abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Stará Říše ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Isabel   Postava není přítomna 17.5.2018, 15:46:00
Nakonec usoudím, že je mi fuk, kde ti dva budou a tak shrábnu klíče od pokoje a jdu za Marou. Ta mi oznámí, že od Brooka se jeho konec dal čekat.
“Jeho smůla.“ Mrknu na ni a vyčkám, až mě dovede do pokoje. Když něco křikne na moje dva společníky, jen jim oběma zamávám a zmizím z očí v prvním patře.

Nahoře to vypadá docela obstojně. Všimnu si okna hned vedle našeho pokoje.
“Paráda.“ Mara mě vyzve, ať vstoupím do pokoje. S úsměvem na ni kývnu.
“Už se těším, až se natáhnu. Dnešek byl náročný. To tu máte vždycky tak živo?“ Začnu nenápadně konverzaci. Vyštrachám klíč a otevřu dveře. Čekám, zda mě do obličeje praští zatuchlý vzduch anebo ne.
“Slyšela jsem něco o tom, že se tu budou pořádat rytířské hry? To bude teprve frmol. Byla jsi na nich už někdy?“ Vyzvídám a vyčkávám, až bude možné vstoupit do pokoje. Raději nechám Maru, aby vstoupila jako první.
“To asi ale nebude zábava pro každého co? Jak bych se na ně mohla dostat? Plno šlechticů a prachů.. Dobrá příležitost si něco přivydělat.“ Pokračuji v konverzaci a očkem koukám po pokoji.
 
  Svět   Postava není přítomna 28.4.2018, 22:15:34
Isabel. Mefisto, Abaddon

Zatímco co Gwyll se vydala sama pátrat po vlastní ose. Abaddon a Mefisto ještě vysedávají u stolu, přesto, že už jim nikdo nic nenalije.....Ven z hospody se derou poslední opilci a za chvíli se rozhostí ticho.

Jediným zvukem jsou Isabeliny kroky, když se vydá za servírkou...Mara už je sice na odchodu ale když zaslechne Isabelin hlas tak jí zastříhají uši a pověsí vyždímaný hadr na vědro s vodou pod barem u kterého stojí. Kočičí servírka natočí zvědavě hlavu a ruce zapíchne v bok.."Co pak....fešák Brook už ti zmizel? Víš u něj to ani jinak skončit nemohlo....umí jen chlastat a práskat mince..." I když by to tak mohlo být tak z jejího hlasu zaznívá spíš pobavení než výčitka..chvíli si Isabel ještě zvědavě měří a pak švihne ocasem.

"Tak dem...." Odhalí v úsměvu ostré špičáky a protáhne se těsně kolem Isabel ke schodišti, které vede do prvního patra. Na schodech se ještě zastaví a houkne na Mefista s Abaddonem "A vám dvoum bych tu neradila nocovat....Prase nemá rád, když ráno v hospodě najde někoho válet na stole..."

***
Mara vede Isabel do prvního patra, a pak úzkou chodbou až k pokoji. Interiér hostince není nic moc, holé zdi s dřevěným obložením ani kytku by tu člověk nedohledal...vybledlý koberec snad pamatuje ještě Válku andělů s démony a mdlé světlo naznačuje, že bude potřeba doplnit olej do lamp.

Pokoj je až na konci chodby, ale zas máte hned u vchodu okno, pro případ rychlé evakuace. "Tak...prosím madam" Ukloní se hravě servírka, ukáže na dveře pokoje a čeká až je Isabel otevře..
 
  Isabel   Postava není přítomna 19.4.2018, 20:17:27
Brook evidentně nebude žádný svatoušek. Zvlášť když navrhne chlast jako trest pro poraženého. Nebojím se toho, že by to skončilo špatně a tak to s úsměvem odkývám. Spoléhám totiž na Mefista, jenže toho brzy hra přestane bavit a tak nemám na výběr a musím pít. I když Brook je na tom mnohem hůře. Pak se k nám připojí i jiní hráči, ale silně pochybuji, že o tom Brook vůbec ví. S menší opičkou a bohatší o nějaký ten peníz končím hru. Brooka, který leží pod stolem, nechám být. Určitě bude mít krásné sny.

