abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Šílený zámek ::
družina
stránkovat po:  
 

Pán Jeskyně
30.4.2018
10:40:09
Jora Clark

Máš již vše připraveno dovezli ti i zásoby z kuchyně. Tak jsi dohlédla na jejich uskladnění, zkontrolovala jestli je vše podle objednávky a pak jsi se začala věnovat sama sobě.

Kafíčko a cigaretka, když tu tě vyrušil technik s instalací interkomu a dodá ti pojítko. na tvůj dotaz odpoví že mobil se s vysílačkou rušit nebude, spokojeně si připneš brašničku s vysílačkou a mobilem.

Na tvé zkušební volání se ti ozve Emil a popřeje ti mnoho úspěchů při dnešním pořádání párty.

Zvukař tě ujistil , že hudba bude slyšet dostatečně uvnitř i vně. Má všude kolem rozestavěné reproduktory.Tvůj personál hlásí připravenost.

A už vidíš přicházet studenty.

Přijdou až k tobě a Lada tě představí jako vedoucí kavárničky "Harmonie".

A už jsou tady první dotazy.

"Kam si můžeme sednout? Co bude na občerstvení a jak to je s hudbou. Budeme tančit a máte tady i karaoke?"

Slečna Lada jen pokrčí rameny a otočí oči v sloup a pak se na tebe mile usměje, jako by říkala, tak a teď je to na tobě.

NPC slečna LADA
27.4.2018
12:05:38
Carol Anne Winchester

Rozhodla jsi se seznámit s přáteli ze studijí slečny Lady hned a tak jsi vyrazila ke škole. Na školním hřišti pro Americký fotbal už z dálky vidíš a slyšíš skupinku rozjásaných mladých lidí.

Mezi nimi i slečnu Ladu v tričku a mini kraťasech světle modré barvy.
Jakmile tě zahlédne rychle tě představí.

"Lidičky ne jen jídlem a pitím je živ člověk ale i věděním získaným z knih. Toto je náš dobrý literární duch, který třídí ,katalogizuje a organizuje novou knihovnu v prostorách školy. A vy víte jak já knihy miluji. Vřele vám doporučuji naší místní knihovnu navštívit. V těch hromadách knih uskladněných v kostelních katakombách se našly opravdové skvosty.

Teď, ale vzhůru za zábavou tam se seznámíte s dalšími pozoruhodnými lidmi. Třeba s Jorou Clark. Ta během krátké chvíle uvedla do provozu opravdu skvostnou čajovnu a kavárnu v jednom s poetickým názvem Harmonie. Dokonce tam má i molo s pramičkami pro romantickou vyjížďku.
Tam máme nachystáno pohoštění, hudbu a vše co takový správný mejdan má mít.
Tam se seznámíte s ostatními co mi zpříjemňují život tady na našem panství. Doufám , že všichni přijmou pozvání a přijdou.
Máme tu opravdu skvělého faráře, novinářku, učitele bojových umění a provozovatele fitcentra, dvojčata švarné to myslivce. Přátele co znáte Davida a Sama.
Opravdu nic nechybí k tomu, aby jste se perfektně pobavili.

Tak vzhůru čajovna a kavárnička harmonie na vás na břehu rybníka již čeká.


Pro všechny popis účastníků jak je spatříte, když se dostavíte.

Skupinka šesti chlapců v černých dresech Amerického fotbalu Panters a šest dívek roztleskávaček v černých barvách Panters.

Jako jejich protipól chlapci v dresu Sigrs a roztleskávačky v bílém.

Mezi nimi chlapci a dívky v tu v drahém a elegantním oblečení a jiní jen v džínách a tričkách celkem třicet dva studentů.

Je na vás ke které skupince si přisednete.

Jora Clark
20.4.2018
11:42:44
Zvednu se a jdu ke dveřím.

" Sláva, občerstvení je tady. Tak jdeme na to. Všechno to složte do příručního skladu. Co je potřeba do chladícího boxu, Míno prosím, dohlídni na to, díky."

Pomůžu něco taky vynosit. Pak si vezmu jeden chlebíček s humrovkou a jdu naproti Davidovi. Vyslechnu si od něj o tom, jak spojení vymysleli. Přikývnu, že rozumím a vezmu od něj všechno potřebné. Vysílačku vložím do druhé přihrádky v pouzdru u opasku. Takže teď mám v v jedné přihrádce mobil a ve druhé vysílačku." Poslyš Davide, může ta vysílačka být takhle v jednom pouzdře s mobilem? Je to každé v jiné přihrádce."

