abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Šílený zámek ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Jora Clark   Postava není přítomna 27.5.2018, 21:12:25
Zasměju se, až mi zuby zasvítí. " Jasně, klidně si ty stolky sražte k sobě, jen nechte prostředek volný. Obsluha musí někudy chodit a pokud by si chtěl někdo zatančit, třeba. Vodní dýmky máme zatím pouze dvě, takže můžeme každé partě poskytnout jednu. Pokusím se do příště objednat další. Stačí se domluvit s obsluhou, všechno si s nimi dojednáte."

Odpovím jak černým tak bílým roztleskávačkám najednou. Pokud už ode mě nic nechtějí, otočím se a jdu dovnitř. Po cestě se dozvím o novém ajťákovi a hned taky využiju pojítka:

" Eriku potřebovala bych se domluvit na nějakých objednávkách. Bude to stačit klidně zítra. Volám, abych se dozvěděla, s kým to domluvit."

Uvnitř řeknu obsluze, aby v případě objednávky vodních dýmek, dali do každé party jednu. " Hned zítra jich objednám víc. Stíháte, nebo mám nějak pomoc? Tu hudbu venku můžete trochu zesílit, je slyšet slabě."

Sednu si někam do klidu, stranou. Nejlépe k oknu s výhledem na cestu a zapálím si cigárko. " Zdá se, že to tady bude docela dobrý."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 27.5.2018, 20:21:26
Jora Clark

přišly za tebou dvě roztleskávačky v černém a zeptaly se tě.

"Nebude vadit, když si srazíme stoly tak, aby jsme si k nim mohli sednout spolu se svými hochy z fotbalového týmu tak, aby u stolů bylo 12 míst.
Určitě pokud nám to povolíte, jak to konkurence v bílém uvidí, tak to bude chtít taky."


Než jsi jim stačila odpovědět přistoupily k vám i dvě roztleskávačky v bílém a přidaly se k žádosti a aby taky s něčím originálním přišly tak se zeptaly.

"Mohli bychom dostat vodní dýmky jednu pro kluky a jednu pro dívky? Dvě budou stačit, stejně nejsou všichni kuřáci. Chceme to jen vyzkoušet."

Druhé se ozvaly.

"Prima nápad my bychom to chtěli také tak."

Jakmile jim odpovíš informují tě zaměstnanci co vše si kdo objednal.
u stolu fotbalistů chlapci pivo a dívky čaj, kandované ovoce a likér.

To ti co byli v civilu podle nátury pivo, nealko a nebo drinky.
Ti se rozesadili různě, Dva páry chlapec s dívkou, evidentně zahledění do sebe.
Dva na první pohled bratři dvojčata zrzaví, pihovatí čahouni.

Dva chlapci evidentně solo.

Jeden oblečen čistě, ale né moc vybraně, evidentně zahloubaný do tabletu, který nedá z ruky. Sedící sám nikoho si prozatím nevšímaje.

Druhý švihák na první pohled, synáček bohatých rodičů, zvyklý být středem pozornosti, hlavně u něžného pohlaví. Sice sedí u stolu sám, kouří doutník a usrkává whisky s ledem.

John

Sedíš venku sám u stolu a pozoruješ ten cvrkot vevnitř. Sleduješ jak si účastníci večírku chystají místa k sezení a kdo s kým komunikuje.

Lada přechází mezi nimi a tu a tam s někým prohodí pár slov. Evidentně všechny osobně zná, takže by tady neměl být nikdo cizí.
Jen z pojítka víš, že by se měl ukázat nový kolega ajťák.

Carol Anne Winchester

vybrala jsi si hlouček civilně oblečených studentů a zeptala se jich co mají v plánu dvě smíšené samostatné dvojice byly tak zahledění do svých protějšků, že tě ani nezaregistrovali. Zůstali dva chlapci jeden nesmělý s tabletem v ruce ti slušně odpověděl.

"Mám tady v tašce fotoaparát a budu fotit zajímavé momenty z dnešního večírku vše si bezdrátově ukládám do tabletu na úložiště fotek. pak to spracuji a udělám z toho reportáž. Kdybys měla zájem, tak ti ukážu co už jsem nafotil."

Do rozhovoru vám suverénně a bez skrupulí skočí ten druhý se slovy.

