abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Kingdoms of Valcia ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Grazh´iel Nien´or (Enra)   Postava není přítomna 23.2.2016, 11:41:14
Celé dění sledujeme potichu a víceméně nezúčastněně. Ale ve své podstatě si spíše dáváme dohromady fakta a postoje jednotlivých státníků, či jejich zástupců. Celé to krásně zapadá do skládačky, kterou mají vládci Valcijští ve zvyku. Z cizího krev neteče – aneb nejdůležitější je uchránit si vlastní prdel a že ti pochcípali nějaký poddaní? No a co? Nakonec se do toho musíme vložit, protože to celé nápadně připomíná frašku a mírová smlouva se otřásá v základech ještě než vůbec stačila vzniknout.

“Zajímá tu vůbec někoho, co se v Eldagu vlastně stalo? My chápeme Kythrolův hněv a dle našich názorů je oprávněný, i když možná míří špatným směrem. Tato aliance totiž má chránit především poddané a to by mělo být první, co by nás mělo zajímat.

Místo toho zde řešíte pochybnou otázku imunity diplomatů. Dle našeho názoru by mimo jiné diplomati neměli být ozbrojeni. Neměli by kolem sebe šermovat kouzly. Neměli by urážet protistranu. Nemělo by jim býti vyhrožováno smrtí. Ale je to teď skutečně to podstatné? Král Kythrol jednal v rámci potřeby zajistit bezpečnost sobě i nám. VyslanciDalaranu zase přišli vyjednat pomoc pro svůj lid.

Potřebujeme vědět více informací. Kolik lidí bylo odvedeno? Všimla si útoku nějaká hlídka? Znáte přibližný počet útočníků? To jsou otázky na které je potřeba znát co nejdříve odpověď.

Stejně tak by Dalaranští měli následně vysvětlit, kolik mocenských skupin se v Dalaranu nachází a které z nich by případně byli schopné útok na Eldag provést.


Nakonec ještě věnujeme krátký pohled velvyslanci Korranu. “Jsme velvyslanci Enry, zástupci Graz´hiela Nien´ora. vysvětlování necháváme na povolanějších osobách.
 
  Zarashag Diamantové kladivo (Kalimdor)   Postava není přítomna 22.2.2016, 23:45:10
"Každej tomu říká ňák jinak." utrousí k nově příchozímu onen zamračený trpaslík reprezentující Orgimmar, který se do nejnovějšího sporu prozatím odmítl zapojit, a prohlíží si zástupce Korranu od hlavy až k patě.
"Midgar Chmelotepec, delegát královny Orgimmarské, Zarashag Stříbrného kladiva." představí se poté a naznačí k němu hlavou zdvořilou úklonu.
 
  Abaddon Talumbrane (Korran)   Postava není přítomna 22.2.2016, 23:24:25
A aby toho zmatku nebylo málo, najednou si sem napochoduje jakýsi muž. Je trochu starší, a spíše než sportovní je postavy někoho, kdo nemusel moč často dělat. Avšak než on samotný se k vám prvně dostanou jeho slova.

"Omlouvám se jménem mého krále Abadonna a celého Korranu, ale nemohl jsem se bohužel dostavit dříve.. Potkala nás mírná obtíž.. Bohužel náš král Abaddon se nemohl dostavit osobně, jelikož je vyžadován více v zemi, avšak mám sebou papír s jeho pečetí a jsem zpravomocněn ve jménu Korranu jednat.. Takžě cokoliv co.... Co se to tu sakra děje?"

Při poslední větě se již dostává mezi vás, a kouká na tu podívanou zde. Pak se ovšem vzpamatuje. "Chci říci, omlouvám se za vyrušení, ale je toto skutečně mírové jednání, na které byli země pozvány?" hodí poslední větu do diplomatštiny.
 
  Zarashag Diamantové kladivo (Kalimdor)   Postava není přítomna 22.2.2016, 19:19:57
Zástupce Orgimmarských trpaslíků mlčí a bedlivě sleduje vývoj událostí, jen s sebou trochu trhne, když vznětlivý elfský král vzplane svým hněvem. Ale ani proti tomu neřekne ani čárku. Mračí se pod vousy a jen bohové vědí, na koho vlastně.
 
  Valoa (Dalaran)   Postava není přítomna 22.2.2016, 18:39:48
Stále upírám pohled na eldagské vojáky.
Ovšem král Achven a Selmijci jsou zdá se již rozumnější, než Kythrol, takže jsem usoudil, že ze strany vojáků mi nehrozí nebezpečí. Prudkým pohybem zasunu čepel zpět do pochvy a stejně prudce se otočím ke Kythrolovi, který právě domluvil.
Ovšem obr vedle mne má stále zbraň připravenou k použití.
Stejně tak v ruce mého druhého strážce se zaleskla matná bezbarvá kapalina nanesená na čepeli jakéhosi delšího nože, který mezitím vytáhl kdoví odkud.

