abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Abarin opět ve vývoji! Pokud vás zajímá průběh prací nebo máte nápad, neváhejte se ozvat v Nová verze (Oblíbit)

Vážně i nevážně v Zašívárna - SPAM no. 8 (Oblíbit)

Řekněte, co se vám líbí a nelíbí, přidejte své nápady, aby byl Abarin místem, kde se vám líbí Připomínky a nápady (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  
 

Isabel
26.11.2017
16:29:33
Abaddon nijak neprotestuje ohledně čekání, ale zeptá se na Gwyllion, na kterou jsem v tom zmatku úplně zapomněla.
“Kůň není tak nápadný. Ty si poradíš. Buď ji strč tomu svému otrokovi, ať ji tam dovede nebo vymysli něco jiného. Při troše štěstí tam může dojít i sama.“ Mrknu na něj a mizím v davu, abych našla svého dědečka.

Dojdeme s dědkem až k vysokému oblouku, kde začíná východní čtvrť. Naštěstí si nás strážní nevšímají. Promluvím k Mefistovi v myšlenkách.
“Jsme tady. Tohle je východní čtvrť. Zkus si upravit svoji vizáž. Myslím, že dědek s vnučkou by najednou budili moc pozornosti.“ Sdělím mu a čekám, jak se rozhodne. Pak se můžeme vydat do chudinské čtvrti.

Je tu rušno. A oproti té bohaté čtvrti se mi tu líbí mnohem víc. Toho zoufalství, chudoby… nádhera. Zahlédnu putyku a vydám se tím směrem. Když míjím blázna mluvícího o démonech, nahlédnu mu do duše. Pokud má opravdu takový strach z démonů, jak tvrdí, jenom ho v tom popostrčím a pošeptám mu sladce svůj názor.
“Na to už je pozdě.“ Využiji svoji moc, aby se mu do hlavy dostaly představy o příchodu démonů do města. A prohloubím tak jeho strach a obavy. Pak už jen doufám, že to dotyčný nerozdýchá, hrábne mu a vyvolá takový zmatek, že si obchodníci nebudou všímat svého zboží. Využiji potom situaci a seberu jim to, co by se mohlo hodit. Pak už dál pokračuji k hospodě.

Uvnitř to nevypadá nejlépe, ale na místní poměry to docela ujde. Rozhlédnu se kolem sebe, zda je tu nějaká možnost se zabavit. "Kostky, karty?" Pak se k nám přitočí děvečka.
“Díky.“ Odpovím na uvítání. Když nabídne stůl nebo rovnou pokoj, kouknu po svém doprovodu.
“To vypadá tak sexy nebo co?“
“Nejlépe obojí. Pokud ovšem ten patok, co tu točíte, stojí za to. Co máte k jídlu?“ Vyzvídám a pak se otočím na Mefistotela.
“Nebo máš jiný nápad?“ Prohodím malinko provokativně. Uvažuji nad tím, co se může honit hlavou jemu.

Grazhosyluthar
25.11.2017
10:44:47
Moje zábava začíná a končí před princem. Nehodlám nikoho pronásledovat, ale na druhou stranu nutno podotknout, že duše, které jsem zabil také pohltím. Pokud byly dost odvážné na to, aby mě napadly za svého života, pak jsou dostatečně dobré na to, abych je pozřel.

"Bylo mu to řečeno dostkráte na to, aby teď mluvil velmi rychle." podotknu směrem k Lilith.

Dále se - princ neprinc, jmu odpovídat Meibilovi.
"Princip soutěže je jednoduchý. Odtud až k městu je mnoho vesnic. Kdo v nich pohltí více duší, vyhrál."

Lilith
22.11.2017
22:06:37
Pokrčím nosík a zatvářím se skoro až zhnuseně, když Graz ohazuje prince kusy jeho věrných. Vskutku to nevypadá příliš esteticky.
Ale pravda, o to je to zábavnější...

