abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Šílený zámek ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Jacob Black   Postava není přítomna 15.3.2018, 23:04:56
Zbraň nikde. Už je to par let co jsem se vymaňil z válečné mašinérie.

Na zádech příšery je puška. Sice si nejsem jist k čemu by byla nosorožčímu mutantovi. Ale na zkoumání není čas. Samozřejmně si přilehl její pás, ale ten rychle vyřeším svým nožem a puška je v mých rukou. Zda je kulka v komoře nezkoumám, a rovnou zkusím po útočníkovi vystřelit. Pokud není opakovací se zásobníkem, ihned po svém pokusu vystrelit vytrhnu z pásu náboj a pokračuji v palbě.

Další už nepadnou, další mi umírat v rukou už nebudou!
 
  John   Postava není přítomna 15.3.2018, 17:40:54
Moje údery boli úspešné a Jacob prežil. Už sa zbiera a všimol som si že jeho pohľad zamieril na pušku.

„Zo strelnou zbraňou v ruke by sa mal ubraniť proti tomu samurajovi ale Cecilia potrebuje pomôcť. Vyzerá že je na tom horšie ako Jacob ten sa aspoň ma čím brániť. “

Bez nejakého dlhého rozmyšľania sa rozhodnem pomôcť Cecilii. Ta kreatúra čo za ňou nie je veľmi vysoko ale každou sekundou šplha výšie. Rozbehnem sa smerom k palme. Vyskočím a čepel zabodnem čo najbližšie k pasu tigra ak sa mi nepodarý vyskočiť dostatočne zabodnem čepel katany aspoň do lítka. Mojim cielom je stiahnuť tygra z palmi pri čom by som mal byť pripravený korigovať pád tak aby som dopadol na nohy, aby som okamžiťe mohol zasadiť smrtelný zásah.

Ak sa mi nepodarý tygra stiahnuť zo stromu tak aspoň zostanem vysieť na rukoväti katany ostra čepel katany ktoru bude smerom k zemi tahať moja vaha by aj tak mala sposobiť dosť veľke škody aj keby sa neudržala v litku tygra a pod mojou váhou by vykĺzla.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 15.3.2018, 10:05:41
Jacob Black

Šmátráš po zbrani kterou nemáš když tu si všimneš že mrtvola nosorožce má na sobě pás s náboji a pušku na zádech. kromě toho mu na hrudi visí granát.

Kreatura, která tě chtěla rozsekat na malé kousíčky pomalu přichází k sobě.
Po tom úderu má problém se postavit, ale nebude to dlouho trvat a bude zase nebezpečná.
 
  Jacob Black   Postava není přítomna 15.3.2018, 8:58:16
Dohrcám se lodí na pevninu a koukám co se děje. Hlava mi to nebere.

Ani se nenaděju a ležím na zemi, hlava se mi motá.
Zatřesu s ní a vidím ty jatka. Pokusím se zvednout, měl bych Johnovi pomoct.

Štěstí, že část nárazu pohltila taktická vesta. Měl bych si sehnat nějakou zbraň, uvědomím si, když šáhnu do prázdna. Říkaaal jsem si, že ji nikdy nepoužiju, ale teď by se má devítka hoďila.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 15.3.2018, 3:22:22
PJ za Celia

“Johne jestli tohle přežiji tak se budu chodit poctivě učit sebeobranu. Prosím pomoz mí! Pomóc já nechci umřít.“

Zatím co tak v hrůze vřískám vzpomenu si, mi jedna dívka kdysi vyprávěla příhodu jak byly přepadena. Ubránila se jen díky intim spreji, který nastříkala do očí násilníka.

Je to obtížné šmátrat jednou rukou v kabelce a druhou se společně s zaklesnutýma nohama udržet na kymácející se palmě.

“Podaří se mi nahmatat a použít intim sprej?“
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 15.3.2018, 0:08:43
John

Tvůj zásah do oblasti bránice byl opravdu zdrcující ten oblečený jako samuraj se skácel na zemi a nevypadá to, že by se hned tak zvedl.

Efektivní otočka a přesný sek katanou opravdu nosorožce překvapil tak, že řev který se mu začal drát z hrdla rychle odezněl a hlava opustila tělo.

