abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Valeria   Postava není přítomna 6.1.2020, 18:56:16
Nečekaně se napnu, zornice očí, které teď byly téměř černé se zase přemění na svou ledově, až bíle mrazivou barvu. Vítr kolem mě zavíří jak nečekaně promáchnu vzduch svými neviditelnými křídly než je nechám zase složit.
Skoro to vypadá, jako by mě rozhodil příchod Azzazela, ale tím to není. Jenom souhra náhod že se sešly dvě věci najednou.

"U brány je nějaký kněz a řekla bych že vše prověřují předmětem, který v sobě má andělskou energii. A věřím, že kdyby se jen trochu projevilo něco démonského.. nebo mě a Isabel.. ta vaše protidémonská skupina určitě nebude daleko. A nebo po ruce budou mít nějaký artefakt andělů co nám zavaří.
Tak nebo tak si nemyslím, že bychom se do města dostali za světla už jen proto, že přes hradby prostě nemůžeš stejně za světla nenápadně přelézt.."
 
  Svět   Postava není přítomna 6.1.2020, 17:41:51
Gwyllion

Zatímco co cestu trávila Gwyllion v podobě černé klisny, teď již na sebe opět vzala svou lidskou podobou.

Když se zastavíte před městem vykročí trochu dopředu a chvíli obhlíží situaci. Nakonec se otočí a vrátí se k vám zrovna když Isabel dokončí první zhodnocení situace.
"Brána by byl ten nejhloupější nápad.....souhlasím" přisvědčí Gwyllion Isabel.

Když navrhne nebe tak jen otráveně pokrčí rameny "To by znamenalo počkat až do večera.....už mě nebaví čekat..." Zní to spíše smutně než otráveně nebo pobouřeně. Nakonec se posadí na blízký pařez a hodí nohu přes nohu.
"Abaddon je dost schopný se na to z toho dostat sám....kdyby na sebe nenechal naběhnou přesilu o které nic neví, nebyl by v tomhle průšvihu..a ano...podle mě je ten slizký měnič stále na živu"

Azzazel

"Mňau to je.." ozve se z ramene Isabell, kde lehce přistane Azzazel. Kocour na uhel černý se svítivýma rudýma očima.

"Zdravím Isabell...omlouvám se za svůj v pád, mé přemísťování má své myši..."dodá černý kocour a přátelský se otře o tvůj krk...ovšem pokud se ho hned nepokusíš smést rychle se přemístí na klín Gwyllion.

Tak nebo tak sjede očima ostatní přítomné "No né...zdá se, že Azmak se rozhodl poslat opravdu...silné osobnosti....Valerie...jsi daleko od Azmaka....Ammanas nepochybně si musel mít velmi efektní příchod......och ano a Algos....tebe bych tu nečekal...jak se má Deceptio stále stejně prudný?".

"Zdá se...že jsme si vybrali opravdu špatný čas..mňau...Hon na čarodějnice a vše nelidské je v Kvaru v plném proudu od té doby co začala válka se skřety..." Zdá se, že kocoura vůbec netrápí, že byl posledních několik dní někde v trapu....

 
  Valeria   Postava není přítomna 4.1.2020, 14:03:03
K tomu, jak se dostat do města, se moc nevyjadřuji. Mě osobně by stačilo počkat na noc a do města se dostanu během chvíle. A věřím, že spousta z nás tady má vlastní způsob jak by se mohl nepozorovaně dostat dovnitř. Nicméně lovci démonů by mohli být problém, pokud dokáží rozeznat temného anděla od démona. A nebo s námi taky nemusí mít v podstatě žádné zkušenosti. Není nás tak moc protože naši sourozenci, kteří se postarali o náš pád, nás taky s velkou chutí loví. Ještě raději než démony..

Chvílí pozoruju město a kolonu lidí bez jediného slova. Zamračím se jako by se mi něco moc nelíbilo ale pak jen přimhouřím oči až je úplně zavřu a mlčky tak zůstanu..
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 2.1.2020, 20:58:21
"Nemůžeme," shrnu za všechny situaci stran Abaddona, ačkoli mám svá podezření. Graz se poté vytratí dělat...své grazovské věci. Nic bych za to nedal, že ten čas co je sám tráví jinak než jenom službou Azmakovi...ale zkoušeli jste někdy vlézt do hlavy kostlivci?

No ani náš současný úkol není právě snadný. Zatím situaci jenom okukuji pěkně po staru, abych sondováním pomocí své mysli nepřilákal nechtěnou pozornost. Isabel mezitím shrnuje naše možnosti.

