abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Šílený zámek ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Jora Clark   Postava není přítomna 4.5.2019, 12:53:05
Celá zkoprnělá zírám na monitor. " Krucinál, co to tam je? Nějaké schody nebo vchod? Zkusím kouknout blíž." Aniž bych si to uvědomila, jsem skoro nalepená na monitoru a opatrně rukama nasvěcuji schodiště, teď už je jasné, že to schodiště opravdu je. Trochu mě ruší ta frekvence hovorů v pojítku.

"Nevím jestli jsem dron dva, ale ...vidíte to taky? Nějaký schody, už jsem si tím jistá, koukněte, nasvítila jsem to. Úplně to vypadá jako schody na pyramidách."

Při tom mluvení jsem zapomněla ovládat dron, ale ten se jako poslušný psík zastavil. Naštěstí.

" Cože, našel počítač z Atlantidy? To není možné přeci?"


 
  Vypravěč   Postava není přítomna 3.5.2019, 17:46:22
Jora Clark

V pojítku slyšíš, že se něco děje na ošetřovně. Do toho Henry Wright informuje že našel počítač z Atlantidy.

Ty jsi se svou ponorkou osvítila nějaké tajemné schodiště připomínající ti majskou pyramidu.

Měla by jsi o svém nálezu někoho informovat nebo ho více prozkoumat.

Zatím co se ti v hlavě honily myšlenky, přestala jsi ovládat dron a ten automaticky zastavil.

Najednou se ti ozve v pojítku hlas.

"Tady dron jedna, dron dva Joro proč jsi se zastavila? Tady dron tři Lada já to vidím taky jen zatím nevím co to je jsem o něco dál než Jora."

Oba čekají co jim řekneš.
 
  Vypravěč   Postava není přítomna 3.5.2019, 17:24:01
Carol Anne Winchester

Doktor zůstal po tvém zdělení klidný jen mírně povytáhl obočí při pohledu na tebe.

Zareagoval naprosto chladnokrevně a prmluvil klidným hlasem k tobě.

"Sestro budeme potřebovat infuze a léky na očkování. Tito muži musí býti naočkovni než je budu moci propustit z karantény a přivést je ke kapitánovi. Léky jsou jsou vedle na ošetřovně v té zamknuté skříni. Klíče jsou v kapse pláště co visí vedle ní na věšáku."

Pokyne ti ke dveřím do vedlejší místnosti a počká, až otevřeš dveře a vstoupíš do ní. pak rychle vskočí dovnitř a zaboucne za sebou dveře. hned za dveřmi stiskne tlačítko na zdi. Nade dveřmi se rosvítí nápis Místnost izolována a strojový hlas se zeptá.

"Oznamte důvod izolace a vaše oprávnění."

Doktor odpoví.

"Doktor Pier Malard vyšetřovna izolována z důvodů vniknutí vetřelců."

Pak se obrátí k tobě.

"Tak nemusíš mít obavy vetřelci jsou bezpečně izolovní kabina i dveře jsou silně pancéřované a vzduchotěsné. Víš něco víc o tom co jsou ti falešní trosečníci zač?"

Mohutné rány do pancéřových dveří dávají tušit, že jste unikli velkému nebezpečí. Doktor podotkne.

"Proboha to tam mají tank? Nemusíte mít obavy, ani tank neprorazí! Zajímalo co to je zač, že buší do dveří s takovou silou."

Pak doktor sundá ze zdi ovladač a zmáčkne tlačítko. Na boční stěně se poblíž dveří otevře do strany kryt a za ním se objeví pancéřové okno.
Přes ně vidíte dvě obludy tělo mohutného hominida a od krku nahoru jeden vypadá jako nosoriožec s mohutným rohem a druhý jako kanec s mohutnými kly. To nosorožec se stále rozbíhá přes místnost a svým rohem buší do dveří.

