abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Melwin   Postava není přítomna 3.10.2015, 21:45:01
Rozpačitě se ošiju. Skoro jako bych za to mohl já, že jsou i takhle zvrhlý chlapi. Já to tak určitě nemám...... teda aspoň myslím... doufám... "Herdek, jak já mám vědět, jak to mám, když jsem to ještě neměl?!" Je to zatraceně matoucí...

"Já... no..." tahle otázka, takhle napřímo, mě zaskočila. "Ještě nebyl čas..." přiznám a zase je to pravda. Před očima mi vypluje Lisbeth. Už jsem byl tak blízko! Tak blizoučko...

Znovu se ošiju, ale tentokrát je to tím, že cejtim, jak to na mě zase jde. Zhluboka se nadechnu a poposednu. "Budeš ještě jíst?" změním téma, protže cejtim, jak ztrácím pevnou půdu pod nohama. "Asi bych tě měl nechat odpočinout..."
 
  Cora   Postava není přítomna 3.10.2015, 21:36:56
"Jo, bije." Zahuhlám nezřetelně a dojím poslední sousto ze svýho talíře.
"Někteří takoví prostě jsou, že se neudělaj, pokud holku nedobijou a nevzmou si ji násilím."
Ardet třeba.....

Překvapí mě, že v bordelu ještě nikdy nebyl, ale to s tou Eve....to mě zaujme.
Měla já jsem někdy někoho, komu by na mě takhle záleželo?
Kromě táty, teda....Kterej mi ten hřbet opravdu zmaloval, když se dozvěděl, že čekám dítě?
Min pro mě dělala první poslední, ale tohle logicky ne...
Možná by to bylo hezký, kdyby někdo chtěl, abych už....


Rychle tyhle myšlenky přeruším, protože dobře vím, jak jsou zhoubný.
Násilím se zašklebím.
"A proč jsi do toho nešel u nás? V Masce. Holky by s tebou šly zadara, to bylo vidět. Líbil ses jim a někdy je fajn prostě....jít protože chceš a s kým chceš, víš?"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 3.10.2015, 21:34:26
Její poznámka o mém případném působení v Masce bodne do mé minulosti. "Kdysi si Darkin myslel, že mám před sebou hvězdnou dráhu děvky." pomyslím si hořce. A překvapí mě, jak dlouho už jsem dokázala nechat minulost spát. "Ne, tuhle krabičku dnes otvírat nebudu! Dnes ne!" rozhodnu se okamžitě a pečlivě zapěchuju tuhle myšlenku někam hluboko.

"Pietro?" poznamenám překvapeně. I když... zase takové překvapení to není, že ne?! "Je zvláštní. Mám z něj husí kůži." přiznám a bezděky pozoruju své vlasy v zrcadle. Vážně asi nejsou tak hrozné, jak jsem si vždycky namlouvala. I když jsou rovné, jsou hladké jako měděný plech. A stejně lesklé. Světlo hořící svíčky z nich vytahuje zářivé odlesky.

"Takže Soter nehledá vzrušení, ale spíš klid. Možná i něhu? Zvláštní... Jak se pak mohl dívat na to, jak mučí Coru?! Co to bylo, co z ní potřeboval dostat?!"

Myšlenky se rozběhnou úplně jinam.

"Ehm..." ryche se snažím vrátit do přítomnosti.

Horlivě přemýšlím, čím ještě Tinu zdržet. A má zvědavost mi naservíruje zpátky téma, které jí utkvělo. "Ty, Tino, a jak si chceš Kenzyho připoutat? To jde?" vyhrknu, aniž bych to vlastně chtěla vědět. Tedy... má zvědavost by to chtěla vědět! Já ne! Sakra! Ale něčím ji zdržet musím! A povídání o počasí ji asi dlouho bavit nebude...
 
  Vlk   Postava není přítomna 3.10.2015, 21:19:19

Tina s nadšením kartáčuje tvoje vlasy a rozplývá se nad jejich hustotou a třpytivou barvou.
"S takovejma vlasama bys u nás byla za hvězdu."Ujistí tě.
"Takový žádná z nás nemá."

