abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Šílený zámek ::
družina
stránkovat po:  
 

Pán Jeskyně
13.3.2018
8:53:24
John

Kluzák tě přiváží ke břehu a ty jsi svědkem toho jak tvé kolegy ze skupiny zrovna zle valchují tři mutanti.

Pohled na krev v tobě nastartuje nově objevené schopnosti. Je jen na tobě jak a zdali se vložíš do boje.

Pán Jeskyně
8.3.2018
12:46:53
Celia"Seagul"Seals, Jacob Black.

Chvíli čekáte než uvidíte co se k vám blíží a nevěříte svým očím.

Co vidíte patří do říše pohádek. vypadá to jako by přišly z komiksu o Ninja želvách

zleva .

zprava

z vnitrozemí se žene


ve chvíli jsou u vás Celia nelenila a honem šplhá na palmu. Ten mutant podobný tygru ve výskoku po ní sekne drápem a na zadní části tam kde záda ztrácejí slušný název, se jí přes roztržené šaty objeví krvavý šrám. Bolest jí dodala švih a ona vyjela do špičky palmy, jako namydlená blecha.

Zatím se ostatní dvě postavy zaměřují na nebohého Jacoba který zůstal v bojové, postavení boxera. Náraz mutanta podobného nosorožci jej odhodí pár metrů směrem k druhé obludě a ta se chystá jej svými čepelemi jej nasekat na suši když se už pomalu Jacob loučí se svou pozemskou poutí.

Postavy jak vystřižené z nejhoršího hororu se od něj odvrací k nové objeti.
Ke břehu právě přistává Kluzák a v něm postava celá v černém. matně si vzpomínáte, že to je ten milovník japonských bojových umění co u vás má tělocvičnu do které vás zval na hodiny sebeobrany. Vzpomínáte si, že se jmenuje John.

Pán Jeskyně
8.3.2018
12:00:49
Celia"Seagul"Seals, Jacob Black.

Přistáli jste vystoupili ze člunů a po tom houpání na vlnách jste se rozhodli chvíli si odpočinout.
Sotva jste se uvelebili ve stínu ucítili jste nejasnou předtuchu , že se blíží něco hrozného.
Podle pobřeží a z vnitrozemí se k vám blížily nějaké postavy.
v moři na čáře příboje jste zahlédli přibližující se člun.

Na odpočinek není čas, jak se zachováte.

odpověď PJ za neaktivní postavy.

Celia"Seagul"Seals
"Sakra proč sem se neučila bojové umění. jestli tohle přežiji v pořádku určitě zajdu za Johnem a požádám ho o hodiny sebeobrany. Co mi je teď platné, že mám technické znalosti, když nebudu schopna se bránit. no nezbývá mi než se nebezpečně aspoň tvářit a pokud se naskytne možnost tak zdrhnout. Třeba neumí šplhat napadne mne a už se koukám kam bych vylezla. Co když, zbytečně panikařím a oni nám nechtějí ublížit."

Stojím a snažím se zaostřit zrak abych co nejdřív poznala co to k nám míří.

Jacob Black

"U všech svatých co se to zas děje do čeho jsem se to namočil. Ani trocha kořalky a už mám zase vidiny. Co to k nám míří jsou to přátelé, nebo nebezpečí, mám obavy že spíš to druhé."

Stojím a vzívám všechny svaté ať mi poradí co mám dělat.

Jora Clark
4.3.2018
11:16:59
Dlouho jsem klid neměla. Zachrčel interkom, poslouchám a u toho se trochu zašklebím.

" No, takže pětadvacet lidí plus my. To by mohli čtyři zmáknout. Nebo ne, řeknu všem, aby obsluha byla dostatečně rychlá."

" Zdravím, myslím, že mých šest lidí postačí, dáš jim vědět, aby přišli co nejdřív ke kavárně? Jinak budeme potřebovat nějaké chlebíčky, jednohubky, ovoce a malé zákusky. Živou hudbu ne, pošli nějakého maníka přes hudbu. Rovnou mu řekni, že to bude pro mladé, aby se nachystal. Ať se hlásí taky co nejdřív v kavárně. Díky. Kolem pátý? To by šlo, přijdu tam za vámi."