Doktor se s udiveným pohledem otáčí k tobě a zřejmě čeká vysvětlení.

je teď na tobě, aby jsi doktorovi něco řekl jestli pravdu o mutantech nebo nějakou přijatelnou lež.

Rozmysli si také jak budeš informovat zbytek týmu.
 
  Henry Wright   Postava není přítomna 23.4.2019, 20:43:22
Podivné. Vypadá to, že se jedná o mechanický astropočítač. A ty značky,... jsou nepochybně atlantské. Mohlo by se jednat o nález století. Nepopiratelný důkaz o existenci osmého kontinentu.

Informuji vědecký tým o svých poznatcích a mezi tím se pustím do sestavování samotného počítače. Každý svůj krok pečlivě dokumentuji a zaznamenávám vše podstatné do vědeckého deníku. Profesionalita na prvním místě. 'Není nad staré dobré sestavování tisíce let starého puzzle. '
 
  Frederik Jobber   Postava není přítomna 17.4.2019, 9:20:13
Akce započala, byl jsem docela napnutý, jak mi to půjde, ale nakonec se ukázalo, že to půjde. Poslouchal jsem Moniku, jak vydává povely a musel jsem se usmát. " Panečku, rázná slečna, kdo by to do ní řekl."

Podle povelů začnu svítit na vrak a sleduju naše "bublinky". První, druhý... pátý výstřel. " Co je to? "

" Pozor, uvolnily se tam nějaké šutry a padají k vraku. Uf, to bylo hodně těsný!"

Vzrušeně hlásím a cítím, jak se adrenalin zvedá.
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 11.4.2019, 19:56:42
Musím se usmát jak se Petr začal věnovat Joře když se tvářila tak bezradně.

Jakmile ji vysvětlil jak se to ovládá se smíchem prohlásím protože Petra znám z dřívějška ukazoval mi ty roboty, když jsem si byla prohlížet svou loď, když mi ji otec věnoval.

"Petře já už to ovládat umím tak pojedu s váma a pojedu jako poslední. Ty nás povedeš a já budu vzadu jako doprovod a budu pozorovat jak to Jora zvládá."


Usadím se do dalšího křesla s ovládáním počkám až spustí posádka ponorku č 3 a následuji Joru, kterou mám před sebou.

"Joro kdyby jsi něco potřebovala zavolej mi nebo Petrovi slyšíme se navzájem."

Petr nás vzal na fascinující místo i s přednáškou. poslouchám poctivě každé slovo a sleduji Joru jako její stín.
 
  Vypravěč   Postava není přítomna 11.4.2019, 19:17:35
Jora Clark

Přivítal tě technik zřejmě hrdý na své podmořské roboty. První co ti řekl.

"Nebuď tak vykulená drahoušku. Jmenuji se Petr a nemusíš mít obavu nebudeš dělat nějakou podržtašku a nebo jen hele podej mi to a nebo podej tám to. Není to tak složité a určitě se naučíš to ovládat. podívej tady ta levá páčka je pohyb dopředu a dozadu ne bo vlevo či vpravo.
Pravá páčka pak řídí náklon to znamená klesání či soupání a na tom displeji před sebou vidíš co snímá širokoúhlá kamera.
Nemusíš mít obavy že by jsi narazila do překážky a zničila robota má senzory ,které to nedovolí.
Pokud bys měla obavy v soožitějších místech zapneš autopilota a ten bude následovat mého robota.
Než dorazíme na místo průzkumu budeš mít čas na to se s tím sžít a pak už ti to ani nepřijde těžké."


Usadil tě do křesla před monitor a ukazal ti na ovladací joestiky. Sedl si hne d vedle k svému monitoru s ovládáním.Do mikrofonu zavelel můžete vypustit robota jedna a dvě.