Mefistovi hodím jednu minci.
“Fakt dík za pomoc.“ Sdělím mu ne moc mile. Abaddon se vrací v myšlenkách k našemu úkolu.
“To ses měl zeptat Gwyll než stihla někam zmizet.“ Odpovím mu a už přemýšlím, co bych dělala dalšího, abych se dnes večer ještě zabavila.
“Takže chlapci, pokud chcete klíče od pokoje, řekněte. Jinak si ho nechám ukázat od nové kámošky servírky. Pak vám nechám odemčeno.“ Vyčkávám, jak se rozhodnou. Když tak jim klíč předám. Každopádně se zvednu, i když ne tak úplně ladně.
“Tak jo. Hádám, že to tu zvládnete sami.“ A vyrazím za servírkou, abych si udělala „přátele“. Jakmile ji najdu, neztrácím čas.
“Ahoj, nemáš teď čas, že bys mi ukázala, kde se nachází pokoj?“
“Co kdyby z ní šly vytáhnout nějaké další informace.“ V případě, že mě odpálkuje, vyrazím na průzkum ven. Třeba budu mít kliku a zjistím, zda se něco během mojí nepřítomnosti nezměnilo.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 13.4.2018, 12:44:43
Gwyn chce abychom odešli, a ten nápad se mi rozhodně nelíbí. "Když zklamou oni, zklameme my též.. Nejsme tu každý za sebe. Máme úkol." odvětím jí stejným způsobem, jako ona mně.

Hra se ukáže být celkem nudnou. A co hůř, Brook se zchlastá pod obraz. "Alespoň jít si ulevit by po tom chlastu mohl.. Ostatní se pustili do hry taky.. To je fajn.. Teď jsme zase nenápadní.. pomyslím si, a čekám, zda Brook někdy vstane, nebo ho vyhodí. Guláš je fajn, ale svačina navíc je vždycky dobrá.

"Jak je to tedy s tím měňavcem?" optám se v neskrytých myšlenkách, aby mohl kdokoliv z přítomných odpovědět.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 9.4.2018, 18:11:09
"Pche."

Podvádět by se bývalo dalo i s mincemi, ale už to není taková výzva. Čím víc lidí se přidá, tím se to vlastně stává snazší-jedna hlava věří svým očím, ale když z davu vypíchnete tři čtyři vůdce, ostatní pak klidně odpřísáhnou, že bílá je černá. Možná jsem tu a tam něco takového provedl, ale když mi Brook zkazil tu pečlivou přípravu, už to nějak nemám zapotřebí.

Kdo mě zná, ví dobře, že "věnovat se dění kolem" znamená vypůjčit si pár cizích očí a prošmejdit každou nechráněnou mysl. Předchozí ohledání v tomhle směru nepřineslo nic moc zajímavého, ale třeba budu mít nyní štěstí...no a každopádně je tam ten drobný bonus, že nikdo nemůže říct, že zahálím.

A jak čas postupuje, a mě přestává i tahle činnost bavit, začíná nastávat čas na úkol. Rufus...máme množství způsobů, jak se k němu dostat. Pokud je mi známo, úkolem je unést, nebo alespoň vylákat. A dokud nemáme info od Graze a ani Gwylli se zatím nevytasila se svým metamorfomágem, vezmeme to standardně.

Rodina.
U Rufuse je to zjednodušené tím, že kdokoli, kdo je s ním aspoň vzdáleně příbuzný-nebo třeba jen jeho dobrý přítel-je dost dobrý i pro nás. Protože hrdina, ten se vždycky musí chovat "hrdinsky". Čili se "zeptám" osazenstva, zda něco neví o někom takovém, koho třeba obtěžovali a pak za to dostali od Hrdiny přes hubu.
Noc, která nastává, by byla pro malý únos ideální...
 
  Svět   Postava není přítomna 8.4.2018, 18:35:39
Isabel, Mefisto, Abaddon

Brook se začne potutelně usmívat a je vidět, že se mu líbí jakým směrem konverzace směřuje. Když do něj po té Isabel šťouchne, pobaveně se zasměje..."Co na to říct.....tady jsi u Krysi....ne u Poctivého rytíře...".