Interkom zase zachrastí a je klid. Vezmu si šortky a k tomu bolerko, nazuju tenisky, vlasy stáhnu dozadu a narazím kšiltovku. Do malé kapsičky dám cigára a zapalovač, vyjdu ven a zamknu. Klíče od kavárny i bungalovu dám taky do kapsičky a pevně uzavřu. Sluníčko mi doslova vytáhlo zrcadlovky a nasadilo mi je na oči. Zasměju se. Pomalou, relaxační chůzí jdu ke kavárně a přitom si užívám klidu a samoty.

Odemknu kavárnu a celou ji projdu, podívám se, jak je uklizeno, naskladněno a zda je příprava na další směnu hotová. S uspokojením kvituji, že to funguje jak má. Když se pak dostaví všichni "moji" zaměstanci, dostanou pochvalu. Rovnou jim řeknu, že se zmíním, aby dostali nějaké penízky navíc. Pak rozebereme dnešní párty. Jak jsem předpokládala, taky si myslí, že to zvládnou v pohodě. Dostanu soupis, co ještě potřebují doplnit a pak už se všichni vrhnou na přípravy.

Ze skladu vyndáme slunečníky a malé stolky pro čtyři i pro dva. Rozmístíme je venku tak, aby byl vytvořen mezi nimi volný obdélník, jako přírodní parket. Mezi slunečníky kluci rozvěsili malé lampionky, které budou sloužit jako osvětlení, až se setmí. Nejsou v nich obyčejné svíčky, ale malé led žárovky, které vydrží svítit dostatečně dlouho. Jsem docela spokojená a už vyhlížím nějakého člověka přes hudbu.

Pán Jeskyně
3.3.2018
16:15:39
Jora Clark

Zatím co Jora v pohodě dorazila do bungalovu a relaxuje u kávy.
Ozve se jí ze záznamníku.

"Vítej ve svém přechodném domově. tamtamy mi donesly, že vaše mise u Maruny byla úspěšná. Mám k tobě prosbu. Za mou dcerou přijela z pevniny výprava přátel a studentů je jich 25. mohla by jsi pro ně uspořádat párty u tvé kavárny. Řekni si kolik potřebuješ pomocníků. Zda mám poslat živou hudbu nebo didžeje a hudbu mu nadiktuješ nebo to necháš na něm?
Taneční parket je zbytečný jsou to mladí a těm bude stačit náš anglický trávník.
Jestli ti to nevadí, tak kolem 5 hodiny, bych tě představil studentům a ty bys jim zdělila kdy otevřeš kavárnu.
Předem ti děkuji jsem rád, že se na tebe mohu spolehnout."


Carol Anne Winchester

V pohodě jsi se dostala do svého obydlí a po osvěžující koupeli jsi spolykala prášky a to byla asi chyba. po malé chvilce se ti začala motat hlava a v hlavě se ti rozezněl hlas Maruny.

"Co to provádíš proč se trávíš těmi farmaceutickými jedy. Copak jsi se nedozvěděla, že máš nadpřirozené schopnosti a ty se je snažíš potlačit těma svýma práškama. Dokud nebyly tyto schopnosti v tobě aktivovány ty jedy moderní medicíny je byly schopny potlačit. obávám se, že teď zažiješ opravdovou bitvu mezi tvou tvrdohlavostí a promiň i hloupostí a silou tvého druhého já."

Sotva tento hlas dozněl nekontrolovatelně se ti zvedl žaludek a jsou to jen krátké okamžiky než začneš zvracet.
Mezi křečovitými stahy žaludku.
Slyšíš další konejšivý hlas tvé prabáby ze snu který uslyšíš jako šepot...

Do toho slyšíš jak ze záznamníku zní hlas Pána panství.