Pokud to může být, spokojeně přikývnu. Avšak když ne, poslechnu si radu jak na to. Tahat sebou pořád nějakou kabelku se mi nechce. Dám si pojítko do ucha a zkusmo smáčknu tlačítko Erik.

" Zkouška spojení, jak mě slyšíš, Eriku?"

Zeptám se, když uslyším Erikův hlas.

NPC David
16.4.2018
15:13:39
Postupně David se dvěma pomocníky navštívil vaše sídla i pracoviště a namontoval vám interkomy.

Pokaždé po namontování prohlásil.

"Tak teď můžete kohokoliv z týmu zavolat domů nebo na pracoviště, do kuchyně nebo do dispečinku na který se můžete 24 hodin denně obracet s vašimi požadavky. Stačí jen zmáčknout jméno vlajícího a tomu dotyčnému to zazvoní doma i v práci.
Pokud volající nebude ani v jedné své hlavní lokalitě zapípá mu pejdžr a objeví se vaše jméno.

Zde máte pojítka která si zastrčte do ucha. Je bezdrátové a vysílačka s anténou je schovaná v kabelce či kapse. Tak můžete mezi sebou komunikovat aniž by si toho někdo všiml."

Carol Anne Winchester
3.4.2018
21:14:54

Chci ještě pokreačovat ve svých přípravách na večer, když se mi v hlavě cosi ozve. Chytnu se za hlavu a zatřesu s ním. "Do háje!!" Chce se mi brečet. Shoulím se na zemi a roztřesená tam ležím. Cítím, jak mě bolí žaludek. A nakonec skončim na toaletě. Zvracím.

Ještě chvilku mi trvá dát se dohromady, když se konečně seberu. Navléknu si na nohy boty na podpatku od Jimyho Choo a vyrazím ven. Pak se pokusím nají si Ladu.

"Děkuji za poučený...výlet. A teď mám prosbu. Představíš mě svým přátelům? Byla bych moc ráda."

Pán Jeskyně
25.3.2018
21:52:12
PJ za Celia

"Ano Eriku rozumím, interkomy a pojítka doručí mí spolupracovníci, ještě před setkáním se studenty. Hned jak mi doručí pojítko a interkom se spojím s ostatními a domluvím se s nimi, že se nebudu zatím představovat studentům a vmísím se mezi ně inkognito. Jako by to chtěla udělat novinářka, která chce zůstat nepoznána.
A pokud se jedná o ten šrám na hyždi, je dost hluboký a ošetření by se mi hodilo.

Pán Jeskyně
25.3.2018
21:34:49
Celia

U Celie zazvonil signál computeru o příchozí poště.

"Slečno Celie už jste se připravila ještě pro vás mám jeden ůkol. Stačí, když tím pověříte své spolupracovníky. Potřebujeme mít na všech místech kde jste ubytovaní a kde pracujete zavést interkom.s tlačítky se jmény těch koho by jste tímto vybavili všech vašich kolegů do bydliště, kavárny kostela, fitka, školy bojového umění, knihovny, tvého pracoviště, kuchyně a mé pracovny.
A pojítka, která by jste měli nenápadně v uchu s minimikrofonem nenápadně umístěným na oděvu.
Zranění už máte ošetřeno, nebo vám mám poslat doktorku."

Pán Jeskyně
25.3.2018
21:09:55
Jora Clark

"Dobrý nápad s tím interkomem Celii to vyřídím. Kuchyň mi psala že má vše připraveno a už to posílá."

Z venčí se ozývá bublání motoru minitraktoru, kterým ti vezou objednávku z kuchyně.

Jora Clark
25.3.2018
20:57:07
S povzdechem se zvednu a jdu dovnitř ke kompu. Sednu si a napíšu rychlou a stručnou odpověď.

" My jsme připravení, personál je na místě, sice ještě nedorazilo občerstvení (chlebíčky, chuťovky a nějaké sladké zákusky) z kuchyně. Jinak je všechno připraveno. Klidně mě představ třeba jako šéfku kavárny a příležitostnou koordinátorku zábavy. Zařídíš, Eriku, aby si pospíšili s tím občerstvením nebo je nějaký intercom přímo do kuchyně?"