Teď zůstal poslední protivník který se sápe po Celii která v záchvatu sebezáchovy rychle vyšplhala do koruny palmy. palma pod její váhou a váhou tygřího mutanta který šplhá za ní se začíná sklánět níž a níž.
Je jen otázkou času kdy pod tou váhou povolí.
Slyšíš její jekot a prosby o pomoc.

Celia

Zatím co visíš na palmě a v hlavě ti probíhá co vše jsi mohla a neudělala. Mutant tygr se k tobě pomalu blíží vychutnává si tvůj strach. Pak ti ,ale svitne naděje. Ten co si jej pamatuješ jako Johna na ty obludy zaútočil.
Ani si neuvědomuješ že strachy ječíš a voláš o pomoc.

Jacob

Už , už jsi se louči se životem a najednou je tu záchrana. Ten jehož znáš pod jménem John přišel včas a ukázal ti, že né nadarmo stavěl tělocvičnu a chtěl vás učit sebeobranu.
Je opravdovým mistrem boje. Toho co tě chtěl svými čepelemi rozsekat, jedinou ranou vyřadil z boje. Mutantu nosorožce co tě poslal k zemi usekl hlavu.
Z místa kde vylezla Celia na palmu slyšíš její jekot a prosby o pomoc.
 
  John   Postava není přítomna 13.3.2018, 12:10:10
Kluzák sa blíži k brehu a ja využijem kynetickú energiu klzáku a v momente keď narazí na breh skočím smerom na breh pri čom som využil znalosti z fyzyki a trošku mi to predlžilo skok. Na zem doskočim ladne ako mačka a už v tom momente sa naťahujém po rukoveti katany. A rozmýšľam nad strategiou, budem sa snažiť šetriť energiou ak by sa boj mal predlžíť.

Rýchlim pohybom vytiahnem katanu. Využijem momentálnu nečinnosť postáv. Behom sa priblížim k postavam odhadom meter pred postavou samuraja sa odrazím od zeme, doskočím presne pred neho na ľavú nohu využijem pohybovu energiu z behu a pravou nohou predvádzam priami kop na bránicu. Od kopu očakávam že mu vybijem dych, a odstrčim ho odomna, ak by sa poštastilo tak možno aj rozdrtene spodne rebro.

Ak sa mi to podarilo postava ma vybytí dych a som mimo jej dosah takže mi od nej bezprostredné nebezpečenstvo nehrozi. Prutko sa zvrtnem na druhu postavu a počas toho ako sa zvrtnem sekam katanou na krk, prudka vyvrtka do strany by katane mal dodať silu, ak ten nosorožec nemá ochranu krku a prehnal som to zo silou tak by som mal peknu trofej.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 13.3.2018, 8:53:24
John

Kluzák tě přiváží ke břehu a ty jsi svědkem toho jak tvé kolegy ze skupiny zrovna zle valchují tři mutanti.

Pohled na krev v tobě nastartuje nově objevené schopnosti. Je jen na tobě jak a zdali se vložíš do boje.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 8.3.2018, 12:46:53
Celia"Seagul"Seals, Jacob Black.

Chvíli čekáte než uvidíte co se k vám blíží a nevěříte svým očím.

Co vidíte patří do říše pohádek. vypadá to jako by přišly z komiksu o Ninja želvách

zleva .

zprava

z vnitrozemí se žene


ve chvíli jsou u vás Celia nelenila a honem šplhá na palmu. Ten mutant podobný tygru ve výskoku po ní sekne drápem a na zadní části tam kde záda ztrácejí slušný název, se jí přes roztržené šaty objeví krvavý šrám. Bolest jí dodala švih a ona vyjela do špičky palmy, jako namydlená blecha.

Zatím se ostatní dvě postavy zaměřují na nebohého Jacoba který zůstal v bojové, postavení boxera. Náraz mutanta podobného nosorožci jej odhodí pár metrů směrem k druhé obludě a ta se chystá jej svými čepelemi jej nasekat na suši když se už pomalu Jacob loučí se svou pozemskou poutí.

Postavy jak vystřižené z nejhoršího hororu se od něj odvrací k nové objeti.
Ke břehu právě přistává Kluzák a v něm postava celá v černém. matně si vzpomínáte, že to je ten milovník japonských bojových umění co u vás má tělocvičnu do které vás zval na hodiny sebeobrany. Vzpomínáte si, že se jmenuje John.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 8.3.2018, 12:00:49
Celia"Seagul"Seals, Jacob Black.