Brook si nechá od servírky přinést dva měšce herních mincí, které slouží opravdu jen pro zábavu....mince v měšcích jsou prakticky bezcenné napodobeniny...ale svým tvarem a vzhledem se rovnají všem možným platidlům, které můžete v Kvaru najít...Hra může začít...

Brook navrhne hrát první hry o pití, tedy objedná velkou flašku místní pálenky, kterou poměrně ochotně zaplatí...prohraný....bude pít....Hra je poměrně jednoduchá ale bohužel se Isabel musí během večera spoléhat především na sebe, neboť Mefisto očividně ztratil zájem a začal se věnovat dění kolem....Zatím co Abaddon se pravděpodobně zamiloval do svých nohou neboť je pod stolem pozoruje jako by to byla ta jediná zábavná věc...a Gwyll zatím do pije své pivo a beze slova zmizí ven...

Isabel má nicméně během večera celkem štěstí....neboť se jí podaří většinu her vyhrát, při pátém panáku už je na Brookovi vidět jistá nespokojenost...ale je vidět, že to ho vydrží víc než se zdá....Isabel je sice démon ale ty dva panáky a pivo dělají také svoje...

Hra se nakonec zvrhne v klasický karban do, kterého se zapojí nejen Brookovi parťáci no a milý Brook skončí tak opilý pod stolem, že na hezkou noc může v klidu zapomenout.....

A tak se vám tedy podaří si během večera i poněkud přilepšit...finančně...přeci jen oblbnout pár prosťáčků v hospodě není pro démony takový problém.......

* * * *

Měsíc je vysoko na nebi, když se ruch v hospodě začne klidnit a hosté pomalu odchází a nebo směřují ke svým pokojům v hostinci... a to je koneckonců i váš případ..otázkou je co s načatou nocí....
 
  Svět   Postava není přítomna 8.4.2018, 11:54:56
Lilith, Meibilo, Graz

Graz se uklidí dřív, než si ho stačí princezna všimnou a vezme sebou i prince, který by určitě něco rád namítl ale vzhledem k tomu, že se Graz rozhodne jeho námitky dopředu zamítnou tak mu nezbude prakticky nic jiného než v klidu plandat na jeho rameni.

Graz má teď před sebou vlastní plán a je jen otázkou jeho charakteru jak se jím bude řídit.

Lilith se mezitím skloní k princezně, začne jí uklidňovat a v očích ji hrají pobavené plamínky, které hovoří o jejím nadcházejícím rozhodnutí....

A co se týče Meibila tak ten jen pohodí v ruce nožem a s úšklebkem zmizí za svým úkolem.
 
  Isabel   Postava není přítomna 20.3.2018, 19:40:20
Brook mi vybere jméno.
“No nazdar.“
“To se mi líbí.“ Mrknu na něj. Když vjedu tomu chlapovi do vlasů, snažím na sobě nic nedat znát, ale je to fakt za trest.
“Tohle bude náročný.“
“To si piš. Nač ztrácet čas, když můžeme dělat i jiné věci, lepší.“ Spiklenecky se usměji a moc ráda, bych už začala s kostkami. Pak se ale ozve Mefisto.
“Je to jenom hra. Nemusí se ničeho bát. Že jo?“ Odpovím Mefistovi a otočím se s touto otázkou na Brooka. Jenže jak se zdá, objeví se malý problém ohledně vybrané hry.
“A kruci!“
“To zní, že víš, o čem mluvíš.“ Šťouchnu do naší oběti.
“Pak ať je tedy po tvém.“ Kývnu na něj, když navrhne mince. Vyslechnu si pravidla a neustále se tvářím nadšeně.
“To zní jednoduše. Tak začněme.“ V myšlenkách se spojím s Mefistem.
“Myslím, že prvních pár prohraných her není vůbec problém. Jen doufám, že s tím něco dokážeš, abychom také i nějaké vyhráli.“ Otočím se s otázkou na Brooka.
“Tak o co by sis chtěl u první hry zahrát?“ Vyzvídám.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 25.2.2018, 16:20:00
"Pak by byl ještě hloupější než teď vypadá." v duchu mě to pobaví, protože taková malichernost a malost lidské mysli mě nepřestane překvapovat. Přece jenom bych očekával, že pud sebezáchovy, když se na něm a kolem něj válí trosky těl jeho kolegů, bude silnější než lidská hloupost... Ale Lilith si to očividně nemyslí... a ta je tu přece jenom déle...