"Vítám tě doneslo se mi, že se někteří již vrátili ze setkání s Marunou.
mou dceru přijela navštívit 25-ti členná skupina kamarádů a studentů.
Chtěl bych tě v 5 hodin s nimi seznámit u kavárny slečny Jory Clark."

Carol Anne Winchester
26.2.2018
18:43:59

Dostala jsem nějakou vestu, bezpečně mě připoutali a ještě pronesli nějaké instrukce, které jsem vnímala jen napůl.

Nervózně jsem čekala, až to přijde a pak..."Uááááá!" žívala jsem si zběsilou jízdu mořem. Dostala jsem pořádnou sprchu od slané vody, ale nijak mi to nevadilo. Beztak se člověk po cestě sem stačil docela zapotit, tak se mi dostala alespoň malá, osvěžující sprška před tím, než jsem si mohla skočit do koupelny v bungalovu a pořádne se umýt.

Jízda byla parádní. Hned, jak jsme dojeli jsem se nadšeně rozhlídla po ostatních, co si také zvolili rychlejší cestu. "To byla paráda! Tohle čelověk jen tka nezažije!" sdílela jsem své nadšení s ostatními a pak se ztratila, abych se dala trochu dokupy. Sprcha, umýt si vlasy, vyfénovat, trocha toho make upu, čisté šaty...a prášky. Nejistě jsem se na ně koukala a nasypala jsem si pár pilulek do dlaně. Chvilku jsem váhala a nakonec jsem je hodila do sebe a polkla. Pardon, ale dnes tedy odmítám cokoliv riskovat...

Jora Clark
9.2.2018
20:22:47
Trochu víc práce dalo nasadit se na to moje háro helmu, ale nakonec se zadařilo. Šílená jízda začala. Nejdřív mě to vyhodilo žaludek nahoru, naštěstí ne úplně. Pak už se to zklidnilo a já si jízdu dost užívala.

" Ani jsem netušila, že by mě až takhle extrémní sporty bavily. Zase jsem se o sobě dozvěděla něco nového."

Pak už motory pomalu utichly a za chvilku jsem už mohla vylézt ven. Sice se mi trošilinku motala hlava, ale než jsem došla k bryčce, bylo to v pohodě. Za chvilku jsem byla u svojí "haciendy", jak jsem si ji pro sebe nazvala. Poděkovala jsem za odvoz a zmizela jsem uvnitř.

Klimošku jsem měla zapnutou, takže je tady příjemně. Zamkla jsem za sebou, shodila jsem oblečení, zapnula jsem si oblíbené šlágry na plné pecky a vešla do koupelny. Ve sprše jsem si pobrukovala a vychutnávala jsem si ty proudy vody.

Jen v lehounkém mušelínovém županu jsem si uvařila kávu, stáhla zvuk a sedla jsem si do křesla. Hodila jsem si nohy do druhého a zapálila si ke kávičce cigárko. V klidu jsem přemýšlela, jaká bude ta párty a co si vezmu na sebe.

Celia "Seagull" Seals
7.2.2018
21:22:51
Mrkám a vypadám poněkud vykuleně, když přijdu k sobě.
Chvíli mi trvá, než mi dojde, kde jsem, než si uvědomím, co se stalo.
K orientaci mi příliš nepomůže ani to, že se situace změnila - je tu teplo a jídlo.

No, já bych si taky ráda promluvila o svém zážitku, napadne mě, ale nevyslovím to. Protože to vypadá, že moje přání by stejně nebylo vyslyšeno.
Zatvářím se vyděšeně, když slyším o večírku.
Jako dneska? Tak brzo?
Co se týče jídla, nabídnu si.
Hledám příležitost, kdy bych si s vědmou mohla během jídla promluvit, ale nenaskytne se. A tak jím mlčím.