Přistáli jste vystoupili ze člunů a po tom houpání na vlnách jste se rozhodli chvíli si odpočinout.
Sotva jste se uvelebili ve stínu ucítili jste nejasnou předtuchu , že se blíží něco hrozného.
Podle pobřeží a z vnitrozemí se k vám blížily nějaké postavy.
v moři na čáře příboje jste zahlédli přibližující se člun.

Na odpočinek není čas, jak se zachováte.

odpověď PJ za neaktivní postavy.

Celia"Seagul"Seals
"Sakra proč sem se neučila bojové umění. jestli tohle přežiji v pořádku určitě zajdu za Johnem a požádám ho o hodiny sebeobrany. Co mi je teď platné, že mám technické znalosti, když nebudu schopna se bránit. no nezbývá mi než se nebezpečně aspoň tvářit a pokud se naskytne možnost tak zdrhnout. Třeba neumí šplhat napadne mne a už se koukám kam bych vylezla. Co když, zbytečně panikařím a oni nám nechtějí ublížit."

Stojím a snažím se zaostřit zrak abych co nejdřív poznala co to k nám míří.

Jacob Black

"U všech svatých co se to zas děje do čeho jsem se to namočil. Ani trocha kořalky a už mám zase vidiny. Co to k nám míří jsou to přátelé, nebo nebezpečí, mám obavy že spíš to druhé."

Stojím a vzívám všechny svaté ať mi poradí co mám dělat.
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 4.3.2018, 11:16:59
Dlouho jsem klid neměla. Zachrčel interkom, poslouchám a u toho se trochu zašklebím.

" No, takže pětadvacet lidí plus my. To by mohli čtyři zmáknout. Nebo ne, řeknu všem, aby obsluha byla dostatečně rychlá."

" Zdravím, myslím, že mých šest lidí postačí, dáš jim vědět, aby přišli co nejdřív ke kavárně? Jinak budeme potřebovat nějaké chlebíčky, jednohubky, ovoce a malé zákusky. Živou hudbu ne, pošli nějakého maníka přes hudbu. Rovnou mu řekni, že to bude pro mladé, aby se nachystal. Ať se hlásí taky co nejdřív v kavárně. Díky. Kolem pátý? To by šlo, přijdu tam za vámi."

Interkom zase zachrastí a je klid. Vezmu si šortky a k tomu bolerko, nazuju tenisky, vlasy stáhnu dozadu a narazím kšiltovku. Do malé kapsičky dám cigára a zapalovač, vyjdu ven a zamknu. Klíče od kavárny i bungalovu dám taky do kapsičky a pevně uzavřu. Sluníčko mi doslova vytáhlo zrcadlovky a nasadilo mi je na oči. Zasměju se. Pomalou, relaxační chůzí jdu ke kavárně a přitom si užívám klidu a samoty.

Odemknu kavárnu a celou ji projdu, podívám se, jak je uklizeno, naskladněno a zda je příprava na další směnu hotová. S uspokojením kvituji, že to funguje jak má. Když se pak dostaví všichni "moji" zaměstanci, dostanou pochvalu. Rovnou jim řeknu, že se zmíním, aby dostali nějaké penízky navíc. Pak rozebereme dnešní párty. Jak jsem předpokládala, taky si myslí, že to zvládnou v pohodě. Dostanu soupis, co ještě potřebují doplnit a pak už se všichni vrhnou na přípravy.

Ze skladu vyndáme slunečníky a malé stolky pro čtyři i pro dva. Rozmístíme je venku tak, aby byl vytvořen mezi nimi volný obdélník, jako přírodní parket. Mezi slunečníky kluci rozvěsili malé lampionky, které budou sloužit jako osvětlení, až se setmí. Nejsou v nich obyčejné svíčky, ale malé led žárovky, které vydrží svítit dostatečně dlouho. Jsem docela spokojená a už vyhlížím nějakého člověka přes hudbu.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 3.3.2018, 16:15:39
Jora Clark

Zatím co Jora v pohodě dorazila do bungalovu a relaxuje u kávy.
Ozve se jí ze záznamníku.