" Možná by bylo dobré si promluvit s Celií, aby se tady propojilo spojení, pokud to není. Přeci si nebudeme posílat mejlíky, když stačí stisknout "čudlík" a uslyší mě v kuchyni, jiným se zase ozvu třeba na faře a tak."

Pán Jeskyně
25.3.2018
20:47:10
Jora Clark

Jora si vychutnává chvíli klidu a pohody, když ji pípnutí kompu v kavárně informuje o příchozí poště a jeden ze sourozenců zavolá, že je to pro ní.

Jakmile si najde čas na to, aby si jej přečetla uvidí.

"Milá Joro jste připravena na otevření kavárny? V kolik nohu pozvat studenty k její návštěvě?"

Jora Clark,John, Jacob Black,Celia"Seagull"Seals, Carol Anne Winchester.

"Napište mi jakým způsobem, bych vás měl představit studentům. Nebo se raději mezi ně vmísíte bez představování?"

Jora Clark
21.3.2018
12:26:49
Netrvalo dlouho a bylo vidět, že jsem dobře vybrala obsluhu kavárny. Čile tady pobíhali a činili se, aby bylo všechno připravené. Najednou mi přijde zpráva.

" No doprdele, nebudu tady lítat z jedné strany ostrova na druhou. Nejsem malej harant, aby mě někdo takhle honil. Počkám si, až přijdou sem. Doufám, že "choulostivé místo" si ošetří Celia sama nebo jí s tím pomůže Carol."

Pomyslím si a tím je to pro mě uzavřené. Vejdu do kavárny, nechám si udělat horkou čokoládu a jdu se mezitím podívat, jestli je připravena vodní dýmka, zásoba příchutí i druhů tabáků. Musím pochválit sourozence, že to připravili báječně.

Vezmu si šálek s čokoládou, vyjdu ven, sednu si ke stolku, který je ve stínu, s výhledem na cestou z obou směrů. Zapálím si cigaretu a labužnicky si vychutnávám tu volnost, svobodu a chuť čokolády.

Pán Jeskyně
20.3.2018
3:01:45
Carol a Jora

Když nadešel čas k schůzce se studenty. Oznámil vám internet, že jste kompletní.
"Celia, John a Jacob již také dorazili. Máte ještě čas je navštívit a přivítat se s nimi.
Cestou sem prožili nepříjemné dobrodružství.
Kdo půjdete za Celií vezměte si lékárničku, ona má nepěkný šrám na choulostivém místě."

Pán Jeskyně
20.3.2018
2:52:29
Celia,Jacob,John

Velitel na rázné chování Jacoba zůstal zírat jako opařený a než nabral znova dech do plic Jacob už se líně rozvaloval na zadním sedadle jeho štábního vozu.

Pak, aby nabyl zdání autority zařval.

"Krucinál himl hergot bando líná to jse vojáci, kdy splníte můj rozkaz chásko já vám udělám vojnu že se z toho poserete!"

Pak se obrátí k Celii.
"Promiňte slečno, trochu zlenivěli asi jsem byl na ně moc hodný. Já si to s nimi ještě vyřídím. nebojte se ten holomek s námi nepojede pro toho máme vůz s ozbrojenou ostrahou. To je ten náklaďák co s ním přijelo mužstvo."

Nabídne jí rámě a odvádí jí k svému džípu.

Pak znova zařve.
"Čtyři muži se mnou toho drzouna vytáhněte z mého auta a naložte na náklaďák.
A vy ostatní tam naložte toho druhého."


Čtyři vojáci jdou vyplnit rozkaz naložit Jacoba do náklaďáku a zbývající vojáci i když je vidět jak jsou strachy bez sebe, jdou směrem k Johnovi.

Jacobovi nic jiného než se podřídit nezbývá. John je spokojen, že jej svezou na zámek a tak bez odporu následuje vojáky do náklaďáku
Celia se evidentně baví představou jak ten nařvanej oficír bude překvapen a ponížen až pán ostrova zjistí koho mu přivezli jako údajné narušitele.

