu jako trest Mephistův a poškozovali vlastní těla aby žádali o odpuštění se proměnily v kult. Tento kult nabral naprosto jiný směr a z Kajícníků se stali vyznavači Mephista, kteří považují za nutné rozšířit nákazu po celém poloostrově jelikož je to Mephistovo požehnání.

Očistitelé - Zvláštní sekta lidí, kteří uvěřili v naprosto neznámého boha Džálavám. Tito lidé považují za nutné vyhladit všechny dotknuté nákazou ve jménu jejich boha. Kajícníci a Očistitelé proti sobě vedou válku, která stojí životy i ty, kteří nejsou součástí těchto dvou organizací.

A posledně Mrchožrouti, nejodpornější sekta, která vznikla díky této nákaze. Mrchožrouti jsou lidé, kteří klesli tak hluboko, že začali jíst mrtvoly ostatních, zdravých či infikovaných. Hovoří se, že vliv nákazy a pojídání lidského masa z nich udělalo nečisté bytosti co spí ve dne a běhají po čtyřech v noci a po bitvách Kajícníků a Očistitelů se tajně plíží na bojiště a odtahují mrtvoly.

Někteří šlechtici upřeli svou pozornost na obranu svého lidu nebo na obranu sebe. Razzakové, Margarové a Brightbladeové nebyli nikde k nalezení, spekulovalo se, že odpluli na rozkazy Lelakora když ještě žil. Lord Widowail a lord Grarrov se uzavřeli na svých ostrovech a nepouští jedinou loď z poloostrova blízko k břehům. Trotterové se schovali v lesích a s luky čekají na kohkoliv kdo by pokusil opustit poloostrov, na místě je zabíjí aby se nákaza nešířila k nim.

Alayne Bloodram
20.12.2017
16:48:04
Tohle byla moje první skutečná bitva, ale v momentě kdy boj začne nechám mé instinkty vést mě a ty mají pocit jako by tohle už někdy dělali. ,,Také,
že ano. Jsem Bloodram, tohle je v mé krvi, my jsme vytvořili planiny z krve za pomocí oceli.."
Popoženu koně a rozhlédnu se po bojišti.

Koňský hřbet mi propůjčoval výhodu nad všemi rebeli. Z vyvýšené pozice jsem byla mimo ránu prakticky většině z nich, zároveň mi dlouhý meč propůjčoval schopnost dosáhnout dolů na ně. Společně s ostatními z mé kavalérie jsem projížděla mezi rebeli a jednoduše je kosila jako obilí, Tabar svůj boj prohrál z mého pohledu.

Zpomalým s koněm a za jízdy trefím ostrou čepelí krk jednoho ze sedláků co si myslel, že se může postavit plně ozbrojenému protivníkovi. V hluku bitvy to nebylo slyšet a pod hledím to nebylo vidět ale smála jsem se, smála jsem se nahlas když jsem se rozhlížela viděla umírající Tabary a plameny olizující stromy.

A pak najdu to co jsem hledala, plamenný meč. Nečekala jsem, že tam bude i Ashber ale co na tom záleželo. Po přitáhnu uzdu koni a pomalu ho přinutím otočit se potom pozvednu meč a ukáži hrotem na Rodrika. ,,Ykkarr blód is minn!" Vykřiknu ve staré Džálavštině. (Tvá krev je má).

Ashberovi věnuji jen krátké kývnutí. ,,Zní to jako plán." Řeknu a s tím popoženu koně vpřed k Rodrikovi.

Lorwyn Ashber
19.12.2017
13:25:29
V bitvě je tolik zmatku a běsnění, že jsem se zcela nečekaně dostal k přední linii a zde proti mě stanul Rodrik.

" Dvě smrti ti nestačili co? Jdeš si pro třetí, ale tentokrát z tebe toho moc nezbude. "

Prudce se oženu po rebelovi, který se moc přiblíží a elgenatně mu utnu hlavu. Bez dalších řečí se pak pustíme do tance s Tabarem. Jako vždy v životě v tom nejlepším to někdo zkazí.

Odskočím od Rodrika a mezi námi projede kůň. Jen letmo se podívám kdo to je a pak zpracuji rebela poblíž. To už vidím jak se Alayne vrací. Udělám parodii na uklonu a pronesu.

" Lady těší mě vás potkat. Pojďme někoho nejdříve zabít a pak zasednout k jednacímu stolu."

Poté se bez čekání vrhnu na Rodrika.

Baal
13.12.2017
23:06:23
Krev a Popel mezi Horami

Rohy zazněli ze dvou větších sil. Jak Bratrstvo tak Ashberové byli velice zaskočeni, když se do boje připletla třetí síla, ze začátku bylo ve tmě noci nejasné o koho se jedná ale jakmile se jízda vrhla na Bratrstvo a plameny osvítili praporce na, kterých vlál rudý beran a karmínová hlava psa.