Z mé tváře není moc co vyčíst.
Směsice pohrdání, hněvu a nadřazenosti.
Nuceně nasadím samolibý úsměv a horečnatě přemýšlím, jak toho tvrdohlavce přesvědčit o naší nevinně.
Nakonec řeknu toto:
"K naší velké lítosti vám mužů říct, že my jsme to nebyli.
Vedeme válku a bohužel se nám nevede moc dobře. Náčelník nemá prostředky k takovéto akci.
Odmítám to a odmítám být za to trestán.
Pokud to ovšem vaši dušičku uspokojí, zavolejte sem toho svýho svědka. Třeba se dozvíme víc..."

Odmlčím se a pak začnu také stupňovat hlas.
"...A ještě něco chlapečku... Sice seš tady král, ale můj náčelník nejseš, tak si dávej bacha, co vypouštíš z huby když mluvíš s cizím velvyslancem a nemáš důvod podloženej důkazy!
Vyzyvavě a hrdě odpovím. Už jsem sice v klidu, ale nám NIKDO omezenci říkat nebude.
 
  Kythrol, čtvrtý císař (Eldag)   Postava není přítomna 22.2.2016, 17:30:13
Král Achven celkem ostře vystoupí proti mně. Nepatrně si povzdechnu. Proč se do toho pletou takhle?! Zástupci Selimie se k jeho tvrzení navíc připojí.

Nejdříve tedy odpovím jim dvěma. ,, V prvé řadě, nikdo tady zatím na nikoho neútočí. Za druhè, tady Ergel sám říkal,że uż je sjednoceno mnoho kmenů a jsou nejblíże úplnému sjednocení, takže to s nejvyšší pravděpodobností bylo na jejich rozkaz. Proč by to taky dělal nějaký malý kmen? Ten by to měl mnohem riskantnější a otroky nepotřebuje. To všechno nahrává mèmu názoru.

Říkáte, proč by sem chodil, kdyby to udělal. Zřejmě proto, že v jejich omezenosti si nepomysleli, że jejich plenění někdo přežije a podá o tom zprávu, coż se stalo.

Dobrá. Žádné důkazy, říkáte? Mám očité svědky, kteří tento ,, odvod" přečkali. To vám nestačí? Nebohé ženy a děti bez mužů a otců, ponechané napospas osudu?! Chcete snad ty prázdné vesnice vidět na vlastní OČI?!? "
Stupňuji zlostně hlas aż poslední slovo naštvaně na nejvyšší míru zařvu. Pak se zarazím, zklidním se a z očį mi plane chladná nenávist.

,, Pořád mi ještě nevěříte? Ergel se navíc ani slovem nezmínil o tom, že by o tom nevěděl. Nezapírá, takže o tom s nejvyšší pravděpodobností ví. A zapírat ani nemá cenu. Pokud chce ještě něco zkusit říct, nechť promluví. Pak spustím proces záchrany mých obyvatel. "

Jmèno Ergel zhnuseně vyplivnu a jakmile domluvím, nemèně nenávistně ho sleduji, jestli se pokusí obhájit.
 
  Ivaen Meldris (Selimie)   Postava není přítomna 22.2.2016, 12:46:22
"Král Achven zde vyjádřil, co přesně probíhalo i mou hlavou. Jaký prospěch by z toho měl ten, kdo by vědomě poslal své zástupce nebo sám přišel na jednání, zatímco jemu podřízení zároveň konají protistátní akty proti jiné straně? Přinejhorším se mohl chtít těchto svých vyjednavačů jejich pán zbavit, oni každopádně zjevně o ničem nevědí.

Tak komplikovaná intrika by nenapadla ani nejprohnanějšího ze selimejských a aniž bych chtěl snižovat schopnosti dalaranských, diplomacie není jejich silnou stránkou...Proto, nechte prosím dalaranské do celé věci vnést více světla."
 
  Achven (Quel'Thalas)   Postava není přítomna 21.2.2016, 21:24:49
"To že dalaran zaútočil na vaše pohraničí vám nedává žádný důvod k tomu, aby jste zaútočil na jejich velvyslance. Ne jen že tohle má být mírové jednání, ale jak zde sami velvyslanci řekli, Dalaran je rozdělený na mnoho kmenů. O tomhle opravdu nemusí zdejší vyjednavač nic vědět. Nesnažím se Dalaran bránit, protože nevím jak útok probíhal a kdo ho nařídil, ale nemůžete jen tak zatýkat lidi, obviňovat je a urážet je na mírovém jednání. Proč by sem vůbec chodili kdyby měli v úmyslu zaútočit na vaší zemi."
 