"Hele šprte nezacláněj, kdo je zvědavý na tvý fotky?! Tady slečna se přišla bavit na mejdan. Mohu vás pozvat na drink? Toho moulu nechte plavat s ním moc zábavy neužijete."

Hned se tě snaží obejmout majetnicky kolem ramen přesvědčený o své neodolatelnosti.

Nesmělý chlapec, položí tablet a tašku s fotoaparátem na stůl, zatne pěsti s rukama spuštěnýma podél těla a udělá krok k tobě, aby ti dal najevo, že pokud si to budeš přát vystoupí na tvou ochranu.

Teď je jen na tobě jak se zachováš.

Celia "Seagull" Seals a Jacob Black

Jakmile jsi uslyšela v pojítku správu zvedla jsi se a vyšla před kavárničku, aby jsi nového kolegu přivítala.Přišla jsi ve chvíli kdy ten hezounek promluvil tak drze ke Carol. V té chvíli přišel zrovna i farář a také byl svědkem nastalé situace. Oblečený v košili a džínách jen kolárek kolem krku a křížek na řetízku dává tušit,že pod touto vizáží je duchovní.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 25.5.2018, 22:02:03
V pojítku se vám ozve hlas.

"Tady dispečink v blízké době se k vám připojí nový člen Frederik Jobber. Redaktor bude jeho oficiální zařazení. Ajťák je jeho zaměření. Celia jej uvede do funkce a pojede řešit své osobní problémy na pevninu, je možné, že se k nám časem znovu přidá."
 
  Carol Anne Winchester   Postava není přítomna 16.5.2018, 22:04:49

Lada mě šl představit svým známým...kamarádům...spolužákům a já se jen usmívala, sem tam přihodila nějaký žert. Všechny jsem si prohlížela v duchu si sumírovala… Tak co teď? Nahodit udici? Ale kde? No u roztleskávaček a sportovců se moc nechytnu, patrně to půjdu zkusit jinam….

Jakmile se všichni pomalu přesunuli za zábavou, odchytila jsem první hlouček nějakých lidí, kteří na sobě měli jen obyčejné oblečení. “Ahoj, večer nám začíná, tak co máte v plánu?“ zeptám se opatrně.
 
  John   Postava není přítomna 5.5.2018, 21:22:44
Pri návšteve Davida ho sledujem a keď dokončí robotu vypočujem si jeho monolog. Vysielašku si zastrčim do vrecka a pojitko si zastrčim do ucha. Na futbal nemám v pláne prisť radšej zajdem do sprchy a prichystám sa na večierok. Oblečiem si čierne rifle s riernym tričkom na ktorom je bielim napisane SWAG a budem dúfať že sa mi s tym podarí vmiesiť medzi skupinu. A pomaly vykročím ku kaviarni. Prejdem popri skupinke ľudí a mierim do vnutra. Je mi jedno či budem predstavený alebo nie. Dojdem k baru obiednam si dvojty Honey Jack Daniels s dvoma kockami ľadu ak sa dnu da fajčiť sadnem si niekde do kresla od kiaľ mám výhľad na ľudí, ak by sa fajčiť dalo len vonku tak si najdem podobné miesto ako som mal v pláne si najsť dnu.

Keď sa usadím zapálim si cigaretku a obzerám sa po učastnikoch večierku.

„Hmm asi si pri whisky a cigaretke užijem chvíľku samoty, poobzerám sa okolo čo a ako a potom sa nejak zamiesim do nejakej partie.“

Ak niekto stojí nedaleko mňa snažim sa započúvaťdo diskusie aby som sa ľahko vedel pridať k diskusii a popri tom si odsrkavam z whisky a vychutnávam si cigaretku.
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 4.5.2018, 10:38:29
Cellia "Seagul"Seals

Jakmile jsi vstoupila na práh kavárničky "Harmonie" zahlédla tě Lada.

"Vítám tě mezi námi. Toto jsou mí přátelé.
Přátelé toto je naše vážená redaktorka a Ajťačka. Radím vám, aby jste se k ní chovali hezky, pokud nechcete, aby se v našich novinách a zprávách neobjevily negativní recenze.
Věřím, že náš večírek bude zářivou událostí roku."


