abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky. (Oblíbit)
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM. (Oblíbit)
Našli jste některý z problému podělte se... Technická podpora (Oblíbit)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Dar ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Melwin   Postava není přítomna 14.11.2015, 19:37:04
Nyskel odcekne a já překvapeně zvednu obočí. "Co jí je?!"

Pak se otočím na pana Guntera. Svým způsobem mi to hraje do karet. Ještě mi neodpověděl. A já mu tolik fandil!

"Když jsem viděl Nyskel včera, při večeři... Jsem si jistej, že se něco změnilo. Úplně jí zářily voči. Fakt!" povzbuzuju pana Guntera.

Vždyť to přece muselo klapnout, nebo ne? A jestli ne, jsem to já, kdo by mu měl dodat odvahu! To pro něj prostě musím udělat!
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.11.2015, 19:33:29
"Ne, šaty jsou to poslední, co by mě teď trápilo!" odpovím o trochu ostřeji, než jsem chtěla.

Popoženu Bellu dopředu. Dojedu Tinu a musím se dost přemáhat, abych prohodila něco neutrálního o tom, že je dneska hezký den na vyjížďku. Na větší konverzaci se teď nezmůžu. Na to jsem příliš rozčilená.
 
  Gunter   Postava není přítomna 14.11.2015, 19:26:41
Ano, předpokládám, že to vím....
Nejspíš jsem byl ve tvém věku stejný. Nebo hodně podobný. Také pro nás s Herlanem bylo nejdůležitější, jestli dokážeme nějakou dívku zaujmout natolik, aby....
I když Herlana to brzo přešlo, protože se zamiloval do Luny Lynn. A myslet na Lunu takhle a slyšet jí zpívat...to prostě nešlo.


Chápavě se na Mela zaculím a souhlasně kývnu na jeho názor na Beth.
"Navíc, já mám podezření, že Beth je tak nějak připoutaná ke Coře. Řekl bych, že pokud k někomu chová vřelé city, je to nejspíš ona. A je velmi zranitelná..." Dodám tišeji a před očima se mi mihne šedivá tvář mladičké dívky, jak na mě vzhlížela z postele, když jsme k ní přišli s Min.

Jeho názor na Tinu mě pobaví. Zadívám se na štíhlá záda dívky ve fialovém a opět musím souhlasit.
"Ano, praštěná, to je to správné slovo. Já bych ještě dodal, že zlomyslná a tak trochu potměšilá." Ke Coře se už nedostaneme, protože v tu chvíli zavolám na Nyskel a Mel mě úplně odzbrojí svým dotazem na Nyskel.

Rázem mě polije horko a vzpomínky mě zaplaví jak příval a ta s vanou a nahou Nys převládne nad vším ostatním.
Ne, s Nys jsme se dál za náš bratrský vztah nedostali. A myslím, že ani nedostaneme. Nikdy. Ona to tak necítí a já...já se musím ovládat, abych o nich nepřišel.
Což bych nejspíš nepřežil.
Napadne mě trpce, zatímco se na mě Nys otočí a zeptá se, co jsem chtěl.

"Nic vážného, jen jsem se zajímal, jestli se ti v těch šatech dobře jede a jestli tě někde netísní." Zopakuji a snažím se vyhnat lítostivé myšlenky z hlavy.
Tady ne. Tady ne. Nekaž to, škarohlíde!
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.11.2015, 18:37:42
Popojedu dopředu až na hranu místa, odkud stále ještě dobře uslyším. Je to jako poslouchat za dveřmi, ale je to svým způsobem vzrušující. Proniknout do světa můžů. Vzrušující mi to přijde ale až teď. Dřív to bylo spíš děsivé. Zvláštní, jak Terry všechno ve mně mění...

"Takže Beth... Anne?! Jak o ní Terry může takhle uvažovat?!" nepatrně se ošiju, ale rychle to potlačím. Nechci na sebe upozornit Mela. I když to vypadá, že ani Terry si neuvědomuje, že to všechno slyším.

