abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Kingdoms of Valcia ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 11.9.2019, 12:27:07


#Daven
#Války Bohů

Lirael se protáhne v zádech a pohladí Gideona po tváři přičemž mu jizva pomalu začne mizet.

"Jestli budeš poškrábanej tak tě vrátim a vyměnim za jiné zboží."

Zazubí se elfka a zamíří kamsi do chodby.

"První rozhodně ne, ale i kdyby byla nebude v tom moc rozdíl, výcvik Legie je... drsný a většinou zakončený krátkodobou smrtí, jenomže jako rekrut nevíš že bude jenom krátkodobá. Když na povel skočíš ze skály mezi útesy a vlny, pár rytířů tě už nerozhodí. Já to zvládnu a Mithis taky, zrovna se chystají dorazit zbytek zdejší armády. Slušná část se odmítla vzdát."

Krvavá kněžka zaškrábe rukavicí po kamenech palácové stěny a zakroutí hlavou.

"Ale rozhodně bych neřekla že to nepovedlo. Do města sme se dostali bez poplachu, nepřítele sme obklíčili než se stihl vzpamatovat... jako test obrany našich nepřátel bych to hodnotila na jedničku. To že Císař pláchnul není problém... zbabělá kořist se stopuje déle... ale to neznamená že by byl lov nebezpečnější. Mithis bude mít jeho polohu nejspíš ještě dnes v noci... nemá se kam schovat."

Elfka otevře dveře do komnat Císaře Kyrthola a přejde k velkému balkonu kde se opře a ukáže na slabou záři kus od paláce... je odtamtud slyšet zvuky zuřící bitvy... záře postupně nabírá na intenzitě než je i na tu dálku jasné že kasárna jsou v plamenech.

"Vidíte Vaše Veličenstvo? To umírá staré Císařství aby mohl z jeho popela vytvořit nové Císař Gideon Circlen... muž který je jako oživlá legenda o Prvním Císaři..."

Ušklíbne se nakonec a povzdechem dál sleduje hrůzostrašnou, ale zároveň překrásnou hru světla uprostřed nočního města.

"Jedno se ale musí nechat... máme na tu historickou událost krásný výhled."
 
  Gideon Circlen(Stormgarde)   Postava není přítomna 10.9.2019, 22:07:06
#Mellar
#Operace Odplata

Gothardovi se zatáhne obličej zlostí, když poslouchá Eldagskeho herolda. Zavrtí hlavou a povzdechne si. Pak mu ale ztvrdne obličej. Otočí se na Helbrachta ,, Generále. Váš Sotern půjde do útoku jako první hned po Smečce. Hycintum a Skály jsou hned za vámi a kdyžtak poskytnou podporu. " Pak se otočí na Snaarla ,, Veliteli. Jak jsem slyšel, co jste navrhovat. Souhlasím. Máte zelenou. Spáry otevřou bránu a Nesmrtelní budou obrněnou pěstí, která udeří Eldagské obránce přímo do nosu."

Gothard se poté otočí ke shromážděným jednotkám ,, Civilisty šetřete. Vojáky ne. Pokud se ale někteří vzdají, což nečekám, tak je ušetříte. Nechci zabíjet všechny vojáky." Armáda zasalutuje. Gothard přikývne a otočí se směrem k hradu. Po prostranství se ozve jeho hlas, který je zvyklý překřičet bitevní pole,, Dávám vám poslední šanci se vzdát. To si můžete zachovat životy všichni. A poslední věc. My jsme spojenectví nezradili. Vy jste byli ti, kdo se začali paktovat s Enrou. Tímto máte poslední šanci se vzdát. Berte nebo nechte ležet. " Gothard si oddechne a pátravě se podívá na hrad. Pokud všichni zůstanou na svých místech, tak si pouze povzdechne. Poté zvedne meč a namíří ho na bránu hradu jako pokyn k útoku. Bitva o Mellar právě pokročila do další fáze.
 
  Grenth   Postava není přítomna 29.8.2019, 10:29:29
#Mellar
#Operace Odplata
#Sorry že to tak trvalo

Hrad
Jednotky:
Divize Hycintum (135 lovců)
Divize Sotern (310 kopiníků a 250 lučištníků)
Divize Flamma (135 lovců)
2 Stíny
12 Spárů
100 Nesmrtelných
100 Berserků

Z hradu se záhy dočkáte odpovědi. Herold s insigniemi Císaře vystoupí do na hradby, ovšem stále do bezpečné vzdálenosti. Jeho poselství je následující:

"Jménem posádky města Mellar, tímto vyhlašujeme, že se budeme bránit do posledního muže, jak nám velí naše čest. Do spárů Smečky ani do zajetí zrádného spojence včerejšího nevydáme dobrovolně jedinou duši, jež u nás našla útočiště!"
 
  Gideon Circlen(Stormgarde)   Postava není přítomna 10.8.2019, 23:03:17
#Daven
#Války Bohů

Gideon sleduje útok gardistu s chmurným výrazem. Čepele má sice venku, ale je si dost jist, že se k němu žádný nedostane. Zná bojový potencial Spárů a Berserkeru. Pak začne Mithis úkolovat mladého gardistu, který se k nim přidal. Pouze dal mlčí a poslouchá. Zjišťuje, že se to dělá poslední dobou hodně. Během boje, kterého se zúčastní po boku někoho jiného pouze mlčí. Věděl, že to není dobré. Měl by to změnit.