Ostatní

Když se dostavíte na večírek podle vašeho přání nebudete představení a vmísíte se nenápadně mezi ostatní. Kam si sednete je jen na vás.
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 30.4.2018, 18:43:54
Všechno je připravené a tak mě ani moc nepřekvapí, že už je tu Lada se studenty.Jen tak tak mě stihne představit a už se na mě sypou dotazy. Usměju se a počkám, až jim dojdou první nápady a pak řeknu:

" Nejdříve vás chci přivítat a teď k vašim dotazům. Sednout je potřeba na zadeček, kam ho umístíte je na vás. Uvnitř i venku je místa spousta." Zasmějeme se tomu a já pokračuju. " Máme tady alkoholické i nealkoholické nápoje, na přání si lze objednat i koktejl. Prosím, všeho s mírou. Hudba hraje k poslechu i k tanci, jsme tu samí mladí lidé, takže klidně můžete tančit. Karaoke máme taky připravené, pokud by byl zájem a máme tady i vodní dýmku. Račte si udělat pohodlí, než se k vám dostanou naši lidé pro objednávky, rozmyslete si, zda chcete sladké nebo slané občerstvení. Vaříme výbornou kávu a kdo má rád čaj, je jich tady na výběr přehršel. "

Možná si mysleli, že mě překvapí, ale zatím je to v pohodě.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 30.4.2018, 10:40:09
Jora Clark

Máš již vše připraveno dovezli ti i zásoby z kuchyně. Tak jsi dohlédla na jejich uskladnění, zkontrolovala jestli je vše podle objednávky a pak jsi se začala věnovat sama sobě.

Kafíčko a cigaretka, když tu tě vyrušil technik s instalací interkomu a dodá ti pojítko. na tvůj dotaz odpoví že mobil se s vysílačkou rušit nebude, spokojeně si připneš brašničku s vysílačkou a mobilem.

Na tvé zkušební volání se ti ozve Emil a popřeje ti mnoho úspěchů při dnešním pořádání párty.

Zvukař tě ujistil , že hudba bude slyšet dostatečně uvnitř i vně. Má všude kolem rozestavěné reproduktory.Tvůj personál hlásí připravenost.

A už vidíš přicházet studenty.

Přijdou až k tobě a Lada tě představí jako vedoucí kavárničky "Harmonie".

A už jsou tady první dotazy.

"Kam si můžeme sednout? Co bude na občerstvení a jak to je s hudbou. Budeme tančit a máte tady i karaoke?"

Slečna Lada jen pokrčí rameny a otočí oči v sloup a pak se na tebe mile usměje, jako by říkala, tak a teď je to na tobě.
 
  NPC slečna LADA   Postava není přítomna 27.4.2018, 12:05:38
Carol Anne Winchester

Rozhodla jsi se seznámit s přáteli ze studijí slečny Lady hned a tak jsi vyrazila ke škole. Na školním hřišti pro Americký fotbal už z dálky vidíš a slyšíš skupinku rozjásaných mladých lidí.

Mezi nimi i slečnu Ladu v tričku a mini kraťasech světle modré barvy.
Jakmile tě zahlédne rychle tě představí.

"Lidičky ne jen jídlem a pitím je živ člověk ale i věděním získaným z knih. Toto je náš dobrý literární duch, který třídí ,katalogizuje a organizuje novou knihovnu v prostorách školy. A vy víte jak já knihy miluji. Vřele vám doporučuji naší místní knihovnu navštívit. V těch hromadách knih uskladněných v kostelních katakombách se našly opravdové skvosty.

Teď, ale vzhůru za zábavou tam se seznámíte s dalšími pozoruhodnými lidmi. Třeba s Jorou Clark. Ta během krátké chvíle uvedla do provozu opravdu skvostnou čajovnu a kavárnu v jednom s poetickým názvem Harmonie. Dokonce tam má i molo s pramičkami pro romantickou vyjížďku.
Tam máme nachystáno pohoštění, hudbu a vše co takový správný mejdan má mít.
Tam se seznámíte s ostatními co mi zpříjemňují život tady na našem panství. Doufám , že všichni přijmou pozvání a přijdou.
Máme tu opravdu skvělého faráře, novinářku, učitele bojových umění a provozovatele fitcentra, dvojčata švarné to myslivce. Přátele co znáte Davida a Sama.
Opravdu nic nechybí k tomu, aby jste se perfektně pobavili.

Tak vzhůru čajovna a kavárnička harmonie na vás na břehu rybníka již čeká.