Jak to ale postupuje, začíná mě to rozčilovat. "Jsem já dostatečně chytrá?! Nebo jsem taky jen prázdná nádoba?!" zavrčím v duchu.

A korunu tomu nasadí Mel.

Narovnám se toporně v sedle a stisknu otěže tak, až mi zbělají klouby. "Takže Terry se o mně baví s Melem?! Zrovna s ním?! To taky probírají, jestli mám něco v hlavě?! Probíral i, jaké to bylo vyndávat mě nahou z lázně?!" Připadá mi to jako podraz!

"Já přece nikomu o Terrym................ Anne..."
je to jako studená sprcha ze džberu. Já Anne vykládala, že s Terrym není všechno úplně v pořádku. S ním jako s mužem... Že po mně nic nechtěl, ani když jsme spali vedle sebe... Uch.....

Je to jako facka, ale vcelku užitečná. A tak když na mě Terry zavolá, otočím se až po drobné chvilce. "Co jsi říkal?" zeptám se a podráždění se mi podaří vcelku úspěšně zamaskovat.
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.11.2015, 18:29:58
No, vlastnost asi není to, podle čeho bych si vybíral z barevné kytice v Masce. Aspoň jsem o tom takhle nepřemejšlel.

Nesměle se pousměju. "Růžový přízrak..." zní to vážně mnohoslibně. Polknu a cejtim, že se mi soustředění začíná přesouvat jinam než do hlavy.

"Vy víte, co já hledám." vzdychnu nešťastně. Co teď nejvíc ze všeho potřebuju. A chytrá hlava to tak úplně nebude. Ne, že by vadila, ale... No...

Anne... Beth... "Beth ne, ta je taková, já nevim... připomíná mi moji mladší sestru. Je to vlastně ještě dítě..." utrousím přezíravě. "A Tina je strašně praštěná. Ta by to... no... víte co... nepochopila. Všude by to rozkecala." vzdychnu potichu.

"Cora.........?" zvednu tázavej pohled. Copak mi pan Gunter může vidět do hlavy?!

Podívám se na Nyskel, která kluše kousek před námi. "A co vy včera, s Nyskel? Večer vypadal slibně, nebo ne?" optám se ještě tišším hlasem, spikleneckej úsměv.

Ale on v ten moment zavolá Nyskel zpátky. Tak trochu se přikrčím, jako by nás měla slyšet. "Ta by mě dala, kdyby to slyšela! Nechtěl bych tu Vlčici vidět znovu!"
 
  Gunter   Postava není přítomna 14.11.2015, 18:19:55
Souhlasně přikývnu.
"Nejspíš jo. Asi máš pravdu. Já o nich nikdy moc nepřemýšlel, ale tak nějak to bude. Ono obecně je asi každá žena jiná a většina má v sobě nějakou vlastnost, kterou vyniká nad ostatní. Ať už dobrou nebo špatnou." Podotknu přemýšlivě a když Mel pokračuje, vesele se zašklebím.

"Tak Lisbeth? Růžový přízrak...." Nemůžu si nevšimnout jeho nešťastného výrazu a povzbudivě na něj mrknu.
"Ještě není nic ztraceno. Však tu nebudeme na věky. A ty tu máš navíc zůstat, takže možná budeš mít příležitost vyzkoušet všechny." Sám se při té představě zamračím. Tak nějak se s tím nedokážu ztotožnit. Nikdy mě tenhle způsob života nelákal a představa, že ženy střídám, abych něco zkoušel....
Ne, tohle není nic pro mě. Na to si ženského pokolení příliš vážím.
Ovšem mladý kluk plný síly to může vidět jinak.
Přesto mi nedá, abych ho nevaroval.

"Jestli hledáš pobavení, tak je Lisbeth v pořádku, Mele, ale myslím si, že na vztah je příliš povrchní. A taky není nijak moc inteligentní.
Řekl bych, že milejší a chytřejší je Anne nebo Beth. Svým způsobem i Tina. Tedy ne vždycky je milá, ale chytrá je jak opice.
A Cora....i když mluví jak šlejfíř, není to prázdná nádoba."