"Vítej ve svém přechodném domově. tamtamy mi donesly, že vaše mise u Maruny byla úspěšná. Mám k tobě prosbu. Za mou dcerou přijela z pevniny výprava přátel a studentů je jich 25. mohla by jsi pro ně uspořádat párty u tvé kavárny. Řekni si kolik potřebuješ pomocníků. Zda mám poslat živou hudbu nebo didžeje a hudbu mu nadiktuješ nebo to necháš na něm?
Taneční parket je zbytečný jsou to mladí a těm bude stačit náš anglický trávník.
Jestli ti to nevadí, tak kolem 5 hodiny, bych tě představil studentům a ty bys jim zdělila kdy otevřeš kavárnu.
Předem ti děkuji jsem rád, že se na tebe mohu spolehnout."


Carol Anne Winchester

V pohodě jsi se dostala do svého obydlí a po osvěžující koupeli jsi spolykala prášky a to byla asi chyba. po malé chvilce se ti začala motat hlava a v hlavě se ti rozezněl hlas Maruny.

"Co to provádíš proč se trávíš těmi farmaceutickými jedy. Copak jsi se nedozvěděla, že máš nadpřirozené schopnosti a ty se je snažíš potlačit těma svýma práškama. Dokud nebyly tyto schopnosti v tobě aktivovány ty jedy moderní medicíny je byly schopny potlačit. obávám se, že teď zažiješ opravdovou bitvu mezi tvou tvrdohlavostí a promiň i hloupostí a silou tvého druhého já."

Sotva tento hlas dozněl nekontrolovatelně se ti zvedl žaludek a jsou to jen krátké okamžiky než začneš zvracet.
Mezi křečovitými stahy žaludku.
Slyšíš další konejšivý hlas tvé prabáby ze snu který uslyšíš jako šepot...

Do toho slyšíš jak ze záznamníku zní hlas Pána panství.

"Vítám tě doneslo se mi, že se někteří již vrátili ze setkání s Marunou.
mou dceru přijela navštívit 25-ti členná skupina kamarádů a studentů.
Chtěl bych tě v 5 hodin s nimi seznámit u kavárny slečny Jory Clark."
 
  Carol Anne Winchester   Postava není přítomna 26.2.2018, 18:43:59

Dostala jsem nějakou vestu, bezpečně mě připoutali a ještě pronesli nějaké instrukce, které jsem vnímala jen napůl.

Nervózně jsem čekala, až to přijde a pak..."Uááááá!" žívala jsem si zběsilou jízdu mořem. Dostala jsem pořádnou sprchu od slané vody, ale nijak mi to nevadilo. Beztak se člověk po cestě sem stačil docela zapotit, tak se mi dostala alespoň malá, osvěžující sprška před tím, než jsem si mohla skočit do koupelny v bungalovu a pořádne se umýt.

Jízda byla parádní. Hned, jak jsme dojeli jsem se nadšeně rozhlídla po ostatních, co si také zvolili rychlejší cestu. "To byla paráda! Tohle čelověk jen tka nezažije!" sdílela jsem své nadšení s ostatními a pak se ztratila, abych se dala trochu dokupy. Sprcha, umýt si vlasy, vyfénovat, trocha toho make upu, čisté šaty...a prášky. Nejistě jsem se na ně koukala a nasypala jsem si pár pilulek do dlaně. Chvilku jsem váhala a nakonec jsem je hodila do sebe a polkla. Pardon, ale dnes tedy odmítám cokoliv riskovat...
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 9.2.2018, 20:22:47
Trochu víc práce dalo nasadit se na to moje háro helmu, ale nakonec se zadařilo. Šílená jízda začala. Nejdřív mě to vyhodilo žaludek nahoru, naštěstí ne úplně. Pak už se to zklidnilo a já si jízdu dost užívala.

" Ani jsem netušila, že by mě až takhle extrémní sporty bavily. Zase jsem se o sobě dozvěděla něco nového."

Pak už motory pomalu utichly a za chvilku jsem už mohla vylézt ven. Sice se mi trošilinku motala hlava, ale než jsem došla k bryčce, bylo to v pohodě. Za chvilku jsem byla u svojí "haciendy", jak jsem si ji pro sebe nazvala. Poděkovala jsem za odvoz a zmizela jsem uvnitř.