Pro všechny popis účastníků jak je spatříte, když se dostavíte.

Skupinka šesti chlapců v černých dresech Amerického fotbalu Panters a šest dívek roztleskávaček v černých barvách Panters.

Jako jejich protipól chlapci v dresu Sigrs a roztleskávačky v bílém.

Mezi nimi chlapci a dívky v tu v drahém a elegantním oblečení a jiní jen v džínách a tričkách celkem třicet dva studentů.

Je na vás ke které skupince si přisednete.
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 20.4.2018, 11:42:44
Zvednu se a jdu ke dveřím.

" Sláva, občerstvení je tady. Tak jdeme na to. Všechno to složte do příručního skladu. Co je potřeba do chladícího boxu, Míno prosím, dohlídni na to, díky."

Pomůžu něco taky vynosit. Pak si vezmu jeden chlebíček s humrovkou a jdu naproti Davidovi. Vyslechnu si od něj o tom, jak spojení vymysleli. Přikývnu, že rozumím a vezmu od něj všechno potřebné. Vysílačku vložím do druhé přihrádky v pouzdru u opasku. Takže teď mám v v jedné přihrádce mobil a ve druhé vysílačku." Poslyš Davide, může ta vysílačka být takhle v jednom pouzdře s mobilem? Je to každé v jiné přihrádce."

Pokud to může být, spokojeně přikývnu. Avšak když ne, poslechnu si radu jak na to. Tahat sebou pořád nějakou kabelku se mi nechce. Dám si pojítko do ucha a zkusmo smáčknu tlačítko Erik.

" Zkouška spojení, jak mě slyšíš, Eriku?"

Zeptám se, když uslyším Erikův hlas.
 
  NPC David   Postava není přítomna 16.4.2018, 15:13:39
Postupně David se dvěma pomocníky navštívil vaše sídla i pracoviště a namontoval vám interkomy.

Pokaždé po namontování prohlásil.

"Tak teď můžete kohokoliv z týmu zavolat domů nebo na pracoviště, do kuchyně nebo do dispečinku na který se můžete 24 hodin denně obracet s vašimi požadavky. Stačí jen zmáčknout jméno vlajícího a tomu dotyčnému to zazvoní doma i v práci.
Pokud volající nebude ani v jedné své hlavní lokalitě zapípá mu pejdžr a objeví se vaše jméno.

Zde máte pojítka která si zastrčte do ucha. Je bezdrátové a vysílačka s anténou je schovaná v kabelce či kapse. Tak můžete mezi sebou komunikovat aniž by si toho někdo všiml."
 
  Carol Anne Winchester   Postava není přítomna 3.4.2018, 21:14:54

Chci ještě pokreačovat ve svých přípravách na večer, když se mi v hlavě cosi ozve. Chytnu se za hlavu a zatřesu s ním. "Do háje!!" Chce se mi brečet. Shoulím se na zemi a roztřesená tam ležím. Cítím, jak mě bolí žaludek. A nakonec skončim na toaletě. Zvracím.

Ještě chvilku mi trvá dát se dohromady, když se konečně seberu. Navléknu si na nohy boty na podpatku od Jimyho Choo a vyrazím ven. Pak se pokusím nají si Ladu.

"Děkuji za poučený...výlet. A teď mám prosbu. Představíš mě svým přátelům? Byla bych moc ráda."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 25.3.2018, 21:52:12
PJ za Celia

"Ano Eriku rozumím, interkomy a pojítka doručí mí spolupracovníci, ještě před setkáním se studenty. Hned jak mi doručí pojítko a interkom se spojím s ostatními a domluvím se s nimi, že se nebudu zatím představovat studentům a vmísím se mezi ně inkognito. Jako by to chtěla udělat novinářka, která chce zůstat nepoznána.
A pokud se jedná o ten šrám na hyždi, je dost hluboký a ošetření by se mi hodilo.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 25.3.2018, 21:34:49
Celia

U Celie zazvonil signál computeru o příchozí poště.