Pak se ale rozhlétnou dveře do paláce. Gideon stojí stále na místě, důvěřuje ebonitové zbroji, co má na sobě. Když se s ním Mithis loučí, tak pouze přikývne a vydá se v čele Ard Kriegu do paláce.

Nakonec se dostanou az k předpokládanemu úkrytu Císaře. Gideon si připraví oba dva meče. Ví, že pokud se tohle podaří, tak válka snad skončí rychle. Když ale místo Císaře objeví někoho jiného, tak se mu obličej stáhne a potemní. Lir nakonec pošle gardistu pryč. Gideon se na něj otočí,, Ještě jednou děkuji za asistenci vojáku. Doufám, že se ještě nekdy uvidíme. " Pak ho pustí zpět za svými a ke staráni se o civilisty.

Lirael mezitím vyslechne Lorda Anthema. Gideon poslouchá a zkroušeně si povzdechne. Tohle nevyšlo. Chytne Lirael za rameno.,, Nech ho. Promluvím si s ním pak. V klidu. Po bitvě. Doufám, že zůstanu u mluvení. Dej prosím vědět Mithis, že tu Císař není a zjisti mi, jak na tom jsou a jesli nepotřebuji pomoc. " Pak se Gideon otočí na Faolina.,, Faoline ať Ard Krieg zabezpečí celý hrad. Všechny civilisty pošlete do jídelny ke gardistum. Vojáky se snažte nezabijet. Jen pokud to bude opravdu nutné. Umírání dnes ještě bude dost. Cítím to v kostech. A tyhlety někam zavřete. Ale ať mají nějaké pohodlí. " Faolin zasalutuje a vydá se společně s Václavem a Istorem splnit rozkazy, přičemž odvedou lorda Anthema a jeho lidi. Gideon zatřese hlavou a opre se o zeď. Tohle bude ještě dlouhá noc.
 
  Gideon Circlen(Stormgarde)   Postava není přítomna 9.8.2019, 22:33:58
#Mellar
#Operace Odplata

Gothard se zamyšlením pozoruje vlajku nad Mellarskym hradem. Ví, že něco není v pořádku. Závrti hlavou. Tohle ještě bude zajímavé. Pak ale dorazí posel od Sebastiana Brakcha. Říká, že hratby jsou až na místa zabezpečeny. Gothard přikývne a zamysli se.,, Ať Sebastian stáhne Flammu sem jako zálohu na případné zajišťování. Mortem zůstane tam a zajistí, aby nikdo z té věže nevlezl. Ať jim dají možnost se vzdát. Spáry stáhněte zpátky sem. Budeme je potřebovat do hradu. "

Pak Gothard uvidí Helbrachta, jak se baví se Snaarlem. Závrti hlavou a vyrazí za nimi. Uslyší skoro celou konverzaci. Zaslutuje Snaarlovi.,, Díky za pomoc s bojem veliteli. A nebojte. Věž je vyřešena, hrad se bude řešit teď. " Gothard pokyne jednomu ze svých pomocníků, aby vyrazil s bílou vlajkou k brána hradu. Ten se zastaví s koněm před branou a začne mluvit,, Mluvím hlasem Polního Maršála Gotharda Smeleho za Stormgarde a velitele Snaarla za Smečku. Požadujeme vaší kapitulaci. Pokud se vzdát, tak je vám všem zaručen poklidný život bez jakéhokoliv omezení. Pokud se nevzdate, tak vás čeká smrt. Držíme město a nemáte kam utéct. Nikdo nechce další mrtvé. Hlavně nechce nikdo další mrtvé civilisty. Pokud chcete bojovat dal, tak alespoň puste ven civilisty beze zbraní, kteří chtějí odejít. Čekám na vaši odpověď. "

Gothard se za vojáky usklibne.,, Doufám, že to přijmou. Nechci jim zabíjet civily. Pronese směrem ke Snaarlovi a Helbrachtovi
 
  Grenth   Postava není přítomna 9.8.2019, 16:49:25
#Daven
#Války Bohů

S nadšením sobě vlastním a s válečným letectvem v zádech se Mithis vrhá do boje. Tentokrát nebude slitování, tentokrát žádná další přívětivá tvář. Svou šanci už Enra v očích Smečky několikrát pošlapala. Záhy poté se několik z cizích mágů obklopí stíny, aby vzápětí zjistilo, že jejich kouzla selhávají vteřiny po seslání. Vlivem toho se celá jednotka rozprchne na všechny strany.
Po staru, po svých.

A ne že by jí to bylo v dlouhodobém horizontu proti wywernám co platné. Ale jsou tady další, několik stovek eldagských, kteří už stihli vyběhnout na nádvoří. Teď jsou tváří v tvář Smečce, ale nezaleknou se. Tohle je skupina vyselektovaná několika výzvami k opuštění svých stanovišť, která přes to všechno odolala. Navíc je na domácím bojišti, a má přichystáno vlastních pár triků.

Spáry brzy zjistí, že nejsou nahoře jediní. Uzavřený prostor, do něhož se hrnou nepřátelé, si o tohle přímo říkal. Z pater kasáren se spustí palba. Má za cíl zejména ony dvě "oživlé pohádky" - protože pokud to žije, dá se to dle mínění přítomných zabít, a křížová lukostřelba se o to přinejmenším pokusí.