Nad tvojí otázkou se zamyslí a pak zavrtí hlavou.
"Všichni ne, ten velkej u nás nikdy nebyl. Nevím, jak se jmenuje. Ale je obrovskej. Zato Pietro jo, nato, že je to duchovní." Ušklíbne se.
"Ten zrovna rád chodí za mnou. Je to divnej pavouk. Moc ráda ho nemám."

Tina ti ještě načechrá vlasy a o krok ustoupí.
"Paráda, vypadáš skvěle. A jo, Soter k nám chodí dost často. On by rád Min, ale ona už to nedělá. Stará se o nás všechny, vede Masku, ale se zákazníky nechodí. A ani u něj nehodlá dělat vyjímky. Takže to všelijak střídá. Ale nejraději ze všech má Anne, myslím, že ho uklidňuje a pak malou Beth."
 
  Melwin   Postava není přítomna 3.10.2015, 21:14:46
"Bije?!" zamumlám rozladěně. Jo, viděl jsem už párkrát pěkně zmlácenou holku. Jezdil k nám, do Pírka, jeden lovec se svojí... no, těžko říct, co byla jeho. Ale když se napil, holka byla ráno fialová jak bluma. Thomas ho neměl rád, ale ten chlap platil dobře a nikdy nic na pokoji nerozbil. Jen tu holku...

Nervózně po Coře střelím pohledem. "Ne..." A to "ne" je tak nějak všeobecný. I když to vím jen já. Coře musí stačit, že se to vztahuje jen na nevěstince.

"Teda... ne že bych o tom neuvažoval. Jenže neměl jsem ani prachy, ani příležitost. A Eve by mi zmalovala hřbet, kdyby se to domákla. Měla mě v tomhle jak vlastního. Tak nějak..." dodám rychle, aby to znělo trochu věrohodnějc. A konec konců, tohle je pravda!
 
  Cora   Postava není přítomna 3.10.2015, 21:01:37
Pátravě se na něho čouhnu.
Proč ho to zajímá?

"Jo, párkrát jo." Zahučím. "Když byl někdo hodně nechutnej nebo tak. Minnie nám nenechá ubližovat. Vždycky můžem odmítnout, když chce zákazník něco...hnusnýho, co nechcem dělat.
Nebo nás bije."


Všechny, až na Ardeta, toho odmítnout nejde.....
Ardet Dei je jako moje osobní prokletí. Noční můra.


"Heleď..." Napadne mě najednou.
"A tys už s nějakou z nás byl? Nebo někde jinde? S nějakou holkou z...no z nevěstince." Najednou se mi nechce říct rovnou z bordelu.

 
  Melwin   Postava není přítomna 3.10.2015, 20:15:53
Z toho, jak nepokrytě řeší, jak to dělá se zákazníkama Kianga, mi bezděky zčervenaj uši. Nebo je to tím, že se moje fantazie rozběhne na plný obrátky? Sakra!

"A... ty už jsi někdy řekla, že s někým nepůjdeš? To jako můžete?" zeptám se asi dost trapně, ale překvapilo mě to. Fakt. Já myslel, že stačí mít plnej váček a dál už je to zařízený... Ale jestli to tak nefunguje... Jak se jim asi nadbíhá, aby si člověk nepodříznul větev?

Soulož s ježkem? Aj... Já mám náhodou ježky rád. Maj sice blechy, ale když se hladěj po srsti, je to vcelku příjemný. V zahradě za Pírkem jich bejvalo vždycky hodně. Ale takhle to asi nemyslela... Asi ji to bolí... tam dole... Ehm...

Má fantazie dneska dostává vážně zabrat!
 
  Nyskel   Postava není přítomna 3.10.2015, 20:03:45
Tina si počíná velice obratně a rychle. Není v tom ta pozorná péče, kterou v sobě má Anne, ale rozhodně si nemám nač stěžovat. Než se naděju, jsem převlečená v lehké košilce, kterou mě podarovala Minnie. Chtěla jsem si původně vzít své... tedy původně Terryho pyžamo, ale před Tinou mi to přišlo, no, trapné.