V té chvíli uvidíš jak ti na obrazovce zamává do kamery obsluha na palubě a pak se obraz začíná měnit jak ponorka klesá na jeřábu do vln. Vidíš zavlnění hladiny a najednou se obraz vyčistí od bublinek a jsi pod hladinou. Ten klid je až úchvatný. z toho idylického pohledu tě probere hlas.

"Tak jdeme na to ještě jsem ti zapomněl říci o pár ovládačích tlačítko na pravé páce čím více zmáčkneš tím rychleji se budeš pohybovat na obrazovce to je ta čára která se ze zelené zbarvuje na červenou a pod ní se mění čísla v procentech. O dalších ti řeknu až bude třeba.

Na brazovce máš i ukazatele hloubky v číslech, náklonu v číslech a malý obrázek ponorky, který ukazuje jestli má špičku nakloněnou nahoru nebo dolů a růžici, která ti ukazuje zeměpisný směr a azimut.

Tak zkus mne následovat. Budeme klesat pod úhlem 30 stupňů rychlost 45 procent, azimut 35 stupňů."


Ještě několikrát změnil úhel sestupu a azimut aby jste se propletli kolem pobřežních skal a pak jste zamířili do hloubky. v hloubce 60 metrů se ti před tvými zraky objevilo něco co by jsi zde nečekala.

Světla nasvítily střechy stavení otvorem ve střeše jste viděli prymitivní vybavení hlíněná pec nádobí a vše co používali lidé před velkou potopou.

"Ano potopa a zánik Atlantidy má hodně společného tady kde jsou dnes vody moře byla vesnice a sídla pobřežních národů. Je to dávno, ale ústním podáním se povědomost o této apokalypse zachovala.

Vody moří ustoupily neboť při výbuchu obřího vulkánu začalo období sopečné zimy. To zanmená že sopečný prach zastínil na několik let sluneční svit a Prudké ochlazení dalo vzniknout obřím ledovům.
pak přišla magnetická bouře která zapříčinila velký pohyb zemských ker a prudký nárust teploty rychlé tání zvedlo hladinu moří a přes giblartarskou úžinu se do středozemní kotliny valilo moře a vzniklo středozemní moře a další stoupání vody zapříčinilo že voda prorazila bosporkou užinu a voda zaplavila pánev, kde se původně moře vypařilo a pak řeky vytvořily sladkovodní jezero a do tohoto jezera na jehož břehu vznikly velké sídla neboť zde byla velmi úrodní půda. Se znovu vracelo moře.
Ti kteří uvěřili varování těch co pozorovali změny v přírodě a stačili uniknout skáze na velkých lodích. Z tohoto vznikla legenda o arše Noemově.

Atlantida Podle pověsti přispěla ke katastrofě tím, že její elita používala mocné síly vědy a byla přesvědčena, že i této katastrofě bude schopna čelit. Jen malé procento jich přežilo a rozptýlili se po celém světě. Se zbytky svých poznatků vědy zakládali nové civilizace.
Měli vědomosti, ale neměli své stroje, které zničila velká potopa i s jejich pobřežními městy a citadelami.

Tak teď zamíříme z černého moře Bosporem do Středozemního moře tam, kde naše ponorky dělají bublinkovou ochranu kolem nálezu vraku, kde jsme našli předměty se znaky Atlantidy.

Tak co jak se ti to líbí už zvládáš řízení bez problémů?"


Čeká co mu na tuto přednášku řekneš a míří pod úhlem 15 stupňů nahoru a v hloubce 20 metrů přestane stoupat a manévruje pomalu kolem pobřežních skalisk. Po asi hodině zase začne klesat. pod úhlem 30 stupňů do hloubky 100 m.

Kdyby jsi zahlédla něco zajímavého tak mne upozorni blížíme se k místu kde jsme našli vrak lodi o které si myslíme že plula s cennými artefakty ze svatyně Atlantidy. Kterou zřejmě potopila tsunami a proto zůstala vcelku a uvízla na převisu podvodní propasti.