Vojáci posbírali i to co zbylo z těch mutantů a naložili to do náklaďáku.
pak vyrazili a během dvaceti minut zastavili na náměstíčku před rozhlasem.

Pak ta komedie proběhla. Oficír vyšponovaný, prsa vypnutá, pyšný jak páv podal hlášení a pán ostrova jakmile spatřil kdo je domnělá zachráněná dívka a kdo jsou údajní narušitelé propukne v nevázaný smích.

Pak seřve oficíra na dvě doby a odvelí ho zpět do kasáren.
Nechá se informovat co se stalo a prohlédne si trofeje.

Pak vám poděkuje a hlavně Johnovi, ale je na něm vidět, že mu to dělá starosti nicméně vás informuje o návštěvě studentů a o večírku .
Požádá vás, aby jste se dali do pucu a účastnili se onoho večírku před tím však vás požádá aby jste přišli na krátké setkání kde vám studenty představí. Vás představí jako personál.

John
19.3.2018
21:05:35
Keď zmiznu tela tych kreatur tak len myknem ramenami. Očistím si meč od krvy a odložim ho do pošvi. Hneď ako to spravím sa sem privali akýsi pajác a začne na mňa štekať. Ani sa nesnažím ho počúvať a zapalim si cigaretu.

Pri udere do ramena sa len zľahka usmejem.

„ Nezvykaj si veľmi občas som dosť lenivý aby som sa zjavil v ten pravý čas.“

Keď Cecilia zleti z palmi tak jej idem pomôcť sa postaviť. Pajaca si ani nevšímam nech si zjape keď mu to spraví dobre.

„ Ale je v tom výhoda. Aspoň na zámok nepôjdeme pešky“

Jacob Black
17.3.2018
18:28:02
Zbytky hlavy a krev mi potřísní oblečení a obličej. Ramenem mi cukne až moc dobře známý zpětný ráz pušky.

Než stačím znovu nabít a vystřelit, poslední útočník je rozseknut vedví. Pak vše zmizí.

Když konečně zas vidím, přijíždí místní 'Policie'. Ze země seberu pás s náboji. Hlava nosorožce, ani tygra mne nezajímá a helma také ne. Na granát nesahám, ty kurvy zabily moc mých přátel.

Než dorazím ke strážným, John je již na paškálu. Přijdu k němu pěstí ho zlehka udeřím do ramene.

No u svatýho Honzy,(Saint John the Warrior) my jsme živí.
Normálně už jsem se vítal se svatým Petrem, kdyby jsi se tu neobjevil.


Pak sletí z palmy Celia, že by i Svatej Gerard Majella měl co dělat.

Když se probudí ten velitel, začne zas řvát. Já to moc neřeším. Jen před ním vyhodím náboj z komory a odevzdám náboje. Pak u pušky provizorně uzlem zpravím opasek a přehodím si ji přes záda.

Pokrčím rameny, očistím si kolárek a usměju se.

Podezřelé individuum, tak mne nikdo nenazval od doby co jsem se dostal do církevního semináře. Začínám se tu cítit jak doma.

Kouknu po okolí, vyberu si náhodně nějaký džíp, či jiný vehykl bez střechy, a vyrazím k němu.
Pokud mne někdo nezastaví, rozvalím se na zadní sedačce, a hodím si nohy nahoru.

Tak co pojedeme, když už jsme zatčený? já začínám mít v krku vyschlo!

Pán Jeskyně
16.3.2018
11:19:31
Jacob,John, Celia,

Samuraj pomalu vstává a chystá se zaútočit, ale pro něj je příliš pozdě.
Karta se obrací Jacob se ozbrojil puškou a hned první ranou trefil samuraje mezi oči. Což mělo za následek efekt rozprsklého melounu. zbytky mozku a lebečních kostí sou rozesety kolem a i ty jsi schytal tuto spršku do obličeje.
Bezhlavé tělo ještě chvíli stálo než se zřítilo k zemi.

Celia konečně nahmátla intim sprej a vystříkla jeho obsah tygrovi do obličeje. Ten překvapen palčivou bolestí v očích se instinktivně chytá za obličej a to má za příčinu jeho pád.

Než se ale vzteky řvoucí, znovu začne poslepu sápat na palmu, je tady John a krásným horizontálním sekem, zvaným let vlaštovky dělá z tygra dvě torza. Hlava tygra se odkutálí k patě palmy, tělo ještě udělá poslední krok, než se zvrátí na záda a škube sebou v posmrtných křečích.