Nejsou tu přitom jenom luky. Ukazuje se, že přední řady obránců jsou vybaveny vrhacími oštěpy, a ty se rovněž zakousnou do předních řad rozbíhajících se Smečkářů, i do těl a křídel wywern, které by měly tu smůlu se nachomýtnout poblíž. Za oštěpaři se pak do boje chystá eldagská těžká pěchota, prořídlá, ale zformovaná.

Teď totiž bitva ještě neskončila. Teď teprve začala.
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 7.8.2019, 1:33:22
#Daven
#Války Bohů

Chrám Nihila"Kontrola!"

Bota Spárů přišlápne bezvládné tělo posledního z duchovních Nihilova chrámu a střelí ho kuší do hlavy.

Vedle Kha-Idy se oběví další ze členů komanda a drží děvčátko které trefil kus letící suti do hlavy, je po smrti ale velice čerstvě.

"Tady je to čisté, vezmeme civilisty na ošetření a vrátíme se k Lišce, vy se můžete připojit k Selimii, než by Nesmrtelní došli ke kasárnám bude po boji."

Ostatní Spáry začnou zvedat raněné nebo padlé civilisty když je kněžka zarazí.

"Ruším tyto rozkazy, raněné tu necháte a budeme pokračovat do města. Temní nemůžou být daleko."

Elf si je moc dobře vědem s kým mluví, ale taky si je moc dobře vědom že Spáry se zodpovídají pouze dvěma členům Vnitřního Kruhu... Faolan je na Ostrovech a po smrti Locrana jeho roli převzala Mithis.

"Při vší úctě madam nemáte pravomoc."

Velekněžka he zhluboka nadechne a její ledový klid je během vchvíle pryč což prozradí rudá barva která se jí začne vkrádat do obličeje.

"Já jsem Církev Krve vojáku! Budeš poslouchat nebo tě přinu..."

Kha-Ida přimhouří oči a rozsvítí se jí krystaly v rukavicích jak se připravuje srazit důstojníka kouzlem a přinutit ho k poslušnosti než se jí zezadu opře o hlavu nabitá lyriová kuše.

"A my jsme Klan Stínu... Církev Krve patří Gayi a tahle kuše ti prostřelí hlavu daleko dřív než to kouzlo stihneš dokončit."

Když se členka Vnitřního kruhu rozhlédne kolem, vidí že na ní míří dalších šest kuší a všechny Spáry užívají svoje magické smysly aby měly dobrý přehled o její připravované magii. Dokonce ani nejmocnější kouzelnice Ostrovů není tak sebejistá aby se pustila do boje s jednotkou ze které vzešel Faolan Tir Gwilim a tak krystaly zase zhasnou.

Elfka která jí ledově klidným hlasem vysvětlila situaci sundá zbraň a vezme ze země jednoho z raněných. K velekněžce mezitím opět promluví důstojník.

"My se teď postaráme o civilisty, pokud budete chtít vznést stížnosti, Mithis si Vás určitě ráda vyslechne jakmile bude bitva za náma. Všechno beru na vlastní zodpovědnost, oba máme víc než dost svědků.

Pak se důstojník uctivě ukloní a zmizí ve stínech jako zbytek jeho komanda.Kasárna (po probrání a odsouhlasení s Mornem)

Mithis - Pouštní Liška

Plameny, krev a škvařící se kůže. Všechna tahle zkáza kvůli intrikám jednoho člověka... tolik zbytečné smrti a utrpení... rodin které přijdou o svoje členy. Elfce to rve srdce, ale ví že válka je peklo, zažila jich na to už dost.

"Mágové na dvaceti!"

Mithis jako jediná nevidí postavy enerských kněží jako jasně zářící pochodně, ale netrvá dlouho než je zahlédne taky.

"Nebyli v chrámu, jso..."

Víc už toho druhé bojové skupině nestihne poslat protože kněžka Enry vypustí vlnu čiré temnoty. Všechny magické plameny během vteřiny zhasnou a nově setmělým nádvořím vyrazí k družině vlna temnoty s razancí eldagské těžké kavalerie. garda se zapře do svých šťítů, ale Mithis se jenom odevzdaně usměje, zavře oči a rozpřáhne ruce jak kdyby jí vítala... pak je vlna pohltí a zastaví se až o zdi kasáren kde zasáhne několik orků připravených u brány.
Spáry jsou u nich první a jakmile převezmou nadvládu nad stíny postižených orků aby je zafixovali, už je s krvavými kněžkami táhnou k ošetřovně a magickým zrakem kontrolují účinky kouzla.
Mezitím se na nádvoří rozplyne temnota když se rozzáří zeď čirého světla... glyphy všech gardistů spojené do jednolité zdi obranné magie... a za ní gardisté kteří zrovna na zem pouštějí prázdné ampulky mutagenů. Liška otevře oči a se zlověstným úsměvem se podívá přímo na kněžku která vyslala vlnu... cítí jak k ní mluví Fenrir, cítí jak jí stojí za zády a dává jí sílu protože drakobijci upoutali jeho pozornost.