A tak tam sedím, v bleděmodré košilce sotva pod kolena, a Tina mi rozplétá účes, který před hodinou česala.

Jak tak mluví o Kenzym, nepatrně mi zrůžoví tváře a má zvědavost se činí. "Jak si ho chce podchytit? To jako jde? Nějak ho... no..." má fantazie začíná brouzdat v neznámých vodách, ale je velmi rychle ve slepé uličce. Nenapadá mě jediný způsob, jak to udělat, kromě svázání provazem do kozelce. Ehm...

"To se v Masce střídají všichni Vl... vlastní to... strážci Sotera?" rychle se opravím. Málem jsem se podřekla!

Zadívám se na sebe do zrcadla. "Já... vlastně nevím." přiznám upřímně. Netuším, jak se to Terrymu víc líbí. Očima zabloudím na vyšívané sedlo v dekoltu. Tohle se bude Terrymu líbit určitě........ Ale vlasy? "Asi je můžeš nechat rozpuštěné." rozhodnu se nakonec. Vím, že se mu líbí moje rezavá barva. A ta líp vynikne na rozpuštěných vlasech.

"Uch! Vážně tohle řeším?!" polknu nervózně.

"A co Soter? Ten chodí do Masky taky? Jako....... za dívkami?" optám se zvědavě. Pochopila jsem od Terryho, že Minnie mu stále odolává. Ale když už tam přijde, přece neodejde... no ... s prázdnou?
 
  Gunter   Postava není přítomna 3.10.2015, 19:29:47
Zírám na Kiangu, která se opět rozjela jak splašený vůz a nestačím pobírat všechny ty hrůzné věty, které na mě chrlí.
Vypadá čím dál tím rozrušenější a než skončí, zkusím ji dokonce zastavit zoufalým gestem ruky.
Mučí mě, vidět ji takhle.
Vyvolává to ve mně pocit, jako by to prožívala na vlastní kůži.
Jako by cítila to, o čem mluví.

Její prosebný hlas se do mě zařízne jako ostrý nůž.
"Nechám. Nechám tě být. Už se nebudu na nic ptát.
Slibuji.
Omlouvám se, Kian.
Nechtěl jsem si způsobit bolest. Mrzí mě to."
Zamumlám provinile a natáhnu se, abych ji stiskl ruku.

Vstanu a zvednu ji s sebou.
"Pojď, doprovodím tě do tvého pokoje. Lehneš si a odpočineš si. Už se tě nikdo nebude na nic ptát." Ujistím ji vřele a odvedu ji na chodbu.
Svým způsobem je mi opravdu líto, že jsem ji rozrušil a cítím se provinile.
Možná proto, že si tak úplně nedokážu představit, co vlastně vidí a jak to prožívá.
Mate mě to.
A jednoznačně mi to čím dál tím víc nahání husí kůži.

 
  Cora   Postava není přítomna 3.10.2015, 19:17:16
Přikývnu, protože bejt v kůži Kian by se mi taky nelíbilo. I když...
"Řekla bych, že jí je naprosto fuk, co si o ní myslej ostatní. Neřeší je. Řekla bych, že je ve většině případu ani nevnímá.
Vždycky mě hrozně zajímalo, jak s něma šoustá. Jestli má pořád ten prázdnej výraz. Ale nikdy jsem s ní ve dvojici nebyla.
Možná umí překvapit. Každopádně je hodně oblíbená, často si jí vybíraj. Možná proto, že je tak tajemná. Vypadá jako nějaká černá kněžna vodněkud z jihu, že jo?"
Zamyšleně se zakousnu do dalšího sousta a spokojeně mlasknu.

"Je to skvělý, díky, Mele. Tohle ti tedy fakt dlužím. A co se Kian tejče, víš, že ona je hrozně vybíravá? To, co ona si nikdo dovolit nemůže. Nebo nás to možná spíš ani nenapadne. Min by nás nejspíš nenutila, kdybychom si postavily hlavu. Každopádně, když Kian řekne ne, tak prostě ne. Třeba s Tyfem nikdy nechce. Přitom von je po ní jak posedlej. Všim sis?"