"Dala jsi mi podnět k zamyšlení." zabručím jí v mysli.

Lilith nám dá poměrně okatě najevo, že bychom měli zmizet z dohledu. Já nelením a poslechnu. Přenesu se za princátko a omráčím jej. To by neměl být problém, protože jediné, co prince zajímá, je princezna...

A tak pokud se nestane nic neočekávaného, tak ho přehodím přes rameno a zmizím z dohledu princezny.
 
  Svět   Postava není přítomna 24.2.2018, 22:12:06
Lilith, Meibilo, Graz

Princ mezi váma těká pohledem a čeká se bude dít. A když se Graz zmíní o vzdálení tak se snaží něco namítnout ale to už si všimne probírající se princezny a očividně ho zamrazí.

Ale Liltih se ujme své pozice dvorní dámy a zastíní prozatím princezně výhled na Graze a Meibila. Princezna zamrká a snaží se zaostřit na Lilith "Co se stalo Miriabel? Byli jsme přepadení.....a pak se na tebe vrhl ten špinavý lapka a já pamatuju, že jsem vyskočila z vozu a pak už nic....Kde jsou ti Lupiči?". Mrká nechápavě a nakonec se skučením chytne za poraněné rameno "Auu".
 
  Svět   Postava není přítomna 24.2.2018, 21:54:32
Isabel, Mefisto, Abaddon

Mara se na Abaddona ušklíbne a za chvíli mu přinese plnou misku guláše. Dál už se u Vás nezdržuje neboť Isabel se plně věnuje své kořisti a Mara jako správná kočka rychle ztratí zájem.

"Hmm nevím...co třeba Bet?" prohodí blonďák s úšklebem a z jeho výrazu je jasné, že Isabel trochu dráždí. Nebrání se když mu Isabel vjede rukou do vlasů ale ten požitek je otázkou přeci jen pot a pracovní špína se na vlasech Brooka za celý den podepsali. Brook se nicméně spokojeně ušklíbne "Nerada ztrácíš čas viď?" současná situace mu nepochybně lichotí a na Isabelinu výzvu se dokonce nechá nakrmit ale to vše trvá jen do chvíle než přijdou na řadu kostky. Dobrý pozorovatel si všimne, že krapet ohrnul nos.."Hazard mi nevadí ale kostky nejsou zrovna moje parketa....." Skloní omluvně hlavu, mrkne na Mefista a podrbe se na zátylku "A taky se v nich dát moc snadno podvádět" ušklíbne se znalecky....

"Ale jestli chceš něco hrát proč ne zdejší klasiku..mince?" Navrhne a vytáhne měšec....Pravidla jsou dle jeho vysvětlení celkem jednoduchá zdá se, že v Kvaru je jedno jakou měnu člověk má dá se tu platit vším a proto se měšce zdejších lidí chlubí velmi rozmanitými druhy mincí různých tvarů a vzhledu. Princip hry Vám velmi rychle vysvětlí...Vsazené mince se položí na jednu hromadu hlavou dolů. Hráči se další libovolnou mincí snaží úderem do hromádky obrátit co nejvíc mincí. Sází se mince různé hodnoty takže hráči se mohou snažit ovlivnit množství v hromádce a kdo hraje první se rozhoduje velmi jednoduše stylem pana nebo orel.

Brook nezapomene dodat, že hráči nemusí o peníze přijít může se hrát pouze o výhru.

Mefisto by samozřejmě mohl zkusit zlomit jeho nechuť ke kostkám ale jak již předpokládal Brookovi společníci vás začali bedlivě pozorovat a očividně se tím náramně baví.

Gwill se pod stolem jemně dotkne Abaddona aby získal jeho pozornost "Až se to zvrhne doporučuji se zdekovat a nechat v tom ty dva samotné...tohle taškařice nám za problémy nestojí..." poví mu v myšlenkách zatím co si lokne piva a dá si záležet aby vytěsnila Mefista.
 