Z nabídnuté varianty přepravy sice nejsem nadšená, ale neprotestuji.
Stejně se prostě očekává, že to splníme.
A tak se raději pokouším přesvědčit, že to bude vlastně fajn zážitek. Protože bude lepší zkusit to vzít pozitivně, než se děsit předem.
A horší než slon to nebude. Technika je celkem snadno vypočítatelná. Stejně jako dynamika kapalin.
Zatímco u živých tvorů se o vypočitatelnosti mluvit nedá.
Nakonec i já zvolím rychlou cestu.Pán Jeskyně
26.1.2018
17:05:10
Cesta kluzáky

Ti co zvolili rychlou jízdu dostali vybavení pro závodní jezdce to je plovací vesta a přilba se zabudovaným mikrofonem a reproduktory. Byli usazeni do anatomických sedaček s čtyřbodovými záchrannými pásy.

Jakmile se ujistili , že jste připraveni dali motory na plný plyna šílená jízda začala. řídě kluzáků se mírně zvednuly, síla zrychlení vás přibila do sedaček a okolní břehy se stávaly jen rozmazanou stěnou zelené a hnědé barvy.

Za vámi stoupala vodní tříšť od motorů a vlny vyhazovaly na břeh plovoucí předměty, včetně loděk domorodců.

Pak jste proklouzli kolem útesů a byli jste na otevřeném moři. Pěkně vás to opláchlo vodní tříští, když jste prorazili příbojovou vlnu a nárazy vln jak jste skákali z jedné vlny na druhou, vám pořádně zamíchaly vnitřnostmi.
Bylo to jako by jste seděli na divokém jankovitém koni či býkovi.
obloukem jste dorazili k ústí zátoky do které jste se vřítili na plný plyn.
Řev motorů pomalu slábl a vy jste elegantně, zlehoučka přirazili k molu.

Ve sluchátkách jste uslyšeli tak ještě chvíli si můžete odpočinout a počkat až odezní vjemy z adrenalinové jízdy. na panství vás odvezou bryčky, každý má pro sebe jednu tak je jen na vás jak rychle se budete chtít dostat ke svým domkům, aby jste se převlékli na uvítáni návštěvníků z pevniny.

Jestli někdo využil toho moci jet výletním tempem dorazili půl hodiny po vás a i na ně čekala bryčka.

Pán Jeskyně
26.1.2018
13:34:45
Jacob Black
Vědma na tvá slova reagovala smíchem a slovy.

" Je mi známa vaše náklonnost k lysohlávkám a vínu. Mé bylinky však nejsou pro potěchu a jsou silnější. neměly by se konzumovat přes míru a jen ve vyjímečných případech. Ráda vás kdykoliv znovu uvítám, ale rauš vám navozovat nebudu.

Starejte se mi dobře o naši slečnu Ladu a teď už by jste měl následovat své přátele."


Po vzoru Jory a Lady jsi také nastoupil do kapsle a vodním tobogánem se dostal pod vodopád. tady tě vyzvedl rychlý člun a zazněla otázka.

"Máte rád rychlou jízdu? Pokud ano můžeme jet plnou rychlostí koridorem mezi útesy na volné moře a pak do přístavu. Pokud ne potom volnějším tempem podél pobřeží, kde nelze jet rychle kvůli korálovým útesům, mezi kterými musíme kličkovat.

Tou první rychlou variantou tam budeme o půl hodiny dřív.
Tak kterou variantu si vyberete?"

Carol Anne Winchester
24.1.2018
17:38:52
Přemýšlím. Rychlá jízda či pomalá?

"Hm, pravdou je, že bych se ráda svezla podélpobřeží, ale láká mě ta rychlá jízda. Navíc, být o půl hodiy dříve zpátky má také výhodu. Nuže...plnou parou vpřed! odpovím s úsmvem a nachystám se na rychlou jízd, protože nechci riskovat vyklopení někde po cestě...

Jora Clark
23.1.2018
19:02:11
Cesta to byla vskutku úchvatná. Vtisknuta silou do sedačky jsem svištěla tunelem, který ač byl osvětlen, jsem si nemohla ani prohlédnout. Byl to fofr, jen jsem cítila, jak mi vlají vlasy a to se mi nestalo už hodně dlouho.