Po očku kouknu na Nyskel a trochu opožděně mi dojde, že nás možná poslouchá a že možná není nejvhodnější, bavit se před vlastní snoubenkou, byť hranou, o jiných ženách. Potažmu ženách z vykřičeného domu....

Kajícně se podívám na její vzdalující se záda a rychle na ni promluvím, abych zachránil, co se dá.
"Jede se ti dobře? Nepřekáží ti ta sukně, Nys?"
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.11.2015, 17:40:53
Gunterovy myšlenky k překvapivě kopírují ty mé. Ale v ten moment ucítím na sobě Melův pohled.

Taktně popojedu o fous dopředu. On si bude myslet, že už ho neslyším, ale mé vlčí uši si s tím poradí. A taky ano.

Bezděky se pousměju, když zamručí to s Lisbeth. Raději se ale v ten moment zadívám úplně na druhou stranu, aby mou reakci nezahlédl. Chci se přece dozvědět něco víc, ne? A obzvlášť by mě zajímalo, která se líbí Terrymu. Zatraceně moc by mě to zajímlo!!!
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.11.2015, 17:39:05
Vyplašeně se na pana Guntera podívám. A hned potom na Nyskel. "To to mám řešit před ní? Před Nyskel?!

Ta ale o půl délky popojede, jako by sama vytušila, že mi to bude nepříjemný.

Popoženu teda koně a dostanu se vedle pana Guntera z druhý strany.

"Já nevim, co si vo nich myslíte vy, ale každá má něco do sebe." přiznám s lehkým rumělcem potichu, poočku pořád sleduju Nyskel, ale ta se dívá kolem, jako bych vůbec nebyl. Ufff... ještě že tak.

"No... já... měl jsem domluvené, že na mě počká Lisbeth, až se vrátíme z tý voslavy, jenže....... to nějak nevyšlo, no." vzdychnu. Jo, štve mě to! Zatraceně!

A pak mi bezděky vytane před očima Cora... Cora v oranžový, která ji fakt sluší. Cora rozcuchaná porádnu... "Herdek!" zarazím se a podívám se pana Guntera, jako by mohl vědět, co mi právě teď běželo hlavou, a měl by mi potvrdit, že je to pitomost.
 
  Gunter   Postava není přítomna 14.11.2015, 17:32:45
"Nemyslím....její oddanost k Min je větší, než jakákoliv fobie. I kdyby nakrásně nějakou měla.
Podívám se na Mela, který také neví, proč Kianga zůstala a pak přikývnu.
"Možná toho má opravdu dost. Včera to pro ni v té jeskyni musel být pořádně hnusný zážitek. Já bych tohle rozhodně zažívat nechtěl. Slyšet nějakou ženu naříkat....Fujky." Protáhnu obličej a otřesu se.
"Kianga je zvláštní."

Celý průvod kluše přes kamenný most vedoucí od brány a moře v líném šumění naráží do nosných sloupů. Melebork je nádherný hrad, o tom žádná, ale pobývat na něm, je možná trochu riskantní.
Zatřesu hlavou, abych se zbavil nevlídných myšlenek a mrknu na Mela a trochu se zašklebím.
"Která se vlastně líbí tobě? Už sis některou vybral nebo tě žádná neoslovila?"
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.11.2015, 17:23:38
Vážně pokyvuju, když pan Gunter mluví o Coře. Vlastně to cejtim zrovinka tak, jako von.

Spokojeně se uculím, když mě ještě k tomu pochválí.

Už už se nadechuju, ale místo mě odpoví Nyskel. Zaraženě se na ni podívám a znejistím. Ptal se vůbec mě?! Pak se ale pootočí. Zjevně čekal na odpověď ode mě.

