abarin.cz - úvodní stránka
  jméno:
Verze 1.2:Vešel do služby nový update Abarinu. Co si myslíte o změnách a jaké další byte navrhli, případně něco přestalo fungovat? Nová verze.(Oblíbit)
On-line pomoc zkušenějších hráčů: Poradna pro nováčky.
Tak nějak se tam potkáváme všichni, jen tak si popovídat SPAM.(Přidat do záložek)
heslo:
  nová registrace  
Nejsi přihlášen, přihlaš se prosím a vstup do světa fantasy zábavy. Pokud nejsi registrován, registruj se.
 
:: Honba za dobrodružstvím ::
družina
stránkovat po:  příspěvcích 
 

 

  Karolina   Postava je přítomna 8.5.2016, 9:25:03
Na tváři se mi usadí spokojený a rozzářený úsměv.

" Ahoj, tak trochu jsem si odpočinula a co ty? Doufám, že jsi celou dobu neseděl u Paula? Tys zažil náramné věci? Povídej, přeháněj."

Napůl žertovně, napůl vážně mu pohrozím prstíkem, když mluvím o hospodě. Docela mi to chybělo, to naše malé špičkování. Pohladím ho po ruce.

" Kdepak nevím o nic víc než ty, možná ještě míň. Jen to prý bude překvapení."

Pak se k Anglinovi nahnu a tiše ještě řeknu:

" Nevíš, kdo je ta drobná žena a elf vedle ní? A druhá dvojice je taky dost zajímavá. Jsem zvědavá, kdo to je."

Postupně se všichni dostaví, nakonec i Žira, na které je vidět, že byla někde v horách. Než mi stačí Anglino něco odpovědět, ujme se slova Attylloe a začne s představováním. Z kraje moc nemusím poslouchat, znám je všechny, včetně Saldebara atak si prohlížím ty, které neznám.

Jakmile zaslechnu jméno Hazarda, okamžitě zbystřím a vzápětí mi dojde, kdo je ten obr. Attylloe to svými slovy potvrdí, usměju se. No, aby nebylo překvapení dost, dozvím se konečně, kdo je ta drobná žena. Kovářka. Otočím se na Anglina s otazníky v očích. Vážně kovářka?

Pak začne představovat nás. Elf Icarium, je novým členem naší družiny. Dál už poslouchám jen tak na půl ucha a zdá se, že o něčem přemýšlím. Když už si pomyslím, že na mě při představování zapomněl, úplně nakonec se zmíní Attylloe i o mě. Jen tak kývnu hlavou. Už už se chci zvednout, když se ke mě přitočí Alzan.

" V pohodě, já jsem toho moc nevybrala. Věnovala jsem se asi hodinku studiu, ale energie jsem moc nečerpala. Pomocníčci, ach ano, ty myslíš skřítečky? No jak jsi viděl, Maya umí vyvolat i ty, co píšou a tak si myslím, že bychom mohli zkusit i něco vytvořit. Pokud by ti to nevadilo, tak hned po večeři nebo až za tři dny. Dřív to nebudu stíhat."

Pak se zvednu a přejdu k Maye. Pohladím Onyxe a přitom prohodíme s Mayou pár tichých slov. Otočím se pak k Žiře a usměju se.

" Bylas na procházce? Myslíš, že bychom mohly později hodit řeč? Potřebuju s tebou něco probrat."

Na chvilku se zastavím u Merysol a pak i Lótiel. Oběma dám malý flakonek s voňavkou.

" Doufám, že jsem to odhadla a bude se vám ta vůně zamlouvat."

Postupně ještě prohodím pár slov s ostatními a Riegala se dokonce zeptám, jestli bude mít později čas. Nakonec dojdu až k elfovi. Podám mu ruku se slovy:

" Vítám tě mezi námi, snad si budeme rozumět. Ty jsi z Akadského hvozdu? Jednou jsem jím projížděla, bylo tam krásně. Jenže teď..."

Zatnu pěsti. Počkám i na jeho reakci a pak se zase vrátím na svoje místo vedle Anglina a když začne večeře, pustím se do svojí porce.
 
  Alzan   Postava je přítomna 7.5.2016, 22:11:33
Sedím a pozorně se prohlížím neznáme osoby v místnosti. Poté, když Attyloe povstane a začne představovat, vždy kývnu na pozdrav těm, se kterými jsem se ještě nezdravil.