"Osobně nikoho s sebou neberu." odmítnu předem spolupráci v této oblasti.

"Viděl bych to nejsnáze na nějakou tu diverzi. Přes hradby půjdeme tak jako tak, protože bránou je to teď sebevražda. Ale bude lepší, když za tou hradbou nebude čekat půlka města a nádavkem natěšení lovci démonů."

V hlavě se mi rodí plán. Plán, jenž by mi zajistil relativně bezpečnou pozici stranou bojů ve středu města. Zůstanu venku, krytý některým z našich válečníků. Ostatní přelezou hradby, vyzvednou holku, s trochou štěstí i Abaddona-ne že by ho bylo škoda. A pak tradá na další část plánu...
Teď ještě přesvědčit ostatní.
 
  Isabel   Postava není přítomna 2.1.2020, 16:52:27
Smrt Abaddona Grazovi potvrdit nemůžu. A tak jen zakroutím hlavou. Než stihneme vyrazit, Graz čmajzne prince a je v tahu.
“Ani se nerozloučil.“ Pronesu na oko zklamaně. Ammanas se rozhodne nás doprovodit.
“To je od tebe moc milé.“ Vyprsknu. Nakonec společně vyrazíme do města.

Ani se nesnažím po cestě o nějaký rozhovor s ostatními démony. Většina by se stejně zajímala o to, co se ve městě stalo a znovu to už opakovat nechci. A vymýšlet plán po cestě, když netušíme, jak to teď ve městě vypadá, je také zbytečné.
“Kdybychom aspoň věděli, jak dopadl Abaddon...“ A hlavně mě celou cestu trápí jediná myšlenka.
“Jak zůstaneme v utajení, když je nás tu tolik?“ Rozhlédnu se po hloučku démonů, který se blíží k městu.
“Třeba to bude mít nějakou výhodu…“

Dorazíme k městu a je hned jasné, že náš zážitek s lovci démonů se neobešel bez reakce.
“No skvělý.“ Zírám na brány, kde je neustále živo.
“Co budeme dělat?“ Otočím se na ostatní.
“Pokud jde o mě, nemusím jít nutně bránou. Tipla bych si, že oblohu tolik nehlídají.“ Mrknu po ostatních. Nejsem totiž jediná, kdo dokáže hradby přeletět.
“Ale co ti ostatní?“
“Těžko říct, zda je vůbec moudré chodit přes bránu. Většina bude muset použít magii, aby mohla kolem lidí jenom projít. Nehledě na to, že na to zřejmě můžou být už připraveni.“ Představa, že bych někoho dostala přes hradby mě moc neláká, ale v nouzi jsem ochotna to provést.
“Tahat se s nějakým démonem… To jsou kšefty.“
“Teoreticky bych mohla někoho vzít sebou.“ Oznámím, ale je hned znát, že nadšená z toho nejsem.
“A co potom? Stále máme pronajatý pokoj v hostinci, od kterého mám u sebe klíč. Někteří se tam můžou schovat, až se dostaneme do města.“ Napadá mě plno věcí, co dělat, až budeme uvnitř.
“Jsou ale vůbec důležité?“
“Musíme najít a chytit tu holku. Vyhnout se dalším střetnutím s lovci démonů. A nějakým zázrakem i třeba zachránit Abaddona. Pokud teda ještě žije. Informace, zda jim něco vyklopil, je totiž docela důležitá.“ Dál přemýšlím, co dělat.
“Tu holku najdu rychle, ale unést ji bude možné nejspíš až zítra ráno. Nebylo by na škodu zjistit, zda slouží Danise a jeho parta. Aspoň bychom měli představu, zda si tolik hlídat záda.“ Mlčím a přemýšlím, co z toho je nejdůležitější.
“Kdybych je nemusela tahat sebou, tak už tu holku mám!“ Kouknu po ostatních.
“Co vaše nápady?“
 
  Svět   Postava není přítomna 28.12.2019, 23:46:55
Ať je každý z vás jakéhokoliv názoru a myšlenek tak se nakonec rozhodnete ubírat stejným směrem. I když pro vás čas neznamená nic a mnozí z vás ho již ani nesledují, tak svět se stále otáčí a den střídá noc a Azmak by určitě nerad aby jste zbytečně otáleli.

Zatím co Graz zmizí na nějaký čas aby se postaral o prince, tak zbytek bandy démonů vyrazí zpět směrem, kterým jste přišly.