Lehce povytáhnu obočí, když se princ váli po zemi.
"Ale princi, tato pozice pro vás rozhodně není důstojná," pokárám ho tónem dvorní guvernantky a v očích se mi vesele blýská.
Nicméně asi ani velmi otrlý smrtelník by pod mým pohledem nebyl příliš klidný.
Protože to, co je veselé pro mě a co považuji za zábavné já...
Nu, smrtelníci na to mívají jiný názor.


Nijak se do práce nehrnu, jestli se chce bavit Graz a Mebilo, přenechávám jim to. Já se bavím i tak.

"Tak, hodný, ocením práci ranhojiče ještě jednou, jako bych chválila štěně, které se dokázalo vyčurat venku a ne doma.

Když se princ ozve, upřu svou pozornost na něj.
Zamračím se, našpulím ústa jako podrážděná šlechtična.
"Ale no tak, už ti to bylo řečeno," upozorním prince s hranou dotčeností v upřesnění Meibilových slov.Abaddon
21.11.2017
9:40:01
A vskutku. Netrvá to tak dlouho a někdo i přijde. Ušklíbnu se. Nenapadlo mě že by někdo z nich chtěl krást i koně, a ne jenom zboží. Ti lidé jsou vážně zajímavý. Když mě obejdou, tak chvilku počkám, aby se Gwyllion měla čas připravit. "Snad to zvládne bez hluku.. pomyslím si, ale zrovna u někoho takhle sta... Ehm.. Zkušeného.. Si jsem docela jist že, má své způsoby.

"Teď.. prakticky zašeptám, a v tom samém okamžiku chytnu toho blíž u mě a vtáhnu si ho do vozu, přičemž mu druhou rukou zakryji ústa a přitlačím čelisti k sobě, aby nemohl křičet. O Gwyllion se nestarám, ta to zvládne.. Alespoň tomu věřím.

Vůz se dvakrát lehce zavrtí, a je opět klid. Asi o deset minut později z něj vylezu já. Tedy ne tak úplně. Původní plán byl lehce se zmenšit, zesvětlit si kůži, a nechat zajet rohy. No je vidět že mám ještě co trénovat. Rohy mi zmizely, to je fajn. Jenže jsem se zmenšil moc, takže vypadám jak třináctileté lidské dítě. Pleť je trošku světlejší, ale hlavně se mi zesvětlily i vlasy, takže teď jsou blonďaté, a delší. Na oči jsem zapomněl takže sice mají bílé bělmo, ale nepřirozeně zlaté duhovky. A zuby jsou ostřejší a špičatější. Nesmím se usmívat. Svou zbraň si zmenším na délku dýky, a zastrčím za pas. Z vozu si vytáhnu košili svojí oběti, naštěstí jí mám až po kolena. Vypadám teď jako strhaný obyčejný kluk chudiny.

Vlasy si hodím do obličeje a vezmu Gwyllion, jelikož vzhled sluhy co nese pánovi domů koně by měl být celkem dobrý. A s někým takovým se snad nikdo nebude chtít moc bavit. "Tak jdeme malá.. " povím jí, a všimnu si, že můj hlas je trošku hlubší a neodpovídá mému vzhledu. Budu si muset dávat vážně pozor. Pak už vyrazím směrem k Červené kryse.

Meibilo
19.11.2017
15:09:51
Usměju se, když někteří lidé se rozhodli bojovat a nezdrhli. Vytáhnu meče z pochev a usměju se ,, Tohle bude zábava." Pronesu a teleportuju se mezi lidské vojáky, kde rozpoutám řežbu.

Boj s těmi, co neutekli byl krátký. Až moc krátký na můj vkus. Meče, které si otřu o oblečení jednoho z vojáků, si strčím do pochvy. Ještě si dojdu pro jednu dýku, kterou jsem v zápalu boje hodil.

Když se vrátím, tak se náš milý princ ptá co po něm chceme. Shodím z hlavy kápi, takže odhalím svůj obličej a pronesu ,, Alee. Támhle můj kostnatý přítel by si s tebou chtěl popovídat. A odpovídal bych mu. Pokud teda nechceš zažít hodně bolesti. Je to jenom na tobě" Pak se otočím na Graze ,, Tak co jsi to měl za soutěž Grazi ?" zeptám se.