Je to trochu trapný, ale ve svý podstatě musím odpovědět stejně jako Nyskel. "V pokoji u Cory jsem ji neviděl. Vlastně jsem ji dneska ráno neviděl vůbec." pokrčím rameny.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.11.2015, 17:00:00
Poslušně přikývnu. Vím, že to byl asi střeštěný nápad, ale vážně mám chuť se trochu s Bellou protáhnout. A kdybychom se dokázali s Terrym na chvilku uklidit stranou, klidně i ve vlčím...

Pokrčím ramney. "To netuším. Ale po tom, co jste probírali včera... možná je prostě jen unavená. Nebo nesnáší štvanice...?"

Jak já bych to asi tak mohla vědět?!
 
  Gunter   Postava není přítomna 14.11.2015, 16:36:52
Zamračím se.
"Hrozně nerad bych, aby tenhle výlet na hrad Melebork nějak vážně odnesla. Je to sice stvoření bláznivý a pusu má jak šlejfíř, ale tak nějak jsem přesvědčerný, že je to hodná holka.
Ve své, pečlivě schované, podstatě.
Ale dík, Mele. Jsi skvělý kluk. Vážím si toho!"
Mrknu na Melwina a zase mám o trochu větší nechuť, nechat ho u Min a rozloučit se s ním. Začínám si na něj zvykat.

Pobídnu hnědáka za Bellou a s plavou kráskou po boku dojedu Minnie, která se s Tinou zařadila za Tyfa.
"Asi až vyjedeme z hradu na volné prostranství. Na mostě by nebylo dobré nějak moc bláznit, protože bychom mohli strhnou ostatní koně a nevíme, jak dobří jsou jejich jezdci." Upozorním Nys a trochu zadržím Certa, aby nás mohl dojet Melwin.

"Nevíš, proč zůstala na hradě Kinaga?" Vyzvídám.
"Ovykle ji od Minnie nikdo neodtrhne."
 
  Nyskel   Postava není přítomna 14.11.2015, 14:07:59
Překvapeně se podívám na Mela. Skoro koktá. Kdybych nevěděla, jak mizerně na tom Cora je se zdravím, snad bych ho i podezírala, že spal právě u ní. Tahle myšlenka mi vyčaruje lehký ruměnec. Je zvláštní, jak přirozené mi to v tu chvíli přišlo. A přitom ještě před pár týdny... před pár dny........

Bezděky zalétnu pohledem k Terrymu, zatímco vzpomínky se vrátí k dnešní noci. "Sakra!!!" nepatrně vzdychnu. Tohle je vážně zapeklité...

"Hodí se to, abychom vyrazili dopředu? Mám chuť Bellu trochu protáhnout." mrknu na Terryho spiklenecky. A je to u mě co říct. Po tak dlouhé době bez sedla, tedy bez sedla v neúměrných dávkách, mi v žilách klokotá krev netrpělivostí. Skoro bych i vklouzla do vlčího.
 
  Melwin   Postava není přítomna 14.11.2015, 14:04:34
Rozpačitě se otočím na pana Guntera. "Já...? No, jistě, viděl jsem ji. Snídala... zrovna..." vyplodím ze sebe. Ani nevim, proč jsem z toho tak nějak nervózní, že se ptá zrovna mě. Přitom to dává smysl, ale i tak...

Pak se nadechnu a rozhodnu se odpovědět jako normální člověk: "Ráno jsem jí zanesl snídani, protože jsem nevěděl, jestli bude moct sejít dolů. Tak aby nebyla hladem." trochu si to přizpůsobím. Nemusím říkat, že mě o to večer požádala... "Vypadala, že toho moc nenaspala. Asi měla nějaký špatný sny." dodám.
 
  Gunter   Postava není přítomna 14.11.2015, 12:57:25
Očima přelétám po nádvoří sem a tam a snažím se zmapovat celý ten blázinec. Pomalu mi dochází, že jsem nejspíš udělal chybu.
Kdybych nechal ten výlet k věži jako babskou záležitost, Nyskel by se mohla přiblížit k Dein. Teď...když se všichni rozhodli mě následovat, bude z toho pořádně hlučná a neosobní záležitost.
Proč se ale Sot takhle rozhodl?
Docela mi to vrtá hlavou.