Lodička se nahýbala v zatáčkách přesně tak, jak mělo. Jediné, co jsem pocítila, bylo pár kapek, které se mi rozstříkly po tváři, ramenou a hrudníku. Pak jsem uviděla, že se tunel mírně rozšiřuje, což mě dost zarmoutilo.

Avšak pokud jsem si myslela, že už je ta sranda za mnou, byla jsem na omylu. Najednou se objevil vodopád, kterým jsem prosvištěla tak rychle, že jsem si to pořádně uvědomila až za chvilku. Došlo mi, že to nebyla duha jak ji znám, ale několik tisíc duhových kapiček vody. Nádhera!

Cesta končí na hladině nějakého jezírka a než se kloudně rozkoukám, hupsne dolů další loďka, s Ladou. Do kluzáků, jsou tu hned dva, mě vytáhly silné paže příjemného mladíka.

" Klidně můžeme jet rychle. Když adrenalin, tak adrenalin. Mě na čase zase až tak nezáleží, ale na prožitku ano. Může se tady kouřit? Nejspíš ne, že?"

Jacob Black
21.1.2018
12:53:25
Vezmu hostitelčiny ruce do svých.

Děkuju, moc, moc děkuju. To byl nejlepší trip od dob Woodstocku.
Kdyby jsem mohl poprosit o recept, návod k přípravě či cokoli takového.

...

Kdyby ne, kdy bych mohl přijít znovu?


Poté co mne od ní odtrhnou a zadají mi nový úkol uvidím další objekt svého zájmu. Jídlo! Po takovém to zážitku osobě vyhládne.

Když na konec uzřím náš dopravní prostředek a uslyším slovo vodopád. Zapřemýšlím zda by nebylo lepší jít si to odplavat.

Pak však uvidím rychlost s kterou to odstartuje. A nápad s plaváním je ten tam.

Naskočím do kapsle, připoutám se a pevně sevřu svůj batoh a čekám na přetížení ....

Hurá do neznáma! Bůhhhhh při váááás ......

Pán Jeskyně
21.1.2018
11:29:47
Carol Anne Winchester

Po vzoru Jory a Lady také nastoupila do kapsle a vodním tobogánem se dostala podvodopád. tady ji vyzvedl rychlý člun a zazněla otázka.

"Máte ráda rychlou jízdu? Pokud ano můžeme jet plnou rychlostí koridorem mezi útesy na volné moře a pak do přístavu. Pokud ne potom volnějším tempem podél pobřeží kde nelze jet rychle kvůli korálovým útesům, mezi kterými musíme kličkovat.

Tou první rychlou variantou tam budeme o půl hodiny dřív.
Tak kterou variantu si vyberete?"

Carol Anne Winchester
20.1.2018
17:42:19

Trochu jsem v šoku, z toho, co jsem viděla. Rzhlédnu se po ostatních, abych zjistila jejich reakce. Snažím se na sobě toho nedat moc znát. A naštěstí se nemusím moc snažit, naše hostitelka nám oznámí, že Ladě přijela návštěva a tak musíme zvednout kotvy.

"Uhm, dobrá tedy. Já děkuji za nápj a za...zajímavé zkušenosti." a hned po poděkování se zdekuji pryč. Vezmu to tou avizovanou zkratkou rovnou ke člunům.

Pán Jeskyně
20.1.2018
10:06:50
Jora Clark

Jora s chutí pojedla a podle pokynů se nasoukala do kapsle vodního tobogánu.
Ozvalo se jemné zasyčení a hydraulický mechanismus jí posunul do žlabu jako náboj do komory pušky. Hukot vody doprovázel otevření stavidla a plovoucí kapsle s Jorou se dala do pohybu.
Po malé chvíli zmizela v tunelu a vydala se na cestu podzemním vodním tobogánem.
Zmizela z očí všem uvnitř místnosti s ostatními kapslemi. Hned za ní se do kapsle nasoukala i slečna Lada a procedura se opakoval.