 
  Monica Bella   Postava není přítomna 10.4.2019, 18:16:26
Ponorka

Přijala jsem správu a ujala se řízení, uustálila jsem ponorku levým bokem k vraku a zádí ke skále.
Pak sem vydala rozkaz.

„Juro nabijte kotvy do kýlové výmetnice Já vždy popojedu v půlkruhu a vydám signál ty odpálíž vždy jednu kotvu po vypuštění všech kotev dostanou kotvy signál na který vypustí plováky tak vznikne kolmý lanový plot na něj pak budeme umísťovat jednotliva patra minimin. Až vznikne pavučina okolo vraku a zabrání cizím ponorkám či potapěčům proniknout na místo nálezu.

Ty miny jsou vynález naših vědců pro cizí lidi vypadají jako bublinky delfínů když loví ryby.“


Jura hlásí

„Jsem připraven kotvy nabity všech deset výmetnic, pak budu muset znovu nabít."

Pak zavelím Frederikovi.

„Frederiku nasviť vrak a udržuj světlo na něm tak že se bude světlo mého leflektoru a tvého setkávat v jednom bodě já se tak podle nich budu orientovat aby půlkruh měl co nejpřesnější poloměr.. Prosím a taky mi hlas, kdyby naše činnost hrozila způsobit sesuv vraku."

Potom už jen manévruji a každý zhruba metr dám povel Jurovi.
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 9.4.2019, 19:16:40
Usměju se na Carol, která taky nebude nikde pod mořem. " Já budu s Ladou někde ve velíně nebo vím já jak se to jmenuje." Zasměju se a pak jí zamávám. Pak se už otočím na Ladu a stewarda, kteří čekají jen na mě a řeknu: " Tak můžeme, omlouvám se za zdržení."

Cestou přemýšlím co jim tam budu platná, když tomu nerozumím. " To je jedno, moje práce je, hlídat Ladu, takže všechno kolem vezmu jako zábavu."
 
  Vypravěč   Postava není přítomna 9.4.2019, 0:08:03
Monica Bella, Frederik jobber

Posádku doplnil další potápěč místo Johna.

Usadil se do svého křesla nasadil si suchátka. V pojítku se ozval sytý hlas.

“Poručík Jura hlásí příchod.“

Na dotaz co je příčinou odpověděl.

„Jen sem zaslech něco o trosečnících a ošetřovně.“

Slyšíte jak se zavírá poklop a ponorka je uevňována k výsadkovému výtahu. Za okny vidíte jak sjždíte nitrem lodi pod hladinu. Jakmile se zastavíte pod otevřeným trupem lodi ponorka je uvolněna
Monika dostala do sluchátek potvrzení že všechny systémy fungují a dále již ponor řídí ona.

Dostáváte pokyny

„Tak jdeme na to teď vás Monika doveze na místo kde budeme pokládat minové pole.

Frederiku zatím můžeš svítit kam tě napadne, později tě požádá Monika kam to budu potřebovat.“


Po čase, který jste mohli věnovat pozorování života v středozemním moři, jste na místě v hloubce 100m

Vidíte vrak zaklíněny ve stěně kaňonu když jej nasvítíte vypadá jako orlí hnízdo na skále. Na to jak je starý je celkem zachovalý jako by se potopil rychle a než jej stačila zničit bouře. Nedostatek kyslíku v této hloubce zabránil rozkladu.

Čeká vás práce.
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 30.3.2019, 11:39:46
jora Clark

Oslovila jsi Ladu, když lada uslyší, že zůstaneš s ní z vesela promluví.

"Všichni se rosprchli a já si zvykla mít vás kolem sebe. Lekla jsem se že tu zůstanu sama jen s personálem lodi a vědci. S tebou si aspoň mohu povídat. Jsem zvědavá na ty podvodní roboty a jak se ovládají. Je to prima věcička kamery nám na obrazovkách ukážou co se děje pod hladinou, aniž bychom se musely potápět.