* * * *

Když dorazíte k městu tak se k vám připojí i Graz. Den se již přehoupnul k večeru. Poslední paprsky slunce mizí za mohutnou horou na jejímž úpatí se rozprostírá Harduk. Fronta vozů a lidí se od bran města se nicméně táhne ještě dál než posledně a není se čemu divit.

Nikdo z vás nepochybuje, že vzhledem k předešlým událostem, se kontrola u bran zpřísnila. A nejen to, všichni cítíte o poznání větší přítomnost magie.

Teď již záleží jen na tom jak se rozhodnete svůj plán provést a kdo bude hrát jakou roli. Není pochyb o tom, že jste od města schopní se dostat ale je otázkou zda je moudré tam jít všichni a nebo ne. A taky jak přistoupíte ke svému plánu. Bude někdo odpoutávat pozornost? Pokusí se někdo zachránit Abaddona? Či se snad snažit o další špionáž? Nebo jen přimějete dívku k vám přijít?

Možností je spousta a noc je mladá...druhé kolo může začít.
 
  Ammanas   Postava není přítomna 23.10.2019, 22:30:06
Pohled na skupinku hádajících se démonů je vskutku komický.

"Jak ty lidská mláďata..." zasměji se v duchu.

"Nevím, jak moc jste to zvorali, ale Azmak potěšen opravdu není." pronesu s vážným výrazem ve tváři, tedy aspoň s iluzí vážného výrazu.

"Únos by mohl náš problém skutečně vyřešit," pokračuji ve svém proslovu "nicméně jste si vědomi toho, že ta žena bude muset aspoň chvíli přežít?" zašklebím se.

"A pokud jde o to lidské princátko, doufám, že jste to s ním nepřehnali. Nevypadá, že by mohl ovládnout své tělesné pochody, natož pak nějaké vojsko." dodám.

Následně promluví Graz.

"On se nechal zabít lidmi?" podivím se zprávě o Abaddonově osudu. Poté však jen pokrčím rameny a dál této informaci nevěnuji pozornost, následně opět promluvím směrem ke Grazovi.

"Jak to tak vidím, tak s vámi do města budu muset jít, jinak se buď pozabíjíte mezi sebou nebo se necháte zabít od lidí. Tedy ne že by mě to nějak trápilo, ale přiznávám, že sám to všechno nejspíš nezvládnu."
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 9.10.2019, 21:13:45
"Vystrašení a naštvaní démoni podávají nejlepší výkony." pronesu a jsem si jist, že každá část vzkazu najde svého adresáta.

"Chystáš se také do města? zeptám se Ammanase.
"Tady Meibilo by ti mohl dát nějaké cenné rady..." naznačím, že někteří z nás mají zkušenosti na rozdávání.

"Trochu zvláštní je, že Abaddon nikomu nechybí... a přitom jeho smrt nikdo nepotvrdil... přitom pokud vyklopí i to málo co ví, tak nám zachvilku bude na tomhle světě zase ještě o kousek hůř."

"Jste někdo schopný potvrdit smrt Abaddona?" zeptám se a jemně připomenu palčivý problém, který může každou vteřinou bobtnat.

Nakonec, když se konečně začne zdejší společnost rozpadat, dotknu se na zemi ležícího prince a zmizím spolu s ním.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 9.10.2019, 20:10:03
Netrpělivě se poškrábu rohem na křídle. Začíná tu být přelidněno. Přesněji, předémoněno. Isabel poznamenává, že tohle nevěstí nic dobrého. Na druhou stranu, mít víc hlav není na škodu. Má-li nás provázet nebezpečí, je potřeba mít za koho se postavit.

"Jen to dokazuje, že Azmak si je hrozby již vědom," poznamenám na truc Grazovi.

Vida, tak už i náš přítel dva v jednom Alogs s tímhle cirkusem okolo ztrácí trpělivost. Divím se, že Isabel si ji ještě drží. Že by to byla trpělivost andělská? Zábavná myšlenka. Kolik toho v ní asi zbylo? Její loajalitu ale zpochybňovat netřeba. Zjevně je oddána úkolu pomalu nejvíc z nás všech.

"Jinak já jsem připraven vyrazit", dodám.
 