Sotva jsi vjela do ústí tunelu očekávala jsi tmu, ale není tomu tak něco ten tunel osvětluje příjemným nazelenalým světlem. Stěny jsou dokonale hladké tak nehrozí, že by jsi se o něco poranila. Cítíš svěží vítr jak nabíráš rychlost a v zatáčkách tě odstředivá síla tlačí do sedačky. Ještě, že je měkce polstrovaná. Kdyby tě zajímalo jak to, že se samovolně do zatáček naklání a nepřevrhne se všimneš si rozšířených okrajů, které zapadají do drážek vytesaných po celé délce tunelu.

Najednou se začne rozsvětlovat a ty vidíš před sebou vodní stěnu. Kapsle jí proletí jako náboj z pušky a voda se tě v té rychlosti dotkne jen jako jemná osvěžující tříšť.
V příští chvíli se pohupuje na klidné vodě jezírka pod vodopádem.
za chvíli s plesknutím vedle tebe přistane i kapsle se slečnou Ladou.
Tady na vás čekají rychlé dvoumístné kluzáky.
Do jednoho vytahuje usmívající se mladík tebe a do dalšího slečnu.
Jakmile se usadíš promluví na tebe.

"Máte ráda rychlou jízdu? Pokud ano můžeme jet plnou rychlostí koridorem mezi útesy na volné moře a pak do přístavu. Pokud ne potom volnějším tempem podél pobřeží kde nelze jet rychle kvůli korálovým útesům, mezi kterými musíme kličkovat.

Tou první rychlou variantou tam budeme o půl hodiny dřív.
Tak kterou variantu si vyberete?"

Jora Clark
16.1.2018
8:31:24
" Takže půjdeme zase zpátky? A hned, jo? No to ne, já mám hlad."

Polévku jsem vynechala, v tom vedru, ale jinak jsem si nabrala něco jídla a pustila se do toho. Ještě před odchodem jsem si vzala nějaké ovoce, které jsem ještě neznala a musím uznat, že bylo výborné, šťavnaté a lahodné.

" Ty vole, my budeme v lodičkách? Každý sám a v nějakém tobogánu? Další nový zážitek. Tak Joro, copak tě tu ještě čeká? Příště to bude třeba bungee jumping, už jsem si říkala, že bych to někdy zkusila. "

Došla jsem, spolu s ostatními, k vodě. Tam jsem se, přesně podle toho, co nám řekla naše průvodkyně, nasoukala do jedné lodičky. Luxus to teda není. Čekám, co ostatní a přemýšlím, jaké to bude v tom tobogánu a hlavně jak přistaneme.

Pán Jeskyně
12.1.2018
7:36:04
Postupně jste vypili nápoj který vám pomohl vnímat své podvědomí a probudil ve vás skryté schopnosti.
Když jste se vrátili duchem zpět do místnosti pod vodopádem. Přivítalo vás příjemné teplo a vůně horké polévky a jídel nachystaných, aby jste nabrali sil.

Pak k vám vědma promluvila.

"Ráda bych si teď s vámi promluvila o vašich zážitcích, ale dostala jsem zprávu, že na vás čekají. Váš hostitel vzkázal aby jste se vrátili. Přijela na ostrov výprava studentů, kteří chtějí pozdravit slečnu ladu a její otec souhlasil s tím, aby se uspořádal večírek.

Tak mládeži až se najíte tak vzhůru za povinnostmi.
Málem jsem zapomněla vás informovat, jak se tam nejrychleji dostanete.
Máme tady takový rychlý systém přemístění k přístavišti lodí pod vodopádem, tam už na vás budou čekat rychlé čluny, které pro vás poslali."


Jakmile se najíte a jste přichystáni zavede vás chodbou do nitra hory a tam spatříte vodní kanál a na něm v řadě loďky podobné kánoím domorodců do které se nasouká člověk jak do sedačky v závodním voze formule jedna.
jste poučeni o tom, že až se do nich nasoukáte bude zdviženo stavidlo a vy se jakýmsi vodním tobogánem dostanete pod vodopád jako potrubní poštou.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.