Svět
19.11.2017
14:38:19
Graz, Meibilo, Lilith

Zatím co princ se na základě Grazova kouzla klepe na zemi, tak jak je po zásahu elektrickým výbojem žádáno, tak ani zbytek princovy skupiny pro vás nepředstavuje větší hrozbu a v podstatě závisí pouze na Meibilovi a Grazovi, jestli zbytek nějaká práce i na Lilith.

Omámený ranhojič mezitím skončil svou první pomoc a téměř dokonale ošetřil ránu princezně, která stále leží bezvládně na zemi.

Boj je krátký....většina vojáků je mrtvá a ti co vzali nohy na ramena....no řekněme záleží na tom jestli je někdo z vás bude honit a dorážet.

Princ vyčerpaný strachem a elektrickými výboji leží na zemi a z toho zbytku vědomí co mu zbývá chrčí skrze sliny “C....co...p...po mě...c...chcete.....“tázací tón tomu tak nějak chybí ale myslím, že k jeho stavu je to celkem pochopitelné...

Svět
19.11.2017
14:37:10
Mefisto, Isabel

Čím dál postupujete se ulice svažují do východní čtvrti tím víc ulice Hardku začínají být rušnější a zároveň i rasově rozmanitější. Trpaslíci, vlčí nebo kočičí lidé, tu a tam nějaký elf a další různorodé rasy ze všech koutů světa. Kvarské království si viditelně s cizinci hlavu neláme. Kaménné obchody se pomalu vytrácejí a ulicemi se čím dál tim víc prostírají obyčejné stánky. Tu a tam po vás někdo hodí zvědavým okem ale nakonec bezproblémů dorazíte k vysokému oblouku, který odděluje Východní čtvrť od zbytku města. Jediný kdo to ale může poznat je Isabel protože nějaký nápis nebo barevné standarty se zde nekonají. Po stranách oblouku stoji dva strážní, kteří znuděně pozorují dění v ulici ale pozornost vám nevěnují.

Východní čtvrť smrdí tak jak se od nejchudší část města dá čekat.....rozmanitě. Ulice jsou nacpané k prasknutí a je velmi dobrý nápad dávat si pozor na své finance a další cennosti. Cesta k Červené kryse je poměrně krátká, putika je vhodně umístěná aby se k ní každý rychle dostal, na malém náměstí, plném stánků, vyvolávačů a samozřejmě taky žebráků a bláznů hlásících konec světa. Když procházíte ke dveřím putiky zrovna minete blázna, který vás velmi ikonicky varuje před příchodem démonů do toho světa a urguje vás aby jste našli spásu v modlitbách k jakémusi Hafernexikvojovi.

Když otevřete dveře do putiky, praští vás přes nos pach piva, krve a v neposlední tak nějakých těch zvratků ale oproti ulicím je to v celku extravagantní vůně. Jak by se dalo čekat není tu pomalu kam se hnout a řev spolu s probíhající pěstní výměnou názoru v zadní části hospody mají za následek zvonění v uších. Hospodský, které je dle zjevu nějaké prasečí rasy zrovna čepuje za barem nahnědlé cosi ale když si všimne hostů pokyne jedné z kočičích děveček a ta se k vám ihned rozeběhne. “Zdravím!! Vítejte u Červené Krysy!“ Široce se na vás usměje a obnaží přitom své kočičí zoubky, zorničky se ji zájmem rozšíří. Zkoumavě si Vás oba prohlídne “Tak co to bude? Stůl? A nebo rovnou pokoj...?“ Mrkne a laškovně pohodí kočičím ocasem.

Abaddon

Netrvá to dlouho a potom co se uložíš ke svému odpočinku ve voze a zvuk slintajícího zombí utichne kde si v dálce, zaslechneš šramot a tlumené hlasy.