Poté, když začne debata, a začnou se lidé představovat navzájem sami, se k nim přidám. Nicméně se po chvíli nakloním ke Karolíně, abych ji něco sdělil.

"Ahoj, prosím Tě, říkali jsme, že si dáme vědět, když budeme čerpat větší množství sil ze safíru. Nemohl jsem Tě najít, tak jsem Ti to nemohl říct, ale nakonec jsem dnes vyčerpal skoro polovinu jeho kapacity. Jen pro info, aby ses nedivila. Soudím, že dnes už bys to stejně nestihla dočerpat.

A ještě jsem se chtěl zeptat. Co vše dovedou tvoji pomocníčci. Dokáží pracovat se železem? Potřeboval bych poupravit zbroj na nový výtvor kvůli křídlům a nechtěl bych takovou drobností otravovat například Attyloa. Má určitě důležitější věci na práci. Stejně tak nechci děsit kováře ve městě."


Počkám na její reakci, budu pokračovat ve společenské konverzaci a po vyzvání k jídlu se dám do jídla.

To jsem zvědavej, proč nás sem všechny svolal...
 
  Pán Jeskyně   Postava je přítomna 7.5.2016, 21:14:50
Konečně jste se všichni sešli v jídelně. Je to veliká místnost s obrovský obdélníkovým stolem. Zjišťujete, že je zde několik nových tváří. Vznešený čaroděj celý v černém, toho jste již viděli, ale moc s ním nemluvili, alespoň většina z vás. Také drobná elfka s plavými vlasy, neměříc více, než 160 cm, tu zná pouze Anglino. Mladého elfa ještě nikdo z vás nepotkal a dokonce i mistři očividně moc netuší, o koho se jedná, jen Attylloe a čaroděj v černém se na něj usmáli a zamávali mu.

Také jsou tam dva lidé, které jste nikdo nikdy neviděli. Je tam žena, pokud mám být upřímný, rozhodně to není žádná krasavice, obličej má spíše hranatý, vlasy krátké, ale na druhou stranu, tělo má úžasně tvarované, bude to něco mezi člověkem a barbarkou.

Poslední nová tvář je nejzajímavější ze všech. Je to ohromný muž, měří mnoho přes dva metry, skoro tři, Anglino je proti němu drobek. Na sobě má jasně bílou zbroj, přilbu která vypadá jako hlava bílého draka, kterou má položenou na stole před sebou, obrovský obouručák, který je taktéž bílý. Tento muž má dokonce i vlasy bílé. Na obličeji má několik vrásek, ale přímo dědek to není.

Konečně dorazíte všichni, Žira dorazí jako poslední, je ve zbroji, meč i štít má také u sebe a je celá od sněhu, očividně teď přišla odněkud zvenku. "Omlouvám se za zpoždění, trošku jsem neodhadla čas." Omluví se, svlékne plášť, který pověsí na židli a zbraně opře o stůl.

Když už konečně jste všichni, povstane Attylloe. "Vítám vás tady. První ze všeho by to chtělo, abyste všichni věděli, s kým zde sedíte, proto něco řeknu o každém z vás, takže pro většinu to teď bude celkem nudné."

Pako odejde ze svého místa a přejde k černému čaroději po své levé ruce. "Toto je Saldebaar, mocný čaroděj, můj dobrý přítel a hlavně je to černý drak dračích jezdců. Možná se podivujete jeho jménu, proto vám to vysvětlím, ten zlý Saldebaar, proti kterému bojujeme, ten se původně jmenoval Zdenda Kopáček, ale jeho jméno mu nepřišlo dostatečně mocné a temné, proto ukradl jméno tomuto drakovi."

Pak přejde dále k Aribeth, rusovlasá elfka ve zlaté zbroji se usměje a mávne. "Lady Aribeth je mocnou paladinkou Tyrova chrámu, celý svůj život zasvětila ochraně nevinných a utlačovaných."

Další na řadě je Maya, drobná hobitka v rudém rouchu. "Až poznáte Mayu, zjistíte, že ukecanějšího člověka jste nikdy neviděli, umí být dosti protivná, přesto je to nejlepší theurg, co jsem kdy poznal, také je to výborná čarodějka a je to jeden ze tří žijících dračích jezdců." Z Mayna klína se něco zvedne, vidíte malinkého draka barvy safíru, který se zvedl, roztáhl křídla a přeletěl Maye na rameno. Attylloe se usměje. "Druhý z draků se hlásí o slovo, toto je Onyx." Ještě dodá.