"Slečno Celie už jste se připravila ještě pro vás mám jeden ůkol. Stačí, když tím pověříte své spolupracovníky. Potřebujeme mít na všech místech kde jste ubytovaní a kde pracujete zavést interkom.s tlačítky se jmény těch koho by jste tímto vybavili všech vašich kolegů do bydliště, kavárny kostela, fitka, školy bojového umění, knihovny, tvého pracoviště, kuchyně a mé pracovny.
A pojítka, která by jste měli nenápadně v uchu s minimikrofonem nenápadně umístěným na oděvu.
Zranění už máte ošetřeno, nebo vám mám poslat doktorku."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 25.3.2018, 21:09:55
Jora Clark

"Dobrý nápad s tím interkomem Celii to vyřídím. Kuchyň mi psala že má vše připraveno a už to posílá."

Z venčí se ozývá bublání motoru minitraktoru, kterým ti vezou objednávku z kuchyně.
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 25.3.2018, 20:57:07
S povzdechem se zvednu a jdu dovnitř ke kompu. Sednu si a napíšu rychlou a stručnou odpověď.

" My jsme připravení, personál je na místě, sice ještě nedorazilo občerstvení (chlebíčky, chuťovky a nějaké sladké zákusky) z kuchyně. Jinak je všechno připraveno. Klidně mě představ třeba jako šéfku kavárny a příležitostnou koordinátorku zábavy. Zařídíš, Eriku, aby si pospíšili s tím občerstvením nebo je nějaký intercom přímo do kuchyně?"

" Možná by bylo dobré si promluvit s Celií, aby se tady propojilo spojení, pokud to není. Přeci si nebudeme posílat mejlíky, když stačí stisknout "čudlík" a uslyší mě v kuchyni, jiným se zase ozvu třeba na faře a tak."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 25.3.2018, 20:47:10
Jora Clark

Jora si vychutnává chvíli klidu a pohody, když ji pípnutí kompu v kavárně informuje o příchozí poště a jeden ze sourozenců zavolá, že je to pro ní.

Jakmile si najde čas na to, aby si jej přečetla uvidí.

"Milá Joro jste připravena na otevření kavárny? V kolik nohu pozvat studenty k její návštěvě?"

Jora Clark,John, Jacob Black,Celia"Seagull"Seals, Carol Anne Winchester.

"Napište mi jakým způsobem, bych vás měl představit studentům. Nebo se raději mezi ně vmísíte bez představování?"
 
  Jora Clark   Postava není přítomna 21.3.2018, 12:26:49
Netrvalo dlouho a bylo vidět, že jsem dobře vybrala obsluhu kavárny. Čile tady pobíhali a činili se, aby bylo všechno připravené. Najednou mi přijde zpráva.

" No doprdele, nebudu tady lítat z jedné strany ostrova na druhou. Nejsem malej harant, aby mě někdo takhle honil. Počkám si, až přijdou sem. Doufám, že "choulostivé místo" si ošetří Celia sama nebo jí s tím pomůže Carol."

Pomyslím si a tím je to pro mě uzavřené. Vejdu do kavárny, nechám si udělat horkou čokoládu a jdu se mezitím podívat, jestli je připravena vodní dýmka, zásoba příchutí i druhů tabáků. Musím pochválit sourozence, že to připravili báječně.

Vezmu si šálek s čokoládou, vyjdu ven, sednu si ke stolku, který je ve stínu, s výhledem na cestou z obou směrů. Zapálím si cigaretu a labužnicky si vychutnávám tu volnost, svobodu a chuť čokolády.
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 20.3.2018, 3:01:45
Carol a Jora

Když nadešel čas k schůzce se studenty. Oznámil vám internet, že jste kompletní.
"Celia, John a Jacob již také dorazili. Máte ještě čas je navštívit a přivítat se s nimi.
Cestou sem prožili nepříjemné dobrodružství.
Kdo půjdete za Celií vezměte si lékárničku, ona má nepěkný šrám na choulostivém místě."
 
  Pán Jeskyně   Postava není přítomna 20.3.2018, 2:52:29
Celia,Jacob,John

Velitel na rázné chování Jacoba zůstal zírat jako opařený a než nabral znova dech do plic Jacob už se líně rozvaloval na zadním sedadle jeho štábního vozu.

Pak, aby nabyl zdání autority zařval.

"Krucinál himl hergot bando líná to jse vojáci, kdy splníte můj rozkaz chásko já vám udělám vojnu že se z toho poserete!"

Pak se obrátí k Celii.
"Promiňte slečno, trochu zlenivěli asi jsem byl na ně moc hodný. Já si to s nimi ještě vyřídím. nebojte se ten holomek s námi nepojede pro toho máme vůz s ozbrojenou ostrahou. To je ten náklaďák co s ním přijelo mužstvo."