Pak se ozve rána oslepující záblesk a tlaková vlna vás povalí na zem.

Když se vám po tom oslnivém záblesku vrátí zrak, vidíte že po mutantech zůstaly jen ohořelé zbytky výstroje a výzbroje. Všemu vévodí brnění a helma samuraje, hlava nosorožce a hlava tygra.

Je po boji a ticho, které nastalo protrhne zvuk píšťalky a řízné řvaní vojenských povelů.
Jako vždy a všude ve světě policie a vojsko přijdou s křížkem po funuse.

Důstojník se postaví před Johna který je nejblíž a štěkavým hlasem se zeptá.
"Co to tady tropíte. vždyť by jste mohli někoho vyděsit a nebo zranit.
Hned to budu hlásit pánovi ostrova."


V tom se tomu oficírovi za zády ozve rána a on strachy přidřepne. To Celia už se na palmě neudržela a sklouzla či skoro spadla z palmy a teď sedí opřená o její kmen a třese se po celém těle, neschopná ani křičet. Jen na prázdno klape pusou a koulí očima.

Toho se hned s důležitostí vlastní všem oficírům znovu rozeřve na Johna a
Jacoba který mezi tím přišel.

"Vidíte co jste způsobili? Ta ubohá dívka má z vás šok."

Pak zařve na své muže.

"Zbalit, odvést a spojte mně vysílačkou s pánem panství. Informujte jej, že jsme zatkli podezřelá individua. Vezeme je povozem na zámek i se všemi věcmi co se zde povalují a svědkyní událostí."

Čeká na splnění svých rozkazů a už se vidí, jak za svoji horlivost bude odměněn.

Jacob Black
15.3.2018
23:04:56
Zbraň nikde. Už je to par let co jsem se vymaňil z válečné mašinérie.

Na zádech příšery je puška. Sice si nejsem jist k čemu by byla nosorožčímu mutantovi. Ale na zkoumání není čas. Samozřejmně si přilehl její pás, ale ten rychle vyřeším svým nožem a puška je v mých rukou. Zda je kulka v komoře nezkoumám, a rovnou zkusím po útočníkovi vystřelit. Pokud není opakovací se zásobníkem, ihned po svém pokusu vystrelit vytrhnu z pásu náboj a pokračuji v palbě.

Další už nepadnou, další mi umírat v rukou už nebudou!

John
15.3.2018
17:40:54
Moje údery boli úspešné a Jacob prežil. Už sa zbiera a všimol som si že jeho pohľad zamieril na pušku.

„Zo strelnou zbraňou v ruke by sa mal ubraniť proti tomu samurajovi ale Cecilia potrebuje pomôcť. Vyzerá že je na tom horšie ako Jacob ten sa aspoň ma čím brániť. “

Bez nejakého dlhého rozmyšľania sa rozhodnem pomôcť Cecilii. Ta kreatúra čo za ňou nie je veľmi vysoko ale každou sekundou šplha výšie. Rozbehnem sa smerom k palme. Vyskočím a čepel zabodnem čo najbližšie k pasu tigra ak sa mi nepodarý vyskočiť dostatočne zabodnem čepel katany aspoň do lítka. Mojim cielom je stiahnuť tygra z palmi pri čom by som mal byť pripravený korigovať pád tak aby som dopadol na nohy, aby som okamžiťe mohol zasadiť smrtelný zásah.

Ak sa mi nepodarý tygra stiahnuť zo stromu tak aspoň zostanem vysieť na rukoväti katany ostra čepel katany ktoru bude smerom k zemi tahať moja vaha by aj tak mala sposobiť dosť veľke škody aj keby sa neudržala v litku tygra a pod mojou váhou by vykĺzla.

Pán Jeskyně
15.3.2018
10:05:41
Jacob Black

Šmátráš po zbrani kterou nemáš když tu si všimneš že mrtvola nosorožce má na sobě pás s náboji a pušku na zádech. kromě toho mu na hrudi visí granát.

Kreatura, která tě chtěla rozsekat na malé kousíčky pomalu přichází k sobě.
Po tom úderu má problém se postavit, ale nebude to dlouho trvat a bude zase nebezpečná.