Chce mě mít u sebe? Právě mě? Hlídá si mě?
Ale proč?
Proč je to tak důležité, aby mě nespustil z dohledu?
Tak nějak jsem přesvědčený, že tentokrát jde o mě, ne o Deine a o to, že by se snažil hlídkovat, jak daleko se Varnavy pustí....

Nevím, kde se ve mně ta jistota bere, ale opravdu jsem si skoro jistý.

Oplatím vděčně Nyskel její pevný stisk a usměju se na ni. Pak trochu povolím, protože mi dojde, že se jí to možná nemusí líbit. Přece jen ji ruku drtím trochu více, než může být jejím kostem milé.
Omluvně se zašeklebím a pak pokrčím rameny.
"Myslím si, že ne. Nejspíš opravdu odjel napřed nachystat piknik. Dein přece říkala, že jí doprovází na výlety, takže v tom má nejspíš zkušenosti.
Každopádně si myslím, že po včerejšku by se s námi spojil, kdyby se mu něco stalo nebo kdyby zjistil něco znepokojivého....."
Dodám zadumaně a vysadím ji do sedla.

Pak si přeberu od Melwina Certa a vyhoupnu se mu na hřbet.
"Díky, Mele." Kývnu na něj a pak se tišeji zeptám.
"Viděl jsi Coru? Je v pořádku?"
 
  Melwin   Postava není přítomna 12.11.2015, 21:54:18
Koně stihnu nachystat, jenže Torge mě pak zapřáhne ještě na další. I když se snažím sebevíc, vyběhnout nahoru za Corou prostě nestihnu. Natož ulovit nějakej ten koláček nebo vůbec cokoli k snídani.

Ještě než vyrazíme z brány jako zadní voj, podaří se mi ulovit u jedné služebné dvě houky, které zbyly ze snídaně. Aspoň něco.

Jednu si dám za kabátec a do druhé se rovnou pustím. Mám hroznej hlad!

A jak tak přežvykuju, vracím se ke Coře. "Bude asi naštvaná, že jsem nepřišel. No jo, bude zuřit..." přemítám a zjišťuju, že to vážně štve i mě...
 
  Nyskel   Postava není přítomna 12.11.2015, 21:51:58
Na nádvoří už je vše téměř připraveno.

Soter, který vyjde ven jako vzor hostitele, je zřejmě v dobrém rozmaru. A Kenzy vedle něj se na mě kření, až je mi to hloupé. Ano, hloupé, protože podle Terryho pevnějšího stisku mi rychle dojde, že on jeho pozrnost vůči mě neceňuje.

Zesílím o trochu stisk, stejně jako on. Snad abych ho uklidnila. A možná i proto, že mi docela drtí ruku!

Vyseknu Soterovi na jeho kudrlinky lehkou poklonu. Myslím, že se to očekává. A v duchu si vzdychnu. Z tajného výletu z Deine je zase procesí. Jen Cora s Kiangou chybí. Sakra, to moc příležitostí sblížit se s Deine asi nebude. Obzvlášť, když s námi jede Kenzy.

"Uch... a ještě Tyf!" vzdychnu si. Nahání mi husinu.

"Byrr, ovšem!" Ale nelíbí se mi to. Tohle není samo sebou.

Podívám se spěšně na Terryho: "Myslíš, že Byrrovi něco udělali?" optám se a v mém tónu je patrné napětí. Nechci, aby se tomu hromotlukovi něco stalo.

Pak už se za pomocí Terryho vyhoupnu do sedla, které Mel vzorně nachystal. Obdaruju ho zářivým úsměvem a upřímným díkem. Ještě si narovnám sukni vzadu a jsem připravena vyrazit.
 
  Vlk   Postava není přítomna 11.11.2015, 21:45:47
"Nádvoří se začíná hemžit čím dál více. Štolbové přivádějí koně, Soter žertuje, Deine je bledá nedočkavostí a hrabě Varnavy, který dorazil jako poslední, rozdává úsměvy na všechny strany.