Temná elfka už nikdy další kouzlo nesešle chapadlo temného stínu které vychází z jejího vlastního stínu jí drží kolem krku s elfčinou hlavou v nepřirozeném úhlu a očima bez života. Zrovna ve chvíli kdy se ale kolem snaží uhnout z dosahu případného útoku se chapadlo rozplyne a mrtvá kouzelnice spadne na zem.

Jeden z Faolanovy gardy zvedne k dalším mágům ruku, ale Mithis ho zastaví.

Ne, kdepak tihle si magii nezaslouží... tihle jsou oběť pro Fenrira!

Její hlas je hrdelní a drsný... cítí jak se jí do svalů vlívá krev, jak jí srdce buší do rytmu válečných bubnů... cítí že už není pěšák na poli, ale šelma na lovu. Její plné rty ustoupí vyceněným a odhalí lehce prodloužené řezáky tolik typické pro mitrhalské elfy. Liška tasí oba meče nad hlavu a máchne s nimi ke kasárnám.

"BUAIDH NO BAAAAAAS!"

Válečnice se rozeběhne do útoku společně se dvěma strážci, zbytek zmizí jako kdyby tam nikdy nebyl a dovnitř na nádvoříí se začne hrnout armáda Smečky.


Vanar Dienor-Kněz Cruxe

Smrtí svojí kolegyně se mág rozhodit nenechá... je na smrt zvyklý, na smrt ve více podobách než si Zrádci kdy dovedou představit. Ani jejich čáry ani jejich orci mu strach nahnat nedokážou a tak jenom napřáhne ruku proti běžící generálce... hlupáci si běží pro smrt. Vanar uvolní kouzlo a... nic se nestane. Zkusí ho seslat znovu, ale jakmile kouzlo vypustí, jako kdyby se vypařilo do vzduchu. Zmateně se rozhlédne po ostatních kteří právě vstřebávají tu stejnou informaci a díky tomu že špičkově vidí i ve tmě zahlédne poprvé v životě v očích svých druhů rostoucí paniku.
Nechápe co se děje a tak se zmateně podívá k blížící se armádě Ostrovanů... možná je na čase se stáhnout, zjistit co se děje a vrátit se do boje s magií.
Pak ale náhlé zašumění větru přinutí Vanara zvednou hlavu k noční obloze a i když nemá dost času aby mu před očima proběhl celý jeho dlouhý elfský život, má dost času krátce zařvat.

Setník Arminius Braibant-1. Davemská divize

"Vpřeeed!"

Zhruba ve stejnou chvíli kdy velitel dá rozkaz, ozve se zvenku daleko hlasitější zvuk... krátký řev rychle utnutý dvěma mohtnými ranami které otřesou podlahou i v kasárnách. Během další vteřiny už řve venku elfů mnoho a vedle setníka se s hlasitou ránou rozletí okno načež ho něco měkkého ale těžkého trefí do instinktivně zvednutého šťítu.
Je to Vanar, jeden z kněží Enry které jim elfové poslali na pomoc proti Jižanům... respektive jeho horní půlka kterou od zbytku těla oddělily nějaké obří čelisti.
Arminius sice nikdy nevěřil na pohádky a tak neví jestli se dívá na draka, vywernu, nebo nějakého démona... ale jistě ví jedno. Jeho jednotka pochoduje přímo do rány dvěma hodně velkým a vzteklým pohádkám, které zrovna rvou na kusy zbytky té záruky bezpečnosti zaslané Enrou. Voják podvědomě zastaví a zkusí se probudit z jeho nezvykle dlouhé noční můry.

PRO MORNA:

-Dle dohody se teda nechaj trefit s tím že Gardisti spojí glyphy do jednoho velkého posíleného krvavkou (lovecká 3)
-Spáry zafixují orky (stínová 1), kněžky je dají do kupy (krvavka
-Další Spáry sešlou na kněží enry loveckou 4 a pak do nich udělají vywerny nálet
-Spáry sešlou kmenovou 2 na Gardisty kteří se drží s těmi třemi co jsou vidět a budou provádět útok po stranách od velitelky.
-Gardisti na sebe a Mithis sešlou Zákon silnějšího (Lovecká 5)... Fenrir se dívá
-Spáry se přesunou na střechu kasáren aby mohly do vojáků pálit zezadu až se armády srazí a aby mohly zeshora využít zbytek alchymie (stínovka 4)
 
  Grenth   Postava není přítomna 17.7.2019, 17:17:52
#Daven
#Války Bohů

Palác
"Nehodlám vám nic-aa-co to..."
Ač nemá takový status jako Kha-Ida či Mithis, s ničím se mladá krvekněžka nemaže. Dlužno připsat lordu Anthemovi k dobru, že při pohledu na vlastní krev neomdlel, a i výkřik byl spíše teatrální, než bolestivý. V jeho žilách se už ovšem dává do pohybu krvavá magie...rovněž bez násilí, zato spolehlivější než lidské soudy.

"Císař není ve městě...nesmí to vědět...ovládej se, pamatuj na varování, čtení krve...jsi lord Anthem z Roughu, velitel obrany Císařského města Davem, toho času v hodnosti generála, lord Anthem z Roughu, velitel obrany Císařského města Davem, toho času v hodnosti generála", drmolí lord Anthem už i nahlas, aby nedal Lirael všechno zadarmo...nicméně tu nejdůležitější informaci z něj v šoku vytáhla...