  Isabel   Postava není přítomna 22.9.2019, 17:58:29
“Zřejmě.“ Odseknu Grazovi na jeho rýpání ohledně města a Danisovy party.
“A byl by klid.“ Pomyslím si, když nám Graz nastíní naši budoucnost v podobě rituální smrti. Nadechuji se, že mu sdělím něco moc milého, když se opět otevřou dveře a do stodoly si to nakráčí další démon.
“To snad není možný. Kolik jich ještě přijde? To jsme opravdu tak neschopní, že musí Azmak posílat další a další démony. Za chvíli se sem nebudeme ani vejít.“
“Vítej.“ Rozhodím rukama, jak kdybychom tu měli večírek. Po jeho informaci jen obrátím oči v sloup. A Alogs tomu taky moc nepomáhá.
“Výborný. Jen jdi, ať to zvořeš ještě víc, než už to je.“ Procedím skrz zuby.
“Evidentně jsme to zvorali parádně, když nám Azmak posílá během chvilky na pomoc tolik démonů.“ Cítím se malinko uraženě. Deceptiovi sdělím zase svůj názor.
“Zaspals? Utajení a klid je v háji.“ Nadechnu se a všem shrnu tedy situaci. A doufám, že naposledy.
“Takže… O klíči nevíme nic. Známe chlapa, který by snad mohl mít o něm nějaké informace. Plán byl jednoduchý, ale kvůli komplikacím máme v patách lovce démonů. Vymýšlíme tedy nový plán, Graz k tomu využije tady princátko.“ Mávnu rukou k ležícímu tělu.
“Chce s jeho pomocí ovládnout skřetí vojsko. Prý by nám v našem úkolu mohlo pomoct. Došli jsme k názoru, že pomocí Mefistotela uneseme Rufusovi, to je ten chlap s informací o klíči, jeho milou. Budeme doufat, že kvůli ní udělá cokoliv a my tak získáme klíč. Zapomněla jsem na něco?“ Kouknu po ostatních. A vracím se pohledem k Mefistovi.
“Takže, můžeme vyrazit směr město? Nebo potřebuješ chvilku na oddech?“ Vyzvídám a je na mě znát, že bych už nejraději odtud vypadla.
 
  Alogs a Deceptio   Postava není přítomna 18.9.2019, 21:56:51
Vrátím se zpátky po pečlivém umytí a oni se pořád hádají, k tomu dorazily další. Prohlídnu si společnost a pak nerudně zavrčím.
"Vážení už mě nebavíte. Jdu si ven vyčistit spáry od zbytků masa z poslední práce a pokud se vrátím a vy se tu budete ještě hádat. Tak na vás kašlu a jdu to udělat po svém."

Sleduji Algosův výstup a plně ho chápu. Poté se otočím na přítomné.
"Mno pokud chcete jednat v utaní a potichu. Tak doporučuji pohnout, Jelikož jeho styl je šířit šílenství a krvavou lázeň všude dokud to nezjistí. Není to nejrychlejší cesta, ale také funguje. Popravdě je také zábavnější. "
 
  Ammanas   Postava není přítomna 18.9.2019, 19:52:52
Rozhlédnu se kolem sebe. Všude okolo mne jsou prázdná lidská obydlí a hrobové ticho. Zhluboka se nadechnu a naberu tak do plic čerstvý vzduch.

“Krása, už jsem zapomněl, jaké je tu ticho a klid.“ pomyslím si.

“Ale nějaká ta duše by se hodila.“ zabrumlám si sám pro sebe. Najednou však zpozorním, mé smysly zachytily ještě něco. Nedaleko odtud se nachází víc jak jeden démon. Nejspíš jsem měl tedy štěstí a rituál mě přivedl nedaleko té Azmakovy bandy.

Upravím si plášť, což je samozřejmě poněkud zbytečný úkon, neboť plášť i celé tohle tělo je jen iluze, ale tak nějak jsem si na podobné zbytečnosti přivykl. S kapucí staženou hluboko do obličeje se následně vypravím směrem, kde tuším přítomnost dalších jedinců svého druhu.

Za necelých patnáct minut, v onom podivně zkresleném čase, jak ho vnímají lidé, se dostanu k dřevěné budově, ze které cítím přítomnost několika démonů a lidí.

“Tak jdem na to.“ pomyslím si “Snad mě nezabijou hned na první dobrou...“

Strčím do dveří, které se se zaskřípáním otevřou.

“Zdravím vás, přátelé.“ pronesu s úsměvem. Pak si však uvědomím, že můj úsměv asi těžko mohli spatřit, když mám tvář skrytou ve stínu kapuce. Kapuci tedy sundám, což je samozřejmě znovu zbytečný úkon, a odhalím tak, na lidské poměry, hezkou tvář, které dominují ledově modré oči.

“Rád vás opět vidím.“ řeknu s malou úklonou.

“Azmak mě za vámi posílá, že prý se tu beze mě neobejdete. Takže shrne mi někdo, co se tu děje?“ dodám s úšklebkem.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.