"Pokud se nehodláš vzdálit od své snoubenky, pak já se nehodlám vzdát tvé společnosti." Oznámí Soter Terrymu a ukloní se dvorně Nyskel.
"Naprosto mu rozumím, má drahá. Vaší společnosti bych se také zříkal jen nerad."

Varnavy se ukloní zrudlé Deine a vyšvihne se na překrásného světlého hnědáka, kterého mu přivede jeho osobní sluha. Pobídne ho jejím směrem a ne náhodou zůstane stát po boku bílého mimochodníka. Zajímavé je, že Soter s Půlkrysou mají koně ze stejného chovu. Statné, lesklé vraníky s dlouhými hřívami a rousy kolem kopyt. Jsou to těžcí koně a vypadají přinejmenším majestátně.
Na stejném koni jede i Tyf, který se vyřítí z brány a zastaví smykem před nasedajícím Soterem. Něco k němu spěšně zamumlá a pak nahlas řekne, že Byrr jel napřed a čeká společnost na místě.

"Do sedel, panstvo! Je nejvyšší čas vyrazit." Pobídne otálející Soter a líně zvedne nohu, aby mu mohl štolba spravit třmen.

Vyrazí z brány jako první a hned za ním Varnavy z rozrušenou Deine. Zdá se, že se vaše malá komorní výprava poněkud rozrostla.
Na hradě vlastně zůstala jen Cora s Kiangou.
 
  Gunter   Postava není přítomna 11.11.2015, 19:46:12
Neřekne mi nic. Samozřejmě. Nechá mě tápat. Zanechá mě dokonale v rozpacích a na vážkách. Tajemná jako sklepení.

Skřípu zuby.

Co teda, kurva, chceš! Zaječím málem, ale v poslední chvíli to potlačím.
Přicházíme na nádvoří a asi by nebylo nejvhodnější, abych tu hulákal na celé kolo a ještě k tomu na vlastní snoubenku.

Mel stojí uprostřed a za uzdu drží Certa a Bellu. Oba osedlané a naužděné. Deine už sedí v sedle překrásného bělouše se složitě zapletenou hřívou a po jejím boku na rezavé klisně Minnie. Tuhle štíhlou kobylku si pamatuji. Jmenuje se Ruby a je pěkně temperamentní. Není tu ještě Tina ani Varnavy. Zato přichází další překvapení. Soter v jezdeckém obleku. Rozesmátý, dobře naladěný. S bičíkem v ruce. Doprovázený vyfešákovaným Půlkrysákem, který se zcela nepokrytě culí na Nyskel.

Jistě, co by se neculil. Sluší ji to jako žádné. I když jsou jezdecké kostýmy šité stejně a liší se jen barvou, je právě ona nejútlejší a nejpůvabnější. Nachová Min ani fialová Tina, která právě vyběhla ze dveří, se jí nemůžou rovnat.
Trochu se vyprsím a chytím její ruku pevněji.
Přece jenom je to MOJE snoubenka, tak co!
 
  Nyskel   Postava není přítomna 10.11.2015, 21:32:27
V první moment po něm střelím pohledem a chci vyhrknout, kolik snoubenek vlastně měl, že o nich mluví v množném čísle?! Já se nepočítám! Já nejsem snoubenka, ale.......

Ale rychle se uklidní. Protože když dojde na jeho úžasné vlastnosti, schopnosti a charakte.... a ještě na pekáč buchet, je jasné, že už si zase dělá šoufky.

Jenže poslední otázka zaskočí i mně. Jeden rychlý pohled do jeho očí mi ujede, ale hned ho zase stočím stranou.

Nehcci, aby viděl, jaký zmatek to ve mně způsobilo.

"Co mu mám teď jako říct?! Co mu mám, sakra, říct?!"

Naštěstí mě vysvobodí to, že už v ten moment vcházíme na nádvoří a všude okolo je pěkný zmatek.