Přístav
"Rozumím. Vaše asistence je vítána.", odvětí generál.

Vyloďující se jednotky se nesetkají s odporem, pokud se tedy pokřiky lodníků nepočítají jako odpor. Rozhodně místní obyvatelstvo neprojevuje sympatie Selimejcům, přeci jen tu panuje jistá řevnivost mezi oběma velkými valcijskými přístavy.

Nikdo ale není tak odvážný, že by zaútočil na kavalkádu postupující do města, s jízdou coby předvojem a průzkumem, kterou následuje pět divizí po šedesáti těžkooděncích a šedesáti kušmistrech-právě tolik, kolik dle soudu generála Forkrase bez problémů projde širokými obchodními třídami a tržišti poblíž vyloďovací zóny.

Jednotky se dále dělí dle potřeby, aby zajistily vojenskou přítomnost útočících spojenců na hlavních dopravních tepnách a náměstích. Odvaha čumilů i pokřikovačů roste, jak klesá početnost jednotlivých oddílů, ovšem dostávají se zároveň více do centra, čímž klesá podíl drzounů a stoupá podíl ctných měšťanů, jimž tahle invaze především kazí obchody, a až dodatečně by byli ochotni bránit město-tedy především tu svou malou část, jenže Selimejci se drží stranou jakéhokoli rabování.


Kasárna
Není pochyb o tom, že projev poslouchají stovky vojáků. Mithis, ač nad nimi momentálně nedrží žádnou moc pomocí krvavé magie, už dokázala mnohé jejich bratry přesvědčit. A nejen ty. Tohle je Pouštní liška, která dobyla Dalar bez jediného beranidla. Liška mazaná, ale také milosrdná, až je to na válečnici neobvyklé.

*Otevřeno ke konzultacím, kdybych něco špatně pochopil*

Vojáci nejsou ovšem jediné, co jí poslouchá.
Něco číhá ve stínu-nějaká hrozba, kterou Mithis tuší na hraně svých magií vylepšených smyslů.
Není cítit z chrámu - tam už všechny duše dodýchaly.
Je to tady, v kasárnách.
A pak to přijde.
Do zorného pole se dostává dvacet osob v temných hábitech. Smysly všech přítomných teď už zvoní na poplach. Jedna z nich zvedá ruku, a z ní vytryskne temnota. Ne že by Spáry neměly čas na reakci, ale jejich rychlost je tentokrát nedostatečná. A celou část armády čekající před kasárnami zasáhne vlna stínů.

Připadá vám, jako byste nebyli svými pány. Vaše stíny, vaše vlastní stíny se na zemi rozvlní, a vy najednou cítíte, co jste nikdy nezažili-jak vás vaše stíny táhnou k zemi jako olověné závaží. Údy jako by vás nechtěly poslechnout, snaží se zůstat nehybné, popřípadě sladit svůj pohyb se stíny, které teď už nejsou docela vaše.
Celá šaráda trvá sotva minutu, ale její účinky setrvávají...jako by...jako by na vás padla mlha...stín...
A odkudsi z kasáren zazní výkřik "Vpřeeed!"
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 14.7.2019, 23:03:53
Veřejné prohlášení Smečky:


Enra

Zajímavým faktem do úvodu je, že se Enra odvolává na legendu jejíž existenci sama, i přes její mnohé písmené záznamy, popírala. Rovněž je s podivem, že je zde řeč o vyhoštění z Quel Thalasu když Enra samotná vznikla jako útočiště pro elfy jenž byli vyhnáni kvůli studiu zakázané magie, nebo znalostí kterých se ostatní báli.
Ovšem bystrý čtenář se asi bude ptát proč byli potom Quel Thalasem přijati zpátky? Protože učení Spárů nikdy neupadlo k temné magii, pouze ke sférám jenž se po jejich prozkoumání ukázaly jako neposkvrněné. Budiž tomu důkazem i fakt, že dnes našli elfové světla opět svoje největší spojence. Bratr krále Achvena neměl nikdy nic společného ani se Spáry ani s naší magií a pokud tomu tak není, tímto vyzývám svého přítele a spojence krále Achvena aby toto mé tvrzení vyvrátil. Další pološílené žvásty o zradě už nechávám s pobaveným úsměvem bez delšího textu neboť důvod pro boj na straně aliance už jsme psal v minulém prohlášení, přísahu ozbrojených složek Enry si může každý vládce dohledat v kronikách (a žádám tímto aby je vládci poskytli k nahlédnutí prostému lidu) a ti znalí historie vědí, které bitvy vedly ve Válce Světla a Tmy ke změně poměru sil a kdo v nich bojoval... pro ty neznalé, byly to právě Spáry (byť zdaleka ne jedniní) kdo značným podílem přispěl k pádu Enry a jejích démonů... a byla to jejich chrabrost která jim po válce vysloužila vlastní malé království i když je o něj zdrada a intriky později připravily.

Na další urážky od otroka démonů a zbabělce který nemá dost kuráže ani postavit se nepříteli tváří v tvář nemám zapotřebí reagovat. Graz´iel Nienor napadl civilní obyvatelstvo moje a také našich spojenců, nemluvě o tom že přivedl na náš svět opět démony a za to existuje pouze jeden trest. Nemá smysl ztrácet čas hašteřením s někým kdo je už teď mrtvý.