Potěší mě jeho zájem o moji osobu a možná se na okamžik i usměju, jestli to ještě umím.
"Jako bych souložila s ježkem. Zhruba tak. Vono jsem utahaná jak kotě, víš, a jak jsme lezly po těch skalách, tak mě to tak jakoby tlačí dolů. Jako by mě měla vyhřeznout děloha. Asi tak.
Ale to se spraví, to už jsem párkrát zažila. Horečku už nemám, řekla bych."
Nastavím mu hlavu, aby si sám šáh a zašklebím se.
"Neboj, bude dobře. Já su z tuhýho těsta."
 
  Vlk   Postava není přítomna 3.10.2015, 19:06:52
Půlkrysa si dlouze povzdechne a neřekne nic, jen se podívá mlsně za Tinou. Pak se připojí k Soterovi a začne s ním polohlasně hovořit. I když napínáš uši, abys jim rozuměla, zaslechneš jen nicneříkající řeči o organizaci příštího dne. Nic zajímavého.Tina vstane a zvesela se k tobě připojí. Následuje tě do pokoje, který sdílíte s Gunterem a jemně a hbitě ti pomůže ze šatů. Pak tě nasměruje ke komodě, na níž stojí zrcadlo a za mohutné asistence Nestora, který vám dává okatě najevo, že se tu pěkně nudil, ti rozpustí vlasy a rozčeše ti je.

"Půlkrysa není špatnej." Pronese plavovláska rozpustile, když ti kartáčuje vlasy.
"Párkrát jsem s ním byla. I když bych řekla, že dává přednost Anne nebo Teirez. Ale docela to s ním jde. Budu si ho muset podchytit nebo se na mě vykašle.
Jeden čas pálil za Corou, ale Ardet mu zmaloval hřbet. Tejden ležel."
Svěří ti vesele.
"Mám ti ty vlasy na noc zaplíst nebo je chceš rozpuštěný? Co se Terrymu líbí víc?" Vyzvídá nenuceně.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 3.10.2015, 18:44:21
"Soter je bude potřebovat?! Co se bude dnes v noci dít? Jak tohle zjistit???" poskočí vzrušením má zvědavost a najednou mé oči ožijí. Rychle ale uhnu pohledem, abych Kenzyho nevyplašila.

"Určitě ještě bude příležitost..." prohodím nenuceně. A nikdy bych nevěřila, že budu Kenzymu do postele cpát Tinu zrovna já! Uch!

Pozdravím pokývnutím ostatní stolovníky a vydám se ke dveřím. Ještě se ohlédnu po Tině. Nesmím ji spustit z očí.
 
  Vlk   Postava není přítomna 3.10.2015, 18:00:27
Půlkrysa trochu zklamaně sleduje přeochotnou Tinu, ale když ho oslovíš s omluvou, rozpačitě zrudne a nahlas si odkašle.
"To je od tebe vcelku hrozně milý, ale i kdybych si dělal naděje, že něco bude, Soter nás bude potřebovat. Takže mám smůlu. Dneska se dostanu do postele hodně pozdě v noci. Jestli vůbec." Svěří se ti otráveně.
 
  Vlk   Postava není přítomna 3.10.2015, 17:50:29
Kianga se konečně přestane nahřívat u plamenů a otočí se celým tělem ke Gunterovi.
"Ano, přesně to si myslím. Byla tam uvězněná. Dlouho.
Velmi dlouho.
Vidím stěny, po kterých stéká voda. A mech. Mech na stěnách. Řetěz. Řetěz ukutý z beznaděje.
Bič.
Krev.
Misku s plesnivým chlebem.
Cítím jak ohavně páchne. Nedá se jíst, tak moc páchne. Ale bolest svírající útroby je horší...."
Kianga zavře oči a sevře si dlaněmi oba spánky.
Jako by ji příšerně bolela hlava.