Klimošku jsem měla zapnutou, takže je tady příjemně. Zamkla jsem za sebou, shodila jsem oblečení, zapnula jsem si oblíbené šlágry na plné pecky a vešla do koupelny. Ve sprše jsem si pobrukovala a vychutnávala jsem si ty proudy vody.

Jen v lehounkém mušelínovém županu jsem si uvařila kávu, stáhla zvuk a sedla jsem si do křesla. Hodila jsem si nohy do druhého a zapálila si ke kávičce cigárko. V klidu jsem přemýšlela, jaká bude ta párty a co si vezmu na sebe.
 
  Celia "Seagull" Seals   Postava není přítomna 7.2.2018, 21:22:51
Mrkám a vypadám poněkud vykuleně, když přijdu k sobě.
Chvíli mi trvá, než mi dojde, kde jsem, než si uvědomím, co se stalo.
K orientaci mi příliš nepomůže ani to, že se situace změnila - je tu teplo a jídlo.

No, já bych si taky ráda promluvila o svém zážitku, napadne mě, ale nevyslovím to. Protože to vypadá, že moje přání by stejně nebylo vyslyšeno.
Zatvářím se vyděšeně, když slyším o večírku.
Jako dneska? Tak brzo?
Co se týče jídla, nabídnu si.
Hledám příležitost, kdy bych si s vědmou mohla během jídla promluvit, ale nenaskytne se. A tak jím mlčím.

Z nabídnuté varianty přepravy sice nejsem nadšená, ale neprotestuji.
Stejně se prostě očekává, že to splníme.
A tak se raději pokouším přesvědčit, že to bude vlastně fajn zážitek. Protože bude lepší zkusit to vzít pozitivně, než se děsit předem.
A horší než slon to nebude. Technika je celkem snadno vypočítatelná. Stejně jako dynamika kapalin.
Zatímco u živých tvorů se o vypočitatelnosti mluvit nedá.
Nakonec i já zvolím rychlou cestu.


 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 26.1.2018, 17:05:10
Cesta kluzáky

Ti co zvolili rychlou jízdu dostali vybavení pro závodní jezdce to je plovací vesta a přilba se zabudovaným mikrofonem a reproduktory. Byli usazeni do anatomických sedaček s čtyřbodovými záchrannými pásy.

Jakmile se ujistili , že jste připraveni dali motory na plný plyna šílená jízda začala. řídě kluzáků se mírně zvednuly, síla zrychlení vás přibila do sedaček a okolní břehy se stávaly jen rozmazanou stěnou zelené a hnědé barvy.

Za vámi stoupala vodní tříšť od motorů a vlny vyhazovaly na břeh plovoucí předměty, včetně loděk domorodců.

Pak jste proklouzli kolem útesů a byli jste na otevřeném moři. Pěkně vás to opláchlo vodní tříští, když jste prorazili příbojovou vlnu a nárazy vln jak jste skákali z jedné vlny na druhou, vám pořádně zamíchaly vnitřnostmi.
Bylo to jako by jste seděli na divokém jankovitém koni či býkovi.
obloukem jste dorazili k ústí zátoky do které jste se vřítili na plný plyn.
Řev motorů pomalu slábl a vy jste elegantně, zlehoučka přirazili k molu.

Ve sluchátkách jste uslyšeli tak ještě chvíli si můžete odpočinout a počkat až odezní vjemy z adrenalinové jízdy. na panství vás odvezou bryčky, každý má pro sebe jednu tak je jen na vás jak rychle se budete chtít dostat ke svým domkům, aby jste se převlékli na uvítáni návštěvníků z pevniny.

Jestli někdo využil toho moci jet výletním tempem dorazili půl hodiny po vás a i na ně čekala bryčka.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 26.1.2018, 13:34:45
Jacob Black
Vědma na tvá slova reagovala smíchem a slovy.

" Je mi známa vaše náklonnost k lysohlávkám a vínu. Mé bylinky však nejsou pro potěchu a jsou silnější. neměly by se konzumovat přes míru a jen ve vyjímečných případech. Ráda vás kdykoliv znovu uvítám, ale rauš vám navozovat nebudu.