Kalimdor

Je s podivem že královna Kalimdorská tak velmi odsuzuje něco k čemu se do dnešního dne veřejně nevyjádřila. Je rovněž s podivem že královnu zachvátila nenadálá ztráta paměti, neboť jinak se nedokážeme vysvětlit proč by nezmínila, že druhého traviče kterého dopadla kontrarozvědka Stormgrade měli v rukou pouze lidé krále Gideona a i bez naší magie dospěli k těm stejným výsledkům. Ovšem v očích přisluhovačů Enry jsme to byli asi rovněž my kdo celé delegaci Enry podal protijed proti jejich vlastní zbrani... i když jsme do táborů ostatních neměli přístup a zvali cizí delegáte (Enra mezi naše hosty nikdy nepatřila) naopak k sobě do tábora. Toto okaté přehlížení důkazů i prostému lidu napoví jaké jsou skutečné motivy za činy královny. Je dále už skoro k smíchu když královna Zarashag obvinňuje z rozdmýchávání sporů někoho kdo sjednotil v jedné alianci většinu Valcie... něco o co se moudrý Gunral Trollobijce pokoušel celý svůj život než byl brutálně zavražděn dřív než svůj sen dokázal naplnit, protože se to démonům nehodilo do karet.

Pokud potom královna mluví o diplomacii, podotýkáme pouze že jsme to byli my kdo ke královně vyslal trvalého vyslance který měl za úkol zodpovídat všechny její podobné dotazy. Ne že nikdy dotázán nebyl, ale byl po druhé návštěvě bez jakýchkoli prohřešků vykázán z královských síňí a odkázán na pobočníky. Není ovšem překvapením že někdo kdo chystá válku nemá o o diplomacii skutečný zájem.

Všechny důkazy ohledně prohřešků královny Zarashag byly předloženy na trpasličím festivalu v Northrendu a tím pádem již nepovažujeme za nutné se k nim vracet. Chápeme že královna odmítá zodpovídat otázky které jí nejsou příjemné, tato vlastnost je vlastní dokonce i těm tyranům, kteří se snaží vládnout s milou maskou.

Někoho možná překvapí kde jsme přišli právě k takovým detailům kolem korunovace královny Zarashag... no bylo to právě skrze trpaslíky před kterými svoji korunu dodnes neobhájila a kteří možná jenom nedostali na vybranou.
Možná rovněž někoho překvapí jak mělce zná královna Zarashag zvyky vlastního lidu když to byl přeci právě král Gunral Trollobijec který s rozhodností hrdiny vyrazil i do duelu proti daleko mladšímu protivníkovi plnému sil jenom aby zabránil zbytečnému krveprolití. Královna se tu ohání nacionalismem které před sto lety právě Kalimdor rozerval na kusy se zbytečné občanské válce. Je paradoxem že tak za tradice a podtržené hrdinstvím svých předků schovává vlastní zbabělost. Opět poroto apelujeme aby si akždý trpaslík nechal projít hlavou kolik z posvátných run tato falešná královna naplňuje, než půjdou do války za dalšího Skaldora se svůdnější tváří.
Moje vlastní kořeny jsou ve Valcii zapuštěny silněji než ty samotné královny a byly to smlouvy podepsané jejími předky které mě propůjčují vládce jedné z Valcijských zemí. Možná nejsem trpaslík, ale v době kdy sem po boku trpasličího lidu bojoval za jeho svobodu královně Zarashag maximálně teklo mléko po bradě.

Ještě jednou proto apeluji na trpaslíky... pokud už nehodláte jít ve šlépějích vašich opravdových a lidem milovaných vládců a bojovat na straně světla. Nechoďte do války aspoň na straně temnoty pod korouhvemi královny která se k moci dostala zjevným podvodem... a která není ochotná nabídnout Vám samotným to, co po Vás bude brzo žádat.

Závěrem ještě odpověď pro její Veličenstvo:

Můj děd i otec jsou již bohužel po smrti... padli oba jako válečníci. Ovšem kdyby kdokoli z nich byl mezi živými, nejspíš by Vám vzkázali že nebudou rozdávat rány za někoho příliš zbabělého bojovat svoje vlastní bitvy... vy máte vaše tradice, Smečka má zase svoje.

Se srdečným pozdravem,

Faolan Tri Gwilim
Náčelní Smečky
Vládce Jižního kontinentu
Vládce království Tir Taingire a Dalaranu zde ve Valcii

*Jelikož se festival asi odehrávat nebude, jen připomínám že sem tam Terkanovi posílal ty svědky a přeběhlíky
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 14.7.2019, 21:04:21
#Mellar
#Operace Odplata
#Války Bohů

Vedle generála Hellbrachta si proklestí cestu vysoký skřet s kůží černou jakou noc nad Mellarem a stříbřitými pery Jestřábí gardy ostře kontrastujícími v copech na hlavě. Z jeho válečné palice i krátké sekery ještě pořád odkapává krev a jeho bystré oči rychle těkají po stěnách hradu. Snaar sice takovýhle typ hradu neviděl, ale nestal se členem Vnitřního Kruhu protože jen tak. Jako jeden z mála skřetích náčelníků kteří nevládli magií a zároveň jako jediný skřetí náčelník který kdy vyhnal orky ze svého území nebyl Snaar zvyklý zanedbávat svoje domácí úkoly. Ví jak se staví a jak zhruba bude vevnitř konstruován... Snaar totiž (na rozdíl od zbytku jeho druhu) bojoval vždycky nejdřív hlavou.