  Valoa (Dalaran)   Postava není přítomna 21.2.2016, 21:06:02
Zanedlouho se dočkám odpovědi.
Kythrol je zdá se celkem naštvaný. Vrhnu na něj nechápavý a kapku pohrdlivý pohled. Jak si dovoluje bez důkazů a jakýchkoli ověření urážet cizí delegaci?!
A my jsme prý zaostalci!
Ovšem pohled neprodlužuji. Radši sleduji jeho vojáky. Pokud by zaútočili, chci být připraven.

Ale když mne nazve krysou, zbrunátním. Tohle přehnal.
Stejně pohrdavě odpovím
"Ale, vážně?!
A smím se zeptat, jak jsi to zjistil?! Nemám tušení, vo čem to tu meleš, ale radši si zopakuj základy slušného chování, když mluvíš s zástupci cizích zemí."

Procedím mezi zuby.
Tady to máte, civilizovaná země...
 
  Kythrol, čtvrtý císař (Eldag)   Postava není přítomna 21.2.2016, 20:48:05
val jsem je až moc okatě, ale to mi bylo jedno. Pak navíc položí otázku, na kterou zřejmě sám zná aż moc dobře odpověď.

Pak přijdou gardisté. Takže posel nezklamal, dobře.

Spustí se naštvané reakce, celkem pochopitelně, ale to ještě neznají situaci. Promluvím. „ Zjistil jsem, že Dalaran bez varování napadl mé příhraničí a zotročil tamní obyvatele, kterè následovně odvedl do své pouště a dál o nich nevím. Udělal to naprosto bezdůvodně.

Tím porušil podmínky aliance, a vůbec mi dal plné právo k tomuto.


Pak se obrátím k Dalaranským.
,, Teď mluv, ty kryso, pokud máš co. " , řeknu pohrdavým tónem.
 
  Valoa (Dalaran)   Postava není přítomna 21.2.2016, 15:36:30
Jakmile sem vtrhnou vojáci, na nic nečekám a zvednu sem něco je tu špatně.
Vojáci na mírovém jednání?!
A co je horší, zamíří rovnou k nám.
Vzduch prořízne ostré zařinčení oceli, když tasím svou dlouhou šavli.
Polonahá hora svalů vedle mne se prudce pohne a jeho ostnatá palice spolehlivě odradí Eldagské vojáky od jakýchkoli pokusů.
Nespouštěje z vojáků oči se chystám promluvit. Ovšem elf mne předežene. A mluví mi z duše.
Ale přesto dodám své.
"Co tohle má být?! Pokud vím, toto je mírové jednání... A dokonce i v poušti jsou diplomati nedotknutelní. Ihned jim poručte, ať vypadnou.
Nebo mi alespoň sdělte důvod vašeho jednání."

Mluvím rozzlobeně.
 
  Achven (Quel'Thalas)   Postava není přítomna 21.2.2016, 14:55:51
Zůstanu sedět, ale z pod stolu se najednou začne valit kouř a sršit jiskry. Najednou se v celé místnosti oteplí a potom povstanu s plameny, které obklopují obě mé ruce.

"Mohl by mi někdo říct co se to tady Sakra děje!
Kythrole tohle je váš způsob uvítání pozvaných hostů?"
 
  Grenth   Postava není přítomna 21.2.2016, 12:10:26
Jakoby v odpověď na slova dalaranského velvyslance do místnosti vejde deset vojáků v plné zbroji, někteří z nich nesou provazy. Jejich velitel se okamžitě hlásí Kythrolovi, přičemž jejich poslání je ale každému zjevné. Beze slova se totiž rozmístí kolem dalaranské delegace s tasenými zbraněmi a připravenými provazy...
 
  Valoa (Dalaran)   Postava není přítomna 21.2.2016, 9:51:36
(Z pohledu Ergela)

Bez zájmu sleduji dění jednání, točící se kolem smlouvy. Můj plán se nezměnil. Podepíšu papír a budeme se věnovat naší věci. Ale vypadá to, že se to asi poněkud protáhne.
Co mne však vytrhlo z netečnosti je příchod Eldagského posla.
Následný Kythrolův pohled na nás mluví za vše.
Něco se stalo. A zjevně to má co dělat s námi.
Nechápavě na toho zvláštního krále pohlédnu a bez emocí zvednu ruku. Tím dávám rokujícím diplomatům najevo, že chci něco říct.
Pohlednu na Kythrola se slovy.
"Promiňte, ale nemohl jsem si nevšimnout vaší zjevné nevraživosti vůči nám. Zjevně vás něco trápí... Stalo se snad něco?!"
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.