“Ty Borku...myslíš, že je to dobrý nápad?“ ozve se nesnesitelně pomalý, hluboký kňučivý hlas.
“Drž klapačku Vazufe...ten chlap je pryč, dyď si ho viděl...“ ozve se na to ostrý vrčivý tón
“Ale...“ v odezvě na začátek věty se ozve plesknutí.
“Řek sem drž hubu...čapnem koně a padáme...říkám ti tak parádní herku sem neviděl ani nepamatuju dostanem za ní majlant....určitě bude nějaká plnokrevná nebo tak něco..“.
“Au.....tak jo..“

Zatím co Gwyllion stále hraje svou úloho koně a jen majestátně pohazuje hlavou na tobě jestli to necháš na ní a nebo si užiješ zábavu sám....Protože lapkové se podél vozu blíží ke koni.

Grazhosyluthar
15.11.2017
22:32:45
Někdy je potřeba vyčistit pole než se začne jednat. Holt to platí i pro tento okamžik.

Sešlu kouzlo na princovu zbraň, která začne poněkud jiskřit a dávat princovi drobné výboje - postupně sílící. To aby se třeba náhodou nenudil.

A já? Zatočím s těmi, kteří mají tu drzost jít po mém varování stále ještě vpřed. Tentokráte přijde ke slovu má srpovitá čepel. Přemisťuji se na různá místa -> ale mají jedno společné - úspěšný sek, který na těch nebožácích udělám, ohodí prince sprškou krve, vnitřností či jakýmikoliv dalšími součástkami jeho drzých vojáků.

Bude z něj kvalitní zboží pro skřety. Protože já hlupáky nemám rád.

Abaddon
14.11.2017
9:14:17
Stojím v té uličce, skrčený za vozem, když tu ke mě přijde Isabel a poví mi, ať tu zůstanu. "Hm.. To jsem šťasten.. Ale ano, asi se nic jiného dělat nedá... Co ale s Gwyllion? kývnu, a kouknu se na chlapa a kobylu. Na chlapovi se zastavím trochu déle.

Tahle ovlivněná duše není nic moc. Tedy když jí ovlivním já. Má pak takovou divnou.. pachuť.. Nechám ho tedy jít podle předchozího plánu, a zatáhnu vůz dál do stínů, načež si do něj zase vlezu, doufaje, že se nějaký zvědavec nebo zloděj přijde kouknout.

Pokud ano, tak jako mravkolev čeká v písku, čekám já ve voze, připraven přivítat někoho na svačinu.. Nebo spíše přivítat nějakou svačinu. Bez přebytečné krve, pozornosti a křiku samozřejmě. Od toho, zda někdo přijde, se bude odvíjet mé chování až bude večer.

Isabel
1.11.2017
20:43:22
Vyslechnu si další kritiku od Mefistotela. Jako hodná vnučka se snažím potlačit protočení panenek. Ale stejně si to nemůžu odpustit. A tak Mefistotelovi odpovím v myšlenkách.
“No jo, no jo. Zapomínáš, že mým úkolem bylo zjistit, kdo má u sebe klíč. A ne prolejzání celého města a hledání skulinek, kterými byste vy příšery mohli projít. Jasný!“ Jednoduše mu shrnu svůj úkol a už se k tomu nehodlám vracet.
“Nemusíš se bát. Až dorazí mág, postarám se o něj.“ Oznámím Mefistotelovi v myšlenkách. A tak z poloviny tomu i věřím. Než vyrazíme, pustím se dědy a zaběhnu se nenápadně podívat k vozu, kde se nachází Abaddon. Hraně přehrabuji zboží, které na voze leží. A v tichosti předám Abaddonovi plán.
“Počkej, až se začne stmívat a vyraž směrem k východní části města. Je to chudinská čtvrť. Drž se ve stínech.“ Pak se od vozu odsunu.
“Nic zajímavého.“ Pronesu nahlas, aby to slyšeli ti nejblížší.