"Můžeme zkusit vyjednávat... to asi nechám na vás generále... nebo můžeme vzít Spáry a Stíny a vzít hrad útokem. Dostanem se dovnitř a otevřeme Vám bránu... to nebude problém dokud nám nedojde munice... průser bude až vlítnete dovnitř protože ty kurvy Vás budou mít na vyvýšený pozici ze tří stran a cestu nám bude blokovat živej šťít v podobě stovek civilů... budou to jatka jak pro nás tak pro měšťany."

Snaar schová obě zbraně na boky a sundá ze zad těžkou dvourannou kuši (kterou ne tak dávno střílel do krále Gideona aby mu předvedl odolnost jeho nového ebonitového brnění( a začne jí nabíjet po předchozím boji.
Zlověstně se usměje na generála Helbrachta.

Leda že by nějakej bledokožec dal rozkaz poslat do první linie Nesmrtelný generále... pak zmůžou hovno. Nemaj čim jim to brnění prostřelit. Chlapi nahoděj šťíty, napochodujou dovnitř a můžou civilům udělat tunel ven... nejen že tim domácim ukážem že sme ty hodný samaritáni co po costě dovnitř rozhodně chladnokrevně nepodřezali pár tuctů stráží... no a našinci budou moct dovnitř... s vašima šťítama vepředu protože naši berserkové nejsou ideální na boj v úzkejch chodbách bez magický podpory. No a zatim co by ste si hráli na vojáky dole... já a tady stínový kluci můžeme projít horníma patrama, najít velitele a pověsit ho támhle na stožár místo tý divný vlajky.

Když pak stíny projde jeden ze Spárů a podá hlášení o opevněné hlásce, tak se generál jednotek Smečky nezaujatě ušklíbne.

To je problém s těma vašima vopevněníma... ste v nich v pasti... nedá se s nima manévrovat. Když rozmístíte do baráků pod hláskou oddíl lučišníků, nebudou mít na výběr... buďto se nechaj postřílet až vylezou, nebo budou čekat vevnitř až doděláme město a dojdem si pro ně v plnym počtu... pak se nejspíš vzdaj a když ne... tak jim tam Nesmrtelný narovnaj pár barelů s olejem a vykouříme jak včely.
 
  Faolan Tir Gwilym (Smečka)   Postava není přítomna 9.7.2019, 12:35:25
#Války Bohů
#Davem

Palác

Lirael, krvavá kněžka a "poradkyně" krále Gideona se na strážného přívětivě usměje a pávne rukou na znamení toho že se nic neděje.

"To je v pořádku vojáku, udělal jsi co si mohl, teď se můžeš vrátit k ostatním, vedl sis dobře a prokázal si Eldagu službu."

Jakmile mladý strážný zmizí, otočí se elfka na svého krále jestli může a pak přistoupí k lordu Anthemovi s rozzářenou magickou rukavicí.

"Takže Sire, trochu to asi štípne, ale nebojte když nebudeme chtít tak to nebude horší jak pouštění žilou... a teď mi prosím sdělte kde je Císař... nebo někdo kdo by měl vědět kam ten malý podvraťák zmizel... ne nemusíte mluvit, stačí troška krve."

Přístav

(Morn: Neboj hned po bitvách dostaneš minireport... http://www.quickmeme.com/meme/3rfhuf *rocket)

Desítka mágů známých coby Navigátoři se vylodí společně s jednotkami Selimie (dalších deset coby stálá posádka zůstávaj na palubě bránit loď) a jejich velitel zasalutuje generálu Forkrasovi.

"Generále... Mithis nás posílá s Vašimi jednotkami. Máme zajistit komunikaci a případně podporu... ať už magickou, nebo zaměření zbraní Naglfaru kdyby jste narazil na nějaký těžký odpor. Máme zabezpečit zbytek města a sjednat pořádek zatím co se armáda Smečky vypořádá s nepřítelem a potom nám pomůže. Pokud by byl někdo z vašich mužů zraněn máme uvolněnou jízdní jednotku a právě zřizují polní ošetřovnu, ale musíme o tom vědět aby sme mohli poslat pro pomoc. Na ošetřovny taky máme poslat jakékoli civilisty "

*Mágů je deset, čili i kdyby se armáda rozdělila na menší skupiny, pořád by měl minimálně jeden na skupinu zůstat.