Ti piráti a lovci umění jsou odporné kreatury. jak může někdo jen pro peníze ničit práci opravdových archeologů. Poklady a tajemství nalezišť patří všem lidem a především potomkům lidí, kteří je vytvořili a ne nějakým soukromým zběratelům, kteří je syslí jen pro sebe.

Kdyby nebyl černý trh, tak by nebylo pirátů, zlodějů a vrahů.

Tak až dokouříš můžeme vyrazit. Zavolám stevarda ať nás tam zavede."


Lada zavolala pojítkem stevarda ten se dostavil a decentně zůstal státopodál a čeká, až jej přivoláte k sobě. jkamile tak učiníte, jemně pokyne, aby jste jej následovaly a dovede vás do místnosti operátorů podvodních robotů.

 
  Carol Anne Winchester   Postava není přítomna 24.3.2019, 14:39:16

Slunění mi dělá dobře a jsem ráda, že mám po včerejšku čas na klidný dýchánek s knihou. Tedy, ne tak úplně klidní. ta hlášení, která člověk dostává div ne přímo do centra mozku úplně v relaxaci nepomáhají.

Asi bych si měla zvykat.

Ani se moc neohlížím kolik lidí běží k vrtulníku. Ony se zprávy roznesou samy, tam tamy pracují spolehlivě. trochu se ousměji a čtu dál. Než se přiblíží čas večeře. Na večeři, samo sebou, nemphu v plavkách a tak se stavím v kajutě přehodím přes sebe volnější korálové šaty do půlky setehn a žabky vyměním za zlaté sandálky bez podpatku. Vlasy spěšně stáhnu do volnějšího drdolu a vydám se na večeři. A tam do nás zase začnou sypat novinky.

Pomalu se dozvídám, co nás čeká. Při představě dobrodružné ace a mých nulových zkušeností s potápením se trochu děsím, čím budu vůbec platná. Oddychnu si, až když mi Monica sdělí, že budu očekávána na ošetřovně. "Samo sebou, budu tam!" odpovím a sleduji to všeobecné nadšení ohledně "hledání tajemného vraku".

Neunikne mi ani nová tvář, čímž se vysvětlí ten vrtulník. Ale co jsem pochopila, tahle loď je dost velká, takže asi možná ani nebude polední příchozí.

"Bude ode mě někdo něco potřebovat, než pak zmizím na značku - ošetřovnu?"
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 23.3.2019, 16:11:32
Postupně se jídelna začíná zase vyprazdňovat a tak se taky zvednu. " Možná jsem se měla přemoci a jít to zkusit do ponorky, jenže k čemu bych jim tam byla, kdybych se sesypala. Ne ne, dělám dobře, že se nikam raději necpu."

Venku popojdu kousek od vchodu, opřu se zády o zábradlí a pozoruju vycházející. " Henry jo, archeolog. To se tady sešla banda, každý pes jiná ves. Možná je to dobře, každý umí něco, což se může hodit." Dokouřím a jakmile se objeví ve dveřích Lada, jdu k ní.

" Jestli ti to nevadí do ponorky nebo potápění se nepustím. Zůstanu tady na palubě s tebou." Usměju se na ni, uvidíme, jestli se jí to nebude zajídat, mít mě v patách.
 
  Frederik Jobber   Postava není přítomna 23.3.2019, 10:17:26
Hned jak Monica zavelí, zvednu se a kupodivu nenasadím svou klackovitou chůzi, ale spěchám celý natěšený k hangáru. Nasoukat se do neoprénu není zase až tak jednoduché, jako ve filmech. " Mon dieu, proč nejsem Bond, James bond?" Málem se rozesměju při té myšlence, ostatně jako vždycky, když se soukám do neoprénu.