Starejte se mi dobře o naši slečnu Ladu a teď už by jste měl následovat své přátele."


Po vzoru Jory a Lady jsi také nastoupil do kapsle a vodním tobogánem se dostal pod vodopád. tady tě vyzvedl rychlý člun a zazněla otázka.

"Máte rád rychlou jízdu? Pokud ano můžeme jet plnou rychlostí koridorem mezi útesy na volné moře a pak do přístavu. Pokud ne potom volnějším tempem podél pobřeží, kde nelze jet rychle kvůli korálovým útesům, mezi kterými musíme kličkovat.

Tou první rychlou variantou tam budeme o půl hodiny dřív.
Tak kterou variantu si vyberete?"
 
  Carol Anne Winchester   Postava není přítomna 24.1.2018, 17:38:52
Přemýšlím. Rychlá jízda či pomalá?

"Hm, pravdou je, že bych se ráda svezla podélpobřeží, ale láká mě ta rychlá jízda. Navíc, být o půl hodiy dříve zpátky má také výhodu. Nuže...plnou parou vpřed! odpovím s úsmvem a nachystám se na rychlou jízd, protože nechci riskovat vyklopení někde po cestě...
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 23.1.2018, 19:02:11
Cesta to byla vskutku úchvatná. Vtisknuta silou do sedačky jsem svištěla tunelem, který ač byl osvětlen, jsem si nemohla ani prohlédnout. Byl to fofr, jen jsem cítila, jak mi vlají vlasy a to se mi nestalo už hodně dlouho.

Lodička se nahýbala v zatáčkách přesně tak, jak mělo. Jediné, co jsem pocítila, bylo pár kapek, které se mi rozstříkly po tváři, ramenou a hrudníku. Pak jsem uviděla, že se tunel mírně rozšiřuje, což mě dost zarmoutilo.

Avšak pokud jsem si myslela, že už je ta sranda za mnou, byla jsem na omylu. Najednou se objevil vodopád, kterým jsem prosvištěla tak rychle, že jsem si to pořádně uvědomila až za chvilku. Došlo mi, že to nebyla duha jak ji znám, ale několik tisíc duhových kapiček vody. Nádhera!

Cesta končí na hladině nějakého jezírka a než se kloudně rozkoukám, hupsne dolů další loďka, s Ladou. Do kluzáků, jsou tu hned dva, mě vytáhly silné paže příjemného mladíka.

" Klidně můžeme jet rychle. Když adrenalin, tak adrenalin. Mě na čase zase až tak nezáleží, ale na prožitku ano. Může se tady kouřit? Nejspíš ne, že?"
 
  Jacob Black   Postava není přítomna 21.1.2018, 12:53:25
Vezmu hostitelčiny ruce do svých.

Děkuju, moc, moc děkuju. To byl nejlepší trip od dob Woodstocku.
Kdyby jsem mohl poprosit o recept, návod k přípravě či cokoli takového.

...

Kdyby ne, kdy bych mohl přijít znovu?


Poté co mne od ní odtrhnou a zadají mi nový úkol uvidím další objekt svého zájmu. Jídlo! Po takovém to zážitku osobě vyhládne.

Když na konec uzřím náš dopravní prostředek a uslyším slovo vodopád. Zapřemýšlím zda by nebylo lepší jít si to odplavat.

Pak však uvidím rychlost s kterou to odstartuje. A nápad s plaváním je ten tam.

Naskočím do kapsle, připoutám se a pevně sevřu svůj batoh a čekám na přetížení ....

Hurá do neznáma! Bůhhhhh při váááás ......
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 21.1.2018, 11:29:47
Carol Anne Winchester

Po vzoru Jory a Lady také nastoupila do kapsle a vodním tobogánem se dostala podvodopád. tady ji vyzvedl rychlý člun a zazněla otázka.

"Máte ráda rychlou jízdu? Pokud ano můžeme jet plnou rychlostí koridorem mezi útesy na volné moře a pak do přístavu. Pokud ne potom volnějším tempem podél pobřeží kde nelze jet rychle kvůli korálovým útesům, mezi kterými musíme kličkovat.

Tou první rychlou variantou tam budeme o půl hodiny dřív.
Tak kterou variantu si vyberete?"
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.