Kasárna

Likvidací většiny jízdy dojde ke dvěma věcem... šance na ubránění města razantně klesne a to až na tvrdé dno a také nám přímo před finálním bojištěm vznikne obrovský zásobník pro krvavou magii (ať už v podobě padlých nebo těch co ještě dodýchávají, popřípadě zmateně pobíhají kolem po dvou nebo čtyřech nohách).
Právě tyhle ještě dýchající má 200 berserků za úkol nahnat na jedno místo kdyby náhodou docházela magie a skřeti společně s Lovci obsadí pozice v domech okolo aby kryli záda před případným výpadem do zad (v případě čehokoli jako těžká jízda mají Lovci povolení taky pálit ebonitovou municí). Kněžky zaujmou místo poblíž nedávného masakru (nechceme aby raněné děti při ošetření koukaly na desítky zmasakrovaných rytířů a zvířat, ale taky aby to bylo dost po ruce až se budou potřebovat kněžky "napít").
A zbytek armády se připraví k finálnímu útoku na kasárna. Spáry které přepadly jízdu se vrátí rovněž k Mithis a to až na jednu jednotku která v počtu deseti vojáků pronásleduje stíny zbytek těžké jízdy a další dva se kvůli komunikaci připojí k Tesákům. Ti nabijí ebonitovou a vyrazí ulicemi rovněž pronásledovat zbylé rytíře, ale zatím neútočí, jenom využívají svých obratnější a lehce naložených zvířat aby mohli manévrovat kolem nich.Nakonec pak přijde zlatý hřeb večera... armáda začne skandovat cosi v jazyce Ostrovů a bušit zbraněmi o brnění nebo šťíty. Středem směrem k bráně prochází Mithis doprovázená Měsíční gardou. Dva tucty největších hrdinů Smečky... nejzkušenější veterání Spárů trénovaní samotným Vlkem coby jeho osobní garda teď doprovázejí jeho dceru do první linie a jejich vlčí helmy se lesknou v přítmí pochodní. Jeden z nich po kývnutí od Poštní Lišky sundá ze zad svoji obrovskou elfskou kůsu a překvapivě rychle vyběhne proti opodál postávajícímu korranskému plnokrevníkovi. Masivní čepel mu jedinou rannou usekne hlavu dřív, než zvíře na válečníka vůbec stihne zareagovat a tak generálka přijde a nasaje z velkého a silného zvířete veškerou životní energii do krystalů v rukavicích než s gardou který jí kryje glyphovými štíty projde branou na nádvoří a tasí zbraně.

Elfka si sundá masku a rozhlédne se po nádvoří před samotnou opevněnou stavbou. Spousta vojáků pořád leží na zemi a rukama za hlavou, ale drtivé většině pořád nedošla jejich situace.

"Kdo se vzdal, utíkejte odsud pryč, zítra budete propuštěni. Zbraně nechte tady, kdokoli ozbrojený se přidá k vaší jízdě v záhrobí."

Zatím co vojáci probíhají kolem (a garda hlídá aby někdo z nich nezkusil otestovat glyphy), rozlejí se Mithis po rukou modré plameny a oči elfky se přimhouří když sleduje místa kde dohasíná plánovaný požár kasáren.
Moc dobře ví že tam kde jsou plameny bude nejspíš nejvíc vojáků kteří je budou hasit... ví taky moc dobře že kdyby tam poslala ohnivou kouli nejspíš ušetří svým vojákům dost práce a možná zachrání i nějaký ten život... možná plameny hasí kněží Enry pokud jim nějaké znalosti elementární magie zbyly... a možná se taky nakonec vojáci vzdají dobrovolně a jejich smrt by byla zbytečná.
Vlkova dcera sjede pohledem na část kasáren která podle ní i ostřelujích Spárů bude vypadat co nejvíce opuštěně a pošle tam ohnivou kouli, slabou jen tak aby viděla na modré plameny šlehající z okna... a pak napočítá v duchu do deseti aby měli případní vojáci poblíž čas se od plamenů stáhnout. Druhé patro kasáren je během chvíle o dost teplejším místem.
Nakonec vezme veškerou životní energii koně a přiživí s ní plameny... pod žárem se vysklí okna i ve vedlejší místnosti když se plameny vzedmou a vyrazí dveře z místnosti aby se začaly živit na nábytku, kobercích a dalších částech vybavení.

"Tohle bylo poslední varování které dostanete! Vzdejte se, nebo budete v těch kasárnách pohřbeni i s kremací! Tahle válka je naprosto zbytečná a nehodlám kvůli velikáštví Vašeho Císaře ztrácet další muže a ženy! Jestli za něj chcete umřít mile rádi Vám to přání splníme, ale zbytek města už padl, chrám Enry je v troskách a Císař by zatčen! Stojíte proti elitním jednotkám Smečky, Ard Kriegu ze Stormgrade a armáda Selime se právě vylodila v přístavu. Jakou myslíte že máte šanci?! Většina z Vás už ví jak se to s válkou mělo doopravdy... co Císař udělal! Prokažte svoji loajalitu k lidu Eldagu a složte zbraně... žijte další den ať za něj zítra můžete bojovat proti skutečným nepřátelům! Jste svobodní lidé... rozhodnutí je vaše!"

Jak kdyby jejím slovům dodat na váze, rozhlédnou se gardisté Smečky po okolí a napřáhnou vlastní rukavice k těm vojákům na nádvoří které na začátku útoku zkosily šipky Spárů... těla pomalu ale jistě vzplanou jako kdyby byla krev hořlavina. Modré plameny tak dodají nádvoří o něco "akutnější" atmosféru a vojákům Císařství zase o něco živější představu o tom jak dopadnou pokud budou dále vzdorovat. Dvě wyverny které se střemhlavě vrhnou z noční oblohy a za hlasitého řevu to zvednou až kousek nad nově osvětleným nádvořím už tak jsou vyloženě jenom pro efekt.

*Připomínám, že Spáry pálily skrz dýmovnice čili všichni mají aktivovanou první Stínovku. Tímhle i Měsíční garda.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164] 
Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.