Vybaven vším potřebným se po žebříku ponořím do útrob ponorky. Interier přejedu pohledem a pak dopadnu vedle Monicy na přední sedadlo. Poslouchám instrukce a přitom si prohlížím vše co mám k dispozici. Pak přikývnu, že to chápu. Teoreticky teda. Musím si to nějak vyzkoušet, hlavně ty paže, ale i reflektory, abych nesvítil někam úplně jinam.

Když dostanu povolení, hned si nadšeně zapnu svůj monitor a nejdřív zkouším joystick a rozsvěcím a zhasínám reflektory. Snažím se je vždycky někam namířit, abych věděl, jak se to pohybuje. " Oups, kdo by řekl, že si budu připadat jako když pařím hru na počítači?" Pak přijdou na řady ty páky, kterými se ovládají paže. Chvíli je to takové nemotorné, ale netrvá mi zase až tak dlouho naučit se s tím zacházet.

Spokojeně se posléze opřu do sedadla a Rozhlížím se jak uvnitř tak venku. " Jsem zvědavý jak nám to půjde dole. Už bychom mohli vyrazit, ne? Já vím, já vím, i ostatní si to všechno musí vyzkoušet."
 
  Henry Wright   Postava není přítomna 23.3.2019, 9:34:23
Když zaregistruji Helenu, tak se na ní srdečně usměji a odpovím jí: "Rád tě poznávám Heleno. Zajisté, mohu se ihned zapojit do prací."

Dále neotálím, jen z jednoho stolu vezmu cestou něco k snědku a Helenu následuji. Za chůze ukusuji.

Když přijdeme do podpalubí, tak podrobně prohlédnu veškeré vybavení, ať vím co nám je k dispozici. Z tak dobře vybavené laboratoře jsem nadšen. Prohlédnu si vyzvednutý kus na obrazovce a přemýšlím jaký bude nejvhodnější postup. Pokud mě napadne něco co je vhodné dodat, tak to Heleně sdělím. Dále se hned pustím do práce.
 
  Vypravěč   Postava není přítomna 21.3.2019, 19:20:08
Monica, Frederik, John

Monika se zvedne a prohlásí

"Je na čase abychom vyrazili s ponorkou máme hodně práce."

Pokyne těm co se přihlásili jako její posádka aby šli za ní.

V hangáru pro ponorky na ně čeká jejich ponorka kterou personál právě spouští do vody ve vypouštěcím doku uvnitř trupu lodi. Pomalu systematicky nakládá vše potřebné pro splnění úkolu. Každý máte přichystanou svou osobní výbavu. Pomohou vám se nasoukat do neoprenů k opasku vám zavěsí brýle a ploutve. Ostatní vybavení už je naloženo.

První jde monika pomoci žebříku se nasouká do vstupního otvoru. Jakmile sestoupíte za ní uvidíte vnitřní zařízení ponorky. Dvě sedadla vepředu a dvě za nimi.Monika zaujímá vlevo vepředu již své místo pilota a místo za ní zaujímá palubní inženýrka.

Monika Frederikovi pokyne na sedadlo vepředu vpravo. Čtvrté místo zaujme John pokud dorazí jinak by jej musel nahradit náhradník.

Monika si nasadila sluchátka s mikrofonem a počkala až Frederik učiní to samé a začne s vysvětlováním úlohy Frederika.

"Frederiku budeš mít za úkol nasvěcovat leflektory místa na které ti řeknu.
Pro tento účel máš před sebou joestick ten prostřední s tlačítkem. Tlačítko je k tomu účelu, že pokud uvidíme něco zajímavého tak to vyfotíme.

Kameru tu ovládá palubní inženýr.

Ty velké páky po sranách jsou ovladače umělých paží. Ovládají se tak že do rukavice na konci páky vsuneš ruce a pohyb tvé ruky kopíruje umělá paže.

Brýle a ploutve si zatím ulož vedle dýchacích přístrojů v úložném prostoru po pravé straně tvého křesla ať ti nepřekáží.