Dovolím si jen rychlý, tajemný pohled spojený s mírným pousmáním. Ve skrytu duše doufám, že mu to dojde. Že mu dojde, že po ničem jiném netoužím, ale že o tohle si dívky přece samy neříkají!
 
  Gunter   Postava není přítomna 10.11.2015, 21:20:44
Překvapeně na ni zamžourám.
"Snoubenky taky ne?" Vykulím oči.
"Snoubenky to taky mají těžké? Jejku v čem? Obzvláště moje snoubenky to přece těžké mít nemůžou." Pitvořím se.
"Jsem mladý, krásný, perspektivní a jak už jsme se shodli...nepřekonatelný jezdec. Navíc jsem v podstatě jednoduchý....
Jo, a mám pekáč. Krásnej! Takže v pohodě, ne?"


Chechtám se, ale ona mě už příští větou dokonale dostane.
Ty kdo o ruku nikdo nepožádal?
To má být narážka?
Mám to snad udělat?
Vždyť je to jen hra....
Nebo není?
Tak jako včera, najednou mě tak trochu přepadnou bláhové pochybnosti.

Copak se nepředpokládá, že už jsem ji požádal, když jsme tu za snoubence?
Jistě, pokud jsem nepožádal, tak těžko může být snoubenka.
Jenže já ji nepožádal, protože není moje snoubenka.
Protože bych na to nikdy neměl odvahu.
Protože by mě látla něčím po hlavě.
Protože....
KURVA!


V hlavě mám galimatyáš. A pořádnej!

"A ty bys chtěla, abych tě požádal?" Vyhrknu nakonec, naprosto bezbranný. Vyvedený z konecptu svých legrácek.
Posraný strachy a s knedlíkem v krku.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 10.11.2015, 20:34:22
Přimhouřím oči a změřím si ho zpoza řas. Notně podezřívavě.

"A napadlo tě někdy, že snoubenky taky ne...?" nechám to viset ve vzduchu.

Já to totiž nemám lehké ani omylem! Teď, když už vím, že jsem vážně snoubenka. Ale vlastně........

"Obzvlášť ty, které o ruku ani nikdo nepožádal!" nechtěně dokončím svůj povzdech nahlas. Až se leknu sama sebe. "Sakra, tohle jsem si asi vážně měla nechat pro sebe..."

"I když... pak to vlastně nejsou snoubenky, že?" snažím se aspoň konverzačním tónem odlehčit to, co jsem řekla před chvilinkou. "To je trapas!"
 
  Gunter   Postava není přítomna 10.11.2015, 20:27:47
Narovnám se, jako by mě přistihla při něčem zakázaném.
"Samozřejmě, že se těším. Jen řeším dilema, jestli bych neměl jako správný snoubenec všechny postřílet, když na tebe budou vejrat. A to budou." Dumám vážně, nos nakrčený.
"Snoubenci to vůbec nemají lehké, abys věděla!" Povzdechnu si znovu.
 
  Nyskel   Postava není přítomna 10.11.2015, 20:15:17
Vzdychá jak v posledním tažení.

Lehce položím ruku na jeho a sladím s ním krok. V šatech si to náramně užívám. Hlavně mám radost, jak jsme vyzráli na to dámské sedlo. Ještě aby mě nezkalamal Mel!

Pak si všimnu Terryho utrápeného výrazu. "Vždyť si říkal, že se těšíš...?" zeptám se nejistě. Nebo nás čeká něco, o čem nevím?
 
  Gunter   Postava není přítomna 10.11.2015, 19:29:59
Znovu polknu a pomalu se narovnám.
Moje malá mučitelka mezitím zmízí na chodbě. Počkám, až mi zmizí z dohledu a pak zasténám nahlas.
Tohle je totiž nefalšované utrpení. TOHLE by vydržel tak akorát balvan.

Seberu ze židle svůj plášť a rukavice a s těžkým povzdechem zamířím za ní.
Zavřu za námi dveřmi a pak jí s dalším srdcerývným povzdechem nabídnu rámě.
"Tak prosím, madam snoubenko, půjdeme?"
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223] 
www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2020 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.