"Ten pach mi zaplňuje ústa..." Zanaříká tak bolestně, až to s Gunterem trhne.
"Polykám ho a Ardet Dei se směje. Jeho smích je všude.
I když on sám už tam není.
Zůstává jen mokrá skála. A tvoje tvář, Guntere.
Bolest se vrací a kroutí mi útroby. Chci ji zahnat vodou, ale voda je slaná.
Habet! Voda je slaná!"


Kianga se zkroutí do klubíčka a když opět vzhlédne je její tvář šedivá a plná prosby.
"Už mě nechej, lovče. Jsem unavená. Už nemůžu.
Nechci.
Je pryč.
Není tam.
Už ji nenajdeš. Moře ji vzalo. Rudý šátek víří ve vlnách.
Jako krev.
Je pryč, lovče. Dutá hora je prázdná. Zůstala jen bolest.
Moje útroby hoří, nechej mě být, lovče.
Žádám tě."
 
  Melwin   Postava není přítomna 3.10.2015, 17:43:31
Zamyšleně pokývám. Je fakt, že jak mi vyprávěla o Nyskel a panu Gunterovi, taky pak nevěděla, co vlastně vykládala.

"Musí to bejt docela otravný, vidět něco, co není. Obzvlášť, jestli se jí to opakuje. A navíc si ještě o ní všichni myslí, že je divná. Ale tak... ona by nezapadla, ani kdyby tyhle vidiny neměla. Na ní je prostě vidět, že je jiná." usměju se tak trochu omluvně. Černá kůže téhle krásky mě fascinuje. Přijde mi to jako srst vraníka...

Dozobu, co mám na talířku, a zhluboka zafuním. Zadívám se na Coru a usměju se. "A jak ti vlastně je? Je to lepší?"
 
  Cora   Postava není přítomna 3.10.2015, 17:25:53
Zavrtím rázně hlavou.
"Ne, to si nemyslím. Nikdy jsem ji neslyšla mluvit jako Kiangu. Ta je prostě...no působí jako by napůl spala a mluví v hádankách. Deinera ne. Když ji to popadne, je spíš....no, prostě cáklá....
Třese se a mísí se v ní hněv a neklid...a občas křičí...."
Dodám nuceně, protože tohle se mi na ni moc říkat nechce.
Ono to k ní ani moc nejde, každopádně je fakt, že to dělá.....Viděla jsem to.

"A Kian se bát nemusíš. Uznávám, že taky působí kapku podivně, ale ona jen....je to jako by nahlížela do nějakýho jinýho světa. Někde za závěsem, kam vidí jen ona. A vidí tam obrazy, barevné a opakující se. A slyší zvuky.
Cítí vůně.
Jednou jsem se jí na to vyptávala...."
Dodám, protože mám pocit, že se musím naší černé krásky zastat.
 
  Melwin   Postava není přítomna 3.10.2015, 17:10:33
"Myslíš záchvaty, jako má občas Kianga? Teda z ní jde vážně strach! To ti povim..."

Další sousto zmizí v mé puse. Na černou krásku teď moc myslet nechci, kazilo by mi to chuť. Ale zase by to vysvětlovalo jejich vzájemnou reakci na útesu...
 
  Cora   Postava není přítomna 3.10.2015, 17:05:45
Pokrčím rameny, protože to opravdu nemám zdání ani já.
"Nemám páru, co se stalo. Možná se to zhoršuje. Možná stárne a von by ji rád provdal a bojí se průseru. Co já vím....
Nežiju s nima. Nebo má nějaký záchvaty....Někdy takový lidi mívaj záchvaty, ne?"
Napadne mě najednou a samotnou mě to znepkojuje.

Co když je Deine vážně magor? Teda opravdu nemocná...opravdu hodně.
Proto Sot tak vyšiluje....
 
  Melwin   Postava není přítomna 2.10.2015, 22:46:09
Nechápavě se zamračím. "A to děsí Sotera? Že to ona ví?" nechápu to. I když se snažím, nechápu.

"Divná byla i před tím, tak proč to teď najednou Sotera děsí? Co se stalo?"