Děda shrne pár slovy moje představení města. Ušklíbnu se, když si představím, kolik práce mě to stálo mu to všechno popsat a dozvím se jen tohle. Chytnu dědka za ruku a táhnu ho za sebou.
“Tak pojď, rychle, ať o něco nepřijdeme.“ Táhnu ho a nenápadně kličkujeme městem k východní chudé čtvrti. Občas se zastavím, abych dědkovi ukázala nějakou úžasnou věc ve městě. Třeba nádherný dům bohatých kupců, kytku v květináči na okně a další maličkosti, nad kterými by se vnučka rozplývala. Když míjíme krámy, vrhám se k vitrínám a obdivuji předměty a zboží, které nabízejí. Občas se otočím na dědu.
“Dědo, podívej, to je krása. Kup mi to.“ Dlouho takto putujeme městem a oklikou se blížíme k východní čtvrti. Míříme k putice Červená krysa.

Lilith
1.11.2017
10:12:43
Stojím a dívám se.

Rty se mi zvlní do pobaveného částečně úsměvu - částečně úšklebku, když sebou princ tak plácne na zem.

Do boje se nevrhám, pokud někdo z nich nezaútočí přímo na mě.
Pokud ano - bráním se.

Povytáhnu obočí, když princ tak soptí a rozhlédnu se kolem sebe, jako bych nevěděla, o kom mluví.
Zjevně se bavím.
"Kohopak máš tím netvorem na mysli?" otáži se jemným měkkým hlasem, jako když kočka přede.
"... princi..." dodám a i tentokráte to zní spíše jako urážka než jako uctivé oslovení.

Mefistoteles
29.10.2017
16:56:14
"Abaddon má přesně ten druh problémů, které se s dobrým průzkumem dají řešit dříve a lépe. Ale budiž, jsme jednou tu. Jenom doufám, že až na nás přijde ten mág, co tu bydlí, tak se dobrovolně nabídneš, že to vyřešíš", informuju Isabelu.

Už ani mě nebaví se v tom šťourat, když zatím můžu sám sbírat informace...ačkoli pokaždé mi vytane, o kolik snazší by to bylo, kdybych se nemusel pomyslně ohlížet přes rameno a kdybych

"Dobžee, dobžee, jak myslíš."

Mě osobně nebude dělat problém vystupovat jako postarší šlechtic namísto senilního venkovana-a bude to i příjemná změna. Isabel má ale pravdu, potřebujeme všichni místo, kde nejen že si nás nikdo nebude všímat, ale nikdo tam ani nebude, aby si nás všiml.

Krom toho, chudinská čtvrť znamená dostupný materiál pro průzkumy města bez rizika...Abaddon dovede možná vést na provázku, ale já umím vést bez provázku, a klidně mohu na dálku zlomeného žebráka či lapku kontrolovat, a jeho očima pozorovat.

Svět
28.10.2017
21:35:44
Graz, Meibilo, Lilith

Obyčejní lidé se s démony mohou sotva měřit....Skřeti jsou nebojácní a silní když přijde na věc ale lidé.....

Graz použije svůj řetěz aby zpacifikoval prince a nebyl by to pro něj větší problém, kdyby se princ při úleku nad jeho rychlím přemístěním nepohnul a nezvedl nohu, řetěz mu tak nohy pouze podtrhne a on sebou plácne na zem a okamžitě se začne hrabat pro meč...

Jakmile sebou princ plácne na zem vůně strachu naplní vzduch jako čerstvá krev. Někteří vojáci začínají pomalu couvat jiní pevně svírají zbraně. Většina z nich je moc vyděšená než aby Graze poslechla a tak zatím co část vojáků se dá na zběsilý útěk tak ta druhá se vrhne do boje.

Meibilo tak má o zábavu postaráno...ale deset na nejvýš patnáct chlapů pro něj samotného sotva bude větší problém...

Princ se svíjí na zemi a nějakým způsobem se mu podařilo tasit.....a začne sním v sedě máchat proti Grazovi..."Odvolej si toho netvora ty čarodějnice......Víš kdo já sem!!? Jsem syn Livarského krále!!" nepřestává princ běsnit směrem k Lilith.

Milý Regus zatím poslušně a v tranzu dělá co mu Lilith řekla...a zdá se když nic tak první pomoc umí....

Meibilo
20.10.2017
22:47:28
Otočím se na Graze, když mluví o jakési soutěži, ale ne té, kterou jsem navrhoval. ,, Co by jsi na mně mohl při chystat démone. No uvidím, až mi to prozradí. Teď to nemá cenu řešit."