  Lilith   Postava není přítomna 13.2.2018, 23:31:12
Zatvářím se zamyšleně, jako bych o jeho slovech vážně uvažovala. Ve skutečnosti si ale nemyslím, že by mluvil pravdu, že by to myslel vážně. Spíše si myslím, že se z toho pokouší vyklouznout a vykroutit. Jakkoli.

Jak to tak vypadá, Graz si to nemyslí. Potřesu hlavou.
"A nebo prostě a jednoduše lže," opáčím hladce.

Trochu se zamračím, když se princezna probírá.
"To s tím nemohla ještě chvíli počkat?
"Potkáme se,"ujistím Gratze tiše.
Sice bych se prince ráda zeptala ještě na pár věcí, a hlavně ho zkusila přesvědčit, aby mluvil ještě víc, ale ztratit krytí u princezny se mi ještě moc nechce.

Obrátím se k princezně a můj výraz se v průběhu toho pohybu změní jak mávnutím kouzelného proutku na výraz vyplašené nevinné dívčiny.
"Ano, princezno?" vyhrknu.
"Jste v pořádku?" otáži se a rychlými cupitavými krůčky se k ní blížím, abych k ní starostlivě přiklekla.
 
  Abaddon   Postava není přítomna 12.2.2018, 13:54:17
Jakmile se připojí servírka, začnu litovat, že jsme si dal tenhle vzhled. Ale dítěte se nikdo na nic ptát nebude, když tak ho jenom pošlou okounět jinam. Mít víc energie, tak se před vchodem sem změním na něco co by zapadlo lépe, ale tyhle proměny mi tolik nejdou, a dost mě vyčerpávají.

Servírka ale jede do Isabel, což mě na jednu stranu trochu mrzí, ale na stranu druhou jsem rád. Alespoň mi to nemusí tak vadit. "A sám jsem říkal že tu nejsme kvůli zábavě.. Tohle je na nic.. O takovýhle holce se tu bude mluvit.. O Gwill taky. A když se tady s ním i fakt zaplete, ať už v jakýmkoliv způsobu.. Na dědka si potkají někde za rohem, aby dostali prachy zpět... Nebo aby dostali Isabel.. Další mrtví, další problémy.. " jsem čím dál víc naštvaný jak neprofesionálně se chovají. "Taky guláš... prosím... " hlesnu jenom, a schovám se víc za Gwill, jako že se stydím.

Mezitím se dostanou k samotné hře s Brookem. Takovou duši bych si taky dal líbit. Silnou, prakticky ne moc zkaženou.. Takovou prostou . Požitek z ní moc nebude, ale je to přesně na doplnění energie.
 
  Mefistoteles   Postava není přítomna 10.2.2018, 23:45:49
"Kostky jsou trivialita i bez telekineze, ale taky nemusí být vždycky triky na mě."

Odfrknu si...sice bych měl být rád, že moje schopnosti Isabel podceňuje, ale mám taky svojí hrdost, a to vlastně jenom na svoje schopnosti-není asi co jiného bych si mohl na sobě považovat krom vztahu s Azmakem, který má jenom takové trvání jako moje užitečnost.

Načež si naberu guláše, a sytím se, aniž bych mu příliš věnoval pozornost...což možná povede k tomu, že se trochu pobryndám, pro účel krytí. Vážně mám tak trochu pocit, že odvádím víc, než potřebuju...protože Brook je touhle dobou už de facto zhypnotizovaný a nemusel jsem do něj ani ťuknout.

A Isabel bude asi mít koči-trojku, když prohraje. Skvostné.

Soustředím se zatím na dvě věci. Brook a kostky. Kostky a Brook. Jeho úhel pohledu, jeho mrkání. Jeho ruce...snad alespoň jednu nechá na kostkách.
Která tečka je trochu ošoupaná, kde jsou zamaštěné, jak vypadají důlky, jak jsou sedřené rohy. Jak se točí, a jak jsou proti sobě nakreslené hodnoty-nechci mu ukázat číslo, co mohl předtím zahlédnout na boku, a jestli to bude potřeba, chci vědět, jak přesně Brookovi tu kostku v hlavě otočit.
Pro telepata není malých úkolů, když chce být důkladný. Nebo spíš když si z toho chce udělat výzvu...Brook by sám asi uvěřil čemukoli.