Už to mám celý zamotaný. Pan Gunter by tomu možná rozumněl, ale já jsem marnej... A štve mě to, nutno přiznat.
 
  Cora   Postava není přítomna 2.10.2015, 22:26:51
Trochu nechápavě na něj kouknu, jak může nechápat.
"Přece, že ona ví o svým problému. Ona si chvílemi uvědomuje, že je...že není to....v pořádku.
Děsí ji to a trápí. Jen si neví rady, co s tím."
 
  Melwin   Postava není přítomna 2.10.2015, 22:24:50
Poočku ji pozoruju a u toho nakládám jedno sousto po druhém do pusy. Zdá se mi, že trochu rozvazuje. A nechci ji vyplašit...

Nechám ji domluvit a pak přimhouřím oči: "Potřebovala někomu říct, že ví...co?" Nechám to viset ve vzduchu. Mám neodbytnej pocit, že tam je zakopanej pes...
 
  Cora   Postava není přítomna 2.10.2015, 22:05:36
Pokrčím rameny.
"Tak viděly jsme se pak ještě párkrát a ona si mě asi oblíbila nebo co. Vždycky se se mnou ráda pouštěla do řeči. Já se o to nijak nesnažila." Bráním se, jako by mě z něčeho obvinil.

Raději se zkousnu do jídla, abych nemusela mluvit dál. Jenže Melwin se toho tématu nepouští a ještě vytáhne těžkej kalibr.
Minnie.
Zoufale zakoulím očima.
Najednou nevím co. Svěřený tajemství mě tíží jak kámen, o to horší, že ho celou dobu držím právě před Min. Tohle prostě vědět nesmí....

Jenže jestli Terry pátrá po tom, co se děje s Dein, nepřestane. Na to ho až příliš dobře znám. Dokáže se zakousnout jak buldok, když mu vo něco de.
Právě díky týhle budločí vlastnosti mě vytáh z tý kobky u Sotera. U toho Sotera, kterej mě mučil, aby ze mě dostal odpovědi a teď nás tu hostí jak král.
Nedělá to ze stejnýho důvodu?
Aby dostal odpovědi?


Najednou mě napadne, že čas mlčet možná už dávno minul. Že bych mohla aspoň něco....naznačit. Aby věděl, proč kolem Dein všichni chodí jako by byla ze vzácnýho porcelánu. A mohla se rozbít.

"Víš, ona má Deinera problémy. Jako tady." Zaťukám si na čelo a nevesle se ušklíbnu.
"Není úplně normální a jsou chvíle, kdy si to uvědomuje. Myslím, že se se mnou začala bavit, protože měla pocit, že ji pochopím.
A hlavně se potřebovala někomu svěřit.
Někomu říct, že ví.
Někomu, kdo ji nebude odsuzovat."
Nadechnu se a znovu pokrčím rameny.
Musí pochopit, že tohle přesně já jsem. Někdo, kdo neodsuzuje. Protože sám má nasraný na hlavě. A pořádně. Takový jako já druhýma neopovrhujou. Ne, kvůli tomuhle.

"Řekla bych, že se to Soter snaží utajit. Možná i sám před sebou nebo tak....Von ji fakt šíleně miluje a vona jeho. Dřív na ni býval zlej, kvůli tý její podivnosti.
Ona se ho bála, to mi taky říkala. Že na ni křičí a zuří a háže věcmi.
Ale teď už ne, aspoň mám ten pocit..."
 
  Melwin   Postava není přítomna 2.10.2015, 21:52:55
Zadumaně se zamračím. "A to se na tebe tak vyptávala a klepala se, až dojedeš, jen kvůli tomu, žes jí podala pytlík z bláta?" Nedává mi to smysl.

Přeměřím si ji. Nechce o tom prostě mluvit. Jenže... jestli něco ví...

Ošiju se, zaváhám, ale pak se rozhoupu. "Víš, pan Gunter by to potřeboval vědět. Snaží se pomoct Minnie. A potřebuje co nejvíc informací, chápeš? Může mu pomoct cokoli... A vypadá to, že se teď hrozně zajímá právě o Deine. Takže..." pokrčím rameny. Už jsem to vybalil všechno. A jestli chce pomoct Minnie, měla by mi to říct.