Nabídne jí rámě a odvádí jí k svému džípu.

Pak znova zařve.
"Čtyři muži se mnou toho drzouna vytáhněte z mého auta a naložte na náklaďák.
A vy ostatní tam naložte toho druhého."


Čtyři vojáci jdou vyplnit rozkaz naložit Jacoba do náklaďáku a zbývající vojáci i když je vidět jak jsou strachy bez sebe, jdou směrem k Johnovi.

Jacobovi nic jiného než se podřídit nezbývá. John je spokojen, že jej svezou na zámek a tak bez odporu následuje vojáky do náklaďáku
Celia se evidentně baví představou jak ten nařvanej oficír bude překvapen a ponížen až pán ostrova zjistí koho mu přivezli jako údajné narušitele.

Vojáci posbírali i to co zbylo z těch mutantů a naložili to do náklaďáku.
pak vyrazili a během dvaceti minut zastavili na náměstíčku před rozhlasem.

Pak ta komedie proběhla. Oficír vyšponovaný, prsa vypnutá, pyšný jak páv podal hlášení a pán ostrova jakmile spatřil kdo je domnělá zachráněná dívka a kdo jsou údajní narušitelé propukne v nevázaný smích.

Pak seřve oficíra na dvě doby a odvelí ho zpět do kasáren.
Nechá se informovat co se stalo a prohlédne si trofeje.

Pak vám poděkuje a hlavně Johnovi, ale je na něm vidět, že mu to dělá starosti nicméně vás informuje o návštěvě studentů a o večírku .
Požádá vás, aby jste se dali do pucu a účastnili se onoho večírku před tím však vás požádá aby jste přišli na krátké setkání kde vám studenty představí. Vás představí jako personál.
 
  John   Postava není přítomna 19.3.2018, 21:05:35
Keď zmiznu tela tych kreatur tak len myknem ramenami. Očistím si meč od krvy a odložim ho do pošvi. Hneď ako to spravím sa sem privali akýsi pajác a začne na mňa štekať. Ani sa nesnažím ho počúvať a zapalim si cigaretu.

Pri udere do ramena sa len zľahka usmejem.

„ Nezvykaj si veľmi občas som dosť lenivý aby som sa zjavil v ten pravý čas.“

Keď Cecilia zleti z palmi tak jej idem pomôcť sa postaviť. Pajaca si ani nevšímam nech si zjape keď mu to spraví dobre.

„ Ale je v tom výhoda. Aspoň na zámok nepôjdeme pešky“
 
  Jacob Black   Postava není přítomna 17.3.2018, 18:28:02
Zbytky hlavy a krev mi potřísní oblečení a obličej. Ramenem mi cukne až moc dobře známý zpětný ráz pušky.

Než stačím znovu nabít a vystřelit, poslední útočník je rozseknut vedví. Pak vše zmizí.

Když konečně zas vidím, přijíždí místní 'Policie'. Ze země seberu pás s náboji. Hlava nosorožce, ani tygra mne nezajímá a helma také ne. Na granát nesahám, ty kurvy zabily moc mých přátel.

Než dorazím ke strážným, John je již na paškálu. Přijdu k němu pěstí ho zlehka udeřím do ramene.

No u svatýho Honzy,(Saint John the Warrior) my jsme živí.
Normálně už jsem se vítal se svatým Petrem, kdyby jsi se tu neobjevil.


Pak sletí z palmy Celia, že by i Svatej Gerard Majella měl co dělat.

Když se probudí ten velitel, začne zas řvát. Já to moc neřeším. Jen před ním vyhodím náboj z komory a odevzdám náboje. Pak u pušky provizorně uzlem zpravím opasek a přehodím si ji přes záda.

Pokrčím rameny, očistím si kolárek a usměju se.

Podezřelé individuum, tak mne nikdo nenazval od doby co jsem se dostal do církevního semináře. Začínám se tu cítit jak doma.

Kouknu po okolí, vyberu si náhodně nějaký džíp, či jiný vehykl bez střechy, a vyrazím k němu.
Pokud mne někdo nezastaví, rozvalím se na zadní sedačce, a hodím si nohy nahoru.

Tak co pojedeme, když už jsme zatčený? já začínám mít v krku vyschlo!
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.