Jacob Black
15.3.2018
8:58:16
Dohrcám se lodí na pevninu a koukám co se děje. Hlava mi to nebere.

Ani se nenaděju a ležím na zemi, hlava se mi motá.
Zatřesu s ní a vidím ty jatka. Pokusím se zvednout, měl bych Johnovi pomoct.

Štěstí, že část nárazu pohltila taktická vesta. Měl bych si sehnat nějakou zbraň, uvědomím si, když šáhnu do prázdna. Říkaaal jsem si, že ji nikdy nepoužiju, ale teď by se má devítka hoďila.

Pán Jeskyně
15.3.2018
3:22:22
PJ za Celia

“Johne jestli tohle přežiji tak se budu chodit poctivě učit sebeobranu. Prosím pomoz mí! Pomóc já nechci umřít.“

Zatím co tak v hrůze vřískám vzpomenu si, mi jedna dívka kdysi vyprávěla příhodu jak byly přepadena. Ubránila se jen díky intim spreji, který nastříkala do očí násilníka.

Je to obtížné šmátrat jednou rukou v kabelce a druhou se společně s zaklesnutýma nohama udržet na kymácející se palmě.

“Podaří se mi nahmatat a použít intim sprej?“

Pán Jeskyně
15.3.2018
0:08:43
John

Tvůj zásah do oblasti bránice byl opravdu zdrcující ten oblečený jako samuraj se skácel na zemi a nevypadá to, že by se hned tak zvedl.

Efektivní otočka a přesný sek katanou opravdu nosorožce překvapil tak, že řev který se mu začal drát z hrdla rychle odezněl a hlava opustila tělo.

Teď zůstal poslední protivník který se sápe po Celii která v záchvatu sebezáchovy rychle vyšplhala do koruny palmy. palma pod její váhou a váhou tygřího mutanta který šplhá za ní se začíná sklánět níž a níž.
Je jen otázkou času kdy pod tou váhou povolí.
Slyšíš její jekot a prosby o pomoc.

Celia

Zatím co visíš na palmě a v hlavě ti probíhá co vše jsi mohla a neudělala. Mutant tygr se k tobě pomalu blíží vychutnává si tvůj strach. Pak ti ,ale svitne naděje. Ten co si jej pamatuješ jako Johna na ty obludy zaútočil.
Ani si neuvědomuješ že strachy ječíš a voláš o pomoc.

Jacob

Už , už jsi se louči se životem a najednou je tu záchrana. Ten jehož znáš pod jménem John přišel včas a ukázal ti, že né nadarmo stavěl tělocvičnu a chtěl vás učit sebeobranu.
Je opravdovým mistrem boje. Toho co tě chtěl svými čepelemi rozsekat, jedinou ranou vyřadil z boje. Mutantu nosorožce co tě poslal k zemi usekl hlavu.
Z místa kde vylezla Celia na palmu slyšíš její jekot a prosby o pomoc.

John
13.3.2018
12:10:10
Kluzák sa blíži k brehu a ja využijem kynetickú energiu klzáku a v momente keď narazí na breh skočím smerom na breh pri čom som využil znalosti z fyzyki a trošku mi to predlžilo skok. Na zem doskočim ladne ako mačka a už v tom momente sa naťahujém po rukoveti katany. A rozmýšľam nad strategiou, budem sa snažiť šetriť energiou ak by sa boj mal predlžíť.

Rýchlim pohybom vytiahnem katanu. Využijem momentálnu nečinnosť postáv. Behom sa priblížim k postavam odhadom meter pred postavou samuraja sa odrazím od zeme, doskočím presne pred neho na ľavú nohu využijem pohybovu energiu z behu a pravou nohou predvádzam priami kop na bránicu. Od kopu očakávam že mu vybijem dych, a odstrčim ho odomna, ak by sa poštastilo tak možno aj rozdrtene spodne rebro.

Ak sa mi to podarilo postava ma vybytí dych a som mimo jej dosah takže mi od nej bezprostredné nebezpečenstvo nehrozi. Prutko sa zvrtnem na druhu postavu a počas toho ako sa zvrtnem sekam katanou na krk, prudka vyvrtka do strany by katane mal dodať silu, ak ten nosorožec nemá ochranu krku a prehnal som to zo silou tak by som mal peknu trofej.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.