Potom Graz začne říkat cosi o tom, že mají odložit zbraně, aby přežili. Usměju se a tichým hlasem pronesu ,, Prosim ať to nedělaj. Potřebuju se zase rozcvičit." Přičemž vytáhnu dýku a začnu si s ní házet.

Mladý princ nevypadá moc nadšeně, když spatří Graze jak mu leze do zelí. Potom nařídí, aby Graze a Lilith zabili.

Když Graz řekne, že všichni co mají zbraň jsou moji, tak přikývnu a rozhlédnu se jestli se někdo takový najde

Lilith
17.10.2017
18:03:13
"Vy jste s tou komedií začal..." upozorním prince s úsměvem.
"... princi," dodám a z mých ústo to zní posměšně, skoro urážlivě.

Docela mu ten šok přeji a bavím se jím.
Nedělám si nějaké obavy z jeho rozkazu, a je to na mě vidět.
Jsem připravena se bránit - a vypadá to, že si v tom dost věřím.

"Hodnej," ocením s pokývnutím hlavy počínání Reguse a to, že si rozmyslel zdekovat se, ale dělá, co má.
Zní to jak kočičí zavrnění.

Podívám se po Grazovi a trhnu rameny.
"Vždycky jim všechno hrozně trvá a pomalu jim to dochází," odpovídám mu.
"Ale třeba už jim to dojde."

Grazhosyluthar
16.10.2017
17:30:43
Ta lidská stvoření jsou tuze tupá, ale jistý stupeň váhavosti v jejich jednání a určité rozčilení v hlase padlého diktátora mi dává naději na to, že nebudu muset přespřádávat své plány.

Tentokráte přijde ke slovu řetěz. Nechci nechat ustoupit prince do pozadí... ostatně proto jsem také tady. Rozmáchnu se a hodlám omotat řetěz kolem jeho nohy. Čekám, že se bude chtít bránit a proto se v polovině útoku přemístím asi tak o 4 metry (30° co se úhlu útoku týká) doleva.

Ať už se mu ten řetěz kolem nohy obmotá, či nikoliv, zavrčím. "Stát! Nebo dopadnete stejně jako vaši kumpáni na stromech." přinejmenším by to mohlo přidat něco k jejich nejistotě, protože oni jaksi nemůžou tušit, že si z nich Meibilo už udělal svačinu. "Odložte zbraně a přežijete." je to přátelské varování s takovou jemnou hrozbou v podtextu. Jejich chyba, že si Meibila stále ještě nevšimli.

Meibilo by rád soutěžil, ale to ještě netuší, že jsem si pro něj připravil mnohem lepší soutěž, kterou mu ovšem navrhnu až později.
"Kdo z nich ještě drží zbraň... je tvůj... o soutěžení si promluvíme později. Mám pro tebe návrh, který tě jistě bude zajímat." naznačím Meibilovi, že před diváky plány na soutěž spřádat nehodlám.

"Zdá se, že jsi nebyla pomalá ty, ale oni... zapomněl jsem." prohodím k Lilith něco, co by mohlo být považováno za omluvu. Otázkou je, jak to Lilith vezme.

Svět
15.10.2017
16:52:38
Graz, Meibilo, Lilith

Princ i vojáci poněkud strnou když zachrastí kosti a grazův smích. Kráčející kostlivce dokáže opravdu upoutat pozornost.."Co....je tohle za komedii?!"zrudne princ když se Graz přemísti k Lilith....."Co má tohle bejt!!!" Zdá se, že nebýt pánem situace je pro mladého prince poněkud šok....až na tolik, že jeho klid úplně zmizel...

Vztekle si začne třít ukazováčkem rty a ukáže na Graze "Okamžitě to zabijte....a tu děvku taky....bez tak je k ničem.. mávne rukou ke kostlivci a Lilith vojáci se k nim začnou nejistě sunout. Sám princ ustupuje pomalu dozadu a k boji se nechystá..