Co dělají umělé paže a co se děje před přídí ponorky můžeš sledovat výhledem z okna a nebo na monitoru před sebou."


Až se dostaví čtvrtý člen posádky seznámí jej Monika s jeho úkoly. Čekání na jeho příchod si krátí tím že si tuto část instruktáže nahraje na pásek a pak mu jej pustí.

"Johne tvůj úkol je starat se o příslušenství co jsme naložili do úložného prostoru za zadními křesly.

Jsou tam ty zmiňované miniaturní miny a všepro jejich kladení.
Nálože, kotvy, harpuny a nástroje pro umělé paže.
Nemusíš mít obavy, vždy až bude potřeba tak ti přesně řeknu co máš dělat."


Pokud by nastoupil místo Johna náhradník tak ten už ví co jejeho povinnost.

"Frederiku mám ještě chvíli čas tak si můžeš vyzkoušet jak se ovládají ty reflektory a umělé paže."
 
  Monica Bella   Postava není přítomna 20.3.2019, 21:37:33
Henry Wright

Jakmile Henry začne hovořit o svém povolání Monika mávne na vysokou blondýnu, která energicky diskutuje s hloučkem vědců. Ta zvedne pravou ruku na znamení, že ji zaregistrovala odpojí se od hlouřku vědců a přistoupí k vám.
Poslechne si nabídku Henryho pomoci s artefakty a hned jej instruuje.

"Já se jmenuji Helena a mám na starosti třídění a katalogizování vyzvednutých předmětů. Tvá pomoc se mi hodí. Musíme urychleně umístit nálezy do ochranných boxů podle jejich ceny pro vědu. Musíme s tím pospíšit, když je tady hrozba útoku. Ty boxy jsou navrženy tak že ustojí i zásah raketou, která zičila Hirošimu."

Pokud ji budeš hned následovat zavede tě do podpalubí kde na vás čekají artefakty ještě v nádržích s mořskou vodou než budou očištěny a konzervovány. Laboratoř jak by se dala nazvat tato místnost neboť je plná moderních přístrojů k forésní archeologii.

Helena tě zavede k obrazovce kde vidíš co skrývá hrouda vápence.

"Pojď tohle musíme prioritně očistit a zakonzervovat. Udělat 3D skenery a pak už můžeme pokračovat s dalšími nálezy.

Většinu jsme naštěstí již vrtulníkem odeslali do přísně střeženého skladu Americké vojenské základny v Řecku.

Už abychom to měli hotové a mohli na počítači vytvořit obraz toho přístroje tak jak vypadal v době svého zrodu."


artefakt
 
  Henry Wright   Postava není přítomna 17.3.2019, 19:03:25
Stevard mě uvedl do jídelny, načež jsem našel si volné místo vedle ostatních a usedl ke stolu.

Všechny ostatní jsem si podrobně prohlédl a oplatil jejich případné pohledy přátelským úsměvem. Během hovoru ostatních jen poslouchám, jen když přijde řeč na minovou síť, tak sebou lehce trhnu. Moje mysl se ještě před chvílí ubírala podobným směrem. Určitě jen náhoda. Když mě zmíní Monika odpovím jí: "S potápěním moc zkušeností nemám, takže bych vám tam dole nejspíš moc platný nebyl, ale určitě tu mohu s čímkoliv pomoci, stačí říci a jsem vám k dispozici."

Když mě Monika v časovém pressu představí, tak jen dovětím: "Rád vás všechny poznávám, jmenuji se Henry Wright a jak říká tady Monika, zabývám se archeologií - převážně starověkými civilizacemi. Sumer. Akkadská říše. Babylonie. Egypt. Harappa. Pokud zbyde čas, mohu vám toho spousty povyprávět. Jsem velice zvědavý na předměty, které se vám podaří vyzvednout na povrch. Atlantida se skutečně neobjevuje každý den... Jen doufám, že nám 'Aslan' výpravu nezhatí."
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.