Z řady Ashberských došlo k nadšenému pokřiku, zatímco duše členů Bratrstva hluboce poklesli. Nyní pod velkým náporem dvou dobře ozbrojených sil se postupně začali rozpadat. Z skal se začali ozývat výkřiky bolesti a brzy déšť smrti začal slábnout.

Když se Ashberské síly vydají naproti hlavní skupině dojde ke krvavému střetu. Rodrik si sebou vzal skutečné válečníky, ne jenom farmáře a bylo to znát ale byli již oslabeni útokem Bloodramů. Nakonec se Darkwin Ashber setkal s chodící mrtvolou třímající meč, tedy Rodrik se zdál velice na živu ale jeho jizvy dokazovali, že hlášení o všech úmrtích byla pravdivá.

Stanul proti Popelavému lordovi s hrdostí ale do boje se připletly třetí protivník. Lady z Bloodramů, která specificky vyhledávala Rodrika na bojišti. Zdálo se, že tohle je klíčový okamžik bitvy, skončí brzy a dost jednostraně..

Lord Harras Harraval
12.12.2017
21:35:38
Usměju se ,,Allester by za takovej dárek byl asi rád... Mě stačí zbytek těla.. Žrout má hlad... Hlavně nesmíme nechat Jorose, aby jeho tělo odnesl.. Nechci tu mít Rodrika potřetí a hlavně tu nechci mít Bratrstvo..."
Poté se rozjedeme do bitvy. Zapískám. Žrout se na mě otočí, zaštěká a zavyje. Porozumím mu. Cítí krev. Cítí Smrt. A hlavně ví, že se do toho bude moct zapojit. Zasměju se tak, že se muži jedoucí poblíž otočí a snaží se poodjet. Načež promluvím na Žrouta. ,,Taky se těším neboj. Dneska si užijem zabíjení."

Potom vytasím Srdcorváč a protlačím se za Alayne. ,, Jsem tu s vámi madam." Ješte stihnu zakřičet ,,ZA BLOODRAMI" Načež se vrhnu se Žroutem po boku do boje.

Alayne Bloodram
12.12.2017
20:29:42
Rozkazy jsou vydány a kavalerie se pomalu rozdělí krátce přikývnu jak se každá část jízdy vydá za svým vlastním cílem. Rozhlédnu se po ostatních a kývnu na Harrase. Položím ruku na jílec meče a ušklíbnu se.

,,Mě se ten nápad líbí. Rodrik není Roxus ale Tabaří krev je Tabaří krev.
Čím více jí teče tím lépe. Ačkoliv se spokojím jen s jazykem, dám ho Pharovi jako suvenýr."
S těmito slovy tasím svůj meč a druhou rukou v okované rukavici zavřu hledí své přilby značně omezující můj rozhled ale nestála jsem o to napodobovat Ashbera a pobýhat okolo jen s jedním okem.

Pozvednu do výše pěst a pak ukážu trubačovi dva prsty. Počkám až roh dozní a pak zkusmo švihnu mečem. ,,Žádné velké řeči. Bijte je dokud zem nenasákne krví." Křiknu na ostatní ale je čas dát se do pohybu, signály rohů nejsou pro zábavu.

Držím se ve předu kavalerie, která se nyní řítí na přední skupinu útočící na šťítovou zeď. Cílem útoku jsou výhradně členové Bratrstva samozřejmě. Teď už to bylo jen na našich mužích a samozřejmě na Ashberovi, pokud se povede déšť šípů zastavit Rodrik bitvu prohrál.

Lorwyn Ashber
11.12.2017
23:11:29
Tentokrát nevyjdou žádné rozkazy. Vše je jasné a každý velitel ví co má dělat. Melzurion se ujme vedení svých železných. Ti postaví svojí železnou zeď a za ní krví a ohněm posilnění Žháři, kteří dostávají svůj bojový amog a v okamžik střetu vypustí své šílenství spojené s děsivostí Spálených, neboť odhalí svá hledí a v nich jsou jejich spálené tváře. Lučištníci Za zdí Spálených začnou opětovat palbu, vždy vlna zápalných šípu a pak normálních. Nepřátelská střelba shoří nebo bude zastřelena.

Boční linie se podpoří ze zadní linie a pár démony. Vznikne kombinované křídlo pěchoty a jízdy. Zbytek vojáků, démonů a já se otočíme a vydáme se vstříc přicházejícímu útoku. Sesednu z koně a tasím meč a provolám bojový výkřik směrem k Belialovi, kterému jsem složil obřad dospělosti a mé brnění je vykutu v jeho podobu, můj štít nosí jeho tvář a na meči mám vytepanou starodávnou modlitbu k tomu to bohu.. Celý náš šik se na dvě zatroubení vrhne vpřed. Vstříc smrti a vítěství. Uprostřed plamenů. Sen Ashberů
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.