Zdá se, že než se dostanete k nějakému vyjednávání bude potřeba uklidit nezbytný opad.....Horší je, že voják, který začal ošetřovat princeznu také nedbá slov démonky a hodlá se zdekovat....nicméně něco v hlase Lilith ho přinutí zůstat na místě a tupě pokračovat v ošetřování princezny....

Meibila si zatím nikdo moc nevšiml....

Isabel
15.10.2017
16:15:02
Mefisto mi sdělí, o čem jsem je zapomněla informovat. V klidu stojím a nedávám na sobě znát, že by se mě to nějak dotklo.
“No tak promiň, ale stráže u brány jsme viděli už z kopce. Nečekala bych, že potřebuješ informovat o něčem, co vidíš na vlastní oči. A tu ženskou jsem tu minule nepotkala.“ Rychle mu shrnu, co si myslím o jeho připomínkách. Vlastně je mi to volný. Za bránu se dostal. Pokračujeme s dědečkem v davu. Očkem sleduji, kam Abaddon zajede se svým otrokem. Otočím se na dědu.
“Než se půjdeme podívat na trh, měli bychom si zajistit ubytování.“ Nadhodím a doufám, že si Mefisto domyslí, co tím myslím.
“Máme pár možností.“ Oznámím, ale zbytek už dořeknu ve svých myšlenkách.
“Ale s Abaddonem to půjde těžce. Ten by měl počkat u vozu, než se začne stmívat. Ve východní části bude ubytování vhodnější. Je to chudá čtvrť, plná zoufalství, spodiny, zlodějů, násilí… něco pro nás. Zapadneme tam.“ Představím potom dědečkovi město. Mávnu rukou k nejvybranější části města.
“Tamhle je palác. A ty nejvybranější obchody s luxusním zbožím. Kdybych si vzala prince, určitě bych chtěla zboží jedině odtamtud. Jsou tam i kasárny a chrám.“ Vysvětlím rychle a přesunu se rukou do další části města.
“Před námi je prostor, kde budou trhy a pořádají se tam i turnaje. Tam se musíme potom jít podívat. Bude tam plno obchodníků. A je tam spousta krámků se vším možným. Tady bychom snad mohli najít nějaké ubytování.“ Táhnu dědu za ruku.
“Pojď, měli bychom jít hned, nebo se tu chceš ještě projít?“ Kouknu po dědovi.
“Ale nesmíme do východní části. To je nejchudší část měst a je to tam o život. Jsou tam prý zloději, krade se tam a sama bych tam určitě nešla dědo. Ještě by se nám tam něco stalo.“ Nadechnu se a zírám kolem sebe, zda neuvidím někoho, kdo si nehlídá svoje kapsy.
“Nějaká ta mince by se hodila.“
“Tak co myslíš?“ Vyzvídám a čekám, jaký má názor.

Meibilo
10.10.2017
20:05:28
Většinu debaty mezi Lilith a prince ztrávim opřenej o větev s úsměvem na rtech. Kdy potom Graz vyrazí z úkrytu, tak se usměju doopravdy a taky seskočim že stromu. Pronesu ,,Ale jistě. Nechám je bejt."

Naklonim se ke Grazovi ,, Navrhuju soutěž. Kdo jich zabije víc vyhrál. Ale smiř se s prohrou. "

Potom počkám jestli princ odpoví. Kdyžtak jsem připravenej se bránit pokud by zaútočili.

Lilith
10.10.2017
17:25:23
Pokud to nebude princ, kdo zaútočí, já se k protiútoku zjevně nechystám.
Ale už nevypadám tak vyplašeně, jako před chvílí. Vypadá to, že princ není tak úplně hloupý, takže tato přetvářka nemá tak zcela smysl. Ale zase na druhou stranu rozhodně nehodlám "odhalovat všechny karty".

A nevypadá to, že bych se hodlala vyděsit ani vojáků, kteří už si nás všímají. S uspokojením registruji, že princ si vzal k srdci moje slova, že princezna potřebuje léčitele a někoho k ní posílá, ať to vyřeší.