Poté přejde k ženě, která by rozhodně nevyhrála v soutěži krásy, přesto je její tělo svým zvráceným způsobem úchvatné. Navléknout jí do latexu a dát jí bičík a nikoho nenechá chladným. "Toto je další z dračích jezdců, má dcera Hazarda. Je to vynikající šermířka, skvělá válečnice a hraničářka a hlavě je to člověk, který má neuvěřitelnost výdrž, ta se jen tak nevzdává."

Obr vedle Hazardy také přijde na řadu. "Glaert je poslední z draků dračích jezdců, bílý válečník, na které jezdil můj zesnulý přítel, nyní uzavřel dohodu s Hazardou, které zase zemřel drak a dohromady se stali drakem a jezdcem."

Nyní se Attylloe dostává k droboučké elfce, na které je vidět, že toho již mnoho zažila, z jejích očí čiší životní zkušenost. "Toto je Rhunön, kovářka dračích jezdců. Všechny zbraně a zbroje, co kdy dračí jezdci měli jsou od ní, je to nejlepší kovářka, která kdy chodila po tomto světě." Elfka se usměje, sáhne po džbánu s pivem, nalije si a upije.

"To bych snad měl představené nás, staré báby a dědky. Vlastně ještě sebe bych mohl představit. I když mě nejspíš všichni znáte, pokud netrpíte nějakou zvláštní duševní chorobou. Mé jméno je Attylloe, jsem velitelem dračích jezdců, mým drakem je tady Saldebaar.

A nyní ta zajímavější část. A to jste vy. Mladí nadějní dobrodruzi, v jejichž rukou leží osud světa.

Icarium je mladý elf z Akadského hvozdu, jeho domov byl zničen krátce po zničení Questaquy, Icarium vyhledal pomoc elfů z temného hvozdu, kde nechal ostatní přeživší z jeho vsi, ale on chtěl bojovat ve válce, proto mě Aalliah zavolala. Když jsem ho viděl, bylo mi hned jasné, že patří k vám. Proto prosím uvítejte nového člena a zkuste se s ním sblížit dříve, než vyrazíte na další cestu."
Vysvětlí s úsměvem, poté začne představovat každého z vás.

"Žira je výborná válečnice, jakmile nastane boj, ona bude ten štít mezi tebou a nepřítelem. Krom toho je to vaše velitelka, její schopnost velet vám jistě několikrát velmi pomůže.

Anglino je ten, který nepřítele zničí často dřív, než boj vůbec začne, je to divoký barbar, který před ničím necouvne.

Stopař je hraničář, stejně jako ty, myslím, že není potřeba ho dlouze představovat.

Merysol je něco jako symbol dobra a čistoty, je to paladinka a pokud je to potřeba, bohové jí často pomohou, kolikrát vás dokáže vytáhnou z té nejprekérnější situace.

Zar´farro je ten nejdůležitější člen vaší skupiny jakmile je po boji. Je to vynikající léčitel, který vás nenechá zemřít pokud to bude alespoň trošku možné.

Alexanderovi schopnosti se hodí zejména ve městech, dovede být tichý a nenápadný. Proklouzne prakticky všude.

Riegal je theurg a začíná být již skutečně dobrý, jistě mnohokrát využijete jeho výrobky nebo jeho schopnost komunikovat s astrálními sférami.

Lótiel krom toho, že umí velmi dobře manipulovat s muži, je výborná bardka, její písně vám dodají odvahu nebo naopak znervózní nepřítele.

Alzan je nekromant, který se rozhodl konat dobro, to je na světě naprostý unikát, nejspíš je jediný. Jeho vědomosti pro vás mnohokrát jistě budou velmi užitečné, stejně tak znalost mnoha jazyků a samozřejmě i jeho nemrtví, kteří vám mohou dobře pomoci v boji.

Karolína je výborná čarodějka, zvládne si téměř vždy zachovat chladnou hlavu. Její kouzla již mnohokrát zachránila celou skupinu a jistě se to bude opakovat."


Attylloe domluví , sedne si a počká, až se všichni představíte, promluvíte si, popřípadě na vaše dotazy.

Poté opět povstane. "Nyní bych zahájil večeři, najezte se do sytosti, napijte co hrdlo ráčí. Vše ostatní dořešíme až po jídle."
 