"Teda... jestli to nechceš říct mně, můžeš to říct aspoň panu Gunterovi. Je to férovej chlap. Nepíchnul by to na tebe... ať už je to cokoli." dodám po krátkým zaváhání. Něco skrejvá a mně po tom nic není. Panu Gunterovi by to ale říct měla. Fakt...
 
  Cora   Postava není přítomna 2.10.2015, 21:44:27
Stejně mě ta pochvala zahřeje. Sice jsem zvyklá, že mě chlapi lichotěj, ale tohle zní jinak. Upřímněji. Od kluka, co se umí stydět, teda určitě.

Pustíme se oba do bašty a on se znovu zeptá na Dein. Nějak mu vězí v hlavě. Ošiju se, protože Deine je poslední, o čem bych chtěla mluvit.
Mluvit o ní...to je příliš blízko tomu mluvit o sobě. A o sobě já nikdy nemluvím. O ničem, co neklouže po povrchu.

Jenže je neodbytnej.

"Ono se ani nedá říct, že bych ji znala..." Mávnu ledabyle rukou.
"Si musíš uvědomit, kdo je ona a kdo su já." Vysvětlím trpělivě.
"A u Sota jsem poprvý. Tady na hradě jsem nebyla nikdy. Jak víš, byla jsem v jeho sídle v Ilese. Nedobrovolně.
A s Dein jsem se viděla jen párkrát. Poprvý to bylo na rytířskejch slavnostech, který pořádal ještě Felton. Byly jsme tam s Minnii všechny a Dein tam byla s bráchou. Soter se zastavil s Min a jí upadla do bláta taková malá taštička. Pytlík, co v něm měla nějaký drobnosti. Možná peníze nebo tak. Podala jsem jí to a vona se se mnou dala do řeči....."


Na okamžik přivřu oči a vidím ten den před očima. Bylo hnusný deštivý počasí a slavnosti se vůbec nevyvedly. My ale i tak byly šťastný, že jsme se zase jednou dostaly z Masky. A malá vyděšená Deine....to bylo příjemný rozptýlení. Hlavně ta její bezprostřednost s níž jí ani nenapadlo se povyšovat na děvky z Masky.

"Je to hodná holka." Dodám tiše.
Hodná holka, který se dějou zlý věci. To je vše.
Ale to už nahlas neřeknu.
Nesmím.
 
  Melwin   Postava není přítomna 2.10.2015, 20:10:16
Konečně to pokušení zmizí v košili. Oddychnu si. Prostě jsem to neustál a oči mi tam klouzaly jak ryba na háček.

Zamrkám, jako bych se právě probudil ze sna. Krásnýho, oblýho, plnýho...... Herdek!

Zavrtím se nespokojeně. Tohle vypínání mozku, když se to dole zapne, je fakt strašný!

A provinilej tón Cory je ještě horší.

"Ne, ty promiň." vyhrknu upřímně. "Já... prostě... seš moc hezká." vydechnu. Poraženecky svěsím ramena a skloním hlavu. Je to holt silnější než já, no. Co už nadělám...

Nabídku příměří uvítám vlastně s úlevou. Už se k tomu nechci vracet. Jako já bych byl schopnej... kde čeho... jen prostě ještě nebyla ta správná příležitost, no.

Vezmu si poslušně další sousto a začnu přežvykovat. Připadá mi najednou, že je to mezi námi tak nějak jiný. Tak trochu. A myslim, že jí neušly ani moje napchaný gatě. Takže už nemám co skrejvat, no...

"Ty, jak to, že znáš tak dobře Deine? Tolikrát jsi snad u Sotera nebyla, ne? Jak to, že tě k ní vůbec pustil, když ji tak zbožňuje?" vysypu upřímně, o co mi jde. K vychytralosti paní Minnie mám zatraceně daleko a tak mi nezbejvá, než zůstat sám sebou. Nic jinýho neumim.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.