Když ke mě princ postupuje, nijak neubýbám. Jen jsem připravena reagovat na jeho případný útok. Na jeho slova jen povytáhnu obočí.

Ale odpovědět mu už nestihnu, protože Graz je netrpělivý.

Zamračím se na Gratze. Vypadá to okatě otráveně.
Proč musel zkazit zábavu? Ta chvíle přece nehraje roli!
Takový skvělý materiál, tenhle princ!


Ale proteď to bude muset počkat.
Tak se aspoň rozhodnu pozorovat, jak se toho Graz hodlá zhostit, toho vyjednávání s princem.

"Ať se Regus postará o princeznu, jestli to umí," upozorním akorát, aby se na to nezapomnělo.
Obrátím se k Regusovi a upřu na něj ostrý pohled.
"Neradila bych ti jí ublížít," dodám tišeji, ale zní to velmi... velmi vemlouvavě.

Grazhosyluthar
8.10.2017
13:09:08
Už bylo té potlačované legrace dost. Skřípání skla zazní prostorem a já se pomalu objevím.
"Na to bys potřeboval celou armádu, chlapče." šuravá chůze a aniž bych se díval za sebe, tak řeknu:

"Prince, princeznu a Reguse nechte zatim bejt. Ostatní sice můžou bejt ještě užitečný, ale nejsou nezbytný." pomalu pokračuju vpřed a pokud se někdo bude snad snažit zabít pomalého kostlivce, rozseknu ho vejpůl...

"Trvá ti to moc dlouho a já nemám čas." řeknu Lilith.

Přenesu se kus od prince nedaleko Lilith. Pokud bude chtít zaútočit, má na to dostatek prostoru, protože já se napřed ptám.
"Tak a teď mi pověz proč bys měl zůstat naživu. Můžeš začít s vysvětlováním obchodu se skřety. A když budeš dostatečně výřečný, tak se nestaneš jeho součástí."

Svět
8.10.2017
12:05:35
Graz, Meibilo, Lilith

Princ poněkud zamrká, když Lilith uhne....."Rychlá mrcha..." zasměje se...Na chvíli je vidět, že čeká protiútok ale ten nepřijde...Vojáci už ale mezitím zbystřili a připravili se k útoku...Princ je ale zastaví zvednutím ruky. Chvíli si Lilith prohlíží....a pak houkne na jednoho z vojáků "Regusy......podívej se na tu polomrtvou čubku...nechci aby chcípla dřív než dorazíme ke skřetům... Voják kývne, odepne si brašnou a jme se princeznu ošetřovat....

Princ pak udělá pár kroků k Lilith A ty......a to tvoje předstírání......pověz mi....proč bych tě neměl nechat zabít....? Usměje se sebevědomě..."Och promiň....nechat znásilnit...a pak zabít.......

Abaddon
2.10.2017
21:03:38
Mistr řezbář je jenom sleduje, načež zaplatí, kývne, a poplácá naší černou kobylu aby pokračovala v cestě. V jedné z postranch uliček tedy opět vylezu ven, protáhnu se, a kouknu se na toho chlapa. "Půjdeš do nejzapadlejší ulice ze všech.. najdeš tu nejhorší hospodu kterou budeš schopen, a uvnitř vyzkoušíš úplně všechno co ti nabídnou... Večer budeš chodit okolo, zpívat si, a mávat měšcem ve vzduchu.. " dám mu pokyny, a nechám ho jít. Když ho nezabije alkohol a drogy, tak snad někdo večer. Přinejhorším umře za dva dny sám na zástavu srdce.

Pokouknu se po okolí po naší skvělé dvojici. "Ta strážkyně něco tuší.. Alespoň u mě.. Abych se mohl zamaskovat budu potřebovat si pár hodin odpočinout.. Tyhle dlouhodobější rozkazy mě vysilují... " zamručím nespokojeně, jelikož je to pravda. "Počkal bych do soumraku, mezitím rozhodl plán co dál.. Isabel, jakým směrem a jak daleko je ta pevnost s naším cílem.. " optám se dědečkovi vnučky.
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23] 
Liraell


 


 


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2016 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.