"Na všechno. Možná začni vějičkou, první jednu dvě hry vyhraje...pak zvýší sázky."

"Zlato, ty vážně chceš tady pána ponoukat k hazardu? Hrozný dneska ty holky, to vám povím, hrozný!", doprovodím své prohlášení chraplavým chechotem...Rozhlédnu se, jestli máme pozornost Brookova původního stolu...Můžeme začít...
 
  Isabel   Postava není přítomna 21.1.2018, 16:58:11
Mefisto nám v myšlenkách sdělí, jak by šlo vyhrát v kostkách.
“A nemůžeš prostě využít pár svých triků a přesvědčit ho, že na kostkách vidí něco jiného? Odvést jeho pozornost od hry bude hračka.“ Vyzvídám. Na Maru kývnu, jen co nám přinese kostky. Musím se usmát, když si vyslechnu připomínku o podílu od Mefista.
“Zlato, pokud prohraju... Odmakáš to za mě.“ Sdělím mu s nadšením. A už věnuji pozornost našemu prvnímu dobrovolníkovi.

Hypnotizuji hromotluka úsměvem a i když to vypadá, že není moc nadšený z toho, že by si měl přisednout k nám, nakonec změní názor.
“Výborně.“ Jakmile si sedne vedle mě, přišoupnu se k němu blíž. Při té příležitosti mu nakouknu do duše, i když pochybuji, že bude toužit teď i po něčem jiném než po mojí společnosti, ale kdo ví. Když dojde na jméno, chvilku zaváhám.
“Kruci, který? Že by měl nějaký oblíbený?“ Nechci mu říkat moje pravé jméno a tak se z toho vykroutím.
“Těší mě Brooku. Já jsem… co bys mi tipoval za jméno?“ Nadhodím a čekám, zda si vybere něco použitelného. Pracuji dál na tom, aby byl ochoten vsadit cokoliv, aby mě mohl získat.
“Máš tak nádherný vlasy. Moc se mi líbí.“ Nakloním se k němu blíž a vjedu mu rukou do vlasů.
“Moc pěkné.“ Zašeptám. Divadýlko mi přeruší Mara, když přinese jídlo.

Mara mi malinko kazí plány, když do Brooka šije.
“To si nemyslím.“ Na Brooka se usměji a doufám, že pohroma je zažehnána. Kdyby náhodou ne, stačí ho jenom trošku popostrčit a přesvědčit ho, že šanci má. Kolem krku se mi mihne ocas.
“Ty potvoro.“ Dál už si jí nevšímám a věnuji se Brookovi. Přisunu si talíř blíž, naberu jedno sousto a po vyfoukání ochutnám.
“Není to vůbec špatné. Chceš?“ Nabídnu Brookovi a pokud nebude mít nic proti, natáhnu ruku se lžící, aby ochutnal přímo ode mě.
“Hraješ kostky?“ Zeptám se ho a už uvažuji nad tím, jak ho donutit hrát.
“Doufám, že si připravenej.“ Houknu na Mefista v myšlenkách.
 
  Grazhosyluthar   Postava není přítomna 20.1.2018, 12:01:04
"Takže už víte, kam máte jít." poznamenám, když princ ráčí odhalit kde měl princeznu předat.

Pak začne blekotat a přísun informací z jeho strany poněkud vyschne.
"Zdá se, že svůj potenciál již vyčerpal. I když bych očekával, že ve službě svému otci bude mít informací více. Ovšem zdá se, že pro svého otce není natolik důležitým, aby mu svěřil více informací." trochu rozvinu svojí úvahu na téma užitečnosti prince a již uvažuji, že ho omráčím, když se začne probírat jeho nastávající...

Princezna osloví Lilith jako Miriabel a já přemýšlím, kam na taková jména Lilith chodí...
"Zdá se, že máš práci."
"Já se nyní s princem vzdálím. Myslím, že je načase doručit všechny balíčky na místo určení. Pokud na něj tedy nemáš další otázky." rozhodnu se, že budu zdvořilý a počkám s omráčením prince až pokud od něj Lilith nebude ještě něco chtít.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.