  Anglino   Postava je přítomna 4.5.2016, 3:47:05
Dal sem si pár korbelů s Mayou a pak jsem již nedočkavě vyrazil do jídelny.

Jakmile jsem vstoupil a rozhlédl se s úlevou jsem zjistil , že většina už je tady a hlavně Karolinka.
Hlasitě pozdravím všechny přítomné.

Automaticky jdu a přisednu ke Karolince.

"Ahoj jak jsi si odpočinula? Moc rád tě vidím.Já jsem zažil náramné věci počkej až ti to povyprávím. Nevíš proč jsme byli svoláni?"
 
  Karolina   Postava je přítomna 3.5.2016, 21:33:25
Vejdu do jídelny a rozhlídnu se. K mému překvapení nás tady ještě moc není a tak si jdu sednout ke stolu. Za chůze s úsměvem pozdravím:

" Dobrý večer, tak co odpočinuli jste si trochu?"

" Zbytečně jsem spěchala, mohla jsem ještě klidně dál studovat. Teď už se vracet nebudu, snad to nebude trvat dlouho. Už mám docela hlad."
 
  Alexander   Postava je přítomna 3.5.2016, 18:16:16
Sice jsem vůči takovýmto vzkazům dost skeptický, a většinou jim nevěřím, ale tady asi nikdo past neudělá... Uprostřed jídelny v pevnosti dračích jezdců...

Ale i přesto se ve dveřích objevím s katanou na zádech. Kývnu hlavou na pozdrav, a jdu se posadit, očekávaje co se bdue dít.
 
  Riegal Faer   Postava je přítomna 28.4.2016, 21:19:10
Přijdu na večeři, jak jsem byl pozván, pozdravím ty, koho jsem ještě dnes neviděl a usednu ke stolu. Mám sice hlad, ale přesto nezačnu jíst dřív neż ostatní, teď nechci být neslušný.
 
<<    <    >    >>
 
Přechod po jednotlivých stránkách
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19]  [20]  [21]  [22]  [23]  [24]  [25]  [26]  [27]  [28]  [29]  [30]  [31]  [32]  [33]  [34]  [35]  [36]  [37]  [38]  [39]  [40]  [41]  [42]  [43]  [44]  [45]  [46]  [47]  [48]  [49]  [50]  [51]  [52]  [53]  [54]  [55]  [56]  [57]  [58]  [59]  [60]  [61]  [62]  [63]  [64]  [65]  [66]  [67]  [68]  [69]  [70]  [71]  [72]  [73]  [74]  [75]  [76]  [77]  [78]  [79]  [80]  [81]  [82]  [83]  [84]  [85]  [86]  [87]  [88]  [89]  [90]  [91]  [92]  [93]  [94]  [95]  [96]  [97]  [98]  [99]  [100]  [101]  [102]  [103]  [104]  [105]  [106]  [107]  [108]  [109]  [110]  [111]  [112]  [113]  [114]  [115]  [116]  [117]  [118]  [119]  [120]  [121]  [122]  [123]  [124]  [125]  [126]  [127]  [128]  [129]  [130]  [131]  [132]  [133]  [134]  [135]  [136]  [137]  [138]  [139]  [140]  [141]  [142]  [143]  [144]  [145]  [146]  [147]  [148]  [149]  [150]  [151]  [152]  [153]  [154]  [155]  [156]  [157]  [158]  [159]  [160]  [161]  [162]  [163]  [164]  [165]  [166]  [167]  [168]  [169]  [170]  [171]  [172]  [173]  [174]  [175]  [176]  [177]  [178]  [179]  [180]  [181]  [182]  [183]  [184]  [185]  [186]  [187]  [188]  [189]  [190]  [191]  [192]  [193]  [194]  [195]  [196]  [197]  [198]  [199]  [200]  [201]  [202]  [203]  [204]  [205]  [206]  [207]  [208]  [209]  [210]  [211]  [212]  [213]  [214]  [215]  [216]  [217]  [218]  [219]  [220]  [221]  [222]  [223]  [224]  [225]  [226]  [227]  [228] 
Liraell


 

Liraell


 

Liraell


 

www.ABARIN.cz Dračí Doupě online
 
© 2002 - 2019 Abarin.cz, all rights reserved.
Za obsah příspěvků zodpovídá zadavatel, ne redakce či administrátor portálu www.Abarin.cz.
Dračí doupě, DrD a ALTAR jsou zapsané ochranné známky nakladatelství ALTAR.